GÓRSKI ZIMOWY RUNMAGEDDON CLASSIC WIERCHOMLA MAŁA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-03-25
Miejsce/ Place:
Wierchomla Mała
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
745
Wystartowało/ Started:
705
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
695
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OŚLIZŁO Tomasz 1063XRUNNERSElite Mężczyzn1M 108:3001:37:11.2501:37:11.25 8:057.4
2KASPRZYK Sebastian 1060XRUNNERSElite Mężczyzn2M 208:3001:38:31.8001:38:31.80+00:01:208:127.3
3HAJNOS Dawid 1079GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYElite Mężczyzn3M 308:3001:40:37.7501:40:37.75+00:03:268:237.2
4PRUSAK Piotr 1084GORĄCY POTOK TEAMNOWY SĄCZElite Mężczyzn4M 408:3001:41:45.6501:41:45.65+00:04:348:287.1
5KRZYSTYNIAK Robert 1080GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGElite Masters Mężczyzn1M 508:3001:42:27.0001:42:27.00+00:05:158:327
6JAGIEŁO Michał 1011HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn5M 608:3001:43:31.2501:43:31.25+00:06:208:377
7SALAMON Mateusz 1037POWER TRAININGElite Mężczyzn6M 708:3001:44:53.7001:44:53.70+00:07:428:446.9
8KĄKOL Kacper 1058XRUNNERSElite Mężczyzn7M 808:3001:45:02.8501:45:02.85+00:07:518:456.9
9KRÓL Piotr 1044SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn8M 908:3001:45:28.3501:45:28.35+00:08:178:476.8
10GAŁDYN Kamil 1077GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn9M 1008:4001:46:16.8501:46:16.85+00:09:058:516.8
11SENDERSKI Przemysław 1015HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn10M 1108:3001:47:03.4001:47:03.40+00:09:528:556.7
12MAZUR Damian 1048SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn11M 1208:3001:47:38.0501:47:38.05+00:10:268:586.7
13URBAŃSKI Kamil 1159ALGRAF RACE TEAMSULĘCINElite Mężczyzn12M 1308:3001:47:49.9501:47:49.95+00:10:388:596.7
14JANUSZEWSKI Bartosz 1027KONIUCHY OCRElite Mężczyzn13M 1408:3001:48:18.3501:48:18.35+00:11:079:016.6
15KOŁODZIEJCZYK Kamil 1043SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn14M 1508:3001:49:12.6001:49:12.60+00:12:019:066.6
16STOKOWSKI Dariusz 1017HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn15M 1608:3001:49:52.6501:49:52.65+00:12:419:096.6
17PROKUDIN Nikolay 1129Elite Mężczyzn16M 1708:4001:50:18.9501:50:18.95+00:13:079:116.5
18ZIOBER Zbigniew 1070XRUNNERSElite Mężczyzn17M 1808:3001:50:51.7501:50:51.75+00:13:409:146.5
19DANIELKIEWICZ Tomasz 1120XRUNNERSGŁOGÓWElite Mężczyzn18M 1908:3001:50:51.9501:50:51.95+00:13:409:146.5
20KAŁUŻNY Adam 1041SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn19M 2008:3001:51:41.7501:51:41.75+00:14:309:186.4
21FARKOWSKI Konrad 1025KONIUCHY OCRElite Mężczyzn20M 2108:3001:52:10.9501:52:10.95+00:14:599:206.4
22STROINSKI Daniel 1108RMF4RT OCRElite Mężczyzn21M 2208:3001:52:36.8501:52:36.85+00:15:259:236.4
23KUPIJAJ Marcin 1045SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn22M 2308:3001:53:41.5501:53:41.55+00:16:309:286.3
24KRAWIECKI Mateusz 1014HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn23M 2408:3001:54:02.5001:54:02.50+00:16:519:306.3
25NOVICKÝ Viliam 1155Open Mężczyzn1M 2508:4001:54:03.8501:54:03.85+00:16:529:306.3
26GĘBARA Łukasz 1099OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn24M 2608:4001:54:23.3501:54:23.35+00:17:129:316.3
27PAWLIKOWSKI Andrzej 1126Elite Mężczyzn25M 2708:4001:54:49.5501:54:49.55+00:17:389:346.3
28STEG Tomasz 1016HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn26M 2808:3001:55:25.5501:55:25.55+00:18:149:376.2
29PISKAŁA Daniel 1036POWER TRAININGElite Mężczyzn27M 2908:3001:55:31.1501:55:31.15+00:18:199:376.2
30ŚWIĘTEK Bartosz 1086GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn28M 3008:4001:55:38.9501:55:38.95+00:18:279:386.2
31ĆWIKLIŃSKI Łukasz 1053XRUNNERSElite Mężczyzn29M 3108:3001:56:44.8001:56:44.80+00:19:339:436.2
32ZAKHARKIN Sergei 1132Elite Masters Mężczyzn2M 3208:4001:57:51.8501:57:51.85+00:20:409:496.1
33LIPA Piotr 1101OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn30M 3308:4001:58:21.8001:58:21.80+00:21:109:516.1
34SZYMASZEK Bartłomiej 1103OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn31M 3408:4001:58:22.4501:58:22.45+00:21:119:516.1
35ZAWOJOWSKI Jakub 1105OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn32M 3508:4001:59:03.9501:59:03.95+00:21:529:556
36WYPUKOŁ Jakub 1052SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn33M 3608:3001:59:06.4001:59:06.40+00:21:559:556
37PASEK Kamil 1224HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn2M 3709:0001:59:49.6001:59:49.60+00:22:389:596
38ANTCZAK Marcin 1001ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn34M 3808:3002:00:19.8502:00:19.85+00:23:0810:016
39TARKA Andrzej 1066XRUNNERSElite Masters Mężczyzn3M 3908:3002:00:46.3502:00:46.35+00:23:3510:036
40KUPIS Łukasz 1113SCYZORYElite Mężczyzn35M 4008:4002:00:49.1502:00:49.15+00:23:3710:046
41POŚPIECH Krzysztof 1064XRUNNERSElite Mężczyzn36M 4108:3002:00:55.0502:00:55.05+00:23:4310:046
42KLUCZKA Aleksandra 1138HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet1K 108:5002:00:58.0502:00:58.05+00:23:4610:046
43NYKIEL Mariusz 1049SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn37M 4208:3002:00:59.4002:00:59.40+00:23:4810:046
44KILIMNIK Tomasz 1090HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn38M 4308:4002:00:59.9502:00:59.95+00:23:4810:046
45WASIELEWSKI Michał 1032KONIUCHY OCRElite Mężczyzn39M 4408:3002:01:07.3502:01:07.35+00:23:5610:055.9
46GALICA Andrzej 1078GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn40M 4508:4002:01:17.6002:01:17.60+00:24:0610:065.9
47KOLIBABSKI Radosław 1091HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn41M 4608:4002:01:34.3502:01:34.35+00:24:2310:075.9
48GRYSIEWICZ Marcin 1033POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn4M 4708:3002:01:48.9502:01:48.95+00:24:3710:095.9
49TOMAKA Tomasz 1019HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn42M 4808:3002:02:21.5502:02:21.55+00:25:1010:115.9
50LIPA Ireneusz 1100OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn43M 4908:4002:04:22.7502:04:22.75+00:27:1110:215.8
51KĄDZIELA Michał 1028KONIUCHY OCRElite Mężczyzn44M 5008:3002:04:25.9502:04:25.95+00:27:1410:225.8
52KRALEWSKI Robert 1030KONIUCHY OCRElite Masters Mężczyzn5M 5108:3002:04:26.6002:04:26.60+00:27:1510:225.8
53PIÓRKOWSKI Adrian 1031KONIUCHY OCRElite Mężczyzn45M 5208:3002:04:39.3502:04:39.35+00:27:2810:235.8
54KORULCZYK Marcin 1781WARSZAWAOpen Mężczyzn3M 5309:0002:05:25.9002:05:25.90+00:28:1410:275.7
55SZARUGA Małgorzata 1144SOCIOS SILESIAElite Kobiet2K 208:5002:05:40.6002:05:40.60+00:28:2910:285.7
56PĘKALA Kamil 1083GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn46M 5408:4002:05:44.4502:05:44.45+00:28:3310:285.7
57KOZŁOWSKI Artur 1673HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn4M 5510:3002:05:45.0502:05:45.05+00:28:3310:285.7
58PAVLIK Ladislav 1339Open Mężczyzn5M 5609:1502:05:49.8502:05:49.85+00:28:3810:295.7
59LISOWSKI Adam 1046SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn47M 5708:3002:05:53.5502:05:53.55+00:28:4210:295.7
60JASTRZĘBSKI Piotr 1040SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn48M 5808:3002:05:56.6002:05:56.60+00:28:4510:295.7
61CHOJNOWSKI Jakub 1085GORĄCY POTOK TEAMNOWY SĄCZElite Mężczyzn49M 5908:4002:06:25.6002:06:25.60+00:29:1410:325.7
62HEBDA Adrian 1124Elite Mężczyzn50M 6008:4002:06:25.6502:06:25.65+00:29:1410:325.7
63KOŁACZEK Hubert 1061XRUNNERSElite Mężczyzn51M 6108:3002:07:47.2502:07:47.25+00:30:3610:385.6
64WEYNA Bartosz 1488Open Mężczyzn6M 6209:4502:07:50.6002:07:50.60+00:30:3910:395.6
65BUGAJSKI Jakub 1160SCYZORYKIELCEElite Mężczyzn52M 6308:4002:07:55.6502:07:55.65+00:30:4410:395.6
66BRZOSKWINIA Wojciech 1007HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn53M 6408:3002:08:10.4502:08:10.45+00:30:5910:405.6
67TRĄBIŃSKI Grzegorz 1068XRUNNERSElite Mężczyzn54M 6508:3002:08:14.0502:08:14.05+00:31:0210:415.6
68ZAWISTOWSKI Jakub 1021HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn55M 6608:3002:10:04.1502:10:04.15+00:32:5210:505.5
69RYBARCZYK Paweł 1003ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn56M 6708:3002:10:05.4502:10:05.45+00:32:5410:505.5
70MORAWSKI Grzegorz 1116TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn57M 6808:4002:10:05.5002:10:05.50+00:32:5410:505.5
71PIOTROWSKI Grzegorz 1783GLIWICEOpen Mężczyzn7M 6909:0002:10:26.1002:10:26.10+00:33:1410:525.5
72MARCZUK Kamil 1012HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn58M 7008:3002:10:32.1502:10:32.15+00:33:2010:525.5
73PERENC Michał 1225HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn8M 7109:0002:10:38.3002:10:38.30+00:33:2710:535.5
74CZACH Tobiasz 1009HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn59M 7208:3002:10:56.9502:10:56.95+00:33:4510:545.5
75SZOSTAK Artur 1071BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn60M 7308:4002:11:01.2002:11:01.20+00:33:4910:555.5
76KOWALIK Marcin 1774PGE RUN OBRÓTRZESZÓWOpen Mężczyzn9M 7409:0002:11:11.2502:11:11.25+00:34:0010:555.5
77SMAGACZ Jarosław 1102OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn61M 7508:4002:11:15.1002:11:15.10+00:34:0310:565.5
78TAKÁČ Vladimír 1764Open Mężczyzn10M 7610:4502:11:28.6002:11:28.60+00:34:1710:575.5
79ZAJKO Michał 1647CROSSFIT Z16Open Mężczyzn11M 7710:3002:11:34.8502:11:34.85+00:34:2310:575.5
80LIPIŃSKI Tomasz 1624Open Mężczyzn12M 7810:1502:12:06.3502:12:06.35+00:34:5511:005.5
81KĘPA Justyna 1137HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet3K 308:5002:12:32.1002:12:32.10+00:35:2011:025.4
