HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 5KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
593
Wystartowało/ Started:
526
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
523
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RAJEWSKI Sebastian 387KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:30:25.22 6:059.9
2ZARĘBSKI Michał 675VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM30-391M 200:30:26.55+00:00:016:059.9
3ROŻYNEK Miron 395KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 300:30:56.86+00:00:316:119.7
4WOROCH Roman 744KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 400:31:02.12+00:00:366:129.7
5TOPOLNICKI Konrad 495CKZIU NYSA MECHANIKPRZECHÓDM-Junior1M 500:31:17.79+00:00:526:159.6
6TOPOREK Rafał 497NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 600:31:19.03+00:00:536:159.6
7BIŃCZYK Dariusz 36ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 700:31:19.69+00:00:546:169.6
8WOJTASIŃSKI Daniel 742VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 800:31:39.25+00:01:146:199.5
9DĘBSKI Bartłomiej 82VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 900:31:59.36+00:01:346:239.4
10JAGIEŁA Paweł 164NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM18-291M 1000:32:11.08+00:01:456:269.3
11FRĄCKOWIAK Roman 106KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 1100:32:16.22+00:01:516:279.3
12CYRUS Bogdan 776SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-492M 1200:32:26.12+00:02:006:299.2
13WIERZBIŃSKI Piotr 777KLUB SPORTU PLRZESZÓWM45-493M 1300:32:31.77+00:02:066:309.2
14SCHRÖDER Karol 422SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-443M 1400:32:33.69+00:02:086:309.2
15SANIUK Edward 419FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 1500:32:35.28+00:02:106:319.2
16BRZOZOWSKI Piotr 783NW PL /AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-393M 1600:32:37.84+00:02:126:319.2
17KOP Wiesław 228DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-592M 1700:33:05.69+00:02:406:379.1
18SŁOMIAN Leszek 434UNIA MIASTKATOWICEM55-593M 1800:33:06.99+00:02:416:379.1
19SKWIRUT Jerzy 433PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni(B)2M 1900:33:07.60+00:02:426:379.1
20TRZCIŃSKI Eugeniusz 701SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 2000:33:08.83+00:02:436:379.1
21GARBOWSKI Piotr 110PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIEKLIMKÓWKAM-Niepełnosprawni(B)3M 2100:33:10.05+00:02:446:389
22BARTOSIEWICZ Łukasz 28NWPL/LUKI TEAMGDAŃSKM30-394M 2200:33:25.60+00:03:006:419
23KRAJEWSKA Hanna 248MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPILAK-Junior1K 100:33:38.72+00:03:136:438.9
24RADECKI Artur 385PASJA NORDIC WALKINGBIAŁYSTOKM55-594M 2300:33:40.35+00:03:156:448.9
25BREWKA Joachim 54UNIA MIASTLUBLINIECM50-542M 2400:33:43.68+00:03:186:448.9
26POLISZCZUK Piotr 362PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 2500:33:44.13+00:03:186:448.9
27ADAMUS Marian 6SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 2600:33:57.87+00:03:326:478.8
28ŁUKASZEWICZ Joanna 288GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-491K 200:34:12.08+00:03:466:508.8
29POZNAŃSKI Wiesław 366BIAŁYSTOKM60-643M 2700:34:14.26+00:03:496:508.8
30GAPIŃSKI Leszek 109WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM60-644M 2800:34:17.24+00:03:526:518.8
31KUZICH Ihar 266BRESTM40-444M 2900:34:17.28+00:03:526:518.8
32SZYMAŃSKI Stefan 478XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 3000:34:17.75+00:03:526:518.8
33OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 336KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 300:34:25.23+00:04:006:538.7
34RÓŻYCKI Artur 397BIAŁA BIEGARAKOWISKAM45-494M 3100:34:26.77+00:04:016:538.7
35USS Jola 707NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK55-591K 400:34:33.80+00:04:086:548.7
36WALORYSZAK Andrzej 715MORSY RADZYMINRADZYNINM60-645M 3200:34:35.02+00:04:096:558.7
37GAŁĄZKA Paweł 793MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)2M 3300:34:42.07+00:04:166:568.6
38JÓŹWIAK Marianna 177SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 500:34:44.79+00:04:196:578.6
39SULIKOWSKA Agnieszka 453PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-391K 600:34:49.79+00:04:246:588.6
40REJMENTOWSKA Sylwia 388PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-441K 700:34:53.37+00:04:286:588.6
41PRADUŃ Michał 367NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDLUBLINM-Niepełnosprawni(B)4M 3400:34:54.13+00:04:286:588.6
42GODZIŃSKI Paweł 128BAŻANT NWTEAMMILEJEWOM30-395M 3500:34:55.01+00:04:296:598.6
43KORYTOWSKA Agnieszka 232MŁAWAK30-392K 800:34:57.19+00:04:316:598.6
44DUSIEL Ewa 92VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-542K 900:34:58.50+00:04:336:598.6
45MANDZIUK Magdalena 295NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK-Junior2K 1000:35:00.18+00:04:347:008.6
46MARCINKOWSKA Agnieszka 297UNIA MIASTLUBLINIECK-Junior3K 1100:35:01.12+00:04:357:008.6
47STOLARSKA Joanna 446VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Junior4K 1200:35:05.93+00:04:407:018.5
48MIKICIUK Jakub 311NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM-Junior2M 3600:35:07.21+00:04:417:018.5
49SZYMANOWSKA Anna 474ELIT TEAMLĘBORKLĘBORKK55-592K 1300:35:07.51+00:04:427:018.5
50IDKOWIAK Magdalena 158KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOK40-442K 1400:35:11.37+00:04:467:028.5
51PUSZKARSKA Małgorzata 378WARSZAWAK40-443K 1500:35:17.47+00:04:527:038.5
52TOMCZYK Edward 494MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 3700:35:20.52+00:04:557:048.5
53GRUSZKA Michał 140UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior3M 3800:35:23.82+00:04:587:048.5
54KUBAT Janusz 254VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-495M 3900:35:29.42+00:05:047:058.5
55SZYMANOWSKI Eugeniusz 475LĘBORSKIE KIJELĘBORKM60-646M 4000:35:33.05+00:05:077:068.4
56ZARZYCKI Zdzisław 760NOWY DWÓR MAZOWIECKIM60-647M 4100:35:35.03+00:05:097:078.4
57KĘDZIERSKI Bartosz 204NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDDZIEWULEM-Dzieci1M 4200:35:41.03+00:05:157:088.4
58ŻYTKOWSKI Andrzej 794TKKF BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM55-595M 4300:35:41.17+00:05:157:088.4
59GRYGOROWICZ Bogdan 144KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)5M 4400:35:41.22+00:05:167:088.4
60WROŃSKI Włodzimierz 748PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-693M 4500:35:45.27+00:05:207:098.4
