HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 5KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-09
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
905
Wystartowało/ Started:
751
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
750
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STILLER Karol 507KING&QUEENCZĘSTOCHOWAM30-39100:29:37.05 5:5510.1
2DELĄG Jakub 96FACE NORDIC WALKING TEAM/ LUKI TEAM SIEDLCEPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-29100:30:15.05+00:00:386:039.9
3WOROCH Roman 592KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-59100:31:14.00+00:01:366:149.6
4POLEWCZAK Mariusz 431CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM45-49100:31:30.55+00:01:536:189.5
5TRZCIŃSKI Franciszek 555SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM50-54100:31:44.05+00:02:076:209.5
6ROŻYNEK Miron 452KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM50-54200:31:49.50+00:02:126:229.4
7KARPIUK Łukasz 664HAJNÓWKAM18-29200:31:52.60+00:02:156:229.4
8KRYŚ Artur 278KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHM45-49200:31:55.35+00:02:186:239.4
9JAGIEŁA Paweł 178TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM18-29300:31:56.40+00:02:196:239.4
10HAŁAS Marcin 160CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-39200:32:06.65+00:02:296:259.3
11GAJEWSKI Eugeniusz 119KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-64100:32:30.15+00:02:536:309.2
12RAKUĆ Jakub 444RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-29400:32:39.30+00:03:026:329.2
13MACHNIK Janusz 319CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM40-44100:32:45.30+00:03:086:339.2
14SŁOMIAN Leszek 482UNIA MIASTKATOWICEM55-59200:32:59.05+00:03:226:359.1
15GŁOWA Michał 136UNIA MIASTCIESZYNM-Junior100:33:08.60+00:03:316:379
16CHYRA Wiktor 72UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior200:33:09.65+00:03:326:389
17TRZCIŃSKI Eugeniusz 556SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-64200:33:15.80+00:03:386:399
18MATECKI Ryszard 339KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM65-69100:33:17.65+00:03:406:399
19SPYCHAŁA Lesław 497WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAM50-54300:33:23.05+00:03:466:409
20SCHRÖDER Karol 470SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-44200:33:26.75+00:03:496:419
21LENZ Andrzej 618GNIEZNOM50-54400:33:30.95+00:03:536:429
22KLARKOWSKI Bogdan 614ELBLASKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGM60-64300:33:32.30+00:03:556:428.9
23ADAMUS Marian 12SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-69200:33:33.20+00:03:566:428.9
24BREWKA Joachim 57UNIA MIASTLUBLINIECM50-54500:33:38.95+00:04:016:438.9
25MARCINKOWSKI Jakub 334UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior300:33:41.55+00:04:046:448.9
26BARTYŃSKI Zdzisław 30KKNWKOLBUSZOWAM50-54600:33:58.05+00:04:216:478.8
27SKWIRUT Jerzy 481SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni(B)100:33:59.95+00:04:226:488.8
28DUSZEŃKO Zygmunt 106KS METRACO POLKOWICELUBINM55-59300:34:00.95+00:04:236:488.8
29USS Jola 568TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK55-59100:34:01.85+00:04:246:488.8
30GAŁĄZKA Paweł 617GNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)100:34:03.05+00:04:266:488.8
31DMOWSKI Marek 98UNIA MIASTGWOŹDZIANYM45-49300:34:04.55+00:04:276:498.8
32KRIWOPUST Andrzej 271GRODNOM-Junior400:34:13.00+00:04:356:508.8
33JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna 188FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIK30-39100:34:14.35+00:04:376:518.8
34PASIKOWSKI Marcin 658VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIM30-39300:34:19.60+00:04:426:528.7
35FOJCIK Piotr 117RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-54700:34:23.85+00:04:466:528.7
36KUBAT Janusz 281VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-49400:34:34.95+00:04:576:558.7
37CUDAK Zbigniew 76VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM45-49500:34:42.85+00:05:056:568.6
38HOLWEK Jarosław 167HERMANÓWM50-54800:34:49.45+00:05:126:588.6
39GAPIŃSKI Leszek 123WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM60-64400:34:51.00+00:05:136:588.6
40MELNIK Łukasz 346CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIM-Junior500:34:51.35+00:05:146:588.6
41BORKOWSKA Lidia 47FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-54100:34:52.20+00:05:156:588.6
42ZAŃKO Katarzyna 599KS METRACO POLKOWICERADZYŃ PODLASKIK40-44100:34:57.90+00:05:206:598.6
43MIKOŁAJCZAK Jan 359KS METRACO POLKOWICELEGNICAM-Niepełnosprawni(A)200:34:59.50+00:05:227:008.6
44MAŁYS Krzysztof 656SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-39400:35:07.85+00:05:307:018.5
45POLISZCZUK Piotr 432PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM55-59400:35:09.15+00:05:327:018.5
46BIK Przemysław 38KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM-Junior600:35:11.90+00:05:347:028.5
47GRYGOROWICZ Bogdan 150KS METRACO POLKOWICELUBINM65-69300:35:13.30+00:05:367:028.5
48SITKO Maciej 476KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Junior700:35:13.90+00:05:367:028.5
49SZYMAŃSKI Stefan 533XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+100:35:26.35+00:05:497:058.5
50POLEWCZAK Aneta 430CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK45-49100:35:26.45+00:05:497:058.5
51BRANCZEWSKA Ewa 54NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-39200:35:27.40+00:05:507:058.5
52JÓŹWIAK Marianna 191WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-44200:35:29.45+00:05:527:058.5
53GRUSZKA Michał 145UNIA MIASTLUBLINIECM-Dzieci100:35:33.10+00:05:567:068.4
54NACZK Wiktoria 370DYNAMICLĘBORKK-Junior100:35:33.40+00:05:567:068.4
55IWANIUK Włodzimierz 175LIPINYM50-54900:35:34.10+00:05:577:068.4
56LESIŃSKA Marzenna 300KS METRACO POLKOWICEOLSZANYK50-54200:35:37.05+00:06:007:078.4
57STOLARSKI Michał 510VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM45-49600:35:40.65+00:06:037:088.4
58PARTYKA Teresa 410WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-59200:35:41.45+00:06:047:088.4
59GALIK Jerzy 120MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM50-541000:35:52.90+00:06:157:108.4
60KRECZMER Marzena 269CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK30-39300:35:55.60+00:06:187:118.4
61REJMAN Dorota 560FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK30-39400:35:56.35+00:06:197:118.3
62GRUSZKA Michał 144UNIA MIASTLUBLINIECM40-44300:35:59.70+00:06:227:128.3
63OLEŚ Józef 392NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)300:35:59.80+00:06:227:118.3
64KOWALCZYK Edyta 259KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK45-49200:36:06.45+00:06:297:138.3
65SAKOWSKA Krystyna 466PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-44300:36:09.50+00:06:327:138.3
66KWAŚNY Tomasz 290CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-541100:36:17.65+00:06:407:158.3
67RAKUĆ Angelika 445RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-29100:36:19.90+00:06:427:168.3
68GOŁĘBIEWSKI Andrzej 137KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-64500:36:22.30+00:06:457:168.2
69DOLNA Ewelina 360KSK ŻYJ AKTYWNIEKOŁCZYGŁOWYK30-39500:36:25.85+00:06:487:178.2
70BEDNARZ Krzysztof 627SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-39500:36:27.05+00:06:507:178.2
71STYGA Krystyna 512KKNWKOLBUSZOWAK55-59300:36:28.15+00:06:517:178.2
72ŚLUSARCZYK Andrzej 542WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM65-69400:36:29.50+00:06:527:178.2
73WECHTA Paweł 579KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM45-49700:36:37.25+00:07:007:198.2
74MARCINKOWSKA Agnieszka 332UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci100:36:37.30+00:07:007:198.2
75NOWALIŃSKA Anastazja 386FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK-Junior200:36:48.00+00:07:107:218.2
76MIKITIUK Tomasz 357KIJOWA PARAKOSZALINM45-49800:36:48.25+00:07:117:218.2
77LINCZUK Julia 1049HAJNÓWKAK-Junior300:36:48.70+00:07:117:218.1
78BURDANOWSKI Andrzej 64GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Niepełnosprawni(A)400:36:51.35+00:07:147:228.1
79SZANIAWSKI Mariusz 516AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)200:36:57.90+00:07:207:238.1
80DUSZEŃKO Jakub 107KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)300:36:58.00+00:07:207:238.1
81GAŁAŚ Joanna 122PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-29200:36:58.95+00:07:217:238.1
