HAIBIKE - VIII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2016-05-29
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
50 km
Zgłoszonych/ Registered:
231
Wystartowało/ Started:
217
Nie ukończyło/ Not finished:
6
Ukończyło/ Finished:
211
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 19.4km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Drużynowa | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MDrużynaCzas startu/Start time19.4km32kmCzas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1RZESZUTEK Piotr 9SIERAKOWICEM11M 1MLKS Baszta Bytów00:00:0000:44:2901:00:4001:46:35.7001:46:35.70 2:0728.1
2DERHELD Łukasz 10EDF TREK GDYNIAGDYNIAM31M 2EDF Trek Gdynia00:00:0000:44:2901:00:4101:46:36.1501:46:36.15+00:00:002:0728.1
3WYŻLIC Michał 4KOMOBIKE SCOTTLUBAWAM32M 3KomoBike Scott00:00:0000:44:3101:00:4201:46:38.4001:46:38.40+00:00:022:0728.1
4SZTURO Rafał 6SISU-OWB TEAMLUBICZM33M 4SISU-OWB team00:00:0000:44:3001:00:4101:46:39.3501:46:39.35+00:00:032:0728.1
5STALMIERSKI Piotr 1ROWEROWABRZOZA.PLBYDGOSZCZM51M 5Rowerowa Brzoza00:00:0000:44:2701:00:3901:47:13.0501:47:13.05+00:00:372:0828
6WOJCIECHOWSKI Sławomir 189EDF TREK GDYNIAGDYNIAM34M 6EDF Trek Gdynia00:00:0000:45:5001:01:5301:50:01.0501:50:01.05+00:03:252:1227.3
7JÓŹWIK Andrzej 12EDF TREK GDYNIAGDYNIAM21M 7EDF Trek Gdynia00:00:0000:45:5201:01:5401:50:17.4501:50:17.45+00:03:412:1227.2
8KOSTUCH Michał 226M35M 800:00:0000:45:4801:01:5301:50:31.9501:50:31.95+00:03:562:1227.1
9GOLIŃSKI Mariusz 11EDF TREK GDYNIAGDYNIAM52M 9EDF Trek Gdynia00:00:0000:47:4101:04:1801:52:53.3001:52:53.30+00:06:172:1526.6
10GÓRSKI Zbigniew 3EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMBYDGOSZCZM36M 10Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:46:4801:03:2201:53:06.8001:53:06.80+00:06:312:1526.5
11ŁYSIAK Norbert 201N-BIKE ACADEMYNIEMCZM41M 11N-Bike Academy00:00:0000:46:4701:03:2201:53:07.6001:53:07.60+00:06:312:1526.5
12STAWICKI Łukasz 28FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM37M 12Fitserwis MTB Team00:00:0000:47:2901:04:1601:53:18.8001:53:18.80+00:06:432:1526.5
13BELT Kacper 112ŚWIECIEM12M 1300:00:0000:47:1101:03:5401:53:20.2501:53:20.25+00:06:442:1626.5
14SMOLIŃSKI Artur 176SPORT SERWIS T.MIKLAS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM42M 14Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz00:00:0000:47:4501:04:1801:53:46.5501:53:46.55+00:07:102:1626.4
15KOPCIAK Rafał 212M43M 15GKSTG00:00:0000:47:4601:04:1601:53:47.0001:53:47.00+00:07:112:1626.4
16SZMYT Artur 65SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM38M 16SISU-OWB team00:00:0000:47:3801:04:1801:54:50.1501:54:50.15+00:08:142:1726.1
17PROŚCOŃSKI Jarosław 214BYDGOSZCZM44M 17Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz00:00:0000:47:1101:03:5301:54:53.6001:54:53.60+00:08:172:1726.1
18LUTOBORSKI Adam 101BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM45M 18BIKEBOYS CADMARIO TEAM00:00:0000:47:4501:04:1501:54:55.5501:54:55.55+00:08:192:1726.1
19WITOŃSKI Bartosz 7BYDGOSZCZM22M 19AMSports Bydgoszcz MTB Team00:00:0000:47:4201:04:1901:55:44.5501:55:44.55+00:09:082:1825.9
20JURCZAK Piotr 174N-BIKE ACADEMY85-642M23M 20N-Bike Academy00:00:0000:49:0001:05:5401:55:45.6001:55:45.60+00:09:092:1825.9
21TORZEWSKI Jacek 8BYDGOSZCZM46M 21AMSports Bydgoszcz MTB Team00:00:0000:47:4301:04:1801:56:03.0501:56:03.05+00:09:272:1925.9