61STOŃ Tadeusz 449STEP BY STEP NW TEAMPUŁAWYM60-648M 4600:35:47.54+00:05:227:098.4
62BERLIŃSKI Dariusz 32PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-543M 4700:35:51.70+00:05:267:108.4
63WÓJCIK Mirosław 746SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-445M 4800:35:56.04+00:05:307:118.3
64STOLARSKI Michał 448VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM45-496M 4900:35:57.68+00:05:327:118.3
65ROMAŃCZUK Agnieszka 393NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-493K 1600:35:59.74+00:05:347:128.3
66KOT Anatol 238POWIAT HAJNÓWKAPOWIAT HAJNOWSKIM55-596M 5000:36:00.66+00:05:357:128.3
67GODZIŃSKA Dorota 127BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK30-393K 1700:36:03.20+00:05:377:128.3
68PREKURAT Marzena 368NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK50-543K 1800:36:04.42+00:05:397:128.3
69GAPIŃSKA Janina 108WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAK60-641K 1900:36:05.79+00:05:407:138.3
70WILD Ewa 730OŁAWAK40-444K 2000:36:10.87+00:05:457:148.3
71BONDAR Inna 42САНКТ -ПЕТЕРБУРГK55-593K 2100:36:13.30+00:05:487:148.3
72KSIĄŻEK Tomasz 19NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGÓRA KALWARIAM18-292M 5100:36:21.74+00:05:567:168.2
73KĘDZIERSKI Sławomir 639GNIEZNOM40-446M 5200:36:22.77+00:05:577:168.2
74MIKICIUK Krzysztof 310NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-497M 5300:36:26.92+00:06:017:178.2
75ARTEMIUK Eugeniusz 22HAJNÓWKAM55-597M 5400:36:28.92+00:06:037:178.2
76DAWIDZIUK Ewa 78HAJNÓWKAK30-394K 2200:36:31.15+00:06:057:188.2
77WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 725BYDGOSZCZK18-291K 2300:36:32.67+00:06:077:188.2
78KOLARSKA Agnieszka 219VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-395K 2400:36:34.89+00:06:097:198.2
79DOLBAK Maryna 83NORDIC BRESTBRZESCK45-494K 2500:36:36.73+00:06:117:198.2
80KWAŚNY Tomasz 270CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-544M 5500:36:37.53+00:06:127:198.2
81PIETRUSEWICZ Joanna 354WARSZAWAK40-445K 2600:36:39.94+00:06:147:208.2
82BORKOWSKI Leszek 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGRABIANÓWM50-545M 5600:36:41.52+00:06:167:208.2
83WILD Arek 729OŁAWAM50-546M 5700:36:48.10+00:06:227:218.1
84WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 726DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBRZOZAM18-293M 5800:36:49.81+00:06:247:228.1
85RUSIŃSKA Edyta 400AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWA (URSYNÓW)K45-495K 2700:36:50.23+00:06:257:228.1
86GRUSZKA Michał 139UNIA MIASTLUBLINIECM40-447M 5900:36:50.85+00:06:257:228.1
87MAZURCZAK Jakub 303NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-498M 6000:36:51.34+00:06:267:228.1
88TOPOREK Aleksandra 498NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOK-Niepełnosprawni(B)1K 2800:36:51.76+00:06:267:228.1
89MUSIATOWICZ Aleksandra 319WARSZAWAK45-496K 2900:36:54.08+00:06:287:228.1
90MALINOWSKA Monika 292LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-396K 3000:36:58.33+00:06:337:238.1
91WASILEWSKI Sławomir 718PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 6100:36:58.55+00:06:337:238.1
92MAZURCZAK Grażyna 304NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-497K 3100:36:59.28+00:06:347:238.1
93SULECKA Gabriela 452ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 3200:37:00.85+00:06:357:248.1
94PRYCZYNICZ Róża 370POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior5K 3300:37:06.40+00:06:417:258.1
95GRYGOROWICZ Teresa 143KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 3400:37:06.71+00:06:417:258.1
96BARTOSIEWICZ Włodzimierz 27FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-649M 6200:37:11.08+00:06:457:268.1
97IVANCHUK Stanislav 443NORDIC FIT HANNOVERHANNOVERM55-598M 6300:37:11.26+00:06:467:268.1
98IWANIUK Michał 161LIPINYM-Junior4M 6400:37:15.81+00:06:507:278.1
99SZEMBERSKI Paweł 457KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-448M 6500:37:17.61+00:06:527:278
100OKNIŃSKI Krzysztof 335NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-499M 6600:37:22.15+00:06:567:288
101GOŁĘBIEWSKI Andrzej 130KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-6410M 6700:37:26.74+00:07:017:298
102RĘDZINIAK Marzena 389KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK30-397K 3500:37:32.07+00:07:067:308
103KUPIBIDA Bogusława 263SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-594K 3600:37:32.70+00:07:077:308
104WIŚNIEWSKI Kazimierz 736PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6411M 6800:37:33.15+00:07:077:308
105JEDYNAK Kasia 173PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK-Dzieci1K 3700:37:33.32+00:07:087:308
106NIKITIUK Anna 328POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-398K 3800:37:34.69+00:07:097:308
107ŻUKOWICZ Anna 772KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK-Dzieci2K 3900:37:36.49+00:07:117:318
108SZOSTAK Wiola 464STEP BY STEP NW TEAMPUŁAWYK30-399K 4000:37:40.14+00:07:147:328
109WOŁK Beata 743DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMTRZCIANKAK40-446K 4100:37:48.38+00:07:237:337.9
110DANA Kazimiera 74KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 4200:37:51.39+00:07:267:347.9
111MACZKOWSKA Zofia 290LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Junior6K 4300:37:58.19+00:07:327:357.9
112CZMOCH Marian 71ŁOSICEM65-694M 6900:37:59.60+00:07:347:357.9
113DZIEDZIK Patrycja 98SIEMIANÓWKAK18-292K 4400:38:04.26+00:07:397:367.9
114SZENDZIELORZ Ilona 458STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-642K 4500:38:04.61+00:07:397:367.9
115MOLENDA Magdalena 312KS IDMAR RACING TEAMMOSINAK30-3910K 4600:38:06.65+00:07:417:377.9
116CHLEWICKI Krystian 64KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZŁĘGOWOM65-695M 7000:38:12.71+00:07:477:387.8
117WOJTALA Małgorzata 741KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK45-498K 4700:38:18.76+00:07:537:397.8
118SADOWSKI Tomasz 414HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)6M 7100:38:19.43+00:07:547:407.8
119SACHARUK Jerzy 619HAJNÓWKAM45-4910M 7200:38:24.47+00:07:597:417.8
120ZHALKOUSKAYA Yuliya 762ГРОДНОK30-3911K 4800:38:25.70+00:08:007:417.8
121BORKOWSKA Małgorzata 44NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-499K 4900:38:29.36+00:08:047:417.8
122JÓŹWIAK Łukasz 178SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 7300:38:32.37+00:08:077:427.8
123KOZŁOWSKA Maja 245HAJNÓWKAK-Dzieci3K 5000:38:32.98+00:08:077:427.8
124KIENDYŚ Sebastian 207POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-294M 7400:38:33.73+00:08:087:427.8
