GRAND PRIX USTKI - BIEG I HENRYKA DE LUBICZ SZELISKIEGO - 10 KM
GRAND PRIX USTKI - BIEG I HENRYKA DE LUBICZ SZELISKIEGO
GRAND PRIX USTKI - BIEG I HENRYKA DE LUBICZ SZELISKIEGO
Organiser : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Date : | 2019-04-06 |
Place : | Ustka |
Distance : | 10 km |
Registered : | 140 |
Started : | 124 |
Not finished : | 1 |
Finished : | 123 |
On the track : | 0 |
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Net time 10km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRWAL Piotr | 76 | USB | USTKA | M40-49 | 1 | M 1 | 00:32:14.90 | 3:13 | 18.6 (100%) | ||
2 | RUDNIK Krzysztof | 49 | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 1 | M 2 | 00:34:31.80 | +00:02:16 (6.6%) | 3:27 | 17.4 (93.5%) | ||
3 | BURZYŃSKI Aleksander | 6 | TEAM SPIRIT | SŁUPSK | M40-49 | 2 | M 3 | 00:35:53.95 | +00:03:39 (10.2%) | 3:35 | 16.7 (89.8%) | |
4 | DUDA Grzegorz | 77 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 3 | M 4 | 00:37:23.35 | +00:05:08 (13.7%) | 3:44 | 16 (86.0%) | |
5 | CZERWIŃSKI Maciej | 11 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M16-29 | 1 | M 5 | 00:38:18.25 | +00:06:03 (15.8%) | 3:49 | 15.7 (84.4%) | |
6 | JEZIERSKI Łukasz | 86 | USTKA | M30-39 | 2 | M 6 | 00:38:21.40 | +00:06:06 (15.9%) | 3:50 | 15.6 (83.9%) | ||
7 | WILMONT Krzysztof | 126 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M30-39 | 3 | M 7 | 00:38:23.75 | +00:06:08 (16.0%) | 3:50 | 15.6 (83.9%) | |
8 | CHOLEWIŃSKI Artur | 8 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 4 | M 8 | 00:38:24.30 | +00:06:09 (16.0%) | 3:50 | 15.6 (83.9%) | |
9 | WEGNER Przemysław | 62 | MOVI | USTKA | M40-49 | 4 | M 9 | 00:38:38.25 | +00:06:23 (16.5%) | 3:51 | 15.5 (83.3%) | |
10 | LASKA Grzegorz | 97 | USTKA | M30-39 | 5 | M 10 | 00:38:52.00 | +00:06:37 (17.0%) | 3:53 | 15.4 (82.8%) | ||
11 | KOZA Kamil | 31 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH W USTCE | USTKA | M30-39 | 6 | M 11 | 00:38:59.00 | +00:06:44 (17.3%) | 3:53 | 15.4 (82.8%) | |
12 | CENDER Szymon | 7 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M16-29 | 2 | M 12 | 00:39:30.85 | +00:07:15 (18.4%) | 3:57 | 15.2 (81.7%) | |
13 | JABŁOŃSKI Tomasz | 20 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | 5 | M 13 | 00:39:42.00 | +00:07:27 (18.8%) | 3:58 | 15.1 (81.2%) | |
14 | KAWKA Adrian | 89 | SŁUPSK | M30-39 | 7 | M 14 | 00:39:52.30 | +00:07:37 (19.1%) | 3:59 | 15.1 (81.2%) | ||
15 | KIJEWSKI Mariusz | 28 | SŁUPSK | M30-39 | 8 | M 15 | 00:39:55.00 | +00:07:40 (19.2%) | 3:59 | 15 (80.6%) | ||
16 | RYGIELSKI Arkadiusz | 113 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁAWNO | M30-39 | 9 | M 16 | 00:40:02.80 | +00:07:47 (19.5%) | 4:00 | 15 (80.6%) | |
17 | ŻYLICZ Paweł | 68 | STOPA SŁUPSK / USB USTKA | SŁUPSK | M16-29 | 3 | M 17 | 00:40:14.20 | +00:07:59 (19.9%) | 4:01 | 14.9 (80.1%) | |
18 | RYBA Paweł | 112 | GRABNO | M40-49 | 6 | M 18 | 00:40:57.05 | +00:08:42 (21.3%) | 4:05 | 14.7 (79.0%) | ||