22GAWIŃSKI Michał 200FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM47M 22Fitserwis MTB Team00:00:0000:49:0001:05:5301:56:03.3501:56:03.35+00:09:272:1925.9
23NAMYSŁ Łukasz 128NIKOŚBIKEKOZIEGŁOWYM24M 2300:00:0000:49:0101:05:5501:56:09.2001:56:09.20+00:09:332:1925.8
24TECŁAW Aleksandra 15WWW.ROWERTOUR.COM - INTERNETOWY SKLEP ROWEROWYOSIELSKOK31K 1www.rowertour.com - Internetowy Sklep Rowerowy00:00:0000:47:4101:04:1701:56:17.7001:56:17.70+00:09:422:1925.8
25WIŚNIEWSKI Przemysław 202N-BIKE ACADEMYTORUŃM25M 24N-Bike Academy00:00:0000:49:5901:07:0101:57:46.0001:57:46.00+00:11:102:2125.5
26FAUSEK Marcin 159TTC ROWERY KWIATKOWSKITORUŃM48M 25TTC Rowery Kwiatkowski00:00:0000:50:0101:07:0301:58:10.7501:58:10.75+00:11:352:2125.4
27BIENERT Jacek 160SUPERSPORTOWY TEAMBIEDRUSKOM39M 2600:00:0000:49:5901:07:0201:58:36.4001:58:36.40+00:12:002:2225.3
28KUCZYŃSKI Robert 127CELLFAST MTB TEAMPIŁAM49M 27Cellfast MTB Team00:02:1500:49:5301:06:4501:59:15.2502:01:31.00+00:12:392:2325.2
29CYLKOWSKI Sebastian 228M13M 2800:00:0000:49:5501:07:0101:59:22.2501:59:22.25+00:12:462:2325.1
30ROMANOWSKI Mateusz 8382-220 STARE POLEM26M 29GKSTG00:00:0000:49:5701:07:0201:59:36.5001:59:36.50+00:13:002:2325.1
31MIGOWSKI Łukasz 121SISU-OWB TEAMPIECHCINM310M 30SISU-OWB team00:00:0000:49:5601:07:0301:59:44.4501:59:44.45+00:13:082:2325.1
32RÓŻAŃSKI Michał 50BCT GDYNIAGDASKM27M 31BCT Gdynia00:00:0000:48:4701:07:0001:59:51.2501:59:51.25+00:13:152:2325
33TYBURSKI Paweł 198FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM311M 32Fitserwis MTB Team00:00:0000:49:1001:07:0102:00:16.4002:00:16.40+00:13:402:2424.9
34LEWANDOWSKI Andrzej 68MTB DĄB POTULICE TEAMPOTULICEM53M 33MTB DĄB POTULICE TEAM00:02:0800:50:3801:07:3502:00:21.9002:02:30.45+00:13:462:2424.9
35MASTALERZ Adam 170SISU-OWB TEAM88-190 BARCINM312M 34SISU-OWB team00:00:0000:51:2001:09:0402:01:04.4502:01:04.45+00:14:282:2524.8
36BARAŃSKI Przemysław 167ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM313M 35Rowerowa Brzoza00:00:0000:51:1801:09:0302:01:06.0502:01:06.05+00:14:302:2524.8
37WEBER Marek 132WHEEL BROTHERSGRUDZIĄDZM314M 36Wheel Brothers00:02:3200:50:1601:07:1002:01:25.7502:03:57.75+00:14:502:2524.7
38PAWLAK Artur 73MTB DĄB POTULICE TEAMZAMOŚĆM410M 3700:02:0400:50:4501:07:3902:03:20.5002:05:25.15+00:16:442:2824.3
39BAUMGART Adam 17M411M 38Rowerowa Brzoza00:02:2600:51:3401:09:2202:03:39.0502:06:05.05+00:17:032:2824.3
40PERYT Krzysztof 144NIKOŚBIKECHOJNAM315M 39NIKOŚBIKE00:00:0000:51:5601:09:4102:04:08.3002:04:08.30+00:17:322:2824.2
41IWASZKO Łukasz 21BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM316M 40BIKEBOYS CADMARIO TEAM00:02:0700:51:2701:09:4002:04:17.8502:06:25.55+00:17:422:2924.1
42STOLP Wojtek 173CHOJNICEM317M 4100:02:1300:51:4301:09:3602:04:23.7502:06:37.65+00:17:482:2924.1
43WOŁYŃSKI Tomasz 166FOGTBIKESPOZNAŃM28M 42FogtBikes00:02:0500:51:5701:09:4202:04:28.9002:06:34.30+00:17:532:2924.1
44ZAJĄC Piotr 231SWARZĘDZM14M 4300:02:0600:51:5701:09:4102:04:44.9002:06:50.95+00:18:092:2924.1
45NEUMANN Jerzy 16SWARZĘDZM61M 4400:02:0300:52:3101:09:4702:04:58.1002:07:01.70+00:18:222:2924
46MRÓZ Krzysztof 222KWIDZYNM412M 4500:02:1500:53:0201:10:5802:05:03.0502:07:18.15+00:18:272:3024
47FRANCZAK Rafał 197HAPPY RENTBYDGOSZCZM413M 4600:02:0700:52:1601:10:1602:05:27.5502:07:35.00+00:18:512:3023.9
