GÓRSKI ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT WIERCHOMLA MAŁA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-03-24
Miejsce/ Place:
Wierchomla Mała
Dystans/ Distance:
8.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
493
Wystartowało/ Started:
461
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
457
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
8.5km
Czas
brutto
8.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRUSAK Piotr 6GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn1M 108:4001:09:39.6001:09:39.60 8:117.3
2KRZYSTYNIAK Robert 3GORĄCY POTOK TEAMElite Masters Mężczyzn1M 208:4001:09:42.6001:09:42.60+00:00:038:127.3
3ŚWIĘTEK Bartosz 8GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn2M 308:4001:12:06.9001:12:06.90+00:02:278:287.1
4SALAMON Mateusz 20POWER TRAININGElite Mężczyzn3M 408:4001:13:21.3001:13:21.30+00:03:418:377
5JAGIEŁO Michał 12HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4M 508:4001:15:03.0501:15:03.05+00:05:238:496.8
6GAŁDYN Kamil 2GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn1M 608:4001:15:19.2001:15:19.20+00:05:398:516.8
7SŁOWIK Jacek 33Elite Mężczyzn5M 708:4001:17:31.0501:17:31.05+00:07:519:076.6
8SENDERSKI Przemysław 14HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn6M 808:4001:18:44.4001:18:44.40+00:09:049:156.5
9ĆWIKLIŃSKI Łukasz 23XRUNNERSElite Mężczyzn7M 908:4001:19:35.6501:19:35.65+00:09:569:216.4
10TURCHAN Kamil 116HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn2M 1009:0001:21:07.7501:21:07.75+00:11:289:326.3
11KOWALCZYK Dawid 29Elite Mężczyzn8M 1108:4001:23:41.4501:23:41.45+00:14:019:506.1
12PODSIADLIK Piotr 13HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn9M 1208:4001:23:47.4001:23:47.40+00:14:079:516.1
13OKRĘGLAK Maciej 5GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn10M 1308:4001:24:30.2501:24:30.25+00:14:509:566
14WÓJCIK Karol 377Open Mężczyzn3M 1410:0001:24:57.2501:24:57.25+00:15:179:596
15WĘGLARZ Waldemar 36Elite Masters Mężczyzn2M 1508:4001:25:59.3501:25:59.35+00:16:1910:065.9
16GAWIN Krzysztof 103BEFIT24TEAM Open Mężczyzn4M 1609:0001:26:39.3501:26:39.35+00:16:5910:115.9
17HANUS Piotr 453AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn5M 1710:4501:26:44.2001:26:44.20+00:17:0410:125.9
18CZACH Tobiasz 11HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn11M 1808:4001:27:12.4001:27:12.40+00:17:3210:155.8
19BIENIECKI Jaro 41WARSZAWAElite Mężczyzn12M 1908:4001:27:23.9501:27:23.95+00:17:4410:165.8
20MAJOCH Jakub 42NOWY SĄCZElite Mężczyzn13M 2008:4001:28:05.2001:28:05.20+00:18:2510:215.8
21DŽURŇÁK Ladislav 283Open Mężczyzn6M 2109:4501:29:04.8001:29:04.80+00:19:2510:285.7
22KUBISZYN Tobiasz 457AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn7M 2210:4501:29:24.0501:29:24.05+00:19:4410:315.7
23GOLONKA Krzysztof 485Open Mężczyzn8M 2310:4501:29:27.1001:29:27.10+00:19:4710:315.7
24WIERZBICKI Daniel 238Open Mężczyzn9M 2409:3001:29:38.0001:29:38.00+00:19:5810:325.7
25WALL Kim 38HELL RUN CREWElite Mężczyzn14M 2508:5001:30:30.5501:30:30.55+00:20:5010:385.6
26LINKNER Damian 147Open Mężczyzn10M 2609:0001:30:31.9001:30:31.90+00:20:5210:385.6
27WYPUKOŁ Jakub 21SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn15M 2708:4001:30:59.5001:30:59.50+00:21:1910:425.6
28CIUĆKA Dominik 134Open Mężczyzn11M 2809:0001:31:00.4001:31:00.40+00:21:2010:425.6
29BOBUSIA Michał 204Open Mężczyzn12M 2909:3001:32:01.6501:32:01.65+00:22:2210:495.5
30KUBISZYN Tadeusz 456AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn1M 3010:4501:32:18.6501:32:18.65+00:22:3910:515.5
31HANUS Przemysław 454AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn13M 3110:4501:34:13.3001:34:13.30+00:24:3311:055.4
32BANAŚ Marcin 10HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn16M 3208:4001:34:26.8501:34:26.85+00:24:4711:065.4
33DUDEK Piotr 482Open Mężczyzn14M 3310:4501:34:38.6001:34:38.60+00:24:5911:085.4
34KRÓL Daniel 434Open Mężczyzn15M 3410:3001:36:24.3001:36:24.30+00:26:4411:205.3
35PIEKUTOWSKI Ireneusz 514Open Mężczyzn16M 3510:4501:36:50.5501:36:50.55+00:27:1011:235.3
36DZIEWOŃSKI Mateusz 427Open Mężczyzn17M 3610:3001:37:24.8001:37:24.80+00:27:4511:275.2
37CWIRZEN Marcin 202WOLF TEAMOpen Mężczyzn18M 3709:3001:37:27.9001:37:27.90+00:27:4811:275.2
38WIDEŁKA Kamil 165Open Mężczyzn19M 3809:0001:37:32.3501:37:32.35+00:27:5211:285.2
39TABOR Maciej 160Open Mężczyzn20M 3909:0001:37:34.7501:37:34.75+00:27:5511:285.2
40DEPTUŁA Mariusz 208Open Masters Mężczyzn2M 4009:3001:38:15.2001:38:15.20+00:28:3511:335.2
41KALICKI Łukasz 213Open Mężczyzn21M 4109:3001:38:39.7001:38:39.70+00:29:0011:365.2
42TOKARCZYK Paweł 526Open Mężczyzn22M 4210:4501:38:56.0501:38:56.05+00:29:1611:385.2
43STYLOK Dawid 34Elite Mężczyzn17M 4308:4001:39:03.6001:39:03.60+00:29:2411:395.1
44JASTRZĘBSKI Sławomir 1BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn18M 4408:4001:39:20.9001:39:20.90+00:29:4111:415.1
45RADOMSKI Kacper 517Open Mężczyzn23M 4510:4501:39:21.6001:39:21.60+00:29:4211:415.1
46JAWOREK Rafał 112HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn24M 4609:0001:39:53.3001:39:53.30+00:30:1311:455.1
47GONET Filip 385GONET TEAMOpen Mężczyzn25M 4710:3001:40:21.1501:40:21.15+00:30:4111:485.1
48CHRUSZCZYK Łukasz 450AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn26M 4810:4501:40:30.8001:40:30.80+00:30:5111:495.1
49KIJANKA Michał 333SRTG-KIELCEOpen Mężczyzn27M 4910:0001:41:35.7501:41:35.75+00:31:5611:575
50BĄKOWSKI Konrad 19POWER TRAININGElite Mężczyzn19M 5008:4001:41:39.9001:41:39.90+00:32:0011:575
51KOZUCH Mariusz 30Elite Mężczyzn20M 5108:4001:41:51.0001:41:51.00+00:32:1111:585
52JANDA Sebastian 417WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn3M 5210:3001:42:43.1001:42:43.10+00:33:0312:055