82CZMOCH Marian 82PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEM65-69500:37:00.20+00:07:237:248.1
83BRĄGIEL Krystyna 642NAKŁOK60-64100:37:03.30+00:07:267:248.1
84KANIOWSKA Beata 208VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-49300:37:10.05+00:07:337:268.1
85SZENDZIELORZ Ilona 517FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK60-64200:37:10.70+00:07:337:268.1
86WASILEWSKI Sławomir 574PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+200:37:11.80+00:07:347:268.1
87KAŹMIERCZAK Sebastian 216GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-44400:37:12.95+00:07:357:268.1
88KIENDYŚ Sebastian 229PASIECZNIKI MAŁEM-Junior800:37:18.10+00:07:417:278
89ROMAŃCZUK Agnieszka 449FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK45-49400:37:19.35+00:07:427:278
90SITKO Małgorzata 475KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-49500:37:20.75+00:07:437:288
91KOT Anatol 256RKB HAJNÓWKAPOWIAT HAJNOWSKIM55-59500:37:21.85+00:07:447:288
92PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna 421PENDOLINOGDYNIAK60-64300:37:25.60+00:07:487:298
93KARASIŃSKA Alicja 668NOVI SIEDLCESIEDLCEK45-49600:37:25.90+00:07:487:298
94KRYSZCZUK Marzena 275FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK45-49700:37:27.85+00:07:507:298
95MANDZIUK Anna 329TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK18-29300:37:28.00+00:07:507:298
96SZYCKO Radek 530DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM40-44500:37:29.25+00:07:527:298
97JÓŹWIAK Łukasz 193WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)500:37:29.85+00:07:527:298
98KRAWCZUK Szymon 268HAJNÓWKAM-Junior900:37:31.75+00:07:547:308
99STOLARSKA Joanna 509VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Junior400:37:31.80+00:07:547:308
100FIGURSKA Dominika 114FACE NORDIC WALKING TEAMŁÓDŹK18-29400:37:35.95+00:07:587:318
101WAWRZYNIAK Anna 576FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-44400:37:36.60+00:07:597:318
102MACZKOWSKA Zofia 321LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Dzieci200:37:37.95+00:08:007:318
103BIELIŃSKI Andrzej 36SIEDLCEM30-39600:37:43.20+00:08:067:328
104GŁADZIKOWSKI Grzegorz 676WEDRUJĄCE KIJEŁUKÓWM65-69600:37:43.25+00:08:067:328
105OPALA Sebastian 397GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKIBIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZM40-44600:37:49.45+00:08:127:337.9
106GWAREK Anita 157PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-49800:37:52.35+00:08:157:347.9
107URBAŃSKI Stefan 567KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-59600:37:52.95+00:08:157:347.9
108DANA Andrzej 88KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-69700:37:53.30+00:08:167:347.9
109KĘDZIERSKI Bartosz 226NOWI SIEDLCEDZIEWULEM-Dzieci200:37:53.85+00:08:167:347.9
110DANA Kazimiera 87KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-64400:37:56.05+00:08:197:357.9
111SZYNKIEWICZ Katarzyna 535KOSZALINK40-44500:37:56.35+00:08:197:357.9
112DZIUBA Alina 110KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-49900:37:57.45+00:08:207:357.9
113DĘBSKA Małgorzata 631SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-39600:37:58.45+00:08:217:357.9
114ONISZCZUK Iwona 1159HAJNÓWKAK18-29500:38:02.45+00:08:257:367.9
115DEJDA Piotr 95FACE NORDIC WALKING TEAMSTARE OPOLEM45-49900:38:04.30+00:08:277:367.9
116MALKIEWICZ Małgorzata 643KSK ŻYJ AKTYWNIEKOŁCZYGŁOWYK50-54300:38:09.85+00:08:327:387.9
117SZKLARSKI Jarosław 688TRZEBNICAM40-44700:38:09.95+00:08:327:387.9
118LORENS Kazimierz 311CLLEO ZAWIERCIEMYSZKÓWM60-64600:38:11.50+00:08:347:387.9
119ZIELIŃSKI Ryszard 603PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEM60-64700:38:11.80+00:08:347:387.9
120WIŚNIEWSKI Kazimierz 590PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-64800:38:11.90+00:08:347:387.9
121DANILUK Mirosław 90WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)400:38:13.65+00:08:367:387.8
122DAWIDZIUK Ewa 92HAJNÓWKAK30-39700:38:17.80+00:08:407:397.8
123CYBUL Ewa 77CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-59400:38:19.25+00:08:427:397.8
124GAWRYLUK Andrzej 129HAJNÓWKAM-Dzieci300:38:19.90+00:08:427:407.8
125GŁOMBICA Ewa 135WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK30-39800:38:20.35+00:08:437:407.8
126IWANIUK Michał 173LIPINYM-Dzieci400:38:20.85+00:08:437:407.8
127SMYK Albert 1104BIAŁYSTOKM-Dzieci500:38:22.70+00:08:457:407.8
128KOŚCIERCZUK Jakub 1105HAJNÓWKAM-Dzieci600:38:23.65+00:08:467:407.8
129BURACZYŃSKI Marcin 63AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)500:38:23.70+00:08:467:407.8
130SZYMCZYK Magdalena 534DYNAMICSIEDLCEK30-39900:38:25.50+00:08:487:417.8
131GIERSZEWSKA Magdlena 644KSK ŻYJ AKTYWNIEKOŁCZYGŁOWYK40-44600:38:25.50+00:08:487:417.8
132ADAMOWICZ Andrzej 6ŁÓDŹM70+300:38:27.35+00:08:507:417.8
133FOJCIK Gabriela 116RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKK50-54400:38:31.70+00:08:547:427.8
134MARKHEVICH Halina 654GRODNOK50-54500:38:34.25+00:08:577:427.8
135JURCZYŃSKA Bożena 200VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-59500:38:34.30+00:08:577:437.8
136PIÓRO Robert 426FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAM18-29500:38:36.15+00:08:597:437.8
137SACHARUK Jerzy 660HAJNÓWKAM45-491000:38:36.20+00:08:597:437.8
138JASICZEK Jarek 186WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-491100:38:36.30+00:08:597:437.8
139ADAMSKA Anna 11CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Dzieci300:38:36.55+00:08:597:437.8
140DĄBROWSKI Andrzej 94MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃDĘBLINM65-69800:38:37.05+00:09:007:437.8
141PIÓRO Michał 425FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAM18-29600:38:39.65+00:09:027:437.8
142KULIK Sławomir 284POWIAT HAJNOWSKI EMERYT TEAMHAJNÓWKAM55-59700:38:40.75+00:09:037:447.8
143TARASIUK Joanna 1158HAJNÓWKAK18-29600:38:40.80+00:09:037:447.8
144BARUCH Henryka 616DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK65-69100:38:41.10+00:09:047:447.8
145KUPIBIDA Bogusława 285SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-59600:38:44.50+00:09:077:447.7
146SZYCKO Oliwia 529DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Dzieci400:38:46.45+00:09:097:457.7
147CZUBASZEK Wojciech 673WEDRUJĄCE KIJEŁUKÓWM40-44800:38:48.30+00:09:117:457.7
148KWAŚNA Małgorzata 289CHODZĘ Z SERCEMBORKIK45-491000:38:49.20+00:09:127:467.7
149JURCZUK Mariusz 198HAJNÓWKAM40-44900:38:51.60+00:09:147:467.7
150NAZARUK Anna 371CZEREMCHAK18-29700:38:51.65+00:09:147:467.7
151KARPIUK Julita 661HAJNÓWKAK18-29800:38:52.80+00:09:157:467.7
152LELIWA Leszek 295PATYCZAKIGRUDZIĄDZM70+400:38:54.60+00:09:177:477.7
153KHARYTANIUK Anastasiya 227PROWERTELGRODNOK-Dzieci500:38:55.95+00:09:187:477.7
154SADOWSKI Tomasz 463WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)600:39:01.00+00:09:237:487.7
155DANILUK Krystyna 91POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK45-491100:39:02.10+00:09:257:487.7
156WIERZBICKI Waldemar 585WARSZAWAM65-69900:39:04.85+00:09:277:497.7
157ZAGALSKA Aldona 665NOWI SIEDLCESIEDLCEK40-44700:39:05.65+00:09:287:497.7
158HISZPAŃSKA Katarzyna 165VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-29900:39:06.40+00:09:297:497.7
159ŚLUSARCZYK Grzegorz 543WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-441000:39:06.60+00:09:297:497.7
160FILUSZ Alfred 683ZDZIESZOWICEM45-491200:39:07.60+00:09:307:497.7
161SZYNKIEWICZ Artur 537KOSZALINM45-491300:39:15.05+00:09:387:517.6
162WARUSZEWSKA Maja 572TCZEWK-Dzieci600:39:15.95+00:09:387:517.6
163MATLEWSKI Radek 341FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM40-441100:39:23.00+00:09:457:527.6
164ALEKSIEJUK Robert 15POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM45-491400:39:25.45+00:09:487:537.6
165KACZOCH Jaś 650HAJNÓWKAM-Dzieci700:39:25.50+00:09:487:537.6
166GÓRSKA Violetta 139GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-54600:39:28.65+00:09:517:537.6
167CHOLEWKA Jolanta 70MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-64500:39:34.90+00:09:577:557.6
168TUZIMEK Agata 557KURÓWK30-391000:39:35.05+00:09:587:557.6
169KORZENIOWSKA Aldona 253CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-491200:39:35.85+00:09:587:557.6
170WAWRZYNIAK Igor 577FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM-Dzieci800:39:40.30+00:10:037:567.6
171KARWOWSKA Anna 212AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)100:39:41.45+00:10:047:567.6