48WERESZCZYŃSKI Michał 113FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM414M 47Fitserwis MTB Team00:02:1000:52:4001:10:1402:05:28.3502:07:38.80+00:18:522:3023.9
49DOBROWOLSKI Wojciech 148BYKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM54M 48BIKEBOYS CADMARIO TEAM00:00:0000:52:0801:09:4302:06:25.4502:06:25.45+00:19:492:3123.7
50STEĆ Roman 233TRZECIEWNICAM415M 4900:02:1300:50:5601:09:0002:06:30.7502:08:43.75+00:19:552:3123.7
51KUROWSKI Kamil 103HTBBYDGOSZCZM318M 50HTB00:02:3000:52:2201:10:4402:07:07.6002:09:38.00+00:20:312:3223.6
52IDZIKOWSKI Mariusz 91BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM416M 51BIKEBOYS CADMARIO TEAM00:02:0900:51:2501:09:3802:07:09.3502:09:18.40+00:20:332:3223.6
53MRÓZ Adam 209OSIELSKOM319M 52Rowerowa Brzoza00:00:0000:51:1801:09:0702:07:14.8002:07:14.80+00:20:392:3223.6
54FALKOWSKI Michał 82MALBORKM320M 5300:02:0800:52:5101:11:0702:07:19.5502:09:28.00+00:20:432:3223.6
55BIELIŃSKI Bogumil 153BYDGOSZCZM321M 5400:02:0600:53:4701:11:4802:08:02.7502:10:09.30+00:21:272:3323.4
56MANTYCKI Paweł 117BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM322M 55BIKEBOYS CADMARIO TEAM00:02:0600:50:4401:09:0902:08:12.5002:10:19.05+00:21:362:3323.4
57ZIELIŃSKI Łukasz 124BOŻENKOWOM323M 5600:02:1400:53:4101:11:4002:08:30.0502:10:44.85+00:21:542:3423.3
58PIOTRZKIEWICZ Dariusz 181TTC ROWERY KWIATKOWSKILUBICZM417M 57TTC Rowery Kwiatkowski00:02:0400:53:1401:11:4902:08:52.2502:10:56.55+00:22:162:3423.3
59STĘPIEŃ Bogdan 93LUXTORPEDYNOWY DWÓRM324M 58Luxtorpedy00:02:2900:53:4701:12:2202:09:18.7502:11:48.10+00:22:432:3523.2
60SZKUDLAREK Piotr 186ACTIVEXTREME BIKE TEAMINOWROCŁAWM325M 59activeXtreme Bike Team00:02:2100:54:5501:13:1202:09:29.4002:11:51.25+00:22:532:3523.2
61OSTRASZEWSKI Zbigniew 100SISU-OWB TEAMPOTULICEM55M 60SISU-OWB team00:02:2300:53:3001:11:3002:09:51.3002:12:14.95+00:23:152:3523.1
62KALICH Tomasz 79CYKLIŚCI RYPIN87-500 RYPINM29M 6100:02:0300:53:5101:11:5202:10:30.9502:12:34.00+00:23:552:3623
63JARMOSZEWICZ Łukasz 191TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM418M 6200:05:0100:54:3901:12:4702:10:51.3502:15:53.10+00:24:152:3722.9
64JURKIEWICZ Mariusz 109BYDGOSZCZM326M 6300:02:1500:55:4401:14:1102:10:57.6002:13:13.40+00:24:212:3722.9
65BINIAKOWSKI Janusz 70BYDGOSZCZM327M 6400:02:2400:56:0501:14:1002:11:10.4502:13:34.70+00:24:342:3722.9
66ZUPA Wojciech 94SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM56M 65SISU-OWB team00:02:2200:54:5201:13:2102:11:10.5002:13:33.25+00:24:342:3722.9
67CHRZANOWSKI Wojciech 27FEDERAL MOGUL BIMETGDYNIAM210M 66Federal Mogul Bimet00:02:1700:54:2201:12:5702:11:17.1502:13:34.55+00:24:412:3722.9
68PODGÓRSKI Adam 75RYPINRYPINM328M 6700:02:1800:54:4301:13:2702:11:44.8502:14:03.75+00:25:092:3822.8
69ĆWIKLIŃSKI Sławomir 81FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM329M 68Fitserwis MTB Team00:02:0800:53:4401:12:3402:11:46.6002:13:54.95+00:25:102:3822.8
70SOBEK Andrzej 80ŁOCHOWOM330M 6900:02:0500:53:5101:12:1702:12:04.4002:14:09.60+00:25:282:3822.7
71OLECH Jacek 97ŚWIECIEM419M 7000:02:1300:55:1401:14:1702:12:25.0502:14:38.20+00:25:492:3822.7
72BINKOWSKI Adrian 158TIMEWORK/CB163GZINM331M 71Loża szyderców00:05:0600:56:4801:15:1402:12:29.8002:17:35.95+00:25:542:3822.6
73CHODKIEWICZ Tomasz 204BYDGOSZCZM332M 7200:02:1800:54:2101:13:2602:12:46.9502:15:05.30+00:26:112:3922.6