53GRZEGORZYCA Damian 28Elite Masters Mężczyzn3M 5308:4001:43:09.1501:43:09.15+00:33:2912:084.9
54DUDZIK Sebastian 332RUN&BIKE ACTIVLABOpen Mężczyzn28M 5410:0001:43:10.7501:43:10.75+00:33:3112:084.9
55MICHROWSKI Sławomir 153Open Masters Mężczyzn4M 5509:0001:43:18.4001:43:18.40+00:33:3812:094.9
56KORBUT Radosław 16KONIUCHY OCRElite Mężczyzn21M 5608:4001:43:29.1501:43:29.15+00:33:4912:104.9
57FURGAŁA Grzegorz 452AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn29M 5710:4501:43:58.7001:43:58.70+00:34:1912:134.9
58RADKA Włodzimierz 181GANGUSYOpen Masters Mężczyzn5M 5809:3001:45:08.6001:45:08.60+00:35:2912:224.9
59RADNY Pamela 273WOLF TEAMOpen Kobiet1K 109:0001:45:21.4501:45:21.45+00:35:4112:234.8
60LASKOWSKI Tomasz 113HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn30M 5909:0001:45:29.3501:45:29.35+00:35:4912:244.8
61SUSZKO Krzysiek 460AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn31M 6010:4501:45:37.1001:45:37.10+00:35:5712:254.8
62KAWARSKI Jaroslaw 183HAJER Z JANKOWIC Open Mężczyzn32M 6109:3001:45:55.2501:45:55.25+00:36:1512:274.8
63TYTOŃ Jakub 163Open Mężczyzn33M 6209:0001:45:56.8001:45:56.80+00:36:1712:274.8
64STRASZECKI Krystian 1002BOpen Mężczyzn34M 6309:0001:45:59.4501:45:59.45+00:36:1912:284.8
65SUBIK Mirosław 523Open Mężczyzn35M 6410:4501:46:03.5001:46:03.50+00:36:2312:284.8
66POREMBA Paweł 121MAGICZNE INDYKIOpen Mężczyzn36M 6509:0001:46:54.7501:46:54.75+00:37:1512:344.8
67MĘCNER Michał 505Open Mężczyzn37M 6610:4501:47:52.5001:47:52.50+00:38:1212:414.7
68TARNOWSKI Tomasz 15HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn22M 6708:4001:47:54.1001:47:54.10+00:38:1412:414.7
69DZIEWONSKI Konrad 426Open Masters Mężczyzn6M 6810:3001:47:57.2001:47:57.20+00:38:1712:424.7
70KORCZYK Tomasz 494Open Mężczyzn38M 6910:4501:48:09.9501:48:09.95+00:38:3012:434.7
71MORAWSKI Dominik 294Open Masters Mężczyzn7M 7009:4501:48:14.1501:48:14.15+00:38:3412:444.7
72DOBIJA Wojciech 416WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn39M 7110:3001:51:00.4501:51:00.45+00:41:2013:034.6
73MLECZKO Tomasz 418WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn8M 7210:3001:51:00.5501:51:00.55+00:41:2013:034.6
74GAJOWNICZEK Jarosław 104BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn40M 7309:0001:51:01.4001:51:01.40+00:41:2113:034.6
75WOJDAT Robert 448Open Mężczyzn41M 7410:3001:51:30.6001:51:30.60+00:41:5113:074.6
76KULIGOWSKA Małgorzata 353Open Masters Kobiet1K 210:0001:51:44.7001:51:44.70+00:42:0513:084.6
77SZMIDT Grzegorz 374Open Mężczyzn42M 7510:0001:51:54.2501:51:54.25+00:42:1413:094.6
78BORSZCZ Radosław 339Open Mężczyzn43M 7610:0001:51:54.2501:51:54.25+00:42:1413:094.6
79MALINOWSKI Filip 390KULOSKRZATYOpen Mężczyzn44M 7710:3001:51:56.9501:51:56.95+00:42:1713:104.6
80BRATEK Mateusz 192KRÓLÓWKA TEAMOpen Mężczyzn45M 7809:3001:52:10.2001:52:10.20+00:42:3013:114.5
81ŁĄCKI Mariusz 193KRÓLÓWKA TEAMOpen Mężczyzn46M 7909:3001:52:10.4001:52:10.40+00:42:3013:114.5
82ŁĄCKI Michał 194KRÓLÓWKA TEAMOpen Mężczyzn47M 8009:3001:52:10.4001:52:10.40+00:42:3013:114.5
83MITRĘGA Martyna 227Open Kobiet2K 309:3001:52:10.8001:52:10.80+00:42:3113:114.5
84MITRĘGA Kamil 225Open Mężczyzn48M 8109:3001:52:12.0501:52:12.05+00:42:3213:124.5
85KOWALIK Krzysztof 347Open Mężczyzn49M 8210:0001:52:22.0001:52:22.00+00:42:4213:134.5
86ZAWILIŃSKI Mateusz 118HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn50M 8309:0001:52:55.8001:52:55.80+00:43:1613:174.5
87PACIOREK Piotr 440Open Mężczyzn51M 8410:3001:53:00.6001:53:00.60+00:43:2113:174.5
88KLIMEK Maciej 532Open Mężczyzn52M 8509:0001:53:20.5001:53:20.50+00:43:4013:204.5
89PODOLAK Rafal 298Open Mężczyzn53M 8609:4501:53:25.3001:53:25.30+00:43:4513:204.5
90JAWOREK Adam 111HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn54M 8709:0001:53:25.6501:53:25.65+00:43:4613:204.5
91POPIOŁEK Magdalena 125NOLIMIT TEAM+Open Kobiet3K 409:0001:53:43.4001:53:43.40+00:44:0313:224.5
92MASTEJ Jakub 115HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn55M 8809:0001:53:57.6501:53:57.65+00:44:1813:244.5
93BABIŃSKI Rafał 400RAFAŁKIOpen Mężczyzn56M 8910:3001:54:56.2501:54:56.25+00:45:1613:314.4
94JAWORSKI Paweł 401RAFAŁKIOpen Mężczyzn57M 9010:3001:54:56.6501:54:56.65+00:45:1713:314.4
95KOZŁOWSKI Przemysław 497Open Mężczyzn58M 9110:4501:55:55.9001:55:55.90+00:46:1613:384.4
96SOPEL Wojciech 549Open Mężczyzn59M 9210:4501:56:07.4501:56:07.45+00:46:2713:394.4
97PAWLUKIEWICZ Aleksander 230Open Masters Mężczyzn9M 9309:3001:56:36.2501:56:36.25+00:46:5613:434.4
98SCHMIDT Paweł 235Open Masters Mężczyzn10M 9409:3001:56:59.0001:56:59.00+00:47:1913:454.4
99KRÓL Grzegorz 498Open Mężczyzn60M 9510:4501:57:45.6501:57:45.65+00:48:0613:514.3
100NOWAKOWSKI Sebastian 179GANGUSYOpen Mężczyzn61M 9609:3001:57:49.3501:57:49.35+00:48:0913:514.3
101SIKORA Marek 388IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn62M 9710:3001:58:03.6001:58:03.60+00:48:2413:534.3
102SZYDLOWSKI Kamil 471ENERGY TEAMOpen Mężczyzn63M 9810:4501:58:30.1501:58:30.15+00:48:5013:564.3
103MĘDRALA Paweł 320OSTATNI GASI ŚWIATŁOOpen Mężczyzn64M 9910:0001:58:35.7001:58:35.70+00:48:5613:574.3
104KOZIOŁ Kamil 255HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn65M 10009:4501:58:54.9501:58:54.95+00:49:1513:594.3
105PIWOWAR Patryk 515Open Mężczyzn66M 10110:4501:59:11.1501:59:11.15+00:49:3114:014.3
106PŁOCICA Marek 458AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn11M 10210:4501:59:14.8001:59:14.80+00:49:3514:014.3
107POLOK Marek 516Open Mężczyzn67M 10310:4501:59:40.3001:59:40.30+00:50:0014:044.3
108IGNACZAK Tomasz 288Open Masters Mężczyzn12M 10409:4501:59:47.7001:59:47.70+00:50:0814:054.3
109JARZĘBAK Robert 290Open Masters Mężczyzn13M 10509:4501:59:47.8001:59:47.80+00:50:0814:054.3