19 | NAGÓREK Krzysztof | 102 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M60-69 | 1 | M 19 | 00:41:05.85 | +00:08:50 (21.5%) | 4:06 | 14.6 (78.5%) | |
20 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 182 | M30-39 | 10 | M 20 | 00:41:29.05 | +00:09:14 (22.3%) | 4:08 | 14.5 (78.0%) | |||
21 | SADOWSKI Paweł | 53 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 7 | M 21 | 00:41:39.50 | +00:09:24 (22.6%) | 4:09 | 14.4 (77.4%) | |
22 | PĘKAŁA Piotr | 45 | KOSZALIN | M40-49 | 8 | M 22 | 00:41:50.50 | +00:09:35 (22.9%) | 4:11 | 14.3 (76.9%) | ||
23 | BOGUMIŁOW Marcin | 4 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 11 | M 23 | 00:42:15.55 | +00:10:00 (23.7%) | 4:13 | 14.2 (76.3%) | |
24 | TOMCZAK Dominik | 121 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 9 | M 24 | 00:43:23.85 | +00:11:08 (25.7%) | 4:20 | 13.8 (74.2%) | |
25 | SULL Kacper | 118 | SŁUPSK | M16-29 | 4 | M 25 | 00:43:45.15 | +00:11:30 (26.3%) | 4:22 | 13.7 (73.7%) | ||
26 | WŁAŚNIAK Łukasz | 127 | LUBUCZEWO | M16-29 | 5 | M 26 | 00:44:07.30 | +00:11:52 (26.9%) | 4:24 | 13.6 (73.1%) | ||
27 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 104 | SŁUPSK | M30-39 | 12 | M 27 | 00:44:14.05 | +00:11:59 (27.1%) | 4:25 | 13.6 (73.1%) | ||
28 | SOBOLEWSKI Tomasz | 115 | STRZELINO | M40-49 | 10 | M 28 | 00:44:19.10 | +00:12:04 (27.2%) | 4:25 | 13.5 (72.6%) | ||
29 | KAMIŃSKI_ Marcin | 88 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 | 11 | M 29 | 00:44:46.50 | +00:12:31 (28.0%) | 4:28 | 13.4 (72.0%) | |
30 | MAJCHRZAK Łukasz | 36 | AWL WROCŁAW | USTKA | M16-29 | 6 | M 30 | 00:44:50.25 | +00:12:35 (28.1%) | 4:29 | 13.4 (72.0%) | |
31 | PAWLIK Krystian | 106 | USTKA | M16-29 | 7 | M 31 | 00:45:02.45 | +00:12:47 (28.4%) | 4:30 | 13.3 (71.5%) | ||
32 | KARGUL Jacek | 27 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 12 | M 32 | 00:45:18.60 | +00:13:03 (28.8%) | 4:31 | 13.2 (71.0%) | |
33 | KAMIENIECKI Rafał | 87 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 13 | M 33 | 00:45:32.65 | +00:13:17 (29.2%) | 4:33 | 13.2 (71.0%) | |
34 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 132 | USB | USTKA | M40-49 | 14 | M 34 | 00:45:52.30 | +00:13:37 (29.7%) | 4:35 | 13.1 (70.4%) | |
35 | TOMCZAK Sebastian | 122 | USTKA | USTKA | M40-49 | 15 | M 35 | 00:46:07.00 | +00:13:52 (30.1%) | 4:36 | 13 (69.9%) | |
36 | STAWICKI Marek | 183 | OSP SMOŁDZINO | SMOŁDZINO | M40-49 | 16 | M 36 | 00:46:11.25 | +00:13:56 (30.2%) | 4:37 | 13 (69.9%) | |
37 | KOSIEDOWSKI Sebastian | 29 | USTKA | M30-39 | 13 | M 37 | 00:46:37.95 | +00:14:23 (30.8%) | 4:39 | 12.9 (69.4%) | ||
38 | DADACZ Rafał | 74 | USTKA | M30-39 | 14 | M 38 | 00:46:45.60 | +00:14:30 (31.0%) | 4:40 | 12.8 (68.8%) | ||
39 | WOŁOCH Mateusz | 128 | MARKOS RUNNING TEAM | USTKA | M30-39 | 15 | M 39 | 00:46:48.05 | +00:14:33 (31.1%) | 4:40 | 12.8 (68.8%) | |
40 | PODLAK Piotr | 108 | USTKA | M30-39 | 16 | M 40 | 00:47:16.35 | +00:15:01 (31.8%) | 4:43 | 12.7 (68.3%) | ||
41 | IWANOWSKI Michał | 177 | M30-39 | 17 | M 41 | 00:47:58.90 | +00:15:44 (32.8%) | 4:47 | 12.5 (67.2%) | |||
