Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-09-28 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 97 |
Wystartowało : | 89 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DRWAL Piotr | 9 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 1 | M 1 | 00:34:25.94 | 3:26 | 17.4 (100%) | ||
2 | DUDA Grzegorz | 10 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 2 | M 3 | 00:36:25.00 | +00:01:53 (5.2%) | 3:38 | 16.5 (94.8%) | |
3 | WEGNER Przemysław | 109 | MWI RUNNING TEAM | USTKA | M40-49 | 3 | M 11 | 00:39:31.75 | +00:05:07 (12.9%) | 3:57 | 15.2 (87.4%) | |
4 | OLESZEK Jerzy | 90 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 4 | M 12 | 00:40:48.59 | +00:06:23 (15.6%) | 4:04 | 14.7 (84.5%) | |
5 | KAMIENIECKI Rafał | 20 | TUPOT-USTKA | USTKA | M40-49 | 5 | M 14 | 00:41:57.27 | +00:07:31 (17.9%) | 4:11 | 14.3 (82.2%) | |
6 | MIKICIUK Piotr | 161 | USTKA | M40-49 | 6 | M 15 | 00:42:12.75 | +00:07:48 (18.5%) | 4:13 | 14.2 (81.6%) | ||
7 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 65 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 7 | M 16 | 00:42:41.84 | +00:08:16 (19.3%) | 4:16 | 14.1 (81.0%) | |
8 | TOMCZAK Dominik | 54 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 8 | M 17 | 00:42:58.12 | +00:08:33 (19.9%) | 4:17 | 14 (80.5%) | |
9 | RYBA Paweł | 45 | GRABNO | M40-49 | 9 | M 20 | 00:43:35.46 | +00:09:12 (21.1%) | 4:21 | 13.8 (79.3%) | ||
10 | OLEKSIUK Andrzej | 89 | SLUPSK | M40-49 | 10 | M 24 | 00:44:18.44 | +00:09:56 (22.4%) | 4:25 | 13.5 (77.6%) | ||
11 | TOMCZAK Sebastian | 55 | USTKA | USTKA | M40-49 | 11 | M 30 | 00:46:42.00 | +00:12:10 (26.1%) | 4:40 | 12.8 (73.6%) | |
12 | ORŁOWSKI Edward | 38 | SŁUPSK | M40-49 | 12 | M 31 | 00:47:06.52 | +00:12:43 (26.9%) | 4:42 | 12.7 (73.0%) | ||
13 | SPYCHALSKI Artur | 49 | GARDNA WIELKA | M40-49 | 13 | M 32 | 00:47:33.51 | +00:13:10 (27.6%) | 4:45 | 12.6 (72.4%) | ||
14 | ZDUNEK Krzysztof | 112 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 14 | M 35 | 00:50:03.12 | +00:15:42 (31.3%) | 5:00 | 12 (69.0%) | |
15 | HAUPA Wojciech | 16 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 15 | M 39 | 00:50:47.44 | +00:16:27 (32.3%) | 5:04 | 11.8 (67.8%) | |
16 | NADOLNY Piotr | 85 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | 16 | M 40 | 00:50:57.73 | +00:16:35 (32.5%) | 5:05 | 11.8 (67.8%) | |
17 | PUDELSKI Robert | 94 | WŁYNKÓWKO | WŁYNKÓWKO | M40-49 | 17 | M 47 | 00:52:48.16 | +00:18:23 (34.8%) | 5:16 | 11.4 (65.5%) | |
18 | BURDA Sebastian | 4 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 18 | M 50 | 00:54:01.00 | +00:19:29 (36.1%) | 5:24 | 11.1 (63.8%) | |
19 | KOZIMOR Mariusz | 79 | USTKA | M40-49 | 19 | M 52 | 00:54:12.59 | +00:19:53 (36.6%) | 5:25 | 11.1 (63.8%) | ||
20 | NURKOWSKI Marcin | 86 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 20 | M 54 | 00:55:21.18 | +00:21:04 (37.9%) | 5:32 | 10.8 (62.1%) | |
21 | PRZYMORSKI Waldemar | 42 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 21 | M 56 | 00:57:05.36 | +00:22:47 (39.8%) | 5:42 | 10.5 (60.3%) | |
22 | TURCZYN Grzegorz | 56 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 22 | M 57 | 00:57:05.34 | +00:22:47 (39.8%) | 5:42 | 10.5 (60.3%) | |
23 | KRYGIER Ireneusz | 169 | USTKA | M40-49 | 23 | M 58 | 00:59:10.79 | +00:24:51 (41.9%) | 5:55 | 10.1 (58.0%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)