110ŁUCKA Paulina 114HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet4K 509:0002:00:09.9002:00:09.90+00:50:3014:084.2
111SORNEK Renata 102BEER HUNTERSOpen Kobiet5K 609:0002:00:23.1002:00:23.10+00:50:4314:094.2
112DZIEMIAN Maciej 136Open Mężczyzn68M 10609:0002:00:23.8002:00:23.80+00:50:4414:094.2
113KOŚCIUK Michał 495Open Mężczyzn69M 10710:4502:00:25.0002:00:25.00+00:50:4514:104.2
114SKALNY Michał 330ROCKYHAREOpen Mężczyzn70M 10810:0002:00:25.7002:00:25.70+00:50:4614:104.2
115ZAJĄC Wojciech 331ROCKYHAREOpen Mężczyzn71M 10910:0002:00:27.9502:00:27.95+00:50:4814:104.2
116BRZYŚKO Maciej 101BEER HUNTERSOpen Mężczyzn72M 11009:0002:00:28.8502:00:28.85+00:50:4914:104.2
117MEŻYKOWSKI Łukasz 152Open Mężczyzn73M 11109:0002:00:48.9002:00:48.90+00:51:0914:124.2
118LEGIEĆ Adrian 543Open Mężczyzn74M 11209:3002:01:04.2502:01:04.25+00:51:2414:144.2
119BALCAREK Remigiusz 203Open Mężczyzn75M 11309:3002:01:38.7002:01:38.70+00:51:5914:184.2
120SZYDLOWSKI Damian 375Open Mężczyzn76M 11410:0002:02:06.5502:02:06.55+00:52:2614:214.2
121GĘZIAK Adam 483Open Mężczyzn77M 11510:4502:02:15.8002:02:15.80+00:52:3614:224.2
122DZIEDZIC Kacper 120MAGICZNE INDYKIOpen Mężczyzn78M 11609:0002:02:17.6502:02:17.65+00:52:3814:234.2
123DĄBROWSKI Krystian 119MAGICZNE INDYKIOpen Mężczyzn79M 11709:0002:02:18.4002:02:18.40+00:52:3814:234.2
124CIMERMAN Adam 133Open Mężczyzn80M 11809:0002:02:23.7002:02:23.70+00:52:4414:234.2
125MAZUREK Rafał 504Open Mężczyzn81M 11910:4502:02:24.4002:02:24.40+00:52:4414:244.2
126CZAJKOWSKI Robert 547KOSIENICEOpen Mężczyzn82M 12010:4502:02:24.7002:02:24.70+00:52:4514:244.2
127SAMOL Anna 299Open Kobiet6K 709:4502:02:31.6502:02:31.65+00:52:5214:244.2
128SZEWCZYK Paweł 159Open Masters Mężczyzn14M 12109:0002:02:40.9002:02:40.90+00:53:0114:254.2
129WRZECIONO Szymon 167Open Mężczyzn83M 12209:0002:02:41.6002:02:41.60+00:53:0214:264.2
130HAJOSTEKOVÁ Simona 39Elite Kobiet1K 808:5002:02:49.6502:02:49.65+00:53:1014:264.2
131RZESZUTEK Paweł 270SILESIA EXTREMEOpen Mężczyzn84M 12309:4502:02:59.5502:02:59.55+00:53:1914:284.1
132LISZKA Łukasz 264JAMNICZKI!Open Mężczyzn85M 12409:4502:03:00.6502:03:00.65+00:53:2114:284.1
133KISIELEWSKI Jacek 262JAMNICZKI!Open Masters Mężczyzn15M 12509:4502:03:00.7502:03:00.75+00:53:2114:284.1
134WASILEWSKI Pawel 265JAMNICZKI!Open Mężczyzn86M 12609:4502:03:00.8502:03:00.85+00:53:2114:284.1
135KICZKA Kamil 261JAMNICZKI!Open Mężczyzn87M 12709:4502:03:00.8502:03:00.85+00:53:2114:284.1
136IWAŃSKI Rafał 535CHEŁMIECOpen Masters Mężczyzn16M 12809:4502:03:12.4002:03:12.40+00:53:3214:294.1
137RAK Mirosław 419WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn88M 12910:3002:03:51.4002:03:51.40+00:54:1114:344.1
138BULKA Lukasz 414WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn89M 13010:3002:03:51.6502:03:51.65+00:54:1214:344.1
139BOCZEK Rafał 413WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn90M 13110:3002:04:02.2002:04:02.20+00:54:2214:354.1
140DWORECKI Kamil 328REGGAE NA LODZIEOpen Mężczyzn91M 13210:0002:04:27.5002:04:27.50+00:54:4714:384.1
141PIECHOTA Maciej 329REGGAE NA LODZIEOpen Mężczyzn92M 13310:0002:04:27.5002:04:27.50+00:54:4714:384.1
142WAWRZYNIAK Monika 540WŁOCŁAWEKOpen Kobiet7K 909:3002:04:45.3002:04:45.30+00:55:0514:404.1
143PAŹDZIERKO Paweł 544HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn93M 13409:4502:04:51.5002:04:51.50+00:55:1114:414.1
144ROOB Roland 234Open Mężczyzn94M 13509:3002:05:03.6002:05:03.60+00:55:2414:424.1
145MAJDA Marcin 357Open Mężczyzn95M 13610:0002:05:07.5502:05:07.55+00:55:2714:434.1
146POTONIEC Adrian 367Open Mężczyzn96M 13710:0002:05:07.6002:05:07.60+00:55:2814:434.1
147DOMAGALSKI Ryszard 538ZABRZEOpen Masters Mężczyzn17M 13810:0002:05:10.8502:05:10.85+00:55:3114:434.1
148WIECZOREK Katarzyna 195OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Kobiet8K 1009:3002:05:15.5002:05:15.50+00:55:3514:444.1
149WIECZOREK Wojciech 196OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn97M 13909:3002:05:15.6002:05:15.60+00:55:3614:444.1
150KNAFEL Marcin 493Open Mężczyzn98M 14010:4502:05:26.2502:05:26.25+00:55:4614:454.1
151ZIELIŃSKI Wit 530Open Mężczyzn99M 14110:4502:05:26.5502:05:26.55+00:55:4614:454.1
152ZAKRZEWSKI Tomasz 548SUSZECOpen Mężczyzn100M 14210:4502:05:31.4502:05:31.45+00:55:5114:464.1
153JUREWICZ Łukasz 22VENEZIANKA EŁK SUWAŁKIElite Masters Mężczyzn4M 14308:4002:06:06.6002:06:06.60+00:56:2714:504
154BZOWSKI Marcin 478Open Mężczyzn101M 14410:4502:06:25.2002:06:25.20+00:56:4514:524
155MISIAK Dariusz 506Open Mężczyzn102M 14510:4502:06:34.9002:06:34.90+00:56:5514:534
156LIWOCH-MEDYŃSKA Beata 356Open Kobiet9K 1110:0002:06:42.7002:06:42.70+00:57:0314:544
157GUŚĆ Maciej 178GANGUSYOpen Mężczyzn103M 14609:3002:06:51.3002:06:51.30+00:57:1114:554
158KWIATKOWSKI Hubert 4GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn23M 14708:4002:07:06.3502:07:06.35+00:57:2614:574
159STACHOWICZ Mariusz 200WILCURY - SN DWIE DOLINYOpen Masters Mężczyzn18M 14809:3002:07:12.9502:07:12.95+00:57:3314:574
160TKACZYK Michał 201WILCURY - SN DWIE DOLINYOpen Masters Mężczyzn19M 14909:3002:07:13.2502:07:13.25+00:57:3314:584
161SZCZEŚNIAK Łukasz 524Open Mężczyzn104M 15010:4502:07:13.4502:07:13.45+00:57:3314:584
162LANGER Krzysztof 470ENERGY TEAMOpen Mężczyzn105M 15110:4502:07:46.0002:07:46.00+00:58:0615:014
163OLSZANKA Maciej 511Open Mężczyzn106M 15210:4502:07:49.0502:07:49.05+00:58:0915:024
164HLUCHY Martin 211Open Masters Mężczyzn20M 15309:3002:07:49.1002:07:49.10+00:58:0915:024
165OLSŻANKA Arkadiusz 510Open Masters Mężczyzn21M 15410:4502:07:49.3502:07:49.35+00:58:0915:024
166CZPAK Daniel 176GANGUSYOpen Mężczyzn107M 15509:3002:08:34.6502:08:34.65+00:58:5515:074
