GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA LESKO

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-10-24
Miejsce:
Lesko
Dystans:
42 km
Zgłoszonych:
177
Wystartowało:
167
Nie ukończyło:
17
Ukończyło:
150
Na trasie:
17
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 16km | 21km | 28km | 37km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
7km
P2
16km
P3
21km
P4
28km
P5
37km
Czas
netto
42km
Czas
brutto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1BRZOSKWINIA Wojciech 54Team ŚwiniaElite Mężczyzn1M 107:0000:00:0000:45:4001:45:3302:28:0403:21:4604:33:5305:24:45.8505:24:45.85 7:437,8
2KRAWIECKI Mateusz 45RUNMAGEDDONElite Mężczyzn2M 207:0000:00:0000:45:5001:47:3202:32:3703:29:1104:47:2305:35:21.3005:35:21.30+00:10:357:597,5
3KLONOWSKI Kamil 7Carbon Silesia SportElite Mężczyzn3M 307:0000:00:0000:48:5001:54:0302:39:0503:34:1404:48:5905:37:56.5505:37:56.55+00:13:108:027,5
4DZIÓBEK Lech 5Biegun OCR TeamElite Mężczyzn4M 407:0000:00:0000:47:0701:53:1502:40:1403:35:5404:53:2505:44:27.2505:44:27.25+00:19:418:127,3
5MACHULEC Sebastian 130Open Mężczyzn1M 507:2000:00:0000:56:1202:16:5403:05:4304:07:0904:55:1805:46:15.0505:46:15.05+00:21:298:147,3
6ZIELIŃSKI Tomasz 58Team ŚwiniaElite Mężczyzn5M 607:0000:00:0000:47:2101:53:3402:39:3003:37:3705:02:2305:54:35.0505:54:35.05+00:29:498:267,1
7LORENC Łukasz 22Elite Masters Mężczyzn1M 707:0000:00:0000:49:2801:56:3802:45:2703:44:5305:07:2906:04:16.7006:04:16.70+00:39:308:406,9
8JAKUBCZAK Marcin 1Best BeastsElite Masters Mężczyzn2M 807:0000:00:0000:50:0301:56:5102:47:4103:50:0405:14:0706:13:25.8006:13:25.80+00:48:398:536,7
9CHROBOT Kamil 162Open Mężczyzn2M 907:3000:00:0000:48:3602:00:0102:48:4403:52:0005:19:1506:13:45.8006:13:45.80+00:48:598:536,7
10DOMAŃSKI Krystian 69Elite Mężczyzn6M 1007:0000:00:0000:48:0301:54:2502:43:3903:50:3705:20:3706:14:47.3506:14:47.35+00:50:018:556,7
11STANCLIK Krzysztof 10Carbon Silesia SportElite Mężczyzn7M 1107:0000:00:0000:50:5002:01:4302:50:4603:56:5405:23:0706:15:57.4006:15:57.40+00:51:118:576,7
12FILIP Bartosz 50SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn8M 1207:0000:00:0000:47:1101:53:5602:42:2703:54:2605:33:1506:30:48.0006:30:48.00+01:06:029:186,4
13JANUSZEWSKI Andrzej 72Elite Mężczyzn9M 1307:0000:00:0000:53:4802:15:5503:12:0004:19:0505:46:4306:41:29.4506:41:29.45+01:16:439:336,3
14MAZUR Damian 52SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10M 1407:0000:00:0000:54:5802:09:5603:04:5804:17:2305:45:3406:48:45.5006:48:45.50+01:23:599:436,2
15KUBIESA Jakub 9Carbon Silesia SportElite Mężczyzn11M 1507:0000:00:0000:55:5602:12:4603:08:3404:21:4705:56:1306:54:09.2006:54:09.20+01:29:239:516,1
16BURBUL Przemysław 44PRZEMO_FIZJOCRElite Mężczyzn12M 1607:0000:00:0000:54:4302:07:3803:01:4004:08:3405:46:0106:56:09.3006:56:09.30+01:31:239:546,1
17GAWRYLUK Marcin 70Elite Mężczyzn13M 1707:0000:00:0000:53:2302:11:1703:05:3804:17:1705:57:5807:04:45.5507:04:45.55+01:39:5910:065,9
18KARBOWSKI Sławomir 35NEXTREMEElite Mężczyzn14M 1807:0000:00:0000:56:1402:13:4803:07:3504:24:1306:04:1707:07:38.5507:07:38.55+01:42:5210:105,9