74OLSZEWSKI Patryk 31BYDGOSZCZM333M 7300:02:3000:54:2401:13:0402:13:22.8002:15:53.05+00:26:472:4022.5
75KUCZEWSKI Mateusz 46LUXTORPEDYKRUSZYN KRAJEŃSKIM334M 74Luxtorpedy00:02:2700:56:2801:15:2102:14:01.5502:16:29.15+00:27:252:4022.4
76RATAJCZAK Paweł 42KORONOWOM211M 7500:02:1400:54:4401:14:1902:14:05.6002:16:19.80+00:27:292:4022.4
77BIELOWICZ Marek 224GDYNIAM335M 7600:02:3300:57:5401:16:1702:14:17.0002:16:50.05+00:27:412:4122.3
78MAKOWSKI Piotr 215WARSZAWAM420M 7700:02:2100:56:2301:15:2602:14:17.7002:16:38.75+00:27:422:4122.3
79KUPCZYK Tomasz 63SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM336M 78SISU-OWB team00:02:0600:55:0901:13:3702:14:24.6002:16:30.65+00:27:482:4122.3
80LESZCZYŃSKI Kazimierz 74ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM62M 79Rowerowa Brzoza00:02:2400:58:0101:16:2902:14:30.1502:16:54.60+00:27:542:4122.3
81KACZMAREK Roch 33BYDGOSZCZM337M 8000:02:2600:57:1301:16:2802:14:39.2502:17:06.10+00:28:032:4122.3
82MARKOWSKI Jarosław 229ZŁOTÓWM421M 8100:02:0700:55:2201:14:2102:15:36.3002:17:43.70+00:29:002:4222.1
83DUNAJEWSKI Marcin 163EURO-NOVA86-065 ŁOCHOWOM422M 8200:02:0900:56:5201:16:0002:15:43.8002:17:53.60+00:29:082:4222.1
84KALICH Andrzej 220M338M 8300:04:5900:56:2801:15:2002:15:49.1002:20:48.60+00:29:132:4222.1
85NOWACKA Małgorzata 5ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZK21K 2www.rowertour.com - Internetowy Sklep Rowerowy00:00:0000:57:4301:17:2602:16:31.0002:16:31.00+00:29:552:4322
86PIOTROWSKI Krzysztof 29LUXTORPEDYBYDGOSZCZM339M 84Luxtorpedy00:02:2900:56:0001:14:5802:16:48.0002:19:17.55+00:30:122:4421.9
87PAWLAK Radosław 60BYDGOSZCZM340M 8500:02:3100:56:2601:16:1002:16:51.4002:19:22.40+00:30:152:4421.9
88PYSZORA Ireneusz 177AGK LZS MAŁY RUDNIKGRUDZIĄDZM423M 8600:02:1500:56:0801:14:2002:16:54.1002:19:10.05+00:30:182:4421.9
89SIEWRUK Krzysztof 88BIKEBOYS CADMARIO TEAM85-485 BYDGOSZCZM424M 87BIKEBOYS CADMARIO TEAM00:02:1000:58:3701:18:0002:16:56.3002:19:06.95+00:30:202:4421.9
90BRZEZIŃSKI Hubert 134BYDGOSZCZM341M 8800:02:3300:56:5401:16:1802:18:05.2002:20:38.95+00:31:292:4521.7
91PAŁASZYŃSKI Jacek 77BYDGOSZCZM342M 8900:05:0700:59:0701:18:2502:18:05.9002:23:13.35+00:31:302:4521.7
92SEKRECKI Adam 169ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM425M 90Rowerowa Brzoza00:02:1600:54:1901:13:4802:18:11.9502:20:28.65+00:31:362:4521.7
93OSMAŁEK Bartłomiej 136MITUTOYO AZS WRATISLAVIABYDGOSZCZM15M 91MITUTOYO AZS WRATISLAVIA00:02:1100:57:1001:16:4102:18:19.4002:20:30.80+00:31:432:4521.7
94NOWAK Maciej 20BYDGOSZCZM343M 9200:02:0500:55:2501:14:4802:18:24.1002:20:29.40+00:31:482:4621.7
95KASIERSKI Przemysław 208FITSERWIS MTB TEAMBYDGOSZCZM344M 93Fitserwis MTB Team00:05:0200:56:2401:17:1802:18:29.4502:23:31.50+00:31:532:4621.7
96JASŁOWSKI Artur 207STC STARGARDSTARGARDM345M 94STC Stargard00:05:0400:59:1101:18:2902:18:58.4002:24:03.35+00:32:222:4621.6
97LEWANDOWSKI Sławomir 196ZIELONA LIPALIPNOM346M 95Zielona Lipa00:05:0700:59:0701:18:2502:19:15.6502:24:22.95+00:32:392:4721.5
98SOBIECKI Korneliusz 211M426M 96GKSTG00:00:0000:57:5501:18:0402:19:42.8002:19:42.80+00:33:072:4721.5
99JANCZARSKA Marzena 18KOŚCIELNA JANIA 26K41K 300:02:1200:57:4301:17:1702:19:46.2002:21:58.50+00:33:102:4721.5
100CHMIELEWSKI Marcin 133BYDGOSZCZM347M 9700:05:0800:58:1301:18:1402:19:53.3502:25:02.20+00:33:172:4721.4