167OPOKA Piotr 318HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn108M 15610:0002:08:53.1002:08:53.10+00:59:1315:094
168OPOKA Grzegorz 362Open Masters Mężczyzn22M 15710:0002:08:54.0002:08:54.00+00:59:1415:094
169WIETRZYŃSKA Agnieszka 37ALGRAF RACE TEAMOpen Masters Kobiet2K 1208:5002:08:55.1002:08:55.10+00:59:1515:104
170WESELAK Lucjan 17OCR TEAM DĘBICAElite Masters Mężczyzn5M 15808:4002:09:08.9502:09:08.95+00:59:2915:113.9
171KONDAL Łukasz 216Open Mężczyzn109M 15909:3002:09:14.8002:09:14.80+00:59:3515:123.9
172PACYNA Małgorzata 228Open Kobiet10K 1309:3002:09:25.9502:09:25.95+00:59:4615:133.9
173KOPEK Michal 217Open Mężczyzn110M 16009:3002:09:28.3002:09:28.30+00:59:4815:133.9
174GĄSIOR Krystian 210Open Mężczyzn111M 16109:3002:09:36.2002:09:36.20+00:59:5615:143.9
175WITLIB Michał 305Open Mężczyzn112M 16209:4502:09:39.0002:09:39.00+00:59:5915:153.9
176PÁSTOR Juraj 229Open Mężczyzn113M 16309:3002:10:13.2502:10:13.25+01:00:3315:193.9
177ZYCH Wojciech 18OCR TEAM DĘBICAElite Masters Mężczyzn6M 16408:4002:10:18.9502:10:18.95+01:00:3915:193.9
178KUBAT Anna 348Open Kobiet11K 1410:0002:11:07.8502:11:07.85+01:01:2815:253.9
179KUBAT Paweł 349Open Mężczyzn114M 16510:0002:11:07.9502:11:07.95+01:01:2815:253.9
180SIENKIEWICZ Jakub 32Elite Mężczyzn24M 16608:4002:11:08.4502:11:08.45+01:01:2815:253.9
181KUKLA Robert 352Open Mężczyzn115M 16710:0002:11:42.2002:11:42.20+01:02:0215:293.9
182KUKLA Rafał 351Open Masters Mężczyzn23M 16810:0002:11:42.7002:11:42.70+01:02:0315:293.9
183LEŚNIAK Kamil 463ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn116M 16910:4502:11:48.4002:11:48.40+01:02:0815:303.9
184JUREK Kacper 461ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn117M 17010:4502:11:48.5002:11:48.50+01:02:0815:303.9
185MIERZYŃSKI Grzegorz 465ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn118M 17110:4502:11:48.9002:11:48.90+01:02:0915:303.9
186KOCZYK Artur 141Open Mężczyzn119M 17209:0002:11:49.1502:11:49.15+01:02:0915:303.9
187LASKOWSKI Patryk 146Open Mężczyzn120M 17309:0002:11:49.7502:11:49.75+01:02:1015:303.9
188SMOLIŃSKI Kamil 520Open Mężczyzn121M 17410:4502:11:54.0502:11:54.05+01:02:1415:313.9
189BARAN Paulina 327PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet12K 1510:0002:11:54.6502:11:54.65+01:02:1515:313.9
190CICHECKI Michał 132Open Masters Mężczyzn24M 17509:0002:12:06.3002:12:06.30+01:02:2615:323.9
191GĘZIAK Amadeusz 484Open Mężczyzn122M 17610:4502:12:16.7502:12:16.75+01:02:3715:333.9
192KORDAS Monika 316HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet13K 1610:0002:12:24.6502:12:24.65+01:02:4515:343.9
193KORDAS Rafał 317HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn123M 17710:0002:12:24.7002:12:24.70+01:02:4515:343.9
194WRONA Dariusz 335ZAKTAR_TEAMOpen Mężczyzn124M 17810:0002:12:26.7502:12:26.75+01:02:4715:343.9
195GROMADZKI Tomasz 334ZAKTAR_TEAMOpen Mężczyzn125M 17910:0002:12:26.7502:12:26.75+01:02:4715:343.9
196OFIARA Kamil 180GANGUSYOpen Mężczyzn126M 18009:3002:12:36.6002:12:36.60+01:02:5715:363.8
197SOBIESZEK Miłosz 182GANGUSYOpen Mężczyzn127M 18109:3002:12:46.4502:12:46.45+01:03:0615:373.8
198DŁUGOSZ Daniel 480Open Mężczyzn128M 18210:4502:13:21.3002:13:21.30+01:03:4115:413.8
199KLAR Konrad 432Open Mężczyzn129M 18310:3002:13:29.5002:13:29.50+01:03:4915:423.8
200KUBACKI Dominik 435Open Mężczyzn130M 18410:3002:13:29.6502:13:29.65+01:03:5015:423.8
201STAWIANY Marcin 300Open Mężczyzn131M 18509:4502:13:48.6502:13:48.65+01:04:0915:443.8
202PALISZEWSKI Paweł 512Open Mężczyzn132M 18610:4502:13:51.9502:13:51.95+01:04:1215:443.8
203KALLAS Maciej 492Open Mężczyzn133M 18710:4502:13:52.6002:13:52.60+01:04:1315:443.8
204NIEDŹWIEDŹ Mateusz 154Open Mężczyzn134M 18809:0002:13:59.1502:13:59.15+01:04:1915:453.8
205PIOTROWSKI Kamil 231Open Mężczyzn135M 18909:3002:14:03.8502:14:03.85+01:04:2415:463.8
206PRUCHNIK Damian 232Open Mężczyzn136M 19009:3002:14:05.0502:14:05.05+01:04:2515:463.8
207JAMRÓZ Kamil 430Open Mężczyzn137M 19110:3002:14:13.8002:14:13.80+01:04:3415:473.8
208KOPCZYŃSKI Konrad 142Open Mężczyzn138M 19209:0002:14:21.5502:14:21.55+01:04:4115:483.8
209MACIUSZEK Agnieszka 149Open Kobiet14K 1709:0002:14:21.6002:14:21.60+01:04:4215:483.8
210HARAS Jozek 139Open Mężczyzn139M 19309:0002:14:22.3002:14:22.30+01:04:4215:483.8
211HEPPER Łukasz 198PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn140M 19409:3002:14:46.3002:14:46.30+01:05:0615:513.8
212MEDYGRAŁ Konrad 199PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn141M 19509:3002:14:46.9002:14:46.90+01:05:0715:513.8
213GŁOGOWSKI Dawid 177GANGUSYOpen Mężczyzn142M 19609:3002:14:53.4002:14:53.40+01:05:1315:523.8
214JONDA Michał 490Open Masters Mężczyzn25M 19710:4502:14:54.1002:14:54.10+01:05:1415:523.8
215CHODYRA Karol 175GANGUSYOpen Mężczyzn143M 19809:3002:15:21.1502:15:21.15+01:05:4115:553.8
216WOŹNIAK Mateusz 449Open Mężczyzn144M 19910:3002:15:24.2502:15:24.25+01:05:4415:553.8
217TRZASKALIK Ireneusz 35Open Masters Mężczyzn26M 20008:4002:15:36.7002:15:36.70+01:05:5715:573.8
218STRÓŻ Rafał 446Open Mężczyzn145M 20110:3002:16:10.2002:16:10.20+01:06:3016:013.7
219NABOLSKI Mariusz 174CZADOMENIOpen Mężczyzn146M 20209:3002:16:17.0002:16:17.00+01:06:3716:023.7
220TARCZYŃSKI Bartosz 105BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn147M 20309:0002:16:29.7002:16:29.70+01:06:5016:033.7
221WEBER Tomasz 164Open Mężczyzn148M 20409:0002:16:37.5002:16:37.50+01:06:5716:043.7
222BOBER Maciej 338Open Mężczyzn149M 20510:0002:16:42.6502:16:42.65+01:07:0316:043.7
223STORY Bartosz 522Open Mężczyzn150M 20610:4502:17:12.2502:17:12.25+01:07:3216:083.7
224BŁASIŃSKI Piotr 337Open Mężczyzn151M 20710:0002:17:14.9002:17:14.90+01:07:3516:083.7
225GŁOWACKI Maciej 172CZADOMENIOpen Mężczyzn152M 20809:3002:17:29.7502:17:29.75+01:07:5016:103.7
