Organizator : | Fundacja Run Vegan |
Data : | 2020-02-22 |
Miejsce : | Ochotnica Górna |
Dystans : | 42 km |
Zgłoszonych : | 113 |
Wystartowało : | 102 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 102 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Klasyfikacja mieszkańców gminy | Czas startu | Wdżar 20km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJNAROWSKI Piotr | 109 | ŁĄCKO | M-OPEN | 00:00:02 | 02:18:43 | |||
2 | KAPAON Aleksander | 39 | Cazzo Club Running Team | STRACHÓWKA | M-OPEN | 00:00:03 | 02:18:46 | ||
3 | GÓRSKI Zygmunt | 24 | Wichry Beskidu | WADOWICE | M-OPEN | 00:00:01 | 02:18:52 | ||
4 | KOT Rafal | 45 | Muay Running Club | SZCZYTNO | M-OPEN | 00:00:02 | 02:18:56 | ||
5 | DYBEK Paweł | 113 | MIELEC | M-OPEN | 00:00:02 | 02:19:05 | |||
6 | KAPAON Andrzej | 38 | Cazzo Club Running Team | ANNOPOL | M-OPEN | 00:00:03 | 02:19:09 | ||
7 | KUPCZAK Mariusz | 51 | MPK Wrocław | ROGÓW SOBÓCKI | M-OPEN | 00:00:01 | 02:19:16 | ||
8 | JACHYMIAK Robert | 32 | NOWY TARG | M-OPEN | 00:00:01 | 02:19:22 | |||
9 | CHODAKOWSKI Rafał | 11 | OstroBiec | ĆMIELÓW | M-OPEN | 00:00:02 | 02:19:30 | ||
10 | LACHOR Krzysztof | 53 | NA ŚWIEŻOŚCI | KŁODNE | M-OPEN | 00:00:05 | 02:19:37 | ||
11 | SZCZEPANIAK Witold | 93 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-OPEN | 00:00:04 | 02:20:00 | |||
12 | PLUTA Daniel | 74 | TEAM PLUTT | PIASTÓW | M-OPEN | 00:00:02 | 02:20:08 | ||
13 | PERYKASZA Paweł | 72 | GRUPALUKTRANS.PL | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:03 | 02:20:19 | ||
14 | MIEDZIEJEWSKI Andrzej | 68 | Rate My Trail Team | PRUSZKÓW | M-OPEN | 00:00:02 | 02:20:37 | ||
15 | GURGUL Wojciech | 27 | ŁUKOWICA | M-OPEN | 00:00:03 | 02:20:40 | |||
16 | PRZYPOLSKI Paweł | 79 | Im-Possible Team | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:04 | 02:20:42 | ||
17 | SZELĄG Sławomir | 94 | Lisy Pustyni | KLUCZE | M-OPEN | 00:00:04 | 02:20:45 | ||
18 | SMOGOROWSKI Łukasz | 86 | Vege Runners | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:11 | 02:20:52 | ||
19 | STĘPNIK Paweł | 91 | Śmiga Się | KIELCE | M-OPEN | 00:00:03 | 02:20:53 | ||
20 | CHOWANIEC Sebastian | 13 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-OPEN | 00:00:05 | 02:21:01 | ||
21 | URBANEK Patryk | 97 | Studio GTS | MYSŁOWICE | M-OPEN | 00:00:04 | 02:21:08 | ||
22 | STARZAK Paweł | 90 | Ospałe Misie | SKAWINA | M-OPEN | 00:00:05 | 02:21:56 | ||
23 | BARANOWSKI Jacek | 4 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:09 | 02:22:18 | ||
24 | LATOS Marcin | 55 | Euroclear Running Team | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:04 | 02:23:02 | ||
25 | ARCHAMOWICZ Krzysztof | 2 | Ospałe Misie | SKAWINA | M-OPEN | 00:00:05 | 02:25:14 | ||
26 | GAJOS Daniel | 15 | GrupaLuktrans | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:04 | 02:27:23 | ||
27 | MARCZEWSKI Bartosz | 63 | STARGARD | M-OPEN | 00:00:08 | 02:27:55 | |||
28 | MEISSNER Tomasz | 111 | Nie śpię bo kręcę | POZNAŃ | M-OPEN | 00:00:18 | 02:29:00 | ||
29 | PŁOSKONKA Jakub | 75 | MYŚLENICE | M-OPEN | 00:00:11 | 02:29:14 | |||
30 | MAZUREK Dariusz | 66 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | STALOWA WOLA | M-OPEN | 00:00:06 | 02:30:01 | ||
31 | KIERNICKI Łukasz | 42 | Fun&Run | CZUDEC | M-OPEN | 00:00:03 | 02:30:18 | ||
32 | WOSIEK Paweł | 99 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M-OPEN | 00:00:04 | 02:30:25 | ||
33 | POMAGRUK Piotr | 77 | Dziki ze Ślichowic | PODZAMCZE | M-OPEN | 00:00:04 | 02:30:30 | ||
34 | STANKIEWICZ Tomasz | 89 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:19 | 02:30:49 | |||
35 | URYGA Jakub | 98 | Deutsche Bank Marathon Team | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:11 | 02:31:11 | ||
36 | JAWOROWICZ Tomasz | 34 | KS Pegaz | KONSTANCIN-JEZIORNA | M-OPEN | 00:00:06 | 02:32:13 | ||
37 | RADZIK Robert | 80 | Gorlicka Grupa Biegowa | BIAŁA NIŻNA | M-OPEN | 00:00:05 | 02:34:47 | ||
