GRAND PRIX USTKI - BIEG IV USTECKIEJ KRÓWKI - 10 KM

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-07-20
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
154
Wystartowało:
130
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
130
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 9USB USTKAUSTKAM40-491M 100:31:50.20 3:1118.8
2BORYCHOWSKI Mariusz 69HERKULESKOBYLNICAM40-492M 200:32:31.40+00:00:413:1518.5
3RUDNIK Krzysztof 116KRĘPA SŁUPSKAM30-391M 300:35:28.35+00:03:383:3216.9
4KOZAK Arkadiusz 93HERKULESBONINM40-493M 400:36:53.05+00:05:023:4116.3
5DUDA Grzegorz 10BEST BEASTSBUKÓWKAM40-494M 500:37:29.55+00:05:393:4416
6GÓRKA Marcin 160GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM30-392M 600:38:02.25+00:06:123:4815.8
7CZERWIŃSKI Maciej 146BALTIC SEALSSŁUPSKM16-291M 700:38:17.85+00:06:273:4915.7
8CHOLEWIŃSKI Artur 74DECATHLON PAWERSŁUPSKM30-393M 800:38:32.85+00:06:423:5115.6
9WEGNER Przemysław 131MOWIUSTKAM40-495M 900:39:07.55+00:07:173:5415.3
10JEZIERSKI Łukasz 19USTKAM30-394M 1000:39:21.85+00:07:313:5615.2
11MILLETTE Sebastien 104GDANSKM30-395M 1100:39:44.65+00:07:543:5815.1
12GRAFF Norbert 15SZCZENURZE POMORSKA 27M30-396M 1200:39:50.65+00:08:003:5915.1
13WILMONT Krzysztof 59CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM30-397M 1300:39:59.15+00:08:083:5915
14CYPARSKI Marcin 75ACTIVE RUNNERS PŁOCKPŁOCKM40-496M 1400:40:04.25+00:08:144:0015
15KOZA Kamil 92USB USTKAUSTKAM30-398M 1500:40:30.30+00:08:404:0314.8
16RYGIELSKI Arkadiusz 46KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM30-399M 1600:40:39.45+00:08:494:0314.8
17RĘKAWEK Modest 144UKS JANTAR USTKAUSTKAM16-292M 1700:40:45.85+00:08:554:0414.7
18LASKA Grzegorz 30USTKAM30-3910M 1800:41:14.10+00:09:234:0714.6
19KAWKA Adrian 22SŁUPSKM30-3911M 1900:41:25.70+00:09:354:0814.5
20MARET Robert 143LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM40-497M 2000:41:29.45+00:09:394:0814.5
21SKUMIAŁ Oskar 121USB USTKAUSTKAM30-3912M 2100:42:21.70+00:10:314:1414.2
22GUZIK Piotr 80SŁUPSKM16-293M 2200:42:29.25+00:10:394:1414.1
23ULAS Maciej 129BOCHNIAM30-3913M 2300:42:38.15+00:10:474:1514.1
24MIKICIUK Piotr 142USTKAM40-498M 2400:42:40.75+00:10:504:1614.1
25FABICH Adrian 149USB USTKAUSTKAM30-3914M 2500:42:43.55+00:10:534:1614
26JAWORSKI Krzysztof 83SŁUPSKM30-3915M 2600:42:48.60+00:10:584:1614
27PAWLIK Krystian 39USTKAM16-294M 2700:42:50.75+00:11:004:1714
28JABŁOŃSKI Tomasz 82KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-499M 2800:42:53.00+00:11:024:1714
29OLESZEK Jerzy 110SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM40-4910M 2900:42:55.65+00:11:054:1714
30KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 28USB USTKAUSTKAK40-491K 100:42:58.95+00:11:084:1714
31DĘGA Ryszard 78TUPOT USTKAUSTKAM60-691M 3000:43:06.15+00:11:154:1813.9