19BEDNÁŘ Richard 159Open Mężczyzn3M 1907:3000:00:0000:48:5502:09:1303:08:1704:22:0706:05:3707:08:52.8007:08:52.80+01:44:0610:125,9
20MOSKWA Piotr 147Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn1M 2007:3000:00:0000:53:1202:14:1703:17:4904:33:5106:09:3607:13:40.9007:13:40.90+01:48:5510:195,8
21KARCZEWSKI Piotr 2Best BeastsElite Mężczyzn15M 2107:0000:00:0001:00:2202:21:3403:18:5304:33:1806:15:0807:16:38.4007:16:38.40+01:51:5210:235,8
22SKRZECZYŃSKI Sławomir 25Hej, jak ta sarna!Elite Masters Mężczyzn3M 2207:0000:00:0000:56:3402:16:2203:15:3904:31:1106:19:0207:24:36.0507:24:36.05+01:59:5010:355,7
23KOT Krzysztof 171Open Masters Mężczyzn2M 2307:3000:00:0000:57:0002:23:1003:26:4204:42:5906:20:3207:25:40.7507:25:40.75+02:00:5410:365,7
24MORAWSKI Grzegorz 32KONIUCHY OCRElite Mężczyzn16M 2407:0000:00:0000:55:5702:17:3103:17:4404:36:3506:22:2207:28:01.3007:28:01.30+02:03:1510:405,6
25WAŚ Łukasz 187Open Mężczyzn4M 2507:3000:00:0000:54:0502:21:5303:28:3504:43:4006:23:2807:37:48.0007:37:48.00+02:13:0210:545,5
26OLEŚ Rafał 31Koniu SquadElite Mężczyzn17M 2607:0000:00:0000:56:1302:22:5503:17:3804:49:5906:37:1507:46:16.0007:46:16.00+02:21:3011:065,4
27TROJANOWSKI Artur 105Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn5M 2707:2000:00:0000:53:0002:26:2903:31:3904:51:0206:41:4307:51:58.5007:51:58.50+02:27:1211:145,3
28HUDASZEK Zbigniew 16Dragon RunnersElite Mężczyzn18M 2807:0000:00:0001:00:4902:27:1703:42:1005:07:2606:51:4307:56:04.4007:56:04.40+02:31:1811:205,3
29JÓŹWICKI Karol 41OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn19M 2907:0000:00:0001:00:3802:28:4503:32:4105:02:3906:51:1907:56:50.2007:56:50.20+02:32:0411:215,3
30MĘDRYKOWSKI Damian 57Team ŚwiniaElite Mężczyzn20M 3007:0000:00:0000:57:4302:26:4503:25:2904:47:1606:50:1008:02:22.9508:02:22.95+02:37:3711:295,2
31KOGUT Karol 129Open Mężczyzn6M 3107:2000:00:0000:58:2602:25:0903:26:0104:51:4206:57:4208:06:16.4008:06:16.40+02:41:3011:345,2
32SPRAWKA Marta 80DZIKIsquadElite Kobiet1K 107:1000:00:0001:05:2802:40:2303:45:1205:06:2006:57:5608:10:37.4008:10:37.40+02:45:5111:405,1
33PIĘTA Łukasz 118Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn7M 3207:2000:00:0001:02:0202:32:4403:37:4605:09:3007:05:2008:14:56.2508:14:56.25+02:50:1011:475,1
34RYCHLEWSKI Wojciech 77Elite Mężczyzn21M 3307:0000:00:0001:04:5002:45:0403:52:3805:16:3207:08:0108:16:37.4008:16:37.40+02:51:5111:495,1
35MUSIAŁ Krzysztof 33LOTAMS TeamOpen Mężczyzn8M 3407:0000:00:0000:57:1302:25:3703:28:0104:59:2407:07:0008:17:38.0008:17:38.00+02:52:5211:505,1
36MIELCARZ Tomasz 104Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn9M 3507:2000:00:0001:00:1902:39:1703:44:5205:04:5007:03:1308:19:26.7008:19:26.70+02:54:4011:535,0
37GRZECH Mateusz 4Bestie OCR LegionowoElite Mężczyzn22M 3607:0000:00:0000:57:4402:23:0703:29:2808:22:46.0008:22:46.00+02:58:0011:585,0
38PRZEPIÓRA Przemysław 135Open Mężczyzn10M 3707:2000:00:0000:59:4102:37:0303:44:0405:09:0607:08:2008:24:51.7008:24:51.70+03:00:0512:015,0
