HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 5KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2018-09-08
Miejsce:
Hajnówka
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
593
Wystartowało:
526
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
523
Na trasie:
3
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzer. kartki
  
1KĘDZIERSKI Bartosz 204NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDDZIEWULEM-Dzieci
2KITKA Cezary 216PUŁAWYM-Dzieci
3KOŁODZIŃSKI Tomasz 223BIAŁOWIEŻAM-Dzieci
4KORYTOWSKI Jakub 233MŁAWAM-Dzieci
5RYCHLIK Fabian 402NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDHALASYM-Dzieci
6SMYK Albert 436HAJNÓWKAM-Junior
7KONDRACIUK Maciej 226NAREWM-Dzieci
8KOŚCIUCZUK Jakub 237HAJNÓWKAM-Junior
9SZWARC Konrad 472HAJNÓWKAM-Junior
10ZARĘBSKI Maciej 661VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci
11JAKONIUK Bartosz 166POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci
12KACZOCH Jan 189SZKOŁA NR 2HAJNÓWKAM-Dzieci
13KACZOCH Adam 190SZKOŁA NR 2HAJNÓWKAM-Dzieci
14BOGDANOWICZ Filip 40HAJNÓWKAM-Dzieci
15SAMOJLIK Tymoteusz 417HAJNÓWKAM-Dzieci
16SAMOJLIK Tomasz 418HAJNÓWKAM40-44
17PRYCZYNICZ Maksymilian 371HAJNÓWKAM-Dzieci
18TOPOLNICKI Konrad 495CKZIU NYSA MECHANIKPRZECHÓDM-Junior
19GRUSZKA Michał 140UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior
20MIKICIUK Jakub 311NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM-Junior
21GREF Jędrzej 134HAJNÓWKAM-Dzieci
22GROMOTOWICZ Maciej 138HAJNÓWKAM-Junior
23WALESZKO Adam 712WARSZAWAM-Junior
24GWOŹDZIK Artur 149HAJNÓWKAM-Junior
25KIENDYŚ Sebastian 207POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-29
26KOZŁOWSKI Kacper 247HAJNÓWKAM-Junior
27ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław 796HAJNÓWKAM-Junior
28IWANIUK Michał 161LIPINYM-Junior
29JURCZUK Łukasz 183HAJNÓWKAM-Junior
30GAWRYLUK Andrzej 113HAJNÓWKAM-Junior
31KOL Bartłomiej 699HAJNÓWKAM-Junior
32ANDRZEJUK Bartosz 20HAJNÓWKAM-Junior
33CZEPIEL Cyryl 70HAJNÓWKAM-Junior
34WAWRESZUK Sebastian 721POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Junior
35JAGIEŁA Paweł 164NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM18-29
36KOSTUJ Marcin 236AZS SUMKOLBUSZOWAM18-29
37WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 726DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBRZOZAM18-29
38KSIĄŻEK Tomasz 19NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGÓRA KALWARIAM18-29
39FALKOWSKI Maciej 101POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-29
40JÓŹWIAK Dominik 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-29
41MARCZEWSKI Kamil 299AZS SUMMIELECM18-29
42KICZKAJŁO Dawid 205POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-29
43PASZKOWSKI Piotr 347SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-29
44SACHA Krzysztof 406AZS SUMTYCHYM18-29
45WÓJCIKIEWICZ Tobiasz 747SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-29
46BIŃCZYK Dariusz 36ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39
47ZARĘBSKI Michał 675VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM30-39
48BRZOZOWSKI Piotr 783NW PL /AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-39
49BARTOSIEWICZ Łukasz 28NWPL/LUKI TEAMGDAŃSKM30-39
50GODZIŃSKI Paweł 128BAŻANT NWTEAMMILEJEWOM30-39
51ŁUKASIEWICZ Łukasz 287POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM30-39
52GRYGORUK Daniel 774HAJNÓWKAM30-39
53DĘBSKI Bartłomiej 82VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-44
54WOJTASIŃSKI Daniel 742VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-44
55KĘDZIERSKI Sławomir 639GNIEZNOM40-44
56SCHRÖDER Karol 422SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-44
57GRUSZKA Michał 139UNIA MIASTLUBLINIECM40-44
58PYKA Tomasz 379UNIA MIASTLUBLINIECM40-44
59KARPIUK Wiesław 198POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM40-44
60KONSTANCIAK Piotr 227SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-44
61SZEMBERSKI Paweł 457KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-44
62KUZICH Ihar 266BRESTM40-44
63KOZŁOWSKI Wojciech 246HAJNÓWKAM40-44
64WÓJCIK Mirosław 746SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-44
65KUBAT Janusz 254VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-49
66MIKICIUK Krzysztof 310NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-49
