HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 5KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-09
Miejsce/ Place:
Hajnówka
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
905
Wystartowało/ Started:
751
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
750
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STILLER Karol 507KING&QUEENCZĘSTOCHOWAM30-391M 100:29:37.05 5:5510.1
2DELĄG Jakub 96FACE NORDIC WALKING TEAM/ LUKI TEAM SIEDLCEPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM18-291M 200:30:15.05+00:00:386:039.9
3WOROCH Roman 592KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM55-591M 300:31:14.00+00:01:366:149.6
4POLEWCZAK Mariusz 431CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM45-491M 400:31:30.55+00:01:536:189.5
5TRZCIŃSKI Franciszek 555SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM50-541M 500:31:44.05+00:02:076:209.5
6ROŻYNEK Miron 452KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM50-542M 600:31:49.50+00:02:126:229.4
7KARPIUK Łukasz 664HAJNÓWKAM18-292M 700:31:52.60+00:02:156:229.4
8KRYŚ Artur 278KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHM45-492M 800:31:55.35+00:02:186:239.4
9JAGIEŁA Paweł 178TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM18-293M 900:31:56.40+00:02:196:239.4
10HAŁAS Marcin 160CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 1000:32:06.65+00:02:296:259.3
11GAJEWSKI Eugeniusz 119KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-641M 1100:32:30.15+00:02:536:309.2
12RAKUĆ Jakub 444RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 1200:32:39.30+00:03:026:329.2
13MACHNIK Janusz 319CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEM40-441M 1300:32:45.30+00:03:086:339.2
14SŁOMIAN Leszek 482UNIA MIASTKATOWICEM55-592M 1400:32:59.05+00:03:226:359.1
15GŁOWA Michał 136UNIA MIASTCIESZYNM-Junior1M 1500:33:08.60+00:03:316:379
16CHYRA Wiktor 72UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior2M 1600:33:09.65+00:03:326:389
17TRZCIŃSKI Eugeniusz 556SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 1700:33:15.80+00:03:386:399
18MATECKI Ryszard 339KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM65-691M 1800:33:17.65+00:03:406:399
19SPYCHAŁA Lesław 497WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAM50-543M 1900:33:23.05+00:03:466:409
20SCHRÖDER Karol 470SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-442M 2000:33:26.75+00:03:496:419
21LENZ Andrzej 618GNIEZNOM50-544M 2100:33:30.95+00:03:536:429
22KLARKOWSKI Bogdan 614ELBLASKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGM60-643M 2200:33:32.30+00:03:556:428.9
23ADAMUS Marian 12SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 2300:33:33.20+00:03:566:428.9
24BREWKA Joachim 57UNIA MIASTLUBLINIECM50-545M 2400:33:38.95+00:04:016:438.9
25MARCINKOWSKI Jakub 334UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior3M 2500:33:41.55+00:04:046:448.9
26BARTYŃSKI Zdzisław 30KKNWKOLBUSZOWAM50-546M 2600:33:58.05+00:04:216:478.8
27SKWIRUT Jerzy 481SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni(B)1M 2700:33:59.95+00:04:226:488.8
28DUSZEŃKO Zygmunt 106KS METRACO POLKOWICELUBINM55-593M 2800:34:00.95+00:04:236:488.8
29USS Jola 568TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK55-591K 100:34:01.85+00:04:246:488.8
30GAŁĄZKA Paweł 617GNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)1M 2900:34:03.05+00:04:266:488.8
31DMOWSKI Marek 98UNIA MIASTGWOŹDZIANYM45-493M 3000:34:04.55+00:04:276:498.8
32KRIWOPUST Andrzej 271GRODNOM-Junior4M 3100:34:13.00+00:04:356:508.8
33JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna 188FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIK30-391K 200:34:14.35+00:04:376:518.8
34PASIKOWSKI Marcin 658VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIM30-393M 3200:34:19.60+00:04:426:528.7
35FOJCIK Piotr 117RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM50-547M 3300:34:23.85+00:04:466:528.7
36KUBAT Janusz 281VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-494M 3400:34:34.95+00:04:576:558.7
37CUDAK Zbigniew 76VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNO KOLONIAM45-495M 3500:34:42.85+00:05:056:568.6
38HOLWEK Jarosław 167HERMANÓWM50-548M 3600:34:49.45+00:05:126:588.6
39GAPIŃSKI Leszek 123WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM60-644M 3700:34:51.00+00:05:136:588.6
40MELNIK Łukasz 346CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIM-Junior5M 3800:34:51.35+00:05:146:588.6
41BORKOWSKA Lidia 47FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK50-541K 300:34:52.20+00:05:156:588.6
42ZAŃKO Katarzyna 599KS METRACO POLKOWICERADZYŃ PODLASKIK40-441K 400:34:57.90+00:05:206:598.6
43MIKOŁAJCZAK Jan 359KS METRACO POLKOWICELEGNICAM-Niepełnosprawni(A)2M 3900:34:59.50+00:05:227:008.6
44MAŁYS Krzysztof 656SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-394M 4000:35:07.85+00:05:307:018.5
45POLISZCZUK Piotr 432PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM55-594M 4100:35:09.15+00:05:327:018.5
46BIK Przemysław 38KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEM-Junior6M 4200:35:11.90+00:05:347:028.5
47GRYGOROWICZ Bogdan 150KS METRACO POLKOWICELUBINM65-693M 4300:35:13.30+00:05:367:028.5
48SITKO Maciej 476KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM-Junior7M 4400:35:13.90+00:05:367:028.5
49SZYMAŃSKI Stefan 533XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 4500:35:26.35+00:05:497:058.5
50POLEWCZAK Aneta 430CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK45-491K 500:35:26.45+00:05:497:058.5
51BRANCZEWSKA Ewa 54NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-392K 600:35:27.40+00:05:507:058.5
52JÓŹWIAK Marianna 191WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-442K 700:35:29.45+00:05:527:058.5
53GRUSZKA Michał 145UNIA MIASTLUBLINIECM-Dzieci1M 4600:35:33.10+00:05:567:068.4
54NACZK Wiktoria 370DYNAMICLĘBORKK-Junior1K 800:35:33.40+00:05:567:068.4
55IWANIUK Włodzimierz 175LIPINYM50-549M 4700:35:34.10+00:05:577:068.4
56LESIŃSKA Marzenna 300KS METRACO POLKOWICEOLSZANYK50-542K 900:35:37.05+00:06:007:078.4
57STOLARSKI Michał 510VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM45-496M 4800:35:40.65+00:06:037:088.4
58PARTYKA Teresa 410WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-592K 1000:35:41.45+00:06:047:088.4
59GALIK Jerzy 120MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM50-5410M 4900:35:52.90+00:06:157:108.4
60KRECZMER Marzena 269CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEK30-393K 1100:35:55.60+00:06:187:118.4
61REJMAN Dorota 560FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGTARNOBRZEGK30-394K 1200:35:56.35+00:06:197:118.3
62GRUSZKA Michał 144UNIA MIASTLUBLINIECM40-443M 5000:35:59.70+00:06:227:128.3
63OLEŚ Józef 392NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)3M 5100:35:59.80+00:06:227:118.3
64KOWALCZYK Edyta 259KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHK45-492K 1300:36:06.45+00:06:297:138.3
65SAKOWSKA Krystyna 466PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-443K 1400:36:09.50+00:06:327:138.3
66KWAŚNY Tomasz 290CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-5411M 5200:36:17.65+00:06:407:158.3
67RAKUĆ Angelika 445RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK18-291K 1500:36:19.90+00:06:427:168.3
68GOŁĘBIEWSKI Andrzej 137KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-645M 5300:36:22.30+00:06:457:168.2
69DOLNA Ewelina 360KSK ŻYJ AKTYWNIEKOŁCZYGŁOWYK30-395K 1600:36:25.85+00:06:487:178.2
70BEDNARZ Krzysztof 627SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-395M 5400:36:27.05+00:06:507:178.2
71STYGA Krystyna 512KKNWKOLBUSZOWAK55-593K 1700:36:28.15+00:06:517:178.2
72ŚLUSARCZYK Andrzej 542WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM65-694M 5500:36:29.50+00:06:527:178.2