82BŁASZCZYK Brunon 1023KONIUCHY OCRElite Mężczyzn62M 7908:3002:12:34.3502:12:34.35+00:35:2311:025.4
83MAJEWSKI Michał 1081GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn63M 8008:4002:12:37.3002:12:37.30+00:35:2611:035.4
84ROLKA Kamil 1642CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Mężczyzn13M 8110:3002:12:52.3002:12:52.30+00:35:4111:045.4
85SOKOŁOWSKI Jarosław 1076ELEGANT TEAMElite Mężczyzn64M 8208:4002:12:53.7502:12:53.75+00:35:4211:045.4
86PIĘTKA Marcin 1092HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn65M 8308:4002:13:00.2502:13:00.25+00:35:4911:055.4
87ŁUCKA Mariusz 1654DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn14M 8410:3002:13:01.6002:13:01.60+00:35:5011:055.4
88JAŚKO Tomasz 1248Open Mężczyzn15M 8509:0002:13:10.1002:13:10.10+00:35:5811:055.4
89BALUTA Edyta 1146XRUNNERSElite Kobiet4K 408:5002:13:13.5502:13:13.55+00:36:0211:065.4
90MILEWICZ Sylwia 1139HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet5K 508:5002:13:20.6002:13:20.60+00:36:0911:065.4
91STAMATEL Sebastian 1050SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn66M 8608:3002:13:31.0002:13:31.00+00:36:1911:075.4
92JAGODZKI Daniel 1112SCYZORYElite Mężczyzn67M 8708:4002:13:59.7002:13:59.70+00:36:4811:095.4
93WÓJCIK Grzegorz 1646CROSSFIT Z16Open Mężczyzn16M 8810:3002:14:20.9502:14:20.95+00:37:0911:115.4
94KOSECKI Dariusz 1714IRONMANOpen Mężczyzn17M 8910:4502:16:34.4502:16:34.45+00:39:2311:225.3
95WALL Kim 1157HELL RUN CREWMJOLBYElite Mężczyzn68M 9008:4002:17:00.1002:17:00.10+00:39:4811:255.3
96KALININ Jarosław 1122XRUNNERSElite Mężczyzn69M 9108:4002:17:00.2002:17:00.20+00:39:4811:255.3
97HANSLIK Aleksandra 1142SOCIOS SILESIAElite Kobiet6K 608:5002:17:22.4002:17:22.40+00:40:1111:265.2
98STANISZEWSKI Paweł 1158WOLF TEAMLIPOWIECElite Mężczyzn70M 9208:4002:17:31.8502:17:31.85+00:40:2011:275.2
99CIOŁEK Tomek 1684Open Mężczyzn18M 9310:3002:17:56.5502:17:56.55+00:40:4511:295.2
100MIKOŁAJCZYK Marcin 1093HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn71M 9408:4002:18:03.0502:18:03.05+00:40:5111:305.2
101MIKRUT Jakub 1082GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn72M 9508:4002:18:24.4002:18:24.40+00:41:1311:325.2
102ŁOŚ Tomasz 1438OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn19M 9609:4502:19:05.3002:19:05.30+00:41:5411:355.2
103HEŁMECKI Mateusz 1026KONIUCHY OCRElite Mężczyzn73M 9708:3002:19:33.0502:19:33.05+00:42:2111:375.2
104SZYSZKO Cezary 1273Open Mężczyzn20M 9809:0002:19:58.6502:19:58.65+00:42:4711:395.1
105CZAPRAN Marek 1054XRUNNERSElite Mężczyzn74M 9908:3002:20:01.0002:20:01.00+00:42:4911:405.1
106MACIEK Adamek 1310PRZEKOTYOpen Mężczyzn21M 10009:1502:20:08.2502:20:08.25+00:42:5711:405.1
107GÓRECKI Paweł 1055XRUNNERSElite Masters Mężczyzn6M 10108:3002:20:20.1002:20:20.10+00:43:0811:415.1
108PĘKAŁA Sebastian 1013HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn75M 10208:3002:20:56.7502:20:56.75+00:43:4511:445.1
109GROBELNA Aleksandra 1148XRUNNERSElite Kobiet7K 708:5002:20:57.3002:20:57.30+00:43:4611:445.1
110BALUTA Anna 1145XRUNNERSElite Kobiet8K 808:5002:21:10.9502:21:10.95+00:43:5911:455.1
111KIPA Sławek 1304OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn22M 10309:1502:21:17.1002:21:17.10+00:44:0511:465.1
112HABER Krzysztof 1686Open Mężczyzn23M 10410:3002:22:08.4002:22:08.40+00:44:5711:505.1
113LISOWSKI Grzegorz 1047SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn76M 10508:3002:22:41.1002:22:41.10+00:45:2911:535
114PIETRUCHA Jakub 1313SĄGORSI - RUNNING TEAMOpen Mężczyzn24M 10609:0002:22:47.3002:22:47.30+00:45:3611:535
115ARUSZTOWICZ Bartosz 1087HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn77M 10708:4002:23:00.7002:23:00.70+00:45:4911:555
116ANTCZAK Wojciech 1681Open Mężczyzn25M 10810:3002:23:04.3002:23:04.30+00:45:5311:555
117CWIRZEN Marcin 1123Elite Mężczyzn78M 10908:4002:23:40.0002:23:40.00+00:46:2811:585
118ŚMIAŁEK Łukasz 1347APTEKI ZDROWE CENYOpen Mężczyzn26M 11009:3002:24:00.1502:24:00.15+00:46:4812:005
119BEDNAREK Remigiusz 1314XRUNNERSOpen Mężczyzn27M 11109:1502:24:27.4002:24:27.40+00:47:1612:025
120ANDRUKIEWICZ Tomasz 1360EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Mężczyzn1M 11209:0002:24:47.4002:24:47.40+00:47:3612:035
121POGORZELSKI Rafał 1424EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn28M 11309:0002:24:48.2502:24:48.25+00:47:3712:045
122OTWINOWSKI Maciej 1114SCYZORYElite Mężczyzn79M 11408:4002:25:17.1002:25:17.10+00:48:0512:065
123SEWERYM Łukasz 1264Open Mężczyzn29M 11509:0002:25:29.8502:25:29.85+00:48:1812:074.9
124SEWERYN Pawel 1265Open Mężczyzn30M 11609:0002:25:30.0002:25:30.00+00:48:1812:074.9
125DOROMIEJCZUK Andrzej 1024KONIUCHY OCRElite Masters Mężczyzn7M 11708:3002:25:51.6502:25:51.65+00:48:4012:094.9
126APOSTOŁ Paweł 1791KRAKÓWOpen Mężczyzn31M 11810:0002:26:00.7502:26:00.75+00:48:4912:104.9
127JANAŚ Jakub 1672HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn32M 11910:3002:26:09.3002:26:09.30+00:48:5812:104.9
128GRZELAK Marek 1089HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn80M 12008:4002:27:15.3502:27:15.35+00:50:0412:164.9
129MIKOŁAJCZUK Jacek 1002ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn81M 12108:3002:27:29.4002:27:29.40+00:50:1812:174.9
130PIETRUCHA Artur 1482Open Mężczyzn33M 12209:4502:27:39.3002:27:39.30+00:50:2812:184.9
131CZECHOWSKI Piotr 1211GIT EKIPA !Open Mężczyzn34M 12309:0002:28:20.6002:28:20.60+00:51:0912:214.9
132KUZAK Kamil 1715IRONMANOpen Mężczyzn35M 12410:4502:28:37.1502:28:37.15+00:51:2512:234.8
133GAZUREK Kacper 1121XRUNNERSElite Mężczyzn82M 12508:4002:28:40.8002:28:40.80+00:51:2912:234.8
134LANG Konrad 1696Open Mężczyzn36M 12610:3002:28:57.3002:28:57.30+00:51:4612:244.8
135BOROŃ Zbigniew 1242Open Masters Mężczyzn2M 12709:0002:28:59.8502:28:59.85+00:51:4812:244.8
136PAWELEC Marek 1773ŁÓDŹOpen Masters Mężczyzn3M 12810:1502:29:17.5502:29:17.55+00:52:0612:264.8
137SZYMASZEK Tomasz 1104OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn83M 12908:4002:29:37.4502:29:37.45+00:52:2612:284.8
138METLAK Piotr 1251Open Mężczyzn37M 13009:0002:30:16.2002:30:16.20+00:53:0412:314.8
139LASKOWSKI Tomasz 1289HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn38M 13109:1502:30:36.3502:30:36.35+00:53:2512:334.8
140WAŚ Bartłomiej 1069XRUNNERSElite Mężczyzn84M 13208:3002:31:24.7502:31:24.75+00:54:1312:374.8
141ŁOTOCKI Rafał Jerzy 1119WOLF TEAMElite Mężczyzn85M 13308:4002:31:26.7502:31:26.75+00:54:1512:374.8
142ZALEWSKI Michał 1769BESTIE OCR LEGIONOWONOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Mężczyzn39M 13409:1502:31:29.1502:31:29.15+00:54:1712:374.8
143JASTRZĘBSKI Sławomir 1005BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn86M 13508:4002:31:31.3502:31:31.35+00:54:2012:374.8
144KUCZERA Marcin 1107RMF4RT OCRElite Mężczyzn87M 13608:3002:32:00.3502:32:00.35+00:54:4912:404.7
145JANISZEWSKI Grzegorz 1072DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn8M 13708:4002:32:02.8502:32:02.85+00:54:5112:404.7
146ŁAPACZ Tomasz 1034POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn9M 13808:3002:32:04.5002:32:04.50+00:54:5312:404.7
147SADOWSKI Mateusz 1661DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn40M 13910:3002:32:31.7002:32:31.70+00:55:2012:424.7
148OCHNIO Andrzej 1567CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn41M 14010:1502:32:43.7502:32:43.75+00:55:3212:434.7
149DUDZIAK Michał 1649DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn42M 14110:3002:33:03.9502:33:03.95+00:55:5212:454.7
150MURAWSKI Mikołaj 1703Open Mężczyzn43M 14210:3002:33:17.3002:33:17.30+00:56:0612:464.7
151KOPECKÝ Jakub 1541Open Mężczyzn44M 14310:0002:33:18.3002:33:18.30+00:56:0712:464.7
152WYSŁUCH Iza 1153XRUNNERSElite Kobiet9K 908:5002:33:18.5502:33:18.55+00:56:0712:464.7
153PIĄTEK Rafał 1351BEFIT24TEAM Open Mężczyzn45M 14409:3002:33:22.0502:33:22.05+00:56:1012:464.7
154ZIELIŃSKI Krzysiek 1629Open Mężczyzn46M 14510:1502:33:30.4502:33:30.45+00:56:1912:474.7
155WOŹNIAK Michał 1039POWER TRAININGElite Mężczyzn88M 14608:3002:34:03.1002:34:03.10+00:56:5112:504.7
156BABICZ Karol 1214HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn47M 14709:0002:34:05.8502:34:05.85+00:56:5412:504.7
157KOŁODZIEJCZYK Dariusz 1042SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn89M 14808:3002:35:15.0002:35:15.00+00:58:0312:564.6
158OLESKOWICZ Sebastian 1256Open Mężczyzn48M 14909:0002:35:41.6502:35:41.65+00:58:3012:584.6
159TRELKA Karol 1096K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIElite Masters Mężczyzn10M 15008:4002:35:56.9502:35:56.95+00:58:4512:594.6
160CHUDAŃSKI Hubert 1619Open Mężczyzn49M 15110:1502:36:01.6002:36:01.60+00:58:5013:004.6
161MICHALAK Paweł 1566CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Masters Mężczyzn4M 15210:1502:36:05.4002:36:05.40+00:58:5413:004.6
162WEIS Michał 1588LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn50M 15310:1502:36:17.5502:36:17.55+00:59:0613:014.6
163KORKOSZ Ireneusz 1622Open Mężczyzn51M 15410:1502:36:26.5502:36:26.55+00:59:1513:024.6
164HEŁMECKI Henryk 1779CHEŁMIECOpen Mężczyzn52M 15510:4502:36:44.5002:36:44.50+00:59:3313:034.6
165TYTOŃ Jakub 1345Open Mężczyzn53M 15609:1502:37:15.2002:37:15.20+01:00:0313:064.6
166KANIECKI Paweł 1794PRZEMYŚLOpen Mężczyzn54M 15709:4502:37:29.8002:37:29.80+01:00:1813:074.6
167SZPAKIEWICZ Jarek 1435HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn55M 15809:4502:37:30.0502:37:30.05+01:00:1813:074.6
168SURMACH Andrei 1131Open Mężczyzn56M 15910:4502:37:32.6502:37:32.65+01:00:2113:074.6
169WODA Marcin 1721KOKSY Z ROKSYOpen Mężczyzn57M 16010:4502:37:41.3502:37:41.35+01:00:3013:084.6
