HAIBIKE - VIII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2016-05-29
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
50 km
Zgłoszonych/ Registered:
231
Wystartowało/ Started:
217
Nie ukończyło/ Not finished:
6
Ukończyło/ Finished:
211
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Drużynowa

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 19.4km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Drużynowa | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1EDF Trek GdyniaŁukasz Derheld

Sławomir Wojciechowski

Andrzej Jóźwik

Mariusz Goliński
01:46:36.150

01:50:01.050

01:50:17.450

01:52:53.300
05:26:54.650
2SISU-OWB teamRafał Szturo

Artur Szmyt

Łukasz Migowski

Adam Mastalerz

Zbigniew Ostraszewski

Wojciech Zupa

Tomasz Kupczyk

Damian Sergiel

Karol Chudzyński

Wojciech Szulc

Jerzy Kozłowski
01:46:39.350

01:54:50.150

01:59:44.450

02:01:04.450

02:09:51.300

02:11:10.500

02:14:24.600

02:22:24.450

02:22:28.900

02:37:29.650

03:10:23.950
05:41:13.950
3N-Bike AcademyNorbert Łysiak

Piotr Jurczak

Przemysław Wiśniewski
01:53:07.600

01:55:45.600

01:57:46.000
05:46:39.200
4Fitserwis MTB TeamŁukasz Stawicki

Michał Gawiński

Paweł Tyburski

Michał Wereszczyński

Sławomir Ćwikliński

Przemysław Kasierski
01:53:18.800

01:56:03.350

02:00:16.400

02:05:28.350

02:11:46.600

02:18:29.450
05:49:38.550
5Rowerowa BrzozaPiotr Stalmierski

Przemysław Barański

Adam Baumgart

Adam Mróz

Kazimierz Leszczyński

Adam Sekrecki

Mirosław Szmoń

Adam Gozimirski

Monika Kamińska
01:47:13.050

02:01:06.050

02:03:39.050

02:07:14.800

02:14:30.150

02:18:11.950

02:21:27.500

02:22:58.000

03:09:53.750
05:51:58.150
6BIKEBOYS CADMARIO TEAMAdam Lutoborski

Łukasz Iwaszko

Wojciech Dobrowolski

Mariusz Idzikowski

Paweł Mantycki

Krzysztof Siewruk

Zbyszek Cichowicz
01:54:55.550

02:04:17.850

02:06:25.450

02:07:09.350

02:08:12.500

02:16:56.300

03:12:16.800
06:05:38.850
7GKSTGRafał Kopciak

Mateusz Romanowski

Korneliusz Sobiecki
01:53:47.000

01:59:36.500

02:19:42.800
06:13:06.300
8LuxtorpedyBogdan Stępień

Mateusz Kuczewski

Krzysztof Piotrowski

Radosław Zieliński
02:09:18.750

02:14:01.550

02:16:48.000

02:44:58.100
06:40:08.300
9AMSports Bydgoszcz MTB TeamBartosz Witoński

Jacek Torzewski

Małgorzata Torzewska
01:55:44.550

01:56:03.050

02:54:17.650
06:46:05.250
10TTC Rowery KwiatkowskiMarcin Fausek

Dariusz Piotrzkiewicz

Marcin Lorek
01:58:10.750

02:08:52.250

02:51:01.850
06:58:04.850
11BLACK RAM TEAMSławek Mądzielewski

Paweł Błażko

Damian Papierowski
02:32:55.400

02:37:50.600

02:44:53.550
07:55:39.550
Znaleziono 11 wynik(ów)