73WECHTA Paweł 579KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM45-497M 5600:36:37.25+00:07:007:198.2
74MARCINKOWSKA Agnieszka 332UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci1K 1800:36:37.30+00:07:007:198.2
75NOWALIŃSKA Anastazja 386FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK-Junior2K 1900:36:48.00+00:07:107:218.2
76MIKITIUK Tomasz 357KIJOWA PARAKOSZALINM45-498M 5700:36:48.25+00:07:117:218.2
77LINCZUK Julia 1049HAJNÓWKAK-Junior3K 2000:36:48.70+00:07:117:218.1
78BURDANOWSKI Andrzej 64GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM-Niepełnosprawni(A)4M 5800:36:51.35+00:07:147:228.1
79SZANIAWSKI Mariusz 516AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)2M 5900:36:57.90+00:07:207:238.1
80DUSZEŃKO Jakub 107KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)3M 6000:36:58.00+00:07:207:238.1
81GAŁAŚ Joanna 122PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK18-292K 2100:36:58.95+00:07:217:238.1
82CZMOCH Marian 82PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEM65-695M 6100:37:00.20+00:07:237:248.1
83BRĄGIEL Krystyna 642NAKŁOK60-641K 2200:37:03.30+00:07:267:248.1
84KANIOWSKA Beata 208VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-493K 2300:37:10.05+00:07:337:268.1
85SZENDZIELORZ Ilona 517FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK60-642K 2400:37:10.70+00:07:337:268.1
86WASILEWSKI Sławomir 574PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 6200:37:11.80+00:07:347:268.1
87KAŹMIERCZAK Sebastian 216GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-444M 6300:37:12.95+00:07:357:268.1
88KIENDYŚ Sebastian 229PASIECZNIKI MAŁEM-Junior8M 6400:37:18.10+00:07:417:278
89ROMAŃCZUK Agnieszka 449FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK45-494K 2500:37:19.35+00:07:427:278
90SITKO Małgorzata 475KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-495K 2600:37:20.75+00:07:437:288
91KOT Anatol 256RKB HAJNÓWKAPOWIAT HAJNOWSKIM55-595M 6500:37:21.85+00:07:447:288
92PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna 421PENDOLINOGDYNIAK60-643K 2700:37:25.60+00:07:487:298
93KARASIŃSKA Alicja 668NOVI SIEDLCESIEDLCEK45-496K 2800:37:25.90+00:07:487:298
94KRYSZCZUK Marzena 275FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK45-497K 2900:37:27.85+00:07:507:298
95MANDZIUK Anna 329TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK18-293K 3000:37:28.00+00:07:507:298
96SZYCKO Radek 530DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM40-445M 6600:37:29.25+00:07:527:298
97JÓŹWIAK Łukasz 193WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)5M 6700:37:29.85+00:07:527:298
98KRAWCZUK Szymon 268HAJNÓWKAM-Junior9M 6800:37:31.75+00:07:547:308
99STOLARSKA Joanna 509VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Junior4K 3100:37:31.80+00:07:547:308
100FIGURSKA Dominika 114FACE NORDIC WALKING TEAMŁÓDŹK18-294K 3200:37:35.95+00:07:587:318
101WAWRZYNIAK Anna 576FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-444K 3300:37:36.60+00:07:597:318
102MACZKOWSKA Zofia 321LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Dzieci2K 3400:37:37.95+00:08:007:318
103BIELIŃSKI Andrzej 36SIEDLCEM30-396M 6900:37:43.20+00:08:067:328
104GŁADZIKOWSKI Grzegorz 676WEDRUJĄCE KIJEŁUKÓWM65-696M 7000:37:43.25+00:08:067:328
105OPALA Sebastian 397GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKIBIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZM40-446M 7100:37:49.45+00:08:127:337.9
106GWAREK Anita 157PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-498K 3500:37:52.35+00:08:157:347.9
107URBAŃSKI Stefan 567KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM55-596M 7200:37:52.95+00:08:157:347.9
108DANA Andrzej 88KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM65-697M 7300:37:53.30+00:08:167:347.9
109KĘDZIERSKI Bartosz 226NOWI SIEDLCEDZIEWULEM-Dzieci2M 7400:37:53.85+00:08:167:347.9
110DANA Kazimiera 87KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-644K 3600:37:56.05+00:08:197:357.9
111SZYNKIEWICZ Katarzyna 535KOSZALINK40-445K 3700:37:56.35+00:08:197:357.9
112DZIUBA Alina 110KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK45-499K 3800:37:57.45+00:08:207:357.9
113DĘBSKA Małgorzata 631SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-396K 3900:37:58.45+00:08:217:357.9
114ONISZCZUK Iwona 1159HAJNÓWKAK18-295K 4000:38:02.45+00:08:257:367.9
115DEJDA Piotr 95FACE NORDIC WALKING TEAMSTARE OPOLEM45-499M 7500:38:04.30+00:08:277:367.9
116MALKIEWICZ Małgorzata 643KSK ŻYJ AKTYWNIEKOŁCZYGŁOWYK50-543K 4100:38:09.85+00:08:327:387.9
117SZKLARSKI Jarosław 688TRZEBNICAM40-447M 7600:38:09.95+00:08:327:387.9
118LORENS Kazimierz 311CLLEO ZAWIERCIEMYSZKÓWM60-646M 7700:38:11.50+00:08:347:387.9
119ZIELIŃSKI Ryszard 603PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEM60-647M 7800:38:11.80+00:08:347:387.9
120WIŚNIEWSKI Kazimierz 590PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-648M 7900:38:11.90+00:08:347:387.9
121DANILUK Mirosław 90WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)4M 8000:38:13.65+00:08:367:387.8
122DAWIDZIUK Ewa 92HAJNÓWKAK30-397K 4200:38:17.80+00:08:407:397.8
123CYBUL Ewa 77CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-594K 4300:38:19.25+00:08:427:397.8
124GAWRYLUK Andrzej 129HAJNÓWKAM-Dzieci3M 8100:38:19.90+00:08:427:407.8
125GŁOMBICA Ewa 135WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK30-398K 4400:38:20.35+00:08:437:407.8
126IWANIUK Michał 173LIPINYM-Dzieci4M 8200:38:20.85+00:08:437:407.8
127SMYK Albert 1104BIAŁYSTOKM-Dzieci5M 8300:38:22.70+00:08:457:407.8
128KOŚCIERCZUK Jakub 1105HAJNÓWKAM-Dzieci6M 8400:38:23.65+00:08:467:407.8
129BURACZYŃSKI Marcin 63AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)5M 8500:38:23.70+00:08:467:407.8
130SZYMCZYK Magdalena 534DYNAMICSIEDLCEK30-399K 4500:38:25.50+00:08:487:417.8
131GIERSZEWSKA Magdlena 644KSK ŻYJ AKTYWNIEKOŁCZYGŁOWYK40-446K 4600:38:25.50+00:08:487:417.8
132ADAMOWICZ Andrzej 6ŁÓDŹM70+3M 8600:38:27.35+00:08:507:417.8
133FOJCIK Gabriela 116RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKK50-544K 4700:38:31.70+00:08:547:427.8
134MARKHEVICH Halina 654GRODNOK50-545K 4800:38:34.25+00:08:577:427.8
135JURCZYŃSKA Bożena 200VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-595K 4900:38:34.30+00:08:577:437.8
136PIÓRO Robert 426FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAM18-295M 8700:38:36.15+00:08:597:437.8
137SACHARUK Jerzy 660HAJNÓWKAM45-4910M 8800:38:36.20+00:08:597:437.8
138JASICZEK Jarek 186WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4911M 8900:38:36.30+00:08:597:437.8
139ADAMSKA Anna 11CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Dzieci3K 5000:38:36.55+00:08:597:437.8
140DĄBROWSKI Andrzej 94MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃDĘBLINM65-698M 9000:38:37.05+00:09:007:437.8
141PIÓRO Michał 425FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAM18-296M 9100:38:39.65+00:09:027:437.8
142KULIK Sławomir 284POWIAT HAJNOWSKI EMERYT TEAMHAJNÓWKAM55-597M 9200:38:40.75+00:09:037:447.8
143TARASIUK Joanna 1158HAJNÓWKAK18-296K 5100:38:40.80+00:09:037:447.8
144BARUCH Henryka 616DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK65-691K 5200:38:41.10+00:09:047:447.8
145KUPIBIDA Bogusława 285SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-596K 5300:38:44.50+00:09:077:447.7
146SZYCKO Oliwia 529DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Dzieci4K 5400:38:46.45+00:09:097:457.7
147CZUBASZEK Wojciech 673WEDRUJĄCE KIJEŁUKÓWM40-448M 9300:38:48.30+00:09:117:457.7
148KWAŚNA Małgorzata 289CHODZĘ Z SERCEMBORKIK45-4910K 5500:38:49.20+00:09:127:467.7
149JURCZUK Mariusz 198HAJNÓWKAM40-449M 9400:38:51.60+00:09:147:467.7
150NAZARUK Anna 371CZEREMCHAK18-297K 5600:38:51.65+00:09:147:467.7
151KARPIUK Julita 661HAJNÓWKAK18-298K 5700:38:52.80+00:09:157:467.7
152LELIWA Leszek 295PATYCZAKIGRUDZIĄDZM70+4M 9500:38:54.60+00:09:177:477.7
