GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CIESLAK Ryszard 5009DENISTEAMElite Masters Mężczyzn1M 3606:5000:00:0000:36:2003:22:1304:11:2609:01:42.5009:01:42.50 12:184,9
2FILIP Bartosz 5078SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 15506:5000:00:0000:31:1303:51:2204:39:3510:39:45.2010:39:45.20+01:38:0214:324,1
3SZYMASZEK Bartłomiej 5125OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn2M 17806:5000:00:0000:34:4403:54:02+00:31:4910:385,6
4GRZEGORZYCA Damian 5080SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn2M 20006:5000:00:0000:37:5404:11:33+00:49:2011:265,2
5STACHYRA Rafał 5085Świnio DzikiElite Mężczyzn3M 22906:5000:00:0000:37:1504:30:26+01:08:1312:174,9
6NOVICKÝ Viliam 5048Maras TeamElite Mężczyzn4M 23506:5000:00:0000:35:2704:35:36+01:13:2312:314,8
7STUDZIŃSKI Adam 5037Husaria Race Team Elite Mężczyzn5M 23606:5000:00:0000:48:1204:35:57+01:13:4412:324,8
DQSTROINSKI Daniel 5074RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DQ00:28:03 DQ DQ DQ DQ DQ--
FARKOWSKI Konrad 5044KONIUCHY OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:30:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWRYLUK Marcin 5056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn06:50DNF00:31:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANDURKA Viktor 5008CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:32:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBCZAK Marcin 5002Best BeastsElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:34:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Bartłomiej 5096Elite Mężczyzn06:50DNF00:35:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
KEMPKA Marcin 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:37:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAGON Denis 5010DENISTEAMElite Mężczyzn06:50DNF00:38:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Bartosz 5017Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:41:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁONIEWSKI Rafał 5073RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:42:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Dawid 5041I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn06:50DNF00:42:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUSZCZYK Jarosław 5023Gosław Sport CenterElite Mężczyzn06:50DNF00:44:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHLEBOŚ Jakub 5014Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:45:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMEL Jacek 5038Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
PROKOP Piotr 5110Elite Mężczyzn06:50DNF00:48:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 22 wynik(ów)