GRAND PRIX USTKI - PO 5 EDYCJACH

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-08-24
Miejsce:
Ustka
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
218
Nie ukończyło:
171
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Etap5 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap1Etap2Etap3Etap4Etap5Suma
miejsc
50km
Czas
łączny
50km
        
1RUDNIK Krzysztof 6168KRĘPA SŁUPSKAM30-391M 1223311102:54:57.00
2DUDA Grzegorz 6035BEST BEASTSBUKÓWKAM40-491M 2444542103:06:41.00
3WEGNER Przemysław 6216MOVIUSTKAM40-492M 3977963803:13:00.00
4CHOLEWIŃSKI Artur 6020DECATHLON POWERSŁUPSKM30-392M 48858103903:12:47.00
5JEZIERSKI Łukasz 6064USTKAM30-393M 56961094003:13:22.00
6KOZA Kamil 6092USB USTKAUSTKAM30-394M 6111381585503:16:00.00
7LASKA Grzegorz 6106USTKAM30-395M 710111118136303:18:19.00
8WILMONT Krzysztof 6219CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKM30-396M 8727101376403:19:58.00
9RYGIELSKI Arkadiusz 6172KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM30-397M 916221416168403:24:53.00
10KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 6103USB USTKAUSTKAK40-491K 1262322302712803:34:50.00
11KAMIŃSKI_ Marcin 6072MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM40-493M 10333231443417403:44:18.00
12ŻYSZKIEWICZ Piotr 6241USBUSTKAM40-494M 11394041403319303:47:28.00
13PAWLIK Krystian 6151USTKAM16-291M 12357332272819503:46:37.00
14TOMCZAK Dominik 6206NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-495M 13284925554620303:48:08.00
15WŁAŚNIAK Łukasz 6220LUBUCZEWOM16-292M 14302126826522403:52:30.00
16IWANOWSKI Michał 6057M30-398M 15484451564924803:58:12.00
17SPYCHALSKI Artur 6187GARDNA WIELKAM40-496M 16515845584225403:57:58.00
18PUDELSKI Krzysztof 6163ZIMOWISKAM16-293M 17775635524026003:57:26.00
19NIWIŃSKI Grzegorz 6135KB TUPOT USTKAUSTKAM60-691M 18605571645030004:06:06.00
20PELA Hanna 6152USBWODNICAK40-492K 2667150635630604:05:43.00
21TOMCZAK Sebastian 6207USTKAUSTKAM40-497M 19405370776930904:06:02.00
21SIECIŃSKA Emilia 6177USB USTKAUSTKAK30-391K 3646263665430904:07:06.00
23PODLAK Piotr 6157USTKAM30-399M 20465246808831204:06:44.00
24ORŁOWSKI Edward 6146SŁUPSKM40-498M 21627555715331604:07:59.00
25ĆWIGOŃ Kinga 6028USB USTKAUSTKAK30-392K 4638462655132504:09:23.00
26BERENT Robert 6005USTKAM50-591M 22676959766033104:10:31.00
27ZALIŃSKA Aneta 6228USBUSTKAK30-393K 5748557675233504:10:01.00
28BODO Rafał 6006ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3910M 23535958878033704:12:21.00
29ZAGRODZKI Ireneusz 6227KB TUPOT USTKAUSTKAM60-692M 24657767816635604:13:23.00
30OLECHNOWICZ Zbigniew 6140TUPOT USTKASŁUPSKM70+1M 257361491057336104:16:45.00
31KOCEJKO Marek 6082USBUSTKAM60-693M 266964521069738804:23:14.00
32BACH Paweł 6002SŁUPSKM30-3911M 27768069928340004:20:23.00
33GONTEK Łukasz 6045VWBATORYSŁUPSKM30-3912M 28847877847840104:20:24.00
34NURKOWSKI Marcin 6137USBUSTKAM40-499M 29879664919042804:24:48.00
35KOZA Joanna 6093USB USTKAUSTKAK30-394K 6938673898943004:24:08.00
36LEWANDOWSKA Maria 6109W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-395K 78682791098243804:27:54.00
37GRABOWICZ Jurek 6048TUPOT USTKAUSTKAM70+2M 309592103787644404:38:15.00
38ZARZYCKA Izabela 6230W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-493K 89789781088545704:31:13.00
39TÓRZ Andrzej 6208USTKAM60-694M 319895831108747304:34:03.00
