GUT WINTER 42

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2020-02-22
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
42 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
102
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
102
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 24km | 30km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuWdżar
20km
Lubań
24km
Ochotnica
30km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
42km
Czas
brutto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KOT Rafal 45Muay Running ClubSZCZYTNOM-OPEN1M 100:00:0202:18:5602:42:0103:13:3104:45:34.9004:45:37.20 6:478.8
2DYBEK Paweł 113MIELECM-OPEN2M 200:00:0202:19:0502:42:4103:15:1704:49:09.4504:49:11.75+00:03:346:538.7
3GÓRSKI Zygmunt 24Wichry BeskiduWADOWICEM-OPEN3M 300:00:0102:18:5202:45:4103:20:5704:55:55.6004:55:57.30+00:10:207:028.5
4KUPCZAK Mariusz 51MPK WrocławROGÓW SOBÓCKIM-OPEN4M 400:00:0102:19:1602:49:4003:22:5104:59:53.3004:59:54.65+00:14:177:088.4
5KAPAON Aleksander 39Cazzo Club Running TeamSTRACHÓWKAM-OPEN5M 500:00:0302:18:4602:45:2803:19:3304:59:51.3504:59:54.70+00:14:177:088.4
6WOJNAROWSKI Piotr 109ŁĄCKOM-OPEN6M 600:00:0202:18:4302:44:5003:19:4405:04:13.3005:04:15.35+00:18:387:148.3
7SZCZEPANIAK Witold 93OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-OPEN7M 700:00:0402:20:0002:51:3103:24:4405:05:46.0505:05:50.65+00:20:137:168.2
8PERYKASZA Paweł 72GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM-OPEN8M 800:00:0302:20:1902:59:2403:32:3505:07:56.8505:08:00.55+00:22:237:198.2
9JACHYMIAK Robert 32NOWY TARGM-OPEN9M 900:00:0102:19:2202:49:3703:25:1105:11:55.3005:11:56.85+00:26:197:258.1
10KAPAON Andrzej 38Cazzo Club Running TeamANNOPOLM-OPEN10M 1000:00:0302:19:0902:48:2103:24:2905:13:05.8505:13:09.20+00:27:327:278
11CHODAKOWSKI Rafał 11OstroBiecĆMIELÓWM-OPEN11M 1100:00:0202:19:3002:56:0203:35:5405:18:21.5505:18:24.20+00:32:477:347.9
12LACHOR Krzysztof 53NA ŚWIEŻOŚCIKŁODNEM-OPEN12M 1200:00:0502:19:3702:57:5003:33:1305:19:04.0005:19:09.35+00:33:327:357.9
13PLUTA Daniel 74TEAM PLUTTPIASTÓWM-OPEN13M 1300:00:0202:20:0802:59:0303:39:0305:24:47.5005:24:50.15+00:39:127:447.8
14MIEDZIEJEWSKI Andrzej 68Rate My Trail TeamPRUSZKÓWM-OPEN14M 1400:00:0202:20:3702:59:5203:43:1305:29:54.1005:29:56.10+00:44:187:517.6
15STĘPNIK Paweł 91Śmiga SięKIELCEM-OPEN15M 1500:00:0302:20:5303:10:3503:46:3805:31:50.7505:31:54.70+00:46:177:547.6
16PRZYPOLSKI Paweł 79Im-Possible TeamWARSZAWAM-OPEN16M 1600:00:0402:20:4203:03:1403:48:0605:33:44.6505:33:49.40+00:48:127:567.6
17SZELĄG Sławomir 94Lisy PustyniKLUCZEM-OPEN17M 1700:00:0402:20:4503:04:3903:44:1705:35:02.8005:35:07.10+00:49:297:587.5