226GARBOWSKI Paweł 171CZADOMENIOpen Mężczyzn153M 20909:3002:17:29.8002:17:29.80+01:07:5016:103.7
227DANEK Maciej 170CZADOMENIOpen Mężczyzn154M 21009:3002:17:30.0502:17:30.05+01:07:5016:103.7
228LISOWSKI Damian 173CZADOMENIOpen Mężczyzn155M 21109:3002:17:30.6502:17:30.65+01:07:5116:103.7
229KOWALKOWSKI Filip 218Open Mężczyzn156M 21209:3002:17:34.3002:17:34.30+01:07:5416:113.7
230MIĘGOĆ Bartłomiej 223Open Mężczyzn157M 21309:3002:17:34.6002:17:34.60+01:07:5516:113.7
231LACKO Ľuboš 220Open Mężczyzn158M 21409:3002:17:35.5502:17:35.55+01:07:5516:113.7
232WÓJCIAK Adrian 166Open Mężczyzn159M 21509:0002:17:45.0002:17:45.00+01:08:0516:123.7
233CHAIEB Natalia 109HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet15K 1809:0002:17:45.1002:17:45.10+01:08:0516:123.7
234WALKA Paulina 260HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet16K 1909:0002:17:45.5002:17:45.50+01:08:0516:123.7
235MACIEJAK Sebastian 148Open Mężczyzn160M 21609:0002:17:45.7002:17:45.70+01:08:0616:123.7
236WYBITUŁA Szymon 117HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn161M 21709:0002:17:45.9002:17:45.90+01:08:0616:123.7
237CHAIEB Sebastian 110HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn162M 21809:0002:17:46.1002:17:46.10+01:08:0616:123.7
238ZAJĄC Tomasz 308Open Masters Mężczyzn27M 21909:4502:17:49.0502:17:49.05+01:08:0916:123.7
239BUKOWSKI Jakub 477Open Mężczyzn163M 22010:4502:17:55.9002:17:55.90+01:08:1616:133.7
240JÓŹWIAK Martyna 40Open Kobiet17K 2008:5002:18:04.1002:18:04.10+01:08:2416:143.7
241KRÓL-PACHACZ Danusia 499Open Kobiet18K 2110:4502:18:25.7002:18:25.70+01:08:4616:173.7
242DOJNIK Maciej 407TOWARZYSTWO NIEZŁOMNEOpen Mężczyzn164M 22110:3002:18:28.5502:18:28.55+01:08:4816:173.7
243CZAJCZYŃSKI Daniel 479Open Masters Mężczyzn28M 22210:4502:18:42.9002:18:42.90+01:09:0316:193.7
244MALAGA Bogdan 123MALAGA TEAMOpen Masters Mężczyzn29M 22309:0002:18:49.6502:18:49.65+01:09:1016:193.7
245OGORZAŁEK Janusz 124MALAGA TEAMOpen Masters Mężczyzn30M 22409:0002:18:50.1002:18:50.10+01:09:1016:203.7
246STERNAL Eliza 372Open Kobiet19K 2210:0002:20:02.0502:20:02.05+01:10:2216:283.6
247GÓRKA Magdalena 319LEŚNE JAGODYOpen Kobiet20K 2310:0002:20:02.1002:20:02.10+01:10:2216:283.6
248NOVOSEL Mario 155Open Masters Mężczyzn31M 22509:0002:20:11.1002:20:11.10+01:10:3116:293.6
249DĄBROWSKI Łukasz 415WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn165M 22610:3002:20:41.9002:20:41.90+01:11:0216:333.6
250WOŹNIAK Wojciech 420WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn32M 22710:3002:20:42.1002:20:42.10+01:11:0216:333.6
251PARFIAN Karol 366Open Mężczyzn166M 22810:0002:20:45.1502:20:45.15+01:11:0516:333.6
252PROKOP Bartłomiej 368Open Mężczyzn167M 22910:0002:20:46.4002:20:46.40+01:11:0616:333.6
253ŻYTKOWICZ Rafał 531Open Mężczyzn168M 23010:4502:21:21.5502:21:21.55+01:11:4116:373.6
254KUSEK Grzegorz 500Open Mężczyzn169M 23110:4502:21:22.9502:21:22.95+01:11:4316:373.6
255PIOTROWSKI Marek 441Open Mężczyzn170M 23210:3002:21:43.6002:21:43.60+01:12:0416:403.6
256ZDERSKI Paweł 396LEŚNE LUDKIOpen Mężczyzn171M 23310:3002:21:48.3502:21:48.35+01:12:0816:403.6
257PRZETACZNIK Patryk 156Open Mężczyzn172M 23409:0002:22:04.0502:22:04.05+01:12:2416:423.6
258PAWLIK Maciej 297Open Mężczyzn173M 23509:4502:22:11.0002:22:11.00+01:12:3116:433.6
259BOBAK Jakub 545ZAKOPANEOpen Mężczyzn174M 23609:4502:22:11.2502:22:11.25+01:12:3116:433.6
260DZAMALIS Nikos 282Open Mężczyzn175M 23709:4502:22:11.5502:22:11.55+01:12:3116:433.6
261SZLUFIK Marcin 410WELLNESS & SPAOpen Mężczyzn176M 23810:3002:22:19.4002:22:19.40+01:12:3916:443.6
262ZADĘCKI Piotr 412WELLNESS & SPAOpen Mężczyzn177M 23910:3002:22:19.6002:22:19.60+01:12:4016:443.6
263ZADĘCKA Ewa 411WELLNESS & SPAOpen Kobiet21K 2410:3002:22:19.8002:22:19.80+01:12:4016:443.6
264SZYMAŃSKI Adam 405SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn33M 24010:3002:22:23.1502:22:23.15+01:12:4316:453.6
265ZDROWAK Mariusz 421WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn178M 24110:3002:22:25.7502:22:25.75+01:12:4616:453.6
266DOCHNIAK Piotr 481Open Mężczyzn179M 24210:3002:22:25.9002:22:25.90+01:12:4616:453.6
267SZAL Marcin 310BEGINNERSOpen Mężczyzn180M 24310:0002:22:31.4002:22:31.40+01:12:5116:463.6
268SZAL Ewa 309BEGINNERSOpen Kobiet22K 2510:0002:22:31.5002:22:31.50+01:12:5116:463.6
269MAŁEK Szymon 541RZESZÓWOpen Mężczyzn181M 24410:0002:22:40.5002:22:40.50+01:13:0016:473.6
270ZIĘBA-ŚLADOWSKA Agata 378Open Kobiet23K 2610:0002:22:48.6502:22:48.65+01:13:0916:483.6
271OLEKSIUK Piotr 296Open Mężczyzn182M 24509:4502:23:03.2002:23:03.20+01:13:2316:493.6
272POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 409WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet24K 2710:3002:23:14.4002:23:14.40+01:13:3416:513.6
273PAWLACZEK Anna 408WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet25K 2810:3002:23:14.5502:23:14.55+01:13:3416:513.6
274PODSIEDLIK Wojciech 130SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn183M 24609:0002:23:21.4002:23:21.40+01:13:4116:513.6
275ROMAŃSKA Sylwia 131SPORTOWE ŚPIWORYOpen Kobiet26K 2909:0002:23:21.5502:23:21.55+01:13:4116:513.6
276LIZOŃCZYK Bartłomiej 127SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn184M 24709:0002:23:22.1002:23:22.10+01:13:4216:523.6
277LIZOŃCZYK Kamil 128SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn185M 24809:0002:23:22.1002:23:22.10+01:13:4216:523.6
278LIZOŃCZYK Marek 129SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn186M 24909:0002:23:22.1502:23:22.15+01:13:4216:523.6
279CHECHELSKI Przemysław 126SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn187M 25009:0002:23:22.7002:23:22.70+01:13:4316:523.6
280DAJERLING Krzysztof 108GRYF TEAMOpen Mężczyzn188M 25109:0002:23:24.1002:23:24.10+01:13:4416:523.6