40LEWANDOWSKI Adam 6110W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3913M 3294819210710447804:43:43.00
41PRZYMORSKI Waldemar 6161W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4910M 33111908511110550204:47:10.00
42KRYGIER Ireneusz 6099W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4911M 34108107961149952404:51:17.00
43JUSIEWICZ Tomasz 6067USTKAM30-3914M 35117108951219553604:57:51.00
44JABŁONOWSKI Marian 6058TUPOT USTKAUSTKAM60-695M 361141099712210154305:02:06.00
45BURDA Sebastian 6015W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-4912M 3710310510012711054505:09:15.00
46ZWOLIŃSKA Agnieszka 6236USTKAUSTKAK40-494K 91191139812410856205:15:42.00
47KOWALCZYK Justyna 6091W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-396K 1012011410112611157205:25:05.00
KIJEWSKI Mariusz 6078SŁUPSKM30-3915 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
TEREFENKO Joanna 6205LKS JANTAR USTKAUSTKAK16-2917 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SADOWSKI Paweł 6175STOPA SŁUPSKSŁUPSKM40-4922 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
PĘKAŁA Piotr 6153KOSZALINM40-4923 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
BOGUMIŁOW Marcin 6009DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM30-3925 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
MŁYNARCZYK Zbyszek 6126SŁUPSKM30-3931 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
MAJCHRZAK Łukasz 6114AWL WROCŁAWUSTKAM16-2934 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
STAWICKI Marek 6190OSP SMOŁDZINOSMOŁDZINOM40-4941 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
GOC Małgorzata 6043SMOŁDZIŃSKI LASK30-3942 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
PARDEJ Liliana 6150BATALION OCHRONY BAZY REDZIKOWODUNINOWOK16-2947 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KANIOWSKI Jacek 6073W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-4954 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KLASA Jan 6079UG CZARNA DĄBRÓWKANOZYNOM60-6955 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
HANUSZEWICZ Karolina 6054GWIAZDYSŁUPSKK30-3968 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
FURSEWICZ Bartłomiej 6041KS BURZASIEMIANICEM30-3970 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
PIĄTKOWSKI Michał 6154SŁUPSKM16-2972 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ZBLEWSKI Patryk 6231NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM30-3982 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
WENCŁAWSKI Michał 6217DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM16-2985 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
DYRMO Anna 6036BRAKWŁYNKÓWKOK30-3999 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ŻYŁKA Milena 6240WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK30-39104 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
NOWAK Paweł 6136HUSARIA RACE TEAMSŁUPSKM16-29106 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 6129DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK40-49110 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
GRABOWSKA Kinga 6049ORANGE POLSKASŁUPSKK30-39112 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
GZIK Radosław 6053W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-39123 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