39KURAN Halina 86WATAHAElite Kobiet2K 207:1000:00:0001:13:5802:50:2504:00:0005:25:3307:09:1708:25:53.7008:25:53.70+03:01:0712:025,0
40MACIEJEWSKI Łukasz 51SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn23M 3807:0000:00:0001:00:2702:28:4003:34:1805:09:3407:11:0808:28:27.6508:28:27.65+03:03:4112:065,0
41MICHALSKI Dawid 27I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn24M 3907:0000:00:0001:06:1402:36:0003:40:5905:03:4207:14:4408:28:53.7008:28:53.70+03:04:0712:065,0
42STAROSZYŃSKI Dawid 182Open Mężczyzn11M 4007:3000:00:0000:57:2802:27:5503:30:5404:51:3006:51:5408:30:16.4008:30:16.40+03:05:3012:084,9
43WIŚNIEWSKI Michał 3Best BeastsElite Mężczyzn25M 4107:0000:00:0001:02:0602:32:1003:40:1205:08:1207:03:5108:31:28.6508:31:28.65+03:06:4212:104,9
44ŻUREK Michał 39OCR TEAM BYDLAKIElite Mężczyzn26M 4207:0000:00:0000:50:5202:07:1603:07:3804:23:0007:07:4808:36:49.8008:36:49.80+03:12:0312:184,9
45JANOSZ Rafał 146FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn12M 4307:3000:00:0001:03:1502:40:0603:45:2705:22:0507:24:0108:40:51.9508:40:51.95+03:16:0612:244,8
46OGIŃSKI Szymon 23Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn27M 4407:0000:00:0001:09:5902:52:3903:59:5405:29:1107:26:3908:40:52.5008:40:52.50+03:16:0612:244,8
47KULAGA Peter 17Dragon RunnersElite Mężczyzn28M 4507:0000:00:0001:02:0502:32:4103:39:1004:59:5307:08:1208:41:08.3008:41:08.30+03:16:2212:244,8
48HANKUS Tomasz 152Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn13M 4607:3000:00:0001:03:1602:40:0603:45:2705:22:0807:24:0608:41:25.1008:41:25.10+03:16:3912:244,8
49WOJCIECHOWSKI Adam 188Open Mężczyzn14M 4707:3000:00:0001:03:2802:43:0503:45:5205:22:1507:24:0308:41:31.4008:41:31.40+03:16:4512:254,8
50DRĄŻKOWSKI Piotr 163Open Masters Mężczyzn3M 4807:3000:00:0001:04:1502:40:0603:45:5405:22:0807:24:0508:41:42.7008:41:42.70+03:16:5612:254,8
51KOWALCZYK Piotr 150Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn15M 4907:3000:00:0001:01:0502:40:4403:49:4605:22:1407:24:0608:41:43.0008:41:43.00+03:16:5712:254,8
52JEZIORSKI Paweł 21Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn29M 5007:0000:00:0001:00:5602:30:5603:45:5805:22:5807:20:2308:42:07.1508:42:07.15+03:17:2112:254,8
53CIESLAK Ryszard 13DENISTEAMElite Masters Mężczyzn4M 5107:0000:00:0001:03:1502:39:5903:49:2105:19:2007:26:0308:44:03.2008:44:03.20+03:19:1712:284,8
54NOWAK Marcin 75Elite Mężczyzn30M 5207:0000:00:0001:05:0502:51:3603:55:1405:15:1507:33:1308:44:34.9008:44:34.90+03:19:4912:294,8
55IRZYK Robert 166Open Mężczyzn16M 5307:3000:00:0001:03:4602:51:4104:03:1905:28:4307:28:1808:44:59.0008:44:59.00+03:20:1312:294,8
56SIEJA Sebastian 181Open Mężczyzn17M 5407:3000:00:0001:03:4502:45:1804:02:5505:27:4407:28:1308:46:39.2008:46:39.20+03:21:5312:324,8
57KOZIOŁ Kamil 8Carbon Silesia SportElite Mężczyzn31M 5507:0000:00:0000:58:5002:50:4703:50:1605:14:2507:41:4608:48:18.1508:48:18.15+03:23:3212:344,8
58BUCZKOWSKI Krzysztof 161Open Mężczyzn18M 5607:3000:00:0001:04:5802:45:1103:56:4705:32:3707:33:2208:51:53.2008:51:53.20+03:27:0712:394,7