18BARANOWSKI Jacek 4JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-OPEN18M 1800:00:0902:22:1803:12:5703:50:4405:36:19.6505:36:29.45+00:50:528:007.5
19STARZAK Paweł 90Ospałe MisieSKAWINAM-OPEN19M 1900:00:0502:21:5603:10:4903:50:4705:43:14.6005:43:19.65+00:57:428:107.3
20MAKOWSKA Olga 59JacekBiega Running TeamWARSAWK-OPEN1K 100:00:0502:23:2703:15:0803:55:4905:48:08.7005:48:14.65+01:02:378:177.2
21GAJOS Daniel 15GrupaLuktransKRAKÓWM-OPEN20M 2000:00:0402:27:2303:18:4204:03:1305:49:44.6505:49:48.80+01:04:118:197.2
22GURGUL Wojciech 27ŁUKOWICAM-OPEN21M 2100:00:0302:20:4003:10:5603:51:3405:51:03.2005:51:06.55+01:05:298:217.2
23LATOS Marcin 55Euroclear Running TeamKRAKÓWM-OPEN22M 2200:00:0402:23:0203:18:0703:59:2105:55:26.2505:55:31.20+01:09:548:277.1
24MAZUREK Dariusz 66Rzeszowskie Gazele i GepardySTALOWA WOLAM-OPEN23M 2300:00:0602:30:0103:27:0404:06:1505:57:03.5005:57:09.55+01:11:328:307.1
25POMAGRUK Piotr 77Dziki ze ŚlichowicPODZAMCZEM-OPEN24M 2400:00:0402:30:3003:26:0004:05:1205:58:58.3505:59:02.85+01:13:258:327
26SMOGOROWSKI Łukasz 86Vege RunnersWARSZAWAM-OPEN25M 2500:00:1102:20:5203:14:2004:00:2405:59:15.9505:59:27.90+01:13:508:337
27CHOWANIEC Sebastian 13DOGOŃ Grodzisk MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN26M 2600:00:0502:21:0103:07:2203:58:3705:59:51.6005:59:57.25+01:14:208:347
28WOSIEK Paweł 99OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN27M 2700:00:0402:30:2503:29:4604:08:3806:01:13.2506:01:17.65+01:15:408:367
29URBANEK Patryk 97Studio GTSMYSŁOWICEM-OPEN28M 2800:00:0402:21:0803:19:1804:04:1506:01:50.2006:01:54.90+01:16:178:367
30LEŚNIAK Anna 56Salt Runners BochniaBOCHNIAK-OPEN2K 200:00:0502:30:5803:30:0804:09:3306:02:24.2006:02:29.25+01:16:528:377
31STANKIEWICZ Tomasz 89KRAKÓWM-OPEN29M 2900:00:1902:30:4903:29:3704:09:2306:02:10.0506:02:29.60+01:16:528:377
32URYGA Jakub 98Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWM-OPEN30M 3000:00:1102:31:1103:26:3304:06:4206:03:18.8006:03:29.95+01:17:528:396.9
33MEISSNER Tomasz 111Nie śpię bo kręcęPOZNAŃM-OPEN31M 3100:00:1802:29:0003:27:4704:06:3806:05:36.2006:05:54.85+01:20:178:426.9
34ARCHAMOWICZ Krzysztof 2Ospałe MisieSKAWINAM-OPEN32M 3200:00:0502:25:1403:22:1904:05:2606:06:10.0006:06:15.65+01:20:388:436.9
35JACHYMEK Bartłomiej 31JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-OPEN33M 3300:00:1002:35:3703:30:3904:12:4406:09:55.8006:10:06.25+01:24:298:486.8
36JAWOROWICZ Tomasz 34KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAM-OPEN34M 3400:00:0602:32:1303:27:5404:11:2206:10:15.9006:10:22.35+01:24:458:486.8
37PRZEPIÓRKA Barbara 78Naprzód MłocinyWARSZAWAK-OPEN3K 300:00:0402:38:4403:32:3004:14:4806:11:09.8506:11:14.65+01:25:378:506.8
