HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 21.1KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-09
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
74
Wystartowało/ Started:
70
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
70
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Punkt pomiarowy/ Time point: 1,1 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 1.1km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryŻół. kartkiCzer. kartki1.1km
    
1DZIEDIEWICZ Andrzej 914GRODNOM30-3900:06:17
2ZARĘBSKI Michał 956VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:06:27
3PASIKOWSKA Mariola 930VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-3900:06:40
4PIETRZYK Jarosław 931VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:06:42
5BOGACKI Sławek 907ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-4900:06:42
6NACZK Leonard 928DYNAMICLĘBORKM40-4900:06:47
7DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 911BIEGAMYRAZEMGDYNIAM50-5900:06:49
8WIŚNIEWSKI Jacek 952FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGSANDOMIERZM50-5900:06:51
9ZAGAJA Janusz 954WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+00:06:51
10PUSZKIEL Leszek 960GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+00:06:51
11ZAREMBA Jakub 955BIAŁOWIEŻAM30-3900:06:56
12PUHTIY Evgenia 935NWSOLONGAELEKTROSTALK30-3900:06:56
13DOLBAK Ihar 912NORDIC BRESTBRZESCM40-4900:07:06
14MAKOWSKI Jan 966RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-5900:07:08
15POGORZELSKA Wiesława 933WESOŁY BORSUK TEAMGORZYCEK30-3900:07:12
16BIK Stanisław 905KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM50-5900:07:14
17KOŁODZIEJ Joanna 924FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKIK40-4900:07:17
18SZULC Alicja 947NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-4900:07:18
19SZCZEBAK Jacek 944UNIA MIASTTARNÓWM40-4900:07:19
20BANASZKIEWICZ Kasia 903PILSCY MIŁOŚNICY NWKACZORYK40-4900:07:19
21BUŁAKOWSKI Bohdan 909PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60+00:07:25
22NIEDZWIECKA Katarzyna 962FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGBRANIEWOK40-4900:07:25
23TOMCZYK Edward 949MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM60+00:07:31
24JANOSZKA Irena 971CIDRY LOTAJĄRADZIONKÓWK50-5900:07:31
25STĘPIEŃ Lucyna 942KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:07:31
26BOCZAR Beata 906GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:07:32
27WOLNIEWICZ Katarzyna 953FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:07:32
28KOWALCZYK Mariusz 926GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:07:33
29SKRYCKA Katarzyna 782KS METRACO POLKOWICELUBINK30-3900:07:35
30BUCZKOWSKA Wiesława 908PENDOLINOGDYNIAK60+00:07:35
31REJ Anna 936HAJNÓWKAK30-3900:07:36
32NIKITIUK Anna 963HAJNÓWKAK30-3900:07:37
33KARASIEWICZ Irena 922FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-5900:07:37
34ZAWADZKI Andrzej 958KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:07:38
35MALINOWSKA Katarzyna 970LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:07:38
36ANTOSZEWSKI Piotr 902NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM40-4900:07:41
37WESOŁOWSKI Wojciech 950NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM60+00:07:42
38CZYCZ Emilia 910GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK60+00:07:42
39GUTOWSKI Wojciech 919POWIAT HAJNOWSKIBIAŁOWIEŻAM50-5900:07:46
40KWAPIS Mariusz 972KS METRACO POLKOWICERUJ LENNICAM18-2900:07:47
41SMUS Damian 973EPOKA NORDICASOCHACZEWM18-2900:07:48
42KOTULA Jakub 925UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:07:48
43GOIK Grzegorz 917RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRUDZICZKAM50-5900:07:48
44STEPURA Ilya 965GRODNOM18-2900:07:50
45STEPCZYŃSKA Angelika 941GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3900:07:50
46TYLUTKI Agnieszka 967FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK40-4900:07:50
47SORN Łukasz 940FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM30-3900:07:51
48KOBIELA Daria 923BŁĘKITNI NW DZIEMIANYBOROWIECK18-2900:07:51
49MARCINKOWSKI Wojciech 927UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:07:52
50ROSOŁEK Elżbieta 937GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5900:07:52
51SURIAK Ewelina 943VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-2900:07:53
52ŻUCHOWICZ Elżbieta 959DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-5900:07:55
53DOMARADZKA Agnieszka 913GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4900:07:55
54WIŚNIEWSKI Roman 951KS METRACO POLKOWICETWARDORZECZKAM60+00:07:57
55GERLE-KOTULA Anna 916UNIA MIASTKATOWICEK30-3900:08:09
56ŚCIBOR Robert 969KLEMENTOWICEM40-4900:08:12
57BIERĆ Jarosław 904BIEGOSTOKBIAŁYSTOKM40-4900:08:12
58POSTEK Danuta 934MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK50-5900:08:14
59CZYCZ Kazimierz 968GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+00:08:21
60JASIŃSKI Michał 920RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM18-2900:08:22
61KOŁACZ Jakub 961SOCHACZEWM30-3900:08:26
62BERSZTOLC Agnieszka 964SUTNOK50-5900:08:27
63ŚWIRSZCZ Tomasz 948LUBLIN CHODZI Z KIJKAMIŚWIDNIKM60+00:08:31
64SZEWCZYK Marek 945FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-5900:08:35
65ROZMUS Jolanta 938FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+00:08:35
66ZAWADZKA Maria 957KS METRACO POLKOWICELUBINK60+00:08:40
67SZEWCZYK Agnieszka 946FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-4900:08:46
68PIOTROWSKA Krystyna 932RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKK60+00:08:46
69JÓŹWIK Katarzyna 921WARSZAWAK40-4900:09:01
70ANDROSIUK Krzysztof 901HAJNÓWKAM18-2900:10:18
Znaleziono 70 wynik(ów)