153KHARYTANIUK Anastasiya 227PROWERTELGRODNOK-Dzieci5K 5800:38:55.95+00:09:187:477.7
154SADOWSKI Tomasz 463WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)6M 9600:39:01.00+00:09:237:487.7
155DANILUK Krystyna 91POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK45-4911K 5900:39:02.10+00:09:257:487.7
156WIERZBICKI Waldemar 585WARSZAWAM65-699M 9700:39:04.85+00:09:277:497.7
157ZAGALSKA Aldona 665NOWI SIEDLCESIEDLCEK40-447K 6000:39:05.65+00:09:287:497.7
158HISZPAŃSKA Katarzyna 165VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-299K 6100:39:06.40+00:09:297:497.7
159ŚLUSARCZYK Grzegorz 543WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4410M 9800:39:06.60+00:09:297:497.7
160FILUSZ Alfred 683ZDZIESZOWICEM45-4912M 9900:39:07.60+00:09:307:497.7
161SZYNKIEWICZ Artur 537KOSZALINM45-4913M 10000:39:15.05+00:09:387:517.6
162WARUSZEWSKA Maja 572TCZEWK-Dzieci6K 6200:39:15.95+00:09:387:517.6
163MATLEWSKI Radek 341FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM40-4411M 10100:39:23.00+00:09:457:527.6
164ALEKSIEJUK Robert 15POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM45-4914M 10200:39:25.45+00:09:487:537.6
165KACZOCH Jaś 650HAJNÓWKAM-Dzieci7M 10300:39:25.50+00:09:487:537.6
166GÓRSKA Violetta 139GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-546K 6300:39:28.65+00:09:517:537.6
167CHOLEWKA Jolanta 70MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-645K 6400:39:34.90+00:09:577:557.6
168TUZIMEK Agata 557KURÓWK30-3910K 6500:39:35.05+00:09:587:557.6
169KORZENIOWSKA Aldona 253CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4912K 6600:39:35.85+00:09:587:557.6
170WAWRZYNIAK Igor 577FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAM-Dzieci8M 10400:39:40.30+00:10:037:567.6
171KARWOWSKA Anna 212AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)1K 6700:39:41.45+00:10:047:567.6
172KLEWEK Irena 236CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-597K 6800:39:47.30+00:10:107:577.5
173FALKOWSKI Maciej 111POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM18-297M 10500:39:49.95+00:10:127:587.5
174OLEŚ Elżbieta 393NW WERWA MŁAWAMŁAWAK65-692K 6900:39:52.90+00:10:157:587.5
175BORKOWSKA Małgorzata 48SIEDLCEK45-4913K 7000:39:53.60+00:10:167:587.5
176SHESHKO Andrżej 506GRODNOM-Junior10M 10600:39:59.45+00:10:227:597.5
177MATLEWSKA Aga 340FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-448K 7100:40:02.40+00:10:258:007.5
178ANGIELCZYK Małgorzata 24MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-693K 7200:40:02.45+00:10:258:007.5
179WOROCH Jolanta 593DOPIEWODOPIEWOK50-547K 7300:40:06.45+00:10:298:017.5
180MARCZUK Maciej 1186HAJNÓWKAM18-298M 10700:40:09.50+00:10:328:017.5
181ZIELINKIEWICZ Wiktoria 600KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-Dzieci7K 7400:40:12.05+00:10:358:027.5
182PIETRUSZKIEWICZ Anna 419HAJNÓWKAK40-449K 7500:40:12.75+00:10:358:027.5
183JURCZUK Eugenia 195POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-646K 7600:40:17.45+00:10:408:037.4
184NIECHWIEJCZYK Kinga 378UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Dzieci8K 7700:40:17.70+00:10:408:037.4
185KOZŁOWSKA Maja 264HAJNÓWKAK-Dzieci9K 7800:40:18.95+00:10:418:037.4
186ALEKSIEJUK Wiktor 16WARSZAWAM50-5412M 10800:40:24.55+00:10:478:057.4
187PAJDOSZ Maciej 405CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIM-Junior11M 10900:40:25.70+00:10:488:057.4
188ANDREJUK Mirosław 21POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM45-4915M 11000:40:27.35+00:10:508:057.4
189OPALA Julia 395GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKIBIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZK-Junior5K 7900:40:28.15+00:10:518:057.4
190KUREK Monika 623SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4410K 8000:40:34.20+00:10:578:067.4
191KRYSZCZUK Kacper 276FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEM18-299M 11100:40:34.85+00:10:578:077.4
192MARCINKOWSKA Renata 333FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWK65-694K 8100:40:35.20+00:10:588:077.4
193DMITRIUK Paulina 1068HAJNÓWKAK-Dzieci10K 8200:40:36.30+00:10:598:077.4
194WAWEREK Renata 575AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK45-4914K 8300:40:40.20+00:11:038:087.4
195LESIUK Mirosława 302AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK60-647K 8400:40:43.05+00:11:068:087.4
196LENCZEWSKA Anna 296SZTUMSKIE POLEK30-3911K 8500:40:43.50+00:11:068:087.4
197DZIEDZIK Patrycja 109SIEMIANÓWKAK-Junior6K 8600:40:44.65+00:11:078:087.4
198WIESZOŁEK Ewelina 586IZBICKOK30-3912K 8700:40:45.50+00:11:088:097.4
199BAŃKA Andrzej 28KKNWKOLBUSZOWAM40-4412M 11200:40:45.60+00:11:088:097.4
200DZIEDIEWICZ Natalia 108GRODNOK30-3913K 8800:40:46.00+00:11:088:097.4
201ŚLUSARCZYK Karolina 544WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci11K 8900:40:48.40+00:11:118:097.3
202HANUS Joanna 161KROSNOK-Niepełnosprawni(B)2K 9000:40:48.50+00:11:118:097.3
203WALESZKO Andrzej 678WARSZAWAM45-4916M 11300:40:53.65+00:11:168:107.3
204KSIĄŻEK Dominika 280FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK18-2910K 9100:40:53.80+00:11:168:107.3
205KOZŁOWSKI Wojciech 266HAJNÓWKAM40-4413M 11400:40:54.45+00:11:178:117.3
206ZAWIEJA Przemysław 634SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-397M 11500:40:54.85+00:11:178:107.3
207KOZŁOWSKI Kacper 267HAJNÓWKAM-Junior12M 11600:40:55.25+00:11:188:117.3
208SZYMAŃSKA Lucyna 531XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)1K 9200:41:01.60+00:11:248:127.3
209GOLONKO Grzegorz 1064HAJNÓWKAM-Dzieci9M 11700:41:02.35+00:11:258:127.3
210BURNA Iweta 65FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK40-4411K 9300:41:02.45+00:11:258:127.3
211KILP Karol 1016HAJNÓWKAM-Junior13M 11800:41:03.00+00:11:258:127.3
212KECZYŃSKI Kacper 1011HAJNÓWKAM-Junior14M 11900:41:03.80+00:11:268:127.3
213LEWCZUK Weronika 1130HAJNÓWKAK-Junior7K 9400:41:05.00+00:11:278:137.3
214LEMBERG Sandra 1129HAJNÓWKAK-Junior8K 9500:41:05.00+00:11:278:137.3
215UKLEJEWSKI Przemek 564GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM40-4414M 12000:41:06.30+00:11:298:137.3
216ROMANIUK Regina 1157HAJNÓWKAK18-2911K 9600:41:09.10+00:11:328:147.3
217PIOTROWSKA Joanna 548PASJA NORDIC WALKINGK45-4915K 9700:41:12.15+00:11:358:147.3
218WARPAS Radosław 629SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-398M 12100:41:12.50+00:11:358:147.3
219NOWICKI Bogdan 389POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM50-5413M 12200:41:13.25+00:11:368:147.3
220SZYBUT Weronika 528POTĘGOWOK-Dzieci12K 9800:41:19.05+00:11:428:157.3
221WACHOWIAK Alex 569POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Junior15M 12300:41:19.85+00:11:428:167.3
222KOŁPAK Irena 243LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-695K 9900:41:22.15+00:11:458:167.3
223PROKOPIUK Aleksander 437HAJNÓWKAM70+5M 12400:41:25.75+00:11:488:177.2
224BOŻKO Urszula 52WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)3K 10000:41:27.55+00:11:508:177.2
225PIĄTEK Waldemar 416BIAŁA PODLASKAM45-4917M 12500:41:28.05+00:11:518:177.2
226WARPAS Barbara 628SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3914K 10100:41:28.15+00:11:518:177.2
227MARCINIUK Katarzyna 330CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4916K 10200:41:30.65+00:11:538:187.2
228GUL-BOGACZ Jolanta 155KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4412K 10300:41:33.10+00:11:568:187.2
229JURCZAK Krzysztof 194POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)7M 12600:41:33.60+00:11:568:187.2
230KREFT Jolanta 270UNIA MIASTLUBLINIECK50-548K 10400:41:36.25+00:11:598:197.2
231PRYCZYMICZ Róża 1067HAJNÓWKAK-Dzieci13K 10500:41:37.25+00:12:008:197.2
232ZAKRZEWSKA Martyna 1156HAJNÓWKAK18-2912K 10600:41:39.10+00:12:028:197.2
233PARFENIUK Oliwia 1005HAJNÓWKAK-Junior9K 10700:41:39.55+00:12:028:197.2
234PAWŁOWSKI Sławomir 662HAJNÓWKA BIEGAHAJNÓWKAM50-5414M 12700:41:40.70+00:12:038:207.2