32FABJAN Wiesław 79KUBISIA TEAM OLEŚNICADOBROSZYCEM50-591M 3100:43:34.65+00:11:444:2113.8
33PAKUŁA Mateusz 113SŁUPSKM30-3916M 3200:44:01.55+00:12:114:2413.6
34SKOMOROWSKI Michał 47USTKAUSTKAM30-3917M 3300:44:21.35+00:12:314:2613.5
35JĘDRZEJEWSKI Marceli 85PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITGOSTYNINM40-4911M 3400:44:54.70+00:13:044:2913.4
36RYBA Paweł 45GRABNOM40-4912M 3500:45:25.70+00:13:354:3213.2
37KOCZOROWSKI Paweł 25W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4913M 3600:45:26.35+00:13:364:3213.2
38MOROŃ Jarosław 140USB USTKAWODNICAM30-3918M 3700:45:27.35+00:13:374:3213.2
39MUDŹ Anna 34CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK16-291K 200:45:34.75+00:13:444:3313.2
40ŻYSZKIEWICZ Piotr 65USB USTKAUSTKAM40-4914M 3800:45:42.50+00:13:524:3413.1
41NADOLNY Piotr 106USB USTKAGRABNOM40-4915M 3900:45:44.05+00:13:534:3413.1
42KONIECZNY Piotr 91USB USTKAINOWROCŁAWM40-4916M 4000:45:55.80+00:14:054:3513.1
43OLEKSIUK Andrzej 109SLUPSKM40-4917M 4100:46:02.90+00:14:124:3613
44KAMIŃSKI_ Marcin 21MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM40-4918M 4200:46:11.85+00:14:214:3713
45OŁUBEK Robert 111HRMAX ŻORYŻORYM40-4919M 4300:46:15.25+00:14:254:3713
46ZACHARSKI Jerzy 134TRZCIANKAM50-592M 4400:46:15.30+00:14:254:3713
47MELON Tomasz 102KLUB SPORTOWY TĘCZASKIERNIEWICEM30-3919M 4500:46:39.60+00:14:494:3912.9
48SULL Kacper 51SŁUPSKM16-295M 4600:46:44.15+00:14:534:4012.8
49PROTASEWICZ Andrzej 124KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4920M 4700:46:44.70+00:14:544:4012.8
50WRZACHOL Piotr 132USTKAM16-296M 4800:46:46.15+00:14:554:4012.8
51JĘDRAS Remigiusz 84MIŁOSZYCEM40-4921M 4900:47:19.00+00:15:284:4312.7
52PUDELSKI Krzysztof 44ZIMOWISKAM16-297M 5000:47:21.45+00:15:314:4412.7
53WYBRANIEC Karolina 133SŁUPSKK30-391K 300:47:24.30+00:15:344:4412.7
54SITNIK Mikołaj 145USTKAM16-298M 5100:47:30.35+00:15:404:4512.6
55TOMCZAK Dominik 54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4922M 5200:47:35.55+00:15:454:4512.6
56IWANOWSKI Michał 81USTKAM30-3920M 5300:47:48.05+00:15:574:4612.6
57MARET Wacław 100LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM60-692M 5400:48:00.85+00:16:104:4812.5
58SPYCHALSKI Artur 49GARDNA WIELKAM40-4923M 5500:48:10.85+00:16:204:4912.5
59BRZEZIŃSKI Rafał 70NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-4924M 5600:48:12.35+00:16:224:4912.4
60KWAŚNIAK Zdzisław 147DECATHLONSŁUPSKM50-593M 5700:48:26.25+00:16:364:5012.4
61SAPIJASZKA Stanisław 119USTKAM60-693M 5800:48:41.30+00:16:514:5212.3
62PUDELSKI Józef 43USTKAUSTKAM30-3921M 5900:48:46.55+00:16:564:5212.3
63PELA Hanna 40USB USTKAWODNICAK40-492K 400:48:52.95+00:17:024:5312.3
64NIWIŃSKI Grzegorz 36KB TUPOT USTKAUSTKAM60-694M 6000:49:13.30+00:17:234:5512.2
65ĆWIGOŃ Kinga 6USBUSTKAK30-392K 500:49:20.90+00:17:304:5612.2