170KACZOR Piotr 1689Open Mężczyzn58M 16110:3002:37:44.6002:37:44.60+01:00:3313:084.6
171KORBUT Radosław 1029KONIUCHY OCRElite Mężczyzn90M 16208:3002:38:11.0502:38:11.05+01:00:5913:104.6
172OSIPOWICZ Marcin 1257Open Mężczyzn59M 16309:0002:38:22.2502:38:22.25+01:01:1113:114.5
173ZALEWSKI Marcin 1117TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn91M 16408:4002:39:01.6502:39:01.65+01:01:5013:154.5
174ZAREMBA Rafał 1440OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn60M 16509:4502:39:22.6502:39:22.65+01:02:1113:164.5
175IWAŃSKI Przemysław 1286HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn61M 16609:1502:39:26.1002:39:26.10+01:02:1413:174.5
176ZELEK Michał 1718IRONMANOpen Mężczyzn62M 16710:4502:39:47.2502:39:47.25+01:02:3613:184.5
177BUGAJSKI Szymon 1110SCYZORYOpen Mężczyzn63M 16808:4002:39:59.4502:39:59.45+01:02:4813:194.5
178MAJEWSKA Joanna 1775PGE RUN OBRÓTRZESZÓWOpen Masters Kobiet1K 1009:0002:40:12.9002:40:12.90+01:03:0113:214.5
179SKLENAR Milan 1453VALIBUKFITNESS RUZOMBEROKOpen Mężczyzn64M 16909:4502:40:23.3002:40:23.30+01:03:1213:214.5
180DULĘBA Marcin 1111SCYZORYOpen Mężczyzn65M 17008:4002:40:39.0502:40:39.05+01:03:2713:234.5
181BIELEC Kinga 1136HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet10K 1108:5002:41:00.4502:41:00.45+01:03:4913:254.5
182FIEDOR Marcin 1431HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn66M 17109:0002:41:01.6002:41:01.60+01:03:5013:254.5
183SZYJKA Konrad 1384SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn67M 17209:0002:41:03.4002:41:03.40+01:03:5213:254.5
184SYPEK Andrzej 1740SCREWTEAMOpen Masters Mężczyzn5M 17310:4502:41:04.7502:41:04.75+01:03:5313:254.5
185SALWEROWICZ Mateusz 1263Open Mężczyzn68M 17409:0002:41:06.7502:41:06.75+01:03:5513:254.5
186IMIOLCZYK Roland 1201AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn6M 17509:0002:41:25.2502:41:25.25+01:04:1413:274.5
187KOSIŃSKI Jakub 1369HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn69M 17609:0002:41:32.0002:41:32.00+01:04:2013:274.5
188KORCZYK Tomasz 1542Open Mężczyzn70M 17710:0002:41:46.4502:41:46.45+01:04:3513:284.5
189WOŁYNIEC Bogdan 1074DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn11M 17808:4002:41:53.2502:41:53.25+01:04:4213:294.4
190BELICKI Dominik 1429HDGOpen Mężczyzn71M 17909:4502:41:54.0502:41:54.05+01:04:4213:294.4
191LALAK Dawid 1760Open Mężczyzn72M 18010:4502:41:55.2502:41:55.25+01:04:4413:294.4
192ŻELAZKO Kamil 1302HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn73M 18109:1502:42:24.1502:42:24.15+01:05:1213:324.4
193ZWARDOŃ Marcin 1075DZIKI Z CZECHOWAElite Mężczyzn92M 18208:4002:43:08.9502:43:08.95+01:05:5713:354.4
194RADNY Pamela 1459WOLF TEAMOpen Kobiet1K 1209:3002:43:21.4502:43:21.45+01:06:1013:364.4
195PASTUSZKA Paweł 1706Open Mężczyzn74M 18310:3002:43:39.1502:43:39.15+01:06:2713:384.4
196JASIAK Adrian 1687Open Mężczyzn75M 18409:0002:43:46.0002:43:46.00+01:06:3413:384.4
197STARZYK Sebastian 1268Open Mężczyzn76M 18509:0002:43:50.9502:43:50.95+01:06:3913:394.4
198SZYDŁOWSKI Adrian 1280CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn77M 18609:1502:43:58.6002:43:58.60+01:06:4713:394.4
199RYBACKI Błażej 1387TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn78M 18709:3002:44:01.7002:44:01.70+01:06:5013:404.4
200WALCZAK Jan 1311PRZEKOTYOpen Mężczyzn79M 18809:1502:44:14.6502:44:14.65+01:07:0313:414.4
201MISIAK Piotr 1253Open Mężczyzn80M 18909:0002:44:18.8002:44:18.80+01:07:0713:414.4
202BARAN Bernard 1303OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn7M 19009:1502:44:54.5002:44:54.50+01:07:4313:444.4
203FIEDOR Tomasz 1216HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn81M 19109:0002:45:07.2502:45:07.25+01:07:5613:454.4
204JEŻ Robert 1737SCREWTEAMOpen Mężczyzn82M 19210:4502:45:08.9002:45:08.90+01:07:5713:454.4
205GŁOWACZ Grzegorz 1368HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn8M 19309:3002:45:09.8502:45:09.85+01:07:5813:454.4
206POSŁUSZNA Anna 1151XRUNNERSElite Kobiet11K 1308:5002:45:09.9502:45:09.95+01:07:5813:454.4
207BILIK Damian 1683Open Mężczyzn83M 19410:3002:45:34.3502:45:34.35+01:08:2313:474.3
208KOCZOROWSKI Pawel 1106POLNI WOJOWNICY USTKAElite Masters Mężczyzn12M 19508:4002:45:44.7502:45:44.75+01:08:3313:484.3
209RUTYNA Marcin 1551Open Mężczyzn84M 19610:0002:45:44.8502:45:44.85+01:08:3313:484.3
210KOSOWSKA Anna 1776OZIMEKOpen Kobiet2K 1410:0002:45:44.9002:45:44.90+01:08:3313:484.3
211KUDŁA Grzegorz 1694Open Masters Mężczyzn9M 19710:3002:45:46.1002:45:46.10+01:08:3413:484.3
212BODIS Peter 1529Open Masters Mężczyzn10M 19810:0002:45:57.5502:45:57.55+01:08:4613:494.3
213CHOJNA Zygmunt 1115SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn13M 19908:4002:46:03.1502:46:03.15+01:08:5113:504.3
214TARNOWSKI Tomasz 1018HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn93M 20008:3002:46:27.7502:46:27.75+01:09:1613:524.3
215ŚWIĘTEK Paweł 1733POCZEKAMY NA KAŻDEGOOpen Mężczyzn85M 20110:4502:46:30.7002:46:30.70+01:09:1913:524.3
216MICHALIK Rafał 1641CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Mężczyzn86M 20210:3002:46:32.3002:46:32.30+01:09:2113:524.3
217KOWALCZYK Konrad 1638CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Mężczyzn87M 20310:3002:46:32.3002:46:32.30+01:09:2113:524.3
218PACURA Jan 1720KOKSY Z ROKSYOpen Mężczyzn88M 20410:4502:46:32.8502:46:32.85+01:09:2113:524.3
219TUWALSKI Bernard 1038POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn14M 20508:3002:46:33.2002:46:33.20+01:09:2113:524.3
220MARĆ Wojciech 1383OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn11M 20609:3002:47:07.5002:47:07.50+01:09:5613:554.3
221KUZIOŁA Artur 1543Open Mężczyzn89M 20710:0002:47:31.1502:47:31.15+01:10:1913:574.3
222AL-ASKARI Marek 1388Open Mężczyzn90M 20809:3002:47:37.6502:47:37.65+01:10:2613:584.3
223MICHALSKI Dawid 1095I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn94M 20908:4002:48:03.5002:48:03.50+01:10:5214:004.3
224CZUB Marcin 1471Open Mężczyzn91M 21009:4502:48:30.5502:48:30.55+01:11:1914:024.3
225MICHALAK Arkadiusz 1702Open Mężczyzn92M 21110:4502:48:49.2502:48:56.35+01:11:4514:044.3
226WUCZKO Dariusz 1558Open Mężczyzn93M 21210:0002:48:59.0502:48:59.05+01:11:4714:044.3
227KRÓLICKI Konrad 1062XRUNNERSElite Mężczyzn95M 21308:3002:49:27.5502:49:27.55+01:12:1614:074.2
228KALETA Anna 1329Open Kobiet3K 1509:1502:49:36.4502:49:36.45+01:12:2514:084.2
229TIAHNYBOK Paweł 1051SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn15M 21408:3002:50:38.0502:50:38.05+01:13:2614:134.2
230PUĆ Dawid 1730OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn94M 21510:4502:50:40.4502:50:40.45+01:13:2914:134.2
231KĘDZIOR Maciej 1727OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn95M 21610:4502:50:40.4502:50:40.45+01:13:2914:134.2
232RÓG Sebastian 1749UNO MÁS?Open Mężczyzn96M 21710:4502:50:46.8502:50:46.85+01:13:3514:134.2
233MOLENDA Maciek 1408Open Mężczyzn97M 21809:3002:50:51.3502:50:51.35+01:13:4014:144.2
234HUDASZEK Zbigniew 1748UNO MÁS?Open Mężczyzn98M 21910:4502:50:55.7502:50:55.75+01:13:4414:144.2
235BĄKOWSKI Konrad 1156POWER TRAININGSULEJÓWEKElite Mężczyzn96M 22008:4002:51:20.4002:51:20.40+01:14:0914:164.2
236DUTKOWSKI Maciej 1088HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn97M 22108:4002:51:29.9002:51:29.90+01:14:1814:174.2
237ROSIEK Patryk 1716IRONMANOpen Mężczyzn99M 22210:4502:51:39.8502:51:39.85+01:14:2814:184.2
238PODWYSOCKI Jacek 1580HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn100M 22310:1502:51:54.3502:51:54.35+01:14:4314:194.2
239POLIT Bartłomiej 1098NINJA TEAMElite Mężczyzn98M 22408:4002:51:56.3502:51:56.35+01:14:4514:194.2
240BURBUL Przemysław 1391Open Mężczyzn101M 22509:1502:52:17.0502:52:17.05+01:15:0514:214.2
241MOSKWA Karolina 1292HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet4K 1609:1502:52:22.6502:52:22.65+01:15:1114:214.2
242KAŹMIERSKA Paulina 1402Open Kobiet5K 1709:3002:52:22.7502:52:22.75+01:15:1114:214.2
243SZPUNAR Paweł 1272Open Mężczyzn102M 22609:0002:52:28.4002:52:28.40+01:15:1714:224.2
244BRODA Tomasz 1522UNIMOGIOpen Mężczyzn103M 22710:0002:52:28.6002:52:28.60+01:15:1714:224.2
245SURMA Szymon 1523UNIMOGIOpen Mężczyzn104M 22810:0002:52:28.6502:52:28.65+01:15:1714:224.2
246BRODA Mateusz 1521UNIMOGIOpen Mężczyzn105M 22910:0002:52:28.7002:52:28.70+01:15:1714:224.2
247LADDACH Piotr 1544Open Mężczyzn106M 23010:0002:52:54.0502:52:54.05+01:15:4214:244.2
248BIAŁEK Marcin 1528Open Mężczyzn107M 23110:0002:53:23.1502:53:23.15+01:16:1114:264.2
249DYCZKOWSKI Andrzej 1010HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn16M 23208:3002:53:51.7502:53:51.75+01:16:4014:294.1
250MADEJ Krzysztof 1250Open Mężczyzn108M 23309:0002:54:10.2002:54:10.20+01:16:5814:304.1
251DERKACZ Mariusz 1283HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn109M 23409:1502:54:11.6002:54:11.60+01:17:0014:304.1
252MITOSEK Paweł 1308POWER TRAININGOpen Mężczyzn110M 23509:1502:54:16.6002:54:16.60+01:17:0514:314.1
253CHOROŚ Michał 1008HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn99M 23608:3002:54:33.5502:54:33.55+01:17:2214:324.1
254PROKOP Piotr 1761Open Mężczyzn111M 23710:4502:54:34.9502:54:34.95+01:17:2314:324.1
255SIEMIŃSKI Bartosz 1467ZWOLNIENI Z WUEFUOpen Mężczyzn112M 23809:4502:54:40.3502:54:40.35+01:17:2914:334.1
256MARCINIEC Krzysztof 1701Open Mężczyzn113M 23910:3002:54:57.6002:54:57.60+01:17:4614:344.1
257ŁAGOSZ Przemysław 1719KOKSY Z ROKSYOpen Mężczyzn114M 24010:4502:55:29.0002:55:29.00+01:18:1714:374.1
258ZAJKOWSKI Mariusz 1309POWER TRAININGOpen Mężczyzn115M 24109:1502:55:32.7002:55:32.70+01:18:2114:374.1
