HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 10KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-09
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
130
Wystartowało/ Started:
121
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
121
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NIECHWIEJCZYK Piotr 769UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:30:2501:01:39.65 6:109.7
2KARASIŃSKI Maciej 669SIEDLCEM40-492M 200:31:0401:02:43.30+00:01:036:169.6
3LASKOWSKI Mirosław 760LKS MILANÓWKOMARÓWKA PODLASKAM40-493M 300:31:0501:02:48.20+00:01:086:169.6
4WOJTASIŃSKI Daniel 805VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 400:31:4701:04:08.00+00:02:286:249.4
5HELWICH Stefan 730KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 500:31:5601:05:28.50+00:03:486:329.2
6SIWAK Piotr 781KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-591M 600:32:3301:06:16.05+00:04:366:379.1
7RYCHLIK Grzegorz 456FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIM30-392M 700:32:0601:06:28.45+00:04:486:389
8KUBISZYN Małgorzata 754LUBACZÓWK30-391K 100:32:5901:06:44.30+00:05:046:409
9DMOWSKA Aneta 714UNIA MIASTGWOŹDZIANYK40-491K 200:32:5001:06:45.00+00:05:056:409
10PARAFINIUK Krzysia 773LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-392K 300:33:3201:07:59.50+00:06:196:488.8
11ŚWISŁOCKI Bogdan 798FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-592M 800:33:5801:08:14.25+00:06:346:498.8
12GAJEWSKI Tomasz 723MONTEBIANCOM40-494M 900:34:0001:08:43.70+00:07:046:528.7
13SMUL Andrzej 783MARSZ PO ZDROWIETARNOWO PODGÓRNEM60-692M 1000:33:3001:08:49.05+00:07:096:528.7
14BORKOWSKI Dariusz 704SIEDLCEM40-495M 1100:34:3101:08:54.40+00:07:146:538.7
15WARUSZEWSKI Karol 802BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-496M 1200:34:3101:09:16.45+00:07:366:558.7
16JĘDRASIAK Renata 732LUBINK50-591K 400:34:2801:09:31.50+00:07:516:578.6
17KOWALSKI Marek 746UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-593M 1300:34:4201:09:50.65+00:08:116:598.6
18KARABACH Siarhei 734GRODNOM30-393M 1400:35:0101:09:50.85+00:08:116:598.6
19NETKOWSKI Wojciech 768PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-594M 1500:34:3701:09:54.20+00:08:146:598.6
20SIEJKO Paweł 472FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIM18-291M 1600:34:1901:10:00.00+00:08:207:008.6
21CHMIELEWSKI Antoni 69FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIM60-693M 1700:34:3301:10:29.65+00:08:507:038.5
22PUSZKIEL Adrian 816GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM18-292M 1800:36:0601:10:30.00+00:08:507:038.5
23SPYCHAŁA Marzena 787WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-492K 500:35:1501:10:51.25+00:09:117:058.5
24UKLEJEWSKI Kacper 800GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-293M 1900:34:1501:11:02.60+00:09:227:068.4
25KOLARSKA Agnieszka 739VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-393K 600:34:3101:11:09.30+00:09:297:078.4
26KAWCZYŃSKI Zbigniew 735RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM60-694M 2000:35:4301:11:11.55+00:09:317:078.4
27STANKIEWICZ Agata 788BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYGNIEWINOK40-493K 700:35:0201:11:28.50+00:09:487:088.4
28KRYSZCZUK Krzysztof 750FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM50-595M 2100:35:3601:11:28.60+00:09:487:088.4
