Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-03-24 |
Miejsce : | Wierchomla Mała |
Dystans : | 8.5 km |
Zgłoszonych : | 493 |
Wystartowało : | 461 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 457 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:30 | 10:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLIMEK Maciej | 532 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2 | GAWIN Krzysztof | 103 | Befit24team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3 | ZACZYK Maciej | 169 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
4 | CIUĆKA Dominik | 134 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
5 | MACIUSZEK Agnieszka | 149 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
6 | ŁUCKA Paulina | 114 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
7 | STRASZECKI Krystian | 100 | 2B | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
8 | MACIEJAK Sebastian | 148 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
9 | RADNY Pamela | 273 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
10 | POREMBA Paweł | 121 | Magiczne Indyki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
11 | DZIEDZIAK Jakub | 135 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
12 | WÓJCIAK Adrian | 166 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
13 | CHAIEB Natalia | 109 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
14 | CHECHELSKI Przemysław | 126 | Sportowe Śpiwory | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
15 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 118 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
16 | LASKOWSKI Patryk | 146 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
17 | SZEWCZYK Paweł | 159 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
18 | LINKNER Damian | 147 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
19 | MICHROWSKI Sławomir | 153 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
20 | MAREK Agnieszka | 151 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
21 | HARAS Jozek | 139 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | WYBITUŁA Szymon | 117 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
23 | LASKOWSKI Tomasz | 113 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
24 | LIZOŃCZYK Marek | 129 | Sportowe Śpiwory | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
25 | LIZOŃCZYK Kamil | 128 | Sportowe Śpiwory | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
26 | TURCHAN Kamil | 116 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
27 | NIEDŹWIEDŹ Mateusz | 154 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
28 | TYTOŃ Jakub | 163 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
29 | MASTEJ Jakub | 115 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
30 | MEŻYKOWSKI Łukasz | 152 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
31 | ROMAŃSKA Sylwia | 131 | Sportowe Śpiwory | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
32 | JAWOREK Rafał | 112 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
33 | TABOR Maciej | 160 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
34 | TURNIAK Dariusz | 162 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
35 | GAJOWNICZEK Jarosław | 104 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
36 | KISIŃSKI Kamil | 122 | Malaga Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
37 | NOVOSEL Mario | 155 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
38 | SKRĘTEK Paulina | 158 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
39 | JAWOREK Adam | 111 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
40 | PRZYBYŁO Ewa | 157 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
41 | DZIEMIAN Maciej | 136 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
42 | DĄBROWSKI Krystian | 119 | Magiczne Indyki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
43 | WALKA Paulina | 260 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
44 | SORNEK Renata | 102 | Beer Hunters | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
45 | TARCZYŃSKI Bartosz | 105 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
46 | GOŹDZIK Edward | 137 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
47 | STANEK Kinga | 107 | GET-MOVE | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
48 | WIDEŁKA Kamil | 165 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
49 | KOPCZYŃSKI Konrad | 142 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
50 | ADAMOWSKA Joanna | 106 | GET-MOVE | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
51 | POPIOŁEK Magdalena | 125 | NoLimit TEAM+ | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
52 | KOCZYK Artur | 141 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
53 | ŁAKOMY Michał | 145 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
54 | DAJERLING Krzysztof | 108 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
55 | LIZOŃCZYK Bartłomiej | 127 | Sportowe Śpiwory | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
56 | DZIEDZIC Kacper | 120 | Magiczne Indyki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
57 | PRZETACZNIK Patryk | 156 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
58 | MALAGA Bogdan | 123 | Malaga Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
59 | TOPINSKA Beata | 161 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
60 | OGORZAŁEK Janusz | 124 | Malaga Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
61 | KAZMIERCZAK Robert | 140 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
62 | CHAIEB Sebastian | 110 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
63 | CICHECKI Michał | 132 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
64 | WYSZYŃSKI Marcel | 168 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
65 | CIMERMAN Adam | 133 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
66 | PODSIEDLIK Wojciech | 130 | Sportowe Śpiwory | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | WRZECIONO Szymon | 167 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
68 | BRZYŚKO Maciej | 101 | Beer Hunters | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
69 | WEBER Tomasz | 164 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
MADEJSKI Jacek | 150 | Open Mężczyzn | 09:00 | DNF |
Znaleziono 70 wynik(ów)