Organizator : | Fundacja Run Vegan |
Data : | 2020-02-22 |
Miejsce : | Ochotnica Górna |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 80 |
Wystartowało : | 71 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 71 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Klasyfikacja mieszkańców gminy | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALIK- ZIELIŃSKA Anna | 467 | Perły Małopolski | KRAKÓW | K-OPEN | 00:00:00 | ||
2 | KNUTELSKI Błażej | 425 | Gorący Potok | ZAKOPANE | M-OPEN | 00:00:01 | ||
3 | ZIĘBA Kuba | 458 | AZS AWF Kraków | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:01 | ||
4 | OPIAŁ Grzegorz | 388 | Gorący Potok Team | WIŚNIOWO | M-OPEN | 00:00:01 | ||
5 | KRZYSTYNIAK Robert | 471 | Gorący Potok Team | NOWY TARG | M-OPEN | 00:00:01 | ||
6 | FARON Bartłomiej | 414 | Ochotnica Team | OCHOTNICA GÓRNA | Mieszkaniec Ochotnicy | Tak | 00:00:01 | |
7 | GOŁDYN Piotr | 417 | OCHOTNICA DOLNA | Mieszkaniec Ochotnicy | Tak | 00:00:01 | ||
8 | SZCZEPANIAK Damian | 445 | Kamienica | KAMIENICA | M-OPEN | 00:00:02 | ||
9 | KOZIK Adam | 427 | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | M-OPEN | 00:00:02 | |||
10 | BUCZEK Janusz | 407 | GRYWAŁD | Mieszkaniec Ochotnicy | Yes | 00:00:02 | ||
11 | WINIARCZYK JADACH Beata | 477 | Sokół Zakopane | KRAKÓW | K-OPEN | 00:00:02 | ||
12 | ZATROSKA Izabela | 469 | Alpin Sport HOKA | K-OPEN | 00:00:02 | |||
13 | NADKAŃSKI Marek | 468 | MOK Mszana Dolna | MSZANA GÓRNA | M-OPEN | 00:00:02 | ||
14 | FLOREK Sebastin | 466 | NORAFSPORT | GABOŃ | M-OPEN | 00:00:02 | ||
15 | LIGAS Elżbieta | 462 | Mieszkanka Ochotnicy | Tak | 00:00:02 | |||
16 | SOŁTYS Piotr | 461 | ATHLETICS NYSA | ŁĄKA | M-OPEN | 00:00:02 | ||
17 | JARZĄBEK Robert | 424 | ITMBW Kraków | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:02 | ||
18 | BISKUP Paweł | 404 | - | ŁAGÓW | M-OPEN | 00:00:02 | ||
19 | HRYC Martyna | 420 | Salco Garmin Team Junior | GRYWAŁD | K-OPEN | 00:00:02 | ||
20 | JAWORSKI Zbigniew | 473 | KLUSZKOWICE | M-OPEN | 00:00:02 | |||
21 | MIAZGA Janusz | 432 | ZAMOŚĆ | M-OPEN | 00:00:03 | |||
22 | FLORIAN Sabina | 415 | Przehyba trail | GABON | K-OPEN | 00:00:03 | ||
23 | DUDA Paweł | 411 | Parkrun Chrzanow | CHRZANÓW | M-OPEN | 00:00:03 | ||
24 | BOLECHOWSKA Dominika | 475 | Alpin Sport HOKA ONE TEAM | RABKA ZDRÓJ | K-OPEN | 00:00:03 | ||
25 | TYNUS Grzegorz | 465 | NKK | FRYDMAN | M-OPEN | 00:00:03 | ||
26 | SIUTA Jakub | 470 | Gorący Potok Team | LUCZMIERZ | M-OPEN | 00:00:03 | ||
27 | DRABIK - SŁOMKA Małgorzata | 410 | Active Academy | ŁYCZANKA | K-OPEN | 00:00:03 | ||
28 | KRZYŻOWSKI Hubert | 429 | MSZANA DOLNA | M-OPEN | 00:00:03 | |||
29 | CIURKA-BASTER Karolina | 460 | Szczyt Formy / MarcinŚwiercTeam | KRAKÓW | K-OPEN | 00:00:03 | ||
30 | KOŚCIÒŁEK Kamil | 426 | NOWY SĄCZ | M-OPEN | 00:00:03 | |||
31 | SZEWCZYK Rafał | 447 | Visegrad Maraton Rytro | NOWY SĄCZ | M-OPEN | 00:00:03 | ||
32 | ANTOLAK Maciej | 402 | Nowotarski Klub Kolarski | NOWY TARG | M-OPEN | 00:00:04 | ||
