GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1RZĄDCA Marcin 5382Open Masters Mężczyzn1M 207:1500:00:0000:31:5703:16:4604:05:0607:13:49.3507:13:49.35 9:516,1
2JANIK Piotr 5346Open Masters Mężczyzn2M 707:1500:00:0000:43:1903:49:2804:38:0707:50:37.2007:50:37.20+00:36:4710:415,6
3MAŃKA Sławomir 5464Open Masters Mężczyzn3M 807:3000:00:0000:43:1803:44:5404:48:0107:55:38.8007:55:38.80+00:41:4910:485,6
4MAŁACHOWSKI Sebastian 5197Lemon TeamOpen Masters Mężczyzn4M 1607:0000:00:0000:38:4903:40:1205:00:2908:31:55.4508:31:55.45+01:18:0611:385,2
5OPOŃSKI Artur 5262Open Masters Mężczyzn5M 1807:0000:00:0000:40:3703:56:5405:06:0908:35:17.5008:35:17.50+01:21:2811:425,1
6ROSIŃSKI Piotr 5378Open Masters Mężczyzn6M 3007:1500:00:0000:47:1804:04:0805:04:5308:55:42.4008:55:42.40+01:41:5312:104,9
7KACZMAREK Michal 5347Open Masters Mężczyzn7M 3107:1500:00:0000:47:4004:04:1205:04:5408:55:43.4008:55:43.40+01:41:5412:104,9
8SOKOŁOWSKI Maciej 5472Open Masters Mężczyzn8M 3207:3000:00:0000:39:0403:58:0305:08:3508:57:20.9508:57:20.95+01:43:3112:124,9
9KAŁA Jacek 5285BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn9M 3507:1500:00:0000:43:0104:00:0005:12:1509:01:29.8509:01:29.85+01:47:4012:184,9
10CZADERSKI Czesław 5481Open Masters Mężczyzn10M 4107:0000:00:0000:40:1303:55:2304:53:3109:05:52.3009:05:52.30+01:52:0212:244,8
11WOJDAT Robert 5405Drużyna SzpikuOpen Masters Mężczyzn11M 4307:3000:00:0000:41:5404:22:3905:24:0009:08:58.1509:08:58.15+01:55:0812:284,8
12MARTUSZEWSKI Ryszard 5258Open Masters Mężczyzn12M 4707:0000:00:0000:39:2103:54:2004:53:3009:10:58.2509:10:58.25+01:57:0812:314,8
13TIAHNYBOK Paweł 5082Spartan TeamOpen Masters Mężczyzn13M 5506:5000:00:0000:44:2404:14:0605:26:3409:13:48.2509:13:48.25+01:59:5812:354,8
14ŁYTEK Marcin 5077SCHMERSAL-TRENINGOpen Masters Mężczyzn14M 6806:5000:00:0000:36:1504:56:0505:58:3809:24:28.9009:24:28.90+02:10:3912:494,7
15BEDNARZ Marcin 5235Open Masters Mężczyzn15M 7407:0000:00:0000:42:1003:57:0205:24:3009:30:47.3009:30:47.30+02:16:5712:584,6
16Z Kris 5410Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn16M 7507:3000:00:0000:41:3004:13:3605:26:4809:32:13.7509:32:13.75+02:18:2413:004,6
17NIŹNIK Borys 5184Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn17M 7707:0000:00:0000:40:5103:58:0605:17:3409:34:39.1009:34:39.10+02:20:4913:034,6
18OWCZARCZYK Paweł 5171Dwie Półkule AKBOpen Masters Mężczyzn18M 7807:0000:00:0000:41:4904:08:0005:29:2209:34:52.2009:34:52.20+02:21:0213:034,6
19SCHMIDT Paweł 5156Befit24team Open Masters Mężczyzn19M 8207:0000:00:0000:39:3204:08:0505:30:4309:37:43.0509:37:43.05+02:23:5313:074,6
20JĘDRASZCZYK Tomasz 5458Open Masters Mężczyzn20M 8907:3000:00:0000:38:4504:14:1705:32:5109:40:00.2009:40:00.20+02:26:1013:104,6
21MARKIEWICZ Arkadiusz 5308Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn21M 9307:1500:00:0000:39:4404:01:2805:25:0009:44:42.3509:44:42.35+02:30:5313:174,5
22SZEPELAK Krzysztof 5474Open Masters Mężczyzn22M 9607:3000:00:0000:42:1204:35:0605:48:4109:48:33.5009:48:33.50+02:34:4413:224,5
23JANDA Sebastian 5445WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn23M 10707:3000:00:0000:44:4704:13:2205:40:0110:00:38.2510:00:38.25+02:46:4813:394,4
24SKLEPOWICZ Jacek 5266Open Masters Mężczyzn24M 10907:1500:00:0000:46:1504:22:0005:45:3310:03:34.7010:03:34.70+02:49:4513:434,4
25WOŹNIAK Wojciech 5446WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn25M 11007:3000:00:0000:45:5604:18:3005:42:1610:03:51.1010:03:51.10+02:50:0113:434,4
26FRKALA Jan 5438UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn26M 11207:3000:00:0000:44:1204:15:4805:58:4110:04:40.1010:04:40.10+02:50:5013:444,4
27HORÁK Martin 5439UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn27M 11407:3000:00:0000:44:4304:22:3605:59:0010:07:41.0010:07:41.00+02:53:5113:484,3
