Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-09-28 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 97 |
Wystartowało : | 89 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASKA Grzegorz | 30 | USTKA | M30-39 | ||
2 | SKUMIAŁ Oskar | 101 | USB USTKA | USTKA | M30-39 | |
3 | SZMIGIERO Sebastian | 165 | SŁUPSK | M50-59 | ||
4 | STODOŁA Monika | 50 | USTECKA SZKOŁA BIEGANIA | USTKA | K40-49 | |
5 | RATAJCZYK Monika | 95 | MOWI | SŁUPSK | K30-39 | |
6 | PODLAK Piotr | 41 | USTKA | M30-39 | ||
7 | BURDA Sebastian | 4 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | |
8 | TOMCZAK Sebastian | 55 | USTKA | USTKA | M40-49 | |
9 | LEWANDOWSKA Maria | 80 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K16-29 | |
10 | DUDA Grzegorz | 10 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | |
11 | ZACHARCZUK Albin | 163 | Unia Hrubieszów | SŁUPSK | M16-29 | |
12 | DRWAL Piotr | 9 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
13 | WILMONT Krzysztof | 59 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | M30-39 | |
14 | KAWKA Adrian | 22 | SŁUPSK | M30-39 | ||
15 | OLESZEK Jerzy | 90 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | |
16 | CYPRYCH Katarzyna | 70 | ŁKS FENIX SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | |
17 | KAMIENIECKI Rafał | 20 | TUPOT-USTKA | USTKA | M40-49 | |
18 | WIŚNIEWSKI Patryk | 110 | SŁUPSK | M16-29 | ||
19 | CENDER Szymon | 69 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USKTA | M16-29 | |
20 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 87 | TUPOT USTKA | SLUPSK | M70+ | |
21 | SKOCZYŃSKA Renata | 100 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | |
22 | JEZIERSKI Łukasz | 19 | USTKA | M30-39 | ||
23 | RYGIELSKI Arkadiusz | 46 | KLUB BIEGACZA MOWI | SŁAWNO | M30-39 | |
24 | GRAFF Norbert | 15 | SZCZENURZE | M30-39 | ||
25 | WEGNER Przemysław | 109 | MWI RUNNING TEAM | USTKA | M40-49 | |
26 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 65 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
27 | DĘGA Ryszard | 72 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | |
28 | KOSIEDOWSKI Sebastian | 78 | USTKA | M30-39 | ||
29 | SKOMOROWSKI Michał | 47 | USTKA | USTKA | M30-39 | |
30 | TOMCZAK Dominik | 54 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
31 | PUDELSKI Robert | 94 | WŁYNKÓWKO | WŁYNKÓWKO | M40-49 | |
32 | TRUSIAK Agnieszka | 107 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | |
33 | RYBA Paweł | 45 | GRABNO | M40-49 | ||
34 | WŁAŚNIAK Łukasz | 60 | LUBUCZEWO | M16-29 | ||
35 | PUDELSKI Krzysztof | 44 | ZIMOWISKA | M16-29 | ||
36 | MUDŹ Anna | 34 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | K16-29 | |
37 | PRZEWROCKI Andrzej | 93 | WYTOWNO | M30-39 | ||
38 | KRZYŻANEK Marta | 27 | MOCZYMORDY TEAM | GARDNA WIELKA | K40-49 | |
39 | DADACZ Rafał | 7 | USTKA | M30-39 | ||
40 | MIKICIUK Piotr | 161 | USTKA | M40-49 | ||
41 | DADACZ Malwina | 71 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
42 | PUDELSKI Jozef | 43 | USTKA | USTKA | M30-39 | |
43 | GUZIK Piotr | 74 | USB USTKA | SŁUPSK | M16-29 | |
44 | OLEKSIUK Przemysław | 88 | GRYFINO | M16-29 | ||
45 | SPYCHALSKI Artur | 49 | GARDNA WIELKA | M40-49 | ||
46 | MARGAS Marcin | 144 | SŁUPSK | M16-29 | ||
47 | STOLARCZUK Paulina | 103 | USTKA | K40-49 | ||
48 | TÓRZ Andrzej | 106 | USTKA | USTKA | M60-69 | |
49 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 82 | SŁUPSK | K40-49 | ||
50 | WOŹNIAK Grzegorz | 162 | USTKA | M50-59 | ||
51 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 166 | K50-59 | |||
52 | ORŁOWSKI Edward | 38 | SŁUPSK | M40-49 | ||
53 | SZAŁANKIEWICZ Magdalena | 104 | USB-USTKA | SŁUPSK | K30-39 | |
54 | OLEKSIUK Andrzej | 89 | SLUPSK | M40-49 | ||
55 | PELA Hanna | 40 | USB USTKA | WODNICA | K40-49 | |
56 | ZDUNEK Katarzyna | 111 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | K40-49 | |
57 | NADOLNY Piotr | 85 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | |
58 | GONTEK Łukasz | 12 | VWBATORY | SŁUPSK | M30-39 | |
59 | ZARZYCKA Izabela | 63 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K40-49 | |
60 | BACH Paweł | 2 | SLUPSK | M30-39 | ||
61 | ZALIŃSKA Aneta | 62 | USB | USTKA | K30-39 | |
62 | KUKLIŃSKA - NURKOWSKA Lucyna | 28 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
63 | MARCZAK Małgorzata | 164 | K50-59 | |||
64 | IWANOWSKI Michał | 76 | USTKA | M30-39 | ||
65 | ZDUNEK Krzysztof | 112 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
66 | LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta | 29 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K30-39 | |
67 | ŻELAZEK Katarzyna | 113 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
68 | GOŁGOWSKA Małgorzata | 11 | USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
69 | ĆWIGOŃ Kinga | 6 | USB | USTKA | K30-39 | |
70 | SIECIŃSKA Emilia | 31 | USTKA | K30-39 | ||
71 | BERENT Robert | 67 | USTKA | M50-59 | ||
72 | BODO Rafał | 68 | ZOZKOSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | |
73 | HAUPA Wojciech | 16 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | |
74 | KOZA Joanna | 167 | USTKA | K30-39 | ||
75 | KOZA Kamil | 168 | USTKA | M30-39 | ||
76 | LEWANDOWSKI Adam | 81 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | |
77 | OSTROWSKA Katarzyna | 91 | USTKA | K30-39 | ||
78 | KRYGIER Ireneusz | 169 | USTKA | M40-49 | ||
79 | KOZIMOR Mariusz | 79 | USTKA | M40-49 | ||
80 | PRZYMORSKI Waldemar | 42 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
81 | JABŁONOWSKI Marian | 18 | TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | |
Niesklasyfikowani | ||||||
DNC | NIWIŃSKI Grzegorz | 36 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M60-69 | |
83 | STANIASZEK Bogusław | 102 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | M60-69 | |
84 | PAWLIKOWSKI Szymon | 92 | BYDGOSZCZ | M30-39 | ||
85 | KOWALCZYK Justyna | 1 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
86 | SYCHŁA Monika | 170 | K30-39 | |||
87 | MICHALAK-MAŁECKA Anna | 83 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | K40-49 | |
88 | TURCZYN Grzegorz | 56 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
89 | NURKOWSKI Marcin | 86 | USB USTKA | USTKA | M40-49 |
Znaleziono 89 wynik(ów)