HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-09
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
74
Wystartowało/ Started:
70
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
70
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartki1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1DZIEDIEWICZ Andrzej 914GRODNOM30-39100:06:1700:37:4101:09:4601:42:1602:15:32.80 6:259.3
2DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 911BIEGAMYRAZEMGDYNIAM50-59100:06:4900:38:4801:11:1201:43:2302:16:42.05+00:01:096:289.3
3ZARĘBSKI Michał 956VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39200:06:2700:38:1801:11:1301:44:5402:21:08.80+00:05:366:419
4WIŚNIEWSKI Jacek 952FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZM50-59200:06:5100:40:1101:13:4601:48:2502:23:25.95+00:07:536:478.8
5PUSZKIEL Leszek 960GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+100:06:5100:40:0701:14:0001:39:3702:23:57.35+00:08:246:498.8
6NACZK Leonard 928DYNAMICLĘBORKM40-49100:06:4700:41:0201:14:5501:49:4302:25:53.15+00:10:206:548.7
7ZAREMBA Jakub 955BIAŁOWIEŻAM30-39300:06:5600:41:0901:15:4901:51:2202:27:02.90+00:11:306:588.6
8ZAGAJA Janusz 954WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+200:06:5100:41:0101:15:4201:51:1802:27:36.15+00:12:036:598.6
9PIETRZYK Jarosław 931VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39400:06:4200:40:0201:13:4301:49:2202:27:58.80+00:12:267:008.6
10PASIKOWSKA Mariola 930VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-39100:06:4000:41:0701:16:3501:52:2302:29:03.45+00:13:307:038.5
11BUŁAKOWSKI Bohdan 909PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60+300:07:2500:42:3801:18:1201:54:0602:30:16.85+00:14:447:078.4
12BIK Stanisław 905KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM50-59300:07:1400:42:3401:17:3201:53:2502:30:17.45+00:14:447:078.4
13MAKOWSKI Jan 966RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-59400:07:0800:41:5501:17:0301:53:1702:30:35.50+00:15:027:088.4
14NIEDZWIECKA Katarzyna 962FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGBRANIEWOK40-49100:07:2500:43:5801:19:3801:54:5702:30:37.85+00:15:057:088.4
15PUHTIY Evgenia 935NWSOLONGAELEKTROSTALK30-39200:06:5600:42:2301:18:1701:54:2102:30:50.50+00:15:177:088.4
16ANTOSZEWSKI Piotr 902NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM40-49200:07:4100:45:3801:21:2201:56:3702:31:46.45+00:16:137:118.3
17BOGACKI Sławek 907ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-49300:06:4200:41:0101:16:0201:53:3202:32:13.85+00:16:417:128.3
18DOLBAK Ihar 912NORDIC BRESTBRZESCM40-49400:07:0600:42:5801:19:3801:56:3102:34:11.05+00:18:387:188.2
19SZULC Alicja 947NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-49200:07:1800:42:4301:18:5901:55:5702:34:27.30+00:18:547:198.2
20SZCZEBAK Jacek 944UNIA MIASTTARNÓWM40-49500:07:1900:43:3901:19:4401:56:4002:34:59.00+00:19:267:208.2
21KOŁODZIEJ Joanna 924FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKIK40-49300:07:1700:43:4401:20:3801:58:1602:36:16.85+00:20:447:248.1
22STEPURA Ilya 965GRODNOM18-29100:07:5000:46:1501:23:2502:00:5202:36:27.85+00:20:557:248.1
23STĘPIEŃ Lucyna 942KS METRACO POLKOWICELUBINK60+100:07:3100:44:1001:21:3601:59:3802:37:36.75+00:22:037:288
24SKRYCKA Katarzyna 782KS METRACO POLKOWICELUBINK30-39300:07:3500:44:0901:21:3601:59:3202:37:42.85+00:22:107:288
25TOMCZYK Edward 949MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM60+400:07:3100:43:3701:20:3601:59:1102:38:32.50+00:22:597:308
26ZAWADZKI Andrzej 958KS METRACO POLKOWICELUBINM50-59500:07:3800:44:0501:21:1702:00:2602:39:01.60+00:23:287:328
27SMUS Damian 973EPOKA NORDICASOCHACZEWM18-29200:07:4800:46:1101:23:2502:00:5202:39:03.55+00:23:307:328
28BANASZKIEWICZ Kasia 903PILSCY MIŁOŚNICY NWKACZORYK40-49400:07:1900:43:4701:21:0501:59:2002:39:13.05+00:23:407:328
29BOCZAR Beata 906GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59100:07:3200:44:1601:21:4801:59:4802:39:13.40+00:23:407:328
30KOWALCZYK Mariusz 926GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-59600:07:3300:44:0601:21:1202:00:0502:39:56.00+00:24:237:347.9
31JANOSZKA Irena 971CIDRY LOTAJĄRADZIONKÓWK50-59200:07:3100:44:3101:22:4002:01:1202:40:02.95+00:24:307:357.9
32KARASIEWICZ Irena 922FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-59300:07:3700:44:3301:23:0202:02:0602:42:02.20+00:26:297:407.8
33SORN Łukasz 940FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM30-39500:07:5100:46:0801:24:0102:02:4402:42:19.35+00:26:467:417.8
34REJ Anna 936HAJNÓWKAK30-39400:07:3600:45:0701:23:2902:02:3802:42:34.15+00:27:017:427.8
