GRAND PRIX USTKI - BIEG IV USTECKIEJ KRÓWKI - 10 KM
GRAND PRIX USTKI W BIEGACH - BIEG IV „USTECKIEJ KRÓWKI"
GRAND PRIX USTKI W BIEGACH - BIEG IV „USTECKIEJ KRÓWKI"
Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-07-20 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 154 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRWAL Piotr | 9 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 1 | M 1 | 00:31:50.20 | 3:11 | 18.8 (100%) | ||
2 | BORYCHOWSKI Mariusz | 69 | HERKULES | KOBYLNICA | M40-49 | 2 | M 2 | 00:32:31.40 | +00:00:41 (2.1%) | 3:15 | 18.5 (98.4%) | |
3 | KOZAK Arkadiusz | 93 | HERKULES | BONIN | M40-49 | 3 | M 4 | 00:36:53.05 | +00:05:02 (13.7%) | 3:41 | 16.3 (86.7%) | |
4 | DUDA Grzegorz | 10 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 4 | M 5 | 00:37:29.55 | +00:05:39 (15.1%) | 3:44 | 16 (85.1%) | |
5 | WEGNER Przemysław | 131 | MOWI | USTKA | M40-49 | 5 | M 9 | 00:39:07.55 | +00:07:17 (18.6%) | 3:54 | 15.3 (81.4%) | |
6 | CYPARSKI Marcin | 75 | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | PŁOCK | M40-49 | 6 | M 14 | 00:40:04.25 | +00:08:14 (20.5%) | 4:00 | 15 (79.8%) | |
7 | MARET Robert | 143 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | PIŁA | M40-49 | 7 | M 20 | 00:41:29.45 | +00:09:39 (23.3%) | 4:08 | 14.5 (77.1%) | |
8 | MIKICIUK Piotr | 142 | USTKA | M40-49 | 8 | M 24 | 00:42:40.75 | +00:10:50 (25.4%) | 4:16 | 14.1 (75.0%) | ||
9 | JABŁOŃSKI Tomasz | 82 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | 9 | M 28 | 00:42:53.00 | +00:11:02 (25.8%) | 4:17 | 14 (74.5%) | |
10 | OLESZEK Jerzy | 110 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 10 | M 29 | 00:42:55.65 | +00:11:05 (25.8%) | 4:17 | 14 (74.5%) | |
11 | JĘDRZEJEWSKI Marceli | 85 | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | GOSTYNIN | M40-49 | 11 | M 34 | 00:44:54.70 | +00:13:04 (29.1%) | 4:29 | 13.4 (71.3%) | |
12 | RYBA Paweł | 45 | GRABNO | M40-49 | 12 | M 35 | 00:45:25.70 | +00:13:35 (29.9%) | 4:32 | 13.2 (70.2%) | ||
13 | KOCZOROWSKI Paweł | 25 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 13 | M 36 | 00:45:26.35 | +00:13:36 (29.9%) | 4:32 | 13.2 (70.2%) | |
14 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 65 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 14 | M 38 | 00:45:42.50 | +00:13:52 (30.3%) | 4:34 | 13.1 (69.7%) | |
15 | NADOLNY Piotr | 106 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | 15 | M 39 | 00:45:44.05 | +00:13:53 (30.4%) | 4:34 | 13.1 (69.7%) | |
16 | KONIECZNY Piotr | 91 | USB USTKA | INOWROCŁAW | M40-49 | 16 | M 40 | 00:45:55.80 | +00:14:05 (30.7%) | 4:35 | 13.1 (69.7%) | |
17 | OLEKSIUK Andrzej | 109 | SLUPSK | M40-49 | 17 | M 41 | 00:46:02.90 | +00:14:12 (30.9%) | 4:36 | 13 (69.1%) | ||
18 | KAMIŃSKI_ Marcin | 21 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 | 18 | M 42 | 00:46:11.85 | +00:14:21 (31.1%) | 4:37 | 13 (69.1%) | |
19 | OŁUBEK Robert | 111 | HRMAX ŻORY | ŻORY | M40-49 | 19 | M 43 | 00:46:15.25 | +00:14:25 (31.2%) | 4:37 | 13 (69.1%) | |