259MUCHA Marek 1202APOSTLES OF STARSOpen Mężczyzn116M 24209:0002:55:39.5502:55:39.55+01:18:2814:384.1
260PIETRYNKO Marcin 1707Open Mężczyzn117M 24310:3002:55:40.9502:55:40.95+01:18:2914:384.1
261ZIOŁO Krzysztof 1711Open Mężczyzn118M 24410:3002:55:41.9002:55:41.90+01:18:3014:384.1
262GRESZTA Waldemar 1524XRUNNERSOpen Masters Mężczyzn12M 24509:3002:55:43.4502:55:43.45+01:18:3214:384.1
263HAŁOŃ Jakub 1668EKIPA GÓRSKA RZESZÓWOpen Mężczyzn119M 24610:3002:56:11.0002:56:11.00+01:18:5914:404.1
264JANIAK Marcin 1400Open Mężczyzn120M 24709:3002:56:26.4502:56:26.45+01:19:1514:424.1
265SADOWSKI Rafał 1279CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn121M 24809:1502:56:34.8502:56:34.85+01:19:2314:424.1
266STYLOK Dawid 1130Elite Mężczyzn100M 24908:4002:56:37.3502:56:37.35+01:19:2614:434.1
267KLEPACZ Noemi 1376MIRAZ RACE TEAMOpen Kobiet6K 1809:3002:56:40.5002:56:40.50+01:19:2914:434.1
268MIKOŁAJCZYK Mirosław 1377MIRAZ RACE TEAMOpen Mężczyzn122M 25009:3002:56:40.7002:56:40.70+01:19:2914:434.1
269LINOWSKI Grzegorz 1223HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn123M 25109:0002:56:50.4002:56:50.40+01:19:3914:444.1
270KROL Marcin 1692Open Mężczyzn124M 25210:3002:56:51.7502:56:51.75+01:19:4014:444.1
271GAJOWNICZEK Jarosław 1353BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAOpen Mężczyzn125M 25309:1502:57:56.3502:57:56.35+01:20:4514:494
272HAEUSLER Markus 1786Open Mężczyzn126M 25409:1502:58:15.4502:58:15.45+01:21:0414:514
273ROJEK Maciej 1297HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn127M 25509:1502:58:29.1002:58:29.10+01:21:1714:524
274MARTUSZEWSKI Ryszard 1333Open Masters Mężczyzn13M 25609:1502:58:30.3002:58:30.30+01:21:1914:524
275SOJA Marcin 1423CHODŹŻE NA POLEOpen Mężczyzn128M 25709:4502:59:20.9502:59:20.95+01:22:0914:564
276SIEDLARZ Mateusz 1627Open Mężczyzn129M 25810:0002:59:37.9502:59:37.95+01:22:2614:584
277CIEŚLA Krzysztof 1532Open Mężczyzn130M 25910:0002:59:59.9002:59:59.90+01:22:4814:594
278MAJCHERSKI Piotr 1644CROSSFIT Z16Open Masters Mężczyzn14M 26010:3003:00:25.0003:00:25.00+01:23:1315:024
279KRUPA Tomasz 1758Open Mężczyzn131M 26110:4503:00:27.7503:00:27.75+01:23:1615:024
280RAKOWSKI Patryk 1550Open Mężczyzn132M 26210:0003:00:49.3003:00:49.30+01:23:3815:044
281SZEWCZYK Paweł 1271Open Masters Mężczyzn15M 26309:0003:01:02.9003:01:02.90+01:23:5115:054
282ZELL Jacek 1571DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn16M 26410:1503:01:25.2503:01:25.25+01:24:1415:074
283TOMASIAK Klementyna 1554Open Kobiet7K 1910:0003:01:33.9503:01:33.95+01:24:2215:074
284GRELA Kinga 1537Open Kobiet8K 2010:0003:01:36.3503:01:36.35+01:24:2515:084
285ŁUCKA Paulina 1290HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet9K 2109:1503:01:50.3503:01:50.35+01:24:3915:094
286GŁAZ Jacek 1217HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn17M 26509:0003:01:57.3503:01:57.35+01:24:4615:094
287CZOCH Adam 1713IRONMANOpen Mężczyzn133M 26610:4503:02:03.1503:02:03.15+01:24:5115:104
288SZABLA Łukasz 1717IRONMANOpen Mężczyzn134M 26710:4503:02:03.4003:02:03.40+01:24:5215:104
289NIKIEL Dariusz 1006DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn101M 26808:3003:02:05.6003:02:05.60+01:24:5415:104
290KUNYSZ Mateusz 1712HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn135M 26909:1503:02:08.9003:02:08.90+01:24:5715:104
291ADAMCZYK Jacek 1618Open Masters Mężczyzn18M 27010:1503:02:12.7003:02:12.70+01:25:0115:114
292MADEJ Damian 1698Open Mężczyzn136M 27110:3003:02:19.2503:02:19.25+01:25:0815:113.9
293PACHOLCZYK Jarosław 1337Open Masters Mężczyzn19M 27210:0003:02:44.0003:02:44.00+01:25:3215:133.9
294PACHOLCZYK Radosław 1518SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn137M 27310:0003:02:45.9003:02:45.90+01:25:3415:133.9
295HARBUTIAK Monika 1233NIEPOWSTRZYMANE KALEKIOpen Kobiet10K 2209:0003:03:15.3503:03:15.35+01:26:0415:163.9
296KARCZ Jacek 1690Open Masters Mężczyzn20M 27410:3003:03:17.4503:03:17.45+01:26:0615:163.9
297BIELICKI Adrian 1022KONIUCHY OCRElite Mężczyzn102M 27508:3003:03:26.1003:03:26.10+01:26:1415:173.9
298ŻUKOWSKA Natalia 1154XRUNNERSElite Kobiet12K 2308:5003:03:30.3503:03:30.35+01:26:1915:173.9
299GĘBUSIA Grzegorz 1536Open Mężczyzn138M 27610:0003:03:33.6003:03:33.60+01:26:2215:173.9
300FIJAS Błażej 1534Open Mężczyzn139M 27710:0003:03:34.1003:03:34.10+01:26:2215:173.9
301ANTONIK Marcin 1526Open Mężczyzn140M 27810:0003:03:35.0003:03:35.00+01:26:2315:173.9
302HARBUTIAK Piotr 1234NIEPOWSTRZYMANE KALEKIOpen Mężczyzn141M 27909:0003:03:41.2503:03:41.25+01:26:3015:183.9
303CZYWILSKI Bartosz 1631BAJKAOpen Mężczyzn142M 28010:3003:03:44.1503:03:44.15+01:26:3215:183.9
304GRABOWSKA Maja 1632BAJKAOpen Kobiet11K 2410:3003:03:44.2503:03:44.25+01:26:3315:183.9
305WASIELEWSKI Grzegorz 1494BUDOWA BLOKÓW 5 I 6Open Masters Mężczyzn21M 28110:0003:04:16.8503:04:16.85+01:27:0515:213.9
306BULA Paweł 1492BUDOWA BLOKÓW 5 I 6Open Mężczyzn143M 28210:0003:04:17.0003:04:17.00+01:27:0515:213.9
307WINIAREK Marcin 1276Open Mężczyzn144M 28309:0003:04:47.6503:04:47.65+01:27:3615:233.9
308DODA Filip 1245Open Mężczyzn145M 28409:0003:04:48.2003:04:48.20+01:27:3615:243.9
309LESZCZYŃSKI Rafał 1432HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn146M 28509:4503:05:08.5003:05:08.50+01:27:5715:253.9
310ŁOPUCH Robert 1230KONIUCHY OCROpen Masters Mężczyzn22M 28609:0003:05:09.9503:05:09.95+01:27:5815:253.9
311KOZIOŁ Kamil 1288HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn147M 28709:1503:05:15.7003:05:15.70+01:28:0415:263.9
312MOTOWIDEŁKO-PUSTELAK Iwona 1295HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet12K 2509:1503:05:37.9003:05:37.90+01:28:2615:283.9
313LENTZY Grzegorz 1581I SEE DEAD PEOPLE TEAMOpen Mężczyzn148M 28810:1503:05:39.8003:05:39.80+01:28:2815:283.9
314MOSKWA Kamila 1675HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet13K 2609:1503:05:56.3003:05:56.30+01:28:4515:293.9
315KOWALSKA Natalia 1235NIEPOWSTRZYMANE KALEKIOpen Kobiet14K 2709:0003:06:18.5003:06:18.50+01:29:0715:313.9
316JASIŃSKI Damian 1688Open Mężczyzn149M 28910:3003:06:18.7003:06:18.70+01:29:0715:313.9
317POPIOŁEK Magdalena 1381NOLIMIT TEAM+Open Kobiet15K 2809:1503:06:33.1503:06:33.15+01:29:2115:323.9
318CHMIELEWSKI Józef 1243Open Mężczyzn150M 29009:0003:06:44.2003:06:44.20+01:29:3215:333.9
319BITTNER Filip 1324Open Mężczyzn151M 29109:1503:06:52.7503:06:52.75+01:29:4115:343.9
320SYC Paulina 1206BEFIT24TEAM Open Kobiet16K 2909:0003:06:58.1503:06:58.15+01:29:4615:343.9
321MACIEJEWSKI Jan 1478Open Mężczyzn152M 29209:4503:07:11.8003:07:11.80+01:30:0015:353.8
322PAŁKA Bartłomiej 1338Open Mężczyzn153M 29309:1503:07:32.9503:07:32.95+01:30:2115:373.8
323KRÓLIKOWSKI Przemysław 1204BEFIT24TEAM Open Masters Mężczyzn23M 29409:0003:07:34.5003:07:34.50+01:30:2315:373.8
324MITURA Grzegorz 1254Open Mężczyzn154M 29509:0003:07:38.3503:07:38.35+01:30:2715:383.8
325KRASOWSKI Mariusz 1236OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn24M 29609:0003:07:41.2003:07:41.20+01:30:2915:383.8
326PRUS Maciej 1231ŁOKIEĆ ALKANTARAOpen Mężczyzn155M 29709:0003:07:42.1503:07:42.15+01:30:3015:383.8
327DZIEMIAN Maciej 1395Open Mężczyzn156M 29809:3003:07:46.1003:07:46.10+01:30:3415:383.8
328MYKYTA Tomasz 1335Open Mężczyzn157M 29909:1503:07:53.8003:07:53.80+01:30:4215:393.8
329BOGACKI Adrian 1469Open Mężczyzn158M 30009:4503:08:07.8503:08:07.85+01:30:5615:403.8
330RUTKOWSKI Leszek 1410Open Mężczyzn159M 30109:3003:08:08.8503:08:08.85+01:30:5715:403.8
331KOWALSKI Damian 1477Open Mężczyzn160M 30209:4503:08:10.0503:08:10.05+01:30:5815:403.8
332HAĆ Łukasz 1398Open Mężczyzn161M 30309:3003:08:20.9503:08:20.95+01:31:0915:413.8
333KURAŚ Beata 1149XRUNNERSElite Kobiet13K 3008:5003:08:26.8003:08:26.80+01:31:1515:423.8
334FIEGA Mirek 1648DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn162M 30410:3003:08:35.1503:08:35.15+01:31:2315:423.8
335KUCIEL Dawid 1693Open Mężczyzn163M 30510:3003:09:42.1003:09:42.10+01:32:3015:483.8
336KILICHOWSKA BLASZCZYK Beata 1476Open Masters Kobiet2K 3109:4503:10:24.9503:10:24.95+01:33:1315:523.8
337RUSZEWSKA Anna 1444SPORTOWE SUWAŁKIOpen Masters Kobiet3K 3209:4503:10:31.9003:10:31.90+01:33:2015:523.8
338RUSZEWSKI Jarosław 1445SPORTOWE SUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn25M 30609:4503:10:32.0003:10:32.00+01:33:2015:523.8
339SUWAJ Sabina 1348APTEKI ZDROWE CENYOpen Kobiet17K 3309:3003:10:47.0503:10:47.05+01:33:3515:533.8
340MATYSEK Ireneusz 1406Open Masters Mężczyzn26M 30709:3003:10:50.2503:10:50.25+01:33:3915:543.8
341PAYGERT Michał 1340Open Mężczyzn164M 30809:1503:11:31.1003:11:31.10+01:34:1915:573.8
342BUŁAWKA Kamil 1531Open Mężczyzn165M 30910:0003:11:47.9503:11:47.95+01:34:3615:583.8
343ONDREJKA Jozef 1336Open Mężczyzn166M 31009:1503:12:14.0503:12:14.05+01:35:0216:013.7
344KNIEĆ Tomasz 1691NOWY SĄCZOpen Mężczyzn167M 31110:4503:12:44.9503:12:44.95+01:35:3316:033.7
345CABAN Łukasz 1732PĘDZĄCE ŻÓŁWIE NSOpen Mężczyzn168M 31210:4503:12:46.0503:12:46.05+01:35:3416:033.7
346MIERZICKI Marcel 1035POWER TRAININGOpen Mężczyzn169M 31308:3003:12:53.9003:12:53.90+01:35:4216:043.7
347HUDASZEK Kamil 1767RZESZÓWOpen Mężczyzn170M 31410:4503:12:58.6003:12:58.60+01:35:4716:043.7
348BARAN Szczepan 1792Open Mężczyzn171M 31510:4503:12:59.0003:12:59.00+01:35:4716:043.7
349LUTONSKY Patrik 1332Open Mężczyzn172M 31609:1503:13:15.2003:13:15.20+01:36:0316:063.7
350KARWOWSKI Paweł 1059XRUNNERSElite Masters Mężczyzn17M 31708:3003:13:37.0003:13:37.00+01:36:2516:083.7
351SYPUŁA Waldemar 1270Open Masters Mężczyzn27M 31809:0003:13:39.1503:13:39.15+01:36:2716:083.7