29GÓRSKI Jacek 726GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM50-596M 2200:35:1801:11:46.15+00:10:067:108.4
30KUZICH Ihar 758NORDIC BRESTBRESTM30-394M 2300:35:3201:11:51.55+00:10:117:118.4
31KUBISZYN Mirosław 755LUBACZÓWM30-395M 2400:36:3801:12:00.80+00:10:217:128.3
32HANDZIUK Marek 822TKKF BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM40-497M 2500:35:5101:12:04.10+00:10:247:128.3
33FRĄCKOWIAK Krzysztof 722NOWI SIEDLCESIEDLCEM40-498M 2600:36:1901:12:14.40+00:10:347:138.3
34DUSIEL Ewa 719VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-592K 800:35:3801:12:20.55+00:10:407:148.3
35SZPILMAN Katarzyna 796FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-494K 900:35:4301:12:37.55+00:10:577:158.3
36BORKOWSKI Leszek 703FACE NORDIC WALKING TEAMGRABIANÓWM50-597M 2700:36:3101:12:50.05+00:11:107:178.2
37WROŃSKI Włodzimierz 807PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-695M 2800:35:4501:13:00.90+00:11:217:188.2
38CZAJKA Urszula 711FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-691K 1000:36:1701:13:17.25+00:11:377:198.2
39ŁUKASZEWICZ Joanna 762GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-495K 1100:35:5001:13:17.45+00:11:377:198.2
40BERTEL Alicja 702GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTOOLSZTYNK30-394K 1200:36:3101:13:20.45+00:11:407:208.2
41POZNAŃSKI Wiesław 775BIAŁA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM60-696M 2900:36:3001:13:39.15+00:11:597:228.1
42KHARYTANIUK Mikhail 736PROWERTELGRODNOM50-598M 3000:36:5201:13:48.70+00:12:097:228.1
43DOBROWOLSKA Anna 715CHOTOMÓWK50-593K 1300:36:5801:14:11.95+00:12:327:258.1
44ZACHARCZUK Zofia 808FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK60-692K 1400:36:4001:14:19.80+00:12:407:258.1
45CHARCZUK Zenon 706WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-697M 3100:36:3701:14:23.25+00:12:437:268.1
46KRUSZKA Arleta 749MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-594K 1500:37:4201:15:16.10+00:13:367:318
47DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 716KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-595K 1600:37:3401:15:18.95+00:13:397:318
48FOT Krzysztof 721MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM50-599M 3200:37:3201:15:25.30+00:13:457:328
49MANDZIUK Marta 821TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAK40-496K 1700:36:5901:15:32.50+00:13:527:337.9
50KOŁPAK Jan 740LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM60-698M 3300:37:1501:15:44.75+00:14:057:347.9
51WITKOWSKA Maria 804UNIA MIASTKATOWICEK60-693K 1800:37:4301:16:06.65+00:14:277:367.9
52PIĄTKOWSKI Józef 774KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+1M 3400:38:0801:16:25.95+00:14:467:387.9
53THOMALA Bogdan 812SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+2M 3500:38:0301:16:29.20+00:14:497:387.8
54SZESZKO Jolanta 795SUWAŁKIK40-497K 1900:37:5801:16:36.20+00:14:567:397.8
55CHYRA Janusz 709UNIA MIASTLUBLINIECM40-499M 3600:38:3601:16:50.75+00:15:117:417.8
56MARCINIAK Aneta 763FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-498K 2000:37:5101:16:56.90+00:15:177:417.8
57SURIAK Michał 793VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-294M 3700:39:3001:17:02.85+00:15:237:427.8