59ŻYŁA Arkadiusz 111Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn19M 5707:2000:00:0001:06:4002:50:4204:08:4905:41:3207:42:4208:57:24.7008:57:24.70+03:32:3812:474,7
60CHAIEB Sebastian 55Team ŚwiniaElite Mężczyzn32M 5807:0000:00:0001:08:4102:49:5803:58:3205:29:5607:39:0809:01:11.9009:01:11.90+03:36:2612:534,7
61JAHNS Adam 56Team ŚwiniaElite Mężczyzn33M 5907:0000:00:0001:08:4102:49:5803:58:3205:30:0107:39:0809:01:31.7009:01:31.70+03:36:4512:534,7
62GRUNDKOWSKI Oskar 123Open Mężczyzn20M 6007:2000:00:0001:05:1202:45:5103:56:3905:32:3207:38:1509:01:33.5009:01:33.50+03:36:4712:534,7
63JANKOWSKI Remik 167Open Masters Mężczyzn4M 6107:3000:00:0001:01:1102:41:3403:51:5405:28:5607:31:5109:01:46.1509:01:46.15+03:37:0012:534,7
64KAMUDA Albina 170Open Masters Kobiet1K 307:3000:00:0001:11:2603:00:5904:15:3405:58:4907:56:1509:05:39.2509:05:39.25+03:40:5312:594,6
65GROCHOT Magdalena 149Koniu SquadOpen Kobiet1K 407:3000:00:0001:11:2303:00:5704:15:3405:58:5007:56:1609:07:03.0009:07:03.00+03:42:1713:014,6
66VÁVRA Rudolf 186Open Masters Mężczyzn5M 6207:3000:00:0001:14:0903:01:3704:19:4005:50:1607:55:0609:07:09.0009:07:09.00+03:42:2313:014,6
67GAGON Denis 14DENISTEAMElite Mężczyzn34M 6307:0000:00:0001:05:5402:59:2804:33:3906:05:5007:52:3409:08:07.2009:08:07.20+03:43:2113:034,6
68MŁYNARCZYK Tatiana 133Open Kobiet2K 507:2000:00:0001:19:2303:04:2504:19:1305:53:2807:57:3209:08:48.4509:08:48.45+03:44:0213:044,6
69NIKIEL Dariusz 15Dirty SparrowsElite Mężczyzn35M 6407:0000:00:0001:11:1002:54:1204:04:1805:46:5507:53:4209:09:45.3509:09:45.35+03:44:5913:054,6
70ZIMIŃSKI Paweł 24Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn36M 6507:0000:00:0001:08:2802:49:0604:03:5305:46:0207:51:1409:13:01.1009:13:01.10+03:48:1513:104,6
71ŠKRABAL Petr 139Open Masters Mężczyzn6M 6607:2000:00:0000:56:1402:31:4104:01:1805:42:3308:01:2209:30:39.0509:30:39.05+04:05:5313:354,4
72WUCZKO Dariusz 189Open Mężczyzn21M 6707:3000:00:0001:10:5003:00:5904:16:1506:01:2208:08:3209:31:36.0509:31:36.05+04:06:5013:364,4
73PIOTROWSKI Sławomir 177Open Mężczyzn22M 6807:3000:00:0001:11:0803:00:5804:15:0306:01:1008:08:3409:32:04.8509:32:04.85+04:07:1913:374,4
74AKERMAN Błażej 153Turbo dziki na mefedronie.Open Mężczyzn23M 6907:3000:00:0001:11:0903:00:5804:16:0206:01:1208:08:3509:32:13.0009:32:13.00+04:07:2713:374,4
75SĄCZAWA Filip 179Open Mężczyzn24M 7007:3000:00:0001:10:5203:01:0004:15:1406:02:3508:08:3609:32:15.5009:32:15.50+04:07:2913:374,4
76ŚLEDŹ Rafał 140Open Mężczyzn25M 7107:2000:00:0001:11:4903:03:5504:23:3905:59:0208:19:5109:32:29.1509:32:29.15+04:07:4313:374,4
77MORELOWSKA Maria 175Open Masters Kobiet2K 607:3000:00:0001:16:2903:09:1604:23:4606:03:1408:15:2809:33:08.3009:33:08.30+04:08:2213:384,4
78SUCHOCKA Monika 183Open Kobiet3K 707:3000:00:0001:16:2903:09:1304:23:4706:03:1208:15:2609:33:08.4509:33:08.45+04:08:2213:384,4
79MALEŃCZYK Sylwester 132Open Masters Mężczyzn7M 7207:2000:00:0001:07:4102:51:1004:07:3205:52:0207:57:3709:35:01.9509:35:01.95+04:10:1613:414,4
80TRĘDA Cezary 148Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn26M 7307:2000:00:0001:08:1102:50:4304:08:4305:48:1108:01:2009:35:33.6009:35:33.60+04:10:4713:424,4
