Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-08-24 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 50 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 218 |
Nie ukończyło : | 171 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Etap5 | Suma punktów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAWLIK Krystian | 6151 | USTKA | M16-29 | 1 | M 12 | 35 | 73 | 32 | 27 | 28 | 195 | ||
2 | WŁAŚNIAK Łukasz | 6220 | LUBUCZEWO | M16-29 | 2 | M 14 | 30 | 21 | 26 | 82 | 65 | 224 | ||
3 | PUDELSKI Krzysztof | 6163 | ZIMOWISKA | M16-29 | 3 | M 17 | 77 | 56 | 35 | 52 | 40 | 260 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
MAJCHRZAK Łukasz | 6114 | AWL WROCŁAW | USTKA | M16-29 | 34 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
PIĄTKOWSKI Michał | 6154 | SŁUPSK | M16-29 | 72 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
WENCŁAWSKI Michał | 6217 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M16-29 | 85 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
NOWAK Paweł | 6136 | HUSARIA RACE TEAM | SŁUPSK | M16-29 | 106 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
CEJKO Dawid | 6017 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M16-29 | 0 DNF | 12 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
STANIOCH Krzysztof | 6189 | USTKA | M16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 13 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
RĘKAWEK Modest | 6166 | UKS JANTAR USTKA | USTKA | M16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 17 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
SULL Kacper | 6195 | SŁUPSK | M16-29 | 29 DNF | 28 DNF | 0 DNF | 48 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SITNIK Mikołaj | 6178 | USTKA | M16-29 | 0 DNF | 42 DNF | 33 DNF | 54 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
OLECH Adam | 6139 | MONAR | DĘBNICA KASZUBSKA | M16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 3 DNF | DNF | ||||
CZERWIŃSKI Maciej | 6026 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M16-29 | 5 DNF | 5 DNF | 0 DNF | 7 DNF | 5 DNF | DNF | ||||
CENDER Szymon | 6018 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M16-29 | 12 DNF | 6 DNF | 9 DNF | 0 DNF | 18 DNF | DNF | ||||
ŻYLICZ Paweł | 6239 | STOPA SŁUPSK / USB USTKA | SŁUPSK | M16-29 | 18 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 19 DNF | DNF | ||||
OLEKSIUK Przemysław | 6142 | GRYFINO | M16-29 | 0 DNF | 18 DNF | 27 DNF | 0 DNF | 21 DNF | DNF | |||||
GUZIK Piotr | 6052 | SŁUPSK | M16-29 | 0 DNF | 38 DNF | 0 DNF | 22 DNF | 22 DNF | DNF | |||||
WRZACHOL Piotr | 6224 | USTKA | M16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 50 DNF | 30 DNF | DNF | |||||
DASZKIEWICZ Emil | 6032 | USTKA | M16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 32 DNF | DNF | |||||
SZOPA Maciej | 6204 | WROCŁAW | M16-29 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 62 DNF | DNF |
Znaleziono 21 wynik(ów)