58KRZEMIŃSKI Rafał 751SANTANDER CONSUMER BANKKĄTY WROCŁAWSKIEM30-396M 3800:37:2601:17:15.80+00:15:367:437.8
59ŚLUSARCZYK Marcin 797WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-397M 3900:38:5901:17:44.55+00:16:047:467.7
60MŁYNARCZYK Wojciech 766POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM40-4910M 4000:37:5501:18:38.25+00:16:587:517.6
61KOPACKI Tomasz 743SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAM40-4911M 4100:39:1401:18:41.90+00:17:027:527.6
62KORYTOWSKA Agnieszka 744NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-395K 2100:37:5001:19:07.10+00:17:277:547.6
63STAWARZ Wiesław 790HAJNÓWKAM50-5910M 4200:39:3801:19:13.00+00:17:337:557.6
64JEDYNAK Stanisław 820PASJA NORDIC WALKINGRASZYNM70+3M 4300:38:5301:19:26.95+00:17:477:567.6
65STYRC Lidia 791RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKK40-499K 2200:38:5801:19:28.80+00:17:497:567.5
66KOPERSKI Janusz 784ŚWIDNIKM60-699M 4400:39:1501:19:31.95+00:17:527:577.5
67ZHINEL Zhanna 809PROWERTELGRODNOK40-4910K 2300:39:5701:19:37.40+00:17:577:577.5
68SAWICKA Urszula 780KIJFANKIKLESZCZELEK40-4911K 2400:39:2001:19:44.75+00:18:057:587.5
69ROMANIUK Joanna 778KIJFANKICZEREMCHAK40-4912K 2500:39:2101:19:49.90+00:18:107:597.5
70WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 806KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 2600:39:0801:20:03.20+00:18:238:007.5
71TOMASZEWSKI Roman 799PATYCZAKIGRUDZIĄDZM50-5911M 4500:40:2501:20:05.60+00:18:258:007.5
72TCHÓRZEWSKI Jerzy 824KOSICEM70+4M 4600:40:0001:20:06.15+00:18:268:007.5
73GRZESZCZAK Andrzej 728KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM50-5912M 4700:39:3601:20:21.45+00:18:418:027.5
74RACZYŃSKA Aleksandra 777UNIA MIASTCHORZÓWK70+2K 2700:40:1101:20:50.60+00:19:108:057.4
75WAŁECKA Krystyna 801FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-694K 2800:40:1601:21:20.45+00:19:408:087.4
76LABUDDA Katarzyna 759WEJHEROWOK30-396K 2900:40:1201:21:29.85+00:19:508:097.4
77WILK Grażyna 713LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK40-4913K 3000:40:3601:21:50.05+00:20:108:117.3
78KOŚCIUCZUK Agnieszka 745POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-397K 3100:40:3801:22:01.35+00:20:218:127.3
79WASILUK Beata 803FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK40-4914K 3200:41:1201:22:05.25+00:20:258:127.3
80OMARSKA Grażyna 771PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-596K 3300:40:3101:22:05.30+00:20:258:127.3
81GRYC Halinka 727HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4915K 3400:40:2201:22:14.15+00:20:348:137.3
82JANIK-TYMIŃSKA Elżbieta 731LUBLIN CHODZI Z KIJKAMILUBLINK50-597K 3500:41:3001:22:58.20+00:21:188:177.2
83BANASZAK Agata 817GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK18-291K 3600:41:5001:23:03.50+00:21:238:187.2
84KIDAWA Danuta 737SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4916K 3700:41:1901:23:14.50+00:21:348:197.2
85KOZŁOWSKA Ewa 747GRUPA NORDIC WALKING - DOBRE MIASTODOBRE MIASTOK40-4917K 3800:41:1801:23:18.95+00:21:398:197.2
86CZAKIERT Marek 712VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-4912M 4800:40:4501:23:22.20+00:21:428:207.2
87KLIŚ Beata 701Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK50-598K 3900:41:1801:23:33.05+00:21:538:217.2
88RAK Ewa 823TKKF BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK30-398K 4000:41:4701:23:37.10+00:21:578:217.2
