GRAND PRIX USTKI - BIEG I HENRYKA DE LUBICZ SZELISKIEGO - 10 KM

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
140
Wystartowało:
124
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
123
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 76USBUSTKAM40-491M 100:32:14.90 3:1318.6
2RUDNIK Krzysztof 49KRĘPA SŁUPSKAM30-391M 200:34:31.80+00:02:163:2717.4
3BURZYŃSKI Aleksander 6TEAM SPIRITSŁUPSKM40-492M 300:35:53.95+00:03:393:3516.7
4DUDA Grzegorz 77BEST BEASTSBUKÓWKAM40-493M 400:37:23.35+00:05:083:4416
5CZERWIŃSKI Maciej 11BALTIC SEALSSŁUPSKM16-291M 500:38:18.25+00:06:033:4915.7
6JEZIERSKI Łukasz 86USTKAM30-392M 600:38:21.40+00:06:063:5015.6
7WILMONT Krzysztof 126CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM30-393M 700:38:23.75+00:06:083:5015.6
8CHOLEWIŃSKI Artur 8DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM30-394M 800:38:24.30+00:06:093:5015.6
9WEGNER Przemysław 62MOVIUSTKAM40-494M 900:38:38.25+00:06:233:5115.5
10LASKA Grzegorz 97USTKAM30-395M 1000:38:52.00+00:06:373:5315.4
11KOZA Kamil 31CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH W USTCEUSTKAM30-396M 1100:38:59.00+00:06:443:5315.4
12CENDER Szymon 7W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM16-292M 1200:39:30.85+00:07:153:5715.2
13JABŁOŃSKI Tomasz 20KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-495M 1300:39:42.00+00:07:273:5815.1
14KAWKA Adrian 89SŁUPSKM30-397M 1400:39:52.30+00:07:373:5915.1
15KIJEWSKI Mariusz 28SŁUPSKM30-398M 1500:39:55.00+00:07:403:5915
16RYGIELSKI Arkadiusz 113KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM30-399M 1600:40:02.80+00:07:474:0015
17TEREFENKO Joanna 59LKS JANTAR USTKAUSTKAK16-291K 100:40:09.20+00:07:544:0014.9
18ŻYLICZ Paweł 68STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM16-293M 1700:40:14.20+00:07:594:0114.9
19RYBA Paweł 112GRABNOM40-496M 1800:40:57.05+00:08:424:0514.7
20NAGÓREK Krzysztof 102TUPOT USTKASŁUPSKM60-691M 1900:41:05.85+00:08:504:0614.6
21OKOŁOTOWICZ Sebastian 182M30-3910M 2000:41:29.05+00:09:144:0814.5
22SADOWSKI Paweł 53STOPA SŁUPSKSŁUPSKM40-497M 2100:41:39.50+00:09:244:0914.4
23PĘKAŁA Piotr 45KOSZALINM40-498M 2200:41:50.50+00:09:354:1114.3
24CYPRYCH Katarzyna 9BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOSŁUPSKK30-391K 200:41:54.15+00:09:394:1114.3
25BOGUMIŁOW Marcin 4DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM30-3911M 2300:42:15.55+00:10:004:1314.2
26KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 95USBUSTKAK40-491K 300:42:26.30+00:10:114:1414.1
27LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 96BEST BEASTSSŁUPSKK30-392K 400:42:52.15+00:10:374:1714
28TOMCZAK Dominik 121NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-499M 2400:43:23.85+00:11:084:2013.8
29SULL Kacper 118SŁUPSKM16-294M 2500:43:45.15+00:11:304:2213.7
30WŁAŚNIAK Łukasz 127LUBUCZEWOM16-295M 2600:44:07.30+00:11:524:2413.6
31MŁYNARCZYK Zbyszek 104SŁUPSKM30-3912M 2700:44:14.05+00:11:594:2513.6
32SOBOLEWSKI Tomasz 115STRZELINOM40-4910M 2800:44:19.10+00:12:044:2513.5
33KAMIŃSKI Marcin 88MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM40-4911M 2900:44:46.50+00:12:314:2813.4
34MAJCHRZAK Łukasz 36AWL WROCŁAWUSTKAM16-296M 3000:44:50.25+00:12:354:2913.4
35PAWLIK Krystian 106USTKAM16-297M 3100:45:02.45+00:12:474:3013.3
36MUDŹ Anna 101CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK16-292K 500:45:15.55+00:13:004:3113.3
37KARGUL Jacek 27NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4912M 3200:45:18.60+00:13:034:3113.2
38KAMIENIECKI Rafał 87TUPOT USTKAUSTKAM40-4913M 3300:45:32.65+00:13:174:3313.2