81SIMON Adam 26Husaria Race Team Elite Mężczyzn37M 7407:0000:00:0001:07:3702:58:2404:17:1705:48:0708:06:3409:35:56.9509:35:56.95+04:11:1113:424,4
82MOKSIK Jan 18Fit & More RybnikElite Masters Mężczyzn5M 7507:0000:00:0001:07:3702:51:4204:04:4805:42:1108:06:2909:36:02.1009:36:02.10+04:11:1613:424,4
83CHABIELSKI Marek 67Elite Mężczyzn38M 7607:0000:00:0001:09:2502:49:5603:56:3305:35:2808:13:2009:36:14.2009:36:14.20+04:11:2813:434,4
84CZUBASZEWSKI Kamil 117PZU Sport TeamOpen Mężczyzn27M 7707:2000:00:0001:13:5102:54:2104:06:4205:47:0908:05:0409:36:35.0509:36:35.05+04:11:4913:434,4
85DUK Marcin 120Open Mężczyzn28M 7807:2000:00:0001:03:4102:45:0404:06:0405:44:0708:05:0409:36:42.8009:36:42.80+04:11:5613:434,4
86GRYMEK Dagmara 101Befit24team Open Kobiet4K 807:2000:00:0001:09:2503:04:0404:29:5906:09:2008:16:5609:39:04.1009:39:04.10+04:14:1813:474,4
87JOCHEMSKI Mikołaj 168Open Mężczyzn29M 7907:3000:00:0001:08:5203:06:2704:19:3806:06:3108:25:3609:40:49.7509:40:49.75+04:16:0313:494,3
88GRZANECKI Marcin 165Open Masters Mężczyzn8M 8007:3000:00:0001:08:5103:06:2504:20:2006:06:3808:25:3609:40:51.0009:40:51.00+04:16:0513:494,3
89BRUSIŁO Bartosz 62United RunnersElite Mężczyzn39M 8107:0000:00:0001:08:1303:01:5704:14:5005:39:1007:50:1509:40:53.2009:40:53.20+04:16:0713:494,3
90WRZOSEK Patryk 106Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn30M 8207:2000:00:0001:11:2203:03:2304:25:2106:06:1308:18:5909:41:59.4009:41:59.40+04:17:1313:514,3
91SCHMIDT Paweł 103Befit24team Open Masters Mężczyzn9M 8307:2000:00:0001:09:2503:04:0904:22:2106:12:3108:17:1309:43:21.0009:43:21.00+04:18:3513:534,3
92SZCZOTOK Wiktor 11Carbon Silesia SportElite Mężczyzn40M 8407:0000:00:0001:07:5902:49:5604:23:0205:58:1108:19:5609:43:56.2509:43:56.25+04:19:1013:544,3
93WEIS Michał 38Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn41M 8507:0000:00:0001:07:5203:00:2004:25:5405:58:1108:19:5409:46:27.5009:46:27.50+04:21:4113:574,3
94ŚLĘZAK Michał 28Kadra Mocnych WrażeńOpen Mężczyzn31M 8607:0000:00:0001:08:3002:59:3704:30:1606:46:2308:35:5109:49:58.7509:49:58.75+04:25:1214:024,3
95BUDA Mateusz 119Open Mężczyzn32M 8707:2000:00:0001:12:2203:03:1504:20:5606:10:3408:22:0809:52:07.0509:52:07.05+04:27:2114:054,3
96BIEGALSKI Piotr 107CohonesOpen Mężczyzn33M 8807:2000:00:0001:09:5402:58:4404:20:2906:05:2808:16:4109:52:12.3509:52:12.35+04:27:2614:064,3
97WÓJCIK Rafał 151Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn34M 8907:3000:00:0001:08:5502:59:4904:33:1406:12:0108:22:5609:57:23.9509:57:23.95+04:32:3814:134,2
98KLAWCZYŃSKI Karol 64WF OCR Team Kostrzyn Nad OdrąElite Mężczyzn42M 9007:0000:00:0001:15:2103:08:5804:30:0606:19:5108:47:0209:57:34.2509:57:34.25+04:32:4814:134,2
99DENHAM Justin 112Husaria Race Team Open Mężczyzn35M 9107:2000:00:0001:07:2003:09:5704:34:0006:27:3908:35:5310:00:17.4010:00:17.40+04:35:3114:174,2
100OWCZAREK Adam 46Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn36M 9207:0000:00:0001:09:5303:02:4104:19:1005:54:1808:22:3810:00:51.4010:00:51.40+04:36:0514:184,2