172KLEWEK Irena 236CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-59700:39:47.30+00:10:107:577.5
173FALKOWSKI Maciej 111POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM18-29700:39:49.95+00:10:127:587.5
174OLEŚ Elżbieta 393NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-69200:39:52.90+00:10:157:587.5
175BORKOWSKA Małgorzata 48SIEDLCEK45-491300:39:53.60+00:10:167:587.5
176SHESHKO Andrżej 506GRODNOM-Junior1000:39:59.45+00:10:227:597.5
177MATLEWSKA Aga 340FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-44800:40:02.40+00:10:258:007.5
178ANGIELCZYK Małgorzata 24MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-69300:40:02.45+00:10:258:007.5
179WOROCH Jolanta 593DOPIEWODOPIEWOK50-54700:40:06.45+00:10:298:017.5
180MARCZUK Maciej 1186HAJNÓWKAM18-29800:40:09.50+00:10:328:017.5
181ZIELINKIEWICZ Wiktoria 600KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-Dzieci700:40:12.05+00:10:358:027.5
182PIETRUSZKIEWICZ Anna 419HAJNÓWKAK40-44900:40:12.75+00:10:358:027.5
183JURCZUK Eugenia 195POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-64600:40:17.45+00:10:408:037.4
184NIECHWIEJCZYK Kinga 378UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Dzieci800:40:17.70+00:10:408:037.4
185KOZŁOWSKA Maja 264HAJNÓWKAK-Dzieci900:40:18.95+00:10:418:037.4
186ALEKSIEJUK Wiktor 16WARSZAWAM50-541200:40:24.55+00:10:478:057.4
187PAJDOSZ Maciej 405CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIM-Junior1100:40:25.70+00:10:488:057.4
188ANDREJUK Mirosław 21POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM45-491500:40:27.35+00:10:508:057.4
189OPALA Julia 395GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKIBIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZK-Junior500:40:28.15+00:10:518:057.4
190KUREK Monika 623SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-441000:40:34.20+00:10:578:067.4
191KRYSZCZUK Kacper 276FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM18-29900:40:34.85+00:10:578:077.4
192MARCINKOWSKA Renata 333FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK65-69400:40:35.20+00:10:588:077.4
193DMITRIUK Paulina 1068HAJNÓWKAK-Dzieci1000:40:36.30+00:10:598:077.4
194WAWEREK Renata 575AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK45-491400:40:40.20+00:11:038:087.4
195LESIUK Mirosława 302AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK60-64700:40:43.05+00:11:068:087.4
196LENCZEWSKA Anna 296SZTUMSKIE POLEK30-391100:40:43.50+00:11:068:087.4
197DZIEDZIK Patrycja 109SIEMIANÓWKAK-Junior600:40:44.65+00:11:078:087.4
198WIESZOŁEK Ewelina 586IZBICKOK30-391200:40:45.50+00:11:088:097.4
199BAŃKA Andrzej 28KKNWKOLBUSZOWAM40-441200:40:45.60+00:11:088:097.4
200DZIEDIEWICZ Natalia 108GRODNOK30-391300:40:46.00+00:11:088:097.4
201ŚLUSARCZYK Karolina 544WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci1100:40:48.40+00:11:118:097.3
202HANUS Joanna 161KROSNOK-Niepełnosprawni(B)200:40:48.50+00:11:118:097.3
203WALESZKO Andrzej 678WARSZAWAM45-491600:40:53.65+00:11:168:107.3
204KSIĄŻEK Dominika 280FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK18-291000:40:53.80+00:11:168:107.3
205KOZŁOWSKI Wojciech 266HAJNÓWKAM40-441300:40:54.45+00:11:178:117.3
206ZAWIEJA Przemysław 634SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-39700:40:54.85+00:11:178:107.3
207KOZŁOWSKI Kacper 267HAJNÓWKAM-Junior1200:40:55.25+00:11:188:117.3
208SZYMAŃSKA Lucyna 531XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)100:41:01.60+00:11:248:127.3
209GOLONKO Grzegorz 1064HAJNÓWKAM-Dzieci900:41:02.35+00:11:258:127.3
210BURNA Iweta 65FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-441100:41:02.45+00:11:258:127.3
211KILP Karol 1016HAJNÓWKAM-Junior1300:41:03.00+00:11:258:127.3
212KECZYŃSKI Kacper 1011HAJNÓWKAM-Junior1400:41:03.80+00:11:268:127.3
213LEWCZUK Weronika 1130HAJNÓWKAK-Junior700:41:05.00+00:11:278:137.3
214LEMBERG Sandra 1129HAJNÓWKAK-Junior800:41:05.00+00:11:278:137.3
215UKLEJEWSKI Przemek 564GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-441400:41:06.30+00:11:298:137.3
216ROMANIUK Regina 1157HAJNÓWKAK18-291100:41:09.10+00:11:328:147.3
217PIOTROWSKA Joanna 548PASJA NORDIC WALKINGK45-491500:41:12.15+00:11:358:147.3
218WARPAS Radosław 629SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-39800:41:12.50+00:11:358:147.3
219NOWICKI Bogdan 389POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM50-541300:41:13.25+00:11:368:147.3
220SZYBUT Weronika 528POTĘGOWOK-Dzieci1200:41:19.05+00:11:428:157.3
221WACHOWIAK Alex 569POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Junior1500:41:19.85+00:11:428:167.3
222KOŁPAK Irena 243LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-69500:41:22.15+00:11:458:167.3
223PROKOPIUK Aleksander 437HAJNÓWKAM70+500:41:25.75+00:11:488:177.2
224BOŻKO Urszula 52WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)300:41:27.55+00:11:508:177.2
225PIĄTEK Waldemar 416BIAŁA PODLASKAM45-491700:41:28.05+00:11:518:177.2
226WARPAS Barbara 628SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-391400:41:28.15+00:11:518:177.2
227MARCINIUK Katarzyna 330CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-491600:41:30.65+00:11:538:187.2
228GUL-BOGACZ Jolanta 155KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-441200:41:33.10+00:11:568:187.2
229JURCZAK Krzysztof 194POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)700:41:33.60+00:11:568:187.2
230KREFT Jolanta 270UNIA MIASTLUBLINIECK50-54800:41:36.25+00:11:598:197.2
231PRYCZYMICZ Róża 1067HAJNÓWKAK-Dzieci1300:41:37.25+00:12:008:197.2
232ZAKRZEWSKA Martyna 1156HAJNÓWKAK18-291200:41:39.10+00:12:028:197.2
233PARFENIUK Oliwia 1005HAJNÓWKAK-Junior900:41:39.55+00:12:028:197.2
234PAWŁOWSKI Sławomir 662HAJNÓWKA BIEGAHAJNÓWKAM50-541400:41:40.70+00:12:038:207.2
235DMITRUK Natalia 1001HAJNÓWKAK-Junior1000:41:41.50+00:12:048:207.2
236MALISZEWSKA Marianna 326ELBLĄGK-Niepełnosprawni(B)400:41:41.60+00:12:048:207.2
237KRIWOPUST Irina 272GRODNOK40-441300:41:44.35+00:12:078:217.2
238ŚWIC Agnieszka 1033HAJNÓWKAK-Junior1100:41:45.05+00:12:088:217.2
239HOMONIEC Ewa 168SANTANDER CONSUMER BANKPISZK40-441400:41:45.45+00:12:088:217.2
240ŚWIĆ Joanna 545CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-491700:41:48.55+00:12:118:217.2
241GRABOWSKA Bożena 140LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-491800:41:48.70+00:12:118:217.2
242DRABCZYK Franciszek 101KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAM60-64900:41:49.30+00:12:128:227.2
243ŁAPIŃSKA Ewa 1004HAJNÓWKAK-Junior1200:41:55.25+00:12:188:237.2
244GIEMZA Barbara 131HAJNÓWKAK45-491900:41:56.65+00:12:198:237.2
245KORCZ Marzena 250NAREWK30-391500:41:56.95+00:12:198:237.2
246PONIATOWSKI Hieronim 434HAJNÓWKAM60-641000:41:57.30+00:12:208:237.2
247CHOINKA Bożena 640SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-492000:41:57.90+00:12:208:237.1
248POLKOWSKA Katarzyna 433SIEDLCEK50-54900:41:58.30+00:12:218:237.1
249KUŹNIARSKI Jacek 288FACE NORDIC WALKING TEAMNOWE IGANIEM45-491800:41:58.60+00:12:218:237.1
250MĘCZYŃSKI Mikołaj 349FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAM-Dzieci1000:41:59.20+00:12:228:237.1
251BOROWIK Karolina 1023HAJNÓWKAK-Junior1300:42:00.70+00:12:238:247.1
252CHARKIEWICZ Urszula 659HAJNÓWKAK18-291300:42:01.35+00:12:248:247.1
253JAKONIUK Emily 179POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-391600:42:01.35+00:12:248:247.1
254ADAMSKA Marzena 7SANTANDER CONSUMER BANKTORUŃK30-391700:42:01.50+00:12:248:247.1
255KOPACZ Marek 248KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-441500:42:01.70+00:12:248:247.1
256KUZICH Volha 286NORDIC BRESTBRESTK18-291400:42:03.45+00:12:268:247.1
257MUDER Gabriela 369PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK-Dzieci1400:42:06.15+00:12:298:257.1
258GROCHOWSKA-WYRĘBAK Arleta 682SIEDLCEPK40-441500:42:06.80+00:12:298:257.1
259KOSICKA Beata 254BRAKROKIETNICAK45-492100:42:08.25+00:12:318:257.1
260BARDON Monika 1045HAJNÓWKAK18-291500:42:08.70+00:12:318:257.1
261UKLEJEWSKA Agnieszka 562GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-391800:42:12.05+00:12:358:267.1
262SZOSTEK Anna 522FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-391900:42:13.45+00:12:368:267.1
263LATO Agnieszka 677WĘDRUJĄCE KIIJEŁUKÓWK45-492200:42:16.10+00:12:398:277.1
264BRZĄKAŁA Natalia 58Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK18-291600:42:16.75+00:12:398:277.1