39ŻYSZKIEWICZ Piotr 132USBUSTKAM40-4914M 3400:45:52.30+00:13:374:3513.1
40TOMCZAK Sebastian 122USTKAUSTKAM40-4915M 3500:46:07.00+00:13:524:3613
41STAWICKI Marek 183OSP SMOŁDZINOSMOŁDZINOM40-4916M 3600:46:11.25+00:13:564:3713
42GOC Małgorzata 17SMOŁDZIŃSKI LASK30-393K 600:46:14.35+00:13:594:3713
43KOSIEDOWSKI Sebastian 29USTKAM30-3913M 3700:46:37.95+00:14:234:3912.9
44DADACZ Rafał 74USTKAM30-3914M 3800:46:45.60+00:14:304:4012.8
45WOŁOCH Mateusz 128MARKOS RUNNING TEAMUSTKAM30-3915M 3900:46:48.05+00:14:334:4012.8
46PODLAK Piotr 108USTKAM30-3916M 4000:47:16.35+00:15:014:4312.7
47PARDEJ Liliana 44BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWODUNINOWOK16-293K 700:47:31.95+00:15:174:4512.6
48IWANOWSKI Michał 177M30-3917M 4100:47:58.90+00:15:444:4712.5
49WIATRZYK Krzysztof 125DARŁOWODARŁOWOM40-4917M 4200:47:59.45+00:15:444:4712.5
50SŁOMIŃSKI Kamil 56USTKAM30-3918M 4300:48:16.25+00:16:014:4912.4
51SPYCHALSKI Artur 116GARDNA WIELKAM40-4918M 4400:48:24.75+00:16:094:5012.4
52KARAŚ Radosław 26NIGHT RUNNERS SŁUPSKUSTKAM30-3919M 4500:48:33.00+00:16:184:5112.4
53BODO Rafał 3KOSZALINM30-3920M 4600:48:47.15+00:16:324:5212.3
54KANIOWSKI Jacek 25W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-4919M 4700:48:53.80+00:16:384:5312.3
55KLASA Jan 90UG CZARNA DĄBRÓWKANOZYNOM60-692M 4800:49:06.25+00:16:514:5412.2
56ZIELIŃSKA Danuta 51USB USTKAUSTKAK30-394K 800:49:17.15+00:17:024:5512.2
57LEMAŃSKA Katarzyna 98USBUSTKAK16-294K 900:49:17.15+00:17:024:5512.2
58BASIŃSKI Paweł 70USBUSTKAM30-3921M 4900:49:17.45+00:17:024:5512.2
59MOROŃ Jarosław 172WODNICAM30-3922M 5000:49:17.45+00:17:024:5512.2
60NIWIŃSKI Grzegorz 103KB TUPOT USTKAUSTKAM60-693M 5100:49:35.90+00:17:214:5712.1
61KRZYŻANEK Marta 94MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK40-492K 1000:49:38.10+00:17:234:5712.1
62ORŁOWSKI Edward 105SŁUPSKM40-4920M 5200:49:44.55+00:17:294:5812.1
63ĆWIGOŃ Kinga 73USBUSTKAK30-395K 1100:49:45.00+00:17:304:5812.1
64SIECINSKA Emilia 54USBUSTKAK30-396K 1200:49:45.70+00:17:304:5812.1
65ZAGRODZKI Ireneusz 173KB TUPOT USTKAUSTKAM60-694M 5300:49:49.90+00:17:354:5812
66PELA Hanna 107USBWODNICAK40-493K 1300:49:50.15+00:17:354:5912
67BERENT Robert 171TUPOT USTKAUSTKAM50-591M 5400:49:50.30+00:17:354:5912
68HANUSZEWICZ Karolina 19GWIAZDYSŁUPSKK30-397K 1400:50:00.50+00:17:455:0012
69KOCEJKO Marek 91USBUSTKAM60-695M 5500:50:02.20+00:17:475:0012
70FURSEWICZ Bartłomiej 16KS BURZASIEMIANICEM30-3923M 5600:50:11.30+00:17:565:0112
71KAMIŃSKA Monika 23SŁUPSKK30-398K 1500:50:16.30+00:18:015:0111.9
72PIĄTKOWSKI Michał 46SŁUPSKM16-298M 5700:50:18.95+00:18:045:0111.9
73OLECHNOWICZ Zbigniew 43TUPOT USTKASŁUPSKM70+1M 5800:50:37.05+00:18:225:0311.9
74ZALIŃSKA Aneta 129USBUSTKAK30-399K 1600:50:42.25+00:18:275:0411.8
75STANIASZEK Bogusław 181KB TUPOT USTKAGŁOBINOM60-696M 5900:51:01.40+00:18:465:0611.8
76BACH Paweł 69SLUPSKM30-3924M 6000:51:23.25+00:19:085:0811.7
77PUDELSKI Krzysztof 111ZIMOWISKAM16-299M 6100:51:35.85+00:19:205:0911.6
78RUTECKA Sylwia 50TUPOT USTKAUSTKAK30-3910K 1700:51:36.95+00:19:225:0911.6
79TUROWSKI Wojciech 124USTKAM50-592M 6200:52:03.50+00:19:485:1211.5
80PUDELSKI Józef 110USTKAUSTKAM30-3925M 6300:52:09.05+00:19:545:1211.5
81PUDELSKI Robert 48WLYNKÓWKOM40-4921M 6400:52:09.35+00:19:545:1211.5
82ZBLEWSKI Patryk 65NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM30-3926M 6500:52:24.10+00:20:095:1411.5
83TRUSIAK Agnieszka 61NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK40-494K 1800:52:24.20+00:20:095:1411.5
84GONTEK Łukasz 79VWBATORYSŁUPSKM30-3927M 6600:52:29.40+00:20:145:1411.4