281KOCAŃDA Jarosław 292Open Mężczyzn189M 25209:4502:23:26.7502:23:26.75+01:13:4716:523.6
282ŁUKOMSKI Marcel 389KULOSKRZATYOpen Mężczyzn190M 25310:3002:23:30.7502:23:30.75+01:13:5116:523.6
283KUTNYJ Przemysław 143PRUSZKÓWOpen Mężczyzn191M 25410:0002:23:32.5002:23:32.50+01:13:5216:533.6
284UCHMAN Witold 539WYSOKAOpen Mężczyzn192M 25510:0002:23:37.6502:23:37.65+01:13:5816:533.6
285CZERWONKA Karolina 274ZŁOTE MISIEOpen Kobiet27K 3009:4502:23:50.4002:23:50.40+01:14:1016:553.5
286SIKORA Mateusz 277ZŁOTE MISIEOpen Mężczyzn193M 25609:4502:23:50.7002:23:50.70+01:14:1116:553.5
287ADAMOWSKA Joanna 106GET-MOVEOpen Masters Kobiet3K 3109:0002:24:17.0002:24:17.00+01:14:3716:583.5
288STANEK Kinga 107GET-MOVEOpen Kobiet28K 3209:0002:24:18.0502:24:18.05+01:14:3816:583.5
289KISIŃSKI Kamil 122MALAGA TEAMOpen Mężczyzn194M 25709:0002:24:20.6002:24:20.60+01:14:4116:583.5
290HUDZIK Pawel 345Open Mężczyzn195M 25810:0002:24:22.6502:24:22.65+01:14:4316:593.5
291PILCH Tomek 276ZŁOTE MISIEOpen Mężczyzn196M 25909:4502:24:27.2002:24:27.20+01:14:4716:593.5
292LASKOWSKI Paweł 293Open Masters Mężczyzn34M 26009:4502:24:33.0002:24:33.00+01:14:5317:003.5
293FIGUŁA Sławomir 342Open Mężczyzn197M 26110:0002:24:39.0002:24:39.00+01:14:5917:013.5
294CZERWONKA Zbigniew 340Open Mężczyzn198M 26210:0002:24:39.2002:24:39.20+01:14:5917:013.5
295ŁANOCHA Michał 323PIĘKNE I BESTIEEOpen Mężczyzn199M 26310:0002:24:45.2002:24:45.20+01:15:0517:013.5
296KACZMARCZYK Sebastian 322PIĘKNE I BESTIEEOpen Mężczyzn200M 26410:0002:24:45.2002:24:45.20+01:15:0517:013.5
297POWROŹNIK Magdalena 324PIĘKNE I BESTIEEOpen Masters Kobiet4K 3310:0002:24:45.5502:24:45.55+01:15:0517:013.5
298STASZEL- ŁATAS Tomasz 325PIĘKNE I BESTIEEOpen Mężczyzn201M 26510:0002:24:45.6002:24:45.60+01:15:0617:013.5
299SUŁEK Agnieszka 326PIĘKNE I BESTIEEOpen Kobiet29K 3410:0002:24:45.8002:24:45.80+01:15:0617:013.5
300BUJAK Daniel 321PIĘKNE I BESTIEEOpen Mężczyzn202M 26610:0002:24:46.1002:24:46.10+01:15:0617:013.5
301PIĄTEK Rafał 275ZŁOTE MISIEOpen Mężczyzn203M 26709:4502:25:02.0502:25:02.05+01:15:2217:033.5
302KOLARZYK Michał 475WOLNE ŻARTYOpen Mężczyzn204M 26810:4502:25:02.9002:25:02.90+01:15:2317:033.5
303GRUSZECKI Wojciech 474WOLNE ŻARTYOpen Mężczyzn205M 26910:4502:25:03.3002:25:03.30+01:15:2317:033.5
304ŻELAZKO Paweł 533WARSZAWAOpen Mężczyzn206M 27009:4502:25:25.0002:25:25.00+01:15:4517:063.5
305ŚMIECHOWICZ Michał 402RUTHLESS THREE STARSOpen Mężczyzn207M 27110:3002:25:25.9502:25:25.95+01:15:4617:063.5
306WIECZOREK Marcin 403RUTHLESS THREE STARSOpen Mężczyzn208M 27210:3002:25:26.8502:25:26.85+01:15:4717:063.5
307WIKTOROWICZ Bartłomiej 404RUTHLESS THREE STARSOpen Mężczyzn209M 27310:3002:25:27.2002:25:27.20+01:15:4717:063.5
308HARMACIŃSKI Szymon 287Open Mężczyzn210M 27409:4502:25:50.1502:25:50.15+01:16:1017:093.5
309STRÓŻEWSKI Marcin 301Open Mężczyzn211M 27509:4502:25:50.2502:25:50.25+01:16:1017:093.5
310CHEŁMINIAK Adam 281Open Mężczyzn212M 27609:4502:25:50.7002:25:50.70+01:16:1117:093.5
311OSIELSKA Beata 363Open Kobiet30K 3510:0002:25:59.1502:25:59.15+01:16:1917:103.5
312SYGUŁA Kamil 373Open Mężczyzn213M 27710:0002:25:59.5002:25:59.50+01:16:1917:103.5
313OBORSKI Michał 509Open Mężczyzn214M 27810:4502:26:06.2002:26:06.20+01:16:2617:113.5
314KISZNIEWSKI Aleksander 215Open Mężczyzn215M 27909:3002:26:07.2002:26:07.20+01:16:2717:113.5
315ŁAKOMY Jakub 462ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn216M 28010:4502:26:52.5002:26:52.50+01:17:1217:163.5
316DUSZYŃSKI Krzysztof 451AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn217M 28110:4502:27:01.8502:27:01.85+01:17:2217:173.5
317WIELĄDEK Kamil 303Open Mężczyzn218M 28209:4502:27:34.7502:27:34.75+01:17:5517:213.5
318OBARA Michał 508Open Mężczyzn219M 28310:4502:27:53.5002:27:53.50+01:18:1317:233.4
319WIELĄDEK Patryk 304Open Mężczyzn220M 28409:4502:28:19.7502:28:19.75+01:18:4017:263.4
320TURNIAK Dariusz 162Open Masters Mężczyzn35M 28509:0002:28:42.5002:28:42.50+01:19:0217:293.4
321MAREK Agnieszka 151Open Masters Kobiet5K 3609:0002:28:42.7002:28:42.70+01:19:0317:293.4
322JABLONSKI Oskar 489Open Mężczyzn221M 28610:4502:28:49.5002:28:49.50+01:19:0917:303.4
323GURZEDA Angelika 488Open Kobiet31K 3710:4502:29:20.0502:29:20.05+01:19:4017:343.4
324LADRA Tomasz 501Open Masters Mężczyzn36M 28710:4502:29:20.3502:29:20.35+01:19:4017:343.4
325MILKOWSKI Sylwester 224Open Mężczyzn222M 28809:3002:29:35.0502:29:35.05+01:19:5517:353.4
326WIDUCH Ryszard 376Open Mężczyzn223M 28910:0002:29:43.6002:29:43.60+01:20:0417:363.4
327KARCZMARCZYK Krzysztof 214Open Mężczyzn224M 29009:3002:29:55.6502:29:55.65+01:20:1617:383.4
328SIKORA Paweł 186HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn37M 29109:3002:29:55.9002:29:55.90+01:20:1617:383.4
329RAMIEGA Cezary 233Open Mężczyzn225M 29209:3002:29:56.0502:29:56.05+01:20:1617:383.4
330WILCZEK Lukasz 528Open Mężczyzn226M 29310:4502:30:05.5002:30:05.50+01:20:2517:393.4
331KORUS Marcin 250GANG BULIKAOpen Mężczyzn227M 29409:4502:30:32.7002:30:32.70+01:20:5317:423.4
332KARASOWSKA Marcela 455AGRESYWNE MORSY :DOpen Kobiet32K 3810:4502:31:02.6502:31:02.65+01:21:2317:463.4
333GNUTEK Justyna 343Open Kobiet33K 3910:0002:31:13.6002:31:13.60+01:21:3417:473.4
334BARTCZAK Dagmara 336Open Kobiet34K 4010:0002:31:14.5502:31:14.55+01:21:3417:473.4
335KUCEWICZ Mateusz 350Open Mężczyzn228M 29510:0002:31:14.9502:31:14.95+01:21:3517:473.4
336MOSKAL Kamil 361Open Mężczyzn229M 29610:0002:31:15.9502:31:15.95+01:21:3617:473.4
337WROŃSKI Grzegorz 306Open Mężczyzn230M 29710:3002:31:25.8502:31:25.85+01:21:4617:483.4
338PAŹDZIERKO Paweł 257HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn231M 29809:4502:31:28.5002:31:28.50+01:21:4817:493.4
339GRYT Ania 249GANG BULIKAOpen Kobiet35K 4109:4502:31:39.6002:31:39.60+01:22:0017:503.4
