GRAND PRIX USTKI - BIEG VI BIEG Z MOWI - 10 KM

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-09-28
Miejsce:
Ustka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
97
Wystartowało:
89
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
88
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 9USB USTKAUSTKAM40-491M 100:34:25.94 3:2617,4
2ZACHARCZUK Albin 163Unia HrubieszówSŁUPSKM16-291M 200:35:40.75+00:01:143:3416,8
3DUDA Grzegorz 10BEST BEASTSBUKÓWKAM40-492M 300:36:25.00+00:01:533:3816,5
4CENDER Szymon 69WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSKTAM16-292M 400:38:12.85+00:03:473:4915,7
5WILMONT Krzysztof 59CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM30-391M 500:38:16.83+00:03:513:4915,7
6LASKA Grzegorz 30USTKAM30-392M 600:38:27.00+00:03:553:5015,6
7KAWKA Adrian 22SŁUPSKM30-393M 700:38:26.49+00:04:003:5015,6
8RYGIELSKI Arkadiusz 46KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM30-394M 800:38:37.04+00:04:123:5115,5
9GRAFF Norbert 15SZCZENURZEM30-395M 900:38:57.94+00:04:333:5315,4
10JEZIERSKI Łukasz 19USTKAM30-396M 1000:39:22.07+00:04:563:5615,2
11WEGNER Przemysław 109MWI RUNNING TEAMUSTKAM40-493M 1100:39:31.75+00:05:073:5715,2
12OLESZEK Jerzy 90SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM40-494M 1200:40:48.59+00:06:234:0414,7
13SKUMIAŁ Oskar 101USB USTKAUSTKAM30-397M 1300:41:17.00+00:06:454:0714,5
14KAMIENIECKI Rafał 20TUPOT-USTKAUSTKAM40-495M 1400:41:57.27+00:07:314:1114,3
15CYPRYCH Katarzyna 70ŁKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKK30-391K 100:41:57.31+00:07:314:1114,3
16MIKICIUK Piotr 161USTKAM40-496M 1500:42:12.75+00:07:484:1314,2
17ŻYSZKIEWICZ Piotr 65USB USTKAUSTKAM40-497M 1600:42:41.84+00:08:164:1614,1
18TOMCZAK Dominik 54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-498M 1700:42:58.12+00:08:334:1714,0
19WIŚNIEWSKI Patryk 110SŁUPSKM16-293M 1800:43:10.69+00:08:454:1913,9
20GUZIK Piotr 74USB USTKASŁUPSKM16-294M 1900:43:33.07+00:09:104:2113,8
21RYBA Paweł 45GRABNOM40-499M 2000:43:35.46+00:09:124:2113,8
22DĘGA Ryszard 72TUPOT USTKAUSTKAM60-691M 2100:43:41.47+00:09:164:2213,7
23WŁAŚNIAK Łukasz 60LUBUCZEWOM16-295M 2200:43:47.98+00:09:244:2213,7
24OLEKSIUK Przemysław 88GRYFINOM16-296M 2300:44:18.49+00:09:564:2513,5
25OLEKSIUK Andrzej 89SLUPSKM40-4910M 2400:44:18.44+00:09:564:2513,5
26PUDELSKI Krzysztof 44ZIMOWISKAM16-297M 2500:44:25.41+00:10:014:2613,5
27MUDŹ Anna 34CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK16-291K 200:44:27.15+00:10:044:2613,5
28KOSIEDOWSKI Sebastian 78USTKAM30-398M 2600:45:00.90+00:10:364:3013,3
29PRZEWROCKI Andrzej 93WYTOWNOM30-399M 2700:45:08.23+00:10:444:3013,3
30SKOCZYŃSKA Renata 100USB USTKAUSTKAK30-392K 300:45:17.56+00:10:524:3113,2
31SKOMOROWSKI Michał 47USTKAUSTKAM30-3910M 2800:46:12.99+00:11:484:3713,0
32IWANOWSKI Michał 76USTKAM30-3911M 2900:46:31.00+00:12:094:3912,9
33TOMCZAK Sebastian 55USTKAUSTKAM40-4911M 3000:46:42.00+00:12:104:4012,8
34ORŁOWSKI Edward 38SŁUPSKM40-4912M 3100:47:06.52+00:12:434:4212,7
35SPYCHALSKI Artur 49GARDNA WIELKAM40-4913M 3200:47:33.51+00:13:104:4512,6
36KRZYŻANEK Marta 27MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK40-491K 400:47:34.50+00:13:104:4512,6
37DADACZ Rafał 7USTKAM30-3912M 3300:47:47.29+00:13:244:4612,6
38PELA Hanna 40USB USTKAWODNICAK40-492K 500:48:21.33+00:13:594:5012,4
39DADACZ Malwina 71WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-393K 600:48:52.55+00:14:294:5312,3
40BERENT Robert 67USTKAM50-591M 3400:49:35.74+00:15:164:5712,1
41ZDUNEK Krzysztof 112W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4914M 3500:50:03.12+00:15:425:0012,0
42STANIASZEK Bogusław 102TUPOT USTKAGŁOBINOM60-692M 3600:50:06.17+00:15:475:0012,0
43TRUSIAK Agnieszka 107NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK40-493K 700:50:15.24+00:15:515:0111,9