42 | WIATRZYK Krzysztof | 125 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 17 | M 42 | 00:47:59.45 | +00:15:44 (32.8%) | 4:47 | 12.5 (67.2%) | |
43 | SŁOMIŃSKI Kamil | 56 | USTKA | M30-39 | 18 | M 43 | 00:48:16.25 | +00:16:01 (33.2%) | 4:49 | 12.4 (66.7%) | ||
44 | SPYCHALSKI Artur | 116 | GARDNA WIELKA | M40-49 | 18 | M 44 | 00:48:24.75 | +00:16:09 (33.4%) | 4:50 | 12.4 (66.7%) | ||
45 | KARAŚ Radosław | 26 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | USTKA | M30-39 | 19 | M 45 | 00:48:33.00 | +00:16:18 (33.6%) | 4:51 | 12.4 (66.7%) | |
46 | BODO Rafał | 3 | KOSZALIN | M30-39 | 20 | M 46 | 00:48:47.15 | +00:16:32 (33.9%) | 4:52 | 12.3 (66.1%) | ||
47 | KANIOWSKI Jacek | 25 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M40-49 | 19 | M 47 | 00:48:53.80 | +00:16:38 (34.0%) | 4:53 | 12.3 (66.1%) | |
48 | KLASA Jan | 90 | UG CZARNA DĄBRÓWKA | NOZYNO | M60-69 | 2 | M 48 | 00:49:06.25 | +00:16:51 (34.3%) | 4:54 | 12.2 (65.6%) | |
49 | BASIŃSKI Paweł | 70 | USB | USTKA | M30-39 | 21 | M 49 | 00:49:17.45 | +00:17:02 (34.6%) | 4:55 | 12.2 (65.6%) | |
49 | MOROŃ Jarosław | 172 | WODNICA | M30-39 | 22 | M 50 | 00:49:17.45 | +00:17:02 (34.6%) | 4:55 | 12.2 (65.6%) | ||
51 | NIWIŃSKI Grzegorz | 103 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 3 | M 51 | 00:49:35.90 | +00:17:21 (35.0%) | 4:57 | 12.1 (65.1%) | |
52 | ORŁOWSKI Edward | 105 | SŁUPSK | M40-49 | 20 | M 52 | 00:49:44.55 | +00:17:29 (35.2%) | 4:58 | 12.1 (65.1%) | ||
53 | ZAGRODZKI Ireneusz | 173 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 4 | M 53 | 00:49:49.90 | +00:17:35 (35.3%) | 4:58 | 12 (64.5%) | |
54 | BERENT Robert | 171 | TUPOT USTKA | USTKA | M50-59 | 1 | M 54 | 00:49:50.30 | +00:17:35 (35.3%) | 4:59 | 12 (64.5%) | |
55 | KOCEJKO Marek | 91 | USB | USTKA | M60-69 | 5 | M 55 | 00:50:02.20 | +00:17:47 (35.6%) | 5:00 | 12 (64.5%) | |
56 | FURSEWICZ Bartłomiej | 16 | KS BURZA | SIEMIANICE | M30-39 | 23 | M 56 | 00:50:11.30 | +00:17:56 (35.7%) | 5:01 | 12 (64.5%) | |
57 | PIĄTKOWSKI Michał | 46 | SŁUPSK | M16-29 | 8 | M 57 | 00:50:18.95 | +00:18:04 (35.9%) | 5:01 | 11.9 (64.0%) | ||
58 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 43 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M70+ | 1 | M 58 | 00:50:37.05 | +00:18:22 (36.3%) | 5:03 | 11.9 (64.0%) | |
59 | STANIASZEK Bogusław | 181 | KB TUPOT USTKA | GŁOBINO | M60-69 | 6 | M 59 | 00:51:01.40 | +00:18:46 (36.8%) | 5:06 | 11.8 (63.4%) | |
60 | BACH Paweł | 69 | SLUPSK | M30-39 | 24 | M 60 | 00:51:23.25 | +00:19:08 (37.2%) | 5:08 | 11.7 (62.9%) | ||
61 | PUDELSKI Krzysztof | 111 | ZIMOWISKA | M16-29 | 9 | M 61 | 00:51:35.85 | +00:19:20 (37.5%) | 5:09 | 11.6 (62.4%) | ||
62 | TUROWSKI Wojciech | 124 | USTKA | M50-59 | 2 | M 62 | 00:52:03.50 | +00:19:48 (38.1%) | 5:12 | 11.5 (61.8%) | ||
63 | PUDELSKI Józef | 110 | USTKA | USTKA | M30-39 | 25 | M 63 | 00:52:09.05 | +00:19:54 (38.2%) | 5:12 | 11.5 (61.8%) | |
64 | PUDELSKI Robert | 48 | WLYNKÓWKO | M40-49 | 21 | M 64 | 00:52:09.35 | +00:19:54 (38.2%) | 5:12 | 11.5 (61.8%) | ||
