GSS WINTER ULTRA CHALLENGE
GSS Winter Ultra Challenge
Organizator : IST Software Sp. z o.o., B4SPORT, BIEGIGORSKIE.PL
Data : 2020-11-19
Miejsce : Polska
Dystans : 440 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 53
Wystartowało : 46
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 46
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Podbiegi %
        
1JAKUBOWSKA Renata 50BIELSKO -BIAŁAK - WETERAN 21K 11072:33:31.00221:54:59440,00,0009:536,13,39
2STANOWSKI Grzegorz 28FOREVER YOUNGLODZM - MASTERS1M 11155:15:37.00247:12:38440,00,0007:328,01,18
3WOŹNIAK Michał 14GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM - SENIOR 21M 21258:34:39.00274:37:22440,00,0007:597,53,18
4CHILEWICZ Dariusz 25LIPOWOM - MASTERS2M 31453:10:40.00334:17:51440,00,0007:158,34,52
5ŻWIRUK Karol 17SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAM - MASTERS3M 41546:22:34.00339:52:55440,00,0006:199,51,16
6PERCZYŃSKI Piotr 46CZARNY DUNAJECM - SENIOR 22M 51950:35:58.00434:13:07440,00,0006:538,71,09
7GONCIARZ Andrzej 40LGOTAM - WETERAN 21M 62053:09:29.00462:31:23440,00,0007:148,31,40
8CHOJNA Zygmunt 5SOCIOS SILESIAPIEKARY ŚLĄSKIEM - WETERAN 11M 72142:26:18.00483:02:33440,00,0005:4710,41,02
9FURMAN Paweł 44HURAGAN LIGOTAKATOWICEM - SENIOR 23M 82545:45:44.00566:53:53440,00,0006:149,61,10
10KUBISZ Dorota 22WKB META LUBLINIECLUBLINIECK - MASTERS 1K 22757:05:41.00625:17:02440,00,0007:477,71,12
11PYRKOSZ Damian 29RZESZÓWM - MASTERS4M 92745:06:04.00626:20:30440,00,0006:099,81,30
12KORDZIŃSKI Kazimierz 2MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - WETERAN 22M 102758:05:15.00629:50:14440,00,0007:557,61,24
13GAWENDA Krzysztof 27MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS5M 112757:26:20.00631:02:41440,00,0007:497,71,08
14SZWED Krzysztof 12BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECM - WETERAN 12M 122944:55:57.00672:41:30440,00,0006:079,81,13
15ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - MASTERS6M 132960:17:46.00673:32:38440,00,0008:137,31,42
16JANIEC Robert 35RATOWNIK GÓRNICZYCZELADŹM - MASTERS7M 142958:02:11.00674:25:41440,00,0007:547,61,87
17ZIMNY Tomasz 15SZCZECINM - WETERAN 23M 153052:18:21.00697:49:11440,00,0007:078,41,85
18NICPOŃ Sebastian 34JELENIA GÓRAM - SENIOR 11M 163041:07:24.00700:05:31407,6-32,3876:039,91,77
19SWOBODA Leszek 7MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - MASTERS8M 173041:13:28.00677:50:19361,5-78,4606:508,81,37
20SKOKOWSKI Jacek 18SZCZECINM - WETERAN 13M 183037:29:59.00675:33:34310,4-129,5527:148,31,52
21HIBNER Jacek 4ŁÓDŹM - MASTERS9M 193039:01:11.00353:20:02306,1-133,8917:387,82,74
22BOBEL Artur 37GRUPA BIEGOWA KS BROCHÓWWROCŁAWM - SENIOR 24M 203032:03:01.00702:08:27252,4-187,5847:377,91,29
23KACZMARCZYK Sebastian 3MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECM - SENIOR 25M 213022:41:16.00708:35:15207,2-232,8246:349,11,13
24RADOŻYCKI Radek 32SZCZECINM - MASTERS10M 223022:54:22.00682:32:24205,3-234,7006:419,02,59
25MATECKI Tomasz 24BIELSKO-BIAŁAM - MASTERS11M 233024:28:41.00670:31:27201,7-238,3107:168,23,18
26POKORNY Tomasz 42WROCLAWM - MASTERS12M 243027:45:49.00702:42:19189,6-250,4448:476,81,13
27OSIAL Mariusz 38KB IM. P. SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKM - MASTERS13M 253018:25:49.00674:41:12180,9-259,0576:069,81,48
28FILIPKOWSKI Grzegorz 23KATOWICEM - SENIOR 26M 263025:09:33.00651:03:58176,4-263,6408:337,01,68
29BOCZULA Krzysztof 53WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM - WETERAN 14M 272127:15:00.00407:51:56163,8-276,1689:586,01,18
30RUBINOWSKI Jarek 31STARGARDM - MASTERS14M 283017:05:18.00590:25:15158,0-281,9966:299,21,27
31WOJACZEK Ania 30GDANSKK - MASTERS 2K 33019:30:59.00618:55:57137,1-302,9398:327,01,42
32ALBINIAK Marcin 16DRUŻYNA CYKORALUBLINM - MASTERS15M 293013:14:47.00697:53:45123,6-316,4166:259,31,76
33WIECZOREK Krzysztof 47TOMASZÓW MAZ.M - MASTERS16M 303015:19:14.00672:18:41120,9-319,1297:367,91,05
34GÓRNA Aldona 21ZÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 3K 43013:54:05.00288:55:13114,9-325,0967:158,31,40
35LANGE Szymon 19ŚREMM - MASTERS17M 313013:54:05.00288:55:13114,9-325,0967:158,31,40
36LANGE Hanna 20ZÓŁWICE W BIEGUŚREMK - MASTERS 4K 53013:54:05.00288:55:13114,9-325,0967:158,31,40
37MAJKRZAKA Mariusz 26MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM - MASTERS18M 323025:25:06.00287:47:14113,2-326,75613:284,53,05
38KAWAŁKO Ryszard 33WOLNY RYŚ 8*LEGNICAM - WETERAN 15M 333022:03:16.00704:36:01111,9-328,07211:495,11,79
39SAKWA Marcin 8ROZBIEGANA LIGOTAKATOWICEM - SENIOR 27M 343010:40:23.00672:59:37110,7-329,2555:4610,41,18
40MAŁKIEWICZ Dariusz 10ROZBIEGANA LIGOTAKATOWICEM - MASTERS19M 353013:00:31.00669:16:46110,6-329,4277:038,51,10
Niesklasyfikowani
DNCGRZYBOWSKA Karolina 45CZERMINK - MASTERS 1448:12:49.00316:09:50440,00,0000:009,10,78
DNCWŁODARCZYK Michał 39EVERRUNŁÓDŹM - MASTERS3022:11:32.00672:43:43260,9-179,1400:0011,80,73
DNCRZEŹNICKI Sławomir 13KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIBRZEZINYM - MASTERS3018:15:09.00575:10:08225,2-214,7920:0012,30,44
Poniżej dystansu minimalnego: 110,0 km
DNCBIŃKOWSKI Jarosław 43BIAŁA PODLASKAM - MASTERS3010:08:05.00555:30:10108,0-332,0420:0010,70,18
DNCSZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRAM - SENIOR 13010:19:49.00577:36:15100,7-339,3100:009,71,07
DNCPLUTA Sebastian 11DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM - MASTERS3001:35:52.00001:35:5215,8-424,1920:009,90,09
Znaleziono 46 wynik(ów)