GRAND PRIX USTKI - BIEG IV USTECKIEJ KRÓWKI - 10 KM
GRAND PRIX USTKI W BIEGACH - BIEG IV „USTECKIEJ KRÓWKI"
GRAND PRIX USTKI W BIEGACH - BIEG IV „USTECKIEJ KRÓWKI"
Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-07-20 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 154 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRWAL Piotr | 9 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
2 | BORYCHOWSKI Mariusz | 69 | HERKULES | KOBYLNICA | M40-49 | |
3 | RUDNIK Krzysztof | 116 | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | ||
4 | KOZAK Arkadiusz | 93 | HERKULES | BONIN | M40-49 | |
5 | DUDA Grzegorz | 10 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | |
6 | GÓRKA Marcin | 160 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | GORLICE | M30-39 | |
7 | CZERWIŃSKI Maciej | 146 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M16-29 | |
8 | CHOLEWIŃSKI Artur | 74 | DECATHLON PAWER | SŁUPSK | M30-39 | |
9 | WEGNER Przemysław | 131 | MOWI | USTKA | M40-49 | |
10 | JEZIERSKI Łukasz | 19 | USTKA | M30-39 | ||
11 | MILLETTE Sebastien | 104 | GDANSK | M30-39 | ||
12 | GRAFF Norbert | 15 | SZCZENURZE POMORSKA 27 | M30-39 | ||
13 | WILMONT Krzysztof | 59 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M30-39 | |
14 | CYPARSKI Marcin | 75 | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | PŁOCK | M40-49 | |
15 | KOZA Kamil | 92 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | |
16 | RYGIELSKI Arkadiusz | 46 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁAWNO | M30-39 | |
17 | RĘKAWEK Modest | 144 | UKS JANTAR USTKA | USTKA | M16-29 | |
18 | LASKA Grzegorz | 30 | USTKA | M30-39 | ||
19 | KAWKA Adrian | 22 | SŁUPSK | M30-39 | ||
20 | MARET Robert | 143 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | PIŁA | M40-49 | |
21 | SKUMIAŁ Oskar | 121 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | |
22 | GUZIK Piotr | 80 | SŁUPSK | M16-29 | ||
23 | ULAS Maciej | 129 | BOCHNIA | M30-39 | ||
24 | MIKICIUK Piotr | 142 | USTKA | M40-49 | ||
25 | FABICH Adrian | 149 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | |
26 | JAWORSKI Krzysztof | 83 | SŁUPSK | M30-39 | ||
27 | PAWLIK Krystian | 39 | USTKA | M16-29 | ||
28 | JABŁOŃSKI Tomasz | 82 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
29 | OLESZEK Jerzy | 110 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | |
30 | DĘGA Ryszard | 78 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | |
31 | FABJAN Wiesław | 79 | KUBISIA TEAM OLEŚNICA | DOBROSZYCE | M50-59 | |
32 | PAKUŁA Mateusz | 113 | SŁUPSK | M30-39 | ||
33 | SKOMOROWSKI Michał | 47 | USTKA | USTKA | M30-39 | |
34 | JĘDRZEJEWSKI Marceli | 85 | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | GOSTYNIN | M40-49 | |
35 | RYBA Paweł | 45 | GRABNO | M40-49 | ||
36 | KOCZOROWSKI Paweł | 25 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
37 | MOROŃ Jarosław | 140 | USB USTKA | WODNICA | M30-39 | |
38 | MUDŹ Anna | 34 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | K16-29 | |
39 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 65 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
40 | NADOLNY Piotr | 106 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | |
41 | KONIECZNY Piotr | 91 | USB USTKA | INOWROCŁAW | M40-49 | |
42 | OLEKSIUK Andrzej | 109 | SLUPSK | M40-49 | ||
43 | OŁUBEK Robert | 111 | HRMAX ŻORY | ŻORY | M40-49 | |
44 | ZACHARSKI Jerzy | 134 | TRZCIANKA | M50-59 | ||
45 | MELON Tomasz | 102 | KLUB SPORTOWY TĘCZA | SKIERNIEWICE | M30-39 | |
46 | SULL Kacper | 51 | SŁUPSK | M16-29 | ||
47 | PROTASEWICZ Andrzej | 124 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
48 | WRZACHOL Piotr | 132 | USTKA | M16-29 | ||
49 | PUDELSKI Krzysztof | 44 | ZIMOWISKA | M16-29 | ||
50 | WYBRANIEC Karolina | 133 | SŁUPSK | K30-39 | ||
51 | SITNIK Mikołaj | 145 | USTKA | M16-29 | ||
52 | TOMCZAK Dominik | 54 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
53 | IWANOWSKI Michał | 81 | USTKA | M30-39 | ||
54 | MARET Wacław | 100 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | PIŁA | M60-69 | |
55 | SPYCHALSKI Artur | 49 | GARDNA WIELKA | M40-49 | ||
56 | BRZEZIŃSKI Rafał | 70 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | M40-49 | |
57 | KWAŚNIAK Zdzisław | 147 | DECATHLON | SŁUPSK | M50-59 | |
58 | JĘDRAS Remigiusz | 84 | MIŁOSZYCE | M40-49 | ||
59 | SAPIJASZKA Stanisław | 119 | USTKA | M60-69 | ||
60 | PELA Hanna | 40 | USB USTKA | WODNICA | K40-49 | |
61 | NIWIŃSKI Grzegorz | 36 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | |
62 | ĆWIGOŃ Kinga | 6 | USB | USTKA | K30-39 | |
63 | SIECIŃSKA Emilia | 120 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
64 | ZALIŃSKA Aneta | 62 | USB | USTKA | K30-39 | |