66SIECIŃSKA Emilia 120USB USTKAUSTKAK30-393K 600:49:20.95+00:17:304:5612.2
67ZALIŃSKA Aneta 62USBUSTKAK30-394K 700:49:21.20+00:17:314:5612.2
68RUTECKA Sylwia 150TUPOT USTKAUSTKAK30-395K 800:49:27.20+00:17:374:5612.1
69CHEVRIER Elisabeth 73GDAŃSKK30-396K 900:49:54.15+00:18:034:5912
70ZDUNEK Krzysztof 136WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4925M 6100:50:05.35+00:18:155:0012
71ORŁOWSKI Edward 38SŁUPSKM40-4926M 6200:50:11.95+00:18:215:0112
72KREKORZ Marcin 166WŁYNKÓWKOM40-4927M 6300:50:19.15+00:18:285:0111.9
73CZAJKOWSKI Paweł 76KIELCEM40-4928M 6400:50:20.05+00:18:295:0211.9
74TRUSIAK Agnieszka 127NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK40-493K 1000:50:20.65+00:18:305:0211.9
75ZIELIŃSKA Danuta 137USB USTKAUSTKAK30-397K 1100:50:30.40+00:18:405:0311.9
76BERENT Robert 67TUPOT USTKAUSTKAM50-594M 6500:50:32.10+00:18:415:0311.9
77TOMCZAK Sebastian 55USTKAUSTKAM40-4929M 6600:50:39.95+00:18:495:0311.8
78GRABOWICZ Jurek 13TUPOT USTKAUSTKAM70+1M 6700:51:00.25+00:19:105:0611.8
79KROTOWSKI Grzegorz 98TUPOT USTKAUSTKAM50-595M 6800:51:06.95+00:19:165:0611.7
80PODLAK Piotr 41USTKAM30-3922M 6900:51:08.75+00:19:185:0611.7
81ZAGRODZKI Ireneusz 141TUPOT USTKAUSTKAM60-695M 7000:51:22.75+00:19:325:0811.7
82WŁAŚNIAK Łukasz 60LUBUCZEWOM16-299M 7100:51:35.00+00:19:445:0911.6
83KRZYŻANEK Marta 27MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK40-494K 1200:51:40.25+00:19:505:1011.6
84GONTEK Łukasz 12VWBATORYSŁUPSKM30-3923M 7200:51:56.70+00:20:065:1111.6
85RATAJCZAK Monika 148MOWISŁUPSKK30-398K 1300:52:16.55+00:20:265:1311.5
86KARGUL Jacek 88NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4930M 7300:52:18.10+00:20:275:1311.5
87BODO Rafał 68ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3924M 7400:52:22.40+00:20:325:1411.5
88WOŁOCH Mateusz 61MARKOS RUNNING TEAMUSTKAM30-3925M 7500:52:27.75+00:20:375:1411.4
89KOZA Joanna 158USB USTKAUSTKAK30-399K 1400:52:45.50+00:20:555:1611.4
90STOLARCZUK Paulina 123USTKAK40-495K 1500:53:01.20+00:21:115:1811.3
91NURKOWSKI Marcin 107USB USTKAUSTKAM40-4931M 7600:53:33.25+00:21:435:2111.2
92BACH Paweł 2SLUPSKM30-3926M 7700:53:50.70+00:22:005:2311.1
93TRUSIAK Miłosz 128NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4932M 7800:53:53.05+00:22:025:2311.1
94ZARĘBSKI Maciej 163USTKAM40-4933M 7900:54:10.10+00:22:195:2511.1
95KOZIMOR Mariusz 94USTKAM40-4934M 8000:54:22.85+00:22:325:2611
96TUROWSKI Wojciech 57USTKAM50-596M 8100:54:48.35+00:22:585:2810.9
97MĄCZKA Tomasz 101JUSIEWICZ TEAMSŁUPSKM30-3927M 8200:55:09.00+00:23:185:3010.9
98POKORNY Edward 114TUPOT USTKAUSTKAM70+2M 8300:55:10.00+00:23:195:3110.9
99KONKEL Joanna 26MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWSKOK50-591K 1600:55:22.75+00:23:325:3210.8
100CZECH Roman 77GOCHBYTÓWSŁUPSKM70+3M 8400:55:50.05+00:23:595:3510.7
