Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-08-24 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 112 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 112 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Laps 5km | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BURZYŃSKI Aleksander | 72 | ŚCIGAJ KRZYCHA TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 1 | M 2 | 00:17:04 | 00:34:39.67 | 3:27 | 17.3 (100%) | ||
2 | DUDA Grzegorz | 10 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 2 | M 4 | 00:18:05 | 00:37:30.20 | +00:02:50 (7.6%) | 3:45 | 16 (92.5%) | |
3 | WEGNER Przemysław | 124 | MOWI TEAM | USTKA | M40-49 | 3 | M 6 | 00:19:02 | 00:38:28.83 | +00:03:49 (9.9%) | 3:50 | 15.6 (90.2%) | |
4 | KAMIENIECKI Rafał | 20 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 4 | M 14 | 00:20:14 | 00:40:38.14 | +00:05:58 (14.7%) | 4:03 | 14.8 (85.5%) | |
5 | OLESZEK Jerzy | 105 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 5 | M 23 | 00:20:58 | 00:42:17.11 | +00:07:37 (18.0%) | 4:13 | 14.2 (82.1%) | |
6 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 65 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 6 | M 31 | 00:22:28 | 00:44:01.88 | +00:09:22 (21.3%) | 4:24 | 13.6 (78.6%) | |
7 | KAMIŃSKI_ Marcin | 21 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 | 7 | M 32 | 00:22:06 | 00:44:07.32 | +00:09:27 (21.4%) | 4:24 | 13.6 (78.6%) | |
8 | KOCZOROWSKI Paweł | 25 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 8 | M 33 | 00:22:29 | 00:44:23.87 | +00:09:44 (21.9%) | 4:26 | 13.5 (78.0%) | |
9 | NADOLNY Piotr | 139 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | 9 | M 35 | 00:22:29 | 00:44:35.88 | +00:09:56 (22.3%) | 4:27 | 13.5 (78.0%) | |
10 | OLEKSIUK Andrzej | 103 | SŁUPSK | M40-49 | 10 | M 36 | 00:22:29 | 00:44:38.31 | +00:09:58 (22.4%) | 4:27 | 13.4 (77.5%) | ||
11 | SPYCHALSKI Artur | 49 | GARDNA WIELKA | M40-49 | 11 | M 39 | 00:23:10 | 00:46:02.55 | +00:11:22 (24.7%) | 4:36 | 13 (75.1%) | ||
12 | KONOPKA Sebastian | 132 | WROCŁAW | M40-49 | 12 | M 40 | 00:22:51 | 00:46:22.49 | +00:11:42 (25.3%) | 4:38 | 12.9 (74.6%) | ||
13 | TOMCZAK Dominik | 54 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 13 | M 42 | 00:22:53 | 00:46:55.80 | +00:12:16 (26.1%) | 4:41 | 12.8 (74.0%) | |
14 | SZMIGIERO Arkadiusz | 119 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 14 | M 44 | 00:23:32 | 00:47:31.76 | +00:12:52 (27.1%) | 4:45 | 12.6 (72.8%) | |
15 | ORŁOWSKI Edward | 38 | SŁUPSK | M40-49 | 15 | M 47 | 00:24:12 | 00:48:25.99 | +00:13:46 (28.4%) | 4:50 | 12.4 (71.7%) | ||
16 | MIKICIUK Piotr | 134 | USTKA | M40-49 | 16 | M 50 | 00:24:13 | 00:49:46.32 | +00:15:06 (30.4%) | 4:58 | 12.1 (69.9%) | ||
17 | URGACZ Mirosław | 123 | CIESZYN | M40-49 | 17 | M 52 | 00:24:05 | 00:50:06.00 | +00:15:26 (30.8%) | 5:00 | 12 (69.4%) | ||
18 | ZDUNEK Krzysztof | 128 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 18 | M 54 | 00:24:39 | 00:50:17.22 | +00:15:37 (31.1%) | 5:01 | 11.9 (68.8%) | |
19 | KARGUL Jacek | 88 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 19 | M 57 | 00:24:59 | 00:50:42.04 | +00:16:02 (31.6%) | 5:04 | 11.8 (68.2%) | |
20 | TOMCZAK Sebastian | 55 | USTKA | USTKA | M40-49 | 20 | M 58 | 00:23:53 | 00:51:01.09 | +00:16:21 (32.1%) | 5:06 | 11.8 (68.2%) | |
21 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 137 | BŁĘKITNY PATROL WWF | MIELENKO | M40-49 | 21 | M 59 | 00:24:46 | 00:51:07.26 | +00:16:27 (32.2%) | 5:06 | 11.7 (67.6%) | |
22 | SKORLIŃSKI Krzysztof | 113 | ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ. | KOSTRZYN | M40-49 | 22 | M 60 | 00:24:08 | 00:51:18.44 | +00:16:38 (32.4%) | 5:07 | 11.7 (67.6%) | |
23 | HAUPA Wojciech | 16 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 23 | M 63 | 00:24:56 | 00:52:14.10 | +00:17:34 (33.6%) | 5:13 | 11.5 (66.5%) | |
24 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 115 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M40-49 | 24 | M 68 | 00:24:56 | 00:52:36.04 | +00:17:56 (34.1%) | 5:15 | 11.4 (65.9%) | |
25 | KOZIMOR Mariusz | 93 | USTKA | M40-49 | 25 | M 70 | 00:26:23 | 00:53:25.87 | +00:18:46 (35.1%) | 5:20 | 11.2 (64.7%) | ||
26 | NURKOWSKI Marcin | 101 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 26 | M 73 | 00:26:10 | 00:54:09.44 | +00:19:29 (36.0%) | 5:24 | 11.1 (64.2%) | |
27 | KRYGIER Ireneusz | 96 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 27 | M 78 | 00:28:10 | 00:59:03.03 | +00:24:23 (41.3%) | 5:54 | 10.2 (59.0%) | |
28 | TURCZYN Grzegorz | 56 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 28 | M 79 | 00:29:17 | 01:00:22.32 | +00:25:42 (42.6%) | 6:02 | 9.9 (57.2%) | |
29 | PRZYMORSKI Waldemar | 42 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 29 | M 82 | 00:29:18 | 01:04:25.89 | +00:29:46 (46.2%) | 6:26 | 9.3 (53.8%) | |
30 | BURDA Sebastian | 4 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 30 | M 84 | 00:32:31 | 01:07:15.40 | +00:32:35 (48.5%) | 6:43 | 8.9 (51.4%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)