89ZIELINSKA Barbara 810PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK50-599K 4100:41:2101:23:50.70+00:22:118:237.2
90BRZĄKAŁA Anna 705Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK18-292K 4200:41:5201:23:53.95+00:22:148:237.2
91KRZYŚCIN Rafał 752SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4913M 4900:41:2001:24:02.20+00:22:228:247.1
92HAJNUS Wojciech 729DYNAMICWARSZAWAM50-5913M 5000:41:3601:24:06.20+00:22:268:247.1
93BALA Beata 27Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK40-4918K 4300:43:2501:25:39.00+00:23:598:337
94DZIUBAK Janusz 720RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5914M 5100:42:1701:26:13.35+00:24:338:377
95KONOPACKA Marta 741BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKK40-4919K 4400:42:3301:26:40.35+00:25:008:406.9
96KOPACKA Małgorzata 742SANTANDER CONSUMER BANKOLEŚNICAK40-4920K 4500:43:4001:27:02.10+00:25:228:426.9
97KLUJ Jadwiga 738PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK60-695K 4600:43:5601:27:59.25+00:26:198:476.8
98CHRAPEK Urszula 764KS RUDZICARUDZICAK18-293K 4700:43:1001:28:16.95+00:26:378:496.8
99STASZKIEWICZ Henryk 789KATOWICEM60-6910M 5200:44:0301:28:32.55+00:26:528:516.8
100JÓŹWIAK Ewa 733ZIĘBICEK50-5910K 4800:43:3801:28:48.30+00:27:088:526.8
101KAŹMIERCZAK Iwona 214Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK40-4921K 4900:46:1901:29:02.05+00:27:228:546.7
102STEINBERG Iwona 504KATOWICEK50-5911K 5000:44:2501:29:20.70+00:27:418:566.7
103KRZYŚCIN Mirosława 753SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4922K 5100:43:4601:29:35.60+00:27:558:576.7
104PYKA Tomasz 776UNIA MIASTLUBLINIECM40-4914M 5300:43:3901:30:09.55+00:28:299:006.7
105JURKIEWICZ Agnieszka 825OLSZTYNEKK30-399K 5200:44:3201:30:12.40+00:28:329:016.7
106LIPIŃSKA Urszula 761FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-4923K 5300:44:2701:30:56.25+00:29:169:056.6
107GOLAŃSKA Aleksandra 819Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK40-4924K 5400:45:0301:32:43.00+00:31:039:166.5
108STEFANEK Teresa 818SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4925K 5500:47:2501:35:29.40+00:33:499:326.3
109STASZKIEWICZ Elżbieta 500KATOWICEK50-5912K 5600:47:0501:35:46.35+00:34:069:346.3
110MROCZKOWSKA Emilia 767KIJFANKIKLESZCZELAK30-3910K 5700:47:2201:37:09.20+00:35:299:426.2
111SZCZEPANEK Ewa 794Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK40-4926K 5800:47:0001:37:12.65+00:35:339:436.2
112RYGOROWICZ Natalia 779HAJNÓWKAK18-294K 5900:48:4201:37:23.25+00:35:439:446.2
113SOKOŁOWSKI Janusz 786BIAŁYSTOKM60-6911M 5400:50:1201:38:05.45+00:36:259:486.1
114SUREL Elżbieta 792BIELSK PODLASKIK50-5913K 6000:48:0201:41:20.10+00:39:4010:085.9
115SOKOŁOWSKA Jolanta 785BIAŁYSTOKK60-696K 6100:51:4201:44:01.95+00:42:2210:245.8
116CHOMCZYK Zbigniew 707BIAŁYSTOKM60-6912M 5500:56:2101:48:51.30+00:47:1110:535.5
117KULIG Marzanna 756BIAŁYSTOKK50-5914K 6200:54:1501:50:28.60+00:48:4811:025.4
118NOWAK Jan 770CHOSZCZÓWKAWARSZAWAM70+5M 5600:54:1801:50:41.95+00:49:0211:045.4
119CHOMCZYK Irena 708BIAŁYSTOKK60-697K 6300:53:4801:54:06.70+00:52:2711:245.3
120KRÓL Anna 748BIAŁYSTOKK40-4927K 6400:50:4601:56:00.40+00:54:2011:365.2
121KULIG Andrzej 757BIAŁYSTOKM60-6913M 5700:58:2901:58:41.65+00:57:0211:525.1
Znaleziono 121 wynik(ów)