Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 126 |
Wystartowało : | 103 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUDNIK Krzysztof | 98 | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 1 | M 3 | 00:36:40.72 | 3:40 | 16.4 (100%) | |||
2 | CHOLEWIŃSKI Artur | 71 | DECATHLON POWER | SŁUPSK | M30-39 | 2 | M 5 | 00:38:31.04 | +00:01:50 (4.8%) | 3:51 | 15.6 (95.1%) | |
3 | JEZIERSKI Łukasz | 19 | USTKA | M30-39 | 3 | M 6 | 00:38:48.48 | +00:02:07 (5.5%) | 3:52 | 15.5 (94.5%) | ||
4 | KOZA Kamil | 82 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | USTKA | M30-39 | 4 | M 8 | 00:39:01.38 | +00:02:20 (6.0%) | 3:54 | 15.4 (93.9%) | |
5 | WILMONT Krzysztof | 59 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M30-39 | 5 | M 10 | 00:39:31.33 | +00:02:50 (7.2%) | 3:57 | 15.2 (92.7%) | |
6 | LASKA Grzegorz | 30 | USTKA | M30-39 | 6 | M 11 | 00:39:49.64 | +00:03:08 (7.9%) | 3:58 | 15.1 (92.1%) | ||
7 | RYGIELSKI Arkadiusz | 46 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁAWNO | M30-39 | 7 | M 14 | 00:40:48.98 | +00:04:08 (10.1%) | 4:04 | 14.7 (89.6%) | |
8 | GRAFF Norbert | 15 | SZCZENURZE | M30-39 | 8 | M 15 | 00:41:17.69 | +00:04:36 (11.2%) | 4:07 | 14.5 (88.4%) | ||
9 | SKUMIAŁ Oskar | 101 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 9 | M 16 | 00:41:36.83 | +00:04:56 (11.9%) | 4:09 | 14.4 (87.8%) | |
10 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 125 | SŁUPSK | M30-39 | 10 | M 21 | 00:43:44.05 | +00:07:03 (16.1%) | 4:22 | 13.7 (83.5%) | ||
11 | SKOMOROWSKI Michał | 47 | USTKA | USTKA | M30-39 | 11 | M 27 | 00:44:46.40 | +00:08:05 (18.1%) | 4:28 | 13.4 (81.7%) | |
12 | BASIŃSKI Paweł | 3 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | 12 | M 32 | 00:45:42.63 | +00:09:01 (19.8%) | 4:34 | 13.1 (79.9%) | |
13 | SŁOMIŃSKI Kamil | 102 | USTKA | M30-39 | 13 | M 33 | 00:46:05.33 | +00:09:24 (20.4%) | 4:36 | 13 (79.3%) | ||
14 | PUDELSKI Józef | 43 | USTKA | USTKA | M30-39 | 14 | M 38 | 00:47:45.14 | +00:11:04 (23.2%) | 4:46 | 12.6 (76.8%) | |
15 | PODLAK Piotr | 41 | USTKA | M30-39 | 15 | M 40 | 00:48:04.04 | +00:11:23 (23.7%) | 4:48 | 12.5 (76.2%) | ||
16 | IWANOWSKI Michał | 74 | USTKA | M30-39 | 16 | M 43 | 00:48:53.12 | +00:12:12 (25.0%) | 4:53 | 12.3 (75.0%) | ||
17 | BODO Rafał | 68 | KOSZALIN | M30-39 | 17 | M 46 | 00:50:41.34 | +00:14:00 (27.6%) | 5:04 | 11.8 (72.0%) | ||
18 | DADACZ Rafał | 7 | USTKA | M30-39 | 18 | M 51 | 00:51:10.80 | +00:14:30 (28.3%) | 5:07 | 11.7 (71.3%) | ||
19 | BACH Paweł | 2 | SŁUPSK | M30-39 | 19 | M 53 | 00:51:16.77 | +00:14:36 (28.5%) | 5:07 | 11.7 (71.3%) | ||
20 | GONTEK Łukasz | 12 | VWBATORY | SŁUPSK | M30-39 | 20 | M 57 | 00:53:11.06 | +00:16:30 (31.0%) | 5:19 | 11.3 (68.9%) | |
21 | KAMIŃSKI Marcin | 79 | SŁUPSK | M30-39 | 21 | M 64 | 00:55:53.51 | +00:19:12 (34.4%) | 5:35 | 10.7 (65.2%) | ||
22 | LEWANDOWSKI Adam | 85 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 22 | M 65 | 00:57:12.61 | +00:20:31 (35.9%) | 5:43 | 10.5 (64.0%) | |
23 | JUSIEWICZ Tomasz | 76 | USTKA | M30-39 | 23 | M 66 | 00:59:57.38 | +00:23:16 (38.8%) | 5:59 | 10 (61.0%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)