125GODZIŃSKA Paulina 126BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK-Dzieci4K 5100:38:36.35+00:08:117:437.8
126KOSTUJ Marcin 236AZS SUMKOLBUSZOWAM18-295M 7500:38:41.32+00:08:167:447.8
127IWANIUK Julia 160LIPINYK-Junior7K 5200:38:43.10+00:08:177:447.7
128JURCZYŃSKA Bożena 186VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-595K 5300:38:44.76+00:08:197:457.7
129DANILUK Mirosław 76HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)7M 7600:38:44.85+00:08:197:457.7
130KORYTOWSKI Jakub 233MŁAWAM-Dzieci2M 7700:38:56.60+00:08:317:477.7
131ALEKSIEJUK Robert 15HAJNÓWKAM45-4911M 7800:38:59.09+00:08:337:477.7
132JAKOWIECKA Karolina 167PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-447K 5400:38:59.77+00:08:347:477.7
133BUJNICKA Magdalena 59NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci5K 5500:39:08.18+00:08:427:497.7
134DZIAKIEWICZ Iwona 97ŻYRARDÓWK50-544K 5600:39:10.10+00:08:447:507.7
135GÓRECKA Iwona 132UNIA MIASTCHORZÓWK50-545K 5700:39:11.12+00:08:457:507.7
136ADAMOWICZ Andrzej 2ŁÓDŹM70+4M 7900:39:16.10+00:08:507:517.6
137HANUS Joanna 151KS METRACO POLKOWICEKROSNOK-Niepełnosprawni(B)2K 5800:39:17.07+00:08:517:517.6
138ŻUKOWICZ Bartłomiej 771KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-4912M 8000:39:21.36+00:08:567:527.6
139BURACZYŃSKI Marcin 60AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)8M 8100:39:22.13+00:08:567:527.6
140KAZBIERUK Julia 199HAJNÓWKAK18-293K 5900:39:24.52+00:08:597:527.6
141KWAŚNA Małgorzata 269CHODZĘ Z SERCEMBORKIK50-546K 6000:39:28.35+00:09:037:537.6
142SZNAJDER Zenon 462UNIA MIASTRYBNIKM65-696M 8200:39:29.01+00:09:037:537.6
143DĄBROWSKI Andrzej 80MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃDĘBLINM65-697M 8300:39:30.61+00:09:057:547.6
144ZIELIŃSKI Ryszard 766ŁOSICEM60-6412M 8400:39:30.68+00:09:057:547.6
145ANGIELCZYK Małgorzata 21MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-693K 6100:39:32.66+00:09:077:547.6
146HISZPAŃSKA Katarzyna 153VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-294K 6200:39:35.23+00:09:107:557.6
147SOBCZYK Rafał 437KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-4913M 8500:39:35.84+00:09:107:557.6
148ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław 796HAJNÓWKAM-Junior5M 8600:39:42.28+00:09:177:567.6
149SMYK Albert 436HAJNÓWKAM-Junior6M 8700:39:46.03+00:09:207:577.5
150KARPIUK Wiesław 198POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM40-449M 8800:39:46.94+00:09:217:577.5
151KONSTANCIAK Piotr 227SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4410M 8900:39:47.41+00:09:227:577.5
152PIWOWARCZYK Elżbieta 359BIAŁYSTOKK50-547K 6300:39:52.97+00:09:277:587.5
153WYCISŁO Agata 753DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)3K 6400:39:56.63+00:09:317:597.5
154FALKOWSKI Maciej 101POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-296M 9000:39:58.95+00:09:337:597.5
155SIARHEI Aren 779SOKÓŁGRODNOM60-6413M 9100:39:59.34+00:09:347:597.5
156SZYMAŃSKA Lucyna 476XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 6500:40:01.78+00:09:368:007.5
157TOMCZAK Klaudia 493MONTE BIANKOBIAŁYSTOKK30-3912K 6600:40:01.82+00:09:368:007.5
158PIELACH Tomasz 352SANTANDER CONSUMER BANKBOLECHÓWKOM45-4914M 9200:40:02.16+00:09:368:007.5
159KULIK Sławomir 261RADA MIASTA HAJNÓWKAHAJNÓWKAM55-599M 9300:40:03.41+00:09:388:007.5
160BAL Agnieszka 25KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK30-3913K 6700:40:04.13+00:09:388:007.5
161SACHARUK Anna 408POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior8K 6800:40:06.74+00:09:418:017.5
162PIPIRO Grażyna 792UNIA MIASTJASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-643K 6900:40:07.24+00:09:428:017.5
163KUBIT Wiesław 255KROSNOM50-547M 9400:40:07.43+00:09:428:017.5
164WALESZKO Andrzej 711WARSZAWAM45-4915M 9500:40:09.01+00:09:438:017.5
165ZIELIŃSKA Violetta 763RADZYŃ PODLASKIK45-4910K 7000:40:13.34+00:09:488:027.5
166NIEPOGODA Gabriela 326POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior9K 7100:40:16.15+00:09:508:037.5
167DANILUK Natalia 75POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior10K 7200:40:16.20+00:09:508:037.5
168SZNAJDER Teresa 461UNIA MIASTRYBNIKK60-644K 7300:40:17.44+00:09:528:037.4
169KARCZMARSKI Krzysztof 196IPA RADOMKOZIENICEM60-6414M 9600:40:18.22+00:09:528:037.4
170WALESZKO Anna 713WARSZAWAK45-4911K 7400:40:19.65+00:09:548:037.4
171GWOŹDZIK Artur 149HAJNÓWKAM-Junior7M 9700:40:20.58+00:09:558:047.4
172PYKA Aleksandra 380UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci6K 7500:40:20.69+00:09:558:047.4
173SAMOJLIK Jagna 416HAJNÓWKAK-Dzieci7K 7600:40:20.95+00:09:558:047.4
174WYSOCKA Sandra 755HAJNÓWKAK18-295K 7700:40:26.01+00:10:008:057.4
175MICHAŁOWSKI Piotr 309AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM45-4916M 9800:40:26.57+00:10:018:057.4
176ŚLUSARCZYK Karolina 480WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Junior11K 7800:40:27.23+00:10:028:057.4
177NIECHWIEJCZYK Kinga 324UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Junior12K 7900:40:29.62+00:10:048:057.4
178RACZYŃSKA Aleksandra 382UNIA MIASTCHORZÓWK70+1K 8000:40:31.10+00:10:058:067.4
179KĘDZIERSKA Barbara 203DZIEWULEK40-448K 8100:40:33.05+00:10:078:067.4
180DAROSZEWSKA Krystyna 77SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-645K 8200:40:33.75+00:10:088:067.4
181KOZŁOWSKI Wojciech 246HAJNÓWKAM40-4411M 9900:40:34.71+00:10:098:077.4
182POLKOWSKA Katarzyna 363NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK50-548K 8300:40:35.78+00:10:108:077.4
183KOŁODZIŃSKI Tomasz 223BIAŁOWIEŻAM-Dzieci3M 10000:40:37.23+00:10:128:077.4
184RYCHLIK Fabian 402NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDHALASYM-Dzieci4M 10100:40:38.80+00:10:138:077.4
185ALEKSIEJUK Wiktor 10WARSZAWAM55-5910M 10200:40:43.57+00:10:188:087.4
186KREFT Jolanta 249UNIA MIASTLUBLINIECK50-549K 8400:40:45.72+00:10:208:097.4
187SZLĄZAK Dariusz 460UNIA MIASTRYBNIKM50-548M 10300:40:45.97+00:10:208:097.4
188WALORYSZAK Barbara 714MORSY RADZYMINRADZYNINK60-646K 8500:40:48.65+00:10:238:097.4
189KONDRACIUK Magdalena 224NAREWK30-3914K 8600:40:50.37+00:10:258:107.3
190BUJEK Adam 58HAJNÓWKAM40-4412M 10400:40:51.31+00:10:268:107.3
191WIKTORZAK Elżbieta 727UNIA MIASTKATOWICEK55-596K 8700:40:51.62+00:10:268:107.3
192WASZKIEWICZ Julia 719HAJNÓWKAK-Dzieci8K 8800:40:56.31+00:10:318:117.3
193ZIELIŃSKA Barbara 764ŁOSICEK60-647K 8900:40:57.76+00:10:328:117.3
194KOL Bartłomiej 699HAJNÓWKAM-Junior8M 10500:40:58.61+00:10:338:117.3