65 | RUTECKA Sylwia | 150 | TUPOT USTKA | USTKA | K30-39 | |
66 | CHEVRIER Elisabeth | 73 | GDAŃSK | K30-39 | ||
67 | ZDUNEK Krzysztof | 136 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
68 | ORŁOWSKI Edward | 38 | SŁUPSK | M40-49 | ||
69 | KREKORZ Marcin | 166 | WŁYNKÓWKO | M40-49 | ||
70 | TRUSIAK Agnieszka | 127 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | |
71 | ZIELIŃSKA Danuta | 137 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
72 | BERENT Robert | 67 | TUPOT USTKA | USTKA | M50-59 | |
73 | TOMCZAK Sebastian | 55 | USTKA | USTKA | M40-49 | |
74 | GRABOWICZ Jurek | 13 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | |
75 | KROTOWSKI Grzegorz | 98 | TUPOT USTKA | USTKA | M50-59 | |
76 | PODLAK Piotr | 41 | USTKA | M30-39 | ||
77 | ZAGRODZKI Ireneusz | 141 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | |
78 | WŁAŚNIAK Łukasz | 60 | LUBUCZEWO | M16-29 | ||
79 | KRZYŻANEK Marta | 27 | MOCZYMORDY TEAM | GARDNA WIELKA | K40-49 | |
80 | GONTEK Łukasz | 12 | VWBATORY | SŁUPSK | M30-39 | |
81 | RATAJCZAK Monika | 148 | MOWI | SŁUPSK | K30-39 | |
82 | KARGUL Jacek | 88 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
83 | BODO Rafał | 68 | ZOZKOSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | |
84 | WOŁOCH Mateusz | 61 | MARKOS RUNNING TEAM | USTKA | M30-39 | |
85 | KOZA Joanna | 158 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
86 | STOLARCZUK Paulina | 123 | USTKA | K40-49 | ||
87 | NURKOWSKI Marcin | 107 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
88 | BACH Paweł | 2 | SLUPSK | M30-39 | ||
89 | TRUSIAK Miłosz | 128 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
90 | ZARĘBSKI Maciej | 163 | USTKA | M40-49 | ||
91 | KOZIMOR Mariusz | 94 | USTKA | M40-49 | ||
92 | TUROWSKI Wojciech | 57 | USTKA | M50-59 | ||
93 | POKORNY Edward | 114 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | |
94 | KONKEL Joanna | 26 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWSKO | K50-59 | |
95 | CZECH Roman | 77 | GOCHBYTÓW | SŁUPSK | M70+ | |
96 | ZDUNEK Katarzyna | 135 | SŁUPSK | K40-49 | ||
97 | MALINOWSKA-KUDZIA Izabela | 99 | WROCŁAW | K40-49 | ||
98 | KLONOWSKI Artur | 89 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | |
99 | KŁOSOWSKI Karol | 162 | MODLNICA | M30-39 | ||
100 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 108 | TUPOT USTKA | SLUPSK | M70+ | |
101 | KOCEJKO Marek | 24 | USB USTKA | USTKA | M60-69 | |
102 | ZARZYCKA Izabela | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K40-49 | |
103 | LEWANDOWSKI Adam | 97 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | |
104 | LEWANDOWSKA Maria | 96 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
105 | TÓRZ Andrzej | 126 | USTKA | USTKA | M60-69 | |
106 | PRZYMORSKI Waldemar | 42 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
107 | KOMAR Agnieszka | 90 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | |
108 | TURCZYN Grzegorz | 56 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
109 | KRYGIER Ireneusz | 95 | W.P.W. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
110 | GOŁGOWSKA Małgorzata | 11 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
111 | PROTASEWICZ Renata | 115 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | |
112 | MICHALAK-MAŁECKA Anna | 103 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | K40-49 | |
113 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 71 | SŁUPSK | K50-59 | ||
114 | KUBICA Tomasz | 139 | REEBOK RUN CREW TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | |
115 | OSTROWSKA Katarzyna | 112 | USTKA | K30-39 | ||
116 | JUSIEWICZ Tomasz | 86 | USTKA | M30-39 | ||
117 | JABŁONOWSKI Marian | 18 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | |
118 | ŻELAZEK Katarzyna | 138 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
119 | ZWOLIŃSKA Agnieszka | 64 | USTKA | USTKA | K40-49 | |
120 | SYCHLA Monika | 125 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | K30-39 | |
121 | KOWALCZYK Justyna | 1 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
122 | BURDA Sebastian | 4 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | |
123 | KABACIŃSKI Bronisław | 87 | TUPOT USTKA | USTKA | M70+ | |
124 | DAMPS Julita | 8 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | |
124 | SULL Aga | 52 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | K40-49 | |
126 | MĄCZKA Tomasz | 101 | JUSIEWICZ TEAM | SŁUPSK | M30-39 | |
127 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 28 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
128 | CZAJKOWSKI Paweł | 76 | KIELCE | M40-49 | ||
129 | PUDELSKI Józef | 43 | USTKA | USTKA | M30-39 | |
130 | KAMIŃSKI_ Marcin | 21 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 |
Znaleziono 130 wynik(ów)