HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 10KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
119
Wystartowało/ Started:
117
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
117
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NIECHWIEJCZYK Piotr 572UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:30:3301:01:21.68 6:089.8
2SIWAK Piotr 630KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-591M 200:31:2401:02:38.33+00:01:166:159.6
3BIŁEK Artur 504UNIA MIASTLUBLINIECM30-391M 300:31:0301:02:53.89+00:01:326:179.5
4JANOCHA Robert 541MUKS PODKARPACIE JEDLICZEKROSNOM50-592M 400:31:2101:02:58.47+00:01:366:179.5
5SZARSZUNOWICZ Mariusz 678KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKM40-492M 500:31:3001:03:56.96+00:02:356:239.4
6HAŁAS Marcin 537UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 600:31:5901:03:57.29+00:02:356:239.4
7RYCHLIK Grzegorz 588NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDHALASYM30-393M 700:31:4701:04:00.00+00:02:386:249.4
8MIELECKA Agnieszka 570KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK40-491K 100:32:0001:04:31.51+00:03:096:279.3
9WOJTOWICZ Tomasz 621NORDIC WALKING POLAND / FACE NWTKROSNOM18-291M 800:31:4701:04:47.32+00:03:256:289.3
10JUREK Adam 544KS METRACO POLKOWICELUBINM50-593M 9100:31:2401:04:51.45+00:03:296:299.3
11BORKOWSKI Dariusz 505NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM40-493M 1000:32:0701:05:42.25+00:04:206:349.1
12KUBISZYN Małgorzata 560LUBACZÓWK30-391K 200:32:4401:05:48.90+00:04:276:349.1
13NIEDBAŁ Adam 573SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM40-494M 1100:33:0101:06:15.82+00:04:546:379.1
14SPYCHAŁA Lesław 597BIAŁAM50-594M 1200:32:2401:06:25.89+00:05:046:389
15KLIMCZAK Adam 547WARSZAWAM50-595M 1300:32:5301:06:34.42+00:05:126:399
16HELWICH Stefan 538KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 1400:33:0001:06:55.35+00:05:336:419
17GAJEWSKI Tomasz 531MONTE BIANKOBIAŁYSTOKM40-495M 15100:33:3701:08:04.99+00:06:436:488.8
18JĘDRASIAK Renata 543KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 300:33:3801:08:08.20+00:06:466:488.8
19ZAGAJA Janusz 625WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-692M 1600:33:0301:08:13.23+00:06:516:498.8
20FRĄCKOWIAK Krzysztof 528NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM40-496M 1700:33:3401:08:14.94+00:06:536:498.8
21KUBIAK Przemysław 559KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM40-497M 1800:33:3901:08:16.77+00:06:556:498.8
22LENZ Andrzej 566MUSZKIEROWIEGNIEZNOM50-596M 1900:34:1801:08:27.06+00:07:056:508.8
23PASIKOWSKA Mariola 579VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-392K 400:33:4801:08:46.54+00:07:246:528.7
24KUSTAL Marcin 564VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-394M 2000:33:2601:08:47.55+00:07:256:528.7
25GŁOWA Michał 532UNIA MIASTCIESZYNM18-292M 2100:33:5301:08:56.91+00:07:356:538.7
26TUMASJEW Albina 626РАДОСТЬ ДВИЖЕНИЯСЕВЕРСТАЛЬ СОВЕТ ВЕТЕРАНОВЧЕРЕПОВЕЦK50-592K 500:33:5801:09:41.92+00:08:206:588.6
27SMUL Andrzej 594MARSZ PO ZDROWIETARNOWO PODGÓRNEM60-693M 2200:33:4501:09:48.95+00:08:276:588.6
28PIESIAK Piotr 581NIE ZRZESZONYSTRAŻÓWM50-597M 2300:35:0001:09:58.19+00:08:366:598.6
29SZARSZUNOWICZ Anna 605KS METRACO POLKOWICEPASŁĘKK30-393K 600:34:2301:09:58.26+00:08:366:598.6
30TEODOROWSKI Dariusz 612UNIA MIASTLUBLINIECM40-498M 2400:35:3501:10:48.13+00:09:267:048.5
31DOLBAK Igor 697BRIESTM40-499M 2500:34:4501:11:17.58+00:09:557:078.4
32WOLNIEWICZ Katarzyna 622UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-492K 700:35:1401:11:30.93+00:10:097:098.4
33STYŚ Elżbieta 601WROCANKAK50-593K 800:35:0801:11:35.84+00:10:147:098.4
34HRYNDIO Jerzy 539UNIA MIASTKATOWICEM60-694M 2600:35:2101:11:39.50+00:10:177:098.4
35WÓJCIK Barbara 623KRZCZONÓWK50-594K 900:35:3601:11:40.21+00:10:187:108.4
36KRAKOWIAN Piotr 555VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKAMYKM40-4910M 2700:35:3501:11:42.12+00:10:207:108.4
37ŚLUSARCZYK Andrzej 610WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-695M 2800:35:3501:11:48.76+00:10:277:108.4