265NOSALIK Katarzyna 383UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK30-392000:42:17.65+00:12:408:277.1
266ALEKSIEJCZUK Daniel 1146HAJNÓWKAM-Dzieci1100:42:18.55+00:12:418:277.1
267MAZERSKA Maria 342LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-69600:42:18.75+00:12:418:277.1
268PANASIUK Grażyna 406GRODNOK30-392100:42:19.45+00:12:428:277.1
269KULCZYCKI Jan 283GDAŃSKM65-691000:42:21.05+00:12:448:287.1
270SAŁAGA Joanna 467CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-492300:42:22.10+00:12:458:287.1
271NIEBRZEGOWSKA Helena 376AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)500:42:23.40+00:12:468:287.1
272OCHRYCIUK Anatol 390UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU HAJNÓWKAHAJNÓWKAM65-691100:42:24.45+00:12:478:287.1
273SACHON Anna 1042HAJNÓWKAK-Junior1400:42:25.15+00:12:488:297.1
274JUSZCZAK Julia 1031HAJNÓWKAK-Junior1500:42:26.50+00:12:498:297.1
275SADOWSKA Weronika 462POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOK-Dzieci1500:42:30.45+00:12:538:307.1
276ZINKIEWICZ Aleksandra 604BIELSK PODLASKIK-Junior1600:42:31.80+00:12:548:307.1
277WILCZEK Anna 587SANTANDER CONSUMER BANKSZCZYTNOK30-392200:42:32.00+00:12:548:307.1
278PAWŁOWSKA Sara 414BIELSK PODLASKIK-Junior1700:42:32.90+00:12:558:307.1
279MALISZEWSKI Marek 327ELBLĄGM-Niepełnosprawni(B)800:42:33.45+00:12:568:307
280SZWARC Natalia 526BIELSK PODLASKIK-Junior1800:42:33.45+00:12:568:307.1
281ORZECHOWSKA Julia 398CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Junior1900:42:33.45+00:12:568:307.1
282RÓŻYCKA Beata 454CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-492400:42:33.95+00:12:568:307
283STOLARSKA Magdalena 508VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-492500:42:34.10+00:12:578:307
284GROMOTOWICZ Maciej 1128HAJNÓWKAM-Junior1600:42:34.15+00:12:578:307
285KWIATKOWSKA Jadwiga 291KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-69700:42:36.25+00:12:598:317
286FRĄCZEK Luiza 118POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-441600:42:37.25+00:13:008:317
287BIEGAJŁO Piotr 33PABIANICEM45-491900:42:38.15+00:13:018:317
288PLEWA Halina 428POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-59800:42:38.55+00:13:018:317
289KOCZUR Dorota 242KKNWKOLBUSZOWAK60-64800:42:40.10+00:13:038:327
290RAUS-KRUPA Małgorzata 447KATOWICEK45-492600:42:45.10+00:13:088:337
291KOZŁOWSKA Elżbieta 265HAJNÓWKAK40-441700:42:46.20+00:13:098:337
292NAZARUK Ola 372CZEREMCHAK55-59900:42:47.45+00:13:108:337
293MROWIEC Maria 367UNIA MIASTBYTOMK70+100:42:48.60+00:13:118:337
294KONDRACIUK Magdalena 244NAREWK30-392300:42:49.15+00:13:128:337
295PACYNA Helena 403KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-69800:42:49.40+00:13:128:347
296TOKAJCZUK Antoni 1137HAJNÓWKAM-Dzieci1200:42:50.35+00:13:138:347
297GRUSZKA Barbara 143LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+200:42:52.10+00:13:158:347
298ŁUKASIEWICZ Łukasz 365HAJNÓWKAM30-39900:42:56.95+00:13:198:357
299KONSTANCIAK Piotr 632SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-441600:42:57.05+00:13:208:357
300SZYMAŃSKI Mirosław 532SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-492000:42:58.80+00:13:218:357
301CIEŚLIŃSKA Wiesława 75AKTYWNI Z PASJĄK55-591000:43:00.95+00:13:238:367
302SOKÓLSKA Małgorzata 489TKKF/KBBBBIAŁA PODLASKAK55-591100:43:02.10+00:13:258:367
303MISZCZUK Basia 1024HAJNÓWKAK-Junior2000:43:02.35+00:13:258:367
304ZIELINKIEWICZ Fabian 602KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM30-391000:43:06.55+00:13:298:377
305FILIPOWICZ Natalia 1078BIAŁYSTOKK-Dzieci1600:43:07.80+00:13:308:377
306MIKITIUK Beata 358KIJOWA PARAKOSZALINK45-492700:43:09.30+00:13:328:377
307DRAŁUS Magdalena 102KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGDOMATKÓWK-Dzieci1700:43:10.90+00:13:338:386.9
308PAWŁOWSKA Gabriela 413KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGBUKOWIECK-Dzieci1800:43:11.30+00:13:348:386.9
309SAMOJLIK Jagna 469HAJNÓWKAK-Dzieci1900:43:11.30+00:13:348:386.9
310SMARUJ-SADOWSKA Janina 484BYDGOSZCZK65-69900:43:11.80+00:13:348:386.9
311KĘDYŚ Gabriel 220SPNR6 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci1300:43:14.00+00:13:368:386.9
312SMURAHA Kanstantsina 485PROWERTELGRODNOK60-64900:43:14.10+00:13:378:386.9
313PAJDOSZ Anna 404CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-541000:43:16.45+00:13:398:396.9
314KAŹMIERCZAK Żanetta 215GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-441800:43:16.75+00:13:398:396.9
315BIEGAJŁO Małgorzata 34PABIANICEK45-492800:43:16.75+00:13:398:396.9
316ĆWIKLIŃSKA Joanna 86ELBLĄGK-Niepełnosprawni(B)600:43:19.00+00:13:418:396.9
317TROCHIMCZUK Anna 680SANTANDER CONSUMER BANKBIAŁYSTOKK30-392400:43:19.55+00:13:428:406.9
318ŚLIWIŃSKA Ewa 540KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-492900:43:19.55+00:13:428:406.9
319GRZEGORZEWSKA Aneta 153CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK30-392500:43:22.95+00:13:458:406.9
320PRYCZYNICZ Anna 1061HAJNÓWKAK-Dzieci2000:43:23.75+00:13:468:406.9
321TULIŃSKI Wiktor 1052HAJNÓWKAM-Dzieci1400:43:25.05+00:13:488:416.9
322TRESZCZOTKO Maria 553HAJNÓWKAK70+300:43:25.50+00:13:488:416.9
323KĘDYŚ Anna 221HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci2100:43:26.60+00:13:498:416.9
324OGONOWSKA Edyta 391KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-591200:43:27.55+00:13:508:416.9
325LASZCZYŃSKA Agata 292SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-493000:43:29.05+00:13:528:416.9
326CIEŚLIK-SZKLARSKA Agnieszka 689TRZEBNICAK40-441900:43:30.30+00:13:538:426.9
327KARHANIEWICZ Amelia 1069HAJNÓWKAK-Dzieci2200:43:33.55+00:13:568:426.9
328PANASIUK Paulina 1063HAJNÓWKAK-Dzieci2300:43:34.15+00:13:578:426.9
329GUZ Urszula 156PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK60-641000:43:34.60+00:13:578:436.9
330MOROZ-KECZYŃSKA Ewa 645HAJNÓWKAK45-493100:43:35.10+00:13:588:436.9
331MORDAŃ Michał 1100BIAŁYSTOKM-Dzieci1500:43:35.60+00:13:588:436.9
332ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata 636SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-392600:43:36.75+00:13:598:436.9
333KOPACZ Elżbieta 247KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-442000:43:37.25+00:14:008:436.9
334MIKOŁAJCZUK Agata 1177HAJNÓWKAK-Junior2100:43:39.35+00:14:028:436.9
335TOCZYŃSKA Natalia 550CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK18-291700:43:39.50+00:14:028:446.9
336BRONOWICKA Magdalena 624SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-442100:43:41.05+00:14:048:446.9
337GRUSZEWSKA Gabriela 1176HAJNÓWKAK-Junior2200:43:41.60+00:14:048:446.9
338OSTROWIERCH Irena 401SP ZOZHAJNÓWKAK50-541100:43:42.80+00:14:058:446.9
339BARTUSIK-URBAN Jadwiga 29SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-493200:43:47.55+00:14:108:456.9
340JURCZUK Aleksandra 1065HAJNÓWKAK-Dzieci2400:43:48.15+00:14:118:456.8
341KIERDELEWICZ Martyna 1066HAJNÓWKAK-Dzieci2500:43:48.90+00:14:118:456.8
342ŚLEDŹ Ewa 684AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(A)200:43:52.15+00:14:158:466.8
343KONARSKA Agata 622SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-392700:43:52.75+00:14:158:466.8
344PIĄTEK Renata 687BIAŁA PODLASKAK45-493300:43:54.10+00:14:178:466.8
345BARUCH Włodzimierz 615DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM65-691200:43:57.15+00:14:208:476.8
346CYRA Grażyna 79SKOSZEWOK60-641100:43:57.40+00:14:208:476.8
347MOCZULSKA Monika 667ŁOSICEK40-442200:43:59.20+00:14:228:476.8
348KARBIERUK Julia 1074HAJNÓWKAK-Junior2300:44:01.00+00:14:238:486.8
349KHARYTANIUK Ludmila 228PROWERTELGRODNOK45-493400:44:02.60+00:14:258:486.8
350BIEDRYCKA Patrycja 1025HAJNÓWKAK18-291800:44:02.70+00:14:258:486.8
351WIŚNIEWSKA Danuta 589PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-591300:44:02.75+00:14:258:486.8
352HOLECKA Beata 166KATOWICEK50-541200:44:03.55+00:14:268:486.8
353MARCZYK Jerzy Paweł 335FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM55-59800:44:05.35+00:14:288:496.8
354PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 409GOWINOK65-691000:44:07.55+00:14:308:496.8
355PANASIUK Filip 408POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Dzieci1600:44:07.60+00:14:308:496.8
356ACKIEWICZ Marta 4HAJNÓWKAK30-392800:44:07.65+00:14:308:496.8
357KIERDELEWICZ Irena 231HAJNÓWKAK30-392900:44:08.20+00:14:318:496.8
358BOROWSKA Agnieszka 50BIELSK PODLASKIK40-442300:44:11.10+00:14:348:506.8
359WITEK Lech 591DĘBLINM70+600:44:12.00+00:14:348:506.8