352 WILGOCKA Patrycja 1525Open Kobiet18K 3410:0003:14:39.6503:14:39.65+01:37:2816:133.7
353PIASECKI Jakub 1549Open Mężczyzn173M 31910:0003:14:39.8003:14:39.80+01:37:2816:133.7
354ZDEBSKI Hubert 1559Open Mężczyzn174M 32010:0003:14:40.2003:14:40.20+01:37:2816:133.7
355NOWAK Daniel 1704Open Mężczyzn175M 32110:3003:14:53.1503:14:53.15+01:37:4116:143.7
356NOWAK Rafał 1705Open Mężczyzn176M 32210:3003:14:53.5003:14:53.50+01:37:4216:143.7
357KNOP Marcin 1795KRAKÓWOpen Mężczyzn177M 32310:1503:14:59.7503:14:59.75+01:37:4816:143.7
358BŁASZKIEWICZ Dorota 1586LEMON TEAMOpen Kobiet19K 3510:1503:14:59.9003:14:59.90+01:37:4816:143.7
359KUBIAK Kaj 1118WOLF TEAMElite Mężczyzn103M 32408:4003:15:04.6503:15:04.65+01:37:5316:153.7
360SOLECKI Kamil 1208DEAF POLANDMYSŁOWICEOpen Mężczyzn178M 32510:3003:15:06.5503:15:06.55+01:37:5516:153.7
361SZCZECH Szymon 1491ALKO NINJAOpen Mężczyzn179M 32610:0003:15:06.6503:15:06.65+01:37:5516:153.7
362STRZELECKI Konrad 1415Open Mężczyzn180M 32709:3003:15:33.2003:15:33.20+01:38:2116:173.7
363WYSOWSKA Edyta 1643CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Kobiet20K 3610:3003:15:48.4003:15:48.40+01:38:3716:193.7
364KOTLARZ Dawid 1637CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Mężczyzn181M 32810:3003:15:48.4003:15:48.40+01:38:3716:193.7
365SAWICKI Piotr 1679POWER TRAININGOpen Mężczyzn182M 32910:4503:16:27.3003:16:27.30+01:39:1616:223.7
366JENDRUSIAK Daniel 1756Open Mężczyzn183M 33010:4503:16:33.6503:16:33.65+01:39:2216:223.7
367FRĄSZCZAK Wojciech 1755Open Mężczyzn184M 33110:4503:16:33.8003:16:33.80+01:39:2216:223.7
368BAJZERT Filip 1753Open Masters Mężczyzn28M 33210:4503:16:33.8003:16:33.80+01:39:2216:223.7
369SZKUDLAREK Artur 1628Open Mężczyzn185M 33310:1503:16:42.7503:16:42.75+01:39:3116:233.7
370WALASZEK Maciej 1598MACIEJ I MARIOOpen Mężczyzn186M 33410:1503:16:42.9003:16:42.90+01:39:3116:233.7
371PAZIKOWSKI Maciej 1615THE BROTHERSOpen Mężczyzn187M 33510:1503:17:11.5003:17:11.50+01:40:0016:253.7
372PAZIKOWSKI Robert 1616THE BROTHERSOpen Mężczyzn188M 33610:1503:17:11.8503:17:11.85+01:40:0016:253.7
373KRAMER Robert 1623Open Mężczyzn189M 33710:1503:17:12.6503:17:12.65+01:40:0116:263.7
374MIESZCZAK Marcin 1617TURBO GUMISIEOpen Mężczyzn190M 33810:3003:17:40.4003:17:40.40+01:40:2916:283.6
375WAJDA Rafał 1777BYTOMOpen Mężczyzn191M 33910:3003:17:42.0003:17:42.00+01:40:3016:283.6
376SZULKIN Dawid 1788BIELSKO BIAŁAOpen Mężczyzn192M 34010:3003:17:43.2503:17:43.25+01:40:3216:283.6
377NIEDŹWIEDŹ Krzysztof 1125Open Mężczyzn193M 34108:4003:17:55.8503:17:55.85+01:40:4416:293.6
378CICHOCKI Krzysztof 1393Open Mężczyzn194M 34209:3003:18:26.6003:18:26.60+01:41:1516:323.6
379KOPANIA Paweł 1583IGT RUNNING TEAMOpen Mężczyzn195M 34310:1503:19:19.2003:19:19.20+01:42:0716:363.6
380LIS Łukasz 1584IGT RUNNING TEAMOpen Mężczyzn196M 34410:1503:19:19.4003:19:19.40+01:42:0816:363.6
381ZIÓŁKOWSKI Michał 1585IGT RUNNING TEAMOpen Mężczyzn197M 34510:1503:19:20.8503:19:20.85+01:42:0916:363.6
382SZCZYGIELSKA Julia 1141KONIUCHY OCRElite Kobiet14K 3708:5003:19:35.1503:19:35.15+01:42:2316:373.6
383MARKIEWICZ Arkadiusz 1370HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn29M 34609:3003:19:44.6503:19:44.65+01:42:3316:383.6
384STACHYRA Rafał 1447ŚWINIODZIKIOpen Mężczyzn198M 34709:4503:19:49.3503:19:49.35+01:42:3816:393.6
385GĘCA Marcin 1520ŚWINIODZIKILUBLINOpen Mężczyzn199M 34809:4503:19:49.4503:19:49.45+01:42:3816:393.6
386FRANKOWSKI Marek 1446ŚWINIODZIKIOpen Mężczyzn200M 34909:4503:19:49.4503:19:49.45+01:42:3816:393.6
387DOBROWOLSKI Jan 1582IGT RUNNING TEAMOpen Mężczyzn201M 35010:1503:20:00.0003:20:00.00+01:42:4816:403.6
388NOWICKI Marcin 1560ALKO NINJAOpen Mężczyzn202M 35110:1503:20:00.5503:20:00.55+01:42:4916:403.6
389ZIOMKOWSKI Rafał 1417Open Mężczyzn203M 35209:3003:20:02.9503:20:02.95+01:42:5116:403.6
390KALETKA Damian 1509OSP ŁAGIEWNIKI ŁÓDŹOpen Mężczyzn204M 35309:3003:20:03.1003:20:03.10+01:42:5116:403.6
391CIEŚLAK Adrian 1533Open Mężczyzn205M 35410:0003:20:25.2003:20:25.20+01:43:1316:423.6
392TROJAN Grzegorz 1416Open Mężczyzn206M 35509:3003:20:35.9003:20:35.90+01:43:2416:423.6
393LEŚNIAK Marcin 1639CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Mężczyzn207M 35610:3003:20:36.8503:20:36.85+01:43:2516:433.6
394CHRZĄSTEK Maciek 1350BEFIT24TEAM Open Mężczyzn208M 35709:3003:20:38.1503:20:38.15+01:43:2616:433.6
395PRZYBYŁOWICZ Wojciech 1739SCREWTEAMOpen Mężczyzn209M 35810:4503:20:44.3003:20:44.30+01:43:3316:433.6
396WOJDYNA Artur 1780GUZOWATKAOpen Mężczyzn210M 35910:4503:20:47.0003:20:47.00+01:43:3516:433.6
397CAREWICZ Marek 1470Open Masters Mężczyzn30M 36009:4503:20:57.8503:20:57.85+01:43:4616:443.6
398KOPCIUCH Kamil 1575GONET TEAMOpen Mężczyzn211M 36110:1503:20:58.0503:20:58.05+01:43:4616:443.6
399WRÓBEL Damian 1576GONET TEAMOpen Mężczyzn212M 36210:1503:20:58.1503:20:58.15+01:43:4616:443.6
400GONET Radosław 1574GONET TEAMOpen Masters Mężczyzn31M 36310:1503:20:59.2003:20:59.20+01:43:4716:443.6
401KEMICER Monika 1362EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet21K 3809:0003:21:29.4503:21:29.45+01:44:1816:473.6
402NAWROCKI Paweł 1547Open Mężczyzn213M 36410:0003:21:32.6503:21:32.65+01:44:2116:473.6
403RYSZCZYK Adam 1552Open Mężczyzn214M 36510:0003:21:33.7503:21:33.75+01:44:2216:473.6
404KOZYRA Krzysiek 1746TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn215M 36610:4503:21:37.3003:21:37.30+01:44:2616:483.6
405MODZELEWSKI Mikołaj 1747TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn216M 36710:4503:21:37.6503:21:37.65+01:44:2616:483.6
406OPOKA Piotr 1501HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn217M 36810:0003:21:50.2503:21:50.25+01:44:3916:493.6
407WŁOCHYŃSKI Mikołaj 1371HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn218M 36909:1503:21:53.5503:21:53.55+01:44:4216:493.6
408GURGUL Patryk 1397Open Mężczyzn219M 37009:3003:21:55.1003:21:55.10+01:44:4316:493.6
409OWCZAREK Krzysztof 1409Open Mężczyzn220M 37109:3003:21:55.4503:21:55.45+01:44:4416:493.6
410BOROŃ Krystian 1389Open Mężczyzn221M 37209:3003:21:55.5003:21:55.50+01:44:4416:493.6
411WIERZBICKI Paweł 1765Open Mężczyzn222M 37309:3003:21:55.7503:21:55.75+01:44:4416:493.6
412JEZIORSKI Wiktor 1474Open Mężczyzn223M 37409:1503:22:03.2503:22:03.25+01:44:5216:503.6
413SOCHACKI Damian 1299HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn224M 37509:1503:22:15.2003:22:15.20+01:45:0316:513.6
414JACZYŃSKI Krystian 1466ZWOLNIENI Z WUEFUOpen Mężczyzn225M 37609:4503:22:41.4503:22:41.45+01:45:3016:533.6
415GRZEBUŁA Łukasz 1538Open Mężczyzn226M 37710:0003:22:47.8503:22:47.85+01:45:3616:533.6
416STĘPIEŃ Przemysław 1269Open Mężczyzn227M 37809:0003:22:55.7003:22:55.70+01:45:4416:543.5
417JÓŹWIK Leszek 1401MARKIOpen Masters Mężczyzn32M 37910:4503:23:25.4003:23:25.40+01:46:1416:573.5
418SOBIESZEK Cezary 1367HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Masters Mężczyzn33M 38009:3003:23:30.3003:23:30.30+01:46:1916:573.5
419PLATA Andrzej 1708Open Mężczyzn228M 38110:3003:23:31.4503:23:31.45+01:46:2016:573.5
420MIEJSKI Andrzej 1252Open Mężczyzn229M 38209:0003:23:33.9003:23:33.90+01:46:2216:573.5
421MICHNIEWSKI Piotr 1212GIT EKIPA !Open Mężczyzn230M 38309:0003:23:36.7503:23:36.75+01:46:2516:583.5
422BIEROŃ Jan 1097KLAWA KOMPANIAElite Mężczyzn104M 38408:4003:23:39.3503:23:39.35+01:46:2816:583.5
423SOKOŁOWSKI Artur 1359DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn34M 38509:3003:23:50.9003:23:50.90+01:46:3916:593.5
424CZARNECKI Konrad 1374KIEDYŚ TO BYŁOOpen Mężczyzn231M 38609:3003:24:05.7503:24:05.75+01:46:5417:003.5
425BARANSKI Jarek 1373KIEDYŚ TO BYŁOOpen Mężczyzn232M 38709:3003:24:05.7503:24:05.75+01:46:5417:003.5
426GREIBIG Michaela 1382OCR MUNICHOpen Kobiet22K 3909:1503:24:07.9003:24:07.90+01:46:5617:003.5
427KASCHE Denny 1330Open Mężczyzn233M 38809:1503:24:10.4003:24:10.40+01:46:5917:003.5
428RADWAŃSKI Łukasz 1484Open Mężczyzn234M 38909:4503:24:29.9503:24:29.95+01:47:1817:023.5
429SIKORSKI Paweł 1762Open Mężczyzn235M 39010:4503:24:49.0503:24:49.05+01:47:3717:043.5
430WASZKIEWICZ Karol 1555Open Mężczyzn236M 39110:0003:24:50.7503:24:50.75+01:47:3917:043.5
431TOTA Rafał 1274Open Mężczyzn237M 39209:0003:24:59.0003:24:59.00+01:47:4717:043.5
432DEDA Joanna 1244Open Kobiet23K 4009:0003:24:59.1503:24:59.15+01:47:4717:043.5
433CIOSEK Daria 1385TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet24K 4109:3003:25:23.8003:25:23.80+01:48:1217:063.5
434MIRECKI Łukasz 1729OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn238M 39310:4503:26:02.2503:26:02.25+01:48:5117:103.5
435KONIECZNY Jacek 1379MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Mężczyzn239M 39409:3003:26:15.8003:26:15.80+01:49:0417:113.5
436KORDEK Jarosław 1380MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Masters Mężczyzn35M 39509:3003:26:16.1003:26:16.10+01:49:0417:113.5
437BOCHNIAK Małgorzata 1754Open Masters Kobiet4K 4210:4503:26:17.9003:26:17.90+01:49:0617:113.5
438MOSKWA Wioletta 1294HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Kobiet5K 4309:1503:26:20.5503:26:20.55+01:49:0917:113.5
439KOWALCZYK Emil 1496DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn240M 39610:0003:26:23.7003:26:23.70+01:49:1217:113.5
440BIEGANSKI Bogumil 1461WTF?Open Mężczyzn241M 39709:4503:26:45.8003:26:45.80+01:49:3417:133.5
441JANECKI Kamil 1240ŚLĄSKI TAJFUN TEAMOpen Mężczyzn242M 39809:0003:26:51.7503:26:51.75+01:49:4017:143.5
442MOSKWA Piotr 1293HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn36M 39909:1503:27:01.1503:27:01.15+01:49:4917:153.5
443MARZEC Katarzyna 1480Open Kobiet25K 4409:4503:27:21.3503:27:21.35+01:50:1017:163.5