340TOMASIK Kamil 527Open Mężczyzn232M 29910:4502:31:46.1502:31:46.15+01:22:0617:513.4
341DYLOWICZ Tomasz 341Open Mężczyzn233M 30010:0002:31:55.2002:31:55.20+01:22:1517:523.4
342KOWALCZYK Mikołaj 476WOLNE ŻARTYOpen Mężczyzn234M 30110:4502:32:14.7002:32:14.70+01:22:3517:543.4
343SKRAJDA Dawid 519Open Mężczyzn235M 30210:4502:32:19.9002:32:19.90+01:22:4017:553.3
344KACPRZAK Kamil 491Open Mężczyzn236M 30310:4502:32:20.1502:32:20.15+01:22:4017:553.3
345HALIK Michał 286Open Mężczyzn237M 30409:4502:32:27.2002:32:27.20+01:22:4717:563.3
346GÓRA Michal 285Open Mężczyzn238M 30509:4502:32:27.3002:32:27.30+01:22:4717:563.3
347BERNADY Damian 278Open Mężczyzn239M 30609:4502:32:27.4002:32:27.40+01:22:4717:563.3
348MITRĘGA Klaudia 226Open Kobiet36K 4209:3002:32:36.5002:32:36.50+01:22:5617:573.3
349GARDOCKI Przemysław 209Open Mężczyzn240M 30709:3002:32:36.6502:32:36.65+01:22:5717:573.3
350WILGOS Ewelina 253GANG BULIKAOpen Kobiet37K 4309:4502:33:06.3002:33:06.30+01:23:2618:003.3
351KIN Piotr 392LEŚNE LUDKIOpen Mężczyzn241M 30810:3002:33:07.6502:33:07.65+01:23:2818:003.3
352NOWAK Marcin 438Open Mężczyzn242M 30910:3002:33:30.9502:33:30.95+01:23:5118:033.3
353CHROBOK Weronika 425Open Kobiet38K 4410:3002:33:39.1002:33:39.10+01:23:5918:043.3
354MIKA Martyna 359Open Kobiet39K 4510:0002:33:39.3502:33:39.35+01:23:5918:043.3
355BARON Weronika 380DZIECI SZATANAOpen Kobiet40K 4610:3002:33:50.6502:33:50.65+01:24:1118:053.3
356KŁECZEK Paweł 346Open Mężczyzn243M 31010:0002:34:11.8502:34:11.85+01:24:3218:083.3
357CZARNOTA Dawid 381DZIECI SZATANAOpen Mężczyzn244M 31110:3002:34:13.7502:34:13.75+01:24:3418:083.3
358BARON Łukasz 379DZIECI SZATANAOpen Mężczyzn245M 31210:3002:34:14.1002:34:14.10+01:24:3418:083.3
359PRZEWOROWSKI Przemysław 369Open Mężczyzn246M 31310:0002:34:16.3502:34:16.35+01:24:3618:083.3
360GOŹDZIK Edward 137Open Masters Mężczyzn38M 31409:0002:34:40.5002:34:40.50+01:25:0018:113.3
361PIELICH Mikołaj 258HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn247M 31509:4502:35:06.8502:35:06.85+01:25:2718:143.3
362RODASIK Bartosz 442Open Mężczyzn248M 31610:3002:35:07.6002:35:07.60+01:25:2818:143.3
363LECHOWICZ Aneta 251GANG BULIKAOpen Masters Kobiet6K 4709:4502:35:07.7002:35:07.70+01:25:2818:143.3
364SŁUPIK Tomasz 445Open Mężczyzn249M 31710:3002:35:08.2502:35:08.25+01:25:2818:153.3
365BARANOWSKI Dawid 423Open Mężczyzn250M 31810:3002:35:11.9002:35:11.90+01:25:3218:153.3
366DUDA Danuta 311GANG PODHALEOpen Kobiet41K 4810:0002:35:30.7002:35:30.70+01:25:5118:173.3
367MAJERCZYK Katarzyna 312GANG PODHALEOpen Kobiet42K 4910:0002:35:30.9002:35:30.90+01:25:5118:173.3
368SĘPEK Konrad 313GANG PODHALEOpen Mężczyzn251M 31910:0002:35:31.0002:35:31.00+01:25:5118:173.3
369ZIĘBA Mirosław 315GANG PODHALEOpen Mężczyzn252M 32010:0002:35:31.6002:35:31.60+01:25:5218:173.3
370ZACHWIEJA Dawid 314GANG PODHALEOpen Mężczyzn253M 32110:0002:35:31.7502:35:31.75+01:25:5218:173.3
371KUBLIN Robert 219Open Mężczyzn254M 32209:3002:35:48.4002:35:48.40+01:26:0818:193.3
372PUKOCZ Rafał 252GANG BULIKAOpen Mężczyzn255M 32309:4502:35:49.7002:35:49.70+01:26:1018:193.3
373MATERA Sławomir 222Open Mężczyzn256M 32409:3002:36:06.0002:36:06.00+01:26:2618:213.3
374JASEK Marcin 212Open Mężczyzn257M 32509:3002:36:06.4002:36:06.40+01:26:2618:213.3
375KRZYSZTOFOWICZ Joanna 263JAMNICZKI!Open Kobiet43K 5009:4502:36:31.2002:36:31.20+01:26:5118:243.3
376SKUBACZ Anna 272STUDIO GTSOpen Kobiet44K 5109:4502:36:46.2002:36:46.20+01:27:0618:263.3
377SKUBAC Grzegorz 271ŚLĄSKIE CHACHORYOpen Mężczyzn258M 32609:4502:36:46.4502:36:46.45+01:27:0618:263.3
378KRAKOWIECKA Sylwia 188KRAKUSY RACE TEAMOpen Kobiet45K 5209:3002:37:05.7002:37:05.70+01:27:2618:283.2
379KRAKOWIECKI Tomasz 189KRAKUSY RACE TEAMOpen Mężczyzn259M 32709:3002:37:07.0002:37:07.00+01:27:2718:293.2
380ŚNIEŻEK Szczepan 191KRAKUSY RACE TEAMOpen Mężczyzn260M 32809:3002:37:07.3002:37:07.30+01:27:2718:293.2
381KORNAK Michał 187KRAKUSY RACE TEAMOpen Mężczyzn261M 32909:3002:37:12.3502:37:12.35+01:27:3218:293.2
382SOBIESZEK Cezary 9HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Masters Mężczyzn39M 33008:4002:38:48.0502:38:48.05+01:29:0818:403.2
383SENIUK Dawid 518Open Mężczyzn262M 33110:4502:39:08.8002:39:08.80+01:29:2918:433.2
384GOMULARZ Sebastian 486Open Mężczyzn263M 33210:4502:39:09.0502:39:09.05+01:29:2918:433.2
385ŁAKOMY Michał 145Open Mężczyzn264M 33309:0002:40:15.4002:40:15.40+01:30:3518:513.2
386KLIWERT Sara 550Open Kobiet46K 5310:4502:40:57.8502:40:57.85+01:31:1818:563.2
387GRABOWSKI Maciej 487Open Mężczyzn265M 33410:4502:41:58.2502:41:58.25+01:32:1819:033.1
388ZAWIDNIAK Nina 387GT TEAMOpen Kobiet47K 5410:3002:43:37.3002:43:37.30+01:33:5719:143.1
389LITWIN Dorota 386GT TEAMOpen Kobiet48K 5510:3002:43:37.7002:43:37.70+01:33:5819:143.1
390JAROSZ Stanisław 289Open Mężczyzn266M 33509:3002:45:58.1502:45:58.15+01:36:1819:313.1
391BOBAK Jakub 279Open Mężczyzn267M 33609:3002:45:58.6002:45:58.60+01:36:1919:313.1
392KUZA Daniel 354Open Mężczyzn268M 33710:0002:46:01.7002:46:01.70+01:36:2219:313.1
393PETRYKOWSKI Jakub 185HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn269M 33809:3002:46:27.2502:46:27.25+01:36:4719:343.1
394RÓG Magdalena 536NOWY TARGOpen Kobiet49K 5610:0002:46:28.6502:46:28.65+01:36:4919:353.1
395STAROŃ Jacek 236Open Mężczyzn270M 33909:3002:46:28.7002:46:28.70+01:36:4919:353.1
396ZIĘTEK Tomasz 537NOWY TARGOpen Mężczyzn271M 34010:0002:46:28.7502:46:28.75+01:36:4919:353.1
397MAJERAN Jacek 358Open Masters Mężczyzn40M 34110:0002:46:38.5002:46:38.50+01:36:5819:363.1
398WYKA Tomasz 529Open Mężczyzn272M 34210:4502:46:45.6002:46:45.60+01:37:0619:373.1
399PASZKOWSKI Miłosz 513Open Mężczyzn273M 34310:4502:46:45.7002:46:45.70+01:37:0619:373.1