235DMITRUK Natalia 1001HAJNÓWKAK-Junior10K 10800:41:41.50+00:12:048:207.2
236MALISZEWSKA Marianna 326ELBLĄGK-Niepełnosprawni(B)4K 10900:41:41.60+00:12:048:207.2
237KRIWOPUST Irina 272GRODNOK40-4413K 11000:41:44.35+00:12:078:217.2
238ŚWIC Agnieszka 1033HAJNÓWKAK-Junior11K 11100:41:45.05+00:12:088:217.2
239HOMONIEC Ewa 168SANTANDER CONSUMER BANKPISZK40-4414K 11200:41:45.45+00:12:088:217.2
240ŚWIĆ Joanna 545CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4917K 11300:41:48.55+00:12:118:217.2
241GRABOWSKA Bożena 140LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-4918K 11400:41:48.70+00:12:118:217.2
242DRABCZYK Franciszek 101KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAM60-649M 12800:41:49.30+00:12:128:227.2
243ŁAPIŃSKA Ewa 1004HAJNÓWKAK-Junior12K 11500:41:55.25+00:12:188:237.2
244GIEMZA Barbara 131HAJNÓWKAK45-4919K 11600:41:56.65+00:12:198:237.2
245KORCZ Marzena 250NAREWK30-3915K 11700:41:56.95+00:12:198:237.2
246PONIATOWSKI Hieronim 434HAJNÓWKAM60-6410M 12900:41:57.30+00:12:208:237.2
247CHOINKA Bożena 640SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4920K 11800:41:57.90+00:12:208:237.1
248POLKOWSKA Katarzyna 433SIEDLCEK50-549K 11900:41:58.30+00:12:218:237.1
249KUŹNIARSKI Jacek 288FACE NORDIC WALKING TEAMNOWE IGANIEM45-4918M 13000:41:58.60+00:12:218:237.1
250MĘCZYŃSKI Mikołaj 349FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAM-Dzieci10M 13100:41:59.20+00:12:228:237.1
251BOROWIK Karolina 1023HAJNÓWKAK-Junior13K 12000:42:00.70+00:12:238:247.1
252CHARKIEWICZ Urszula 659HAJNÓWKAK18-2913K 12100:42:01.35+00:12:248:247.1
253JAKONIUK Emily 179POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3916K 12200:42:01.35+00:12:248:247.1
254ADAMSKA Marzena 7SANTANDER CONSUMER BANKTORUŃK30-3917K 12300:42:01.50+00:12:248:247.1
255KOPACZ Marek 248KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM40-4415M 13200:42:01.70+00:12:248:247.1
256KUZICH Volha 286NORDIC BRESTBRESTK18-2914K 12400:42:03.45+00:12:268:247.1
257MUDER Gabriela 369PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK-Dzieci14K 12500:42:06.15+00:12:298:257.1
258GROCHOWSKA-WYRĘBAK Arleta 682SIEDLCEPK40-4415K 12600:42:06.80+00:12:298:257.1
259KOSICKA Beata 254BRAKROKIETNICAK45-4921K 12700:42:08.25+00:12:318:257.1
260BARDON Monika 1045HAJNÓWKAK18-2915K 12800:42:08.70+00:12:318:257.1
261UKLEJEWSKA Agnieszka 562GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3918K 12900:42:12.05+00:12:358:267.1
262SZOSTEK Anna 522FACE NORDIC WALKING TEAMSIEDLCEK30-3919K 13000:42:13.45+00:12:368:267.1
263LATO Agnieszka 677WĘDRUJĄCE KIIJEŁUKÓWK45-4922K 13100:42:16.10+00:12:398:277.1
264BRZĄKAŁA Natalia 58Z KIJKAMI NAM PO DRODZEKATOWICEK18-2916K 13200:42:16.75+00:12:398:277.1
265NOSALIK Katarzyna 383UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK30-3920K 13300:42:17.65+00:12:408:277.1
266ALEKSIEJCZUK Daniel 1146HAJNÓWKAM-Dzieci11M 13300:42:18.55+00:12:418:277.1
267MAZERSKA Maria 342LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-696K 13400:42:18.75+00:12:418:277.1
268PANASIUK Grażyna 406GRODNOK30-3921K 13500:42:19.45+00:12:428:277.1
269KULCZYCKI Jan 283GDAŃSKM65-6910M 13400:42:21.05+00:12:448:287.1
270SAŁAGA Joanna 467CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4923K 13600:42:22.10+00:12:458:287.1
271NIEBRZEGOWSKA Helena 376AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)5K 13700:42:23.40+00:12:468:287.1
272OCHRYCIUK Anatol 390UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU HAJNÓWKAHAJNÓWKAM65-6911M 13500:42:24.45+00:12:478:287.1
273SACHON Anna 1042HAJNÓWKAK-Junior14K 13800:42:25.15+00:12:488:297.1
274JUSZCZAK Julia 1031HAJNÓWKAK-Junior15K 13900:42:26.50+00:12:498:297.1
275SADOWSKA Weronika 462POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOK-Dzieci15K 14000:42:30.45+00:12:538:307.1
276ZINKIEWICZ Aleksandra 604BIELSK PODLASKIK-Junior16K 14100:42:31.80+00:12:548:307.1
277WILCZEK Anna 587SANTANDER CONSUMER BANKSZCZYTNOK30-3922K 14200:42:32.00+00:12:548:307.1
278PAWŁOWSKA Sara 414BIELSK PODLASKIK-Junior17K 14300:42:32.90+00:12:558:307.1
279MALISZEWSKI Marek 327ELBLĄGM-Niepełnosprawni(B)8M 13600:42:33.45+00:12:568:307
280SZWARC Natalia 526BIELSK PODLASKIK-Junior18K 14400:42:33.45+00:12:568:307.1
281ORZECHOWSKA Julia 398CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Junior19K 14500:42:33.45+00:12:568:307.1
282RÓŻYCKA Beata 454CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4924K 14600:42:33.95+00:12:568:307
283STOLARSKA Magdalena 508VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-4925K 14700:42:34.10+00:12:578:307
284GROMOTOWICZ Maciej 1128HAJNÓWKAM-Junior16M 13700:42:34.15+00:12:578:307
285KWIATKOWSKA Jadwiga 291KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-697K 14800:42:36.25+00:12:598:317
286FRĄCZEK Luiza 118POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-4416K 14900:42:37.25+00:13:008:317
287BIEGAJŁO Piotr 33PABIANICEM45-4919M 13800:42:38.15+00:13:018:317
288PLEWA Halina 428POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-598K 15000:42:38.55+00:13:018:317
289KOCZUR Dorota 242KKNWKOLBUSZOWAK60-648K 15100:42:40.10+00:13:038:327
290RAUS-KRUPA Małgorzata 447KATOWICEK45-4926K 15200:42:45.10+00:13:088:337
291KOZŁOWSKA Elżbieta 265HAJNÓWKAK40-4417K 15300:42:46.20+00:13:098:337
292NAZARUK Ola 372CZEREMCHAK55-599K 15400:42:47.45+00:13:108:337
293MROWIEC Maria 367UNIA MIASTBYTOMK70+1K 15500:42:48.60+00:13:118:337
294KONDRACIUK Magdalena 244NAREWK30-3923K 15600:42:49.15+00:13:128:337
295PACYNA Helena 403KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-698K 15700:42:49.40+00:13:128:347
296TOKAJCZUK Antoni 1137HAJNÓWKAM-Dzieci12M 13900:42:50.35+00:13:138:347
297GRUSZKA Barbara 143LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+2K 15800:42:52.10+00:13:158:347
298ŁUKASIEWICZ Łukasz 365HAJNÓWKAM30-399M 14000:42:56.95+00:13:198:357
299KONSTANCIAK Piotr 632SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4416M 14100:42:57.05+00:13:208:357
300SZYMAŃSKI Mirosław 532SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-4920M 14200:42:58.80+00:13:218:357
301CIEŚLIŃSKA Wiesława 75AKTYWNI Z PASJĄK55-5910K 15900:43:00.95+00:13:238:367
302SOKÓLSKA Małgorzata 489TKKF/KBBBBIAŁA PODLASKAK55-5911K 16000:43:02.10+00:13:258:367
303MISZCZUK Basia 1024HAJNÓWKAK-Junior20K 16100:43:02.35+00:13:258:367
304ZIELINKIEWICZ Fabian 602KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM30-3910M 14300:43:06.55+00:13:298:377
305FILIPOWICZ Natalia 1078BIAŁYSTOKK-Dzieci16K 16200:43:07.80+00:13:308:377
306MIKITIUK Beata 358KIJOWA PARAKOSZALINK45-4927K 16300:43:09.30+00:13:328:377
307DRAŁUS Magdalena 102KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGDOMATKÓWK-Dzieci17K 16400:43:10.90+00:13:338:386.9
308PAWŁOWSKA Gabriela 413KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGBUKOWIECK-Dzieci18K 16500:43:11.30+00:13:348:386.9
309SAMOJLIK Jagna 469HAJNÓWKAK-Dzieci19K 16600:43:11.30+00:13:348:386.9
310SMARUJ-SADOWSKA Janina 484BYDGOSZCZK65-699K 16700:43:11.80+00:13:348:386.9
311KĘDYŚ Gabriel 220SPNR6 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci13M 14400:43:14.00+00:13:368:386.9
312SMURAHA Kanstantsina 485PROWERTELGRODNOK60-649K 16800:43:14.10+00:13:378:386.9
313PAJDOSZ Anna 404CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-5410K 16900:43:16.45+00:13:398:396.9
314KAŹMIERCZAK Żanetta 215GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4418K 17000:43:16.75+00:13:398:396.9
315BIEGAJŁO Małgorzata 34PABIANICEK45-4928K 17100:43:16.75+00:13:398:396.9
316ĆWIKLIŃSKA Joanna 86ELBLĄGK-Niepełnosprawni(B)6K 17200:43:19.00+00:13:418:396.9
317TROCHIMCZUK Anna 680SANTANDER CONSUMER BANKBIAŁYSTOKK30-3924K 17300:43:19.55+00:13:428:406.9
318ŚLIWIŃSKA Ewa 540KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-4929K 17400:43:19.55+00:13:428:406.9
319GRZEGORZEWSKA Aneta 153CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK30-3925K 17500:43:22.95+00:13:458:406.9