38LADRA Ryszard 54biegowy_bandytaKRAKÓWM-OPEN35M 3500:00:1902:35:0003:30:3804:11:2606:11:42.1506:12:01.25+01:26:248:516.8
39ZAJĄC Łukasz 105Kompario TeamKRAKÓWM-OPEN36M 3600:00:0203:00:4404:14:1506:14:20.1506:14:23.05+01:28:458:546.7
40KIERNICKI Łukasz 42Fun&RunCZUDECM-OPEN37M 3700:00:0302:30:1803:29:3904:14:1206:17:50.4506:17:53.50+01:32:168:596.7
41RADZIK Robert 80Gorlicka Grupa BiegowaBIAŁA NIŻNAM-OPEN38M 3800:00:0502:34:4703:31:4804:19:0206:18:46.0006:18:51.75+01:33:149:016.7
42MARCZEWSKI Bartosz 63STARGARDM-OPEN39M 3900:00:0802:27:5503:22:5304:12:2106:25:24.5006:25:32.60+01:39:559:106.5
43PŁOSKONKA Jakub 75MYŚLENICEM-OPEN40M 4000:00:1102:29:1403:36:3204:27:4806:28:36.3006:28:47.90+01:43:109:156.5
44SOKALSKI Grzegorz 87Mocno w PrawoKONSTANCIN-JEZIORNAM-OPEN41M 4100:00:0702:43:0203:37:3104:26:1606:29:19.5506:29:27.05+01:43:499:166.5
45IWANOWICZ Anna 30CHRZANÓWK-OPEN4K 400:00:0902:35:5503:37:4704:28:0406:31:59.6006:32:08.75+01:46:319:196.4
46CHOLEWA Tomasz 12CHRZANÓWM-OPEN42M 4200:00:0902:41:4403:40:1304:28:1306:32:02.5006:32:11.70+01:46:349:206.4
47MARSZAŁKOWSKI Łukasz 65Get ActiveGDAŃSKM-OPEN43M 4300:00:1402:43:5903:43:1504:32:5306:41:16.6006:41:31.40+01:55:549:336.3
48BOROWICZ Monika 7CKS Częstochowa/ ZabieganiCZĘSTOCHOWAK-OPEN5K 500:00:0702:46:0003:44:4304:33:5906:43:20.1506:43:27.65+01:57:509:366.2
49NOWACKI Paweł 70KRAKÓWM-OPEN44M 4400:00:0802:41:1903:43:0804:33:0606:46:53.6506:47:02.05+02:01:249:416.2
50JUŻECKI Krzysztof 112DĘBICAM-OPEN45M 4500:00:1302:35:2503:38:3404:32:5706:47:42.5506:47:55.65+02:02:189:426.2
51SADY Sebastian 84OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN46M 4600:00:1502:51:4203:55:3604:39:3506:49:52.9506:50:08.05+02:04:309:456.1
52KUBLIN Szymon 50TWARDORZECZKAM-OPEN47M 4700:00:1002:51:0203:54:3604:41:4706:51:35.3006:51:45.95+02:06:089:476.1
53NAPIÓRKOWSKA Joanna 69Tripaka PrzechlewoPRZECHLEWOK-OPEN6K 600:00:1802:50:0103:51:3804:45:5206:55:01.1006:55:19.60+02:09:429:526.1
54MALESZKO Bartosz 60WROCŁAWM-OPEN48M 4800:00:1102:42:2703:41:3104:35:0306:56:43.0006:56:54.65+02:11:179:556
55ZABRZEWSKI Patryk 102Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŻORYM-OPEN49M 4900:00:1102:50:1403:52:1904:46:1006:58:36.2006:58:47.50+02:13:109:586
56KOZIOŁ Artur 47Poranny PatrolKRAKÓWM-OPEN50M 5000:00:1902:53:0103:47:4704:46:3107:01:49.3507:02:09.10+02:16:3110:026
57GAWLE Mirosław 19Maratończyk DębicaZAWIERZBIEM-OPEN51M 5100:00:1303:06:4104:09:1204:58:0007:02:44.8507:02:58.15+02:17:2010:036
58BAJERSKI Marcin 3Get ActiveGDANSKM-OPEN52M 5200:00:1502:57:4203:55:4204:57:4507:07:35.4007:07:51.25+02:22:1410:105.9