38KUBISZYN Wiesława 562LUBACZÓWK40-493K 1000:36:1101:12:11.60+00:10:497:138.3
39RYKAŁA Irena 589LUBACZÓWK30-394K 1100:35:3001:12:16.00+00:10:547:138.3
40BUJNICKI Marcin 508NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-4911M 2900:35:3401:12:18.41+00:10:567:138.3
41DOBROWOLSKA Anna 524CHOTOMÓWK50-595K 1200:35:5701:12:38.83+00:11:177:158.3
42KURZAWSKA Jolanta 563KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 1300:36:2301:13:11.41+00:11:497:198.2
43CZAJKA Urszula 518FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-692K 1400:36:2201:13:11.47+00:11:497:198.2
44STAWNIAK Karol 599KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+1M 30100:36:2801:13:28.18+00:12:067:208.2
45MALINOWSKA Katarzyna 568LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-395K 1500:36:4901:14:01.83+00:12:407:248.1
46CHARCZUK Zenon 511WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-696M 3100:36:5501:14:09.68+00:12:487:248.1
47ŚLUSARCZYK Marcin 608WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-395M 3200:36:5401:14:18.50+00:12:567:258.1
48SŁOWIŃSKA Alicja 593NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK50-596K 1600:35:2601:14:44.55+00:13:227:288
49NIETRZEBKA Aleksandra 574MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-291K 1700:36:2901:15:11.08+00:13:497:318
50KOŁPAK Jan 548LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+2M 3300:37:0301:15:17.11+00:13:557:318
51ZACHARCZUK Zofia 624NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK60-693K 1800:37:1901:15:35.14+00:14:137:337.9
52WIERZBA Lilla 620PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-597K 1900:36:5801:15:36.68+00:14:157:337.9
53DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 525KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-598K 2000:37:3701:15:48.81+00:14:277:347.9
54RAZIN Robert 587KRASNOPOLM50-598M 34100:37:1601:15:50.77+00:14:297:357.9
55SZESZKO Jolanta 606SUWAŁKIK40-494K 2100:37:3501:15:56.45+00:14:347:357.9
56KORDOWSKA Bogusława 550KRAKÓWK40-495K 2200:37:1601:15:58.42+00:14:367:357.9
57ŚLUSARCZYK Grzegorz 609WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4912M 3500:38:1201:16:24.23+00:15:027:387.9
58KOTULA Jakub 553UNIA MIASTKATOWICEM30-396M 3600:38:1101:16:25.53+00:15:037:387.8
59GWAREK Anita 534PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-496K 2300:37:3901:16:44.39+00:15:227:407.8
60VALIUSHKA Dzimitry 616GRODNOM40-4913M 3700:38:0401:16:48.38+00:15:267:407.8
61NIETRZEBKA Paweł 575MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-397M 3800:38:1101:17:03.35+00:15:417:427.8
62MLEJNEK-DYLEWSKA Teresa 571OWIECZKIK30-396K 2400:39:0901:17:12.99+00:15:517:437.8
63CONTUCCI Ewa 517VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-497K 2500:38:4101:17:38.77+00:16:177:457.7
64PINIS Agnieszka 582VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-498K 2600:38:1901:17:43.64+00:16:217:467.7
65DĄBROWSKA Agnieszka 521BIAŁYSTOKK30-397K 2700:39:0901:17:44.89+00:16:237:467.7
66PALUCH Paweł 578AVOCADO WELLNES CLUBWARSZAWAM50-599M 3900:38:1401:18:09.88+00:16:487:497.7
67PRZYBYLSKA Maria 585MIKUSZEWOK60-694K 2800:39:0801:18:36.57+00:17:147:517.6
68CHYRA Janusz 515UNIA MIASTLUBLINIECM40-4914M 4000:38:2001:18:38.89+00:17:177:517.6
69TROĆ Dariusz 615NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDPURZECM40-4915M 41100:39:0101:18:40.59+00:17:187:527.6
70AGARWAL Ritu 501KAMIENIEC WROCŁAWSKIK40-499K 2900:39:0801:18:41.98+00:17:207:527.6
71TOMASZEWSKA Mariola 614FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK50-599K 3000:39:2101:18:43.76+00:17:227:527.6
72CZAKIERT Marek 519VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-5910M 4200:38:5401:18:44.77+00:17:237:527.6
73DEJDA Piotr 522NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM40-4916M 4300:40:4901:18:53.75+00:17:327:537.6
74SZOT Magdalena 607KRAKÓWK18-292K 3100:38:4901:19:00.40+00:17:387:547.6
75JEDYNAK Stanisław 542PASJA NORDIC WALKINGRASZYNM70+3M 4400:39:1001:19:30.39+00:18:087:577.5