35STEPCZYŃSKA Angelika 941GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-39500:07:5000:45:4901:24:1502:03:2302:43:42.05+00:28:097:457.7
36KOBIELA Daria 923BŁĘKITNI NW DZIEMIANYBOROWIECK18-29100:07:5100:46:2401:24:4902:04:0802:44:36.95+00:29:047:487.7
37ROSOŁEK Elżbieta 937GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59400:07:5200:47:0901:25:5702:05:0502:44:49.75+00:29:167:487.7
38WOLNIEWICZ Katarzyna 953FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-49500:07:3200:45:0001:23:3602:03:3702:45:01.50+00:29:287:497.7
39CZYCZ Emilia 910GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK60+200:07:4200:45:4401:24:4502:05:1502:46:20.30+00:30:477:527.6
40DOMARADZKA Agnieszka 913GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-49600:07:5500:47:1601:26:5202:06:5302:46:33.10+00:31:007:537.6
41BUCZKOWSKA Wiesława 908PENDOLINOGDYNIAK60+300:07:3500:44:3201:23:4302:04:3102:47:06.25+00:31:337:557.6
42POGORZELSKA Wiesława 933WESOŁY BORSUK TEAMGORZYCEK30-39600:07:1200:44:5501:24:4302:05:1702:47:41.00+00:32:087:567.5
43TYLUTKI Agnieszka 967FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK40-49700:07:5000:46:2101:25:3402:06:4802:49:02.90+00:33:308:007.5
44WESOŁOWSKI Wojciech 950NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM60+500:07:4200:44:4401:24:1002:06:5402:49:44.85+00:34:128:027.5
45GOIK Grzegorz 917RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRUDZICZKAM50-59700:07:4800:46:0301:25:5302:07:0502:50:01.10+00:34:288:037.4
46WIŚNIEWSKI Roman 951KS METRACO POLKOWICETWARDORZECZKAM60+600:07:5700:47:1601:27:3602:08:2402:51:11.15+00:35:388:067.4
47NIKITIUK Anna 963HAJNÓWKAK30-39700:07:3700:46:2101:27:1902:10:3202:53:14.90+00:37:428:127.3
48GUTOWSKI Wojciech 919POWIAT HAJNOWSKIBIAŁOWIEŻAM50-59800:07:4600:46:0901:27:0302:07:3802:54:15.90+00:38:438:157.3
49MARCINKOWSKI Wojciech 927UNIA MIASTLUBLINIECM40-49600:07:5200:50:2201:30:0302:11:1702:54:21.10+00:38:488:157.3
50BIERĆ Jarosław 904BIEGOSTOKBIAŁYSTOKM40-49700:08:1200:48:2201:28:5902:11:0802:55:22.05+00:39:498:187.2
51ŚCIBOR Robert 969KLEMENTOWICEM40-49800:08:1200:48:1501:29:0102:11:0802:55:22.55+00:39:498:187.2
52SURIAK Ewelina 943VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-29200:07:5300:47:2301:28:4402:11:2102:55:49.90+00:40:178:197.2
53KOTULA Jakub 925UNIA MIASTKATOWICEM30-39600:07:4800:48:3901:29:5902:12:2602:56:19.20+00:40:468:217.2
54ŻUCHOWICZ Elżbieta 959DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-59500:07:5500:47:0801:29:1402:13:0402:56:25.40+00:40:528:217.2
55KOŁACZ Jakub 961SOCHACZEWM30-39700:08:2600:49:0601:31:0102:14:3302:57:02.55+00:41:298:237.2
56POSTEK Danuta 934MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-59600:08:1400:49:5401:31:3402:14:2102:57:14.35+00:41:418:247.1
57GERLE-KOTULA Anna 916UNIA MIASTKATOWICEK30-39800:08:0900:50:3901:33:1402:15:0902:57:38.75+00:42:058:257.1
58ZAWADZKA Maria 957KS METRACO POLKOWICELUBINK60+400:08:4000:51:3501:33:5802:16:0102:57:53.65+00:42:208:257.1
59KWAPIS Mariusz 972KS METRACO POLKOWICERUJ LENNICAM18-29300:07:4700:47:2501:28:0202:10:5402:58:35.20+00:43:028:277.1
60ROZMUS Jolanta 938FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+500:08:3500:50:2601:32:5302:15:4702:58:50.45+00:43:178:287.1
61CZYCZ Kazimierz 968GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+700:08:2100:48:2301:29:2302:12:2703:01:48.65+00:46:158:367
62PIOTROWSKA Krystyna 932RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKK60+600:08:4600:51:0801:34:0602:17:3603:02:07.20+00:46:348:377
63MALINOWSKA Katarzyna 970LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-39900:07:3800:46:1101:26:1002:09:0603:02:12.80+00:46:408:386.9
64JASIŃSKI Michał 920RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM18-29400:08:2200:50:5501:34:2702:19:3503:07:39.40+00:52:068:536.7
65ŚWIRSZCZ Tomasz 948LUBLIN CHODZI Z KIJKAMIŚWIDNIKM60+800:08:3100:50:2601:34:0202:20:3703:07:50.95+00:52:188:546.7
66JÓŹWIK Katarzyna 921WARSZAWAK40-49800:09:0100:53:2201:37:5202:23:2103:08:00.75+00:52:278:546.7
67SZEWCZYK Agnieszka 946FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-49900:08:4600:52:0401:36:3902:22:3303:09:52.75+00:54:198:596.7
68SZEWCZYK Marek 945FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-59900:08:3500:50:5401:34:5202:21:3703:10:03.05+00:54:309:006.7
69BERSZTOLC Agnieszka 964SUTNOK50-59700:08:2700:49:5801:33:2902:21:2503:10:59.75+00:55:269:036.6
70ANDROSIUK Krzysztof 901HAJNÓWKAM18-29500:10:1801:01:2801:54:5202:54:5003:57:39.85+01:42:0711:155.3
Znaleziono 70 wynik(ów)