101KOMOROWSKI Andrzej 102INOWROCŁAWM427M 9800:02:1000:58:1401:16:4402:20:06.7002:22:17.05+00:33:312:4821.4
102MAZURKIEWICZ Marek 155SHUT UP LEGS!BYDGOSZCZM348M 9900:02:2700:58:2201:17:2902:20:58.2502:23:25.40+00:34:222:4921.3
103TOKARSKI Bartosz 194TRIATHLON TRÓJMIASTOGDYNIAM212M 10000:02:3801:02:0301:21:1602:21:07.9002:23:46.00+00:34:322:4921.3
104SZMOŃ Mirosław 58ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM63M 101Rowerowa Brzoza00:02:2500:59:4601:19:2402:21:27.5002:23:52.70+00:34:512:4921.2
105PACUK Dariusz 104TAGMETTORUŃM428M 10200:02:1900:59:4301:19:2202:21:58.2002:24:17.95+00:35:222:5021.1
106SERGIEL Damian 129SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM429M 103SISU-OWB team00:02:2500:58:0701:19:0802:22:24.4502:24:50.20+00:35:482:5021.1
107CHUDZYŃSKI Karol 142SISU-OWB TEAMSZUBINM430M 104SISU-OWB team00:02:2100:59:1901:19:1202:22:28.9002:24:50.20+00:35:532:5021.1
108SKOTNICKI Darek 216M431M 10500:04:5901:26:3602:22:39.3002:27:38.60+00:36:032:5121
109UWIATUOWSKI Krzysztof 221M349M 10600:02:2501:00:4601:21:1102:22:49.0002:25:14.85+00:36:132:5121
110GOZIMIRSKI Adam 96ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM350M 107Rowerowa Brzoza00:02:2600:59:0801:19:4402:22:58.0002:25:24.35+00:36:222:5121
111SZKUTA Jarosław 32WWW.RETROMTB.PLBYDGOSZCZM351M 10800:02:1100:59:1901:19:1902:23:03.8502:25:15.40+00:36:282:5121
112GACKA Rafał 108LUPUS TEAMSTRZELEWOM432M 109LUPUS TEAM00:02:1101:00:1401:20:1402:23:32.5502:25:43.70+00:36:562:5220.9
113BANACH Marcin 130IRSUTO SQUADRABYDGOSZCZM352M 110Irsuto Squadra00:02:1601:00:0101:20:4302:23:52.5002:26:09.00+00:37:162:5220.9
114KOWALEWSKI Wojciech 71BYDGOSZCZM433M 11100:02:2201:02:1101:22:4002:24:53.7002:27:15.70+00:38:182:5320.7
115GROCHOWSKA Katarzyna 19GDAŃSKK22K 400:00:0000:58:2501:19:1602:25:34.4002:25:34.40+00:38:582:5420.6
116BUKLEWSKI Janusz 218KWIDZYNM434M 112cyklokwidzyn00:02:1800:58:2501:20:1902:25:48.7502:28:07.15+00:39:132:5420.6
117JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 98ŚWIECIEK42K 500:02:1201:00:4401:21:4302:25:59.8002:28:12.10+00:39:242:5520.5
118DOROŻYŃSKI Wojciech 175FUNBIKE TORUŃTORUŃM353M 11300:05:1000:59:0901:21:4802:26:43.7002:31:54.05+00:40:082:5620.4
119FIDURSKI Wiesław 152LKS DROGOWIEC ZLOTÓWZLOTÓWM57M 11400:02:1700:59:1402:27:04.4002:29:21.95+00:40:282:5620.4
120BARTOSZEWICZ Maciej 178BYDGOSZCZM213M 11500:05:0801:00:4301:20:3102:27:06.7502:32:14.85+00:40:312:5620.4
121CIMACHOWSKI Jakub 140CIMATECH86-050 SOLEC KUJAWSKIM354M 11600:02:3301:01:5001:21:5102:27:44.0502:30:17.55+00:41:082:5720.3
122WEBER Emanuel 116FUNBIKE CYCLOHOLICS TORUŃTORUŃM435M 11700:02:1400:59:0801:20:2602:28:14.0002:30:28.20+00:41:382:5720.2
123SZATTEN Michał 72BYDGOSZCZM355M 11800:02:3701:00:3901:20:5702:28:47.9502:31:25.75+00:42:122:5820.2
124KANONICZAK Krzysztof 219POZNAŃM58M 11900:02:2901:04:1401:24:4502:28:51.9502:31:21.00+00:42:162:5820.2
125SAGANOWSKI Marcin 23GRUPA8NOWA WIEŚ WIELKAM356M 12000:02:3401:05:5401:26:4102:29:01.7002:31:36.35+00:42:262:5820.1
126KWAŚNIEWSKI Krzysztof 119BRAKŚWIECIEM357M 12100:02:2201:03:0801:23:4302:29:49.2502:32:11.90+00:43:132:5920
127SZYMANDERA Paweł 115INOWROCŁAWM16M 12200:05:0700:57:2401:26:4802:30:49.7002:35:57.35+00:44:143:0119.9
128BRZOZOWSKI Jarosław 39BRZOZA TRI TEAM86-061 BRZOZAM59M 123BRZOZA TRI TEAM00:02:3601:05:0001:26:0002:31:51.9502:34:28.80+00:45:163:0219.8