65 | ZBLEWSKI Patryk | 65 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 26 | M 65 | 00:52:24.10 | +00:20:09 (38.5%) | 5:14 | 11.5 (61.8%) | |
66 | GONTEK Łukasz | 79 | VWBATORY | SŁUPSK | M30-39 | 27 | M 66 | 00:52:29.40 | +00:20:14 (38.6%) | 5:14 | 11.4 (61.3%) | |
67 | WENCŁAWSKI Michał | 63 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M16-29 | 10 | M 67 | 00:52:35.10 | +00:20:20 (38.7%) | 5:15 | 11.4 (61.3%) | |
68 | NURKOWSKI Marcin | 42 | USB | USTKA | M40-49 | 22 | M 68 | 00:53:02.10 | +00:20:47 (39.2%) | 5:18 | 11.3 (60.8%) | |
69 | SZCZASIUK Mariusz | 120 | USTKA | M40-49 | 23 | M 69 | 00:53:28.50 | +00:21:13 (39.7%) | 5:20 | 11.2 (60.2%) | ||
70 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 2 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | 24 | M 70 | 00:53:54.15 | +00:21:39 (40.2%) | 5:23 | 11.1 (59.7%) | |
71 | LEWANDOWSKI Adam | 34 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 28 | M 71 | 00:53:58.00 | +00:21:43 (40.2%) | 5:23 | 11.1 (59.7%) | |
72 | GRABOWICZ Jurek | 80 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | 2 | M 72 | 00:54:06.05 | +00:21:51 (40.4%) | 5:24 | 11.1 (59.7%) | |
73 | TÓRZ Andrzej | 60 | USTKA | M60-69 | 7 | M 73 | 00:54:48.00 | +00:22:33 (41.2%) | 5:28 | 10.9 (58.6%) | ||
74 | POKORNY Edward | 47 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | 3 | M 74 | 00:55:04.25 | +00:22:49 (41.4%) | 5:30 | 10.9 (58.6%) | |
75 | WOŹNIAK Grzegorz | 64 | GRZESŁAW WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | M50-59 | 3 | M 75 | 00:55:09.20 | +00:22:54 (41.5%) | 5:30 | 10.9 (58.6%) | |
76 | BURDA Sebastian | 71 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 25 | M 76 | 00:55:31.90 | +00:23:17 (41.9%) | 5:33 | 10.8 (58.1%) | |
77 | NOWAK Paweł | 41 | HUSARIA RACE TEAM | SŁUPSK | M16-29 | 11 | M 77 | 00:55:38.25 | +00:23:23 (42.0%) | 5:33 | 10.8 (58.1%) | |
78 | KAMIŃSKI Marcin | 24 | SŁUPSK | M30-39 | 29 | M 78 | 00:55:55.25 | +00:23:40 (42.3%) | 5:35 | 10.7 (57.5%) | ||
79 | KRYGIER Ireneusz | 32 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 26 | M 79 | 00:56:05.20 | +00:23:50 (42.5%) | 5:36 | 10.7 (57.5%) | |
80 | TURCZYN Grzegorz | 123 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 27 | M 80 | 00:56:05.35 | +00:23:50 (42.5%) | 5:36 | 10.7 (57.5%) | |
81 | PRZYMORSKI Waldemar | 109 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 28 | M 81 | 00:56:39.25 | +00:24:24 (43.1%) | 5:39 | 10.6 (57.0%) | |
82 | JABŁONOWSKI Marian | 85 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | 8 | M 82 | 00:59:33.25 | +00:27:18 (45.9%) | 5:57 | 10.1 (54.3%) | |
83 | JUSIEWICZ Tomasz | 21 | USTKA | M30-39 | 30 | M 83 | 01:02:16.70 | +00:30:01 (48.2%) | 6:13 | 9.6 (51.6%) | ||
84 | GZIK Radosław | 18 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 31 | M 84 | 01:08:44.25 | +00:36:29 (53.1%) | 6:52 | 8.7 (46.8%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
KABACIŃSKI Bronisław | 22 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | DNF | - | - (0.0%) |
Total 85 results.