67RAJEWSKI Sebastian 387KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-49
68RÓŻYCKI Artur 397BIAŁA BIEGARAKOWISKAM45-49
69STOLARSKI Michał 448VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM45-49
70CYRUS Bogdan 776SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-49
71KITKA Wojciech 215PUŁAWYM45-49
72OKNIŃSKI Krzysztof 335NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-49
73WALESZKO Andrzej 711WARSZAWAM45-49
74ŻUKOWICZ Bartłomiej 771KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-49
75WIERZBIŃSKI Piotr 777KLUB SPORTU PLRZESZÓWM45-49
76MOROŃ Piotr 314UNIA MIASTRYBNIKM45-49
77SOBCZYK Rafał 437KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-49
78BUJEK Adam 58HAJNÓWKAM40-44
79MADOŃ Tomasz 291AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM45-49
80MICHAŁOWSKI Piotr 309AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM45-49
81PIELACH Tomasz 352SANTANDER CONSUMER BANKBOLECHÓWKOM45-49
82KUŹNIARSKI Jacek 268NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDNOWE IGANIEM45-49
83MAZURCZAK Jakub 303NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-49
84SZYMAŃSKI Mirosław 477SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-49
85ALEKSIEJUK Wiktor 10WARSZAWAM55-59
86BREWKA Joachim 54UNIA MIASTLUBLINIECM50-54
87NOWICKI Bogdan 333POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM50-54
88KWAŚNY Tomasz 270CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-54
89BERLIŃSKI Dariusz 32PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-54
90BORKOWSKI Leszek 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGRABIANÓWM50-54
91WILD Arek 729OŁAWAM50-54
92KOSIERKIEWICZ Adam 235GDAŃSKM50-54
93KUBIT Wiesław 255KROSNOM50-54
94SZLĄZAK Dariusz 460UNIA MIASTRYBNIKM50-54
95ALEKSIEJUK Robert 15HAJNÓWKAM45-49
96FRĄCKOWIAK Roman 106KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-54
97ROŻYNEK Miron 395KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-59
98SŁOMIAN Leszek 434UNIA MIASTKATOWICEM55-59
99IVANCHUK Stanislav 443NORDIC FIT HANNOVERHANNOVERM55-59
100ŻYTKOWSKI Andrzej 794TKKF BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM55-59
101KULIK Adam 260NIEZRZESZONYŁUKÓWM55-59
102RADECKI Artur 385PASJA NORDIC WALKINGBIAŁYSTOKM55-59
103KOP Wiesław 228DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-59
104ARTEMIUK Eugeniusz 22HAJNÓWKAM55-59
105KOT Anatol 238POWIAT HAJNÓWKAPOWIAT HAJNOWSKIM55-59
106KULIK Sławomir 261RADA MIASTA HAJNÓWKAHAJNÓWKAM55-59
107NIESLONY Ryszard 327STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-59
108KAMIEŃSKI Krzysztof 194BIAŁYSTOKM55-59
109GAPIŃSKI Leszek 109WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM60-64
110GOŁĘBIEWSKI Andrzej 130KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-64
111KARCZMARSKI Krzysztof 196IPA RADOMKOZIENICEM60-64
112SZYMANOWSKI Eugeniusz 475LĘBORSKIE KIJELĘBORKM60-64
113TRZCIŃSKI Eugeniusz 701SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-64
114WOROCH Roman 744KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-64
115SIARHEI Aren 779SOKÓŁGRODNOM60-64
116BARTOSIEWICZ Włodzimierz 27FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-64
117STOŃ Tadeusz 449STEP BY STEP NW TEAMPUŁAWYM60-64
118WALORYSZAK Andrzej 715MORSY RADZYMINRADZYNINM60-64
119WIŚNIEWSKI Kazimierz 736PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-64
120ZARZYCKI Zdzisław 760NOWY DWÓR MAZOWIECKIM60-64
121ALEKSIEJUK Witold 9POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)
122PONIATOWSKI Hieronim 364HAJNÓWKAM60-64
123POZNAŃSKI Wiesław 366BIAŁYSTOKM60-64
124ZIELIŃSKI Ryszard 766ŁOSICEM60-64
125DOLBAK Dzianis 84NORDIC BRESTBRZESCM-Dzieci
126DANILOVICH Aliaksander 778SOKÓŁGRODNOM60-64
127SACHARUK Jerzy 619HAJNÓWKAM45-49
128LECYK Mieczysław 801CHODZE Z SERCEMM60-64
129ADAMUS Marian 6SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-69
130CHLEWICKI Krystian 64KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZŁĘGOWOM65-69
131SANIUK Edward 419FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-69
132WROŃSKI Włodzimierz 748PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-69
133KULCZYCKI Jan 258GDAŃSKM65-69
134SZNAJDER Zenon 462UNIA MIASTRYBNIKM65-69
135DĄBROWSKI Andrzej 80MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃDĘBLINM65-69