320PRYCZYNICZ Anna 1061HAJNÓWKAK-Dzieci20K 17600:43:23.75+00:13:468:406.9
321TULIŃSKI Wiktor 1052HAJNÓWKAM-Dzieci14M 14500:43:25.05+00:13:488:416.9
322TRESZCZOTKO Maria 553HAJNÓWKAK70+3K 17700:43:25.50+00:13:488:416.9
323KĘDYŚ Anna 221HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci21K 17800:43:26.60+00:13:498:416.9
324OGONOWSKA Edyta 391KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5912K 17900:43:27.55+00:13:508:416.9
325LASZCZYŃSKA Agata 292SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4930K 18000:43:29.05+00:13:528:416.9
326CIEŚLIK-SZKLARSKA Agnieszka 689TRZEBNICAK40-4419K 18100:43:30.30+00:13:538:426.9
327KARHANIEWICZ Amelia 1069HAJNÓWKAK-Dzieci22K 18200:43:33.55+00:13:568:426.9
328PANASIUK Paulina 1063HAJNÓWKAK-Dzieci23K 18300:43:34.15+00:13:578:426.9
329GUZ Urszula 156PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK60-6410K 18400:43:34.60+00:13:578:436.9
330MOROZ-KECZYŃSKA Ewa 645HAJNÓWKAK45-4931K 18500:43:35.10+00:13:588:436.9
331MORDAŃ Michał 1100BIAŁYSTOKM-Dzieci15M 14600:43:35.60+00:13:588:436.9
332ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata 636SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3926K 18600:43:36.75+00:13:598:436.9
333KOPACZ Elżbieta 247KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-4420K 18700:43:37.25+00:14:008:436.9
334MIKOŁAJCZUK Agata 1177HAJNÓWKAK-Junior21K 18800:43:39.35+00:14:028:436.9
335TOCZYŃSKA Natalia 550CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK18-2917K 18900:43:39.50+00:14:028:446.9
336BRONOWICKA Magdalena 624SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4421K 19000:43:41.05+00:14:048:446.9
337GRUSZEWSKA Gabriela 1176HAJNÓWKAK-Junior22K 19100:43:41.60+00:14:048:446.9
338OSTROWIERCH Irena 401SP ZOZHAJNÓWKAK50-5411K 19200:43:42.80+00:14:058:446.9
339BARTUSIK-URBAN Jadwiga 29SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4932K 19300:43:47.55+00:14:108:456.9
340JURCZUK Aleksandra 1065HAJNÓWKAK-Dzieci24K 19400:43:48.15+00:14:118:456.8
341KIERDELEWICZ Martyna 1066HAJNÓWKAK-Dzieci25K 19500:43:48.90+00:14:118:456.8
342ŚLEDŹ Ewa 684AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(A)2K 19600:43:52.15+00:14:158:466.8
343KONARSKA Agata 622SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3927K 19700:43:52.75+00:14:158:466.8
344PIĄTEK Renata 687BIAŁA PODLASKAK45-4933K 19800:43:54.10+00:14:178:466.8
345BARUCH Włodzimierz 615DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM65-6912M 14700:43:57.15+00:14:208:476.8
346CYRA Grażyna 79SKOSZEWOK60-6411K 19900:43:57.40+00:14:208:476.8
347MOCZULSKA Monika 667ŁOSICEK40-4422K 20000:43:59.20+00:14:228:476.8
348KARBIERUK Julia 1074HAJNÓWKAK-Junior23K 20100:44:01.00+00:14:238:486.8
349KHARYTANIUK Ludmila 228PROWERTELGRODNOK45-4934K 20200:44:02.60+00:14:258:486.8
350BIEDRYCKA Patrycja 1025HAJNÓWKAK18-2918K 20300:44:02.70+00:14:258:486.8
351WIŚNIEWSKA Danuta 589PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK55-5913K 20400:44:02.75+00:14:258:486.8
352HOLECKA Beata 166KATOWICEK50-5412K 20500:44:03.55+00:14:268:486.8
353MARCZYK Jerzy Paweł 335FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM55-598M 14800:44:05.35+00:14:288:496.8
354PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 409GOWINOK65-6910K 20600:44:07.55+00:14:308:496.8
355PANASIUK Filip 408POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Dzieci16M 14900:44:07.60+00:14:308:496.8
356ACKIEWICZ Marta 4HAJNÓWKAK30-3928K 20700:44:07.65+00:14:308:496.8
357KIERDELEWICZ Irena 231HAJNÓWKAK30-3929K 20800:44:08.20+00:14:318:496.8
358BOROWSKA Agnieszka 50BIELSK PODLASKIK40-4423K 20900:44:11.10+00:14:348:506.8
359WITEK Lech 591DĘBLINM70+6M 15000:44:12.00+00:14:348:506.8
360BIK Katarzyna 37KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEK-Junior24K 21000:44:12.25+00:14:358:506.8
361ZIUZIA Halina 1119BIAŁYSTOKK-Dzieci26K 21100:44:13.00+00:14:358:506.8
362KLIMIUK Justyna 237HAJNÓWKAK-Junior25K 21200:44:14.10+00:14:378:506.8
363WRZOSEK Ewa 594HAJNÓWKAK40-4424K 21300:44:14.80+00:14:378:516.8
364ZIN-PARFIENIUK Ewa 605POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3930K 21400:44:15.25+00:14:388:516.8
365KĘDZIERSKA Barbara 224DZIEWULEK40-4425K 21500:44:18.15+00:14:418:516.8
366JANKOWSKA-PLEWA Krystyna 182HAJNÓWKAK50-5413K 21600:44:19.70+00:14:428:526.8
367PSZKIT Teresa 440AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)7K 21700:44:20.00+00:14:428:526.8
368CHMIELEWSKI Maciek 68POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Dzieci17M 15100:44:21.35+00:14:448:526.8
369RYCHLIK Magdalena 455FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK30-3931K 21800:44:22.10+00:14:458:526.8
370KICZAJŁO Dawid 1187HAJNÓWKAM-Junior17M 15200:44:24.10+00:14:478:526.8
371TRESZCZOTKA Wioletta 552HAJNÓWKAK18-2919K 21900:44:25.35+00:14:488:536.8
372GROBELNA Jadwiga 142KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)8K 22000:44:26.20+00:14:498:536.8
373LESIUK Maria 301AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Dzieci27K 22100:44:30.05+00:14:538:546.7
374LUBOWIDZKA Kornelia 1117BIAŁYSTOKK-Dzieci28K 22200:44:31.55+00:14:548:546.7
375HAJDUK Katarzyna 158POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3932K 22300:44:36.20+00:14:598:556.7
376PIÓRO Ewa 424FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK45-4935K 22400:44:36.25+00:14:598:556.7
377ZABROCKI Gabriel 1184HAJNÓWKAM18-2910M 15300:44:36.70+00:14:598:556.7
378SZEWCZYK Julia 521FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK-Junior26K 22500:44:39.50+00:15:028:566.7
379OMELIANIUK Kinga 1202HAJNÓWKAK-Junior27K 22600:44:40.20+00:15:038:566.7
380ŚRODA Karolina 1205HAJNÓWKAK-Junior28K 22700:44:41.65+00:15:048:566.7
381ROSZCZENKO Magdalena 450HAJNÓWKAK18-2920K 22800:44:41.85+00:15:048:566.7
382BOŻKO Paweł 53WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)9M 15400:44:42.20+00:15:058:566.7
383SZULC-DRABCZYK Urszula 525KS METRACO POLKOWICEPOGORZELISKAK-Niepełnosprawni(B)9K 22900:44:42.50+00:15:058:566.7
384KOŚKO Krystyna 255KLUB CHODZĄCYCH ROGACZYPOWIAT HAJNOWSKIK-Niepełnosprawni(A)3K 23000:44:42.70+00:15:058:566.7
385PASZKOWSKA Agnieszka 411LUBLIN CHODZI Z KIJKAMILUBLINK30-3933K 23100:44:43.15+00:15:068:566.7
386WALESZKO Adam 679WARSZAWAM-Dzieci18M 15500:44:44.00+00:15:068:566.7
387KĘDYŚ Magdalena 222HAJNÓWKAK18-2921K 23200:44:44.20+00:15:078:566.7
388GAŁAŚ Bożena 121PASJA NORDIC WALKINGAUGUSTÓWK60-6412K 23300:44:45.35+00:15:088:576.7
389SUJKOWKA Elżbieta 514ŁOSICEK55-5914K 23400:44:48.45+00:15:118:576.7
390MUDER Iwona 368PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK40-4426K 23500:44:49.70+00:15:128:576.7
391SAMOSIUK Szymon 1185HAJNÓWKAM18-2911M 15600:44:50.25+00:15:138:586.7
392KOWALSKA Elwira 262HAJNÓWKAK18-2922K 23600:44:50.80+00:15:138:586.7
393HINEBORG Bogumiła 164KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5414K 23700:44:52.40+00:15:158:586.7
394SURMIAK Ryszard 515RZESZOWSKI KLUB MORSOW 'SOPELEK'RZESZOWM70+7M 15700:44:52.95+00:15:158:586.7
395URBAŃSKA Elżbieta 566KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-6413K 23800:44:53.40+00:15:168:586.7
396JAKUBOWSKA Edyta 180BIAŁYSTOKK30-3934K 23900:44:56.85+00:15:198:596.7
397MICHAŁOWSKI Mateusz 356POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Junior18M 15800:44:58.30+00:15:218:596.7
398PISZCZATOWSKA Elżbieta 427BIAŁYSTOKK30-3935K 24000:44:58.70+00:15:218:596.7
399SZREJDER Zofia 523POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6414K 24100:45:00.30+00:15:239:006.7
400WILCZYŃSKA Barbara 588AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)10K 24200:45:00.40+00:15:239:006.7
401LESZCZYŃSKA Kasia 303GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5915K 24300:45:02.15+00:15:259:006.7
402KAŹMIERCZAK Lena 217GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK-Dzieci29K 24400:45:02.30+00:15:259:006.7