28KRUTOF Rafał 5413KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn28M 11607:3000:00:0000:46:0204:26:3305:56:5010:09:01.7510:09:01.75+02:55:1213:504,3
29MEDWID Daniel 5414KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn29M 11707:3000:00:0000:47:2204:25:2705:58:1810:09:01.8010:09:01.80+02:55:1213:504,3
30KURACH Stanisław 5020DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn30M 13506:5000:00:0000:39:2904:53:4306:03:5610:20:09.5010:20:09.50+03:06:2014:054,3
31PROCNER Marcin 5400BLACK GAME TEAMOpen Masters Mężczyzn31M 14707:3000:00:1100:43:3604:23:5505:48:2810:32:20.0510:32:31.50+03:18:4214:224,2
32JĘDRZEJEK Krzysztof 5437Trzej KrólowieOpen Masters Mężczyzn32M 14907:3000:00:0000:42:2704:15:2505:49:5610:32:35.1510:32:35.15+03:18:4514:224,2
33SOŚNIA Wojciech 5419Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn33M 15007:3000:00:0000:40:2604:22:0405:55:2810:33:22.7510:33:22.75+03:19:3314:234,2
34CUDOK Krzysztof 5450Open Masters Mężczyzn34M 15707:3000:00:0000:40:3804:27:5006:04:0610:45:04.3010:45:04.30+03:31:1414:394,1
35MRÓZ Tomek 5261Open Masters Mężczyzn35M 16307:0000:00:0000:49:3904:42:0606:24:3411:04:09.0511:04:09.05+03:50:1915:054,0
36DONDAJEWSKI Norbert 5483BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn36M 16707:1500:00:0000:35:4503:37:47+00:21:019:536,1
37MIELCZAREK Jakub 53979ŁBOTOpen Masters Mężczyzn37M 16807:3000:00:0000:37:5003:42:22+00:34:1110:065,9
38HAWEL Rafał 5309poRUNbaniOpen Masters Mężczyzn38M 17107:1500:00:0000:40:4103:47:40+00:30:5410:205,8
39KRAWCZYK Piotr 5354Open Masters Mężczyzn39M 17307:1500:00:0000:36:5103:50:30+00:33:4410:285,7
40ODWROT Mariusz 5374Open Masters Mężczyzn40M 18207:1500:00:0000:37:5203:57:46+00:41:0010:485,6
41JAWORSKI Bartłomiej 5178Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn41M 19507:0000:00:0000:42:1504:08:32+00:41:2811:175,3
42CZAJCZYŃSKI Daniel 5239Open Masters Mężczyzn42M 20207:0000:00:0000:40:1904:12:06+00:45:0211:275,2
43BARAN Bernard 5052OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn43M 20406:5000:00:0000:42:1204:13:06+00:32:5011:305,2
44MATYSEK Ireneusz 5366Open Masters Mężczyzn44M 20907:1500:00:0000:46:1404:18:45+01:01:5911:455,1
45LANGOWSKI Marcin 5359Open Masters Mężczyzn45M 21107:1500:00:0000:45:0104:19:41+01:02:5511:485,1
46SZTACHELSKI Krzysztof 5475Open Masters Mężczyzn46M 23307:3000:00:0000:41:3504:32:56+01:24:4512:244,8
47OCHNIO Andrzej 5168CF ŁukówOpen Masters Mężczyzn47M 23707:0000:00:0000:47:3204:36:04+01:09:0012:324,8
48MAJCZYNA Marcin 5287Crossfit ŁukówOpen Masters Mężczyzn48M 23807:0000:00:0000:48:0004:36:04+01:09:0012:324,8
49KOCOLOWSKI Jurek 5251Open Masters Mężczyzn49M 24607:0000:00:0000:50:3004:42:42+01:15:3812:514,7
50JAŚKIEWICZ Krzysztof 5246Open Masters Mężczyzn50M 24707:0000:00:0000:51:1904:43:22+01:16:1812:524,7
51KARASEK Tomas 5441UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn51M 24807:3000:00:0000:44:3504:47:02+01:38:5113:024,6
52CHŁAP Ireneusz 5294Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn52M 25107:1500:00:0000:45:0104:48:37+01:31:5113:074,6
53SPRAWKA Bolesław 5111Open Masters Mężczyzn53M 26306:5000:00:0000:51:4704:59:36+01:19:2013:374,4
54SZYMAŃSKI Adam 5172DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn54M 26807:0000:00:0000:50:4905:15:38+01:48:3414:204,2
KRYWULT Mariusz 5206RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn07:00DNF00:44:56 DNF04:16:55 DNF DNF DNF DNF--
SZOPA Beniamin 5190Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:51:35 DNF04:35:02 DNF DNF DNF DNF--
URBACZKA Bogdan 5274Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:42:06 DNF04:44:34 DNF DNF DNF DNF--
ZONTEK Andrzej 5013DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn06:50DNF00:39:31 DNF05:05:19 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 58 wynik(ów)