136GŁADZIKOWSKI Grzegorz 123WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWŁUKÓWM65-69
137CZMOCH Marian 71ŁOSICEM65-69
138RYBKA Marian 401NIEZRZESZONYŁUKÓWM70+
139SZYMAŃSKI Stefan 478XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+
140TOMCZYK Edward 494MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+
141ADAMOWICZ Andrzej 2ŁÓDŹM70+
142PROKOPIUK Aleksander 369HAJNÓWKAM70+
143TARCZYŃSKI Bogdan 486WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWGRĘZÓWKAM70+
144WASILEWSKI Sławomir 718PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+
145WITEK Lech 737DĘBLINM70+
146NIEPLA Roman 325LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+
147DROP Mieczysław 86PAKOŚĆM70+
148POLISZCZUK Piotr 362PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)
149GAŁĄZKA Paweł 793MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)
150JÓŹWIAK Łukasz 178SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)
151GARBOWSKI Piotr 110PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIEKLIMKÓWKAM-Niepełnosprawni(B)
152GRYGOROWICZ Bogdan 144KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)
153PIPIRO Grzegorz 358UNIA MIASTJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Niepełnosprawni(B)
154PRADUŃ Michał 367NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDLUBLINM-Niepełnosprawni(B)
155SKWIRUT Jerzy 433PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni(B)
156TOPOREK Rafał 497NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)
157BURACZYŃSKI Marcin 60AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)
158WYCISŁO Romuald 752DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)
159OWCZARCZUK Edward 723WIKTORIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM-Niepełnosprawni(B)
160BUJNICKA Magdalena 59NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci
161JEDYNAK Kasia 173PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK-Dzieci
162PYKA Aleksandra 380UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci
163ŻUKOWICZ Anna 772KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK-Dzieci
164KOLARSKA Nadia 220VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci
165LESIUK Maria 276AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Dzieci
166PINIS Gabriela 357VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci
167GODZIŃSKA Paulina 126BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK-Dzieci
168HAJDUK Natalia 150HAJDUKIPOWIAT HAJNOWSKIK-Dzieci
169KUŚNIERZ Klara 265HAJNÓWKAK-Dzieci
170ONISKIEWICZ Ola 340POWIAT HAJNOWSKIK-Dzieci
171SUPRUN Patrycja 454HAJNÓWKAK-Dzieci
172GŁOWACKA Natalia 124HAJNÓWKAK-Dzieci
173SIEWIERENIUK Martyna 425HAJNÓWKAK-Dzieci
174SIEGIEŃ Zuzanna 627HAJNÓWKAK-Dzieci
175PRZYBYŁOWSKA Olivia 373HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci
176BOGDANOWICZ Joanna 39HAJNÓWKAK-Dzieci
177GAWRYLUK Magda 114HAJNÓWKAK-Dzieci
178JAKIMIUK Aleksandra 165HAJNÓWKAK-Dzieci
179JURCZUK Dorota 184HAJNÓWKAK-Dzieci
180KOZŁOWSKA Maja 245HAJNÓWKAK-Dzieci
181SADOWSKA Weronika 410HAJNÓWKAK-Dzieci
182TYSZKO Aleksandra 704HAJNÓWKAK-Dzieci
183IWANIUK Aleksandra 162HAJNÓWKAK-Dzieci
184KOT Małgorzata 629HAJNÓWKAK-Dzieci
185KONDRACIUK Marta 225NAREWK-Dzieci
186SACHARCZUK Zofia 407HAJNÓWKAK-Dzieci
187WRZOSEK Weronika 750HAJNÓWKAK-Dzieci
188WYSOCKA Martyna 754HAJNÓWKAK-Dzieci
189BUJEK Aleksandra 57HAJNÓWKAK-Dzieci
190KORCZ Marta 230NAREWNAREWK-Dzieci
191KRYSZTOFIAK Maja 252HAJNÓWKAK-Dzieci
192SAMOJLIK Jagna 416HAJNÓWKAK-Dzieci
193TOKAJUK Maja 492POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci
194WASZKIEWICZ Julia 719HAJNÓWKAK-Dzieci
195SACHARUK Sandra 506HAJNÓWKAK-Dzieci
196TOMASZEWSKA Nikola 34HAJNÓWKAK-Dzieci
197KIERDELEWICZ Aleksandra 210HAJNÓWKAK-Dzieci
198PIETRUSZKIEWICZ Ula 356HAJNÓWKAK-Dzieci
199RUSAKOW Wiktoria 398HAJNÓWKAK-Dzieci
200RUSINOWICZ Anna 399HAJNÓWKAK-Dzieci
201RZEPKO Oliwia 405NAREWK-Dzieci
202ACKIEWICZ Gabriela 791POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci
203BARTOSZEWICZ Julita 29HAJNÓWKAK-Dzieci
204KALINOWSKA Gabriela 191HAJNÓWKAK-Dzieci
205KORCZ Magdalena 642NAREWK-Dzieci
206PRYCZYNICZ Róża 370POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
207GIERASIMIUK Weronika 119SZKOŁA NR 3HAJNÓWKAK-Dzieci
208JURCZUK Aleksandra 182POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