101BARAN Konrad 6BRYGIERY OCRElite Mężczyzn43M 9307:0000:00:0001:15:2303:12:1404:33:1606:11:2608:32:3610:03:03.4010:03:03.40+04:38:1714:214,2
102BARAŃSKI Maciek 47SkurczyBykiOpen Mężczyzn37M 9407:0000:00:0001:05:2002:50:3404:05:0706:04:2308:41:0510:03:06.6010:03:06.60+04:38:2014:214,2
103CYGANIK Magdalena 157WYtrenowaniOpen Kobiet5K 907:3000:00:0001:13:4103:18:4504:38:1306:20:3708:33:2410:03:44.8510:03:44.85+04:38:5914:224,2
104ANTOSIK Igor 156WYtrenowaniOpen Mężczyzn38M 9507:3000:00:0001:14:4403:18:4204:38:1306:21:4408:33:2410:03:45.2510:03:45.25+04:38:5914:224,2
105JĘDRZEJCZAK Łukasz 125Open Mężczyzn39M 9607:2000:00:0001:14:3203:18:3104:37:1906:13:1608:33:5010:08:09.5510:08:09.55+04:43:2314:284,1
106ŠANA Radek 180Open Mężczyzn40M 9707:3000:00:0001:11:5703:10:0904:37:5706:20:5808:39:4210:08:45.4010:08:45.40+04:43:5914:294,1
107TKACZYK Michał 37Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn44M 9807:0000:00:0000:56:3002:29:4903:51:5105:31:0808:33:4510:09:50.9010:09:50.90+04:45:0514:314,1
108MARKIEWICZ Arkadiusz 115Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn10M 9907:2000:00:0001:16:0403:06:2304:24:5206:25:3608:36:4810:10:05.5010:10:05.50+04:45:1914:314,1
109SKLEPOWICZ Jacek 138Open Masters Mężczyzn11M 10007:2000:00:0001:19:3003:20:4404:46:2706:25:5008:37:5210:10:42.6010:10:42.60+04:45:5614:324,1
110NADOLNY Kamil 134Open Mężczyzn41M 10107:2000:00:0001:11:5503:05:4904:24:3906:19:5208:36:2410:11:18.0510:11:18.05+04:46:3214:334,1
111MĄDRZYK Daniel 131Open Mężczyzn42M 10207:2000:00:0001:17:2103:21:1404:47:1306:32:1108:43:1010:11:53.2010:11:53.20+04:47:0714:344,1
112SOJA Marcin 141Open Mężczyzn43M 10307:2000:00:0001:08:1703:00:4404:30:0106:11:3408:33:1910:13:17.5010:13:17.50+04:48:3114:364,1
113GŁAZ Jacek 108DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn12M 10407:2000:00:0001:12:4703:08:5404:36:0906:21:4508:40:3310:14:01.9510:14:01.95+04:49:1614:374,1
114PAWŁOWSKI Krzysztof 154United RunnersOpen Mężczyzn44M 10507:3000:00:0001:13:3403:13:4804:39:4106:17:1608:42:1610:14:41.9510:14:41.95+04:49:5614:384,1
115RAKOWSKI Przemysław 34Melvit teamElite Mężczyzn45M 10607:0000:00:0001:04:4902:45:0503:52:3705:15:3209:00:2310:15:41.7010:15:41.70+04:50:5514:394,1
116JÓZEFOWSKI Tobiasz 116PustakiOpen Mężczyzn45M 10707:2000:00:0001:09:3002:52:3303:58:4105:35:0208:32:3810:16:23.7510:16:23.75+04:51:3714:404,1
117DĄBEK Adrian 68Elite Mężczyzn46M 10807:0000:00:0001:03:2503:16:0804:23:3306:08:0808:40:5310:18:18.6510:18:18.65+04:53:3214:434,1
118KANCIRUK Paweł 128Open Mężczyzn46M 10907:2000:00:0001:15:1603:13:5504:36:2306:31:4808:45:0810:21:36.5510:21:36.55+04:56:5014:484,1
119KOWALIK Karol 74Open Mężczyzn47M 11007:0000:00:0001:15:2303:37:0904:48:2606:20:4108:46:5910:23:13.5510:23:13.55+04:58:2714:504,0
120TRYBUŚ Kamil 184Open Mężczyzn48M 11107:3000:00:0001:19:1003:14:3304:39:0106:27:2708:53:3210:24:39.4510:24:39.45+04:59:5314:524,0
121WNOROWSKA Magdalena 144Open Masters Kobiet3K 1007:2000:00:0001:19:2203:23:0304:50:1106:32:4908:51:4410:24:52.6510:24:52.65+05:00:0614:524,0