195WAWRESZUK Sebastian 721POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Junior9M 10600:40:59.32+00:10:348:127.3
196KSIĄŻEK Danuta 253CHODZĘ Z SERCEMSTARA WIEŚK60-648K 9000:41:03.33+00:10:388:127.3
197KOZŁOWSKI Kacper 247HAJNÓWKAM-Junior10M 10700:41:06.64+00:10:418:137.3
198STOLARSKA Magdalena 447VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-4912K 9100:41:06.96+00:10:418:137.3
199CHARKIEWICZ Urszula 62HAJNÓWKAK18-296K 9200:41:08.34+00:10:438:137.3
200KWIATKOWSKA Jadwiga 271KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+2K 9300:41:11.38+00:10:468:147.3
201GRYGORUK Daniel 774HAJNÓWKAM30-396M 10800:41:11.83+00:10:468:147.3
202KULIK Adam 260NIEZRZESZONYŁUKÓWM55-5911M 10900:41:11.95+00:10:468:147.3
203BOŻKO Urszula 50HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)4K 9400:41:12.95+00:10:478:147.3
204KOZŁOWSKA Elżbieta 244HAJNÓWKAK40-449K 9500:41:24.84+00:10:598:177.2
205CYBUL Ewa 68CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-597K 9600:41:27.71+00:11:028:177.2
206SIŁUSZYK Elżbieta 426CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK30-3915K 9700:41:28.53+00:11:038:177.2
207MICHALAK Elżbieta 305NW CHODZĘ Z SERCEM - NW WSCHÓDRADZYŃ PODLASKIK55-598K 9800:41:28.82+00:11:038:177.2
208DUDZICZ Barbara 90HAJNÓWKAK30-3916K 9900:41:29.05+00:11:038:177.2
209PONIATOWSKI Hieronim 364HAJNÓWKAM60-6415M 11000:41:30.77+00:11:058:187.2
210NOWICKI Bogdan 333POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM50-549M 11100:41:34.44+00:11:098:187.2
211ŁUKASIEWICZ Łukasz 287POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM30-397M 11200:41:36.54+00:11:118:197.2
212HAJDUK Natalia 150HAJDUKIPOWIAT HAJNOWSKIK-Dzieci9K 10000:41:37.13+00:11:118:197.2
213BARGIEŁ Joanna 26AZS SUMKĘTYK18-297K 10100:41:37.98+00:11:128:197.2
214LESIUK Mirosława 275AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK60-649K 10200:41:38.91+00:11:138:197.2
215ŚWIĆ Agnieszka 482POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior13K 10300:41:39.19+00:11:138:207.2
216GROMOTOWICZ Maciej 138HAJNÓWKAM-Junior11M 11300:41:42.21+00:11:168:207.2
217GŁADZIKOWSKI Grzegorz 123WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWŁUKÓWM65-698M 11400:41:43.47+00:11:188:207.2
218KUZICH Volha 267BRESTK18-298K 10400:41:45.07+00:11:198:217.2
219RAJEWSKA Beata 386PIŁAK40-4410K 10500:41:46.24+00:11:218:217.2
220GARDZIELEWSKA Elżbieta 111KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZKWIDZYNK60-6410K 10600:41:48.34+00:11:238:217.2
221LATO Agnieszka 273WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWRYŻKIK45-4913K 10700:41:49.06+00:11:238:217.2
222BARTOSZEWICZ Julita 29HAJNÓWKAK-Dzieci10K 10800:41:54.30+00:11:298:237.2
223KULCZYCKI Jan 258GDAŃSKM65-699M 11500:41:55.31+00:11:308:237.2
224NIESLONY Ryszard 327STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-5912M 11600:41:57.57+00:11:328:237.2
225WYSOCKA Martyna 754HAJNÓWKAK-Dzieci11K 10900:41:58.10+00:11:328:237.1
226KONDRACIUK Marta 225NAREWK-Dzieci12K 11000:41:58.32+00:11:338:237.1
227SZWARC Barbara 473HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)5K 11100:42:00.10+00:11:348:247.1
228BURNECKI Bartosz 61POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci5M 11700:42:03.37+00:11:388:247.1
229SZEMBERSKA Małgorzata 456KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-4411K 11200:42:04.02+00:11:388:247.1
230WOROCH Jolanta 745DOPIEWODOPIEWOK50-5410K 11300:42:06.62+00:11:418:257.1
231GREF Jędrzej 134HAJNÓWKAM-Dzieci6M 11800:42:08.98+00:11:438:257.1
232KIERDELEWICZ Martyna 211POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior14K 11400:42:11.16+00:11:458:267.1
233SZOSTEK Anna 465NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK30-3917K 11500:42:13.21+00:11:478:267.1
234KORCZ Marzena 229NAREWNAREWK30-3918K 11600:42:13.71+00:11:488:267.1
235ŚLEDŹ Ewa 479AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(A)3K 11700:42:18.63+00:11:538:277.1
236RUSINOWICZ Anna 399HAJNÓWKAK-Dzieci13K 11800:42:23.78+00:11:588:287.1
237PYKA Tomasz 379UNIA MIASTLUBLINIECM40-4413M 11900:42:28.89+00:12:038:297.1
238KORZENIOW Aldona 689CHODZĘ Z SERCEMK50-5411K 11900:42:30.88+00:12:058:307.1
239RÓŻYCKA Beata 396CHODZĘ Z SERCEMSTARA WIEŚK45-4914K 12000:42:31.45+00:12:068:307.1
240PIPIRO Grzegorz 358UNIA MIASTJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Niepełnosprawni(B)9M 12000:42:32.39+00:12:078:307.1
241KOWALCZYK Alicja 500GARBÓWK70+3K 12100:42:36.18+00:12:108:317
242MARCINIUK Katarzyna 296CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4915K 12200:42:38.53+00:12:138:317
243JURCZUK Aleksandra 182POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior15K 12300:42:39.45+00:12:148:327
244NOWAK Danuta 331SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4916K 12400:42:40.98+00:12:158:327
245OWCZAREK Henryka 342MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+4K 12500:42:41.33+00:12:168:327
246SZCZEŚNIAK Teresa 455KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZKWIDZYNK65-694K 12600:42:41.51+00:12:168:327
247KITKA Wojciech 215PUŁAWYM45-4917M 12100:42:41.90+00:12:168:327
248SZLĄZAK Beata 459UNIA MIASTRYBNIKK45-4917K 12700:42:42.28+00:12:178:327
249KIERDELEWICZ Gabriela 212POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci14K 12800:42:42.70+00:12:178:327
250ROMANCZUK Barbara 390POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4412K 12900:42:47.05+00:12:218:337
251PACYNA Helena 344KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-695K 13000:42:47.88+00:12:228:337
252WIERTEL Natalia 724POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-299K 13100:42:47.99+00:12:228:337
253CIEŚLIŃSKA Wiesława 67AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK55-599K 13200:42:49.44+00:12:248:347
254DĘBSKA Marta 81VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4413K 13300:42:49.66+00:12:248:337
255LUBOWICKA Nikola 282POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior16K 13400:42:50.30+00:12:258:347
256MAZUR Barbara 802CHODZE Z SERCEMRADZYMIN PODLASKIK65-696K 13500:42:51.12+00:12:258:347
257KIENDYŚ Gabriela 206POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior17K 13600:42:51.53+00:12:268:347
258OWCZARCZUK Edward 723WIKTORIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM-Niepełnosprawni(B)10M 12200:42:52.43+00:12:278:347
259JURCZUK Eugenia 181POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6411K 13700:42:54.14+00:12:288:347
260PROKOPIUK Aleksander 369HAJNÓWKAM70+5M 12300:42:55.79+00:12:308:357