403ANDRZEJUK Bartosz 23PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Junior19M 15900:45:03.80+00:15:269:006.7
404CZWERENKO Alicja 84LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK55-5916K 24500:45:06.95+00:15:299:016.6
405BIELAWSKA Dorota 35SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK55-5917K 24600:45:08.10+00:15:319:016.6
406ARENDT Marcel 25BIAŁYSTOKM-Dzieci19M 16000:45:08.30+00:15:319:016.6
407STEFANIUK Weronika 503HAJNÓWKAK-Junior29K 24700:45:08.45+00:15:319:016.6
408CHARKIEWICZ Oksana 66HAJNÓWKAK-Junior30K 24800:45:09.00+00:15:319:016.6
409RYGOROWICZ Wiera 458POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6415K 24900:45:09.30+00:15:329:016.6
410SAKOWICZ Natalia 465HAJNÓWKAK-Junior31K 25000:45:09.55+00:15:329:026.6
411MASALSKA Emilia 338HAJNÓWKAK-Junior32K 25100:45:11.20+00:15:349:026.6
412DOBROWOLSKI Patryk 99WARSZAWAM-Dzieci20M 16100:45:12.35+00:15:359:026.6
413SIEWIERENIUK Martyna 1091HAJNÓWKAK-Dzieci30K 25200:45:14.65+00:15:379:036.6
414KULA Monika 282CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4427K 25300:45:20.55+00:15:439:046.6
415KMIECIK-ZEGARSKA Teresa 240LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK55-5918K 25400:45:22.15+00:15:459:046.6
416KRUPA Grzegorz 273KATOWICEM45-4921M 16200:45:22.80+00:15:459:046.6
417ORZECH Agnieszka 621SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3936K 25500:45:26.50+00:15:499:056.6
418KASPRZYKOWSKI Bartłomiej 692SANTANDER CONSUMER BANKZAKRĘTM40-4417M 16300:45:27.05+00:15:509:056.6
419WALESIUK Julia 1120HAJNÓWKAK-Dzieci31K 25600:45:28.30+00:15:519:056.6
420MADOŃ Tomasz 322AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM45-4922M 16400:45:28.95+00:15:519:056.6
421KARANOS Celina 209HAJNÓWKAK50-5415K 25700:45:29.90+00:15:529:066.6
422JURCZUK Łukasz 197HAJNÓWKAM-Dzieci21M 16500:45:33.20+00:15:569:066.6
423GABIEC Adrian 1123HAJNÓWKAM-Dzieci22M 16600:45:33.50+00:15:569:066.6
424DUSZEŃKO Elwira 105KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)4K 25800:45:33.90+00:15:569:066.6
425CZEPIEL Cyryl 81HAJNÓWKAM-Dzieci23M 16700:45:35.50+00:15:589:076.6
426GARBACKI Józef 125KKNWKOLBUSZOWAM70+8M 16800:45:36.35+00:15:599:076.6
427ZIENIEWICZ Adam 1121HAJNÓWKAM-Dzieci24M 16900:45:36.55+00:15:599:076.6
428BOJARCZUK Elżbieta 45CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-5416K 25900:45:37.30+00:16:009:076.6
429BOGDANOWICZ Filip 44SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZAHAJNÓWKAM-Dzieci25M 17000:45:39.80+00:16:029:086.6
430BOGDANOWICZ Filip 1145HAJNÓWKAM-Dzieci26M 17100:45:40.60+00:16:039:086.6
431STULGIS Łukasz 694HAJNÓWKAM-Junior20M 17200:45:41.30+00:16:049:086.6
432RĘBICZ Grażyna 655KKNWKOLBUSZOWAK60-6416K 26000:45:42.85+00:16:059:086.6
433KORCZ Aleksandra 1125HAJNÓWKAK-Junior33K 26100:45:42.95+00:16:059:086.6
434SZYBUT Roma 527POTĘGOWOK30-3937K 26200:45:44.00+00:16:069:086.6
435SKIEPKO Edyta 478HAJNÓWKAK-Junior34K 26300:45:46.50+00:16:099:096.6
436ACKIEWICZ Gabriela 3POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci32K 26400:45:51.90+00:16:149:106.5
437ŁOBUZIŃSKA Urszula 1037HAJNÓWKAK-Junior35K 26500:45:52.50+00:16:159:106.5
438IGNACIUK Julita 1048HAJNÓWKAK-Junior36K 26600:45:52.65+00:16:159:106.5
439LECYK Jadwiga 294CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-6417K 26700:45:52.65+00:16:159:106.5
440OSTROWIERCH Nina 400HAJNÓWKAK-Junior37K 26800:45:52.80+00:16:159:106.5
441KIERDELEWICZ Aleksandra 230POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci33K 26900:45:53.15+00:16:169:106.5
442PIWOWARCZYK Weronika 1043HAJNÓWKAK-Junior38K 27000:45:54.95+00:16:179:116.5
443GIERASINIUK Martyna 1044HAJNÓWKAK-Junior39K 27100:45:55.00+00:16:179:116.5
444NIEWIADOMSKA Małgorzata 381HAJNÓWKAK40-4428K 27200:45:57.20+00:16:209:116.5
445SHESHKA Alena 471GRODNOK30-3938K 27300:45:57.90+00:16:209:116.5
446PRÓCHNICKA Marianna 439CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-6418K 27400:45:59.10+00:16:229:116.5
447BORZYM Arkadiusz 626M50-5415M 17300:46:00.15+00:16:239:126.5
448WITKOWSKA Żaneta 1178HAJNÓWKAK-Junior40K 27500:46:00.20+00:16:239:126.5
449KOWALSKA Bronisława 261UNIA MIASTSTRZEBIŃK50-5417K 27600:46:04.25+00:16:279:126.5
450ADAMSKA Irena 9POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6419K 27700:46:05.20+00:16:289:136.5
451MALINOWSKA Grażyna 324LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6911K 27800:46:05.70+00:16:289:136.5
452MĘCZYŃSKA Katarzyna 348FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK40-4429K 27900:46:06.90+00:16:299:136.5
453PROKOPIEC Bronisława 436KKNWKOLBUSZOWAK70+4K 28000:46:07.20+00:16:309:136.5
454GĄSOWSKA Walentyna 130POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-4430K 28100:46:09.05+00:16:329:136.5
455SAMOJLIK Justyna 468HAJNÓWKAK30-3939K 28200:46:10.85+00:16:339:146.5
456MARKOWSKI Adam 1007HAJNÓWKAM-Junior21M 17400:46:11.70+00:16:349:146.5
457DANILOVICH Aliaksandr 89SKIDZIELM55-599M 17500:46:12.20+00:16:359:146.5
458PIÓRO Jadwiga 422FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK65-6912K 28300:46:12.25+00:16:359:146.5
459BUDASZ Krzysztof 620JEZIORKIJEZIORKIM60-6411M 17600:46:13.80+00:16:369:146.5
460MOTOCZYŃSKA Aleksandra 366GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-5919K 28400:46:14.75+00:16:379:156.5
461ROZENBAJGIER Helena 451KKNWKOLBUSZOWAK70+5K 28500:46:16.55+00:16:399:156.5
462WĘCKO Dorota 583HAJNÓWKAK30-3940K 28600:46:22.30+00:16:459:166.5
463KAMIEŃSKA Emilia 1182HAJNÓWKAK-Junior41K 28700:46:22.40+00:16:459:166.5
464JÓŹWIAK Dominik 192WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)10M 17700:46:23.60+00:16:469:166.5
465GOTÓWKO Iwona 138STUDZIANKIK50-5418K 28800:46:24.10+00:16:479:166.5
466SOŁKIEWICZ Olga 491HAJNÓWKAK55-5920K 28900:46:24.65+00:16:479:166.5
467ZAWIEJA Alicja 633SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4431K 29000:46:27.15+00:16:509:176.5
468CZUBASZEK Julka 83WĘDRUJĄCE KIIJECZERŚLK-Dzieci34K 29100:46:28.50+00:16:519:176.5
469CHYREK Renata 73GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-5921K 29200:46:29.05+00:16:529:176.5
470TARGOSZ Zdzisława 547HAJNÓWKAK55-5922K 29300:46:30.70+00:16:539:186.4
471NISIEPIUK Gabriel 1143HAJNÓWKAM-Dzieci27M 17800:46:32.90+00:16:559:186.4
472BACHMAT Magdalena 1087BIELSK PODLASKIK-Dzieci35K 29400:46:33.70+00:16:569:186.4
473NIKONOWICZ Anna 382WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)11K 29500:46:35.15+00:16:589:196.4
474JAKONIUK Wiktoria 1071HAJNÓWKAK-Dzieci36K 29600:46:41.35+00:17:049:206.4
475LEWCZUK Łukasz 309HAJNÓWKAM18-2912M 17900:46:43.95+00:17:069:206.4
476KORCZ Marta 691NAREWK-Dzieci37K 29700:46:44.75+00:17:079:206.4
477KIEWEL Janina 232CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-6420K 29800:46:47.50+00:17:109:216.4
478STASZCZAK Agnieszka 499LUBLIN CHODZI Z KIJKAMILUBLINK30-3941K 29900:46:53.25+00:17:169:226.4
479SZWARC Konrad 1103BIAŁYSTOKM-Dzieci28M 18000:46:54.90+00:17:179:236.4
480JAŁOZA Ewa 181HAJNÓWKAK40-4432K 30000:46:57.50+00:17:209:236.4
481FILINOWICZ Maria 115UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6913K 30100:46:59.05+00:17:229:236.4
482ORZECHOWSKA Katarzyna 1039HAJNÓWKAK-Junior42K 30200:46:59.65+00:17:229:236.4
483OLEJNICKA Marcelina 1095BIAŁYSTOKK-Dzieci38K 30300:47:05.70+00:17:289:256.4
484WIĄCEK Krystyna 584KKNWKOLBUSZOWAK65-6914K 30400:47:05.80+00:17:289:256.4
485NESTERUK Teresa 374POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-6915K 30500:47:09.75+00:17:329:266.4
486KLIMIUK Amelia 1094HAJNÓWKAK-Dzieci39K 30600:47:12.95+00:17:359:266.4
487BUDASZ Grażyna 619PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGJEZIORKIK55-5923K 30700:47:13.65+00:17:369:266.4
488ANDRIEJUK Agnieszka 651HAJNÓWKAK40-4433K 30800:47:19.70+00:17:429:286.3
489SKIEPKO Paulina 477WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIDUBINYK30-3942K 30900:47:22.20+00:17:459:286.3