129ŁAMEK Sebastian 171SWIECIEM358M 12400:05:0401:03:2601:24:4402:31:59.6502:37:03.95+00:45:233:0219.7
130PRZYBYŁ Krzysztof 99BYDGOSZCZM214M 12500:05:0001:02:4301:23:3302:32:03.6002:37:04.35+00:45:273:0219.7
131SZYKOWNY Marcin 76NETSERWISBYDGOSZCZM436M 12600:02:3101:02:5801:24:2902:32:27.1502:34:58.20+00:45:513:0219.7
132KRĘCISZEWSKI Piotr 185KOCURY ZAPCHAJDZIURYTORUŃM215M 127Kocury Zapchajdziury00:05:1201:05:0301:26:5102:32:39.7002:37:52.10+00:46:043:0319.7
133MĄDZIELEWSKI Sławek 184BLACK RAM TEAMŚWIECIEM437M 128BLACK RAM TEAM00:02:3801:04:2901:25:5702:32:55.4002:35:34.05+00:46:193:0319.6
134OSMAŃSKI Marcin 16287-100 TORUŃM216M 12900:05:1601:04:4701:26:2602:33:28.1502:38:44.40+00:46:523:0419.5
135MAJ Łukasz 47BYDGOSZCZM359M 13000:02:3901:02:2001:23:0102:34:16.8002:36:56.35+00:47:413:0519.4
136PRZYBYLSKI Maciej 59NIEZRZESZONYPRZYŁĘKIM438M 13100:05:1101:05:0301:26:3102:34:28.6502:39:40.05+00:47:523:0519.4
137GOSTOMSKI Adam 223GDYNIAM439M 13200:02:3101:03:2901:24:3302:36:19.6002:38:51.05+00:49:433:0719.2
138BIENIEK Miłosz 164BYDGOSZCZM360M 13300:02:2001:06:0101:28:1102:36:52.1502:39:12.65+00:50:163:0819.1
139SZULC Wojciech 225M510M 134SISU-OWB team00:02:2301:05:5301:27:3902:37:29.6502:39:52.75+00:50:533:0819
140BŁAŻKO Paweł 90BLACK RAM TEAMBUKOWIECM217M 135BLACK RAM TEAM00:02:3501:03:5001:24:3802:37:50.6002:40:26.45+00:51:143:0919
141PERLINSKI Damian 36MTB NA LPGBYDGOSZCZM361M 136mtb na lpg00:05:0501:07:0101:28:4802:39:05.9002:44:11.85+00:52:303:1018.9
142LUDZKOWSKI Andrzej 66SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM440M 137SR Katorżnik Murowana Goślina00:02:3401:08:0001:29:5302:39:34.9002:42:09.70+00:52:593:1118.8
143KOWALSKI Andrzej 106IŁAWA 14-200M441M 13800:02:1201:05:4701:28:1202:39:38.0502:41:50.50+00:53:023:1118.8
144SZULC Dariusz 199-BYDGOSZCZM511M 13900:05:0901:05:2001:27:2902:39:48.8002:44:58.15+00:53:133:1118.8
145FOGT Maciej 55KRUSZYNM362M 14000:05:0301:05:4201:28:0402:40:32.5502:45:36.40+00:53:563:1218.7
146KRAWISZ Maciej 62RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM442M 14100:05:0201:06:4601:28:0602:40:33.8502:45:36.40+00:53:583:1218.7
147PIEC Maciej 138BYDGOSZCZM218M 14200:02:3801:04:3501:27:0502:40:43.2502:43:22.15+00:54:073:1218.7
148DORSCH Dariusz 43EMDEKBYDGOSZCZM443M 143Emdek00:02:1601:03:5401:28:0202:42:17.9002:44:34.45+00:55:423:1418.5
149ŻUREK Sławomir 532HSKÓRZEWOM363M 14400:02:1401:05:0601:26:2302:42:30.0002:44:44.95+00:55:543:1518.5
150PRZYBYŁ Damian 37BYDGOSZCZM219M 14500:05:1801:36:4302:42:32.4002:47:50.65+00:55:563:1518.5
151WILKOWSKI Krzysztof 87BYDGOSZCZM444M 14600:02:2301:05:2301:26:5102:42:38.8002:45:02.15+00:56:033:1518.4
152LEWANDOWSKI Michał 107GRUDZIĄDZM512M 14700:02:2401:07:0401:29:4002:42:57.7002:45:22.15+00:56:223:1518.4
153SIKORSKI Maciej 157LOŻA SZYDERCÓWBYDGOSZCZM364M 148Loża Szyderców00:05:0400:58:2601:18:3102:43:01.2002:48:05.85+00:56:253:1518.4
154SILARSKI Łukasz 111KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEM445M 14900:02:4101:05:2801:27:4902:43:08.8002:45:50.35+00:56:333:1518.4
155SAWICKI Andrzej 149FUNBIKE TORUŃOSIEK NAD WISŁĄ / TORUŃM365M 15000:02:1201:05:1801:29:0102:43:29.4502:45:42.35+00:56:533:1618.3
156OLSZEWSKA Karolina 227SOPOTK32K 600:02:1301:04:4801:30:2402:43:39.9502:45:53.55+00:57:043:1618.3
157DRYLL Marek 139BYDGOSZCZM366M 15100:02:1801:09:2601:32:4402:44:02.5002:46:20.55+00:57:263:1618.3
158KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna 203BYDZIA POWER BIKE TEAMBYDGOSZCZK43K 7Bydzia Power Bike Team00:02:3401:09:0301:31:2802:44:32.8502:47:06.90+00:57:573:1718.2
159PAPIEROWSKI Damian 86BLACK RAM TEAMŚWIECIEM367M 152BLACK RAM TEAM00:02:3701:09:1901:31:2602:44:53.5502:47:30.70+00:58:173:1718.2
160ZIELIŃSKI Radosław 22LUXTORPEDYBYDGOSZCZM368M 153Luxtorpedy00:02:3501:07:4801:30:4102:44:58.1002:47:33.85+00:58:223:1718.2
161SUCHARSKI Rafał 52ŁOCHOWOM220M 15400:02:1801:09:1801:31:5802:45:09.9002:47:28.65+00:58:343:1818.2
162RYSZEWSKI Witosław 154TORUŃM369M 15500:05:1101:09:2601:31:4402:46:18.2002:51:30.15+00:59:423:1918
163LUSTIG Jarosław 2486-010 KORONOWOM370M 15600:02:2101:09:1201:32:1702:47:11.6002:49:32.80+01:00:353:2017.9
164OLSZEWSKI Piotr 84BYDGOSZCZM221M 15700:05:0201:06:2001:30:1402:47:13.7502:52:16.30+01:00:383:2017.9
165HORAKOWSKI Andrzej 141HAS TEAMŚWIECIEM446M 158HAS Team00:05:0301:04:3301:27:2702:48:23.5002:53:26.90+01:01:473:2217.8
166KANIEWSKI Adam 145BRAKKOBYLARNIAM447M 15900:04:5901:09:2101:32:3802:49:42.0002:54:41.50+01:03:063:2317.7
167RYMER Tomasz 131BYDGOSZCZM371M 16000:02:3501:11:3801:34:0602:50:00.3502:52:35.80+01:03:243:2417.6
168LOREK Marcin 192ROWERY KWIATKOWSKI TEAMTORUNM448M 161TTC Rowery Kwiatkowski00:02:2701:09:3501:32:4802:51:01.8502:53:29.70+01:04:263:2517.5
169TOMASZEWSKI Waldemar 95BYDZIA POWER BIKE TEAM85-677 BYDGOSZCZM449M 162Bydzia Power Bike Team00:02:3901:12:2701:35:0502:51:08.3002:53:47.50+01:04:323:2517.5
170GOGULSKI Grzegorz 183TORUŃTORUŃM450M 16300:02:1901:04:5101:27:2302:52:57.6502:55:17.50+01:06:213:2717.3
171SŁOMKA Maciej 41MTB NA LPGBYDGOSZCZM372M 164mtb na lpg00:05:0401:16:0001:39:4202:53:59.3502:59:03.35+01:07:233:2817.2
172TORZEWSKA Małgorzata 151BYDGOSSZCZK44K 8AMSports Bydgoszcz MTB Team00:05:0601:16:5801:40:3402:54:17.6502:59:24.25+01:07:413:2917.2
173PIOTRKOWSKI Tomasz 92MRÓWKA BHPCHEŁMŻAM373M 16500:02:3201:12:5001:37:4602:54:56.0502:57:28.20+01:08:203:2917.1
174BRZEZICHA Kamil 206INOWROCŁAWM374M 16600:05:1101:14:2501:36:3902:55:06.7003:00:17.80+01:08:313:3017.1
175CHMIELEWSKI Marcin 232M375M 16700:05:1101:12:4301:36:2702:55:15.1003:00:26.35+01:08:393:3017.1
176MIKLAS Konrad 26NIEZRZESZONYJANIKOWOM451M 16800:05:0901:11:4701:36:4702:55:31.3503:00:40.35+01:08:553:3017.1
177MODLIŃSKA Beata 105RUMIAK45K 900:05:0601:18:5901:42:4602:56:32.2003:01:39.15+01:09:563:3117
178WOŁOSEWICZ Adam 3888-160 JANIKOWOM376M 16900:05:0901:13:2701:37:4403:02:38.4503:07:48.10+01:16:023:3916.4
179RYBAK Paweł 150POZNAŃM377M 17000:02:2901:20:2501:44:2003:02:41.0503:05:10.50+01:16:053:3916.4
180GARDYZA Jacek 64IPA BYDGOSZCZ/NAKIELSKI KBNAKŁO NAD NOTECIĄM452M 17100:05:1301:15:1701:39:5703:02:45.2503:07:59.05+01:16:093:3916.4
181KANIEWSKI Andrzej 205BYDGOSZCZM64M 17200:02:4001:17:4801:41:5603:03:03.5003:05:43.85+01:16:273:3916.4
182BUDZYŃSKI Witold 51ROWEROWANIE.COMBYDGOSZCZM378M 17300:05:0001:21:2201:47:1903:03:44.5003:08:45.35+01:17:083:4016.3
183WALENTYN Łukasz 217NIEMCZM379M 17400:02:3801:25:4301:48:0203:03:47.3003:06:25.70+01:17:113:4016.3
184FILIPEK Mateusz 190BYDGOSZCZM222M 17500:05:1001:15:5101:41:2403:04:26.4003:09:36.40+01:17:503:4116.3
185KOTEK Marcin 146BYDGOSZCZM453M 17600:02:2901:13:2501:40:5403:04:53.7003:07:22.75+01:18:183:4116.2
186JANOWSKI Krzysztof 182KRUSZYNM380M 17700:05:0501:13:5901:38:5503:05:06.6003:10:12.05+01:18:303:4216.2
