GRAND PRIX USTKI - BIEG III ŁOSOSIOWY - 10 KM

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 9USB USTKAUSTKAM40-491M 100:34:22.53 3:2617.5
2BURZYŃSKI Aleksander 116TADMOT HURTOWNIA MOTORYZACYJNASŁUPSKM40-492M 200:35:48.37+00:01:253:3416.8
3RUDNIK Krzysztof 98KRĘPA SŁUPSKAM30-391M 300:36:40.72+00:02:183:4016.4
4DUDA Grzegorz 10BEST BEASTSBUKÓWKAM40-493M 400:37:41.48+00:03:183:4615.9
5CHOLEWIŃSKI Artur 71DECATHLON POWERSŁUPSKM30-392M 500:38:31.04+00:04:083:5115.6
6JEZIERSKI Łukasz 19USTKAM30-393M 600:38:48.48+00:04:253:5215.5
7WEGNER Przemysław 110KLUB BIEGACZA MOWIUSTKAM40-494M 700:38:55.57+00:04:333:5315.4
8KOZA Kamil 82CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM30-394M 800:39:01.38+00:04:383:5415.4
9CENDER Szymon 120W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM16-291M 900:39:01.55+00:04:393:5415.4
10WILMONT Krzysztof 59CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM30-395M 1000:39:31.33+00:05:083:5715.2
11LASKA Grzegorz 30USTKAM30-396M 1100:39:49.64+00:05:273:5815.1
12RYBA Paweł 45GRABNOM40-495M 1200:39:54.96+00:05:323:5915
13STANIOCH Krzysztof 105USTKAM16-292M 1300:40:36.80+00:06:144:0314.8
14RYGIELSKI Arkadiusz 46KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM30-397M 1400:40:48.98+00:06:264:0414.7
15GRAFF Norbert 15SZCZENURZEM30-398M 1500:41:17.69+00:06:554:0714.5
16SKUMIAŁ Oskar 101USB USTKAUSTKAM30-399M 1600:41:36.83+00:07:144:0914.4
17KAMIENIECKI Rafał 20TUPOT USTKAUSTKAM40-496M 1700:41:57.67+00:07:354:1114.3
18CYPRYCH Katarzyna 72BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWOSŁUPSKK30-391K 100:41:57.99+00:07:354:1114.3
19NAGÓREK Krzysztof 35TUPOT USTKASŁUPSKM60-691M 1800:42:09.07+00:07:464:1214.2
20OLESZEK Jerzy 93SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM40-497M 1900:43:15.32+00:08:524:1913.9
21DĘGA Ryszard 73TUPOT USTKAUSTKAM60-692M 2000:43:30.91+00:09:084:2113.8
22KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 28USB USTKAUSTKAK40-491K 200:43:43.14+00:09:204:2213.7
23OKOŁOTOWICZ Sebastian 125SŁUPSKM30-3910M 2100:43:44.05+00:09:214:2213.7
24MIKICIUK Piotr 87USTKAM40-498M 2200:43:50.08+00:09:274:2313.7
25TOMCZAK Dominik 54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-499M 2300:43:55.59+00:09:334:2313.7
26WŁAŚNIAK Łukasz 60LUBUCZEWOM16-293M 2400:43:57.99+00:09:354:2313.7
27OLEKSIUK Przemysław 91SIG DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SZCZECINGRYFINOM16-294M 2500:44:26.87+00:10:044:2613.5
28OLEKSIUK Andrzej 92SŁUPSKM40-4910M 2600:44:27.07+00:10:044:2613.5
29SKOMOROWSKI Michał 47USTKAUSTKAM30-3911M 2700:44:46.40+00:10:234:2813.4
30LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 29BEST BEASTSSŁUPSKK30-392K 300:44:56.35+00:10:334:2913.4
31KAMIŃSKI_ Marcin 21MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM40-4911M 2800:44:56.73+00:10:344:2913.4