101ZDUNEK Katarzyna 135SŁUPSKK40-496K 1700:56:04.50+00:24:145:3610.7
102MALINOWSKA-KUDZIA Izabela 99WROCŁAWK40-497K 1800:56:07.80+00:24:175:3610.7
103KLONOWSKI Artur 89KOSPELKOSZALINM40-4935M 8500:56:32.60+00:24:425:3910.6
104KŁOSOWSKI Karol 162MODLNICAM30-3928M 8600:56:40.40+00:24:505:4010.6
105OLECHNOWICZ Zbigniew 108TUPOT USTKASLUPSKM70+4M 8700:57:10.65+00:25:205:4310.5
106KOCEJKO Marek 24USB USTKAUSTKAM60-696M 8800:57:20.45+00:25:305:4410.5
107LEWANDOWSKI Adam 97W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3929M 8900:57:31.25+00:25:415:4510.4
108ZARZYCKA Izabela 63W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-498K 1900:57:31.35+00:25:415:4510.4
109LEWANDOWSKA Maria 96W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3910K 2000:57:31.45+00:25:415:4510.4
110TÓRZ Andrzej 126USTKAUSTKAM60-697M 9000:58:00.55+00:26:105:4810.3
111PRZYMORSKI Waldemar 42W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4936M 9100:58:44.60+00:26:545:5210.2
112KOMAR Agnieszka 90KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3911K 2100:59:13.95+00:27:235:5510.1
113TURCZYN Grzegorz 56NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4937M 9200:59:25.80+00:27:355:5610.1
114KRYGIER Ireneusz 95W.P.W. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4938M 9300:59:26.05+00:27:355:5610.1
115GOŁGOWSKA Małgorzata 11USB USTKAUSTKAK40-499K 2200:59:26.15+00:27:355:5610.1
116PROTASEWICZ Renata 115KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3912K 2301:00:43.25+00:28:536:049.9
117MICHALAK-MAŁECKA Anna 103VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK40-4910K 2401:00:50.45+00:29:006:059.9
118BUDZYŃSKA Elżbieta 71SŁUPSKK50-592K 2501:01:06.65+00:29:166:069.8
119KUBICA Tomasz 139REEBOK RUN CREW TORUŃTORUŃM40-4939M 9401:01:14.30+00:29:246:079.8
120OSTROWSKA Katarzyna 112USTKAK30-3913K 2601:01:14.45+00:29:246:079.8
121JUSIEWICZ Tomasz 86USTKAM30-3930M 9501:01:28.10+00:29:376:089.8
122JABŁONOWSKI Marian 18TUPOT USTKAUSTKAM60-698M 9601:02:50.15+00:30:596:179.5
123ŻELAZEK Katarzyna 138USB USTKAUSTKAK40-4911K 2701:04:21.10+00:32:306:269.3
124ZWOLIŃSKA Agnieszka 64USTKAUSTKAK40-4912K 2801:04:21.80+00:32:316:269.3
125SYCHLA Monika 125VACU ACTIV GYMŁOSINOK30-3914K 2901:04:30.90+00:32:406:279.3
126KOWALCZYK Justyna 1W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3915K 3001:05:50.05+00:33:596:359.1
127BURDA Sebastian 4WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM40-4940M 9701:05:50.50+00:34:006:359.1
128DAMPS Julita 8NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-3916K 3101:15:13.10+00:43:227:318
129SULL Aga 52NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK40-4913K 3201:15:13.10+00:43:227:318
130KABACIŃSKI Bronisław 87TUPOT USTKAUSTKAM70+5M 9801:15:13.15+00:43:227:318
Znaleziono 130 wynik(ów)