209KIERDELEWICZ Gabriela 212POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci
210ROMANIUK Małgorzata 392LIPINYK-Dzieci
211DUDZICZ Nina 91HAJNÓWKAK-Dzieci
212KIERDELEWICZ Aleksandra 208HAJNÓWKAK-Dzieci
213KIERDELEWICZ Martyna 211POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
214PLEWA Aleksandra 361HAJNÓWKAK-Dzieci
215SIENKIEWICZ Natalia 424POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
216BURNECKI Bartosz 61POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci
217SADOWSKA Julia 412HAJNÓWKAK-Dzieci
218SADOWSKA Barbara 411POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-39
219PRZYBYŁA Gabriel 372HAJNÓWKAM-Junior
220NIECHWIEJCZYK Kinga 324UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Junior
221KRAJEWSKA Hanna 248MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPILAK-Junior
222MARCINKOWSKA Agnieszka 297UNIA MIASTLUBLINIECK-Junior
223STOLARSKA Joanna 446VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Junior
224ŚLUSARCZYK Karolina 480WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Junior
225LITWIN Klaudia 281POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
226ŁOBUZIŃSKA Ula 286POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
227MACZKOWSKA Zofia 290LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Junior
228MANDZIUK Magdalena 295NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK-Junior
229SACHARUK Anna 408POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
230SAJEWICZ Magda 415POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
231ŚWIĆ Agnieszka 482POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
232NIEPOGODA Gabriela 326POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
233TRUSIEWICZ Karolina 499POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
234KIENDYŚ Gabriela 206POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
235IWANIUK Ewa 163HAJNÓWKAK-Junior
236LUBOWICKA Nikola 282POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
237DANILUK Natalia 75POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
238DŹWILEWSKA Kamila 100POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
239IGNACIUK Julita 159POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
240ŁAPIUK Aleksandra 285HAJNÓWKAK-Junior
241SAWCZUK Natalia 420POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
242SAWCZUK Agnieszka 421POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
243ZINCZUK Julia 767HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
244IWANIUK Julia 160LIPINYK-Junior
245ŁAPIŃSKA Patrycja 283POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
246OSTASZEWSKA Natalia 341POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
247WITOMSKA Kamila 739POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
248MARCZUK Urszula 300POWIAT HAJNÓWKANAREWKAK-Junior
249ANDROSIUK Izabela 18POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
250KORCZ Aleksandra 231HAJNÓWKAK-Junior
251PATEJUK Julia 348POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
252TICHONIUK Aleksandra 491POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
253ALEKSIEJUK Katarzyna 14POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
254SKIEPKO Edyta 429HAJNÓWKAK-Junior
255KENDYŚ Martyna 200POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
256BOROWIK Gabriela 47POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
257DUTKOWSKA Wiktoria 93POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
258WRZOSEK Julia 751HAJNÓWKAK-Junior
259CHARKIEWICZ Urszula 62HAJNÓWKAK18-29
260DZIEDZIK Patrycja 98SIEMIANÓWKAK18-29
261HISZPAŃSKA Katarzyna 153VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-29
262KAZBIERUK Julia 199HAJNÓWKAK18-29
263WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 725BYDGOSZCZK18-29
264WYSOCKA Sandra 755HAJNÓWKAK18-29
265KUZICH Volha 267BRESTK18-29
266ULEZŁO Katarzyna 705POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
267BORECZKO Kornelia 43POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
268GĄSOWSKA Angelika 118POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
269HUDYKA Ewelina 156POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
270ZDANOWSKA Agnieszka 761POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