CEJKO Dawid 6017BALTIC SEALSSŁUPSKM16-290 DNF12 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
JAKUBCZAK Marcin 6060BYDLINOM40-490 DNF15 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
DYŚKO Wojciech 6037SŁUPSKM30-390 DNF34 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ŻELAZEK Kamil 6238USTKAM30-390 DNF39 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KARAŚ Radosław 6074NIGHT RUNNERS SŁUPSKUSTKAM30-3952 DNF43 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
FEDOROWICZ Michał 604037 DR OPSOCHACZEWM40-490 DNF45 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SOBOLEWSKI Tomasz 6186STRZELINOM40-4932 DNF50 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ROBAK Grzegorz 6167W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-390 DNF57 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
MROZIK Joanna 6131SŁUPSKK30-39105 DNF91 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
WOŹNIAK Grzegorz 6223GRZESŁAW WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM50-59102 DNF103 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SZCZASIUK Mariusz 6199USTKAM40-4989 DNF106 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
IWAN-KUCIA Lena 6056USTKAK30-39116 DNF112 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SMOLIŃSKA Edyta 6184SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK30-390 DNF115 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
STANIOCH Krzysztof 6189USTKAM16-290 DNF0 DNF13 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 6105BEST BEASTSSŁUPSKK30-3927 DNF63 DNF30 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
BASIŃSKI Paweł 6004USB USTKAUSTKAM30-3958 DNF33 DNF36 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
JAROS Adam 6062SŁUPSKM40-490 DNF51 DNF38 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
WIATRZYK Krzysztof 6218DARŁOWODARŁOWOM40-4949 DNF46 DNF43 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
PADY Liliana 6148BOBDUNINOWOK16-290 DNF0 DNF47 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
PUDELSKI Robert 6164WŁYNKÓWKOWŁYNKÓWKOM40-4981 DNF67 DNF48 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KAMIŃSKA Monika 6070SŁUPSKK30-3971 DNF72 DNF56 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
RZĄDKOWSKA Maria 6174USTKAK40-490 DNF0 DNF72 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ANDRZEJCZAK Sławomir 6001GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4992 DNF94 DNF74 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KOT Daniel 6090KOT TEAMSŁUPSKM40-490 DNF100 DNF80 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SZAŁANKIEWICZ Magdalena 6198USB -USTKASŁUPSKK30-390 DNF0 DNF87 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KAMIŃSKI Marcin 6071SŁUPSKM30-39107 DNF93 DNF88 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
OLSZAK Beata 6144USB USTKAUSTKAK40-490 DNF0 DNF89 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
BRODACKA Katarzyna 6011SŁUPSKK16-29101 DNF98 DNF90 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SZOŁTYSIK Agnieszka 6203USTKAK30-3990 DNF0 DNF91 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
DRWAL Piotr 6034USB USTKAUSTKAM40-491 DNF1 DNF1 DNF1 DNF0 DNF DNF DNF
BORYCHOWSKI Mariusz 6010HERKULESKOBYLNICAM40-490 DNF0 DNF0 DNF2 DNF0 DNF DNF DNF
KOZAK Arkadiusz 6094HERKULESBONINM40-490 DNF0 DNF0 DNF4 DNF0 DNF DNF DNF