490KOZACZUK Marek 263POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)11M 18100:47:24.65+00:17:479:296.3
491DUTKOWSKA Wiktoria 1040HAJNÓWKAK-Junior43K 31000:47:25.80+00:17:489:296.3
492SOKULSKA Stanisława 490FUNDACJA 'W TE PĘDY'HAJNÓWKAK60-6421K 31100:47:27.60+00:17:509:296.3
493MELNIK Renata 347CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4936K 31200:47:34.35+00:17:579:306.3
494ADAMSKA Liwia 8POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci40K 31300:47:36.65+00:17:599:316.3
495SKOWROŃSKA-GIZIEWICZ Edyta 480BIAŁYSTOKK40-4434K 31400:47:42.35+00:18:059:326.3
496ŁĘCZYCKA Agnieszka 314POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3943K 31500:47:43.10+00:18:069:326.3
497STACHULEC Natalia 1122HAJNÓWKAK-Dzieci41K 31600:47:43.50+00:18:069:326.3
498TYSZKO Aleksandra 561HAJNÓWKAK-Dzieci42K 31700:47:48.40+00:18:119:336.3
499WILK Hubert 672KKNWKOLBUSZOWAM-Junior22M 18200:47:49.45+00:18:129:336.3
500KUPTEL Magda 1170HAJNÓWKAK18-2923K 31800:47:50.00+00:18:129:346.3
501BLAT Janina 40KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGCMOLASK60-6422K 31900:47:58.15+00:18:219:356.3
502GOTOWSKI Rafał 725PAKOŚĆM40-4418M 18300:47:58.45+00:18:219:356.3
503GAWRYLUK Barbara 127HAJNÓWKAK40-4435K 32000:47:59.20+00:18:229:356.3
504LIPIŃSKA Regina 310LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+6K 32100:48:00.65+00:18:239:366.2
505WECHTA Agnieszka 580FOTO-STUDIO WECHTAPOLKOWICEK40-4436K 32200:48:02.65+00:18:259:366.2
506ŚLUSARCZYK Danuta 541WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6916K 32300:48:04.95+00:18:279:366.2
507KAMIEŃSKA Maria 206BIAŁYSTOKK50-5419K 32400:48:07.80+00:18:309:376.2
508PUSTE Puste 59  100:48:09.50+00:18:329:376.2
509RYCHLIK Fabian 457FUNDACJA 'W TE PĘDY'MIĘDZYRZEC PODLASKIM-Dzieci29M 18400:48:10.10+00:18:339:386.2
510DUBOW Angelina 648HAJNÓWKAK18-2924K 32500:48:15.70+00:18:389:396.2
511MACHAJEK Krzysztof 318KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM-Niepełnosprawni(A)6M 18500:48:19.25+00:18:429:396.2
512PUCHŁOWSKA Iwona 681SANTANDER CONSUMER BANKBIAŁYSTOKK40-4437K 32600:48:21.45+00:18:449:406.2
513AMILUSIK Elżbieta 18HAJNÓWKAK40-4438K 32700:48:22.55+00:18:459:406.2
514GINSZT Alina 133HAJNÓWKAK40-4439K 32800:48:24.45+00:18:479:406.2
515OPALA Monika 396GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKIBIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZK40-4440K 32900:48:28.35+00:18:519:416.2
516IWANIUK Piotr 176POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM30-3911M 18600:48:29.05+00:18:529:416.2
517PROKOPOWICZ Małgorzata 438CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Niepełnosprawni(B)12K 33000:48:30.25+00:18:539:426.2
518IWANIUK Justyna 177POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3944K 33100:48:33.00+00:18:559:426.2
519STEPANIUK Gabriela 505HAJNÓWKAK-Dzieci43K 33200:48:33.75+00:18:569:426.2
520NICZYPORUK Irena 375POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6423K 33300:48:33.85+00:18:569:426.2
521KOT Adriana 257HAJNÓWKAK30-3945K 33400:48:38.35+00:19:019:436.2
522KONOPKA Eugeniusz 246PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEM65-6913M 18700:48:39.00+00:19:019:436.2
523AKSIEJUK Paulina 1169HAJNÓWKAK18-2925K 33500:48:42.30+00:19:059:446.2
524NIECHWIEJCZYK Aleksandra 379UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK40-4441K 33600:48:48.75+00:19:119:456.1
525WAWRZYNIUK Elżbieta 578SIEDLCEK60-6424K 33700:48:48.90+00:19:119:456.1
526TOMASZEWSKI Karol 551KKNWKOLBUSZOWAM-Dzieci30M 18800:48:51.50+00:19:149:466.1
527STAWARZ Lucyna 502HAJNÓWKAK55-5924K 33800:48:52.10+00:19:159:466.1
528KULIK Alicja 1114BIAŁYSTOKK-Dzieci44K 33900:48:53.15+00:19:169:466.1
529DRYWULSKA Amelia 1115HAJNÓWKAK-Dzieci45K 34000:48:53.85+00:19:169:466.1
530TUPIEKA Urszula 635SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3946K 34100:48:58.90+00:19:219:476.1
531GLENCNER Mariola 134BIAŁOWIEŻAK30-3947K 34200:48:59.10+00:19:229:476.1
532PETRUK Marzanna 415BIAŁOWIEŻAK50-5420K 34300:49:00.90+00:19:239:486.1
533MAZGAJ Małgorzata 344SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3948K 34400:49:01.90+00:19:249:486.1
534ZIELINKIEWICZ Aleksandra 601KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK30-3949K 34500:49:03.25+00:19:269:486.1
535PANASIUK Jakub 1113BIELSK PODLASKIM-Dzieci31M 18900:49:03.65+00:19:269:486.1
536SACHARCZUK Sandra 1135HAJNÓWKAK-Dzieci46K 34600:49:05.55+00:19:289:496.1
537TERECHOWICZ Maria 637SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3950K 34700:49:06.90+00:19:299:496.1
538ŁAPIŃSKA Renia 313WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6425K 34800:49:07.40+00:19:309:496.1
539SOKOŁOWSKA Małgorzata 487POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)13K 34900:49:07.75+00:19:309:496.1
540KOTOWSKA Anna 258AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK70+7K 35000:49:12.45+00:19:359:506.1
541CYRA Zbigniew 80SKOSZEWOM65-6914M 19000:49:13.95+00:19:369:506.1
542SACHARCZUK Zofia 1088HAJNÓWKAK-Dzieci47K 35100:49:15.85+00:19:389:516.1
543JEDNOCZKO Patrycja 1082HAJNÓWKAK-Dzieci48K 35200:49:18.30+00:19:419:516.1
544PRZYBYŁOWSKA Oliwia 1092HAJNÓWKAK-Dzieci49K 35300:49:18.45+00:19:419:516.1
545CIEŚLIK Ewa 74POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-4442K 35400:49:18.70+00:19:419:516.1
546JAROĆ Elwira 1032HAJNÓWKAK-Junior44K 35500:49:23.95+00:19:469:526.1
547MACIEJUK Julia 1029HAJNÓWKAK-Junior45K 35600:49:24.20+00:19:479:526.1
548MICHAŚ Justyna 625SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4443K 35700:49:24.70+00:19:479:536.1
549TARCZYŃSKI Bogdan 675WĘDRUJĄCE KIIJEŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)12M 19100:49:27.85+00:19:509:536.1
550BOROWIK Gabriela 1047HAJNÓWKAK-Junior46K 35800:49:31.15+00:19:549:546.1
551TICHONIUK Marzena 549HAJNÓWKAK30-3951K 35900:49:31.20+00:19:549:546.1
552HAJDUK Natalia 159POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci50K 36000:49:32.30+00:19:559:546.1
553HANUS Teresa 162KROSNOK-Niepełnosprawni(B)14K 36100:49:34.10+00:19:579:546.1
554JÓŹWIK Patrycja 190WARSZAWAK-Dzieci51K 36200:49:35.20+00:19:589:556.1
555BIELAWSKA Magda 1017HAJNÓWKAK-Junior47K 36300:49:35.25+00:19:589:556.1
556SOKOŁOWSKA Zuzia 488POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Junior48K 36400:49:35.50+00:19:589:556
557ABRAMCZUK Jolanta 1HAJNÓWKAHAJNÓWKAK50-5421K 36500:49:36.20+00:19:599:556
558LEWCZUK Natalia 1134HAJNÓWKAK-Junior49K 36600:49:36.60+00:19:599:556
559MARCZUK Ula 1018HAJNÓWKAK-Junior50K 36700:49:36.75+00:19:599:556
560IWANIUK Ewa 1133HAJNÓWKAK-Junior51K 36800:49:37.50+00:20:009:556
561PIETRUSZKIEWICZ Urszula 420HAJNÓWKAK-Dzieci52K 36900:49:39.35+00:20:029:566
562SAWICKA Izabela 1195HAJNÓWKAK-Junior52K 37000:49:40.85+00:20:039:566
563BILKIEWICZ Julia 1196HAJNÓWKAK-Junior53K 37100:49:40.95+00:20:039:566
564JAŁOZA Mikołaj 1086HAJNÓWKAM-Dzieci32M 19200:49:41.25+00:20:049:566
565RUTA Joanna 686HAJNÓWKAK-Junior54K 37200:49:47.05+00:20:109:576
566SŁUCHOCKI Dawid 483WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)13M 19300:49:47.10+00:20:109:576
567ABRAMCZUK Paulina 2HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2926K 37300:49:50.00+00:20:129:586
568WACHOWICZ Teresa 570POWIAT HAJNOWSKIK55-5925K 37400:49:50.00+00:20:129:586
569STARUŃSKA Wiktoria 1206HAJNÓWKAK-Dzieci53K 37500:49:56.85+00:20:199:596
570KAŁAMAJSKA Barbara 205KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK60-6426K 37600:50:06.30+00:20:2910:016
571MASALSKA Aleksandra 1201HAJNÓWKAK-Junior55K 37700:50:07.70+00:20:3010:016
572KAMIEŃSKI Krzysztof 207BIAŁYSTOKM55-5910M 19400:50:08.00+00:20:3010:016
573GOLONKO Emilia 1197HAJNÓWKAK-Junior56K 37800:50:08.20+00:20:3110:016
574SIEMIACKA Patrycja 1036HAJNÓWKAK-Junior57K 37900:50:09.45+00:20:3210:016
575KĘDZIERSKA Mirosława 225DZIEWULEK65-6917K 38000:50:17.00+00:20:3910:036
576RYBKA Marian 652KOLONIA GRĘZÓWKAM70+9M 19500:50:17.60+00:20:4010:036