85WENCŁAWSKI Michał 63DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM16-2910M 6700:52:35.10+00:20:205:1511.4
86LEWANDOWSKA Maria 33W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3911K 1900:52:51.50+00:20:365:1711.4
87NURKOWSKI Marcin 42USBUSTKAM40-4922M 6800:53:02.10+00:20:475:1811.3
88STODOŁA Monika 117USBUSTKAK40-495K 2000:53:02.50+00:20:475:1811.3
89SZCZASIUK Mariusz 120USTKAM40-4923M 6900:53:28.50+00:21:135:2011.2
90SZOŁTYSIK Agnieszka 58USTKAK30-3912K 2100:53:46.50+00:21:315:2211.2
91KONKEL Joanna 93MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWSKOK50-591K 2200:53:53.25+00:21:385:2311.1
92ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4924M 7000:53:54.15+00:21:395:2311.1
93KOZA Joanna 30USBUSTKAK30-3913K 2300:53:57.10+00:21:425:2311.1
94LEWANDOWSKI Adam 34W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3928M 7100:53:58.00+00:21:435:2311.1
95GRABOWICZ Jurek 80TUPOT USTKAUSTKAM70+2M 7200:54:06.05+00:21:515:2411.1
96GOŁGOWSKA Małgorzata 78USBUSTKAK40-496K 2400:54:08.55+00:21:535:2411.1
97ZARZYCKA Izabela 130W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-497K 2500:54:42.60+00:22:275:2811
98TÓRZ Andrzej 60USTKAM60-697M 7300:54:48.00+00:22:335:2810.9
99DYRMO Anna 14BRAKWŁYNKÓWKOK30-3914K 2600:54:59.60+00:22:445:2910.9
100POKORNY Edward 47TUPOT USTKAUSTKAM70+3M 7400:55:04.25+00:22:495:3010.9
101BRODACKA Katarzyna 5SŁUPSKK16-295K 2700:55:07.85+00:22:525:3010.9
102WOŹNIAK Grzegorz 64GRZESŁAW WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM50-593M 7500:55:09.20+00:22:545:3010.9
103BURDA Sebastian 71W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-4925M 7600:55:31.90+00:23:175:3310.8
104ŻYŁKA Milena 184WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK30-3915K 2800:55:32.15+00:23:175:3310.8
105MROZIK Joanna 40SŁUPSKK30-3916K 2900:55:35.40+00:23:205:3310.8
106NOWAK Paweł 41HUSARIA RACE TEAMSŁUPSKM16-2911M 7700:55:38.25+00:23:235:3310.8
107KAMIŃSKI Marcin 24SŁUPSKM30-3929M 7800:55:55.25+00:23:405:3510.7
108KRYGIER Ireneusz 32W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4926M 7900:56:05.20+00:23:505:3610.7
109TURCZYN Grzegorz 123NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4927M 8000:56:05.35+00:23:505:3610.7
110MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 39DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK40-498K 3000:56:30.90+00:24:165:3910.6
111PRZYMORSKI Waldemar 109W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4928M 8100:56:39.25+00:24:245:3910.6
112GRABOWSKA Kinga 81ORANGE POLSKASŁUPSKK30-3917K 3100:57:02.55+00:24:475:4210.5
113LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 99USTKAK30-3918K 3200:58:13.95+00:25:595:4910.3
114JABŁONOWSKI Marian 85TUPOT USTKAUSTKAM60-698M 8200:59:33.25+00:27:185:5710.1
115SULL Aga 119NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK40-499K 3300:59:33.90+00:27:195:5710.1
116IWAN-KUCIA Lena 84USTKAK30-3919K 3401:01:25.40+00:29:106:089.8
117JUSIEWICZ Tomasz 21USTKAM30-3930M 8301:02:16.70+00:30:016:139.6
118ŻELAZEK Katarzyna 67USBUSTKAK40-4910K 3501:02:19.60+00:30:046:139.6
119ZWOLIŃSKA Agnieszka 131USTKAUSTKAK40-4911K 3601:02:20.20+00:30:056:149.6
120KOWALCZYK Justyna 1W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3920K 3701:02:48.15+00:30:336:169.6
121MARCZAK Małgorzata 38-ŻELKOWOK50-592K 3801:03:41.35+00:31:266:229.4
122DAMPS Julita 75NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-3921K 3901:08:43.95+00:36:296:528.7
123GZIK Radosław 18W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3931M 8401:08:44.25+00:36:296:528.7
KABACIŃSKI Bronisław 22TUPOT USTKAUSTKAM70+ DNF--
Znaleziono 124 wynik(ów)