444PYSZNIAK Karolina 1785KRAKÓWOpen Kobiet26K 4509:4503:27:21.4503:27:21.45+01:50:1017:163.5
445LACH Przemysław 1735PROSYOpen Mężczyzn243M 40010:4503:27:29.7503:27:29.75+01:50:1817:173.5
446NIEDZIOCHA Łukasz 1736PROSYOpen Mężczyzn244M 40110:4503:27:30.7503:27:30.75+01:50:1917:173.5
447RADKOWSKI Konrad 1659DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn245M 40210:3003:27:47.2503:27:47.25+01:50:3617:183.5
448PIĘTA Filip 1738SCREWTEAMOpen Mężczyzn246M 40310:4503:27:48.6503:27:48.65+01:50:3717:193.5
449YYYYY Xxxxx 1587LEMON TEAMOpen Mężczyzn247M 40409:0003:28:27.0503:28:27.05+01:51:1517:223.5
450ŚLIWIŃSKA Joanna 1441PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet27K 4609:3003:28:55.3003:28:55.30+01:51:4417:243.4
451KAMUSIŃSKI Grzegorz 1378MŁODZI WILCY TEAMOpen Mężczyzn248M 40509:3003:28:55.3503:28:55.35+01:51:4417:243.4
452LASKA Anna 1305OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet28K 4709:1503:29:01.9503:29:01.95+01:51:5017:253.4
453MARCINIEC Katarzyna 1306OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet29K 4809:1503:29:02.0003:29:02.00+01:51:5017:253.4
454KRYK Paweł 1652DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn249M 40610:3003:29:17.9003:29:17.90+01:52:0617:263.4
455BIBER Karolina 1682Open Kobiet30K 4910:4503:29:43.9503:29:43.95+01:52:3217:283.4
456STEPIEN Maciej 1662DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn250M 40710:3003:30:05.9503:30:05.95+01:52:5417:303.4
457JEZIORNY Wojtek 1757Open Mężczyzn251M 40810:4503:30:16.3503:30:16.35+01:53:0517:313.4
458BRYŁA Paweł 1326Open Mężczyzn252M 40909:1503:30:44.1003:30:44.10+01:53:3217:333.4
459TURCHAN Maciej 1239RMF4RT OCROpen Mężczyzn253M 41009:0003:30:44.1503:30:44.15+01:53:3217:333.4
460MISZTALSKA Kamila 1140KONIUCHY OCRElite Kobiet15K 5008:5003:30:44.2003:30:44.20+01:53:3217:333.4
461MIŚTA Przemysław 1334Open Mężczyzn254M 41109:1503:30:45.4003:30:45.40+01:53:3417:333.4
462CHRISTENSEN Jens 1392Open Masters Mężczyzn37M 41209:3003:31:12.4503:31:12.45+01:54:0117:363.4
463MIKOŁAJCZYK Malwina 1546Open Kobiet31K 5110:0003:31:14.3503:31:14.35+01:54:0317:363.4
464GĄSIOROWSKI Dariusz 1535Open Mężczyzn255M 41310:0003:31:14.5003:31:14.50+01:54:0317:363.4
465KNAPIK Maciej 1540Open Mężczyzn256M 41410:0003:31:25.5503:31:25.55+01:54:1417:373.4
466PATER Maciej 1500GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKI GKSWOpen Mężczyzn257M 41510:0003:31:26.4503:31:26.45+01:54:1517:373.4
467JAHNS Adam 1473Open Mężczyzn258M 41609:4503:31:50.0003:31:50.00+01:54:3817:393.4
468WIECZOREK Dariusz 1489Open Mężczyzn259M 41709:4503:31:51.2003:31:51.20+01:54:3917:393.4
469ŁUKASIEWICZ Renata 1462WTF?Open Masters Kobiet6K 5209:4503:31:52.3503:31:52.35+01:54:4117:393.4
470PAŹDZIERKO Paweł 1296HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn260M 41809:1503:32:41.8503:32:41.85+01:55:3017:433.4
471RADYMSKI Łukasz 1508OPENFITOpen Mężczyzn261M 41910:0003:32:43.7503:32:43.75+01:55:3217:433.4
472KOWALCZYK Piotr 1222HUSARIA RACE TEAMGRUDZIĄDZOpen Mężczyzn262M 42009:1503:32:45.0503:32:45.05+01:55:3317:433.4
473SAK Cezary 1678KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn263M 42110:1503:33:21.8503:33:21.85+01:56:1017:463.4
474DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara 1430HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet32K 5309:4503:33:34.0503:33:34.05+01:56:2217:473.4
475MAZUR Robert 1433HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn264M 42209:4503:33:34.7003:33:34.70+01:56:2317:473.4
476MACIUSZKO Wiesia 1439OUTDOOR TRAININGOpen Masters Kobiet7K 5409:4503:33:38.2503:33:38.25+01:56:2717:483.4
477MATYSIAK Jakub 1312SĄGORSI - RUNNING TEAMOpen Mężczyzn265M 42309:0003:34:08.4003:34:08.40+01:56:5717:503.4
478HAMERSKI Sebastian 1539Open Mężczyzn266M 42410:0003:34:08.9003:34:08.90+01:56:5717:503.4
479PIOTROWSKI Mirosław 1630BAGIENNY GWAŁCICIELOpen Mężczyzn267M 42510:3003:34:41.3003:34:41.30+01:57:3017:533.4
480ŁODYGOWSKI Michał 1545Open Mężczyzn268M 42610:0003:34:42.2503:34:42.25+01:57:3117:533.4
481CHŁAP Ireneusz 1670HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn269M 42710:3003:35:21.5003:35:21.50+01:58:1017:563.3
482KACZMARCZYK Wojciech 1634CHORE MÓZGI Open Mężczyzn270M 42810:3003:35:28.6003:35:28.60+01:58:1717:573.3
483STANISŁAWSKI Fabian 1300HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn271M 42909:1503:36:06.0003:36:06.00+01:58:5418:003.3
484STAROŃ Przemysław 1561BEFIT24TEAM Open Mężczyzn272M 43010:1503:36:16.8003:36:16.80+01:59:0518:013.3
485MĄDRZYK Daniel 1700Open Mężczyzn273M 43110:3003:36:20.0003:36:20.00+01:59:0818:013.3
486WITEK Kamil 1677HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn274M 43210:3003:36:50.2503:36:50.25+01:59:3918:043.3
487GAJEWSKI Łukasz 1281GENTLEMENELSOpen Mężczyzn275M 43309:1503:37:09.5503:37:09.55+01:59:5818:053.3
488BORAWSKI Piotr 1325Open Mężczyzn276M 43409:1503:37:09.6503:37:09.65+01:59:5818:053.3
489SKOCZEŃ Marcin 1763Open Mężczyzn277M 43510:4503:37:13.1503:37:13.15+02:00:0118:063.3
490PLUSKWA Jacek 1342Open Mężczyzn278M 43609:1503:37:15.6003:37:15.60+02:00:0418:063.3
491SAK Marcin 1262Open Mężczyzn279M 43709:0003:37:16.5003:37:16.50+02:00:0518:063.3
492CZARNIECKI Jakub 1506NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn280M 43810:0003:38:18.7003:38:18.70+02:01:0718:113.3
493BUGAJ Marcin 1530KRAKÓWOpen Masters Mężczyzn38M 43910:1503:39:05.1003:39:05.10+02:01:5318:153.3
494BŁASIŃSKI Piotr 1568CROSSFIT SOLVAYOpen Mężczyzn281M 44010:1503:39:05.1003:39:05.10+02:01:5318:153.3
495MARZEC Zofia 1570CROSSFIT SOLVAYOpen Kobiet33K 5510:1503:39:05.1503:39:05.15+02:01:5318:153.3
496MARZEC Paweł 1569CROSSFIT SOLVAYOpen Mężczyzn282M 44110:1503:39:05.2003:39:05.20+02:01:5318:153.3
497KOSMIDER Tomasz 1782KIELCEOpen Mężczyzn283M 44209:0003:39:06.6503:39:06.65+02:01:5518:153.3
498GÓRECKI Sebastian 1349AUTO PARTNER TEAMOpen Mężczyzn284M 44309:3003:39:21.0503:39:21.05+02:02:0918:163.3
499KUSEK Grzegorz 1759Open Mężczyzn285M 44410:4503:39:50.1503:39:50.15+02:02:3818:193.3
500KUCZYŃSKI Paweł 1357BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn286M 44509:0003:40:26.5003:40:26.50+02:03:1518:223.3
501WŁODARCZYK Paweł 1563BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn287M 44610:1503:40:33.8003:40:33.80+02:03:2218:223.3
502ŁASKAWSKI Michał 1697Open Mężczyzn288M 44710:3003:40:41.9003:40:41.90+02:03:3018:233.3
503SPIRYDOWICZ Radosław 1606PARZYGNATYOpen Mężczyzn289M 44810:1503:40:50.6003:40:50.60+02:03:3918:243.3
504KURNIK Dominika 1403Open Kobiet34K 5609:3003:40:54.2003:40:54.20+02:03:4218:243.3
505KURNIK Sabina 1404Open Kobiet35K 5709:3003:40:54.2003:40:54.20+02:03:4218:243.3
506MIROSŁAW Urszula 1407Open Kobiet36K 5809:3003:40:54.3503:40:54.35+02:03:4318:243.3
507JAROSZ Michał 1726OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn290M 44910:4503:41:38.2503:41:38.25+02:04:2718:283.2
508KRUPA Łukasz 1728OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn291M 45010:4503:41:38.3503:41:38.35+02:04:2718:283.2
509SUM Rafał 1731OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn292M 45110:4503:41:38.6503:41:38.65+02:04:2718:283.2
510SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 1443SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Kobiet37K 5909:4503:42:43.2503:42:43.25+02:05:3218:333.2
511SCHILLER Fryderyk 1442SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn39M 45209:4503:42:43.3503:42:43.35+02:05:3218:333.2
512WAŚ Dagmara 1635CHORE MÓZGI Open Kobiet38K 6010:3003:43:14.2503:43:14.25+02:06:0318:363.2
513LAPCZYK Dominika 1449ŚWIRY STELAOpen Kobiet39K 6109:4503:43:26.2503:43:26.25+02:06:1518:373.2
514CIEŚLAR Paweł 1448ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn293M 45309:4503:43:27.1003:43:27.10+02:06:1518:373.2
515UDRO Przemysław 1562BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn294M 45409:0003:43:37.8503:43:37.85+02:06:2618:383.2
516RUCZEWSKA Klaudia 1595LUDKI JAGÓDKIOpen Kobiet40K 6210:1503:43:50.1503:43:50.15+02:06:3818:393.2
517WEBER Jakub 1596LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn295M 45510:1503:43:55.4003:43:55.40+02:06:4418:393.2
518KOWALEWSKI Mateusz 1565CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn296M 45610:1503:43:57.1003:43:57.10+02:06:4518:393.2
519GŁĘBICKA Patrycja 1564CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Kobiet41K 6310:1503:43:57.3003:43:57.30+02:06:4618:393.2
520JASIŃSKI Michał 1636CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Mężczyzn297M 45710:3003:44:55.8503:44:55.85+02:07:4418:443.2
521RUDZKI Michał 1645CROSSFIT Z16Open Mężczyzn298M 45810:3003:45:01.7503:45:01.75+02:07:5018:453.2
522LUTY Barbara 1640CROSSFIT NOWY SĄCZOpen Kobiet42K 6410:3003:45:12.4003:45:12.40+02:08:0118:463.2
523BIAŁY Adrian 1215HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn299M 45909:0003:46:15.3503:46:15.35+02:09:0418:513.2
524DĄDELEWSKA Joanna 1307PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet43K 6509:1503:46:50.9003:46:50.90+02:09:3918:543.2
525PURCHALAK Paweł 1507NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn300M 46010:0003:48:12.6503:48:12.65+02:11:0119:013.2
526DŁUGOSZ Katarzyna 1633CHORE MÓZGI Open Masters Kobiet8K 6610:3003:48:24.5503:48:24.55+02:11:1319:023.2
527BRĄCZYK Ewa 1390Open Kobiet44K 6709:3003:48:30.1003:48:30.10+02:11:1819:023.2
528ZAWOJEK Paweł 1710Open Mężczyzn301M 46110:3003:49:15.8003:49:15.80+02:12:0419:063.1
529MRÓZ Tomek 1752WHISKEY TANGOOpen Masters Mężczyzn40M 46210:3003:50:10.3503:50:10.35+02:12:5919:103.1
530GRYGO Adrian 1361EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn302M 46309:0003:50:28.7503:50:28.75+02:13:1719:123.1
