GRAND PRIX USTKI - PO 6 EDYCJACH

Organizator:
Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka
Data:
2019-09-28
Miejsce:
Ustka
Dystans:
60 km
Zgłoszonych:
251
Wystartowało:
226
Nie ukończyło:
190
Ukończyło:
36
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Etap5 | Etap6 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap1Etap2Etap3Etap4Etap5Etap6Suma
miejsc
50km
Czas
łączny
50km
         
1DUDA Grzegorz 6035BEST BEASTSBUKÓWKAM40-491M 14445432403:43:06.00
2WEGNER Przemysław 6216MOVIUSTKAM40-492M 297796114903:52:31.00
3ŻYSZKIEWICZ Piotr 6241USBUSTKAM40-493M 839404140331721004:30:09.00
4TOMCZAK Dominik 6206NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-494M 928492555461822104:31:06.00
5SPYCHALSKI Artur 6187GARDNA WIELKAM40-495M 1351584558423528904:45:31.00
6TOMCZAK Sebastian 6207USTKAUSTKAM40-496M 1440537077693334204:52:44.00
7ORŁOWSKI Edward 6146SŁUPSKM40-497M 1562755571533435004:55:05.00
8NURKOWSKI Marcin 6137USBUSTKAM40-498M 2287966491907049805:20:09.00
9PRZYMORSKI Waldemar 6161W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-499M 2511190851111057858005:44:15.00
10KRYGIER Ireneusz 6099W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4910M 2610810796114998460805:50:27.00
11BURDA Sebastian 6015W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-4911M 271031051001271106460906:03:16.00
SADOWSKI Paweł 6175STOPA SŁUPSKSŁUPSKM40-4922 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
PĘKAŁA Piotr 6153KOSZALINM40-4923 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
STAWICKI Marek 6190OSP SMOŁDZINOSMOŁDZINOM40-4941 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KANIOWSKI Jacek 6073W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-4954 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
JAKUBCZAK Marcin 6060BYDLINOM40-490 DNF15 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
FEDOROWICZ Michał 604037 DR OPSOCHACZEWM40-490 DNF45 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SOBOLEWSKI Tomasz 6186STRZELINOM40-4932 DNF50 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
SZCZASIUK Mariusz 6199USTKAM40-4989 DNF106 DNF0 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
JAROS Adam 6062SŁUPSKM40-490 DNF51 DNF38 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
WIATRZYK Krzysztof 6218DARŁOWODARŁOWOM40-4949 DNF46 DNF43 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ANDRZEJCZAK Sławomir 6001GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4992 DNF94 DNF74 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KOT Daniel 6090KOT TEAMSŁUPSKM40-490 DNF100 DNF80 DNF0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
BORYCHOWSKI Mariusz 6010HERKULESKOBYLNICAM40-490 DNF0 DNF0 DNF2 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KOZAK Arkadiusz 6094HERKULESBONINM40-490 DNF0 DNF0 DNF4 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
CYPARSKI Marcin 6021ACTIVE RUNNERS PŁOCKPŁOCKM40-490 DNF0 DNF0 DNF14 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
MARET Robert 6119LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM40-490 DNF0 DNF0 DNF20 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
JABŁOŃSKI Tomasz 6059KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4913 DNF0 DNF0 DNF28 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
JĘDRZEJEWSKI Marceli 6066PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITGOSTYNINM40-490 DNF0 DNF0 DNF35 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KONIECZNY Piotr 6085USB USTKAINOWROCŁAWM40-490 DNF29 DNF0 DNF42 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