360BIK Katarzyna 37KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEK-Junior2400:44:12.25+00:14:358:506.8
361ZIUZIA Halina 1119BIAŁYSTOKK-Dzieci2600:44:13.00+00:14:358:506.8
362KLIMIUK Justyna 237HAJNÓWKAK-Junior2500:44:14.10+00:14:378:506.8
363WRZOSEK Ewa 594HAJNÓWKAK40-442400:44:14.80+00:14:378:516.8
364ZIN-PARFIENIUK Ewa 605POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-393000:44:15.25+00:14:388:516.8
365KĘDZIERSKA Barbara 224DZIEWULEK40-442500:44:18.15+00:14:418:516.8
366JANKOWSKA-PLEWA Krystyna 182HAJNÓWKAK50-541300:44:19.70+00:14:428:526.8
367PSZKIT Teresa 440AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)700:44:20.00+00:14:428:526.8
368CHMIELEWSKI Maciek 68POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Dzieci1700:44:21.35+00:14:448:526.8
369RYCHLIK Magdalena 455FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK30-393100:44:22.10+00:14:458:526.8
370KICZAJŁO Dawid 1187HAJNÓWKAM-Junior1700:44:24.10+00:14:478:526.8
371TRESZCZOTKA Wioletta 552HAJNÓWKAK18-291900:44:25.35+00:14:488:536.8
372GROBELNA Jadwiga 142KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)800:44:26.20+00:14:498:536.8
373LESIUK Maria 301AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Dzieci2700:44:30.05+00:14:538:546.7
374LUBOWIDZKA Kornelia 1117BIAŁYSTOKK-Dzieci2800:44:31.55+00:14:548:546.7
375HAJDUK Katarzyna 158POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-393200:44:36.20+00:14:598:556.7
376PIÓRO Ewa 424FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK45-493500:44:36.25+00:14:598:556.7
377ZABROCKI Gabriel 1184HAJNÓWKAM18-291000:44:36.70+00:14:598:556.7
378SZEWCZYK Julia 521FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK-Junior2600:44:39.50+00:15:028:566.7
379OMELIANIUK Kinga 1202HAJNÓWKAK-Junior2700:44:40.20+00:15:038:566.7
380ŚRODA Karolina 1205HAJNÓWKAK-Junior2800:44:41.65+00:15:048:566.7
381ROSZCZENKO Magdalena 450HAJNÓWKAK18-292000:44:41.85+00:15:048:566.7
382BOŻKO Paweł 53WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)900:44:42.20+00:15:058:566.7
383SZULC-DRABCZYK Urszula 525KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAK-Niepełnosprawni(B)900:44:42.50+00:15:058:566.7
384KOŚKO Krystyna 255KLUB CHODZĄCYCH ROGACZYPOWIAT HAJNOWSKIK-Niepełnosprawni(A)300:44:42.70+00:15:058:566.7
385PASZKOWSKA Agnieszka 411LUBLIN CHODZI Z KIJKAMILUBLINK30-393300:44:43.15+00:15:068:566.7
386WALESZKO Adam 679WARSZAWAM-Dzieci1800:44:44.00+00:15:068:566.7
387KĘDYŚ Magdalena 222HAJNÓWKAK18-292100:44:44.20+00:15:078:566.7
388GAŁAŚ Bożena 121PASJA NORDIC WALKINGAUGUSTÓWK60-641200:44:45.35+00:15:088:576.7
389SUJKOWKA Elżbieta 514ŁOSICEK55-591400:44:48.45+00:15:118:576.7
390MUDER Iwona 368PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK40-442600:44:49.70+00:15:128:576.7
391SAMOSIUK Szymon 1185HAJNÓWKAM18-291100:44:50.25+00:15:138:586.7
392KOWALSKA Elwira 262HAJNÓWKAK18-292200:44:50.80+00:15:138:586.7
393HINEBORG Bogumiła 164KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-541400:44:52.40+00:15:158:586.7
394SURMIAK Ryszard 515RZESZOWSKI KLUB MORSOW 'SOPELEK'RZESZOWM70+700:44:52.95+00:15:158:586.7
395URBAŃSKA Elżbieta 566KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-641300:44:53.40+00:15:168:586.7
396JAKUBOWSKA Edyta 180BIAŁYSTOKK30-393400:44:56.85+00:15:198:596.7
397MICHAŁOWSKI Mateusz 356POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Junior1800:44:58.30+00:15:218:596.7
398PISZCZATOWSKA Elżbieta 427BIAŁYSTOKK30-393500:44:58.70+00:15:218:596.7
399SZREJDER Zofia 523POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-641400:45:00.30+00:15:239:006.7
400WILCZYŃSKA Barbara 588AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)1000:45:00.40+00:15:239:006.7
401LESZCZYŃSKA Kasia 303GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-591500:45:02.15+00:15:259:006.7
402KAŹMIERCZAK Lena 217GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-Dzieci2900:45:02.30+00:15:259:006.7
403ANDRZEJUK Bartosz 23PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Junior1900:45:03.80+00:15:269:006.7
404CZWERENKO Alicja 84LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK55-591600:45:06.95+00:15:299:016.6
405BIELAWSKA Dorota 35SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK55-591700:45:08.10+00:15:319:016.6
406ARENDT Marcel 25BIAŁYSTOKM-Dzieci1900:45:08.30+00:15:319:016.6
407STEFANIUK Weronika 503HAJNÓWKAK-Junior2900:45:08.45+00:15:319:016.6
408CHARKIEWICZ Oksana 66HAJNÓWKAK-Junior3000:45:09.00+00:15:319:016.6
409RYGOROWICZ Wiera 458POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-641500:45:09.30+00:15:329:016.6
410SAKOWICZ Natalia 465HAJNÓWKAK-Junior3100:45:09.55+00:15:329:026.6
411MASALSKA Emilia 338HAJNÓWKAK-Junior3200:45:11.20+00:15:349:026.6
412DOBROWOLSKI Patryk 99WARSZAWAM-Dzieci2000:45:12.35+00:15:359:026.6
413SIEWIERENIUK Martyna 1091HAJNÓWKAK-Dzieci3000:45:14.65+00:15:379:036.6
414KULA Monika 282CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-442700:45:20.55+00:15:439:046.6
415KMIECIK-ZEGARSKA Teresa 240LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK55-591800:45:22.15+00:15:459:046.6
416KRUPA Grzegorz 273KATOWICEM45-492100:45:22.80+00:15:459:046.6
417ORZECH Agnieszka 621SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-393600:45:26.50+00:15:499:056.6
418KASPRZYKOWSKI Bartłomiej 692SANTANDER CONSUMER BANKZAKRĘTM40-441700:45:27.05+00:15:509:056.6
419WALESIUK Julia 1120HAJNÓWKAK-Dzieci3100:45:28.30+00:15:519:056.6
420MADOŃ Tomasz 322AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM45-492200:45:28.95+00:15:519:056.6
421KARANOS Celina 209HAJNÓWKAK50-541500:45:29.90+00:15:529:066.6
422JURCZUK Łukasz 197HAJNÓWKAM-Dzieci2100:45:33.20+00:15:569:066.6
423GABIEC Adrian 1123HAJNÓWKAM-Dzieci2200:45:33.50+00:15:569:066.6
424DUSZEŃKO Elwira 105KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)400:45:33.90+00:15:569:066.6
425CZEPIEL Cyryl 81HAJNÓWKAM-Dzieci2300:45:35.50+00:15:589:076.6
426GARBACKI Józef 125KKNWKOLBUSZOWAM70+800:45:36.35+00:15:599:076.6
427ZIENIEWICZ Adam 1121HAJNÓWKAM-Dzieci2400:45:36.55+00:15:599:076.6
428BOJARCZUK Elżbieta 45CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-541600:45:37.30+00:16:009:076.6
429BOGDANOWICZ Filip 44SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZAHAJNÓWKAM-Dzieci2500:45:39.80+00:16:029:086.6
430BOGDANOWICZ Filip 1145HAJNÓWKAM-Dzieci2600:45:40.60+00:16:039:086.6
431STULGIS Łukasz 694HAJNÓWKAM-Junior2000:45:41.30+00:16:049:086.6
432RĘBICZ Grażyna 655KKNWKOLBUSZOWAK60-641600:45:42.85+00:16:059:086.6
433KORCZ Aleksandra 1125HAJNÓWKAK-Junior3300:45:42.95+00:16:059:086.6
434SZYBUT Roma 527POTĘGOWOK30-393700:45:44.00+00:16:069:086.6
435SKIEPKO Edyta 478HAJNÓWKAK-Junior3400:45:46.50+00:16:099:096.6
436ACKIEWICZ Gabriela 3POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci3200:45:51.90+00:16:149:106.5
437ŁOBUZIŃSKA Urszula 1037HAJNÓWKAK-Junior3500:45:52.50+00:16:159:106.5
438IGNACIUK Julita 1048HAJNÓWKAK-Junior3600:45:52.65+00:16:159:106.5
439LECYK Jadwiga 294CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-641700:45:52.65+00:16:159:106.5
440OSTROWIERCH Nina 400HAJNÓWKAK-Junior3700:45:52.80+00:16:159:106.5
441KIERDELEWICZ Aleksandra 230POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci3300:45:53.15+00:16:169:106.5
442PIWOWARCZYK Weronika 1043HAJNÓWKAK-Junior3800:45:54.95+00:16:179:116.5
443GIERASINIUK Martyna 1044HAJNÓWKAK-Junior3900:45:55.00+00:16:179:116.5
444NIEWIADOMSKA Małgorzata 381HAJNÓWKAK40-442800:45:57.20+00:16:209:116.5
445SHESHKA Alena 471GRODNOK30-393800:45:57.90+00:16:209:116.5
446PRÓCHNICKA Marianna 439CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-641800:45:59.10+00:16:229:116.5
447BORZYM Arkadiusz 626M50-541500:46:00.15+00:16:239:126.5
448WITKOWSKA Żaneta 1178HAJNÓWKAK-Junior4000:46:00.20+00:16:239:126.5
449KOWALSKA Bronisława 261UNIA MIASTSTRZEBIŃK50-541700:46:04.25+00:16:279:126.5
450ADAMSKA Irena 9POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-641900:46:05.20+00:16:289:136.5
451MALINOWSKA Grażyna 324LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-691100:46:05.70+00:16:289:136.5
452MĘCZYŃSKA Katarzyna 348FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK40-442900:46:06.90+00:16:299:136.5
453PROKOPIEC Bronisława 436KKNWKOLBUSZOWAK70+400:46:07.20+00:16:309:136.5
454GĄSOWSKA Walentyna 130POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-443000:46:09.05+00:16:329:136.5