531GDANIEC Dariusz 1751WHISKEY TANGOOpen Masters Mężczyzn41M 46410:3003:50:36.3003:50:36.30+02:13:2519:133.1
532DAJERLING Krzysztof 1365GRYF TEAMOpen Mężczyzn303M 46509:3003:50:43.0503:50:43.05+02:13:3119:133.1
533DAMIAN Tomasz 1750WHISKEY TANGOOpen Mężczyzn304M 46610:3003:50:44.0003:50:44.00+02:13:3219:133.1
534KŁAK Agnieszka 1318ŻUKI GNOJARZEOpen Masters Kobiet9K 6809:1503:50:44.4003:50:44.40+02:13:3319:133.1
535FLORCZYK Mariola 1316ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet45K 6909:1503:50:44.4503:50:44.45+02:13:3319:133.1
536FIJAŁKOWSKI Dariusz 1315ŻUKI GNOJARZEOpen Mężczyzn305M 46709:1503:50:44.5503:50:44.55+02:13:3319:133.1
537WITKOWSKA Monika 1680ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet46K 7009:1503:50:44.5503:50:44.55+02:13:3319:133.1
538JANKOWSKA Anita 1317ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet47K 7109:1503:50:44.7003:50:44.70+02:13:3319:133.1
539ZIÓŁKOWSKA Lidia 1322ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet48K 7209:1503:50:44.7003:50:44.70+02:13:3319:133.1
540MAJ Grzegorz 1319ŻUKI GNOJARZEOpen Mężczyzn306M 46809:1503:50:44.8503:50:44.85+02:13:3319:133.1
541MAŁECKA Sylwia 1320ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet49K 7309:1503:50:44.9003:50:44.90+02:13:3319:133.1
542LEGIEĆ Adrian 1768OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Mężczyzn307M 46910:1503:50:47.1003:50:47.10+02:13:3519:133.1
543CĘCELEWSKI Jarosław 1425FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn42M 47009:4503:50:47.2503:50:47.25+02:13:3619:133.1
544KOTOMSKA Renata 1426FIGLARZEOpen Masters Kobiet10K 7409:4503:50:47.5503:50:47.55+02:13:3619:133.1
545RYTYCH Grzegorz 1434HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn308M 47109:1503:50:48.1003:50:48.10+02:13:3619:143.1
546NAJMAN Michal 1321ŻUKI GNOJARZEOpen Mężczyzn309M 47209:1503:50:49.0003:50:49.00+02:13:3719:143.1
547FUCHS Elżbieta 1246Open Kobiet50K 7509:0003:51:14.2503:51:14.25+02:14:0319:163.1
548WRÓBLEWSKI Tomasz 1229HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn310M 47309:0003:51:14.5003:51:14.50+02:14:0319:163.1
549RULAK Jerzy 1463WTF?Open Mężczyzn311M 47409:4503:51:30.8503:51:30.85+02:14:1919:173.1
550KRYŁOWICZ Karol 1364EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn312M 47509:0003:51:43.5003:51:43.50+02:14:3219:183.1
551GRABARCZYK Rafał 1396Open Masters Mężczyzn43M 47609:3003:51:55.0003:51:55.00+02:14:4319:193.1
552JAKUBOWICZ Izabela 1399Open Masters Kobiet11K 7609:3003:51:55.0503:51:55.05+02:14:4319:193.1
553MACIEJAS Daniel 1579HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn313M 47710:1503:52:25.9503:52:25.95+02:15:1419:223.1
554POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 1457WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet51K 7709:4503:52:32.7503:52:32.75+02:15:2119:223.1
555SKOCZEK Marcin 1458WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn314M 47809:4503:52:32.8503:52:32.85+02:15:2119:223.1
556PAWLACZEK Anna 1456WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet52K 7809:4503:52:32.8503:52:32.85+02:15:2119:223.1
557KRZYSTANEK Magdalena 1454WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet53K 7909:4503:52:33.0003:52:33.00+02:15:2119:223.1
558KUKUŚ Rafał 1455WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn44M 47909:4503:52:33.0003:52:33.00+02:15:2119:223.1
559WISNIOWSKI Mirosław 1358BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEOpen Masters Mężczyzn45M 48009:3003:52:33.9003:52:33.90+02:15:2219:223.1
560NIEZBECKA Mariola 1255Open Kobiet54K 8009:0003:52:44.9503:52:44.95+02:15:3319:233.1
561KAMIŃSKA Marta 1418BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet55K 8109:1503:52:52.0503:52:52.05+02:15:4019:243.1
562REMBOWSKA Natalia 1134DZIADY OCRElite Masters Kobiet1K 8208:5003:53:01.7503:53:01.75+02:15:5019:253.1
563GEMBAROWSKA Dorota 1472Open Kobiet56K 8309:4503:53:06.3503:53:06.35+02:15:5519:253.1
564WUJEK Witek 1490Open Mężczyzn315M 48109:4503:53:06.5503:53:06.55+02:15:5519:253.1
565BOHDZIEWICZ Paweł 1375ŁOWCY.KLESZCZYOpen Mężczyzn316M 48209:3003:53:09.3003:53:09.30+02:15:5819:253.1
566GÓRZYŃSKI Janusz 1278BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn46M 48309:1503:53:15.4003:53:15.40+02:16:0419:263.1
567WICHEREK Mateusz 1346Open Mężczyzn317M 48409:1503:53:19.1003:53:19.10+02:16:0719:263.1
568KITOWSKA Anna 1287HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Kobiet12K 8409:1503:53:29.6503:53:29.65+02:16:1819:273.1
569FIJALKOWSKI Kamil 1328Open Mężczyzn318M 48509:1503:53:42.7503:53:42.75+02:16:3119:283.1
570DĄBROWSKI Daniel 1327Open Mężczyzn319M 48609:1503:53:42.9003:53:42.90+02:16:3119:283.1
571SULISZ Magdalena 1787KRAKÓWOpen Kobiet57K 8510:4503:54:10.1503:54:10.15+02:16:5819:303.1
572ORNACKI Łukasz 1789KRAKÓWOpen Mężczyzn320M 48710:4503:54:11.0003:54:11.00+02:16:5919:303.1
573KARAŚ Monika 1722LECI KULKAOpen Kobiet58K 8610:4503:54:33.4503:54:33.45+02:17:2219:323.1
574SUSKI Sebastian 1724LECI KULKAOpen Mężczyzn321M 48810:4503:54:33.6503:54:33.65+02:17:2219:323.1
575PODKOWIAK Agata 1656DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet59K 8710:3003:54:49.4003:54:49.40+02:17:3819:343.1
576GRABOWSKI Sebastian 1766DZIKI Z CZECHOWAOpen Masters Mężczyzn47M 48910:3003:54:49.5503:54:49.55+02:17:3819:343.1
577ŁUCKA Ewa 1771DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet60K 8810:3003:54:49.6503:54:49.65+02:17:3819:343.1
578RYBICKA Sylwia 1660DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet61K 8910:3003:54:49.7003:54:49.70+02:17:3819:343.1
579WAC Magdalena 1663DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet62K 9010:3003:54:49.8003:54:49.80+02:17:3819:343.1
580PRAŻMO Grzegorz 1657DZIKI Z CZECHOWAOpen Masters Mężczyzn48M 49010:3003:54:49.9503:54:49.95+02:17:3819:343.1
581GORZYM Katarzyna 1650DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet63K 9110:3003:54:49.9503:54:49.95+02:17:3819:343.1
582PUCHAŁA Karol 1658DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn322M 49110:3003:54:50.0003:54:50.00+02:17:3819:343.1
583WOŻNAIK Krzysztof 1667DZIKI Z CZECHOWAOpen Masters Mężczyzn49M 49210:3003:54:50.2503:54:50.25+02:17:3919:343.1
584KŁOS Ewa 1604OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Kobiet64K 9210:1503:55:14.8003:55:14.80+02:18:0319:363.1
585WARDZAŁA Adrianna 1515ROBAKI Z CHILI!Open Kobiet65K 9310:0003:55:26.5503:55:26.55+02:18:1519:373.1
586GOŁAŚ Paweł 1514ROBAKI Z CHILI!Open Mężczyzn323M 49310:0003:55:28.8003:55:28.80+02:18:1719:373.1
587MIKOŁAJCZUK Monika 1655DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet66K 9410:3003:55:44.8503:55:44.85+02:18:3319:383.1
588PABIAN Agnieszka 1605OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Masters Kobiet13K 9510:1503:55:49.1503:55:49.15+02:18:3719:393.1
589PISZCZOŁA Maria 1495DIRTY SPARROWSOpen Kobiet67K 9610:0003:56:26.8503:56:26.85+02:19:1519:423
590KISZKIS Elżbieta 1221HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Kobiet14K 9709:0003:56:41.0503:56:41.05+02:19:2919:433
591JASEK-BORS Paulina 1219HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet68K 9809:0003:56:41.1503:56:41.15+02:19:2919:433
592SOBCZYK Barbara 1298HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet69K 9909:1503:57:00.5503:57:00.55+02:19:4919:453
593BEDNAREK Michał 1323Open Mężczyzn324M 49409:1503:57:02.5503:57:02.55+02:19:5119:453
594BARAN Arkadiusz 1601OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Mężczyzn325M 49510:1503:57:02.7503:57:02.75+02:19:5119:453
595SOBCZYK Michal 1344Open Mężczyzn326M 49609:1503:57:03.6003:57:03.60+02:19:5219:453
596DZIERŻAK Elżbieta 1284HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Kobiet15K 10009:1503:57:10.7503:57:10.75+02:19:5919:453
597UZDOWSKI Daniel 1228HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn327M 49709:0003:57:43.5003:57:43.50+02:20:3219:483
598JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 1220HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn328M 49809:0003:57:43.7503:57:43.75+02:20:3219:483
599MĘŻYK Marzena 1291HUSARIA RACE TEAMPIASTÓWOpen Kobiet70K 10109:0003:57:43.9003:57:43.90+02:20:3219:483
600JAROSZUK Andrzej 1218HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn329M 49909:0003:57:43.9003:57:43.90+02:20:3219:483
601BĄK Piotr 1282HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn330M 50009:0003:57:44.5003:57:44.50+02:20:3319:483
602RYCHNOWSKI Michał 1427FIGLARZEOpen Mężczyzn331M 50109:4503:58:12.6503:58:12.65+02:21:0119:513
603SIEMBAB Joanna 1428FIGLARZEOpen Kobiet71K 10209:4503:58:12.9003:58:12.90+02:21:0119:513
604SURDACKA Edyta 1504MONKEYS' TEAMOpen Kobiet72K 10310:0003:58:19.1003:58:19.10+02:21:0719:513
605KOPEĆ Łukasz 1503MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn332M 50210:0003:58:19.6003:58:19.60+02:21:0819:513
606WOJTAL Katarzyna 1465WTF?Open Kobiet73K 10409:4503:58:25.1003:58:25.10+02:21:1319:523
607JACHIRA Krzysztof 1366GRYF TEAMOpen Mężczyzn333M 50309:3003:58:32.1503:58:32.15+02:21:2019:523
608ZDUŃCZYK Sylwia 1419BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet74K 10509:1503:58:36.7003:58:36.70+02:21:2519:533
609OLECH Norbert 1452TYTANI WSB GLIWICEOpen Mężczyzn334M 50409:4503:58:47.8003:58:47.80+02:21:3619:533
610WALUŚ Sandra 1487Open Kobiet75K 10609:4503:58:48.2503:58:48.25+02:21:3719:543
611RAK Cezary 1213HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn335M 50509:0003:59:23.2003:59:23.20+02:22:1119:563
612JANDA Marcin 1247Open Mężczyzn336M 50609:0003:59:36.2003:59:36.20+02:22:2419:583