261WITEK Lech 737DĘBLINM70+6M 12400:42:58.73+00:12:338:357
262KICZKAJŁO Dawid 205POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-297M 12500:43:02.02+00:12:368:367
263KLUJ Jadwiga 217ŁOSICEK60-6412K 13800:43:06.88+00:12:418:377
264BARTUSIK-URBAN Jadwiga 30SANTANDER CONSUMER BANKZACHARZYCEK45-4918K 13900:43:08.01+00:12:428:377
265RZEPKO Anna 404NAREWK30-3919K 14000:43:11.20+00:12:458:386.9
266KARANOS Celina 195HAJNÓWKAK50-5412K 14100:43:15.92+00:12:508:396.9
267PASZKOWSKI Piotr 347SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-298M 12600:43:20.98+00:12:558:406.9
268WÓJCIKIEWICZ Tobiasz 747SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-299M 12700:43:21.10+00:12:558:406.9
269SADLOS Helena 409LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-697K 14200:43:22.99+00:12:578:406.9
270VALIUSHKA Halina 708GRODNOK50-5413K 14300:43:23.06+00:12:578:406.9
271GRUSZKA Barbara 141LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+5K 14400:43:24.30+00:12:598:406.9
272ZOŃ Agnieszka 769PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK30-3920K 14500:43:24.35+00:12:598:406.9
273GAWRYLUK Andrzej 113HAJNÓWKAM-Junior12M 12800:43:26.18+00:13:008:416.9
274ANDRZEJUK Bartosz 20HAJNÓWKAM-Junior13M 12900:43:27.69+00:13:028:416.9
275ŚWIDERSKI Marek 483HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(A)4M 13000:43:30.24+00:13:058:426.9
276GUZ Urszula 148ŁOSICEK60-6413K 14600:43:40.22+00:13:158:446.9
277KORCZ Marta 230NAREWNAREWK-Dzieci15K 14700:43:42.96+00:13:178:446.9
278WALESZKO Adam 712WARSZAWAM-Junior14M 13100:43:43.64+00:13:188:446.9
279JURCZUK Łukasz 183HAJNÓWKAM-Junior15M 13200:43:46.00+00:13:208:456.9
280LECYK Jadwiga 775CHODZĘ Z SERCEMMIĘDZYRZEC PODLASKIK60-6414K 14800:43:46.28+00:13:218:456.9
281CZEPIEL Cyryl 70HAJNÓWKAM-Junior16M 13300:43:47.57+00:13:228:456.8
282SIDORUK Irena 423UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6415K 14900:43:48.43+00:13:238:456.8
283JANUSZKIEWICZ Wioletta 170POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-4919K 15000:43:53.03+00:13:278:466.8
284DOLBAK Dzianis 84NORDIC BRESTBRZESCM-Dzieci7M 13400:43:56.95+00:13:318:476.8
285KOLBUSZ Janina 221KS METRACO POLKOWICELUBINK65-698K 15100:43:58.01+00:13:328:476.8
286KULA Monika 257CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4414K 15200:44:01.72+00:13:368:486.8
287KINDZIUK Ewelina 213HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)6K 15300:44:03.80+00:13:388:486.8
288SZOKAŁO-JEFIMIUK Bożena 463POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4415K 15400:44:05.06+00:13:398:496.8
289IGNACIUK Julita 159POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior18K 15500:44:05.11+00:13:398:496.8
290ZINCZUK Julia 767HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior19K 15600:44:05.69+00:13:408:496.8
291KUŹNIARSKI Jacek 268NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDNOWE IGANIEM45-4918M 13500:44:06.72+00:13:418:496.8
292PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 345GOWINOK70+6K 15700:44:09.62+00:13:448:506.8
293JANKOWSKA-PLEWA Krystyna 168HAJNÓWKAK50-5414K 15800:44:10.12+00:13:448:506.8
294GREF Katarzyna 135HAJNÓWKAK40-4416K 15900:44:11.03+00:13:458:506.8
295KOŁODZIŃSKA Agnieszka 222BIAŁOWIEŻAK30-3921K 16000:44:13.81+00:13:488:506.8
296MALINOWSKA Grażyna 294LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-699K 16100:44:19.67+00:13:548:516.8
297KIERDELEWICZ Aleksandra 208HAJNÓWKAK-Dzieci16K 16200:44:21.14+00:13:558:526.8
298FAŁDYGA Joanna 102PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4417K 16300:44:21.44+00:13:568:526.8
299KOLARSKA Nadia 220VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci17K 16400:44:27.55+00:14:028:536.7
300PINIS Gabriela 357VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci18K 16500:44:27.89+00:14:028:536.7
301GROBELNA Jadwiga 137KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)7K 16600:44:31.64+00:14:068:546.7
302PIETRUSZKIEWICZ Anna 355HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4418K 16700:44:33.18+00:14:078:546.7
303ZARĘBSKI Maciej 661VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci8M 13600:44:34.09+00:14:088:546.7
304FIEDORUK Antonina 103HAJNÓWKAK65-6910K 16800:44:35.46+00:14:108:556.7
305BOŻKO Paweł 51HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)11M 13700:44:38.66+00:14:138:556.7
306MOROŃ Piotr 314UNIA MIASTRYBNIKM45-4919M 13800:44:39.12+00:14:138:566.7
307SZREJDER Zofia 468POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6416K 16900:44:46.25+00:14:218:576.7
308SIEWIERENIUK Martyna 425HAJNÓWKAK-Dzieci19K 17000:44:48.35+00:14:238:576.7
309PIETRUSZKIEWICZ Ula 356HAJNÓWKAK-Dzieci20K 17100:44:49.18+00:14:238:576.7
310KALINOWSKA Gabriela 191HAJNÓWKAK-Dzieci21K 17200:44:54.59+00:14:298:586.7
311PRYCZYNICZ Maksymilian 371HAJNÓWKAM-Dzieci9M 13900:44:54.82+00:14:298:596.7
312TOKAJUK Maja 492POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci22K 17300:44:57.67+00:14:328:596.7
313ŁOBUZIŃSKA Ula 286POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior20K 17400:45:00.51+00:14:359:006.7
314GOTÓWKO Iwona 131STUDZIANKIK50-5415K 17500:45:00.88+00:14:359:006.7
315MALINOWSKA Eugenia 293HAJNÓWKAK60-6417K 17600:45:01.51+00:14:369:006.7
316ONISKIEWICZ Ola 340POWIAT HAJNOWSKIK-Dzieci23K 17700:45:07.13+00:14:419:016.6
317BORECZKO Kornelia 43POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2910K 17800:45:08.49+00:14:439:016.6
318NIEPLA Roman 325LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+7M 14000:45:08.81+00:14:439:016.6
319DUDZICZ Nina 91HAJNÓWKAK-Dzieci24K 17900:45:08.98+00:14:439:016.6
320PRZYBYŁOWSKA Olivia 373HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci25K 18000:45:08.99+00:14:439:016.6
321KOŚCIUCZUK Jakub 237HAJNÓWKAM-Junior17M 14100:45:10.16+00:14:449:026.6
322ULEZŁO Katarzyna 705POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2911K 18100:45:10.55+00:14:459:026.6
323MARCZEWSKI Kamil 299AZS SUMMIELECM18-2910M 14200:45:14.15+00:14:489:026.6
324DZIENISZEWSKA Alina 99ZAWISTY PODLEŚNEK40-4419K 18200:45:15.10+00:14:499:036.6
325OGONOWSKA Edyta 334KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5910K 18300:45:24.02+00:14:589:046.6
326SACHA Krzysztof 406AZS SUMTYCHYM18-2911M 14300:45:24.06+00:14:589:046.6
327TICHONIUK Marzena 490HAJNÓWKAK30-3922K 18400:45:25.20+00:14:599:056.6
328AKSZTYNIUK Janina 8HAJNÓWKAK30-3923K 18500:45:28.90+00:15:039:056.6
329TELENTEJUK Anna 488UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6418K 18600:45:28.90+00:15:039:056.6