33 | SUCHENEK Karol | 332 | ŁOMIANKI | M-OPEN | 00:00:04 | |||
34 | GARBACZ Bartłomiej | 416 | NOWY TARG | M-OPEN | 00:00:04 | |||
35 | JAJECZNICA Łukasz | 422 | Browar Podgórz | RABKA ZDRÓJ | M-OPEN | 00:00:04 | ||
36 | WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga | 453 | NOWY TARG | K-OPEN | 00:00:04 | |||
37 | SZCZEŚNIAK Tomek | 446 | ŁOMIANKI | M-OPEN | 00:00:04 | |||
38 | SZCZECIŃSKI Krzysztof | 443 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:04 | |||
39 | JACHYMIAK Jacek | 421 | NOWY TARG | M-OPEN | 00:00:05 | |||
40 | RYBACKI Dawid | 440 | PKP SKM Trójmiasto | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:05 | ||
41 | LIŚKIEWICZ Hubert | 430 | WRSS WGGiOŚ AGH | MICHAŁÓW | M-OPEN | 00:00:05 | ||
42 | JAKUBOWICZ Malgorzata | 423 | LODZ | K-OPEN | 00:00:05 | |||
43 | BARNAŚ Joanna | 472 | OCHOTNICA DOLNA | Mieszkanka Ochotnicy | Tak | 00:00:05 | ||
44 | DURAS Magdalena | 413 | ŚWIĄTNIKI GÓRNE | K-OPEN | 00:00:05 | |||
45 | MICHAŁEK Jarosław | 434 | One Way Ticket | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:05 | ||
46 | STACHERA Ola | 442 | KRYNKI | K-OPEN | 00:00:06 | |||
47 | MICHAŁEK Sylwia | 433 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | K-OPEN | 00:00:06 | ||
48 | GÓRKA Magdalena | 418 | KAMIONKA WIELKA | K-OPEN | 00:00:06 | |||
49 | BIEL Agnieszka | 403 | KATOWICE | K-OPEN | 00:00:06 | |||
50 | MÓL Marlena | 437 | NOWY SĄCZ | K-OPEN | 00:00:06 | |||
51 | ZDERSKA Aneta | 457 | SKAWINA | K-OPEN | 00:00:06 | |||
52 | ANDRUSIEWICZ Gabriela | 400 | Nowa Huta Team | KRAKOW | K-OPEN | 00:00:07 | ||
53 | KREROWICZ Grzegorz | 428 | NOWY SACZ | M-OPEN | 00:00:07 | |||
54 | MIERCZYK Agnieszka | 435 | WARSZAWA | K-OPEN | 00:00:07 | |||
55 | CHMURA Jadwiga | 409 | DEBICA | K-OPEN | 00:00:07 | |||
56 | BUCZEK Joanna | 406 | OCHOTNICA GÓRNA | Mieszkanka Ochotnicy | Tak | 00:00:07 | ||
57 | BUCHMAN Sebastian | 405 | NOWY SĄCZ | M-OPEN | 00:00:07 | |||
58 | SKAŁKA Adam | 441 | NOWY SĄCZ | M-OPEN | 00:00:07 | |||
59 | WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata | 455 | ACTIVE JURA | KRAKÓW | K-OPEN | 00:00:08 | ||
60 | JAGLARZ Jarosław | 474 | Vellop | WILKOWISKO | M-OPEN | 00:00:08 | ||
61 | WILK Wiola | 454 | Active Jura | SŁOMNIKI | K-OPEN | 00:00:09 | ||
62 | ŚLÓSARCZYK Jakub | 448 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:09 | |||
63 | TALARCZYK Marzena | 449 | Łącko Run | KRAKÓW | K-OPEN | 00:00:10 | ||
64 | ŻÓŁKIEWSKA Monika | 459 | Ciepłe Kluchy | ŁĄCKO | K-OPEN | 00:00:10 | ||
65 | KUROWSKA Renata | 463 | ŁĄCKO | K-OPEN | 00:00:10 | |||
66 | WAROWNY Tomasz | 452 | CIEPŁE KLUCHY | ŁĄCKO | M-OPEN | 00:00:11 | ||
67 | POCHWAT Błażej | 438 | 1SGB | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:11 | ||
68 | GRZESIK Renata | 419 | RZESZÓW | K-OPEN | 00:00:11 | |||
69 | SZCZEPANIAK Barbara | 444 | Kamienica | KAMIENICA | K-OPEN | 00:00:11 | ||
70 | SIERANT Michał | 464 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:11 | |||
71 | DURAS Izabela | 412 | ŚWIĄTNIKI GÓRNE | K-OPEN | 00:00:12 |
Znaleziono 71 wynik(ów)