59ROJEK Maciej 82KRAKÓWM-OPEN53M 5300:00:0702:58:0004:04:5204:56:4907:11:12.5007:11:20.35+02:25:4310:165.8
60BOROWIECKI Łukasz 8KRAKÓWM-OPEN54M 5400:00:0902:57:0904:05:3804:56:5907:11:25.6507:11:34.65+02:25:5710:165.8
61IDZIOR Tomasz 28BRZEZINYM-OPEN55M 5500:00:0802:58:0204:04:4904:56:5207:13:32.4507:13:40.55+02:28:0310:195.8
62MARGAS Grzegorz 64MeerCaTeaMPROSZOWICEM-OPEN56M 5600:00:2802:56:4803:56:1704:52:3107:14:19.0007:14:47.45+02:29:1010:205.8
63MAŁKOWSKI Bogdan 62Spartanie DzieciomMURÓWM-OPEN57M 5700:00:0802:55:1204:01:5804:56:5607:14:59.9007:15:08.65+02:29:3110:215.8
64ZAJDEL Arek 106Auto Centrum LisSTAWISZYNM-OPEN58M 5800:00:2602:47:5503:58:5504:56:4707:15:43.4007:16:10.05+02:30:3210:225.8
65GRALA Maria 26RZOZÓWK-OPEN7K 700:00:2503:03:3504:06:4505:02:2307:16:59.5007:17:24.70+02:31:4710:245.8
66PIĘTA Marlena 73OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK-OPEN8K 800:00:0903:01:3004:06:2104:57:5907:17:56.4007:18:05.85+02:32:2810:255.8
67GEHRKE Tomasz 20Strefa Pływania GdyniaCALVIM-OPEN59M 5900:00:0103:11:0204:09:4405:06:0407:23:04.0507:23:05.90+02:37:2810:325.7
68JAŹWIŃSKI Krzysztof 35Rozbiegani ŻychlinŻYCHLINM-OPEN60M 6000:00:0603:04:2304:09:0705:08:4207:25:22.5507:25:29.30+02:39:5210:365.7
69MACHTAŁOWICZ Szymon 57ŁÓDŹM-OPEN61M 6100:00:0603:04:3504:09:1405:08:4707:25:23.2007:25:30.05+02:39:5210:365.7
70GNOT Katarzyna 22OPOLEK-OPEN9K 900:00:0803:06:4004:11:2905:06:2607:31:03.3507:31:12.05+02:45:3410:445.6
71MELSON Maciej 67ŁÓDŹM-OPEN62M 6200:00:2703:01:5004:10:4005:04:3507:30:45.8007:31:13.55+02:45:3610:435.6
72ANDRZEJCZYK Adrian 1KRAKÓWM-OPEN63M 6300:02:4502:55:3904:04:1504:57:3200:15:0007:28:34.0007:31:20.00+02:45:4210:195.8
73KOKŁOWSKI Sławomir 43KRAKÓWM-OPEN64M 6400:00:0602:48:2104:05:0604:57:2707:32:58.5507:33:04.65+02:47:2710:475.6
74SZANIAWSKI Marcin 92WARSZAWAM-OPEN65M 6500:00:1602:58:2104:06:0905:03:5407:34:20.5007:34:36.85+02:48:5910:495.5
75ZWAAN Johan 107KRAKÓWM-OPEN66M 6600:00:1703:08:1704:15:2105:09:3907:34:54.8507:35:12.75+02:49:3510:495.5
76JÓZEFIAK Marta 37KRAKÓWK-OPEN10K 1000:00:1703:08:0504:15:2605:09:3507:34:54.8507:35:12.80+02:49:3510:495.5
77KAWA Barbara 41Maratończyk DębicaŻYRAKÓWK-OPEN11K 1100:00:1303:14:1304:28:3205:20:2907:36:33.1507:36:46.45+02:51:0910:525.5
78GIBAŁA Marcin 21Biegam i PomagamMIELECM-OPEN67M 6700:00:0702:59:1604:07:3005:07:2407:37:34.9007:37:42.70+02:52:0510:535.5
79WOŹNIAK Gabriela 100KRAKOWK-OPEN12K 1200:00:1003:10:4504:20:1905:16:0507:38:31.2507:38:41.70+02:53:0410:555.5
80MAJDA Maciej 58Biegowo Tu i TamNOWY SĄCZM-OPEN68M 6800:00:0602:57:4604:05:5505:08:3807:40:21.4007:40:28.10+02:54:5010:575.5
81ZACZYŃSKA Dagmara 104BYTOMK-OPEN13K 1300:00:1003:16:2904:23:4105:18:1807:41:15.5507:41:25.60+02:55:4810:585.5