GÓRKA Marcin 6047GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM30-390 DNF0 DNF0 DNF6 DNF0 DNF DNF DNF
MILLETTE Sebastien 6125GDANSKM30-390 DNF0 DNF0 DNF11 DNF0 DNF DNF DNF
CYPARSKI Marcin 6021ACTIVE RUNNERS PŁOCKPŁOCKM40-490 DNF0 DNF0 DNF14 DNF0 DNF DNF DNF
RĘKAWEK Modest 6166UKS JANTAR USTKAUSTKAM16-290 DNF0 DNF0 DNF17 DNF0 DNF DNF DNF
KAWKA Adrian 6077SŁUPSKM30-3914 DNF14 DNF0 DNF19 DNF0 DNF DNF DNF
MARET Robert 6119LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM40-490 DNF0 DNF0 DNF20 DNF0 DNF DNF DNF
SKUMIAŁ Oskar 6182USB USTKAUSTKAM30-390 DNF25 DNF16 DNF21 DNF0 DNF DNF DNF
ULAS Maciej 6213BOCHNIAM30-390 DNF0 DNF0 DNF23 DNF0 DNF DNF DNF
FABICH Adrian 6038USB USTKAUSTKAM30-390 DNF36 DNF0 DNF25 DNF0 DNF DNF DNF
JAWORSKI Krzysztof 6063SŁUPSKM30-390 DNF0 DNF0 DNF26 DNF0 DNF DNF DNF
JABŁOŃSKI Tomasz 6059KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4913 DNF0 DNF0 DNF28 DNF0 DNF DNF DNF
FABJAN Wiesław 6039KUBISIA TEAM OLEŚNICADOBROSZYCEM50-590 DNF0 DNF0 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF
JĘDRZEJEWSKI Marceli 6066PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITGOSTYNINM40-490 DNF0 DNF0 DNF35 DNF0 DNF DNF DNF
RYBA Paweł 6170GRABNOM40-4919 DNF19 DNF12 DNF36 DNF0 DNF DNF DNF
KONIECZNY Piotr 6085USB USTKAINOWROCŁAWM40-490 DNF29 DNF0 DNF42 DNF0 DNF DNF DNF
OŁUBEK Robert 6145HRMAX ŻORYŻORYM40-490 DNF0 DNF0 DNF45 DNF0 DNF DNF DNF
ZACHARSKI Jerzy 6226TRZCIANKAM50-590 DNF0 DNF0 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF
MELON Tomasz 6121KLUB SPORTOWY TĘCZASKIERNIEWICEM30-390 DNF0 DNF0 DNF47 DNF0 DNF DNF DNF
SULL Kacper 6195SŁUPSKM16-2929 DNF28 DNF0 DNF48 DNF0 DNF DNF DNF
PROTASEWICZ Andrzej 6160KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-490 DNF0 DNF0 DNF49 DNF0 DNF DNF DNF
JĘDRAS Remigiusz 6065MIŁOSZYCEM40-490 DNF0 DNF0 DNF51 DNF0 DNF DNF DNF
WYBRANIEC Karolina 6225SŁUPSKK30-390 DNF0 DNF0 DNF53 DNF0 DNF DNF DNF
SITNIK Mikołaj 6178USTKAM16-290 DNF42 DNF33 DNF54 DNF0 DNF DNF DNF
MARET Wacław 6118LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM60-690 DNF0 DNF0 DNF57 DNF0 DNF DNF DNF
BRZEZIŃSKI Rafał 6012NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-490 DNF0 DNF0 DNF59 DNF0 DNF DNF DNF
KWAŚNIAK Zdzisław 6104DECATHLONSŁUPSKM50-590 DNF0 DNF0 DNF60 DNF0 DNF DNF DNF
SAPIJASZKA Stanisław 6176USTKAM60-690 DNF60 DNF0 DNF61 DNF0 DNF DNF DNF
PUDELSKI Józef 6162USTKAUSTKAM30-3980 DNF66 DNF44 DNF62 DNF0 DNF DNF DNF
RUTECKA Sylwia 6169TUPOT USTKAUSTKAK30-3978 DNF88 DNF54 DNF68 DNF0 DNF DNF DNF
CHEVRIER Elisabeth 6019GDAŃSKK30-390 DNF0 DNF0 DNF69 DNF0 DNF DNF DNF
KREKORZ Marcin 6097WŁYNKÓWKOM40-490 DNF0 DNF0 DNF72 DNF0 DNF DNF DNF
CZAJKOWSKI Paweł 6024KIELCEM40-490 DNF0 DNF0 DNF73 DNF0 DNF DNF DNF
KRZYŻANEK Marta 6100MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK40-4961 DNF65 DNF53 DNF83 DNF0 DNF DNF DNF
RATAJCZAK Monika 6165MOWISŁUPSKK30-390 DNF0 DNF0 DNF85 DNF0 DNF DNF DNF
WOŁOCH Mateusz 6222MARKOS RUNNING TEAMUSTKAM30-3945 DNF0 DNF0 DNF88 DNF0 DNF DNF DNF
TRUSIAK Miłosz 6209NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-490 DNF79 DNF0 DNF93 DNF0 DNF DNF DNF
ZARĘBSKI Maciej 6229USTKAM40-490 DNF83 DNF82 DNF94 DNF0 DNF DNF DNF
TUROWSKI Wojciech 6212USTKAM50-5979 DNF0 DNF61 DNF96 DNF0 DNF DNF DNF
MĄCZKA Tomasz 6120JUSIEWICZ TEAMSŁUPSKM30-390 DNF0 DNF0 DNF97 DNF0 DNF DNF DNF
MALINOWSKA-KUDZIA Izabela 6116WROCŁAWK40-490 DNF0 DNF0 DNF102 DNF0 DNF DNF DNF
