GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1LATOCHA Monika 5152AuuuuuOpen Kobiet1K 107:0000:00:0000:43:1204:00:4505:06:1208:17:43.6008:17:43.60 11:185,3
2SURMAN Julia 5434SOCIOS SILESIAOpen Kobiet2K 207:3000:00:0000:42:0403:51:0705:05:0708:52:52.0508:52:52.05+00:35:0812:065,0
3MACIĄŻEK Angelika 5436ŚwinioDzikiOpen Kobiet3K 307:3000:00:0000:44:0003:58:4805:23:5909:03:51.6509:03:51.65+00:46:0812:214,9
4SUCHOCKA Monika 5268Open Kobiet4K 407:0000:00:0000:46:4704:12:2505:29:5009:11:39.6009:11:39.60+00:53:5612:324,8
5MORELOWSKA Maria 5196Ksiezniczki TeamOpen Masters Kobiet1K 507:0000:00:0000:46:4604:12:2905:29:4909:11:42.8509:11:42.85+00:53:5912:324,8
6SZATKOWSKA Agnieszka 5214Runmageddonowe Świry Open Kobiet5K 607:0000:00:0000:47:1004:10:1805:22:3209:11:46.9509:11:46.95+00:54:0312:324,8
7MŁYNARCZYK Tatiana 5183Husaria Race Team Open Kobiet6K 707:0000:00:0000:45:4704:00:4405:20:0509:12:34.5009:12:34.50+00:54:5012:334,8
8CYGANIK Magdalena 5433S7 Pruszcz GdańskiOpen Kobiet7K 807:3000:00:0000:45:3604:27:3505:37:1209:24:09.5009:24:09.50+01:06:2512:494,7
9HABER Monika 5223SzturmOpen Kobiet8K 907:0000:00:0000:44:0504:12:2805:46:4909:39:51.2009:39:51.20+01:22:0713:104,6
10WÓJCIAK Ewelina 5276Open Kobiet9K 1007:0000:00:0000:43:1404:16:4405:38:5809:55:12.1009:55:12.10+01:37:2813:314,4
11KALETA Anna 5133Husaria Race Team Open Kobiet10K 1106:5500:00:0000:46:2904:38:1305:46:3510:06:12.2010:06:12.20+01:48:2813:464,4
12PAKUZOVÁ Andrea 5442UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet2K 1207:3000:00:0000:42:3004:22:0005:58:5810:07:09.8010:07:09.80+01:49:2613:474,3
13BIELECKA Magdalena 5412KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet3K 1307:3000:00:0000:47:2204:21:4205:58:1910:08:15.6510:08:15.65+01:50:3213:494,3
14MEDWID Katarzyna 5415KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet4K 1407:3000:00:0000:47:2004:25:2005:58:1910:08:20.3010:08:20.30+01:50:3613:494,3
15MATUSIAK Karolina 5431Rossmann Open Kobiet11K 1507:3000:00:0000:45:2304:16:5805:53:3410:10:44.0010:10:44.00+01:53:0013:524,3
16BARSZCZ Dominika 5428Rossmann Open Kobiet12K 1607:3000:00:0000:49:5904:37:5205:59:4010:27:16.2010:27:16.20+02:09:3214:154,2
17DYDUCH Dominika 5339Open Kobiet13K 1707:1500:00:0000:43:2604:39:5305:45:4510:31:14.0010:31:14.00+02:13:3014:204,2
18BAŁAMUT Marta 5293Husaria Race Team Open Kobiet14K 1807:1500:00:0000:44:1704:36:5506:05:1510:35:07.9510:35:07.95+02:17:2414:264,2
19GRYNBERG Urszula 5345Open Kobiet15K 1907:1500:00:0000:41:0004:33:5806:00:1810:35:50.8010:35:50.80+02:18:0714:274,2
20RODZIK Joanna 5208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet16K 2007:0000:00:0000:43:1604:35:4606:05:0310:52:58.4510:52:58.45+02:35:1414:504,0
21SACZUK Magda 5330Wild TeamOpen Kobiet17K 2107:0000:00:0000:50:2804:41:0806:04:1210:55:34.1510:55:34.15+02:37:5014:534,0