271DUBOW Angelina 88POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
272SZWARC Barbara 473HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
273WIŚNIEWSKA Klaudia 734POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
274BARGIEŁ Joanna 26AZS SUMKĘTYK18-29
275FILIPIUK Martyna 105POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
276OMIELIANIUK Patrycja 339POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
277SZOKAŁO-JEFIMIUK Bożena 463POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-44
278TARARUJ Paulina 484POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
279BILKIEWICZ Julia 35POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
280SKIBA Edyta 428POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
281WIERTEL Natalia 724POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
282GOLONKO Emilia 129POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
283MASALSKA Aleksandra 302POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
284SZPILKO Mirosława 466POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-44
285JANUSIEWICZ Patrycja 169POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
286BÓJKO-PIETROCZUK Bogusława 53POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-49
287GRYGORUK Irena 145POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-49
288KABASA Leszek 187POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM45-49
289LECHOCIŃSKI Tomasz 565BIAŁYSTOKM40-44
290KOLARSKA Agnieszka 219VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-39
291SULIKOWSKA Agnieszka 453PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-39
292GODZIŃSKA Dorota 127BAŻANT NWTEAMMILEJEWOK30-39
293KORYTOWSKA Agnieszka 232MŁAWAK30-39
294MALINOWSKA Monika 292LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-39
295SZOSTAK Wiola 464STEP BY STEP NW TEAMPUŁAWYK30-39
296BAL Agnieszka 25KABEX PODKOWA JANÓWJANÓWK30-39
297KOŁODZIŃSKA Agnieszka 222BIAŁOWIEŻAK30-39
298MICHALAK Elżbieta 305NW CHODZĘ Z SERCEM - NW WSCHÓDRADZYŃ PODLASKIK55-59
299MOLENDA Magdalena 312KS IDMAR RACING TEAMMOSINAK30-39
300RĘDZINIAK Marzena 389KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK30-39
301SIŁUSZYK Elżbieta 426CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK30-39
302AKSZTYNIUK Janina 8HAJNÓWKAK30-39
303DUDZICZ Barbara 90HAJNÓWKAK30-39
304PRZYBYŁOWSKA Małgorzata 374HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-39
305SZOSTEK Anna 465NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK30-39
306ZHALKOUSKAYA Yuliya 762ГРОДНОK30-39
307DAWIDZIUK Ewa 78HAJNÓWKAK30-39
308RZEPKO Anna 404NAREWK30-39
309TICHONIUK Marzena 490HAJNÓWKAK30-39
310GARUSTOWICZ Emilia 112HAJNÓWKAK30-39
311KONDRACIUK Magdalena 224NAREWK30-39
312POSKROBKO Elwira 365POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-39
313ŻWAŃSKA Joanna 773POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-39
314BOROWIK Anna 46HAJNÓWKAK30-39
315KORCZ Marzena 229NAREWNAREWK30-39
316TOMCZAK Klaudia 493MONTE BIANKOBIAŁYSTOKK30-39
317KONARSKA Agata 557WROCŁAWK30-39
318ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata 1SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-39
319TERECHOWICZ Maria 489SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-39
320TUPIEKA Urszula 702SANTANDER CONSUMER BANKRADWANICEK30-39
321ZOŃ Agnieszka 769PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK30-39
322NIKITIUK Anna 328POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-39
323IDKOWIAK Magdalena 158KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOK40-44
324PUSZKARSKA Małgorzata 378WARSZAWAK40-44
325REJMENTOWSKA Sylwia 388PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-44
326JAKOWIECKA Karolina 167PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-44
327PIETRUSEWICZ Joanna 354WARSZAWAK40-44
328SZEMBERSKA Małgorzata 456KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-44
329WILD Ewa 730OŁAWAK40-44
330WOŁK Beata 743DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMTRZCIANKAK40-44
331DĘBSKA Marta 81VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-44
332DZIENISZEWSKA Alina 99ZAWISTY PODLEŚNEK40-44
333MUDER Iwona 176PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK40-44
334KĘDZIERSKA Barbara 203DZIEWULEK40-44
335KOZŁOWSKA Elżbieta 244HAJNÓWKAK40-44