KLONOWSKI Artur 6080KOSPELKOSZALINM40-490 DNF0 DNF0 DNF103 DNF0 DNF DNF DNF
KŁOSOWSKI Karol 6081MODLNICAM30-390 DNF0 DNF0 DNF104 DNF0 DNF DNF DNF
KOMAR Agnieszka 6084KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-390 DNF0 DNF0 DNF112 DNF0 DNF DNF DNF
GOŁGOWSKA Małgorzata 6044USBUSTKAK40-4996 DNF0 DNF81 DNF115 DNF0 DNF DNF DNF
PROTASEWICZ Renata 6159KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-390 DNF0 DNF0 DNF116 DNF0 DNF DNF DNF
MICHALAK-MAŁECKA Anna 6123VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK40-490 DNF0 DNF0 DNF117 DNF0 DNF DNF DNF
BUDZYŃSKA Elżbieta 6013SŁUPSKK50-590 DNF0 DNF0 DNF118 DNF0 DNF DNF DNF
KUBICA Tomasz 6101REEBOK RUN CREW TORUŃTORUŃM40-490 DNF0 DNF0 DNF119 DNF0 DNF DNF DNF
SYCHLA Monika 6197VACU ACTIV GYMŁOSINOK30-390 DNF0 DNF0 DNF125 DNF0 DNF DNF DNF
DAMPS Julita 6030NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-39122 DNF117 DNF0 DNF128 DNF0 DNF DNF DNF
SULL Aga 6196NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK40-49115 DNF0 DNF0 DNF129 DNF0 DNF DNF DNF
BURZYŃSKI Aleksander 6016ŚCIGAJ KRZYCHA TEAMSŁUPSKM40-493 DNF3 DNF2 DNF0 DNF2 DNF DNF DNF
OLECH Adam 6139MONARDĘBNICA KASZUBSKAM16-290 DNF0 DNF0 DNF0 DNF3 DNF DNF DNF
CZERWIŃSKI Maciej 6026BALTIC SEALSSŁUPSKM16-295 DNF5 DNF0 DNF7 DNF5 DNF DNF DNF
GOSTKOWSKI Łukasz 6046KB GOCH BYTÓWBYTÓWM30-390 DNF0 DNF0 DNF0 DNF11 DNF DNF DNF
GRAFF Norbert 6050SZCZENURZE POMORSKA 27M30-390 DNF17 DNF15 DNF12 DNF12 DNF DNF DNF
KAMIENIECKI Rafał 6069TUPOT USTKAUSTKAM40-4938 DNF10 DNF17 DNF0 DNF14 DNF DNF DNF
CYPRYCH Katarzyna 6022LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKK30-3924 DNF0 DNF18 DNF0 DNF15 DNF DNF DNF
NAGÓREK Krzysztof 6134TUPOT USTKASŁUPSKM60-6920 DNF16 DNF19 DNF0 DNF17 DNF DNF DNF
CENDER Szymon 6018W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM16-2912 DNF6 DNF9 DNF0 DNF18 DNF DNF DNF
ŻYLICZ Paweł 6239STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM16-2918 DNF0 DNF0 DNF0 DNF19 DNF DNF DNF
SZCZERBATY Paweł 6201SŁUPSKM30-390 DNF0 DNF0 DNF0 DNF20 DNF DNF DNF
OLEKSIUK Przemysław 6142GRYFINOM16-290 DNF18 DNF27 DNF0 DNF21 DNF DNF DNF
GUZIK Piotr 6052SŁUPSKM16-290 DNF38 DNF0 DNF22 DNF22 DNF DNF DNF
DĘGA Ryszard 6033TUPOT USTKAUSTKAM60-690 DNF24 DNF21 DNF31 DNF23 DNF DNF DNF
OLESZEK Jerzy 6143SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM40-490 DNF20 DNF20 DNF29 DNF24 DNF DNF DNF
PAKUŁA Mateusz 6149SŁUPSKM30-390 DNF0 DNF0 DNF33 DNF25 DNF DNF DNF
OKOŁOTOWICZ Sebastian 6138M30-3921 DNF0 DNF23 DNF0 DNF26 DNF DNF DNF
MOROŃ Jarosław 6128WODNICAM30-3959 DNF0 DNF0 DNF38 DNF29 DNF DNF DNF
WRZACHOL Piotr 6224USTKAM16-290 DNF0 DNF0 DNF50 DNF30 DNF DNF DNF
GAWEŁ Zbigniew 6042POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM60-690 DNF0 DNF0 DNF0 DNF31 DNF DNF DNF
DASZKIEWICZ Emil 6032USTKAM16-290 DNF0 DNF0 DNF0 DNF32 DNF DNF DNF
MUDŹ Anna 6132CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK16-2936 DNF0 DNF42 DNF39 DNF35 DNF DNF DNF
KOCZOROWSKI Paweł 6083W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-490 DNF0 DNF0 DNF37 DNF36 DNF DNF DNF
SKOMOROWSKI Michał 6180USTKAUSTKAM30-390 DNF26 DNF29 DNF34 DNF37 DNF DNF DNF
NADOLNY Piotr 6133USB USTKAGRABNOM40-490 DNF31 DNF0 DNF41 DNF38 DNF DNF DNF
OLEKSIUK Andrzej 6141SŁUPSKM40-490 DNF30 DNF28 DNF43 DNF39 DNF DNF DNF
SŁOMIŃSKI Kamil 6183USTKAM30-3950 DNF48 DNF37 DNF0 DNF41 DNF DNF DNF