32PAWLIK Krystian 39USTKAM16-295M 2900:45:24.94+00:11:024:3213.2
33SITNIK Mikołaj 123USTKAM16-296M 3000:45:36.29+00:11:134:3313.2
34SKOCZYŃSKA Renata 100USB USTKAUSTKAK30-393K 400:45:42.04+00:11:194:3413.1
35PUDELSKI Krzysztof 44ZIMOWISKAM16-297M 3100:45:42.21+00:11:194:3413.1
36BASIŃSKI Paweł 3USB USTKAUSTKAM30-3912M 3200:45:42.63+00:11:204:3413.1
37SŁOMIŃSKI Kamil 102USTKAM30-3913M 3300:46:05.33+00:11:424:3613
38JAROS Adam 75SŁUPSKM40-4912M 3400:46:15.00+00:11:524:3713
39LEMAŃSKA Katarzyna 31USB USTKAUSTKAK16-291K 500:46:24.49+00:12:014:3812.9
40SMOLIŃSKI Krzysztof 103SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM40-4913M 3500:46:32.53+00:12:104:3912.9
41ŻYSZKIEWICZ Piotr 65USB USTKAUSTKAM40-4914M 3600:46:44.30+00:12:214:4012.8
42MUDŹ Anna 34CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK16-292K 600:47:02.69+00:12:404:4212.8
43WIATRZYK Krzysztof 58DARŁOWODARŁOWOM40-4915M 3700:47:37.59+00:13:154:4512.6
44PUDELSKI Józef 43USTKAUSTKAM30-3914M 3800:47:45.14+00:13:224:4612.6
45SPYCHALSKI Artur 49GARDNA WIELKAM40-4916M 3900:47:45.87+00:13:234:4612.6
46PODLAK Piotr 41USTKAM30-3915M 4000:48:04.04+00:13:414:4812.5
47PADY Liliana 126BOBDUNINOWOK16-293K 700:48:15.85+00:13:534:4912.4
48PUDELSKI Robert 96WŁYNKÓWKOWŁYNKÓWKOM40-4917M 4100:48:18.82+00:13:564:4912.4
49OLECHNOWICZ Zbigniew 119TUPOT USTKAUSTKAM70+1M 4200:48:36.05+00:14:134:5112.3
50PELA Hanna 40USB USTKAWODNICAK40-492K 800:48:45.65+00:14:234:5212.3
51IWANOWSKI Michał 74USTKAM30-3916M 4300:48:53.12+00:14:304:5312.3
52KOCEJKO Marek 24USB USTKAUSTKAM60-693M 4400:49:17.32+00:14:544:5512.2
53KRZYŻANEK Marta 27MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK40-493K 900:49:27.88+00:15:054:5612.1
54RUTECKA Sylwia 115TUPOT USTKAUSTKAK30-394K 1000:49:35.01+00:15:124:5712.1
55ORŁOWSKI Edward 38SŁUPSKM40-4918M 4500:49:42.35+00:15:194:5812.1
56KAMIŃSKA Monika 78SŁUPSKK30-395K 1100:50:14.06+00:15:515:0111.9
57ZALIŃSKA Aneta 62USB USTKAUSTKAK30-396K 1200:50:39.02+00:16:165:0311.8
58BODO Rafał 68KOSZALINM30-3917M 4600:50:41.34+00:16:185:0411.8
59BERENT Robert 67TUPOT USTKAUSTKAM50-591M 4700:50:55.73+00:16:335:0511.8
60ZDUNEK Krzysztof 112W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4919M 4800:50:59.43+00:16:365:0511.8
61TUROWSKI Wojciech 57USTKAM50-592M 4900:51:01.73+00:16:395:0611.8
62ĆWIGOŃ Kinga 6USB USTKAUSTKAK30-397K 1300:51:03.26+00:16:405:0611.8
63SIECIŃSKA Emilia 99USB USTKAUSTKAK30-398K 1400:51:03.61+00:16:415:0611.8
64NURKOWSKI Marcin 90USTKAM40-4920M 5000:51:09.58+00:16:475:0611.7
65DADACZ Rafał 7USTKAM30-3918M 5100:51:10.80+00:16:485:0711.7
66STODOŁA Monika 50USB USTKAUSTKAK40-494K 1500:51:12.53+00:16:495:0711.7
67ZAGRODZKI Ireneusz 111TUPOT USTKAUSTKAM60-694M 5200:51:13.14+00:16:505:0711.7
68ZIELIŃSKA Danuta 113USB USTKAUSTKAK30-399K 1600:51:16.67+00:16:545:0711.7
69BACH Paweł 2SŁUPSKM30-3919M 5300:51:16.77+00:16:545:0711.7