455SAMOJLIK Justyna 468HAJNÓWKAK30-393900:46:10.85+00:16:339:146.5
456MARKOWSKI Adam 1007HAJNÓWKAM-Junior2100:46:11.70+00:16:349:146.5
457DANILOVICH Aliaksandr 89SKIDZIELM55-59900:46:12.20+00:16:359:146.5
458PIÓRO Jadwiga 422FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK65-691200:46:12.25+00:16:359:146.5
459BUDASZ Krzysztof 620JEZIORKIJEZIORKIM60-641100:46:13.80+00:16:369:146.5
460MOTOCZYŃSKA Aleksandra 366GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-591900:46:14.75+00:16:379:156.5
461ROZENBAJGIER Helena 451KKNWKOLBUSZOWAK70+500:46:16.55+00:16:399:156.5
462WĘCKO Dorota 583HAJNÓWKAK30-394000:46:22.30+00:16:459:166.5
463KAMIEŃSKA Emilia 1182HAJNÓWKAK-Junior4100:46:22.40+00:16:459:166.5
464JÓŹWIAK Dominik 192WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)1000:46:23.60+00:16:469:166.5
465GOTÓWKO Iwona 138STUDZIANKIK50-541800:46:24.10+00:16:479:166.5
466SOŁKIEWICZ Olga 491HAJNÓWKAK55-592000:46:24.65+00:16:479:166.5
467ZAWIEJA Alicja 633SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-443100:46:27.15+00:16:509:176.5
468CZUBASZEK Julka 83WĘDRUJĄCE KIIJECZERŚLK-Dzieci3400:46:28.50+00:16:519:176.5
469CHYREK Renata 73GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-592100:46:29.05+00:16:529:176.5
470TARGOSZ Zdzisława 547HAJNÓWKAK55-592200:46:30.70+00:16:539:186.4
471NISIEPIUK Gabriel 1143HAJNÓWKAM-Dzieci2700:46:32.90+00:16:559:186.4
472BACHMAT Magdalena 1087BIELSK PODLASKIK-Dzieci3500:46:33.70+00:16:569:186.4
473NIKONOWICZ Anna 382WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)1100:46:35.15+00:16:589:196.4
474JAKONIUK Wiktoria 1071HAJNÓWKAK-Dzieci3600:46:41.35+00:17:049:206.4
475LEWCZUK Łukasz 309HAJNÓWKAM18-291200:46:43.95+00:17:069:206.4
476KORCZ Marta 691NAREWK-Dzieci3700:46:44.75+00:17:079:206.4
477KIEWEL Janina 232CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-642000:46:47.50+00:17:109:216.4
478STASZCZAK Agnieszka 499LUBLIN CHODZI Z KIJKAMILUBLINK30-394100:46:53.25+00:17:169:226.4
479SZWARC Konrad 1103BIAŁYSTOKM-Dzieci2800:46:54.90+00:17:179:236.4
480JAŁOZA Ewa 181HAJNÓWKAK40-443200:46:57.50+00:17:209:236.4
481FILINOWICZ Maria 115UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-691300:46:59.05+00:17:229:236.4
482ORZECHOWSKA Katarzyna 1039HAJNÓWKAK-Junior4200:46:59.65+00:17:229:236.4
483OLEJNICKA Marcelina 1095BIAŁYSTOKK-Dzieci3800:47:05.70+00:17:289:256.4
484WIĄCEK Krystyna 584KKNWKOLBUSZOWAK65-691400:47:05.80+00:17:289:256.4
485NESTERUK Teresa 374POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-691500:47:09.75+00:17:329:266.4
486KLIMIUK Amelia 1094HAJNÓWKAK-Dzieci3900:47:12.95+00:17:359:266.4
487BUDASZ Grażyna 619PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGJEZIORKIK55-592300:47:13.65+00:17:369:266.4
488ANDRIEJUK Agnieszka 651HAJNÓWKAK40-443300:47:19.70+00:17:429:286.3
489SKIEPKO Paulina 477WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIDUBINYK30-394200:47:22.20+00:17:459:286.3
490KOZACZUK Marek 263POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)1100:47:24.65+00:17:479:296.3
491DUTKOWSKA Wiktoria 1040HAJNÓWKAK-Junior4300:47:25.80+00:17:489:296.3
492SOKULSKA Stanisława 490FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK60-642100:47:27.60+00:17:509:296.3
493MELNIK Renata 347CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-493600:47:34.35+00:17:579:306.3
494ADAMSKA Liwia 8POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci4000:47:36.65+00:17:599:316.3
495SKOWROŃSKA-GIZIEWICZ Edyta 480BIAŁYSTOKK40-443400:47:42.35+00:18:059:326.3
496ŁĘCZYCKA Agnieszka 314POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-394300:47:43.10+00:18:069:326.3
497STACHULEC Natalia 1122HAJNÓWKAK-Dzieci4100:47:43.50+00:18:069:326.3
498TYSZKO Aleksandra 561HAJNÓWKAK-Dzieci4200:47:48.40+00:18:119:336.3
499WILK Hubert 672KKNWKOLBUSZOWAM-Junior2200:47:49.45+00:18:129:336.3
500KUPTEL Magda 1170HAJNÓWKAK18-292300:47:50.00+00:18:129:346.3
501BLAT Janina 40KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGCMOLASK60-642200:47:58.15+00:18:219:356.3
502GOTOWSKI Rafał 725PAKOŚĆM40-441800:47:58.45+00:18:219:356.3
503GAWRYLUK Barbara 127HAJNÓWKAK40-443500:47:59.20+00:18:229:356.3
504LIPIŃSKA Regina 310LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+600:48:00.65+00:18:239:366.2
505WECHTA Agnieszka 580FOTO-STUDIO WECHTAPOLKOWICEK40-443600:48:02.65+00:18:259:366.2
506ŚLUSARCZYK Danuta 541WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-691600:48:04.95+00:18:279:366.2
507KAMIEŃSKA Maria 206BIAŁYSTOKK50-541900:48:07.80+00:18:309:376.2
508PUSTE Puste 59 00:48:09.50+00:18:329:376.2
509RYCHLIK Fabian 457FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIM-Dzieci2900:48:10.10+00:18:339:386.2
510DUBOW Angelina 648HAJNÓWKAK18-292400:48:15.70+00:18:389:396.2
511MACHAJEK Krzysztof 318KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni(A)600:48:19.25+00:18:429:396.2
512PUCHŁOWSKA Iwona 681SANTANDER CONSUMER BANKBIAŁYSTOKK40-443700:48:21.45+00:18:449:406.2
513AMILUSIK Elżbieta 18HAJNÓWKAK40-443800:48:22.55+00:18:459:406.2
514GINSZT Alina 133HAJNÓWKAK40-443900:48:24.45+00:18:479:406.2
515OPALA Monika 396GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKIBIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZK40-444000:48:28.35+00:18:519:416.2
516IWANIUK Piotr 176POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM30-391100:48:29.05+00:18:529:416.2
517PROKOPOWICZ Małgorzata 438CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Niepełnosprawni(B)1200:48:30.25+00:18:539:426.2
518IWANIUK Justyna 177POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-394400:48:33.00+00:18:559:426.2
519STEPANIUK Gabriela 505HAJNÓWKAK-Dzieci4300:48:33.75+00:18:569:426.2
520NICZYPORUK Irena 375POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-642300:48:33.85+00:18:569:426.2
521KOT Adriana 257HAJNÓWKAK30-394500:48:38.35+00:19:019:436.2
522KONOPKA Eugeniusz 246PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEM65-691300:48:39.00+00:19:019:436.2
523AKSIEJUK Paulina 1169HAJNÓWKAK18-292500:48:42.30+00:19:059:446.2
524NIECHWIEJCZYK Aleksandra 379UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK40-444100:48:48.75+00:19:119:456.1
525WAWRZYNIUK Elżbieta 578SIEDLCEK60-642400:48:48.90+00:19:119:456.1
526TOMASZEWSKI Karol 551KKNWKOLBUSZOWAM-Dzieci3000:48:51.50+00:19:149:466.1
527STAWARZ Lucyna 502HAJNÓWKAK55-592400:48:52.10+00:19:159:466.1
528KULIK Alicja 1114BIAŁYSTOKK-Dzieci4400:48:53.15+00:19:169:466.1
529DRYWULSKA Amelia 1115HAJNÓWKAK-Dzieci4500:48:53.85+00:19:169:466.1
530TUPIEKA Urszula 635SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-394600:48:58.90+00:19:219:476.1
531GLENCNER Mariola 134BIAŁOWIEŻAK30-394700:48:59.10+00:19:229:476.1
532PETRUK Marzanna 415BIAŁOWIEŻAK50-542000:49:00.90+00:19:239:486.1
533MAZGAJ Małgorzata 344SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-394800:49:01.90+00:19:249:486.1
534ZIELINKIEWICZ Aleksandra 601KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK30-394900:49:03.25+00:19:269:486.1
535PANASIUK Jakub 1113BIELSK PODLASKIM-Dzieci3100:49:03.65+00:19:269:486.1
536SACHARCZUK Sandra 1135HAJNÓWKAK-Dzieci4600:49:05.55+00:19:289:496.1
537TERECHOWICZ Maria 637SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-395000:49:06.90+00:19:299:496.1
538ŁAPIŃSKA Renia 313WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-642500:49:07.40+00:19:309:496.1
539SOKOŁOWSKA Małgorzata 487POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)1300:49:07.75+00:19:309:496.1
540KOTOWSKA Anna 258AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK70+700:49:12.45+00:19:359:506.1
541CYRA Zbigniew 80SKOSZEWOM65-691400:49:13.95+00:19:369:506.1
542SACHARCZUK Zofia 1088HAJNÓWKAK-Dzieci4700:49:15.85+00:19:389:516.1
543JEDNOCZKO Patrycja 1082HAJNÓWKAK-Dzieci4800:49:18.30+00:19:419:516.1
544PRZYBYŁOWSKA Oliwia 1092HAJNÓWKAK-Dzieci4900:49:18.45+00:19:419:516.1
545CIEŚLIK Ewa 74POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-444200:49:18.70+00:19:419:516.1
546JAROĆ Elwira 1032HAJNÓWKAK-Junior4400:49:23.95+00:19:469:526.1
547MACIEJUK Julia 1029HAJNÓWKAK-Junior4500:49:24.20+00:19:479:526.1
548MICHAŚ Justyna 625SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-444300:49:24.70+00:19:479:536.1
549TARCZYŃSKI Bogdan 675WĘDRUJĄCE KIIJEŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)1200:49:27.85+00:19:509:536.1
