Organizator : | Burmistrz Miasta Ustka;Morpol Sp. z o.o.;OSIR Ustka;Lekkoatletyczny Klub Sportowy „JANTAR”;Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „USTKA”;Miejski Klub Sportowy „JANTAR” Ustka |
Data : | 2019-09-28 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 60 km |
Zgłoszonych : | 251 |
Wystartowało : | 226 |
Nie ukończyło : | 190 |
Ukończyło : | 36 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Etap1 | Etap2 | Etap3 | Etap4 | Etap5 | Etap6 | Suma punktów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUDA Grzegorz | 6035 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M40-49 | 1 | M 1 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 24 | |
2 | WEGNER Przemysław | 6216 | MOVI | USTKA | M40-49 | 2 | M 2 | 9 | 7 | 7 | 9 | 6 | 11 | 49 | |
3 | ŻYSZKIEWICZ Piotr | 6241 | USB | USTKA | M40-49 | 3 | M 8 | 39 | 40 | 41 | 40 | 33 | 17 | 210 | |
4 | TOMCZAK Dominik | 6206 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 4 | M 9 | 28 | 49 | 25 | 55 | 46 | 18 | 221 | |
5 | SPYCHALSKI Artur | 6187 | GARDNA WIELKA | M40-49 | 5 | M 13 | 51 | 58 | 45 | 58 | 42 | 35 | 289 | ||
6 | TOMCZAK Sebastian | 6207 | USTKA | USTKA | M40-49 | 6 | M 14 | 40 | 53 | 70 | 77 | 69 | 33 | 342 | |
7 | ORŁOWSKI Edward | 6146 | SŁUPSK | M40-49 | 7 | M 15 | 62 | 75 | 55 | 71 | 53 | 34 | 350 | ||
8 | NURKOWSKI Marcin | 6137 | USB | USTKA | M40-49 | 8 | M 22 | 87 | 96 | 64 | 91 | 90 | 70 | 498 | |
9 | PRZYMORSKI Waldemar | 6161 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 9 | M 25 | 111 | 90 | 85 | 111 | 105 | 78 | 580 | |
10 | KRYGIER Ireneusz | 6099 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 10 | M 26 | 108 | 107 | 96 | 114 | 99 | 84 | 608 | |
11 | BURDA Sebastian | 6015 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 11 | M 27 | 103 | 105 | 100 | 127 | 110 | 64 | 609 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
SADOWSKI Paweł | 6175 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 22 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
PĘKAŁA Piotr | 6153 | KOSZALIN | M40-49 | 23 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
STAWICKI Marek | 6190 | OSP SMOŁDZINO | SMOŁDZINO | M40-49 | 41 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KANIOWSKI Jacek | 6073 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M40-49 | 54 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
JAKUBCZAK Marcin | 6060 | BYDLINO | M40-49 | 0 DNF | 15 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
FEDOROWICZ Michał | 6040 | 37 DR OP | SOCHACZEW | M40-49 | 0 DNF | 45 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
SOBOLEWSKI Tomasz | 6186 | STRZELINO | M40-49 | 32 DNF | 50 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SZCZASIUK Mariusz | 6199 | USTKA | M40-49 | 89 DNF | 106 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
JAROS Adam | 6062 | SŁUPSK | M40-49 | 0 DNF | 51 DNF | 38 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
WIATRZYK Krzysztof | 6218 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 49 DNF | 46 DNF | 43 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
ANDRZEJCZAK Sławomir | 6001 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | 92 DNF | 94 DNF | 74 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KOT Daniel | 6090 | KOT TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 0 DNF | 100 DNF | 80 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
BORYCHOWSKI Mariusz | 6010 | HERKULES | KOBYLNICA | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 2 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KOZAK Arkadiusz | 6094 | HERKULES | BONIN | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 4 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
CYPARSKI Marcin | 6021 | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | PŁOCK | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 14 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
MARET Robert | 6119 | LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA | PIŁA | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 20 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
JABŁOŃSKI Tomasz | 6059 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | 13 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 28 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
JĘDRZEJEWSKI Marceli | 6066 | PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT | GOSTYNIN | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 35 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KONIECZNY Piotr | 6085 | USB USTKA | INOWROCŁAW | M40-49 | 0 DNF | 29 DNF | 0 DNF | 42 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