44BODO Rafał 68ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3913M 3700:50:37.73+00:16:185:0311,8
45MARGAS Marcin 144SŁUPSKM16-298M 3800:50:46.22+00:16:245:0411,8
46HAUPA Wojciech 16USB USTKAUSTKAM40-4915M 3900:50:47.44+00:16:275:0411,8
47RATAJCZYK Monika 95MOWISŁUPSKK30-394K 800:51:01.38+00:16:305:0611,8
48ZDUNEK Katarzyna 111W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK40-494K 900:50:54.58+00:16:335:0511,8
49STODOŁA Monika 50USTECKA SZKOŁA BIEGANIAUSTKAK40-495K 1000:51:06.81+00:16:355:0611,7
50NADOLNY Piotr 85USB USTKAGRABNOM40-4916M 4000:50:57.73+00:16:355:0511,8
51STOLARCZUK Paulina 103USTKAK40-496K 1100:50:59.27+00:16:365:0511,8
52TÓRZ Andrzej 106USTKAUSTKAM60-693M 4100:51:00.89+00:16:385:0611,8
53PODLAK Piotr 41USTKAM30-3914M 4200:51:13.00+00:16:415:0711,7
54OLECHNOWICZ Zbigniew 87TUPOT USTKASLUPSKM70+1M 4300:51:49.85+00:17:245:1111,6
55SZMIGIERO Sebastian 165SŁUPSKM50-592M 4400:52:00.76+00:17:295:1211,5
56LEWANDOWSKA Maria 80W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK16-292K 1200:52:02.00+00:17:305:1211,5
57GONTEK Łukasz 12VWBATORYSŁUPSKM30-3915M 4500:52:21.15+00:17:595:1411,5
58PUDELSKI Jozef 43USTKAUSTKAM30-3916M 4600:52:46.63+00:18:225:1611,4
59PUDELSKI Robert 94WŁYNKÓWKOWŁYNKÓWKOM40-4917M 4700:52:48.16+00:18:235:1611,4
60PAWLIKOWSKI Szymon 92BYDGOSZCZM30-3917M 4800:52:46.24+00:18:285:1611,4
61ZARZYCKA Izabela 63W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-497K 1300:52:52.15+00:18:305:1711,3
62ŁUBKOWSKA Magdalena 82SŁUPSKK40-498K 1400:52:58.56+00:18:365:1711,3
63WOŹNIAK Grzegorz 162USTKAM50-593M 4900:53:25.06+00:19:025:2011,2
64BURDA Sebastian 4WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM40-4918M 5000:54:01.00+00:19:295:2411,1
65KOWALCZYK Justyna 1W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-395K 1500:53:48.46+00:19:305:2211,2
66BACH Paweł 2SLUPSKM30-3918M 5100:53:58.16+00:19:365:2311,1
67KOZIMOR Mariusz 79USTKAM40-4919M 5200:54:12.59+00:19:535:2511,1
68KOZA Joanna 167USTKAK30-396K 1600:55:03.34+00:20:435:3010,9
69KOZA Kamil 168USTKAM30-3919M 5300:55:03.61+00:20:445:3010,9
70NURKOWSKI Marcin 86USB USTKAUSTKAM40-4920M 5400:55:21.18+00:21:045:3210,8
71SZAŁANKIEWICZ Magdalena 104USB-USTKASŁUPSKK30-397K 1700:55:51.26+00:21:285:3510,7
72ZALIŃSKA Aneta 62USBUSTKAK30-398K 1800:56:27.23+00:22:065:3810,6
73ĆWIGOŃ Kinga 6USBUSTKAK30-399K 1900:56:26.93+00:22:065:3810,6
74SIECIŃSKA Emilia 31USTKAK30-3910K 2000:56:27.15+00:22:065:3810,6
75KUKLIŃSKA - NURKOWSKA Lucyna 28USB USTKAUSTKAK40-499K 2100:56:27.93+00:22:065:3810,6
76LEWANDOWSKI Adam 81W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3920M 5500:56:29.34+00:22:105:3910,6
77OSTROWSKA Katarzyna 91USTKAK30-3911K 2200:56:48.31+00:22:285:4010,6
78PRZYMORSKI Waldemar 42W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4921M 5600:57:05.36+00:22:475:4210,5
79TURCZYN Grzegorz 56NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4922M 5700:57:05.34+00:22:475:4210,5
80MARCZAK Małgorzata 164K50-591K 2300:58:43.14+00:24:215:5210,2
81LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 29BEST BEASTSSŁUPSKK30-3912K 2400:59:00.15+00:24:395:5410,2
82ŻELAZEK Katarzyna 113USB USTKAUSTKAK40-4910K 2500:59:08.84+00:24:485:5410,1
83GOŁGOWSKA Małgorzata 11USB USTKAUSTKAK40-4911K 2600:59:09.62+00:24:485:5410,1
84KRYGIER Ireneusz 169USTKAM40-4923M 5800:59:10.79+00:24:515:5510,1
85BUDZYŃSKA Elżbieta 166K50-592K 2701:00:07.34+00:25:446:0010,0
86JABŁONOWSKI Marian 18TUPOT USTKAUSTKAM60-694M 5901:00:48.40+00:26:306:049,9
87MICHALAK-MAŁECKA Anna 83VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK40-4912K 2801:00:48.14+00:26:306:049,9
88SYCHŁA Monika 170K30-3913K 2901:00:47.88+00:26:306:049,9
DNCNIWIŃSKI Grzegorz 36KB TUPOT USTKAUSTKAM60-69--
Znaleziono 89 wynik(ów)