550BOROWIK Gabriela 1047HAJNÓWKAK-Junior4600:49:31.15+00:19:549:546.1
551TICHONIUK Marzena 549HAJNÓWKAK30-395100:49:31.20+00:19:549:546.1
552HAJDUK Natalia 159POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci5000:49:32.30+00:19:559:546.1
553HANUS Teresa 162KROSNOK-Niepełnosprawni(B)1400:49:34.10+00:19:579:546.1
554JÓŹWIK Patrycja 190WARSZAWAK-Dzieci5100:49:35.20+00:19:589:556.1
555BIELAWSKA Magda 1017HAJNÓWKAK-Junior4700:49:35.25+00:19:589:556.1
556SOKOŁOWSKA Zuzia 488POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Junior4800:49:35.50+00:19:589:556
557ABRAMCZUK Jolanta 1HAJNÓWKAHAJNÓWKAK50-542100:49:36.20+00:19:599:556
558LEWCZUK Natalia 1134HAJNÓWKAK-Junior4900:49:36.60+00:19:599:556
559MARCZUK Ula 1018HAJNÓWKAK-Junior5000:49:36.75+00:19:599:556
560IWANIUK Ewa 1133HAJNÓWKAK-Junior5100:49:37.50+00:20:009:556
561PIETRUSZKIEWICZ Urszula 420HAJNÓWKAK-Dzieci5200:49:39.35+00:20:029:566
562SAWICKA Izabela 1195HAJNÓWKAK-Junior5200:49:40.85+00:20:039:566
563BILKIEWICZ Julia 1196HAJNÓWKAK-Junior5300:49:40.95+00:20:039:566
564JAŁOZA Mikołaj 1086HAJNÓWKAM-Dzieci3200:49:41.25+00:20:049:566
565RUTA Joanna 686HAJNÓWKAK-Junior5400:49:47.05+00:20:109:576
566SŁUCHOCKI Dawid 483WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)1300:49:47.10+00:20:109:576
567ABRAMCZUK Paulina 2HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-292600:49:50.00+00:20:129:586
568WACHOWICZ Teresa 570POWIAT HAJNOWSKIK55-592500:49:50.00+00:20:129:586
569STARUŃSKA Wiktoria 1206HAJNÓWKAK-Dzieci5300:49:56.85+00:20:199:596
570KAŁAMAJSKA Barbara 205KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-642600:50:06.30+00:20:2910:016
571MASALSKA Aleksandra 1201HAJNÓWKAK-Junior5500:50:07.70+00:20:3010:016
572KAMIEŃSKI Krzysztof 207BIAŁYSTOKM55-591000:50:08.00+00:20:3010:016
573GOLONKO Emilia 1197HAJNÓWKAK-Junior5600:50:08.20+00:20:3110:016
574SIEMIACKA Patrycja 1036HAJNÓWKAK-Junior5700:50:09.45+00:20:3210:016
575KĘDZIERSKA Mirosława 225DZIEWULEK65-691700:50:17.00+00:20:3910:036
576RYBKA Marian 652KOLONIA GRĘZÓWKAM70+900:50:17.60+00:20:4010:036
577KASJANIUK Luiza 1154HAJNÓWKAK18-292700:50:19.65+00:20:4210:046
578SAPIESZKO Klaudia 1155HAJNÓWKAK18-292800:50:20.20+00:20:4310:046
579SADOWSKI Marcin 464POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOM30-391200:50:25.85+00:20:4810:055.9
580BOGDANOWICZ Joanna 1093HAJNÓWKAK-Dzieci5400:50:28.25+00:20:5110:055.9
581BOGDANOWICZ Joanna 43SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZAHAJNÓWKAK-Dzieci5500:50:28.95+00:20:5110:055.9
582TRUSIEWICZ Karolina 1026HAJNÓWKAK-Junior5800:50:31.00+00:20:5310:065.9
583SAWCZUK Agnieszka 1027HAJNÓWKAK-Junior5900:50:32.70+00:20:5510:065.9
584KLIMIUK Edyta 1142HAJNÓWKAK40-444400:50:37.15+00:21:0010:075.9
585ALEKSIEJUK Aneta 1216HAJNÓWKAK30-395200:50:39.50+00:21:0210:085.9
586KACZAN Olga 203POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-691800:50:46.60+00:21:0910:095.9
587LUTYCZ Irena 312POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-691900:50:52.95+00:21:1510:105.9
588KORCZ Magdalena 690NAREWK-Dzieci5600:50:57.30+00:21:2010:115.9
589BRANCZEWSKI Wojciech 55NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)700:50:58.10+00:21:2110:115.9
590PANASIUK-KACZOCH Agnieszka 239HAJNÓWKAK50-542200:50:59.40+00:21:2210:115.9
591OSIPIUK Ewelina 399HAJNÓWKAK18-292900:51:05.65+00:21:2810:135.9
592SOŁOŚCIUK Helena 492POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-692000:51:05.70+00:21:2810:135.9
593MAKSYMIUK Monika 323HAJNÓWKAK18-293000:51:06.80+00:21:2910:135.9
594PLIS Natalia 1034HAJNÓWKAK-Junior6000:51:10.20+00:21:3310:145.9
595PIEKARSKA Martyna 1035HAJNÓWKAK-Junior6100:51:12.40+00:21:3510:145.9
596LESZCZYŃSKA Iwona 304SUPRAŚLK40-444500:51:16.10+00:21:3910:155.9
597CHWICEWSKA-ARENDT Izabela 71BIAŁYSTOKK40-444600:51:17.55+00:21:4010:155.8
598PATEJUK Julia 1022HAJNÓWKAK-Junior6200:51:22.00+00:21:4410:165.8
599KENDYŚ Martyna 1019HAJNÓWKAK-Junior6300:51:22.55+00:21:4510:165.8
600TOKAJCZUK Julita 1140HAJNÓWKAK30-395300:51:23.30+00:21:4610:165.8
601MAŁYS Ilona 657SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-395400:51:24.40+00:21:4710:165.8
602ONISZCZUK Piotr 1141HAJNÓWKAM40-441900:51:24.45+00:21:4710:165.8
603TOKAJUK Maja 1058HAJNÓWKAK-Dzieci5700:51:25.55+00:21:4810:175.8
604OKSENTOWICZ Dominika 1057HAJNÓWKAK-Dzieci5800:51:26.00+00:21:4810:175.8
605ŁĘCZYCKA Magdalena 315POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci5900:51:41.90+00:22:0410:205.8
606STRYGANEK Walentyna 511POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-642700:51:42.05+00:22:0510:205.8
607SZYŁO Małgorzata 1021HAJNÓWKAK-Junior6400:51:43.20+00:22:0610:205.8
608WIŚNIEWSKA Jolanta 666TWARDORZECZKAK60-642800:51:45.65+00:22:0810:215.8
609MICHAŁOWSKA Agata 1020HAJNÓWKAK-Junior6500:51:46.25+00:22:0910:215.8
610ARCIUCH Tamara 693SANTANDER CONSUMER BANKZAKRĘTK40-444700:51:47.75+00:22:1010:215.8
611SZEKALSKA Julia 1053HAJNÓWKAK-Dzieci6000:51:48.65+00:22:1110:215.8
612NIKOŁAJUK Emilia 1072HAJNÓWKAK-Dzieci6100:51:50.00+00:22:1210:225.8
613LESIAK Ewa 299SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-395500:51:56.45+00:22:1910:235.8
614KRAŚKO Natalia 1051HAJNÓWKAK-Dzieci6200:51:58.50+00:22:2110:235.8
615WIŚNIEWSKA Klaudia 1198HAJNÓWKAK18-293100:52:00.40+00:22:2310:245.8
616CISNOWSKA Angelika 1030HAJNÓWKAK-Junior6600:52:03.55+00:22:2610:245.8
617HUDYKA Ewelina 1166HAJNÓWKAK18-293200:52:03.85+00:22:2610:245.8
618PIĄTKOWSKA Małgorzata 417KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-692100:52:05.80+00:22:2810:255.8
619LESZCZYŃSKI Filip 306SUPRAŚLM-Dzieci3300:52:06.65+00:22:2910:255.8
620OMIELIANIUK Patrycja 1164HAJNÓWKAK18-293300:52:12.20+00:22:3510:265.7
621ONOPIUK Mateusz 1126HAJNÓWKAM-Junior2300:52:15.60+00:22:3810:275.7
622TARARUJ Paulina 1165HAJNÓWKAK18-293400:52:19.05+00:22:4210:275.7
623FIEDORUK Antonina 113UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-642900:52:22.90+00:22:4510:285.7
624BAGROWSKA Ala 26UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-643000:52:23.40+00:22:4610:285.7
625ANDRIEJUK Gabriel 685M-Dzieci3400:52:23.60+00:22:4610:285.7
626JAKONIUK Bartosz 1098HAJNÓWKAM-Dzieci3500:52:24.15+00:22:4710:295.7
627WEREMIUK Nadzieja 581UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-643100:52:25.05+00:22:4810:295.7
628BISZCZUK Nina 39POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-643200:52:25.30+00:22:4810:295.7
629AMILUSIK Magdalena 17HAJNÓWKAK18-293500:52:28.40+00:22:5110:295.7
630KECZYŃSKI Mikołaj 1127HAJNÓWKAM-Dzieci3600:52:29.30+00:22:5210:305.7
631MICHALCZYK Lidia 352KATOWICEK45-493700:52:45.70+00:23:0810:335.7
632CYBULSKA Ewa 78CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-592600:52:51.35+00:23:1410:345.7
633MARGAŃSKA Stanisława 336KKNWKOLBUSZOWAK70+800:53:01.95+00:23:2410:365.7
634RYBACZEK Izabela 1162HAJNÓWKAK18-293600:53:07.70+00:23:3010:375.6
635ALEKSIEJUK Witold 14POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM60-641200:53:08.30+00:23:3110:375.6
636MICHALAK Elżbieta 350CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-592700:53:20.55+00:23:4310:405.6
637BRANCZEWSKI Rafał 56NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci3700:53:21.75+00:23:4410:405.6
638NIEBRZEGOWSKI Grzegorz 377AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)1400:53:21.95+00:23:4410:405.6
639KINDZIUK Barbara 1209HAJNÓWKAK18-293700:53:26.45+00:23:4910:415.6
640ANDREJCZYK Halina 20POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+900:53:30.10+00:23:5310:425.6
641SIOMKO Łukasz 1152HAJNÓWKAM-Dzieci3800:53:31.70+00:23:5410:425.6
642GRYKA Ula 152NAREWK30-395600:53:32.30+00:23:5510:425.6
643DROP Mieczysław 103PAKOŚĆM70+1000:53:37.30+00:24:0010:435.6
644GARBACKA Cecylia 124KKNWKOLBUSZOWAK65-692200:53:42.00+00:24:0410:445.6
645OLESZCZUK Helena 1153HAJNÓWKAK50-542300:53:46.90+00:24:0910:455.6
646DĄBROWSKA Jadwiga 93POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-592800:53:48.45+00:24:1110:455.6
647HORNOSTAJ Irena 169POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-592900:53:49.50+00:24:1210:465.6
648LEWCZUK Alina 308POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK50-542400:53:49.85+00:24:1210:465.6
649JERZYK Irena 189POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-593000:53:50.55+00:24:1310:465.6
650KURYŁO Maria 148HAJNÓWKAK55-593100:53:50.75+00:24:1310:465.6
651ZAŃ Jolanta 598SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-395700:53:51.55+00:24:1410:465.6