82JÓZEFIAK Jakub 36BokononiNOWY SĄCZM-OPEN69M 6900:00:2003:07:5704:12:3505:09:0607:44:19.3507:44:39.85+02:59:0211:035.4
83BIEL Tomasz 6KATOWICEM-OPEN70M 7000:00:2503:03:2804:13:1105:06:4000:15:0007:46:00.0007:46:25.00+03:00:4710:445.6
84RATAJCZAK Dariusz 81HERNIK TEAMDOLSKM-OPEN71M 7100:00:1603:03:3304:08:3405:09:1407:54:53.7507:55:10.70+03:09:3311:185.3
85MALUHA Jacek 61OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN72M 7200:00:2603:08:1704:23:0605:30:5407:56:39.2507:57:05.35+03:11:2811:205.3
86BENABDELLAH Mouna 5Power TrainingZIELONA GÓRAK-OPEN14K 1400:00:1103:18:5404:30:5505:23:5207:56:56.3507:57:08.30+03:11:3111:215.3
87PUZIO Waldemar 110Maratończyk DębicaDĘBICAM-OPEN73M 7300:00:1403:14:1704:28:5605:23:5708:08:00.3008:08:14.50+03:22:3711:375.2
88GRAJCAR Anna 25ŚREMK-OPEN15K 1500:00:2303:18:2604:30:5605:34:0308:22:49.0008:23:12.45+03:37:3511:585
89ŻUROWSKA Ania 108Eurovent AthleticMOSINAK-OPEN16K 1600:00:2303:18:2104:31:4605:34:1008:22:48.9508:23:12.80+03:37:3511:585
90GAPSKI Piotr 17ROGALINM-OPEN74M 7400:00:2303:18:1204:31:3705:34:0708:22:49.5508:23:13.05+03:37:3511:585
91KOZAKOWSKI Marcin 46Medicover RunnersWARSZAWAM-OPEN75M 7500:00:3403:03:4704:17:1405:28:5708:27:02.9508:27:37.45+03:42:0012:045
92KRÓLICKI Zbigniew 49LUTOMIAM-OPEN76M 7600:00:2203:19:1904:34:5705:35:4108:35:36.6508:35:59.10+03:50:2112:164.9
93ZACHEJA Jacek 103LESZNOM-OPEN77M 7700:00:1703:16:1703:51:4405:38:5908:42:07.8008:42:24.85+03:56:4712:254.8
94LACH Agnieszka 52WROCŁAWK-OPEN17K 1700:00:1003:29:4904:50:0305:57:0808:45:38.2508:45:48.25+04:00:1112:304.8
95SZNEJFUS Beata 95PRUSZKÓWK-OPEN18K 1800:00:2903:30:4804:45:3105:56:4608:45:18.8508:45:48.45+04:00:1112:304.8
96GASIK-POWAŁKA Małgorzata 18OŻARÓW MAZOWIECKIK-OPEN19K 1900:00:3003:30:3004:45:3505:56:1408:45:18.1008:45:48.55+04:00:1112:304.8
97KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 88Unlimited Triathlon TeamKRAKÓWK-OPEN20K 2000:00:1003:32:3204:50:2906:02:3608:56:27.1008:56:37.45+04:11:0012:464.7
98KOSZNIRUK Elżbieta 44Wybiegaj SiebieCHOTOMOWK-OPEN21K 2100:00:2103:31:2504:51:0006:10:5709:38:00.0509:38:21.35+04:52:4413:454.4
99CAPUTA Andrzej 10TRZEMEŚNIAM-OPEN78M 7800:00:2803:50:1405:11:4506:30:0309:41:45.5509:42:13.90+04:56:3613:514.3
100TYRANKIEWICZ Kamila 96JUMP&FLY‚ KabatyWARSZAWAK-OPEN22K 2200:00:1603:56:4305:20:5506:35:3909:42:24.4009:42:41.25+04:57:0413:524.3
101BORUCH Adam 9AGB torfyZGIERZM-OPEN79M 7900:00:2403:21:3304:36:3606:01:1509:43:26.6509:43:51.25+04:58:1413:534.3
102TARNAWSKI Jakub 399KKB DystansKRAKOWM-OPEN80M 8000:00:3603:56:4505:20:4606:35:2309:43:17.3509:43:54.05+04:58:1613:534.3
Znaleziono 102 wynik(ów)