76TCHÓRZEWSKI Jerzy 611SARNAKIM70+4M 4500:39:1001:19:30.72+00:18:097:577.5
77CHOLEWKA Jolanta 512MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-695K 3200:39:3601:19:37.45+00:18:157:577.5
78OMARSKA Grażyna 576PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-696K 3300:39:3501:19:38.56+00:18:167:577.5
79SYNAK Leszek 604KOŚCIERZYNAM50-5911M 46100:39:0601:20:33.43+00:19:118:037.4
80KOŚCIUCZUK Agnieszka 552HAJNÓWKAK30-398K 3400:39:5701:21:13.15+00:19:518:077.4
81PINIS Michał 583VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-398M 4700:41:5501:21:54.94+00:20:338:117.3
82GRYC Halina 533HAJNÓWKAK40-4910K 3500:40:3901:22:29.50+00:21:078:147.3
83KOZŁOWSKA Katarzyna 554BIAŁYSTOKK40-4911K 3600:40:4301:22:31.10+00:21:098:157.3
84KASPRZYK Elżbieta 546VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5910K 3700:40:2601:22:35.26+00:21:138:157.3
85OWCZAREK Magdalena 577MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-5911K 3800:40:3401:22:38.37+00:21:168:157.3
86MARCZYK Jerzy Paweł 569FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-697M 4800:41:1401:23:25.00+00:22:038:207.2
87FAHRENHOLZ Rafał 640AMATORWARSZAWAM60-698M 4900:42:1901:24:50.05+00:23:288:297.1
88BUSZKO Helena 510BIAŁOWIEŻAK60-697K 3900:41:4501:25:12.93+00:23:518:317
89RACŁAWSKA Joanna 586AMATORKASKARBIMIERZ OSIEDLEK50-5912K 4000:42:1901:25:30.13+00:24:088:337
90LIGĘZA Elżbieta 567TYCHYK50-5913K 4100:42:5201:25:31.17+00:24:098:337
91WALESIUK Elżbieta 618POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-399K 4200:42:4001:25:34.66+00:24:128:337
92HAJDUK Katarzyna 535HAJDUKIPOWIAT HAJNOWSKIK30-3910K 4300:42:4301:25:34.90+00:24:138:337
93DMITRUK Agnieszka 523NURZEC STACJAK40-4912K 4400:42:4601:25:35.91+00:24:148:337
94BURA Renata 509POWIAT HAJNÓWKAK40-4913K 4500:43:3301:26:15.43+00:24:538:377
95SYNAK Joanna 603GDAŃSKK18-293K 4600:43:1701:26:20.08+00:24:588:386.9
96THOMALLA Bogdan 613SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+5M 5000:42:0901:27:12.52+00:25:508:436.9
97STEFANIAK Bożena 600BIAŁYSTOKK50-5914K 4700:43:1601:27:29.16+00:26:078:446.9
98KRZYŚCIN Mirosława 558SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4914K 4800:42:4701:27:50.89+00:26:298:476.8
99KONOPACKA Marta 549BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKK40-4915K 4900:43:2901:27:57.45+00:26:358:476.8
100STASIEWICZ-DAKAŁO Anna 598BIAŁYSTOKK60-698K 50100:43:4801:28:07.51+00:26:458:486.8
101KORYGA Jowita 551HAJNÓWKAK30-3911K 5100:46:0201:28:53.68+00:27:328:536.7
102KRYSZCZUK Kacper 556NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM18-293M 5100:45:3501:30:28.20+00:29:069:026.6
103BAGIŃSKA Joanna 503BIAŁYSTOKK40-4916K 5200:46:0301:31:31.31+00:30:099:096.6
104JAGANOW Joanna 540POWIAT HAJNOWSKIBIAŁOWIEŻAK30-3912K 5300:46:0301:31:36.70+00:30:159:096.5
105PERKOWSKA Beata 580BIAŁYSTOKK40-4917K 5400:47:2101:31:58.84+00:30:379:116.5
106CIEŚLIK Ewa 516POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-4918K 5500:45:1301:32:28.31+00:31:069:146.5
107ARTEMIUK Eugenia 502HAJNÓWKAK50-5915K 5600:45:5301:35:33.52+00:34:119:336.3
108BORTNICZUK Barbara 507HAJNÓWKAK30-3913K 5700:47:3801:35:46.17+00:34:249:346.3
109FRĄCZEK Luiza 529HAJNÓWKAK40-4919K 5800:46:4001:36:20.03+00:34:589:386.2
110SAMOJLIK Justyna 591HAJNÓWKAK30-3914K 5900:47:4001:38:55.46+00:37:339:536.1
111SOKOŁOWSKI Janusz 596BIAŁYSTOKM60-699M 5200:50:2001:39:08.24+00:37:469:546.1
112SIWCZYK Grażyna 592LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-699K 6000:51:3901:39:29.93+00:38:089:576
113CHOMCZYK Zbigniew 513BIAŁYSTOKM60-6910M 5300:50:2301:40:27.54+00:39:0510:026
114STEFANEK Teresa 209SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4920K 6100:50:4101:44:55.60+00:43:3310:295.7
115SOKOŁOWSKA Jolanta 595BIAŁYSTOKK60-6910K 6200:53:5301:49:59.58+00:48:3711:005.5
116WAKULUK Anna 617BIAŁYSTOKK60-6911K 6300:53:5301:50:09.06+00:48:4711:005.4
117CHOMCZYK Irena 514BIAŁYSTOKK60-6912K 6400:54:1401:50:42.71+00:49:2111:045.4
Znaleziono 117 wynik(ów)