38 | LADRA Ryszard | 54 | biegowy_bandyta | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:19 | 02:35:00 | ||
39 | JUŻECKI Krzysztof | 112 | DĘBICA | M-OPEN | 00:00:13 | 02:35:25 | |||
40 | JACHYMEK Bartłomiej | 31 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:10 | 02:35:37 | ||
41 | NOWACKI Paweł | 70 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:08 | 02:41:19 | |||
42 | CHOLEWA Tomasz | 12 | CHRZANÓW | M-OPEN | 00:00:09 | 02:41:44 | |||
43 | MALESZKO Bartosz | 60 | WROCŁAW | M-OPEN | 00:00:11 | 02:42:27 | |||
44 | SOKALSKI Grzegorz | 87 | Mocno w Prawo | KONSTANCIN-JEZIORNA | M-OPEN | 00:00:07 | 02:43:02 | ||
45 | MARSZAŁKOWSKI Łukasz | 65 | Get Active | GDAŃSK | M-OPEN | 00:00:14 | 02:43:59 | ||
46 | ZAJDEL Arek | 106 | Auto Centrum Lis | STAWISZYN | M-OPEN | 00:00:26 | 02:47:55 | ||
47 | KOKŁOWSKI Sławomir | 43 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:06 | 02:48:21 | |||
48 | ZABRZEWSKI Patryk | 102 | Klub Wysokogórski Jastrzębie Zdrój | ŻORY | M-OPEN | 00:00:11 | 02:50:14 | ||
49 | KUBLIN Szymon | 50 | TWARDORZECZKA | M-OPEN | 00:00:10 | 02:51:02 | |||
50 | SADY Sebastian | 84 | OSTROBIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M-OPEN | 00:00:15 | 02:51:42 | ||
51 | KOZIOŁ Artur | 47 | Poranny Patrol | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:19 | 02:53:01 | ||
52 | MAŁKOWSKI Bogdan | 62 | Spartanie Dzieciom | MURÓW | M-OPEN | 00:00:08 | 02:55:12 | ||
53 | ANDRZEJCZYK Adrian | 1 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:02:45 | 02:55:39 | |||
54 | MARGAS Grzegorz | 64 | MeerCaTeaM | PROSZOWICE | M-OPEN | 00:00:28 | 02:56:48 | ||
55 | BOROWIECKI Łukasz | 8 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:09 | 02:57:09 | |||
56 | BAJERSKI Marcin | 3 | Get Active | GDANSK | M-OPEN | 00:00:15 | 02:57:42 | ||
57 | MAJDA Maciej | 58 | Biegowo Tu i Tam | NOWY SĄCZ | M-OPEN | 00:00:06 | 02:57:46 | ||
58 | ROJEK Maciej | 82 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:07 | 02:58:00 | |||
59 | IDZIOR Tomasz | 28 | BRZEZINY | M-OPEN | 00:00:08 | 02:58:02 | |||
60 | SZANIAWSKI Marcin | 92 | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:16 | 02:58:21 | |||
61 | GIBAŁA Marcin | 21 | Biegam i Pomagam | MIELEC | M-OPEN | 00:00:07 | 02:59:16 | ||
62 | ZAJĄC Łukasz | 105 | Kompario Team | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:02 | 03:00:44 | ||
63 | MELSON Maciej | 67 | ŁÓDŹ | M-OPEN | 00:00:27 | 03:01:50 | |||
64 | BIEL Tomasz | 6 | KATOWICE | M-OPEN | 00:00:25 | 03:03:28 | |||
65 | RATAJCZAK Dariusz | 81 | HERNIK TEAM | DOLSK | M-OPEN | 00:00:16 | 03:03:33 | ||
66 | KOZAKOWSKI Marcin | 46 | Medicover Runners | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:34 | 03:03:47 | ||
67 | JAŹWIŃSKI Krzysztof | 35 | Rozbiegani Żychlin | ŻYCHLIN | M-OPEN | 00:00:06 | 03:04:23 | ||
68 | MACHTAŁOWICZ Szymon | 57 | ŁÓDŹ | M-OPEN | 00:00:06 | 03:04:35 | |||
69 | GAWLE Mirosław | 19 | Maratończyk Dębica | ZAWIERZBIE | M-OPEN | 00:00:13 | 03:06:41 | ||
70 | JÓZEFIAK Jakub | 36 | Bokononi | NOWY SĄCZ | M-OPEN | 00:00:20 | 03:07:57 | ||
71 | ZWAAN Johan | 107 | KRAKÓW | M-OPEN | 00:00:17 | 03:08:17 | |||
72 | MALUHA Jacek | 61 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M-OPEN | 00:00:26 | 03:08:17 | ||
73 | GEHRKE Tomasz | 20 | Strefa Pływania Gdynia | CALVI | M-OPEN | 00:00:01 | 03:11:02 | ||
74 | PUZIO Waldemar | 110 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | M-OPEN | 00:00:14 | 03:14:17 | ||
75 | ZACHEJA Jacek | 103 | LESZNO | M-OPEN | 00:00:17 | 03:16:17 | |||
76 | GAPSKI Piotr | 17 | ROGALIN | M-OPEN | 00:00:23 | 03:18:12 | |||
77 | KRÓLICKI Zbigniew | 49 | LUTOMIA | M-OPEN | 00:00:22 | 03:19:19 | |||
78 | BORUCH Adam | 9 | AGB torfy | ZGIERZ | M-OPEN | 00:00:24 | 03:21:33 | ||
79 | CAPUTA Andrzej | 10 | TRZEMEŚNIA | M-OPEN | 00:00:28 | 03:50:14 | |||
80 | TARNAWSKI Jakub | 399 | KKB Dystans | KRAKOW | M-OPEN | 00:00:36 | 03:56:45 |
Znaleziono 80 wynik(ów)