HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
61
Wystartowało/ Started:
61
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
61
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1ROSAK Marcin 668GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-491M 100:06:4200:40:0801:13:5101:46:3102:18:00.53 6:329.2
2WAWRZYNIAK Łukasz 685KS METRACO POLKOWICEWALIMM30-391M 200:06:5300:40:1001:13:5101:46:4602:20:08.23+00:02:076:389
3KORDOWSKI Piotr 648NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM40-492M 300:06:4400:40:0901:13:5101:46:5502:21:20.89+00:03:206:419
4DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 638BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60+1M 400:06:5500:40:0601:13:4701:48:3302:21:33.08+00:03:326:428.9
5SZEREMETA Grzegorz 679CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM40-493M 500:06:4200:40:1101:13:5301:46:5402:22:32.22+00:04:316:458.9
6PIETRZYK Jarosław 664VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 600:06:5100:40:2301:14:1401:48:0102:23:25.25+00:05:246:478.8
7MACKIEWICZ Dariusz 656NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDKODEŃM40-494M 700:06:5800:40:5701:14:4601:49:0802:23:46.48+00:05:456:488.8
8PUSZKIEL Leszek 666GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+2M 800:07:0000:40:5301:15:1101:49:5202:24:20.12+00:06:196:508.8
9WETOSZKA Piotr 693NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM30-393M 900:07:0100:41:0101:14:4501:49:0902:24:44.44+00:06:436:518.7
10BARCZYK Bogdan 631VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 1000:06:5700:40:2201:14:1401:49:3302:26:41.73+00:08:416:578.6
11MAKOWSKI Jan 657RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-592M 1100:06:4800:41:1901:16:1501:51:5302:27:15.28+00:09:146:588.6
12KUŚMIEREK Patryk 654BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 1200:07:1300:41:5301:16:4101:53:0802:28:23.83+00:10:237:018.5
13BUŁAKOWSKI Bohdan 635PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60+3M 1300:07:2700:42:4201:18:0501:53:1302:28:32.00+00:10:317:028.5
14KUBISZYN Mirosław 561LUBACZÓWM30-394M 1400:07:0400:40:5901:14:4701:49:3502:28:43.01+00:10:427:028.5
15ŚWISŁOCKI Bogdan 684FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-593M 15100:07:0900:42:1101:17:3301:53:0902:28:47.18+00:10:467:038.5
16KOWALSKI Marek 651UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-594M 1600:07:1600:42:5901:18:0801:53:3902:29:27.67+00:11:277:058.5
17ŻYDACZEWSKI Ryszard 692KS METRACO POLKOWICELUBINM50-595M 1700:07:1600:42:1201:17:3401:53:0902:30:18.29+00:12:177:078.4
18KOŁODZIEJ Joanna 647CIDRY LOTAJOMRUDA ŚLĄSKAK50-591K 100:07:3000:44:0401:20:3501:56:2502:31:41.67+00:13:417:118.3
19SPYCHAŁA Marzena 674CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-491K 200:07:3500:44:1301:20:4601:56:4602:33:02.32+00:15:017:158.3
20NIEDŹWIECKA Katarzyna 662FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-492K 300:07:4300:45:0001:21:0701:57:4702:34:25.56+00:16:257:198.2
21KUBISZYN Tadeusz 653LUBACZÓWM50-596M 18100:07:1500:41:5901:17:3901:55:3502:34:39.27+00:16:387:198.2
22STĘPIEŃ Lucyna 676KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 400:07:4600:44:2301:21:4201:58:5502:35:40.37+00:17:397:228.1
23BOCZAR Beata 634GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-592K 500:07:4000:44:4301:21:5701:59:0202:36:39.82+00:18:397:258.1
24MANDZIUK Marek 659NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM40-495M 1900:07:2800:46:0501:22:2201:59:0202:37:42.21+00:19:417:288
25LIGĘZA Janusz 655TYCHYM50-597M 2000:36:1301:13:2601:51:3702:30:1202:38:25.60+00:20:257:308
26WESOŁOWSKI Wojciech 686MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+4M 21100:07:3900:45:1601:22:0302:00:0902:38:44.39+00:20:437:318
27RACŁAWSKI Jan 667AMATORSKARBIMIERZ OSIEDLEM60+5M 2200:07:3900:45:1501:22:2802:00:3902:40:29.42+00:22:287:367.9
28ŻAMOJCIN Marek 691NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-598M 2300:07:2900:45:5101:23:3902:01:5602:40:56.73+00:22:567:377.9
29JANOSZKA Irena 643CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-593K 600:07:4200:44:3701:21:5602:01:0602:41:13.34+00:23:127:387.9
30KORSAKOWSKI Tadeusz 649KRASNOPOLM50-599M 2400:07:2700:44:2901:22:4102:01:2802:41:30.08+00:23:297:397.8
31PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 663PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEK40-493K 700:07:5400:46:1001:24:4702:03:4202:42:34.83+00:24:347:427.8
32KOWALCZYK Mariusz 650GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5910M 2500:07:5600:46:0401:24:3802:04:2002:43:46.02+00:25:457:457.7
33ROSOŁEK Elżbieta 669GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-594K 800:08:2300:47:2601:26:0202:05:2102:44:51.99+00:26:517:487.7
34WITKOWSKA Maria 687UNIA MIASTKATOWICEK60+2K 900:07:5900:46:3001:25:4002:05:1002:44:54.53+00:26:537:487.7
35MANDZIUK Marta 658NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK40-494K 1000:07:5800:46:3301:25:0702:04:2802:45:19.76+00:27:197:507.7
36KRYSZCZUK Krzysztof 652NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM50-5911M 2600:08:0500:46:5401:25:5902:05:0602:45:42.58+00:27:427:517.6
37SMUS Damian 673EPOKA NORDICA ŁÓDŹSOCHACZEWM18-292M 2700:07:2500:45:5601:24:4602:04:2602:45:45.09+00:27:447:517.6
38ŚWIRSZCZ Tomasz 683NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDŚWIDNIKM60+6M 28100:08:0100:46:1101:25:5802:06:0602:47:34.56+00:29:347:567.6
39DUDEK Edward 89KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM60+7M 29100:07:4500:45:2101:24:1402:04:3902:47:36.42+00:29:357:567.6
40KARASIEWICZ Irena 646FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-595K 1100:07:5300:45:5701:25:4502:06:3202:47:39.63+00:29:397:567.6
41KANIOWSKA Beata 644VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-495K 1200:07:4700:46:4001:26:3302:07:1502:49:17.45+00:31:168:017.5
42SZYMCZYK Magdalena 682NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK30-391K 1300:08:1800:48:0301:28:0602:08:5802:50:54.80+00:32:548:067.4
43BIELIŃSKI Andrzej 694SIEDLCENOWI SIEDLCEM30-395M 3000:08:1700:49:1101:29:1202:10:0702:52:04.60+00:34:048:097.4
44BARCZYK Jolanta 632VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-596K 1400:08:2000:48:2601:29:1002:10:1602:52:23.13+00:34:228:107.3
45KABAŁA Marzena 695BIEGAMYRAZEM.PLSIEDLEK40-496K 15200:08:1200:47:5101:28:0502:09:5502:52:24.67+00:34:248:107.3
46POSTEK Danuta 665MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-597K 1600:08:1100:48:2901:29:1002:10:1902:53:37.39+00:35:368:137.3
47ZAWADZKA Maria 690KS METRACO POLKOWICELUBINK60+3K 1700:08:3700:50:4701:32:1302:13:1802:56:09.05+00:38:088:207.2
48SKUP Maciej 672NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM18-293M 3100:07:4700:46:1201:24:4402:07:4202:57:18.26+00:39:178:247.1
49ROZMUS Jolanta 670FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+4K 1800:08:5200:50:3101:32:1002:14:3402:57:30.62+00:39:308:247.1
50BERSZTOLC Agnieszka 633NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSUTNOK50-598K 1900:08:1400:47:1701:27:5602:11:3802:57:42.97+00:39:428:257.1
51GERLE-KOTULA Anna 641UNIA MIASTKATOWICEK30-392K 2000:08:2600:50:0501:32:3902:15:2702:58:22.89+00:40:228:277.1
52MARCINKOWSKI Wojtek 660UNIA MIASTLUBLINIECM40-496M 3200:08:0000:48:4501:31:4602:14:3602:58:31.25+00:40:308:277.1
53ZALEWSKA Agnieszka 688TEREMISKIK30-393K 21100:08:1400:48:3301:30:2502:13:4503:00:06.26+00:42:058:327
54SURIAK Ewelina 677VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-291K 2200:08:5800:49:0401:31:0102:14:1103:00:09.75+00:42:098:327
55SZEWCZYK Marek 680FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5912M 3300:08:2800:50:4201:35:1202:21:5703:08:57.25+00:50:568:576.7
56WIŚNIEWSKA Sylwia 696RÓŻANKOWOK30-394K 2300:08:4600:50:5501:34:1402:20:0503:09:36.71+00:51:368:596.7
57KARASIEWICZ Iwona 645NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-395K 2400:09:0200:53:4701:38:4002:24:4303:14:36.20+00:56:359:136.5
58SADOWSKA-CZMAK Ewa 671POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-497K 2500:09:0800:53:4701:39:3502:27:5903:21:34.12+01:03:339:336.3
59CZMAK Leszek 637POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM40-497M 34100:10:1800:54:5101:40:4402:29:1203:22:45.48+01:04:449:366.2
60SZEWCZYK Agnieszka 681FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-498K 2600:09:1800:55:4101:43:3902:33:2703:24:24.98+01:06:249:416.2
61CHRAPEK Urszula 636KS RUDZICARUDZICAK30-396K 2700:10:0100:56:2001:44:1802:34:1003:25:07.08+01:07:069:436.2
Znaleziono 61 wynik(ów)