652GOLONKO Magda 1160HAJNÓWKAK18-293800:53:56.25+00:24:1910:475.6
653NIEWIADOMSKA Natalia 1163HAJNÓWKAK18-293900:53:56.30+00:24:1910:475.6
654NAZARUK Lidia 373POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+1000:54:01.80+00:24:2410:485.6
655BLASSAT Uta 647OLDENBURGK70+1100:54:02.70+00:24:2510:485.6
656TROCHIMIUK Leontyna 554POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+1200:54:07.55+00:24:3010:495.5
657WORONIECKA Zofia 1097HAJNÓWKAK-Dzieci6300:54:10.35+00:24:3310:505.5
658SKORUK Antonina 163HAJNÓWKAK70+1300:54:18.95+00:24:4110:515.5
659DMITRUK Anna 97HAJNÓWKAK40-444800:54:24.50+00:24:4710:525.5
660RABECKA Maria 443HAJNÓWKAK70+1400:54:39.05+00:25:0210:555.5
661MAZERSKI Ryszard 343LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-691500:54:39.95+00:25:0210:555.5
662KALINOWSKA Danuta 204UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-692300:54:43.75+00:25:0610:565.5
663CZYŻEWSKA Halina 85POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+1500:54:50.75+00:25:1310:585.5
664CIEŚLIK Maria 1090HAJNÓWKAK-Dzieci6400:54:58.25+00:25:2110:595.5
665NOWALIŃSKA Marysia 387FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK-Dzieci6500:54:59.40+00:25:2210:595.5
666NIECIECKI Karol 380POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM55-591100:54:59.80+00:25:2211:005.5
667WASILUK Magdalena 1102HAJNÓWKAK-Dzieci6600:55:00.60+00:25:2311:005.5
668GŁOWACKA Natalia 1099HAJNÓWKAK-Dzieci6700:55:01.30+00:25:2411:005.5
669KONOPKA Maria 245PKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK65-692400:55:06.95+00:25:2911:015.4
670KACPRZAK Nina 202POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-692500:55:29.00+00:25:5111:055.4
671WERESZCZUK Agnieszka 582PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK55-593200:55:31.15+00:25:5411:065.4
672CHMIELEWSKA Ela 67POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-692600:56:01.50+00:26:2411:125.4
673JĘDRZEJCZAK Bartosz 1056HAJNÓWKAM-Dzieci3900:56:01.85+00:26:2411:125.4
674KABASA Leszek 201POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM45-492300:56:12.90+00:26:3511:145.3
675SZPILKO Mirosława 1204HAJNÓWKAK40-444900:56:17.45+00:26:4011:155.3
676BOJKO-PIETROCZUK Bogusława 1203HAJNÓWKAK45-493800:56:18.15+00:26:4111:155.3
677ŁYSAKOWSKA Katarzyna 317POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-395800:56:18.55+00:26:4111:155.3
678TUZIMEK Adam 558KURÓWM-Dzieci4000:56:18.65+00:26:4111:155.3
679GARUSTOWICZ Emilia 126HAJNÓWKAK30-395900:56:20.45+00:26:4311:165.3
680GRYGOLUK Irena 1038HAJNÓWKAK45-493900:56:22.20+00:26:4511:165.3
681NOWALIŃSKI Piotrek 388FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)800:56:25.55+00:26:4811:175.3
682HORYZA Edyta 641SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-445000:56:26.15+00:26:4911:175.3
683BOBKIEWICZ Aleksandra 42POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+1600:56:36.00+00:26:5811:195.3
684PAWLUCZUK Grażyna 412HAJNÓWKAK55-593300:57:01.15+00:27:2411:245.3
685MARKIEWICZ Bożena 337HAJNÓWKAK45-494000:57:03.40+00:27:2611:245.3
686STAWARZ Jolanta 501HAJNÓWKAK50-542500:57:03.55+00:27:2611:245.3
687WRZOSEK Weronika 595HAJNÓWKAK-Dzieci6800:57:05.30+00:27:2811:255.3
688WRZOSEK Julia 596HAJNÓWKAK-Junior6700:57:06.15+00:27:2911:255.3
689BUJEK Barbara 60HAJNÓWKAK30-396000:57:20.30+00:27:4311:285.2
690PRZYBYŁA Gabriel 1070HAJNÓWKAM-Dzieci4100:57:26.30+00:27:4911:295.2
691BOROWIK Anna 49HAJNÓWKAK30-396100:57:33.70+00:27:5611:305.2
692KULOK Karolina 639SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK18-294000:57:35.15+00:27:5811:315.2
693KINDZIUK Ewelina 233WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK18-294100:57:39.85+00:28:0211:315.2
694KONDRACIUK Maciej 474NAREWM-Dzieci4200:57:42.75+00:28:0511:325.2
695NAWROCKA Danuta 613DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK70+1700:57:52.50+00:28:1511:345.2
696KLIMOWICZ Jakub 1190HAJNÓWKAM-Junior2400:57:58.50+00:28:2111:355.2
697KENDYŚ Justyna 218HAJNÓWKAK18-294200:58:05.60+00:28:2811:375.2
698RYBKA Teresa 653KOLONIA GRĘZÓWKAK-Niepełnosprawni(B)1500:58:10.40+00:28:3311:385.2
699KRYSIUK Rafał 1200HAJNÓWKAM-Junior2500:58:26.25+00:28:4911:415.1
700NOWAK Urszula 1138HAJNÓWKAK30-396200:58:50.35+00:29:1311:465.1
701BOGDANOWICZ Iwona 1139HAJNÓWKAK40-445100:58:54.85+00:29:1711:475.1
702SASIN Monika 638SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK18-294300:59:02.25+00:29:2511:485.1
703JURCZUK Dorota 199HAJNÓWKAK-Dzieci6900:59:07.35+00:29:3011:495.1
704LEŚKO Weronika 1212HAJNÓWKAK-Junior6800:59:37.65+00:30:0011:555
705DUDEK-TARNOWSKA Iwona 630SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK55-593400:59:50.90+00:30:1311:585
706NOWAK Mateusz 385KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGBUKOWIECM-Dzieci4300:59:58.45+00:30:2111:595
707MICHAŁOWSKA Krystyna 354POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-445200:59:59.00+00:30:2111:595
708KIŚLAK Krystyna 1214HAJNÓWKAK50-542601:00:11.40+00:30:3412:025
709ŁUKASZUK Bartosz 1012HAJNÓWKAM-Junior2601:00:13.20+00:30:3612:025
710WILUK Szymon 1015HAJNÓWKAM-Junior2701:00:15.65+00:30:3812:035
711ŚLĄSKI Paweł 1211HAJNÓWKAM18-291301:00:17.55+00:30:4012:035
712ZAREMBSKI Mateusz 1002HAJNÓWKAM-Junior2801:00:46.50+00:31:0912:094.9
713ŚWIDERSKI Marek 546WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)1501:00:47.00+00:31:0912:094.9
714BLICHARZ Gosia 41HAJNÓWKAK18-294401:01:24.35+00:31:4712:174.9
715GRYCIUK Karolina 146HAJNÓWKAK18-294501:01:26.70+00:31:4912:174.9
716TARCZYŃSKA Helena 674WĘDRUJĄCE KIIJEŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)1601:01:49.65+00:32:1212:224.9
717BUJEK Aleksandra 61HAJNÓWKAK-Dzieci7001:02:02.35+00:32:2512:244.8
718KRYSZTOFIAK Maja 277HAJNÓWKAK-Dzieci7101:02:12.70+00:32:3512:264.8
719KOPYŚĆ Paula 249AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Junior6901:02:25.10+00:32:4812:294.8
720LEONIUK Amelka 298POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci7201:02:49.45+00:33:1212:334.8
721LEONIUK Ewa 297POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-396301:02:51.85+00:33:1412:344.8
722OWERCZUK Agnieszka 1009HAJNÓWKAK-Junior7001:03:18.35+00:33:4112:394.7
723KRAŚKO Katarzyna 1010HAJNÓWKAK-Junior7101:03:18.60+00:33:4112:394.7
724KACZOCH Adam 649HAJNÓWKAM-Dzieci4401:04:52.75+00:35:1512:584.6
725SADOWSKA Julia 461POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOK-Dzieci7301:04:53.35+00:35:1612:584.6
726SADOWSKA Barbara 460POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOK30-396401:04:54.15+00:35:1712:584.6
727BLASSAT Walter 646OLDENBURGM70+1101:04:57.00+00:35:1912:594.6
728RYGOROWICZ Eugeniusz 459POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM70+1201:08:10.40+00:38:3313:384.4
729WASIAK Aleksandra 1213HAJNÓWKAK-Dzieci7401:10:28.50+00:40:5114:054.3
730WASIAK Krystyna 1217HAJNÓWKAK40-445301:10:30.10+00:40:5314:064.3
731JAŁOŻA Grażyna 1215HAJNÓWKAK40-445401:10:47.15+00:41:1014:094.2
732SZERENOS Aleksandra 519HAJNÓWKAK-Dzieci7501:20:45.95+00:51:0816:093.7
733SZERENOS Julia 520HAJNÓWKAK-Dzieci7601:21:01.45+00:51:2416:123.7
734SZERENOS Joanna 518HAJNÓWKAK30-396501:21:04.90+00:51:2716:133.7
735SZOTA Marta 1199HAJNÓWKAK-Junior7201:22:46.00+00:53:0816:333.6
736MIROŃCZUK-CHODAKOWSKA Iwona 361BIAŁYSTOKK30-396602:00:24.00+01:30:4624:042.5
737SOBOTKA Wiktoria 486HAJNÓWKAK-Junior7302:03:42.40+01:34:0524:442.4
738FRANKOWICZ Ewelina 1003HAJNÓWKAK-Junior7402:06:25.75+01:36:4825:172.4
739WIERTEL Natalia 1175HAJNÓWKAK-Junior7502:08:34.75+01:38:5725:422.3
740IWACIK Roksana 1194HAJNÓWKAK-Junior7602:08:44.50+01:39:0725:442.3
741WASZCZUK Mateusz 1189HAJNÓWKAM-Junior2902:18:02.50+01:48:2527:362.2
742BORNECKI Bartosz 1054HAJNÓWKAM-Dzieci4502:19:34.00+01:49:5627:542.1
743LECHOCIŃSKI Tomasz 293HAJNÓWKAM40-442002:27:17.95+01:57:4029:272
744WERPACHOWSKI Bogdan 663HAJNÓWKAM50-5416   
DQADAMCZYK Adam 5PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-69100:33:30.50 DQ--
DQIWANIUK Julia 172LO Z DNJB W HAJNÓWCELIPINYK-Junior100:38:46.15 DQ--
DQIWANIUK Halina 174ZESPÓL SZKÓŁ Z DNJB W HAJNÓWCELIPINYK50-54100:40:12.85 DQ--
DQŚCIBISZ Bogdan 538KS METRACO POLKOWICESOSNOWIECM70+100:47:33.90 DQ--
DQPANASIUK Joanna 407POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-39100:48:03.10 DQ--
DQONISKIEWICZ Ola 394POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci100:49:36.05 DQ--
DNCKĘDZIERSKA Edyta 223PFNWGDAŃSKK40-4400:39:10.80--
Znaleziono 751 wynik(ów)