Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-09-28 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 60 km |
Zgłoszonych : | 251 |
Wystartowało : | 226 |
Nie ukończyło : | 190 |
Ukończyło : | 36 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Etap5 | Etap6 | Suma punktów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIECIŃSKA Emilia | 6177 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 1 | K 2 | 64 | 62 | 63 | 66 | 54 | 74 | 383 | |
2 | ĆWIGOŃ Kinga | 6028 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 2 | K 3 | 63 | 84 | 62 | 65 | 51 | 73 | 398 | |
3 | ZALIŃSKA Aneta | 6228 | USB | USTKA | K30-39 | 3 | K 4 | 74 | 85 | 57 | 67 | 52 | 72 | 407 | |
4 | LEWANDOWSKA Maria | 6109 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 4 | K 5 | 86 | 82 | 79 | 109 | 82 | 56 | 494 | |
5 | KOZA Joanna | 6093 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 5 | K 6 | 93 | 86 | 73 | 89 | 89 | 68 | 498 | |
6 | KOWALCZYK Justyna | 6091 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 6 | K 8 | 120 | 114 | 101 | 126 | 111 | 65 | 637 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
GOC Małgorzata | 6043 | SMOŁDZIŃSKI LAS | K30-39 | 42 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
HANUSZEWICZ Karolina | 6054 | GWIAZDY | SŁUPSK | K30-39 | 68 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
DYRMO Anna | 6036 | BRAK | WŁYNKÓWKO | K30-39 | 99 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
ŻYŁKA Milena | 6240 | WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | K30-39 | 104 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
GRABOWSKA Kinga | 6049 | ORANGE POLSKA | SŁUPSK | K30-39 | 112 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
MROZIK Joanna | 6131 | SŁUPSK | K30-39 | 105 DNF | 91 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
IWAN-KUCIA Lena | 6056 | USTKA | K30-39 | 116 DNF | 112 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SMOLIŃSKA Edyta | 6184 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | K30-39 | 0 DNF | 115 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KAMIŃSKA Monika | 6070 | SŁUPSK | K30-39 | 71 DNF | 72 DNF | 56 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SZOŁTYSIK Agnieszka | 6203 | USTKA | K30-39 | 90 DNF | 0 DNF | 91 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
WYBRANIEC Karolina | 6225 | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 53 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
RUTECKA Sylwia | 6169 | TUPOT USTKA | USTKA | K30-39 | 78 DNF | 88 DNF | 54 DNF | 68 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
CHEVRIER Elisabeth | 6019 | GDAŃSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 69 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
RATAJCZAK Monika | 6165 | MOWI | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 85 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KOMAR Agnieszka | 6084 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 112 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
PROTASEWICZ Renata | 6159 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 116 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
SYCHLA Monika | 6197 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 125 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
DAMPS Julita | 6030 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 122 DNF | 117 DNF | 0 DNF | 128 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
ZIELIŃSKA Danuta | 6235 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 56 DNF | 0 DNF | 68 DNF | 75 DNF | 67 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
LESNER-MĄCZYŃSKA Monika | 6108 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 113 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 93 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KRASUCKA Izabela | 6096 | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 103 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
CYPRYCH Katarzyna | 6022 | LKS FENIX SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 24 DNF | 0 DNF | 18 DNF | 0 DNF | 15 DNF | 15 DNF | DNF | ||||
SKOCZYŃSKA Renata | 6179 | USB USTKA | USTKA | K30-39 | 0 DNF | 41 DNF | 34 DNF | 0 DNF | 44 DNF | 30 DNF | DNF | ||||
DADACZ Malwina | 6244 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 39 DNF | DNF | ||||
SZAŁANKIEWICZ Magdalena | 6198 | USB -USTKA | SŁUPSK | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 87 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 71 DNF | DNF | ||||
OSTROWSKA Katarzyna | 6147 | USTKA | K30-39 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 120 DNF | 96 DNF | 77 DNF | DNF | |||||
LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta | 6105 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K30-39 | 27 DNF | 63 DNF | 30 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 81 DNF | DNF |
Znaleziono 33 wynik(ów)