GRAND PRIX USTKI - BIEG IV USTECKIEJ KRÓWKI - 10 KM
GRAND PRIX USTKI W BIEGACH - BIEG IV „USTECKIEJ KRÓWKI"
GRAND PRIX USTKI W BIEGACH - BIEG IV „USTECKIEJ KRÓWKI"
Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-07-20 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 154 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 28 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 1 | K 1 | 00:42:58.95 | 4:17 | 14 (100%) | ||
2 | MUDŹ Anna | 34 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | K16-29 | 1 | K 2 | 00:45:34.75 | +00:02:35 (5.7%) | 4:33 | 13.2 (94.3%) | |
3 | WYBRANIEC Karolina | 133 | SŁUPSK | K30-39 | 1 | K 3 | 00:47:24.30 | +00:04:25 (9.3%) | 4:44 | 12.7 (90.7%) | ||
4 | PELA Hanna | 40 | USB USTKA | WODNICA | K40-49 | 2 | K 4 | 00:48:52.95 | +00:05:54 (12.1%) | 4:53 | 12.3 (87.9%) | |
5 | ĆWIGOŃ Kinga | 6 | USB | USTKA | K30-39 | 2 | K 5 | 00:49:20.90 | +00:06:21 (12.9%) | 4:56 | 12.2 (87.1%) | |
6 | SIECIŃSKA Emilia | 120 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 3 | K 6 | 00:49:20.95 | +00:06:22 (12.9%) | 4:56 | 12.2 (87.1%) | |
7 | ZALIŃSKA Aneta | 62 | USB | USTKA | K30-39 | 4 | K 7 | 00:49:21.20 | +00:06:22 (12.9%) | 4:56 | 12.2 (87.1%) | |
8 | RUTECKA Sylwia | 150 | TUPOT USTKA | USTKA | K30-39 | 5 | K 8 | 00:49:27.20 | +00:06:28 (13.1%) | 4:56 | 12.1 (86.4%) | |
9 | CHEVRIER Elisabeth | 73 | GDAŃSK | K30-39 | 6 | K 9 | 00:49:54.15 | +00:06:55 (13.9%) | 4:59 | 12 (85.7%) | ||
10 | TRUSIAK Agnieszka | 127 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 3 | K 10 | 00:50:20.65 | +00:07:21 (14.6%) | 5:02 | 11.9 (85.0%) | |
11 | ZIELIŃSKA Danuta | 137 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 7 | K 11 | 00:50:30.40 | +00:07:31 (14.9%) | 5:03 | 11.9 (85.0%) | |
12 | KRZYŻANEK Marta | 27 | MOCZYMORDY TEAM | GARDNA WIELKA | K40-49 | 4 | K 12 | 00:51:40.25 | +00:08:41 (16.8%) | 5:10 | 11.6 (82.9%) | |
13 | RATAJCZAK Monika | 148 | MOWI | SŁUPSK | K30-39 | 8 | K 13 | 00:52:16.55 | +00:09:17 (17.8%) | 5:13 | 11.5 (82.1%) | |
14 | KOZA Joanna | 158 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 9 | K 14 | 00:52:45.50 | +00:09:46 (18.5%) | 5:16 | 11.4 (81.4%) | |
15 | STOLARCZUK Paulina | 123 | USTKA | K40-49 | 5 | K 15 | 00:53:01.20 | +00:10:02 (18.9%) | 5:18 | 11.3 (80.7%) | ||
16 | KONKEL Joanna | 26 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWSKO | K50-59 | 1 | K 16 | 00:55:22.75 | +00:12:23 (22.4%) | 5:32 | 10.8 (77.1%) | |
17 | ZDUNEK Katarzyna | 135 | SŁUPSK | K40-49 | 6 | K 17 | 00:56:04.50 | +00:13:05 (23.3%) | 5:36 | 10.7 (76.4%) | ||
18 | MALINOWSKA-KUDZIA Izabela | 99 | WROCŁAW | K40-49 | 7 | K 18 | 00:56:07.80 | +00:13:08 (23.4%) | 5:36 | 10.7 (76.4%) | ||
19 | ZARZYCKA Izabela | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K40-49 | 8 | K 19 | 00:57:31.35 | +00:14:32 (25.3%) | 5:45 | 10.4 (74.3%) | |
20 | LEWANDOWSKA Maria | 96 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 10 | K 20 | 00:57:31.45 | +00:14:32 (25.3%) | 5:45 | 10.4 (74.3%) | |
21 | KOMAR Agnieszka | 90 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | 11 | K 21 | 00:59:13.95 | +00:16:15 (27.4%) | 5:55 | 10.1 (72.1%) | |
22 | GOŁGOWSKA Małgorzata | 11 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 9 | K 22 | 00:59:26.15 | +00:16:27 (27.7%) | 5:56 | 10.1 (72.1%) | |
23 | PROTASEWICZ Renata | 115 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | 12 | K 23 | 01:00:43.25 | +00:17:44 (29.2%) | 6:04 | 9.9 (70.7%) | |
24 | MICHALAK-MAŁECKA Anna | 103 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | K40-49 | 10 | K 24 | 01:00:50.45 | +00:17:51 (29.4%) | 6:05 | 9.9 (70.7%) | |
25 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 71 | SŁUPSK | K50-59 | 2 | K 25 | 01:01:06.65 | +00:18:07 (29.7%) | 6:06 | 9.8 (70.0%) | ||
26 | OSTROWSKA Katarzyna | 112 | USTKA | K30-39 | 13 | K 26 | 01:01:14.45 | +00:18:15 (29.8%) | 6:07 | 9.8 (70.0%) | ||
27 | ŻELAZEK Katarzyna | 138 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | 11 | K 27 | 01:04:21.10 | +00:21:22 (33.2%) | 6:26 | 9.3 (66.4%) | |
28 | ZWOLIŃSKA Agnieszka | 64 | USTKA | USTKA | K40-49 | 12 | K 28 | 01:04:21.80 | +00:21:22 (33.2%) | 6:26 | 9.3 (66.4%) | |
29 | SYCHLA Monika | 125 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | K30-39 | 14 | K 29 | 01:04:30.90 | +00:21:31 (33.4%) | 6:27 | 9.3 (66.4%) | |
30 | KOWALCZYK Justyna | 1 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 15 | K 30 | 01:05:50.05 | +00:22:51 (34.7%) | 6:35 | 9.1 (65.0%) | |
31 | DAMPS Julita | 8 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 16 | K 31 | 01:15:13.10 | +00:32:14 (42.9%) | 7:31 | 8 (57.1%) | |
31 | SULL Aga | 52 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | K40-49 | 13 | K 32 | 01:15:13.10 | +00:32:14 (42.9%) | 7:31 | 8 (57.1%) |
Znaleziono 32 wynik(ów)