122OSIK Grzegorz 114Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn49M 11207:2000:00:0001:18:3403:23:1204:50:1206:34:4408:51:4610:24:54.2510:24:54.25+05:00:0814:524,0
123MAJEWSKI Damian 190forBET RunnersOpen Mężczyzn50M 11307:3000:00:0001:13:3303:13:4904:37:2706:16:2508:40:1310:26:06.2010:26:06.20+05:01:2014:544,0
124PAPROTA Piotr 176Open Mężczyzn51M 11407:3000:00:0001:18:2803:18:1504:42:1006:27:3508:52:0110:26:13.4010:26:13.40+05:01:2714:544,0
125CHROMÝ David 145#FaceciBezKoszulkiOpen Mężczyzn52M 11507:3000:00:0001:15:2803:28:3204:52:3806:38:1309:00:1210:28:52.7010:28:52.70+05:04:0614:584,0
126MULLER Rafał 102Befit24team Open Mężczyzn53M 11607:2000:00:0001:11:4903:04:0304:31:3906:34:0408:56:5710:29:21.9010:29:21.90+05:04:3614:594,0
127MIERZICKI Marcel 43POWER TRAININGOpen Mężczyzn54M 11707:0000:00:0001:11:1103:37:4104:51:5606:53:0809:07:3210:29:26.7010:29:26.70+05:04:4014:594,0
128GĄSIOROWSKI Karol 59UNIT37Elite Mężczyzn47M 11807:0000:00:0001:05:5002:56:0404:44:2406:53:4809:22:3910:30:24.6010:30:24.60+05:05:3815:004,0
129GĄGOL Marek 121Open Mężczyzn55M 11907:2000:00:0001:12:1103:06:0604:27:4206:34:1409:04:1110:34:08.6010:34:08.60+05:09:2215:054,0
130TIAHNYBOK Paweł 12Decathlon CAR GliwiceOpen Masters Mężczyzn13M 12007:0000:00:0001:16:1303:34:0404:56:2706:53:1009:08:1410:34:15.8010:34:15.80+05:09:2915:064,0
131SZAFRAN Jakub 42Piękni i BestieElite Mężczyzn48M 12107:0000:00:0001:12:1003:16:4304:51:3706:44:4508:58:3010:38:04.3010:38:04.30+05:13:1815:113,9
132SZYMAŃSKI Adam 109DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn14M 12207:2000:00:0001:18:4503:29:3004:55:3606:44:1309:09:0010:38:25.1010:38:25.10+05:13:3915:123,9
133JĘDRZEJCZAK Marcib 127Open Mężczyzn56M 12307:2000:00:0001:14:2403:18:3304:47:0506:35:3609:05:1810:38:43.7010:38:43.70+05:13:5715:123,9
134BOŚKA Patryk 19Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn49M 12407:0000:00:0001:09:5603:08:1404:28:0606:09:3009:02:4810:40:05.3510:40:05.35+05:15:1915:143,9
135BŁĄKAŁA Damian 66Elite Mężczyzn50M 12507:0000:00:0001:13:4203:01:5804:20:0606:10:4508:22:3610:41:02.1010:41:02.10+05:16:1615:153,9
136GÓRNIACZYK Krystian 122Open Mężczyzn57M 12607:2000:00:0001:16:5203:16:0104:40:0906:41:4409:07:4610:42:28.1510:42:28.15+05:17:4215:173,9
137GRZEŚKA Magnus 124Open Mężczyzn58M 12707:2000:00:0001:28:1203:41:0005:00:2206:52:2509:14:3810:43:01.1510:43:01.15+05:18:1515:183,9
138BORKOWSKI Bartłomiej 36Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn51M 12807:0000:00:0001:07:5203:33:5704:52:2306:30:0109:26:1610:48:32.8010:48:32.80+05:23:4615:263,9
139WEJKNIS Krzysztof 40OCRSPORTGRIP KRZYSZTOF WEJKNIS Elite Masters Mężczyzn6M 12907:0000:00:0001:22:3903:38:3604:57:0206:57:0209:17:2010:49:36.5010:49:36.50+05:24:5015:283,9
140KMIECIAK Krzysztof 73Elite Mężczyzn52M 13007:0000:00:0001:22:1503:37:5304:56:3806:56:5709:17:1810:50:20.7510:50:20.75+05:25:3415:293,9
141KITALA Radosław 65Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn53M 13107:0000:00:0001:26:3803:25:3804:45:0306:57:4609:20:3610:51:52.3510:51:52.35+05:27:0615:313,9