187RUTKOWSKI Tomasz 85BYDGOSZCZM454M 17800:02:2001:33:0101:59:3403:07:34.5503:09:55.00+01:20:583:4516
188ZIELIŃSKI Paweł 187BYDGOSZCZM381M 17900:05:0701:17:5601:43:3303:09:03.5003:14:10.75+01:22:273:4615.9
189KAMIŃSKA Monika 168ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZK33K 10Rowerowa Brzoza00:05:1201:17:3201:43:2803:09:53.7503:15:06.70+01:23:183:4715.8
190KOZŁOWSKI Jerzy 179SISU-OWB TEAM89-200 SZUBINM65M 180SISU-OWB team00:02:2701:14:5501:37:5203:10:23.9503:12:51.10+01:23:483:4815.8
191ŁUCZAK Adrian 188BYDGOSZCZM223M 18100:02:3601:18:1901:42:5503:11:04.3003:13:40.95+01:24:283:4915.7
192CICHOWICZ Zbyszek 180BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM66M 182BIKEBOYS CADMARIO TEAM00:02:0401:25:1201:49:2803:12:16.8003:14:20.85+01:25:413:5015.6
193KOZŁOWSKI Jakub 69BARCINM17M 18300:05:1501:18:5501:45:2203:13:19.3003:18:34.50+01:26:433:5115.5
194SKONIECZKA Sławomir 123SOLEC KUJAWSKIM224M 18400:02:4201:18:2301:43:5903:15:52.1503:18:34.60+01:29:163:5515.3
195TOMALAK Tomasz 44NIEZRZESZONY85-790 BYDGOSZCZM455M 18500:05:0301:22:0101:47:4803:16:59.6003:22:03.00+01:30:233:5615.2
196TĘCZA Radek 126BARCINM18M 18600:05:1501:17:1501:45:2203:19:21.9003:24:37.25+01:32:463:5915
197WOJCIECHOWSKI Krzysztof 40NIEZRZESZONYJANIKOWOM456M 18700:05:1001:21:3801:47:4303:22:00.7503:27:11.10+01:35:254:0214.9
198BUDZYŁA Adam 147DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM382M 18800:05:1701:23:2701:51:0603:23:32.2503:28:49.95+01:36:564:0414.7
199GAWRYCH Roman 49ŻNINM383M 18900:05:2601:27:0201:53:5303:28:55.4003:34:21.90+01:42:194:1014.4
200WRÓBLEWSKI Karol 61JAKSET BIURO PROJEKTÓW89-200 SZUBINM225M 19000:02:3701:17:5601:47:3603:29:24.7003:32:02.10+01:42:494:1114.3
201BOJKOWSKI Łukasz 161BYDGOSZCZM384M 19100:05:1401:26:0701:53:4303:35:25.3003:40:40.25+01:48:494:1813.9
202OSTROWSKI Jasiu 125BARCINM19M 19200:05:1401:25:0701:56:0703:42:14.1003:47:28.70+01:55:384:2613.5
203GALLA Piotr 5486-005 MUROWANIECM457M 19300:05:1301:39:3702:08:5103:42:56.5003:48:09.90+01:56:204:2713.5
204ŻULEWSKI Michał 122SOLO OPAKOWANIATORUŃM385M 19400:05:1701:38:4802:10:1303:47:59.5503:53:16.65+02:01:234:3313.2
205MAZANOWSKA Ewa 156RUN-PASJABYDGOSZCZK34K 1100:02:4101:38:2702:07:2703:50:03.9503:52:45.30+02:03:284:3613
DQROGACKI Patryk 57CARBON TEAM TORUŃTORUŃM2Carbon team ToeuńDQ00:58:13 DQ DQ01:27:49.40 DQ DQ--
DQDOMKA Katarzyna 120BYDGOSZCZK3DQ DQ DQ01:31:32.35 DQ DQ--
DQHAJDENRAJCH Klaudiusz 195PKO BPPLEWISKAM4PKO BPDQ01:01:13 DQ DQ01:34:53.30 DQ DQ--
DQLEPACHOWICZ Cezary 230ZŁOTÓWM3DQ01:02:55 DQ DQ01:39:21.95 DQ DQ--
DQSILARSKA Małgorzata 110KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEŚWIECIEK3DQ01:51:54 DQ DQ02:30:53.35 DQ DQ--
DQFRYDRYCHOWICZ Dagmara 56SŁUPCAK4DQ02:25:13 DQ DQ03:33:38.75 DQ DQ--
ZIÓŁKOWSKI Janusz 210M4TTC Rowery KwiatkowskiDNF00:46:48 DNF01:03:23 DNF DNF DNF--
OCHMAŃSKI Paweł 193WAŁCZM3DNF00:52:47 DNF01:09:45 DNF DNF DNF--
MILCZAREK Radek 213GDYNIAM4DNF01:07:22 DNF01:29:35 DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Marcin 165TORUŃM2DNF01:03:33 DNF DNF DNF DNF--
SADOWSKI Rafał 45BYDGOSZCZM3DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIEJEWSKI Szymon 114BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM2BIKEBOYS CADMARIO TEAMDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 217 wynik(ów)