70TOMCZAK Sebastian 117USTKAUSTKAM40-4921M 5400:51:25.24+00:17:025:0811.7
71NIWIŃSKI Grzegorz 36TUPOT USTKAUSTKAM60-695M 5500:51:43.15+00:17:205:1011.6
72RZĄDKOWSKA Maria 121USTKAK40-495K 1700:51:48.05+00:17:255:1011.6
73KOZA Joanna 81USB USTKAUSTKAK30-3910K 1800:51:58.16+00:17:355:1111.5
74ANDRZEJCZAK Sławomir 66GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4922M 5600:52:28.79+00:18:065:1411.4
75RATAJCZYK Monika 97KLUB BIEGACZA MOWISŁUPSKK30-3911K 1900:52:54.58+00:18:325:1711.3
76STOLARCZUK Paulina 106USTKAK40-496K 2000:53:09.96+00:18:475:1811.3
77GONTEK Łukasz 12VWBATORYSŁUPSKM30-3920M 5700:53:11.06+00:18:485:1911.3
78ZARZYCKA Izabela 63W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-497K 2100:53:37.44+00:19:145:2111.2
79LEWANDOWSKA Maria 84W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3912K 2200:53:42.36+00:19:195:2211.2
80KOT Daniel 80KOT TEAMSŁUPSKM40-4923M 5800:53:51.78+00:19:295:2311.1
81GOŁGOWSKA Małgorzata 11USB USTKAUSTKAK40-498K 2300:54:12.65+00:19:505:2511.1
82ZARĘBSKI Maciej 118APTEKA CENTRUM LEKÓWUSTKAM40-4924M 5900:54:20.60+00:19:585:2611
83TÓRZ Andrzej 109USTKAM60-696M 6000:54:45.50+00:20:225:2811
84POKORNY Edward 95TUPOT USTKAUSTKAM70+2M 6100:54:48.27+00:20:255:2810.9
85PRZYMORSKI Waldemar 42W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4925M 6200:55:14.59+00:20:525:3110.9
86CZECH Roman 124KRĘPA SŁUPSKAM70+3M 6300:55:41.32+00:21:185:3410.8
87SZAŁANKIEWICZ Magdalena 107USB USTKASŁUPSKK30-3913K 2400:55:53.23+00:21:305:3510.7
88KAMIŃSKI Marcin 79SŁUPSKM30-3921M 6400:55:53.51+00:21:305:3510.7
89OLSZAK Beata 94USB USTKAUSTKAK40-499K 2500:56:00.04+00:21:375:3610.7
90BRODACKA Katarzyna 69SŁUPSKK16-294K 2600:56:31.26+00:22:085:3910.6
91SZOŁTYSIK Agnieszka 122USTKAK30-3914K 2700:57:08.41+00:22:455:4210.5
92LEWANDOWSKI Adam 85W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3922M 6500:57:12.61+00:22:505:4310.5
93ŻELAZEK Katarzyna 114USB USTKAUSTKAK40-4910K 2800:58:53.26+00:24:305:5310.2
94MORDAL Eliza 88USB USTKAUSTKAK40-4911K 2900:58:53.32+00:24:305:5310.2
95JUSIEWICZ Tomasz 76USTKAM30-3923M 6600:59:57.38+00:25:345:5910
96KRYGIER Ireneusz 83W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4926M 6701:00:03.65+00:25:416:0010
97JABŁONOWSKI Marian 18TUPOT USTKAUSTKAM60-697M 6801:00:13.49+00:25:506:0110
98ZWOLIŃSKA Agnieszka 64USTKAUSTKAK40-4912K 3001:01:45.13+00:27:226:109.7
99MARCZAK Małgorzata 86ŻELKOWOK50-591K 3101:02:13.93+00:27:516:139.6
100BURDA Sebastian 4W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-4927M 6901:06:21.84+00:31:596:389
101KOWALCZYK Justyna 1W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3915K 3201:06:21.89+00:31:596:389
102KABACIŃSKI Bronisław 77TUPOT USTKAUSTKAM70+4M 7001:08:37.22+00:34:146:518.7
103GRABOWICZ Jurek 13TUPOT USTKAUSTKAM70+5M 7101:08:37.67+00:34:156:518.7
Znaleziono 103 wynik(ów)