330RYGOROWICZ Wiera 403POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)8K 18700:45:29.87+00:15:049:066.6
331ADAMSKA Irena 5POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6419K 18800:45:30.85+00:15:059:066.6
332WITOMSKA Kamila 739POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior21K 18900:45:41.98+00:15:169:086.6
333MUDER Iwona 176PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK40-4420K 19000:45:42.60+00:15:179:086.6
334SAJEWICZ Magda 415POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior22K 19100:45:42.98+00:15:179:086.6
335ŁAPIUK Aleksandra 285HAJNÓWKAK-Junior23K 19200:45:43.50+00:15:189:086.6
336FILIPIUK Martyna 105POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior24K 19300:45:46.81+00:15:219:096.6
337SKIEPKO Paulina 430HAJNÓWKAK30-3924K 19400:45:49.34+00:15:249:096.5
338MADOŃ Tomasz 291AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM45-4920M 14400:45:49.46+00:15:249:096.5
339ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata 1SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3925K 19500:45:50.68+00:15:259:106.5
340ŁAPIŃSKA Renia 284HAJNÓWKAK60-6420K 19600:45:53.01+00:15:279:106.5
341KONARSKA Agata 557WROCŁAWK30-3926K 19700:45:54.27+00:15:299:116.5
342KAMIEŃSKI Krzysztof 194BIAŁYSTOKM55-5913M 14500:45:54.95+00:15:299:116.5
343LITWIN Klaudia 281POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior25K 19800:45:55.13+00:15:299:116.5
344LESIŃSKA Krystyna 274LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6911K 19900:45:55.47+00:15:309:116.5
345TYSZKO Aleksandra 704HAJNÓWKAK-Dzieci26K 20000:45:59.70+00:15:349:116.5
346WILCZYŃSKA Barbara 728AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK65-6912K 20100:46:00.71+00:15:359:126.5
347BACH Joanna 23HAJNÓWKAK45-4920K 20200:46:05.21+00:15:399:136.5
348CZEMPIK Kornelia 69UNIA MIASTCHORZÓWK50-5416K 20300:46:10.54+00:15:459:146.5
349SACHARCZUK Zofia 407HAJNÓWKAK-Dzieci27K 20400:46:11.02+00:15:459:146.5
350JAKONIUK Bartosz 166POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci10M 14600:46:13.60+00:15:489:146.5
351SUPRUN Patrycja 454HAJNÓWKAK-Dzieci28K 20500:46:13.71+00:15:489:146.5
352ŁAPIŃSKA Patrycja 283POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior26K 20600:46:13.91+00:15:489:146.5
353GĄSOWSKA Walentyna Katarzyna 116POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-4921K 20700:46:17.22+00:15:529:156.5
354MARCZUK Urszula 300POWIAT HAJNÓWKANAREWKAK-Junior27K 20800:46:18.93+00:15:539:156.5
355TARGOSZ Zdzisława 487HAJNÓWKAK55-5911K 20900:46:20.91+00:15:559:166.5
356SOŁKIEWICZ Olga 439HAJNÓWKAK55-5912K 21000:46:21.76+00:15:569:166.5
357PRZYBYŁOWSKA Małgorzata 374HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-3927K 21100:46:21.91+00:15:569:166.5
358TRUSIEWICZ Karolina 499POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior28K 21200:46:25.15+00:15:599:176.5
359MICHAŁOWSKA Małgorzata 298GĄSIOROWOK45-4922K 21300:46:31.17+00:16:059:186.4
360BAGROWSKA Alla 24UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6913K 21400:46:34.23+00:16:099:186.4
361FILINOWICZ Maria 104UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+7K 21500:46:54.77+00:16:299:236.4
362KUŚNIERZ Klara 265HAJNÓWKAK-Dzieci29K 21600:46:59.10+00:16:339:236.4
363GŁOWACKA Natalia 124HAJNÓWKAK-Dzieci30K 21700:47:03.75+00:16:389:246.4
364KITKA Cezary 216PUŁAWYM-Dzieci11M 14700:47:04.49+00:16:399:256.4
365ZDANOWSKA Agnieszka 761POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2912K 21800:47:07.60+00:16:429:256.4
366GLENCNER Mariola 122BIAŁOWIEŻAK40-4421K 21900:47:11.09+00:16:459:266.4
367SZWARC Konrad 472HAJNÓWKAM-Junior18M 14800:47:15.01+00:16:499:276.3
368ŚLUSARCZYK Danuta 481WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6914K 22000:47:15.71+00:16:509:276.3
369ACKIEWICZ Gabriela 791POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci31K 22100:47:29.19+00:17:039:306.3
370KIERDELEWICZ Aleksandra 210HAJNÓWKAK-Dzieci32K 22200:47:30.53+00:17:059:306.3
371KĘDZIERSKA Mirosława 202ZBUCKI RUCHDZIEWULEK70+8K 22300:47:34.44+00:17:099:316.3
372MORDAŃ Elżbieta 313POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4422K 22400:47:35.42+00:17:109:316.3
373PRZYBYŁA Gabriel 372HAJNÓWKAM-Junior19M 14900:47:35.51+00:17:109:316.3
374MROWIEC Maria 317UNIA MIASTBYTOMK70+9K 22500:47:41.67+00:17:169:326.3
375LECYK Mieczysław 801CHODZE Z SERCEMM60-6416M 15000:47:43.67+00:17:189:326.3
376BIELAWSKA Dorota 33SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK55-5913K 22600:47:45.29+00:17:209:336.3
377GRZEŚKIEWICZ Beata 147HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)9K 22700:47:47.39+00:17:229:336.3
378NIKONOWICZ Anna 329HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)10K 22800:47:47.87+00:17:229:336.3
379KOWALSKA Bronisława 242UNIA MIASTSTRZEBIŃK50-5417K 22900:47:49.46+00:17:249:346.3
380WIŚNIEWSKA Danuta 733PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-5914K 23000:47:51.22+00:17:269:346.3
381NESTERUK Teresa 321UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6915K 23100:48:01.14+00:17:359:366.2
382BUDNA Halina 56HAJNÓWKAK65-6916K 23200:48:01.15+00:17:359:366.2
383DANILOVICH Aliaksander 778SOKÓŁGRODNOM60-6417M 15100:48:05.63+00:17:409:376.2
384KORCZ Aleksandra 231HAJNÓWKAK-Junior29K 23300:48:05.85+00:17:409:376.2
385DROP Mieczysław 86PAKOŚĆM70+8M 15200:48:08.05+00:17:429:376.2
386IWANIUK Ewa 163HAJNÓWKAK-Junior30K 23400:48:08.57+00:17:439:376.2
387KURYŁO Maria 264POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-5915K 23500:48:11.64+00:17:469:386.2
388BOGDANOWICZ Joanna 39HAJNÓWKAK-Dzieci33K 23600:48:14.83+00:17:499:396.2
389SIENKIEWICZ Natalia 424POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior31K 23700:48:16.67+00:17:519:396.2
390GAWRYLUK Barbara 115HAJNÓWKAK40-4423K 23800:48:17.95+00:17:529:396.2
391WRZOSEK Ewa 749HAJNÓWKAK40-4424K 23900:48:18.19+00:17:529:396.2
392MOROŃ Michalina 315UNIA MIASTRYBNIKK45-4923K 24000:48:18.84+00:17:539:396.2
393ROMANIUK Małgorzata 392LIPINYK-Dzieci34K 24100:48:25.94+00:18:009:416.2
394JAKIMIUK Aleksandra 165HAJNÓWKAK-Dzieci35K 24200:48:26.66+00:18:019:416.2
395IWANIUK Aleksandra 162HAJNÓWKAK-Dzieci36K 24300:48:26.71+00:18:019:416.2
396BILKIEWICZ Julia 35POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior32K 24400:48:29.59+00:18:049:426.2
397SKIBA Edyta 428POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior33K 24500:48:29.67+00:18:049:426.2
398WAWRZYNIUK Elżbieta 722SIEDLCEK60-6421K 24600:48:31.73+00:18:069:426.2