613ORDON Dorota 1511PUMP SQUATOpen Kobiet76K 10710:0003:59:40.3503:59:40.35+02:22:2919:583
614WYGLĄDAŁA Michał 1513PUMP SQUATOpen Mężczyzn337M 50710:0003:59:40.6503:59:40.65+02:22:2919:583
615PAPIERNIAK Anna 1512PUMP SQUATOpen Kobiet77K 10810:0003:59:40.6503:59:40.65+02:22:2919:583
616GRZELAKOWSKA Agata 1510PUMP SQUATOpen Masters Kobiet16K 10910:0003:59:40.6503:59:40.65+02:22:2919:583
617STAWARZ Łukasz 1414Open Mężczyzn338M 50809:3003:59:49.0003:59:49.00+02:22:3719:593
618SULICH Marcin 1485Open Mężczyzn339M 50909:4504:00:10.3004:00:10.30+02:22:5920:003
619KOT Michał 1355BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn50M 51009:3004:00:18.9504:00:18.95+02:23:0720:013
620BAGNICKI Dariusz 1352BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn51M 51109:3004:00:19.0504:00:19.05+02:23:0720:013
621KOSTECKI Filip 1741SPARZONE KOGUCIKIOpen Mężczyzn340M 51210:4504:00:37.2504:00:37.25+02:23:2620:033
622KEMICER Nikodem 1363EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn341M 51309:0004:01:00.5004:01:00.50+02:23:4920:053
623WAWRZYNIAK Monika 1436LUCKY7WŁOCŁAWEKOpen Kobiet78K 11010:1504:02:28.3504:02:28.35+02:25:1720:123
624RYCHLEWSKI Krzysztof 1590LUCKY7Open Mężczyzn342M 51410:1504:02:28.3504:02:28.35+02:25:1720:123
625PUDŁOWSKI Sebastian 1626Open Mężczyzn343M 51510:1504:02:36.2504:02:36.25+02:25:2520:133
626SOKÓŁ Marian 1267Open Masters Mężczyzn52M 51609:0004:04:06.3004:04:06.30+02:26:5520:202.9
627BULENDA Patrycja 1498GARAGEMEDIATEAMOpen Kobiet79K 11110:0004:04:14.3504:04:14.35+02:27:0320:212.9
628BULENDA Tomasz 1499GARAGEMEDIATEAMOpen Mężczyzn344M 51710:0004:04:15.5004:04:15.50+02:27:0420:212.9
629PISZCZEK Łukasz 1742SPARZONE KOGUCIKIOpen Mężczyzn345M 51810:4504:04:29.7504:04:29.75+02:27:1820:222.9
630SIENKIEWICZ Jakub 1412Open Mężczyzn346M 51909:3004:05:24.6504:05:24.65+02:28:1320:272.9
631BŁACH Kamil 1577HAREM ŁYSEGOOpen Mężczyzn347M 52010:1504:05:31.3504:05:31.35+02:28:2020:272.9
632MUSIAŁ Krzysztof 1625Open Mężczyzn348M 52110:1504:05:31.3504:05:31.35+02:28:2020:272.9
633KLUBA Magdalena 1621Open Kobiet80K 11210:1504:05:31.6004:05:31.60+02:28:2020:272.9
634KLUBA Klaudia 1620Open Kobiet81K 11310:1504:05:31.7504:05:31.75+02:28:2020:272.9
635PRZYBYLSKI Maciej 1745SPCOpen Mężczyzn349M 52210:4504:05:38.8504:05:38.85+02:28:2720:282.9
636PRZYBYLSKI Andrzej 1744SPCOpen Mężczyzn350M 52310:4504:05:39.2504:05:39.25+02:28:2820:282.9
637PRZEWŁOKA Paweł 1796LUBLINOpen Mężczyzn351M 52410:3004:06:44.1004:06:44.10+02:29:3220:332.9
638FUS Kamil 1671HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn352M 52510:3004:06:44.3504:06:44.35+02:29:3320:332.9
639WEYSSENHOFF Piotr 1497DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn353M 52610:0004:07:22.3504:07:22.35+02:30:1120:362.9
640ŠIDA Tomáš 1343Open Mężczyzn354M 52709:1504:08:32.5504:08:32.55+02:31:2120:422.9
641BROŻEK Dariusz 1602OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Mężczyzn355M 52810:1504:08:40.9504:08:40.95+02:31:2920:432.9
642GĄSIOREK Wojciech 1421BMWTEAMOpen Mężczyzn356M 52909:4504:08:48.7004:08:48.70+02:31:3720:442.9
643CHMIELORZ Donata 1607PKP S.A.Open Kobiet82K 11410:1504:09:16.6504:09:16.65+02:32:0520:462.9
644MAGDZIK Maciej 1608PKP SAOpen Mężczyzn357M 53010:1504:09:34.2504:09:34.25+02:32:2320:472.9
645GOLEC Łukasz 1285HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn358M 53109:1504:09:35.4004:09:35.40+02:32:2420:472.9
646HORNING Patrycja 1770BIERUŃOpen Kobiet83K 11510:4504:09:49.6504:09:49.65+02:32:3820:492.9
647LESIAK Łukasz 1331Open Mężczyzn359M 53209:1504:10:34.8004:10:34.80+02:33:2320:522.9
648BUKOJEMSKI Marcin 1669HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn53M 53310:3004:11:12.0004:11:12.00+02:34:0020:562.9
649WILCZEK Marcin 1451TO SIĘ NA PEWNO ZROŚNIEOpen Mężczyzn360M 53409:4504:11:48.7504:11:48.75+02:34:3720:592.9
650SIKORSKI Mateusz 1450TO SIĘ NA PEWNO ZROŚNIEOpen Mężczyzn361M 53509:4504:11:50.3004:11:50.30+02:34:3920:592.9
651WIDUCH Ryszard 1556Open Mężczyzn362M 53610:0004:13:32.9004:13:32.90+02:36:2121:072.8
652CZECH Piotr 1394Open Mężczyzn363M 53709:3004:13:37.0504:13:37.05+02:36:2521:082.8
653BLANDA Dominik 1784SPYTKOWICEOpen Mężczyzn364M 53809:3004:13:48.4004:13:48.40+02:36:3721:092.8
654CYGANEK Agnieszka 1203BEFIT24TEAM Open Masters Kobiet17K 11609:0004:14:25.2004:14:25.20+02:37:1321:122.8
655MISIAK Wiesław 1205BEFIT24TEAM Open Masters Mężczyzn54M 53909:0004:14:25.2004:14:25.20+02:37:1321:122.8
656DEC Aleksandra 1611SPORTERA FITNESS TEAMOpen Kobiet84K 11710:0004:14:52.7504:14:52.75+02:37:4121:142.8
657RODZIK Joanna 1519SPORTERA FITNESS TEAMOpen Kobiet85K 11810:0004:14:52.9004:14:52.90+02:37:4121:142.8
658KOZŁOWSKA Magdalena 1516SPORTERA FITNESS TEAMOpen Kobiet86K 11910:0004:14:53.2004:14:53.20+02:37:4121:142.8
659KORCZAK Łukasz 1613SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn365M 54010:0004:14:53.2504:14:53.25+02:37:4221:142.8
660KOŁODZIEJSKI Daniel 1612SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn366M 54110:0004:14:53.2504:14:53.25+02:37:4221:142.8
661PRYKOWSKI Tomasz 1790ŁÓDŹOpen Mężczyzn367M 54210:0004:14:53.3504:14:53.35+02:37:4221:142.8
662KOZŁOWSKI Radosław 1517SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn368M 54310:0004:14:53.7504:14:53.75+02:37:4221:142.8
663SŁONIEWSKI Rafał 1227HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn369M 54409:0004:15:01.3004:15:01.30+02:37:5021:152.8
664PŁUCIENNIK Rafał 1238RMF4RT OCROpen Masters Mężczyzn55M 54509:0004:15:01.4504:15:01.45+02:37:5021:152.8
665WÓJCIK Katarzyna 1277Open Masters Kobiet18K 12009:0004:15:01.6004:15:01.60+02:37:5021:152.8
666GRALEC Dariusz 1094I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn18M 54608:4004:16:50.5504:16:50.55+02:39:3921:242.8
667PIECHOWIAK Piotr 1341POZNAŃOpen Masters Mężczyzn56M 54709:4504:17:00.1504:17:00.15+02:39:4821:252.8
668SZCZEPAŃSKI Marcin 1464WTF?Open Mężczyzn370M 54809:4504:17:00.2004:17:00.20+02:39:4821:252.8
669MARCULA Bartek 1405Open Mężczyzn371M 54909:3004:17:11.2004:17:11.20+02:39:5921:252.8
670WEBER Patryk 1597LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn372M 55010:1504:20:08.2504:20:08.25+02:42:5721:402.8
671DMITRZAK Dominik 1592LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn373M 55110:1504:20:08.5004:20:08.50+02:42:5721:402.8
672MADEJ Grzegorz 1699Open Mężczyzn374M 55210:3004:20:09.7504:20:09.75+02:42:5821:402.8
673MODRZEJEWSKA-ZDRZALIK Aleksandra 1674HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet87K 12110:3004:21:32.1004:21:32.10+02:44:2021:472.8
674MAŚLANKA Magdalena 1422BMWTEAMOpen Kobiet88K 12209:4504:21:59.9504:21:59.95+02:44:4821:492.7
675GĄSIOREK Tomasz 1420BMWTEAMOpen Mężczyzn375M 55309:4504:22:00.4504:22:00.45+02:44:4921:502.7
676PATALAN Dariusz 1356BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn57M 55409:3004:24:49.8504:24:49.85+02:47:3822:042.7
677KASZAPOWA Olga 1354BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet89K 12309:3004:24:50.0504:24:50.05+02:47:3822:042.7
678KOWALSKA Iga 1599MAMY DZIKIOpen Kobiet90K 12410:1504:26:00.1004:26:00.10+02:48:4822:102.7
679SIŃCZUK Patrycja 1152XRUNNERSOpen Kobiet91K 12508:5004:26:00.1004:26:00.10+02:48:4822:102.7
680WLAŹLAK Michał 1557Open Mężczyzn376M 55509:0004:26:39.6504:26:39.65+02:49:2822:132.7
681SIERPIŃSKA Monika 1502LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet92K 12609:4504:28:17.1004:28:17.10+02:51:0522:212.7
682KOTAS Patrycja 1372KAZIOR TEAMOpen Kobiet93K 12709:3004:29:33.9004:29:33.90+02:52:2222:272.7
683POCIECHA Paulina 1260Open Kobiet94K 12809:0004:30:16.6504:30:16.65+02:53:0522:312.7
684WISZOWATY Hubert 1610S/Y NINOWÓZOpen Mężczyzn377M 55610:1504:30:41.8504:30:41.85+02:53:3022:332.7
685KOT Nina 1609S/Y NINOWÓZOpen Kobiet95K 12910:1504:30:42.0004:30:42.00+02:53:3022:332.7
686CEDRO Tomasz 1591LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn378M 55710:1504:38:23.1004:38:23.10+03:01:1123:112.6
687SŁOWIK Łukasz 1413Open Masters Mężczyzn58M 55809:3004:39:06.0504:39:06.05+03:01:5423:152.6
688SADOWIŃSKA Adriana 1411Open Masters Kobiet19K 13009:3004:39:06.0504:39:06.05+03:01:5423:152.6
689CIOSEK Radosław 1386TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn379M 55909:3004:39:31.5504:39:31.55+03:02:2023:172.6
690SIERECKI Zbigniew 1237PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn59M 56009:0004:44:07.0004:44:07.00+03:06:5523:402.5
691SKRĘTEK Paulina 1266Open Kobiet96K 13109:0004:44:07.3504:44:07.35+03:06:5623:402.5
692MALEŃCZYK Sylwester 1479Open Mężczyzn380M 56109:4504:46:12.6504:46:12.65+03:09:0123:512.5
693KAMINSKI Sebastian 1475Open Mężczyzn381M 56209:4504:46:12.7504:46:12.75+03:09:0123:512.5
694MEDYŃSKI Grzegorz 1481Open Mężczyzn382M 56309:4504:46:16.4504:46:16.45+03:09:0523:512.5
695PURCHALAK Karolina 1241ŻUKI GNOJARZEOpen Kobiet97K 13209:0004:52:52.6004:52:52.60+03:15:4124:242.5
MERETKO Liubomyr 1493BUDOWA BLOKÓW 5 I 6Open Mężczyzn10:00 DNF DNF--
JĘDRYCH Michał 1593LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn10:15 DNF DNF--
POLIŃSKA Magdalena 1143SOCIOS SILESIAElite Kobiet08:50 DNF DNF--
KURDUBSKI Daniel 1589LUCKY7Open Mężczyzn10:15 DNF DNF--
WLAŹLAK Damian 1020HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn08:30 DNF DNF--
JAGODA Anna 1207BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet09:00 DNF DNF--
NIZIOLEK Paulina 1548Open Kobiet10:00 DNF DNF--
PIWNIK Kuba 1600MAMY DZIKIOpen Mężczyzn10:15 DNF DNF--
PLUCIŃSKI Mateusz 1743SPCOpen Mężczyzn10:45 DNF DNF--
BROŻEK Magdalena 1603OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Kobiet10:15 DNF DNF--
Znaleziono 705 wynik(ów)