KONOPKA Sebastian 6087WROCŁAWM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF
SKOCZYŃSKA Renata 6179USB USTKAUSTKAK30-390 DNF41 DNF34 DNF0 DNF44 DNF DNF DNF
GUSMANN Zbigniew 6051SŁUPSKM60-690 DNF0 DNF0 DNF0 DNF45 DNF DNF DNF
KROTOWSKI Grzegorz 6098TUPOT USTKAUSTKAM50-590 DNF0 DNF0 DNF79 DNF47 DNF DNF DNF
SZMIGIERO Arkadiusz 6202W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF48 DNF DNF DNF
LEMAŃSKA Katarzyna 6107USB USTKAUSTKAK16-2957 DNF47 DNF39 DNF0 DNF55 DNF DNF DNF
DADACZ Rafał 6029USTKAM30-3944 DNF54 DNF65 DNF0 DNF57 DNF DNF DNF
KOSIEDOWSKI Sebastian 6089USTKAM30-3943 DNF35 DNF0 DNF0 DNF58 DNF DNF DNF
MIKICIUK Piotr 6124USTKAM40-490 DNF37 DNF24 DNF24 DNF59 DNF DNF DNF
URGACZ Mirosław 6214CIESZYNM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF61 DNF DNF DNF
SZOPA Maciej 6204WROCŁAWM16-290 DNF0 DNF0 DNF0 DNF62 DNF DNF DNF
ZDUNEK Krzysztof 6232W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-490 DNF68 DNF60 DNF70 DNF63 DNF DNF DNF
TRUSIAK Agnieszka 6210NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK40-4983 DNF70 DNF0 DNF74 DNF64 DNF DNF DNF
ZIELIŃSKA Danuta 6235USB USTKAUSTKAK30-3956 DNF0 DNF68 DNF75 DNF67 DNF DNF DNF
KARGUL Jacek 6075NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4937 DNF0 DNF0 DNF86 DNF68 DNF DNF DNF
BARSZCZEWSKI Sebastian 6003BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF70 DNF DNF DNF
SKORLIŃSKI Krzysztof 6181ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ.KOSTRZYNM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF71 DNF DNF DNF
KUBLIK Filip 6102WROCŁAWM30-390 DNF0 DNF0 DNF0 DNF72 DNF DNF DNF
STOLARCZUK Paulina 6192USTKAK40-490 DNF97 DNF76 DNF90 DNF74 DNF DNF DNF
HAUPA Wojciech 6055USBUSTKAM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF75 DNF DNF DNF
MĘCZYŃSKI Piotr 61226 BPDŁĘCZYCAM50-590 DNF0 DNF0 DNF0 DNF77 DNF DNF DNF
STODOŁA Monika 6191USBUSTKAK40-4988 DNF76 DNF66 DNF0 DNF79 DNF DNF DNF
SMOLIŃSKI Krzysztof 6185SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM40-490 DNF116 DNF40 DNF0 DNF81 DNF DNF DNF
KOZIMOR Mariusz 6095USTKAM40-490 DNF87 DNF0 DNF95 DNF84 DNF DNF DNF
ZDUNEK Katarzyna 6233SŁUPSKK40-490 DNF99 DNF0 DNF101 DNF86 DNF DNF DNF
POKORNY Edward 6158TUPOT USTKAUSTKAM70+100 DNF0 DNF84 DNF98 DNF91 DNF DNF DNF
KONKEL Joanna 6086MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWSKOK50-5991 DNF101 DNF0 DNF99 DNF92 DNF DNF DNF
LESNER-MĄCZYŃSKA Monika 6108USB USTKAUSTKAK30-39113 DNF0 DNF0 DNF0 DNF93 DNF DNF DNF
STANIASZEK Bogusław 6188KB TUPOT USTKAGŁOBINOM60-6975 DNF74 DNF0 DNF0 DNF94 DNF DNF DNF
OSTROWSKA Katarzyna 6147USTKAK30-390 DNF0 DNF0 DNF120 DNF96 DNF DNF DNF
MARCZAK Małgorzata 6117-ŻELKOWOK50-59121 DNF111 DNF99 DNF0 DNF98 DNF DNF DNF
TURCZYN Grzegorz 6211NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-49109 DNF104 DNF0 DNF113 DNF100 DNF DNF DNF
WOJTCZAK Marta 6221WROCŁAWK16-290 DNF0 DNF0 DNF0 DNF102 DNF DNF DNF
KRASUCKA Izabela 6096SŁUPSKK30-390 DNF0 DNF0 DNF0 DNF103 DNF DNF DNF
CZECH Roman 6025KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM70+0 DNF102 DNF86 DNF100 DNF106 DNF DNF DNF
MORDAL Eliza 6127USB USTKAUSTKAK40-490 DNF110 DNF94 DNF0 DNF107 DNF DNF DNF
ŻELAZEK Katarzyna 6237USBUSTKAK40-49118 DNF0 DNF93 DNF123 DNF109 DNF DNF DNF
KABACIŃSKI Bronisław 6068TUPOT USTKAUSTKAM70+0 DNF118 DNF102 DNF130 DNF112 DNF DNF DNF
Znaleziono 218 wynik(ów)