399BELTER Teresa 31POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6917K 24700:48:33.85+00:18:089:426.2
400PLEWA Aleksandra 361HAJNÓWKAK-Dzieci37K 24800:48:34.14+00:18:089:426.2
401PIĄTKOWSKA Małgorzata 350KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+10K 24900:48:46.79+00:18:219:456.1
402URBANOWICZ Beata 706SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4425K 25000:48:48.60+00:18:239:456.1
403SZYMAŃSKI Mirosław 477SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-4921M 15300:48:58.45+00:18:339:476.1
404KONDRACIUK Maciej 226NAREWM-Dzieci12M 15400:49:00.66+00:18:359:486.1
405STRYGANEK Walentyna 450UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6422K 25100:49:03.23+00:18:389:486.1
406TARCZYŃSKI Bogdan 486WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWGRĘZÓWKAM70+9M 15500:49:09.99+00:18:449:506.1
407WYCISŁO Romuald 752DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)12M 15600:49:10.77+00:18:459:506.1
408RYBKA Marian 401NIEZRZESZONYŁUKÓWM70+10M 15700:49:10.81+00:18:459:506.1
409ANDREJCZYK Halina 16UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+11K 25200:49:13.73+00:18:489:506.1
410LESIUK Maria 276AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Dzieci38K 25300:49:27.74+00:19:029:536.1
411JÓŹWIAK Dominik 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2912M 15800:49:30.10+00:19:049:546.1
412JANUSIEWICZ Patrycja 169POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2913K 25400:49:40.16+00:19:149:566
413DUBOW Angelina 88POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2914K 25500:49:46.35+00:19:219:576
414TUPIEKA Urszula 702SANTANDER CONSUMER BANKRADWANICEK30-3928K 25600:49:59.21+00:19:339:596
415TERECHOWICZ Maria 489SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3929K 25700:50:01.00+00:19:3510:006
416BISZCZUK Nina 37UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6423K 25800:50:16.44+00:19:5110:036
417POSKROBKO Elwira 365POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-3930K 25900:50:26.71+00:20:0110:055.9
418ŻWAŃSKA Joanna 773POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-3931K 26000:50:26.76+00:20:0110:055.9
419KOTOWSKA Anna 239AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)11K 26100:50:32.27+00:20:0710:065.9
420DŹWILEWSKA Kamila 100POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior34K 26200:50:46.12+00:20:2010:095.9
421SŁUCHOCKI Dawid 435HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)13M 15900:50:47.56+00:20:2210:095.9
422CHRZANOWSKA Katarzyna 797GDAŃSKK45-4924K 26300:50:49.51+00:20:2410:105.9
423RUSAKOW Wiktoria 398HAJNÓWKAK-Dzieci39K 26400:50:53.55+00:20:2810:105.9
424PERYT Elżbieta 349WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWŁUKÓWK65-6918K 26500:51:01.22+00:20:3610:125.9
425WRZOSEK Weronika 750HAJNÓWKAK-Dzieci40K 26600:51:09.15+00:20:4310:135.9
426GAWRYLUK Magda 114HAJNÓWKAK-Dzieci41K 26700:51:09.84+00:20:4410:145.9
427DUTKOWSKA Wiktoria 93POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior35K 26800:51:10.34+00:20:4510:145.9
428SOŁOŚCIUK Helena 440UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+12K 26900:51:15.80+00:20:5010:155.9
429KACPRZAK Nina 188UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6919K 27000:51:41.75+00:21:1610:205.8
430ANDROSIUK Izabela 18POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior36K 27100:51:44.91+00:21:1910:215.8
431MSCICHOWSKA Anna 318NEW YORKK-Niepełnosprawni(B)12K 27200:51:48.17+00:21:2210:215.8
432STAROŃSKA Wiktoria 444POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci42K 27300:51:51.62+00:21:2610:225.8
433ALEKSIEJUK Angelika 13POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci43K 27400:51:54.38+00:21:2910:235.8
434ALEKSIEJUK Aneta 11POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-3932K 27500:51:56.93+00:21:3110:235.8
435STELMACH Maria 445UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6920K 27600:51:56.94+00:21:3110:235.8
436CZYŻEWSKA Halina 73UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+13K 27700:51:58.11+00:21:3210:235.8
437ANDREJUK Agnieszka 17HAJNÓWKAK40-4426K 27800:51:59.10+00:21:3310:235.8
438ZIELIŃSKA Adriana 765HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)13K 27900:52:01.58+00:21:3610:245.8
439SACHARUK Sandra 506HAJNÓWKAK-Dzieci44K 28000:52:06.58+00:21:4110:255.8
440SADOWSKA Weronika 410HAJNÓWKAK-Dzieci45K 28100:52:17.51+00:21:5210:275.7
441MASALSKA Aleksandra 302POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior37K 28200:52:17.76+00:21:5210:275.7
442GOLONKO Emilia 129POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior38K 28300:52:17.94+00:21:5210:275.7
443KOT Małgorzata 629HAJNÓWKAK-Dzieci46K 28400:52:19.05+00:21:5310:275.7
444KOSIERKIEWICZ Adam 235GDAŃSKM50-5410M 16000:52:38.14+00:22:1210:315.7
445TOMASZEWSKA Nikola 34HAJNÓWKAK-Dzieci47K 28500:52:50.69+00:22:2510:345.7
446BUJEK Aleksandra 57HAJNÓWKAK-Dzieci48K 28600:52:52.73+00:22:2710:345.7
447BOGDANOWICZ Filip 40HAJNÓWKAM-Dzieci13M 16100:52:53.12+00:22:2710:345.7
448KACZOCH Adam 190SZKOŁA NR 2HAJNÓWKAM-Dzieci14M 16200:52:54.49+00:22:2910:355.7
449KACZOCH Jan 189SZKOŁA NR 2HAJNÓWKAM-Dzieci15M 16300:52:55.12+00:22:2910:355.7
450GĄSOWSKA Angelika 118POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2915K 28700:52:56.32+00:22:3110:355.7
451WIŚNIEWSKA Klaudia 734POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2916K 28800:52:56.54+00:22:3110:355.7
452HUDYKA Ewelina 156POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2917K 28900:52:58.35+00:22:3310:355.7
453OMIELIANIUK Patrycja 339POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2918K 29000:52:58.80+00:22:3310:355.7
454TARARUJ Paulina 484POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2919K 29100:52:59.58+00:22:3410:355.7
455HANUS Teresa 152KROSNOK-Niepełnosprawni(B)14K 29200:53:00.43+00:22:3510:365.7
456SIEGIEŃ Zuzanna 627HAJNÓWKAK-Dzieci49K 29300:53:10.98+00:22:4510:385.6
457HORNOSTAJ Irena 154POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-5916K 29400:53:32.67+00:23:0710:425.6
458DUBKOWICZ Anna 87POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-5917K 29500:53:33.57+00:23:0810:425.6
459WASIAK Aleksander 716POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci16M 16400:53:34.08+00:23:0810:435.6
460WASIAK Krystyna 717POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4427K 29600:53:34.83+00:23:0910:435.6
461RADECKA Krystyna 384PASJA NORDIC WALKINGBIAŁYSTOKK70+14K 29700:53:40.99+00:23:1510:445.6