142NALEPKA Piotr 60UNIT37Open Mężczyzn59M 13207:0000:00:0001:00:4102:36:1803:41:3205:00:0307:24:1710:59:42.5010:59:42.50+05:34:5615:423,8
143BARTOSIŃSKA Katarzyna 84Melvit teamOpen Kobiet6K 1107:1000:00:0001:10:4002:49:1304:36:3306:41:0709:30:2611:00:34.2011:00:34.20+05:35:4815:433,8
144KOZAK Arkadiusz 49SkurczyBykiOpen Mężczyzn60M 13307:0000:00:0001:10:3403:04:0504:18:3606:04:2809:32:2011:00:36.7011:00:36.70+05:35:5015:433,8
145ZYCH Katarzyna 81Kadra Mocnych WrażeńOpen Kobiet7K 1207:1000:00:0001:19:3603:25:2404:49:1406:49:3209:30:4911:02:55.1511:02:55.15+05:38:0915:473,8
146SŁONIEWSKI Rafał 29Kadra Mocnych WrażeńOpen Mężczyzn61M 13407:0000:00:0001:08:3202:59:3804:57:4706:50:5009:40:4511:10:52.2511:10:52.25+05:46:0615:583,8
147TURCHAN Maciej 30Kadra Mocnych WrażeńOpen Mężczyzn62M 13507:0000:00:0001:11:4903:35:4304:58:1807:00:3009:40:4811:11:34.1011:11:34.10+05:46:4815:593,8
148GOŁASZEWSKI Jacek 71Open Mężczyzn63M 13607:0000:00:0001:06:0702:57:4704:20:5005:52:2409:24:2411:18:49.9011:18:49.90+05:54:0416:093,7
149KOWALCZYK Piotr 48SkurczyBykiOpen Mężczyzn64M 13707:0000:00:0001:05:2102:50:3204:05:0606:04:2708:41:0611:19:34.7511:19:34.75+05:54:4816:103,7
150PAWLIK Przemysław 76Open Mężczyzn65M 13807:0000:00:0000:58:0702:27:0203:49:55+01:21:5110:565,5
151MACHURA Marcin 53SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn66M 13907:0000:00:0001:02:5202:50:3704:03:54+01:35:5011:365,2
152SZCZECH Szymon 155WOLF TEAMOpen Mężczyzn67M 14007:3000:00:0001:05:4102:48:3304:05:47+02:19:0611:425,1
153STADNICKI Łukasz 142Open Mężczyzn68M 14107:2000:00:0001:05:1802:46:1604:16:28+02:15:3412:124,9
154TRZASKALIK Ireneusz 185Open Masters Mężczyzn15M 14207:3000:00:0001:15:5204:41:40+02:54:5913:244,5
155ANIELSKI Michał 158Open Mężczyzn69M 14307:3000:00:0001:16:0003:25:2104:59:07+03:12:2714:144,2
156RÓŻYCKA Hanna 136Open Kobiet8K 1307:2000:00:0001:28:3203:41:4005:04:48+03:03:5514:304,1
157WIECZOREK Dariusz 79Elite Mężczyzn54M 14407:0000:00:0001:10:4003:46:5505:14:08+02:46:0414:574,0
158MACIĄG Krzysztof 174Open Masters Mężczyzn16M 14507:3000:00:0001:21:3903:36:3205:16:46+03:30:0515:054,0
159KAMIŃSKI Maciej 113Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn70M 14607:2000:00:0001:28:3503:41:5005:18:32+03:17:3815:104,0
160PIETROŃ Monika 83Lemon TeamElite Kobiet3K 1407:1000:00:0001:22:0203:43:3405:25:52+03:08:0515:313,9
161DUKAT Sandra 82Lemon TeamElite Kobiet4K 1507:1000:00:0001:21:3803:31:5805:33:35+03:15:4915:533,8
162PRZYBYTEK Sławomir 191Open Masters Mężczyzn17M 14707:2000:00:0001:28:0403:54:0005:38:54+03:38:0116:083,7
163JOŃCA Kajetan 169Open Mężczyzn71M 14807:3000:00:0001:19:5603:35:5905:41:36+03:54:5616:163,7
164RUMAK Józef 178Open Mężczyzn72M 14907:3000:00:0001:26:5303:46:0305:41:36+03:54:5516:163,7
165LIPIŃSKI Michał 173Open Mężczyzn73M 15007:2000:00:0003:10:0506:16:4110:12:57+08:12:0329:112,1
166SZCZYGIELSKA Julia 85SOCIOS SILESIAOpen Kobiet9K 1607:1000:00:0001:15:39+00:40:1710:485,6
TUTAJ Jakub 61UNIT37Elite Masters Mężczyzn07:00DNF01:05:56 DNF02:58:51 DNF04:54:16 DNF06:53:57 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 167 wynik(ów)