OŁUBEK Robert 6145HRMAX ŻORYŻORYM40-490 DNF0 DNF0 DNF45 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
PROTASEWICZ Andrzej 6160KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-490 DNF0 DNF0 DNF49 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
JĘDRAS Remigiusz 6065MIŁOSZYCEM40-490 DNF0 DNF0 DNF51 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
BRZEZIŃSKI Rafał 6012NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-490 DNF0 DNF0 DNF59 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KREKORZ Marcin 6097WŁYNKÓWKOM40-490 DNF0 DNF0 DNF72 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
CZAJKOWSKI Paweł 6024KIELCEM40-490 DNF0 DNF0 DNF73 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
TRUSIAK Miłosz 6209NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-490 DNF79 DNF0 DNF93 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
ZARĘBSKI Maciej 6229USTKAM40-490 DNF83 DNF82 DNF94 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KLONOWSKI Artur 6080KOSPELKOSZALINM40-490 DNF0 DNF0 DNF103 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
KUBICA Tomasz 6101REEBOK RUN CREW TORUŃTORUŃM40-490 DNF0 DNF0 DNF119 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
BURZYŃSKI Aleksander 6016ŚCIGAJ KRZYCHA TEAMSŁUPSKM40-493 DNF3 DNF2 DNF0 DNF2 DNF0 DNF DNF DNF
KAMIŃSKI_ Marcin 6072MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM40-4933 DNF32 DNF31 DNF44 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF
KOCZOROWSKI Paweł 6083W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-490 DNF0 DNF0 DNF37 DNF36 DNF0 DNF DNF DNF
KONOPKA Sebastian 6087WROCŁAWM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF
SZMIGIERO Arkadiusz 6202W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF48 DNF0 DNF DNF DNF
MIKICIUK Piotr 6124USTKAM40-490 DNF37 DNF24 DNF24 DNF59 DNF0 DNF DNF DNF
URGACZ Mirosław 6214CIESZYNM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF61 DNF0 DNF DNF DNF
KARGUL Jacek 6075NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4937 DNF0 DNF0 DNF86 DNF68 DNF0 DNF DNF DNF
BARSZCZEWSKI Sebastian 6003BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF70 DNF0 DNF DNF DNF
SKORLIŃSKI Krzysztof 6181ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ.KOSTRZYNM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF71 DNF0 DNF DNF DNF
SMOLIŃSKI Krzysztof 6185SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM40-490 DNF116 DNF40 DNF0 DNF81 DNF0 DNF DNF DNF
DRWAL Piotr 6034USB USTKAUSTKAM40-491 DNF1 DNF1 DNF1 DNF0 DNF1 DNF DNF DNF
OLESZEK Jerzy 6143SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM40-490 DNF20 DNF20 DNF29 DNF24 DNF12 DNF DNF DNF
KAMIENIECKI Rafał 6069TUPOT USTKAUSTKAM40-4938 DNF10 DNF17 DNF0 DNF14 DNF14 DNF DNF DNF
RYBA Paweł 6170GRABNOM40-4919 DNF19 DNF12 DNF36 DNF0 DNF21 DNF DNF DNF
OLEKSIUK Andrzej 6141SŁUPSKM40-490 DNF30 DNF28 DNF43 DNF39 DNF25 DNF DNF DNF
ZDUNEK Krzysztof 6232W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-490 DNF68 DNF60 DNF70 DNF63 DNF41 DNF DNF DNF
HAUPA Wojciech 6055USBUSTKAM40-490 DNF0 DNF0 DNF0 DNF75 DNF46 DNF DNF DNF
NADOLNY Piotr 6133USB USTKAGRABNOM40-490 DNF31 DNF0 DNF41 DNF38 DNF50 DNF DNF DNF
PUDELSKI Robert 6164WŁYNKÓWKOWŁYNKÓWKOM40-4981 DNF67 DNF48 DNF0 DNF0 DNF59 DNF DNF DNF
KOZIMOR Mariusz 6095USTKAM40-490 DNF87 DNF0 DNF95 DNF84 DNF67 DNF DNF DNF
TURCZYN Grzegorz 6211NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-49109 DNF104 DNF0 DNF113 DNF100 DNF79 DNF DNF DNF
Znaleziono 62 wynik(ów)