400BUGAJSKI Michał 424Open Mężczyzn274M 34410:3002:46:53.2002:46:53.20+01:37:1319:383.1
401OBIEDZIŃSKI Michał 439Open Masters Mężczyzn41M 34510:3002:46:53.9002:46:53.90+01:37:1419:383.1
402MISZEWSKA Katarzyna 256HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet50K 5709:4502:48:10.2502:48:10.25+01:38:3019:473
403TOPINSKA Beata 161Open Kobiet51K 5809:0002:49:23.0502:49:23.05+01:39:4319:553
404KAZMIERCZAK Robert 140Open Masters Mężczyzn42M 34609:0002:49:24.2502:49:24.25+01:39:4419:553
405SŁUPIK Barbara 444Open Masters Kobiet7K 5910:3002:49:41.7002:49:41.70+01:40:0219:573
406TOMASZEWICZ Adam 447Open Mężczyzn275M 34710:3002:49:42.7502:49:42.75+01:40:0319:573
407SKRĘTEK Paulina 158Open Kobiet52K 6009:0002:50:00.0502:50:00.05+01:40:2020:003
408SIKORA Wiktor 468BORNTUKILOpen Mężczyzn276M 34810:4502:47:08.5502:50:13.45+01:40:3319:393.1
409SIKORA Damian 467BORNTUKILOpen Mężczyzn277M 34910:4502:47:05.5502:50:13.50+01:40:3319:393.1
410KARCZEWSKA Angelika 254HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet53K 6109:4502:50:18.9002:50:18.90+01:40:3920:023
411BAREJ Marcin 184HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn278M 35009:4502:50:19.0502:50:19.05+01:40:3920:023
412WYSZYŃSKI Marcel 168Open Mężczyzn279M 35109:0002:50:25.9002:50:25.90+01:40:4620:023
413BOGUSZ Patryk 473WOLNE ŻARTYOpen Mężczyzn280M 35210:4502:51:12.6502:51:12.65+01:41:3320:083
414SOCHA Marcin 521Open Masters Mężczyzn43M 35310:4502:51:12.9502:51:12.95+01:41:3320:083
415PARA Agata 393LEŚNE LUDKIOpen Kobiet54K 6210:3002:55:58.3502:55:58.35+01:46:1820:422.9
416PARA Magdalena 394LEŚNE LUDKIOpen Kobiet55K 6310:3002:55:59.0502:55:59.05+01:46:1920:422.9
417MARKIEWICZ Beata 384DZIKIE MORSYOpen Kobiet56K 6410:3002:56:48.3502:56:48.35+01:47:0820:482.9
418CHOLEWA Wiesław 382DZIKIE MORSYOpen Mężczyzn281M 35410:3002:57:42.3002:57:42.30+01:48:0220:542.9
419GAWLE Kinga 383DZIKIE MORSYOpen Kobiet57K 6510:3002:58:12.7502:58:12.75+01:48:3320:572.9
420KĘSKA Magdalena 431Open Kobiet58K 6610:3002:58:28.2002:58:28.20+01:48:4820:592.9
421RYBIŃSKA Anna 443Open Kobiet59K 6710:3002:58:28.2502:58:28.25+01:48:4820:592.9
422GŁOWACKA Karolina 284Open Kobiet60K 6809:4502:58:48.4502:58:48.45+01:49:0821:022.9
423WYCHOWANIEC Mariusz 307Open Mężczyzn282M 35509:4502:58:48.5002:58:48.50+01:49:0821:022.9
424TABAJ Klaudia 525Open Kobiet61K 6910:4502:59:30.8002:59:30.80+01:49:5121:072.8
425SOCHA Klaudia 398OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet62K 7010:3003:00:44.6503:00:44.65+01:51:0521:152.8
426KOSIKOWSKA Aleksandra 496Open Kobiet63K 7110:4503:00:46.4003:00:46.40+01:51:0621:162.8
427JANISZEWSKI Kamil 242BEXAOpen Mężczyzn283M 35609:4503:00:57.5003:00:57.50+01:51:1721:172.8
428ŚLUSARZ Arkadiusz 245BEXAOpen Mężczyzn284M 35709:4503:00:58.0503:00:58.05+01:51:1821:172.8
429WIŚNIEWSKA Aleksandra 246BEXAOpen Kobiet64K 7209:4503:00:58.1003:00:58.10+01:51:1821:172.8
430POKOJSKA Katarzyna 244BEXAOpen Kobiet65K 7309:4503:00:58.5503:00:58.55+01:51:1821:172.8
431BLUSIEWICZ Dominik 241BEXAOpen Mężczyzn285M 35809:4503:00:59.1003:00:59.10+01:51:1921:172.8
432SZYDLOWSKI Miroslaw 472ENERGY TEAMOpen Mężczyzn286M 35910:4503:01:19.3503:01:19.35+01:51:3921:192.8
433SROKA Katarzyna 395LEŚNE LUDKIOpen Kobiet66K 7410:3003:02:05.0003:02:05.00+01:52:2521:252.8
434MACIĄŻEK Angelika 221Open Kobiet67K 7509:3003:03:02.5503:03:02.55+01:53:2221:322.8
435BAGIŃSKI Bartosz 240BEXAOpen Mężczyzn287M 36009:4503:03:26.2003:03:26.20+01:53:4621:342.8
436MŁYNARCZYK Jacek 391LECI KULKAOpen Masters Mężczyzn44M 36110:3003:06:37.6003:06:37.60+01:56:5821:572.7
437DĄDELEWSKA Joanna 197PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet68K 7609:3003:09:18.5503:09:18.55+01:59:3822:162.7
438TOMCZAK Jacek 237Open Mężczyzn288M 36209:3003:09:18.9003:09:18.90+01:59:3922:162.7
439BAŃKA Rafał 422Open Mężczyzn289M 36310:3003:17:17.1003:17:17.10+02:07:3723:122.6
440REICHEL Monika 370Open Kobiet69K 7710:0003:17:22.6503:17:22.65+02:07:4323:132.6
441SOKÓŁ Marian 371Open Masters Mężczyzn45M 36410:0003:17:22.7003:17:22.70+02:07:4323:132.6
442MAZUR Bartosz 503Open Mężczyzn290M 36510:4503:19:47.3003:19:47.30+02:10:0723:302.6
443GRACZAK Martyna 428Open Kobiet70K 7810:3003:20:25.3003:20:25.30+02:10:4523:342.5
444MAKOWSKI Marcin 437Open Mężczyzn291M 36610:3003:20:25.7503:20:25.75+02:10:4623:342.5
445POGOCKI Adrian 542WARSZAWAOpen Mężczyzn292M 36710:0003:21:26.8503:21:26.85+02:11:4723:412.5
446LEISZNER Izabela 502Open Kobiet71K 7910:4503:22:29.0503:22:29.05+02:12:4923:492.5
447NEUMAN Grzegorz 507Open Mężczyzn293M 36810:4503:22:29.4503:22:29.45+02:12:4923:492.5
448ŁACH Agnieszka 355Open Masters Kobiet8K 8010:0003:23:18.6003:23:18.60+02:13:3923:552.5
449CHRZANOWSKI Mikołaj 267MIENTKIE FLETYOpen Mężczyzn294M 36909:4503:26:16.7003:26:16.70+02:16:3724:162.5
450CHRZANOWSKA Ewelina 266MIENTKIE FLETYOpen Kobiet72K 8109:4503:26:18.7003:26:18.70+02:16:3924:162.5
451PRZYBYŁO Ewa 157Open Kobiet73K 8209:0003:33:10.2503:33:10.25+02:23:3025:042.4
452DZIEDZIAK Jakub 135Open Mężczyzn295M 37009:0003:33:21.4503:33:21.45+02:23:4125:062.4
453ZACZYK Maciej 169Open Mężczyzn296M 37109:0003:33:35.8503:33:35.85+02:23:5625:072.4
454GRZESŁO Wioletta 429Open Kobiet74K 8310:3003:36:16.3003:36:16.30+02:26:3625:262.4
455JURKOWSKI Marcin 534NOWY SĄCZOpen Masters Mężczyzn46M 37209:4503:51:17.7003:51:17.70+02:41:3827:122.2
456JURCZYK Anna 291Open Kobiet75K 8409:4504:05:15.8504:05:15.85+02:55:3628:512.1
457STUDZIŃSKI Paweł 302Open Mężczyzn297M 37309:4504:05:16.8504:05:16.85+02:55:3728:512.1
MADEJSKI Jacek 150Open Mężczyzn09:00 DNF DNF--
KOZIK Agnieszka 433Open Kobiet10:30 DNF DNF--
ŁOPALEWSKI Bartłomiej 436Open Mężczyzn10:30 DNF DNF--
DOBOSZ Agnieszka 397OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet10:30 DNF DNF--
Znaleziono 461 wynik(ów)