336GLENCNER Mariola 122BIAŁOWIEŻAK40-44
337MORDAŃ Elżbieta 313POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-44
338FAŁDYGA Joanna 102PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-44
339RAJEWSKA Beata 386PIŁAK40-44
340GAWRYLUK Barbara 115HAJNÓWKAK40-44
341PIETRUSZKIEWICZ Anna 355HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-44
342PUC Agnieszka 377RAKKARHAJNÓWKAK40-44
343ROMANCZUK Barbara 390POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-44
344GREF Katarzyna 135HAJNÓWKAK40-44
345KULA Monika 257CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-44
346WRZOSEK Ewa 749HAJNÓWKAK40-44
347URBANOWICZ Beata 706SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-44
348JÓŹWIAK Marianna 177SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-49
349ŁUKASZEWICZ Joanna 288GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-49
350ROMAŃCZUK Agnieszka 393NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-49
351WOJTALA Małgorzata 741KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK45-49
352MICHAŁOWSKA Małgorzata 298GĄSIOROWOK45-49
353MAZURCZAK Grażyna 304NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-49
354MUSIATOWICZ Aleksandra 319WARSZAWAK45-49
355RUSIŃSKA Edyta 400AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWA (URSYNÓW)K45-49
356BORKOWSKA Małgorzata 44NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK45-49
357DOLBAK Maryna 83NORDIC BRESTBRZESCK45-49
358LATO Agnieszka 273WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWRYŻKIK45-49
359ZIELIŃSKA Violetta 763RADZYŃ PODLASKIK45-49
360GĄSOWSKA Walentyna Katarzyna 116POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-49
361STOLARSKA Magdalena 447VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-49
362WALESZKO Anna 713WARSZAWAK45-49
363CHRZANOWSKA Katarzyna 797GDAŃSKK45-49
364BACH Joanna 23HAJNÓWKAK45-49
365MARCINIUK Katarzyna 296CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-49
366MOROŃ Michalina 315UNIA MIASTRYBNIKK45-49
367SZLĄZAK Beata 459UNIA MIASTRYBNIKK45-49
368BARTUSIK-URBAN Jadwiga 30SANTANDER CONSUMER BANKZACHARZYCEK45-49
369JANUSZKIEWICZ Wioletta 170POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-49
370NOWAK Danuta 331SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-49
371RÓŻYCKA Beata 396CHODZĘ Z SERCEMSTARA WIEŚK45-49
372KORZENIOW Aldona 689CHODZĘ Z SERCEMK50-54
373DUSIEL Ewa 92VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-54
374OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 336KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-54
375CZEMPIK Kornelia 69UNIA MIASTCHORZÓWK50-54
376DZIAKIEWICZ Iwona 97ŻYRARDÓWK50-54
377GÓRECKA Iwona 132UNIA MIASTCHORZÓWK50-54
378PREKURAT Marzena 368NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK50-54
379GOTÓWKO Iwona 131STUDZIANKIK50-54
380KARANOS Celina 195HAJNÓWKAK50-54
381KOWALSKA Bronisława 242UNIA MIASTSTRZEBIŃK50-54
382KWAŚNA Małgorzata 269CHODZĘ Z SERCEMBORKIK50-54
383POLKOWSKA Katarzyna 363NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEK50-54
384KREFT Jolanta 249UNIA MIASTLUBLINIECK50-54
385PIWOWARCZYK Elżbieta 359BIAŁYSTOKK50-54
386WOROCH Jolanta 745DOPIEWODOPIEWOK50-54
387JANKOWSKA-PLEWA Krystyna 168HAJNÓWKAK50-54
388KOSIERKIEWICZ Małgorzata 234GDAŃSKK50-54
389BUCZKOWSKA Hanna 55KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50-54
390BIELAWSKA Dorota 33SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK55-59
391VALIUSHKA Halina 708GRODNOK50-54
392JURCZYŃSKA Bożena 186VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-59
393SZYMANOWSKA Anna 474ELIT TEAMLĘBORKLĘBORKK55-59
394USS Jola 707NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAK55-59
395KUPIBIDA Bogusława 263SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-59
396BONDAR Inna 42САНКТ -ПЕТЕРБУРГK55-59
397CIEŚLIŃSKA Wiesława 67AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK55-59
398CYBUL Ewa 68CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-59
399OGONOWSKA Edyta 334KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-59
400KURYŁO Maria 264POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-59
401WIŚNIEWSKA Danuta 733PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-59
402DUBKOWICZ Anna 87POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-59
403SOŁKIEWICZ Olga 439HAJNÓWKAK55-59