OŁUBEK Robert | 6145 | HRMAX ŻORY | ŻORY | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 45 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
PROTASEWICZ Andrzej | 6160 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 49 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
JĘDRAS Remigiusz | 6065 | MIŁOSZYCE | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 51 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
BRZEZIŃSKI Rafał | 6012 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 59 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KREKORZ Marcin | 6097 | WŁYNKÓWKO | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 72 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
CZAJKOWSKI Paweł | 6024 | KIELCE | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 73 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
TRUSIAK Miłosz | 6209 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 0 DNF | 79 DNF | 0 DNF | 93 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
ZARĘBSKI Maciej | 6229 | USTKA | M40-49 | 0 DNF | 83 DNF | 82 DNF | 94 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
KLONOWSKI Artur | 6080 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 103 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KUBICA Tomasz | 6101 | REEBOK RUN CREW TORUŃ | TORUŃ | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 119 DNF | 0 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
BURZYŃSKI Aleksander | 6016 | ŚCIGAJ KRZYCHA TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 3 DNF | 3 DNF | 2 DNF | 0 DNF | 2 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KAMIŃSKI_ Marcin | 6072 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M40-49 | 33 DNF | 32 DNF | 31 DNF | 44 DNF | 34 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KOCZOROWSKI Paweł | 6083 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 37 DNF | 36 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
KONOPKA Sebastian | 6087 | WROCŁAW | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 43 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
SZMIGIERO Arkadiusz | 6202 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 48 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
MIKICIUK Piotr | 6124 | USTKA | M40-49 | 0 DNF | 37 DNF | 24 DNF | 24 DNF | 59 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
URGACZ Mirosław | 6214 | CIESZYN | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 61 DNF | 0 DNF | DNF | |||||
KARGUL Jacek | 6075 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 37 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 86 DNF | 68 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
BARSZCZEWSKI Sebastian | 6003 | BŁĘKITNY PATROL WWF | MIELENKO | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 70 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
SKORLIŃSKI Krzysztof | 6181 | ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ. | KOSTRZYN | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 71 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
SMOLIŃSKI Krzysztof | 6185 | SMOLIŃSCY TEAM | GŁOBINO | M40-49 | 0 DNF | 116 DNF | 40 DNF | 0 DNF | 81 DNF | 0 DNF | DNF | ||||
DRWAL Piotr | 6034 | USB USTKA | USTKA | M40-49 | 1 DNF | 1 DNF | 1 DNF | 1 DNF | 0 DNF | 1 DNF | DNF | ||||
OLESZEK Jerzy | 6143 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 0 DNF | 20 DNF | 20 DNF | 29 DNF | 24 DNF | 12 DNF | DNF | ||||
KAMIENIECKI Rafał | 6069 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 38 DNF | 10 DNF | 17 DNF | 0 DNF | 14 DNF | 14 DNF | DNF | ||||
RYBA Paweł | 6170 | GRABNO | M40-49 | 19 DNF | 19 DNF | 12 DNF | 36 DNF | 0 DNF | 21 DNF | DNF | |||||
OLEKSIUK Andrzej | 6141 | SŁUPSK | M40-49 | 0 DNF | 30 DNF | 28 DNF | 43 DNF | 39 DNF | 25 DNF | DNF | |||||
ZDUNEK Krzysztof | 6232 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 0 DNF | 68 DNF | 60 DNF | 70 DNF | 63 DNF | 41 DNF | DNF | ||||
HAUPA Wojciech | 6055 | USB | USTKA | M40-49 | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 75 DNF | 46 DNF | DNF | ||||
NADOLNY Piotr | 6133 | USB USTKA | GRABNO | M40-49 | 0 DNF | 31 DNF | 0 DNF | 41 DNF | 38 DNF | 50 DNF | DNF | ||||
PUDELSKI Robert | 6164 | WŁYNKÓWKO | WŁYNKÓWKO | M40-49 | 81 DNF | 67 DNF | 48 DNF | 0 DNF | 0 DNF | 59 DNF | DNF | ||||
KOZIMOR Mariusz | 6095 | USTKA | M40-49 | 0 DNF | 87 DNF | 0 DNF | 95 DNF | 84 DNF | 67 DNF | DNF | |||||
TURCZYN Grzegorz | 6211 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 109 DNF | 104 DNF | 0 DNF | 113 DNF | 100 DNF | 79 DNF | DNF |
Znaleziono 62 wynik(ów)