22RZEŹNICZEK Klaudia 5402Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet18K 2207:1500:00:0000:41:3904:36:3706:17:2910:57:32.1510:57:32.15+02:39:4814:564,0
23MOKRZYŃSKA Joanna 5297Husaria Race Team Open Kobiet19K 2307:1500:00:0000:49:0004:34:2606:17:2910:57:32.3510:57:32.35+02:39:4814:564,0
24STASIEWICZ Iga 5387Open Kobiet20K 2407:1500:00:0000:48:5904:44:0006:04:0910:57:51.0010:57:51.00+02:40:0714:574,0
25KURAN Halina 5129WATAHAOpen Kobiet21K 2506:5500:00:0000:46:2904:44:0906:14:2811:02:23.6011:02:23.60+02:44:4015:034,0
26BRĄCZYK Ewa 5174Husaria Race Team Open Kobiet22K 2607:0000:00:0000:49:3704:42:0606:24:3711:04:11.6511:04:11.65+02:46:2815:054,0
27GREIBIG Michaela 5201OCR MUNICHOpen Kobiet23K 2707:0000:00:0000:48:1004:18:46+00:18:0111:455,1
28TROJANOWSKA Izabela 5194KickofsistersOpen Kobiet24K 2807:0000:00:0000:50:0204:20:47+00:20:0211:515,1
29KRUSZYŃSKA Angelika 5193KickofsistersOpen Kobiet25K 2907:0000:00:0000:50:0304:20:47+00:20:0211:515,1
30OTFINOWSKA Magdalena 5407Husaria Race Team Open Kobiet26K 3107:3000:00:0000:48:5604:37:07+00:55:1512:354,8
31PAWLIKOWSKA Zuzanna 5219Sportera OCROpen Kobiet27K 3207:0000:00:0000:48:4504:46:12+00:45:2713:004,6
32GŁĘBICKA Patrycja 5166CF ŁukówOpen Kobiet28K 3307:0000:00:0000:47:5904:48:41+00:47:5613:074,6
33NAPIÓRKOWSKA Kaja 5298Husaria Race Team Open Kobiet29K 3407:1500:00:0000:45:0304:48:42+00:58:1513:074,6
34DUŹNIAK Urszula 5120DENISTEAMOpen Kobiet30K 3506:5500:00:0000:54:4604:51:15+00:41:0513:144,5
35NITECKA Marta 5122DENISTEAMOpen Masters Kobiet5K 3706:5500:00:0000:54:4904:51:19+00:41:0913:144,5
36SPRAWKA Marta 5127STFsquadOpen Kobiet31K 3806:5500:00:0000:47:5804:57:38+00:47:2813:314,4
37ALBIGOWSKA Magdalena 5427Rossmann Open Kobiet32K 3907:3000:00:0000:50:0104:59:00+01:17:0813:354,4
38MARKOWICZ Ewelina 5130Open Kobiet33K 4006:5500:00:0000:49:4005:10:47+01:00:3714:074,2
39WRZOSEK Karolina 5164Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet34K 4107:0000:00:0000:52:1105:34:56+01:34:1115:133,9
40MAREK Anna 5124EichhörnchenOpen Kobiet35K 4206:5500:00:0000:47:1305:40:38+01:30:2815:293,9
41DĄDELEWSKA Joanna 5126Piękni i BestieOpen Kobiet36K 4306:5500:00:0000:56:5005:40:46+01:30:3615:293,9
42BIEL Marta 5333Open Kobiet37K 4407:0000:00:0000:54:1405:43:59+01:43:1415:383,8
43HORĘZGA Dorota 5177Husaria Race Team Open Kobiet38K 4507:0000:00:0000:59:5706:09:15+02:08:3016:473,6
ORDON Dorota 5169Drużyna JednorożcaOpen Kobiet07:00DNF00:50:30 DNF04:42:09 DNF DNF DNF DNF--
GOLĘDZINOWSKA Marzena 5277#GolonTeamOpen Kobiet07:00DNF00:45:52 DNF04:46:43 DNF DNF DNF DNF--
LAPCZYK Dominika 5226Total FreakOpen Kobiet07:00DNF00:47:49 DNF04:46:50 DNF DNF DNF DNF--
MÜLLEROVÁ Kateřina 5468Open Kobiet07:30DNF00:40:58 DNF04:47:34 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 47 wynik(ów)