404HORNOSTAJ Irena 154POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-59
405TARGOSZ Zdzisława 487HAJNÓWKAK55-59
406WIKTORZAK Elżbieta 727UNIA MIASTKATOWICEK55-59
407SZENDZIELORZ Ilona 458STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-64
408GAPIŃSKA Janina 108WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAK60-64
409KSIĄŻEK Danuta 253CHODZĘ Z SERCEMSTARA WIEŚK60-64
410LESIUK Mirosława 275AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK60-64
411GUZ Urszula 148ŁOSICEK60-64
412SZREJDER Zofia 468POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
413GARDZIELEWSKA Elżbieta 111KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZKWIDZYNK60-64
414JURCZUK Eugenia 181POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
415KAŁAMAJSKA Barbara 192KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-64
416KLUJ Jadwiga 217ŁOSICEK60-64
417ZIELIŃSKA Barbara 764ŁOSICEK60-64
418ADAMSKA Irena 5POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
419DAROSZEWSKA Krystyna 77SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-64
420WALORYSZAK Barbara 714MORSY RADZYMINRADZYNINK60-64
421PIPIRO Grażyna 792UNIA MIASTJASTRZĘBIE-ZDRÓJK60-64
422BISZCZUK Nina 37UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
423JERZYK Irena 175POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
424SZNAJDER Teresa 461UNIA MIASTRYBNIKK60-64
425LECYK Jadwiga 775CHODZĘ Z SERCEMMIĘDZYRZEC PODLASKIK60-64
426WAWRZYNIUK Elżbieta 722SIEDLCEK60-64
427MALINOWSKA Eugenia 293HAJNÓWKAK60-64
428STRYGANEK Walentyna 450UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
429TELENTEJUK Anna 488UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
430HRYNKIEWICZ Alina 155POWIAT HAJNOWSKIK60-64
431JERZYK Halina 174HAJNÓWKAK60-64
432SIDORUK Irena 423UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-64
433ANGIELCZYK Małgorzata 21MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-69
434GRYGOROWICZ Teresa 143KS METRACO POLKOWICELUBINK65-69
435KOLBUSZ Janina 221KS METRACO POLKOWICELUBINK65-69
436MAZUR Barbara 802CHODZE Z SERCEMRADZYMIN PODLASKIK65-69
437DANA Kazimiera 74KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-69
438PACYNA Helena 344KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-69
439SZCZEŚNIAK Teresa 455KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZKWIDZYNK65-69
440ŚLUSARCZYK Danuta 481WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-69
441BUDNA Halina 56HAJNÓWKAK65-69
442LESIŃSKA Krystyna 274LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-69
443MALINOWSKA Grażyna 294LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-69
444NESTERUK Teresa 321UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-69
445SADLOS Helena 409LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-69
446STELMACH Maria 445UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-69
447BAGROWSKA Alla 24UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-69
448LEWCZUK-LUTYCZ Irena 280UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-69
449WILCZYŃSKA Barbara 728AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK65-69
450KACPRZAK Nina 188UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-69
451PERYT Elżbieta 349WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWŁUKÓWK65-69
452BELTER Teresa 31POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-69
453FIEDORUK Antonina 103HAJNÓWKAK65-69
454TARCZYŃSKA Helena 485WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWGRĘZÓWKAK65-69
455NIŻNIK-KNIGA Krystyna 330POWIAT HAJNOWSKIK65-69
456CHMIELEWSKA Ela 65HAJNÓWKAK65-69
457KWIATKOWSKA Jadwiga 271KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+
458FILINOWICZ Maria 104UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+
459KRUSZEWSKA Elżbieta 251KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK70+
460RADECKA Krystyna 384PASJA NORDIC WALKINGBIAŁYSTOKK70+
461KĘDZIERSKA Mirosława 202ZBUCKI RUCHDZIEWULEK70+
462OWCZAREK Henryka 342MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+
463PIĄTKOWSKA Małgorzata 350KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+
464RACZYŃSKA Aleksandra 382UNIA MIASTCHORZÓWK70+
465SOŁOŚCIUK Helena 440UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+
466ANDREJCZYK Halina 16UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+