462LEWCZUK-LUTYCZ Irena 280UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6921K 29800:53:48.15+00:23:2210:455.6
463SAWCZUK Natalia 420POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior39K 29900:53:48.49+00:23:2310:455.6
464SAWCZUK Agnieszka 421POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior40K 30000:53:49.25+00:23:2410:455.6
465OSTASZEWSKA Natalia 341POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior41K 30100:53:49.44+00:23:2410:455.6
466BOROWIK Anna 46HAJNÓWKAK30-3933K 30200:53:58.15+00:23:3210:475.6
467TICHONIUK Aleksandra 491POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior42K 30300:54:08.20+00:23:4210:495.5
468SKIEPKO Edyta 429HAJNÓWKAK-Junior43K 30400:54:08.27+00:23:4310:495.5
469JERZYK Irena 175POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6424K 30500:54:17.14+00:23:5110:515.5
470KORCZ Magdalena 642NAREWK-Dzieci50K 30600:54:37.24+00:24:1210:555.5
471RZEPKO Oliwia 405NAREWK-Dzieci51K 30700:54:39.55+00:24:1410:555.5
472BOBKIEWICZ Aleksandra 38UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+15K 30800:54:46.99+00:24:2110:575.5
473NAZARUK Lidia 320UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+16K 30900:54:47.47+00:24:2210:575.5
474RABECKA Maria 381POWIAT HAJNOWSKIK70+17K 31000:55:03.97+00:24:3811:005.4
475TARCZYŃSKA Helena 485WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWGRĘZÓWKAK65-6922K 31100:55:17.59+00:24:5211:035.4
476ALEKSIEJUK Witold 9POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)14M 16500:55:41.18+00:25:1511:085.4
477MOŻAJEW Maria 316POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)15K 31200:55:41.47+00:25:1611:085.4
478PATEJUK Julia 348POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior44K 31300:55:44.27+00:25:1911:085.4
479KENDYŚ Martyna 200POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior45K 31400:55:45.50+00:25:2011:095.4
480JURCZUK Dorota 184HAJNÓWKAK-Dzieci52K 31500:55:45.71+00:25:2011:095.4
481ALEKSIEJUK Katarzyna 14POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior46K 31600:55:47.17+00:25:2111:095.4
482WRZOSEK Julia 751HAJNÓWKAK-Junior47K 31700:55:47.88+00:25:2211:095.4
483BOROWIK Gabriela 47POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior48K 31800:55:48.25+00:25:2311:095.4
484HRYNKIEWICZ Alina 155POWIAT HAJNOWSKIK60-6425K 31900:55:58.19+00:25:3211:115.4
485JERZYK Halina 174HAJNÓWKAK60-6426K 32000:55:58.38+00:25:3311:115.4
486SOŁOWIANIUK Urszula 441POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)16K 32100:56:11.74+00:25:4611:145.3
487KOWALCZUK Irena 240POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)17K 32200:56:12.86+00:25:4711:145.3
488STUDZIŃSKI Jarosław 451POWIAT HAJNÓWKABIAŁOWIEŻAM-Niepełnosprawni(B)15M 16600:56:51.44+00:26:2611:225.3
489ZAJKOWSKA Nina 757POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)18K 32300:56:51.98+00:26:2611:225.3
490BOŁTROMIUK Zenaida 41POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-5918K 32400:56:57.91+00:26:3211:235.3
491KABASA Leszek 187POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM45-4922M 16700:57:22.46+00:26:5711:285.2
492BÓJKO-PIETROCZUK Bogusława 53POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-4925K 32500:57:22.54+00:26:5711:285.2
493LECHOCIŃSKI Tomasz 565BIAŁYSTOKM40-4414M 16800:57:22.78+00:26:5711:285.2
494SZPILKO Mirosława 466POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4428K 32600:57:23.05+00:26:5711:285.2
495GRYGORUK Irena 145POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-4926K 32700:57:23.85+00:26:5811:285.2
496SAMOJLIK Tymoteusz 417HAJNÓWKAM-Dzieci17M 16900:57:32.99+00:27:0711:305.2
497SAMOJLIK Tomasz 418HAJNÓWKAM40-4415M 17000:57:46.96+00:27:2111:335.2
498KRYSZTOFIAK Maja 252HAJNÓWKAK-Dzieci53K 32800:57:51.26+00:27:2611:345.2
499GARUSTOWICZ Emilia 112HAJNÓWKAK30-3934K 32900:58:45.41+00:28:2011:455.1
500RACZYŃSKA Anna 383WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWŁUKÓWK65-6923K 33001:00:37.01+00:30:1112:074.9
501KIŚLAK Krystyna 214P0WIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK50-5418K 33101:01:17.88+00:30:5212:154.9
502KRUSZEWSKA Elżbieta 251KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK70+18K 33201:01:50.38+00:31:2512:224.9
503KOSIERKIEWICZ Małgorzata 234GDAŃSKK50-5419K 33301:02:14.77+00:31:4912:274.8
504GIERASIMIUK Weronika 119SZKOŁA NR 3HAJNÓWKAK-Dzieci54K 33401:02:35.44+00:32:1012:314.8
505KAŁAMAJSKA Barbara 192KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-6427K 33501:02:47.22+00:32:2212:334.8
506DZIADZEVICH Natallia 96GRODNOK30-3935K 33601:03:21.33+00:32:5612:404.7
507BUCZKOWSKA Hanna 55KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-5420K 33701:03:49.60+00:33:2412:464.7
508SADOWSKA Julia 412HAJNÓWKAK-Dzieci55K 33801:05:58.54+00:35:3313:114.5
509SADOWSKA Barbara 411POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-3936K 33901:05:58.67+00:35:3313:114.5
510NIŻNIK-KNIGA Krystyna 330POWIAT HAJNOWSKIK65-6924K 34001:06:38.52+00:36:1313:194.5
511CHMIELEWSKA Ela 65HAJNÓWKAK65-6925K 34101:06:38.65+00:36:1313:194.5
512WOJDA Teodora 740WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)19K 34201:09:55.90+00:39:3013:594.3
513GIŻYŃSKA Hanna 121WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)20K 34301:09:57.51+00:39:3213:594.3
514KOBUS Monika 218SOKOŁÓW PODLASKIK30-3937K 34401:09:58.12+00:39:3213:594.3
515PUC Agnieszka 377RAKKARHAJNÓWKAK40-4429K 34501:10:02.43+00:39:3714:004.3
516KARDASZ Natalia 197POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2920K 34601:12:15.72+00:41:5014:274.2
517KOZIOŁ Walentyna 243BIAŁYSTOKK-Niepełnosprawni(B)21K 34701:13:18.08+00:42:5214:394.1
518JASIONOWSKA Maria 172BIAŁYSTOKK-Niepełnosprawni(A)4K 34801:13:19.38+00:42:5414:404.1
519WIŚNIEWSKA Magdalena 732SOKOŁÓW PODLASKIK40-4430K 34901:13:35.58+00:43:1014:434.1
520SZUPILUK Anna 470SOKOŁÓW PODLASKIK18-2921K 35001:13:36.42+00:43:1114:434.1
521GIŻYŃSKA Barbara 120WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)22K 35101:13:37.16+00:43:1114:434.1
522GODLEWSKA Jadwiga 125WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)23K 35201:13:37.72+00:43:1214:434.1
523ŻEMBROWSKA Martyna 770POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior49K 353   
524ZINKIEWICZ Aleksandra 768BIELSK PODLASKIK-Junior50K 354   
525TOPOLSKI Dominik 496POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Junior20M 171   
DQPIĄTKOWSKI Józef 351KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+100:36:57.83 DQ--
Znaleziono 526 wynik(ów)