GRIVEL ULTRA BABIA VIRTUAL CHALLENGE - DYSTANS

Organizator:
Fundacja Kozica
Data:
2020-06-13
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
66
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
51
Ukończyło:
0
Na trasie:
51
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KIJANKA Artur 17ZIELONKIMężczyźni1M 109:59:59.00009:59:5992,8200,0006:279,3
2CHILEWICZ Dariusz 62LIPOWOMężczyźni2M 209:59:57.00009:59:5782,098-10,7227:188,2
3DĄBROWICZ Jakub 5KOMORNIKIMężczyźni3M 310:00:00.00010:00:0070,390-22,4308:317,0
4KLONOWSKI Kamil 18MIKOŁÓWMężczyźni4M 409:19:08.00009:19:0869,480-23,3408:027,5
5MASIAREK Maciej 28PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMężczyźni5M 509:59:11.00009:59:1168,794-24,0268:426,9
6KOPCEWICZ Tomasz 20STAWIGUDAMężczyźni6M 609:14:07.00009:14:0768,770-24,0508:037,4
7WITEK Justyna 54KNURÓWKobiety1K 109:45:25.00009:45:2568,500-24,3208:327,0
8PASIK Tomek 37WOLSZTYNMężczyźni7M 709:41:00.00009:41:0064,136-28,6849:036,6
9MAZUREK Dariusz 30STALOWA WOLAMężczyźni8M 809:49:04.00009:49:0454,647-38,17310:465,6
10KANSY Sebastian 14KATOWICEMężczyźni9M 908:34:30.00008:34:3054,053-38,7679:316,3
11ŚWIĄTEK Anna 50KRAKÓWKobiety2K 206:50:52.00006:50:5252,310-40,5107:517,6
12FIDELUS Jacek 11BRZESKOMężczyźni10M 1009:54:10.00009:54:1048,973-43,84712:074,9
13DWORNICKI Kamil 7WROCŁAWMężczyźni11M 1110:00:00.00010:00:0048,900-43,92012:164,9
14CHOMIAK Katarzyna 3JEDLINA-ZDRÓJKobiety3K 310:00:00.00010:00:0048,611-44,20912:204,9
15FURTACZ Marek 65PIŁAMężczyźni12M 1209:58:09.00009:58:0948,088-44,73212:264,8
16BRODEK Andrzej 2GLIWICEMężczyźni13M 1307:49:24.00007:49:2446,987-45,8339:596,0
17MIREK Grzegorz 61KRAKÓWMężczyźni14M 1410:00:00.00010:00:0045,936-46,88413:034,6
18KĄCKI Tomasz 16PRZENOSZAMężczyźni15M 1507:07:02.00007:07:0245,500-47,3209:236,4
19KOZŁOWSKI Kamil 23SKAWINAMężczyźni16M 1606:59:01.00006:59:0144,060-48,7609:306,3
20MIROSŁAW Ernest 32KRAKÓWMężczyźni17M 1709:59:40.00009:59:4042,846-49,97413:594,3
21MATUŁA Natalia 29OSWIECIMKobiety4K 405:17:53.00005:17:5342,000-50,8207:347,9
22DWORNIK Maciek 8KRAKÓWMężczyźni18M 1807:22:50.00007:22:5040,028-52,79211:035,4
23KOBIERSKI Piotr 19WARSZAWAMężczyźni19M 1910:00:00.00010:00:0039,180-53,64015:183,9
24PUDEŁEK Agnieszka 42BRZESKOKobiety5K 506:36:24.00006:36:2438,315-54,50510:205,8
25GUZIK Robert 13WIĘCKOWICEMężczyźni20M 2009:59:54.00009:59:5437,303-55,51716:043,7
26PAŁKOWSKA Agata 36KRAKÓWKobiety6K 609:32:10.00009:32:1036,928-55,89215:293,9
27PRZYSTOLIK Magdalena 40KATOWICEKobiety7K 709:55:17.00009:55:1736,456-56,36416:193,7
28POGOCKI Piotr 39KNURÓWMężczyźni21M 2109:59:24.00009:59:2436,186-56,63416:333,6
29RUMIAN Jakub 43KRAKÓWMężczyźni22M 2209:11:04.00009:11:0435,392-57,42815:343,9
30PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 41TARNAWA GÓRNAKobiety8K 809:48:00.00009:48:0035,340-57,48016:383,6
31MALEK Grzegorz 27KIELCEMężczyźni23M 2309:36:18.00009:36:1835,022-57,79816:273,6
32KLOPOTOWSKA Beata 59LONDYNKobiety9K 909:57:58.00009:57:5834,560-58,26017:183,5
33PACHURA Kinga 35MSZANA DOLNAKobiety10K 1009:34:22.00009:34:2234,340-58,48016:433,6
34SŁOWIK Radosław 48ŻELECHÓWMężczyźni24M 2403:14:52.00003:14:5234,056-58,7645:4310,5
35ŻÓŁTAK Anna 58BUSKO-ZDRÓJKobiety11K 1108:29:24.00008:29:2433,227-59,59315:193,9
36KATOLIK Jolanta 15RACIBÓRZKobiety12K 1206:25:32.00006:25:3233,000-59,82011:405,1
37RYPUŁA Jacek 46BOJSZOWYMężczyźni25M 2509:40:48.00009:40:4832,749-60,07117:443,4
38WÓJCIK Adam 55CHOCZNIAMężczyźni26M 2609:56:53.00009:56:5332,599-60,22118:183,3
39RYPUŁA Maria 45BOJSZOWYKobiety13K 1309:40:50.00009:40:5032,428-60,39217:543,3
40DWORNIK Małgorzata 9KRAKÓWKobiety14K 1407:21:46.00007:21:4632,130-60,69013:444,4
41ŁATKA Dorota 25ŻORYKobiety15K 1505:35:11.00005:35:1131,950-60,87010:295,7
42URBAŃCZYK Karol 51GLIWICEMężczyźni27M 2707:09:21.00007:09:2131,175-61,64513:464,4
43KORPALSKI Tomasz 21GDANSKMężczyźni28M 2807:11:26.00007:11:2630,692-62,12814:034,3
44GIERADA Mateusz 12GLIWICEMężczyźni29M 2908:16:10.00008:16:1028,110-64,71017:393,4
45DZIERŻEŃSKA Monika 10GDAŃSKKobiety16K 1607:19:30.00007:19:3025,533-67,28717:123,5
46CIOCZEK Konrad 4WROCŁAWMężczyźni30M 3008:17:19.00008:17:1924,091-68,72920:382,9
47WYRODEK Jakub 56NOWA RUDAMężczyźni31M 3106:34:35.00006:34:3522,983-69,83717:103,5
48KRUŻOŁEK Monika 24RADKÓWKobiety17K 1706:31:31.00006:31:3122,350-70,47017:313,4
49ANTOŃCZYK Krzysztof 1HECZNAROWICEMężczyźni32M 3203:58:45.00003:58:4522,006-70,81410:505,5
50FURTACZ Anna 64PIŁAKobiety18K 1804:29:30.00004:29:3021,059-71,76112:474,7
51MIERNIK Kamil 31TYCHYMężczyźni33M 3303:31:01.00003:31:0112,100-80,72017:263,4
Znaleziono 51 wynik(ów)