20 | PROTASEWICZ Andrzej | 124 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | 20 | M 47 | 00:46:44.70 | +00:14:54 (31.9%) | 4:40 | 12.8 (68.1%) | |
21 | JĘDRAS Remigiusz | 84 | MIŁOSZYCE | M40-49 | 21 | M 49 | 00:47:19.00 | +00:15:28 (32.7%) | 4:43 | 12.7 (67.6%) | ||
22 | TOMCZAK Dominik | 54 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 22 | M 52 | 00:47:35.55 | +00:15:45 (33.1%) | 4:45 | 12.6 (67.0%) | |
23 | SPYCHALSKI Artur | 49 | GARDNA WIELKA | M40-49 | 23 | M 55 | 00:48:10.85 | +00:16:20 (33.9%) | 4:49 | 12.5 (66.5%) | ||
24 | BRZEZIŃSKI Rafał | 70 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | M40-49 | 24 | M 56 | 00:48:12.35 | +00:16:22 (34.0%) | 4:49 | 12.4 (66.0%) | |
25 | ZDUNEK Krzysztof | 136 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 25 | M 61 | 00:50:05.35 | +00:18:15 (36.4%) | 5:00 | 12 (63.8%) | |
26 | ORŁOWSKI Edward | 38 | SŁUPSK | M40-49 | 26 | M 62 | 00:50:11.95 | +00:18:21 (36.6%) | 5:01 | 12 (63.8%) | ||
27 | KREKORZ Marcin | 166 | WŁYNKÓWKO | M40-49 | 27 | M 63 | 00:50:19.15 | +00:18:28 (36.7%) | 5:01 | 11.9 (63.3%) | ||
28 | CZAJKOWSKI Paweł | 76 | KIELCE | M40-49 | 28 | M 64 | 00:50:20.05 | +00:18:29 (36.7%) | 5:02 | 11.9 (63.3%) | ||
29 | TOMCZAK Sebastian | 55 | USTKA | USTKA | M40-49 | 29 | M 66 | 00:50:39.95 | +00:18:49 (37.2%) | 5:03 | 11.8 (62.8%) | |
30 | KARGUL Jacek | 88 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 30 | M 73 | 00:52:18.10 | +00:20:27 (39.1%) | 5:13 | 11.5 (61.2%) | |
31 | NURKOWSKI Marcin | 107 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 31 | M 76 | 00:53:33.25 | +00:21:43 (40.6%) | 5:21 | 11.2 (59.6%) | |
32 | TRUSIAK Miłosz | 128 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 32 | M 78 | 00:53:53.05 | +00:22:02 (40.9%) | 5:23 | 11.1 (59.0%) | |
33 | ZARĘBSKI Maciej | 163 | USTKA | M40-49 | 33 | M 79 | 00:54:10.10 | +00:22:19 (41.2%) | 5:25 | 11.1 (59.0%) | ||
34 | KOZIMOR Mariusz | 94 | USTKA | M40-49 | 34 | M 80 | 00:54:22.85 | +00:22:32 (41.5%) | 5:26 | 11 (58.5%) | ||
35 | KLONOWSKI Artur | 89 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 35 | M 85 | 00:56:32.60 | +00:24:42 (43.7%) | 5:39 | 10.6 (56.4%) | |
36 | PRZYMORSKI Waldemar | 42 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 36 | M 91 | 00:58:44.60 | +00:26:54 (45.8%) | 5:52 | 10.2 (54.3%) | |
37 | TURCZYN Grzegorz | 56 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 37 | M 92 | 00:59:25.80 | +00:27:35 (46.4%) | 5:56 | 10.1 (53.7%) | |
38 | KRYGIER Ireneusz | 95 | W.P.W. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 38 | M 93 | 00:59:26.05 | +00:27:35 (46.4%) | 5:56 | 10.1 (53.7%) | |
39 | KUBICA Tomasz | 139 | REEBOK RUN CREW TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | 39 | M 94 | 01:01:14.30 | +00:29:24 (48.0%) | 6:07 | 9.8 (52.1%) | |
40 | BURDA Sebastian | 4 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 40 | M 97 | 01:05:50.50 | +00:34:00 (51.6%) | 6:35 | 9.1 (48.4%) |
Znaleziono 40 wynik(ów)