467CZYŻEWSKA Halina 73UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+
468MROWIEC Maria 317UNIA MIASTBYTOMK70+
469PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 345GOWINOK70+
470RABECKA Maria 381POWIAT HAJNOWSKIK70+
471BOBKIEWICZ Aleksandra 38UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+
472NAZARUK Lidia 320UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+
473GRUSZKA Barbara 141LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+
474KOWALCZYK Alicja 500GARBÓWK70+
475SULECKA Gabriela 452ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)
476SZYMAŃSKA Lucyna 476XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)
477ŚLEDŹ Ewa 479AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(A)
478KOTOWSKA Anna 239AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)
479JASIONOWSKA Maria 172BIAŁYSTOKK-Niepełnosprawni(A)
480KOZIOŁ Walentyna 243BIAŁYSTOKK-Niepełnosprawni(B)
481BOŁTROMIUK Zenaida 41POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK55-59
482GROBELNA Jadwiga 137KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)
483HANUS Joanna 151KS METRACO POLKOWICEKROSNOK-Niepełnosprawni(B)
484KOBUS Monika 218SOKOŁÓW PODLASKIK30-39
485TOPOREK Aleksandra 498NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOK-Niepełnosprawni(B)
486WYCISŁO Agata 753DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)
487HANUS Teresa 152KROSNOK-Niepełnosprawni(B)
488MOŻAJEW Maria 316POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
489MSCICHOWSKA Anna 318NEW YORKK-Niepełnosprawni(B)
490KOWALCZUK Irena 240POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
491STUDZIŃSKI Jarosław 451POWIAT HAJNÓWKABIAŁOWIEŻAM-Niepełnosprawni(B)
492RACZYŃSKA Anna 383WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWŁUKÓWK65-69
493SOŁOWIANIUK Urszula 441POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
494ZAJKOWSKA Nina 757POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
495WOJDA Teodora 740WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)
496KIŚLAK Krystyna 214P0WIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK50-54
497GIŻYŃSKA Barbara 120WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)
498GIŻYŃSKA Hanna 121WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)
499GODLEWSKA Jadwiga 125WIRÓWK-Niepełnosprawni(B)
500WIŚNIEWSKA Magdalena 732SOKOŁÓW PODLASKIK40-44
501SZUPILUK Anna 470SOKOŁÓW PODLASKIK18-29
502ALEKSIEJUK Angelika 13POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci
503ALEKSIEJUK Aneta 11POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK30-39
504RYGOROWICZ Wiera 403POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
505SŁUCHOCKI Dawid 435HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)
506STAROŃSKA Wiktoria 444POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci
507GRZEŚKIEWICZ Beata 147HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
508KARDASZ Natalia 197POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-29
509NIKONOWICZ Anna 329HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
510WASIAK Aleksander 716POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci
511BOŻKO Urszula 50HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
512BOŻKO Paweł 51HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)
513DANILUK Mirosław 76HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)
514KINDZIUK Ewelina 213HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
515WASIAK Krystyna 717POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-44
516SKIEPKO Paulina 430HAJNÓWKAK30-39
517ŚWIDERSKI Marek 483HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(A)
518ZIELIŃSKA Adriana 765HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)
519ANDREJUK Agnieszka 17HAJNÓWKAK40-44
520ŁAPIŃSKA Renia 284HAJNÓWKAK60-64
521SADOWSKI Tomasz 414HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)
522DZIADZEVICH Natallia 96GRODNOK30-39
523ŻEMBROWSKA Martyna 770POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Junior
524ZINKIEWICZ Aleksandra 768BIELSK PODLASKIK-Junior
525TOPOLSKI Dominik 496POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Junior
DQPIĄTKOWSKI Józef 351KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+1
Znaleziono 526 wynik(ów)