577KASJANIUK Luiza 1154HAJNÓWKAK18-2927K 38100:50:19.65+00:20:4210:046
578SAPIESZKO Klaudia 1155HAJNÓWKAK18-2928K 38200:50:20.20+00:20:4310:046
579SADOWSKI Marcin 464POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOM30-3912M 19600:50:25.85+00:20:4810:055.9
580BOGDANOWICZ Joanna 1093HAJNÓWKAK-Dzieci54K 38300:50:28.25+00:20:5110:055.9
581BOGDANOWICZ Joanna 43SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZAHAJNÓWKAK-Dzieci55K 38400:50:28.95+00:20:5110:055.9
582TRUSIEWICZ Karolina 1026HAJNÓWKAK-Junior58K 38500:50:31.00+00:20:5310:065.9
583SAWCZUK Agnieszka 1027HAJNÓWKAK-Junior59K 38600:50:32.70+00:20:5510:065.9
584KLIMIUK Edyta 1142HAJNÓWKAK40-4444K 38700:50:37.15+00:21:0010:075.9
585ALEKSIEJUK Aneta 1216HAJNÓWKAK30-3952K 38800:50:39.50+00:21:0210:085.9
586KACZAN Olga 203POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-6918K 38900:50:46.60+00:21:0910:095.9
587LUTYCZ Irena 312POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-6919K 39000:50:52.95+00:21:1510:105.9
588KORCZ Magdalena 690NAREWK-Dzieci56K 39100:50:57.30+00:21:2010:115.9
589BRANCZEWSKI Wojciech 55NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Niepełnosprawni(A)7M 19700:50:58.10+00:21:2110:115.9
590PANASIUK-KACZOCH Agnieszka 239HAJNÓWKAK50-5422K 39200:50:59.40+00:21:2210:115.9
591OSIPIUK Ewelina 399HAJNÓWKAK18-2929K 39300:51:05.65+00:21:2810:135.9
592SOŁOŚCIUK Helena 492POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-6920K 39400:51:05.70+00:21:2810:135.9
593MAKSYMIUK Monika 323HAJNÓWKAK18-2930K 39500:51:06.80+00:21:2910:135.9
594PLIS Natalia 1034HAJNÓWKAK-Junior60K 39600:51:10.20+00:21:3310:145.9
595PIEKARSKA Martyna 1035HAJNÓWKAK-Junior61K 39700:51:12.40+00:21:3510:145.9
596LESZCZYŃSKA Iwona 304SUPRAŚLK40-4445K 39800:51:16.10+00:21:3910:155.9
597CHWICEWSKA-ARENDT Izabela 71BIAŁYSTOKK40-4446K 39900:51:17.55+00:21:4010:155.8
598PATEJUK Julia 1022HAJNÓWKAK-Junior62K 40000:51:22.00+00:21:4410:165.8
599KENDYŚ Martyna 1019HAJNÓWKAK-Junior63K 40100:51:22.55+00:21:4510:165.8
600TOKAJCZUK Julita 1140HAJNÓWKAK30-3953K 40200:51:23.30+00:21:4610:165.8
601MAŁYS Ilona 657SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3954K 40300:51:24.40+00:21:4710:165.8
602ONISZCZUK Piotr 1141HAJNÓWKAM40-4419M 19800:51:24.45+00:21:4710:165.8
603TOKAJUK Maja 1058HAJNÓWKAK-Dzieci57K 40400:51:25.55+00:21:4810:175.8
604OKSENTOWICZ Dominika 1057HAJNÓWKAK-Dzieci58K 40500:51:26.00+00:21:4810:175.8
605ŁĘCZYCKA Magdalena 315POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci59K 40600:51:41.90+00:22:0410:205.8
606STRYGANEK Walentyna 511POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6427K 40700:51:42.05+00:22:0510:205.8
607SZYŁO Małgorzata 1021HAJNÓWKAK-Junior64K 40800:51:43.20+00:22:0610:205.8
608WIŚNIEWSKA Jolanta 666TWARDORZECZKAK60-6428K 40900:51:45.65+00:22:0810:215.8
609MICHAŁOWSKA Agata 1020HAJNÓWKAK-Junior65K 41000:51:46.25+00:22:0910:215.8
610ARCIUCH Tamara 693SANTANDER CONSUMER BANKZAKRĘTK40-4447K 41100:51:47.75+00:22:1010:215.8
611SZEKALSKA Julia 1053HAJNÓWKAK-Dzieci60K 41200:51:48.65+00:22:1110:215.8
612NIKOŁAJUK Emilia 1072HAJNÓWKAK-Dzieci61K 41300:51:50.00+00:22:1210:225.8
613LESIAK Ewa 299SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3955K 41400:51:56.45+00:22:1910:235.8
614KRAŚKO Natalia 1051HAJNÓWKAK-Dzieci62K 41500:51:58.50+00:22:2110:235.8
615WIŚNIEWSKA Klaudia 1198HAJNÓWKAK18-2931K 41600:52:00.40+00:22:2310:245.8
616CISNOWSKA Angelika 1030HAJNÓWKAK-Junior66K 41700:52:03.55+00:22:2610:245.8
617HUDYKA Ewelina 1166HAJNÓWKAK18-2932K 41800:52:03.85+00:22:2610:245.8
618PIĄTKOWSKA Małgorzata 417KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-6921K 41900:52:05.80+00:22:2810:255.8
619LESZCZYŃSKI Filip 306SUPRAŚLM-Dzieci33M 19900:52:06.65+00:22:2910:255.8
620OMIELIANIUK Patrycja 1164HAJNÓWKAK18-2933K 42000:52:12.20+00:22:3510:265.7
621ONOPIUK Mateusz 1126HAJNÓWKAM-Junior23M 20000:52:15.60+00:22:3810:275.7
622TARARUJ Paulina 1165HAJNÓWKAK18-2934K 42100:52:19.05+00:22:4210:275.7
623FIEDORUK Antonina 113UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6429K 42200:52:22.90+00:22:4510:285.7
624BAGROWSKA Ala 26UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6430K 42300:52:23.40+00:22:4610:285.7
625ANDRIEJUK Gabriel 685M-Dzieci34M 20100:52:23.60+00:22:4610:285.7
626JAKONIUK Bartosz 1098HAJNÓWKAM-Dzieci35M 20200:52:24.15+00:22:4710:295.7
627WEREMIUK Nadzieja 581UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6431K 42400:52:25.05+00:22:4810:295.7
628BISZCZUK Nina 39POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6432K 42500:52:25.30+00:22:4810:295.7
629AMILUSIK Magdalena 17HAJNÓWKAK18-2935K 42600:52:28.40+00:22:5110:295.7
630KECZYŃSKI Mikołaj 1127HAJNÓWKAM-Dzieci36M 20300:52:29.30+00:22:5210:305.7
631MICHALCZYK Lidia 352KATOWICEK45-4937K 42700:52:45.70+00:23:0810:335.7
632CYBULSKA Ewa 78CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-5926K 42800:52:51.35+00:23:1410:345.7
633MARGAŃSKA Stanisława 336KKNWKOLBUSZOWAK70+8K 42900:53:01.95+00:23:2410:365.7
634RYBACZEK Izabela 1162HAJNÓWKAK18-2936K 43000:53:07.70+00:23:3010:375.6
635ALEKSIEJUK Witold 14POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM60-6412M 20400:53:08.30+00:23:3110:375.6
636MICHALAK Elżbieta 350CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-5927K 43100:53:20.55+00:23:4310:405.6
637BRANCZEWSKI Rafał 56NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci37M 20500:53:21.75+00:23:4410:405.6
638NIEBRZEGOWSKI Grzegorz 377AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)14M 20600:53:21.95+00:23:4410:405.6
639KINDZIUK Barbara 1209HAJNÓWKAK18-2937K 43200:53:26.45+00:23:4910:415.6
640ANDREJCZYK Halina 20POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+9K 43300:53:30.10+00:23:5310:425.6
641SIOMKO Łukasz 1152HAJNÓWKAM-Dzieci38M 20700:53:31.70+00:23:5410:425.6
642GRYKA Ula 152NAREWK30-3956K 43400:53:32.30+00:23:5510:425.6
643DROP Mieczysław 103PAKOŚĆM70+10M 20800:53:37.30+00:24:0010:435.6
644GARBACKA Cecylia 124KKNWKOLBUSZOWAK65-6922K 43500:53:42.00+00:24:0410:445.6
645OLESZCZUK Helena 1153HAJNÓWKAK50-5423K 43600:53:46.90+00:24:0910:455.6
646DĄBROWSKA Jadwiga 93POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-5928K 43700:53:48.45+00:24:1110:455.6
647HORNOSTAJ Irena 169POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-5929K 43800:53:49.50+00:24:1210:465.6
648LEWCZUK Alina 308POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK50-5424K 43900:53:49.85+00:24:1210:465.6
649JERZYK Irena 189POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-5930K 44000:53:50.55+00:24:1310:465.6
650KURYŁO Maria 148HAJNÓWKAK55-5931K 44100:53:50.75+00:24:1310:465.6
651ZAŃ Jolanta 598SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3957K 44200:53:51.55+00:24:1410:465.6
652GOLONKO Magda 1160HAJNÓWKAK18-2938K 44300:53:56.25+00:24:1910:475.6
653NIEWIADOMSKA Natalia 1163HAJNÓWKAK18-2939K 44400:53:56.30+00:24:1910:475.6
654NAZARUK Lidia 373POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+10K 44500:54:01.80+00:24:2410:485.6
655BLASSAT Uta 647OLDENBURGK70+11K 44600:54:02.70+00:24:2510:485.6
656TROCHIMIUK Leontyna 554POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+12K 44700:54:07.55+00:24:3010:495.5
657WORONIECKA Zofia 1097HAJNÓWKAK-Dzieci63K 44800:54:10.35+00:24:3310:505.5
658SKORUK Antonina 163HAJNÓWKAK70+13K 44900:54:18.95+00:24:4110:515.5
659DMITRUK Anna 97HAJNÓWKAK40-4448K 45000:54:24.50+00:24:4710:525.5
660RABECKA Maria 443HAJNÓWKAK70+14K 45100:54:39.05+00:25:0210:555.5
661MAZERSKI Ryszard 343LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-6915M 20900:54:39.95+00:25:0210:555.5
662KALINOWSKA Danuta 204UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-6923K 45200:54:43.75+00:25:0610:565.5
663CZYŻEWSKA Halina 85POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+15K 45300:54:50.75+00:25:1310:585.5
664CIEŚLIK Maria 1090HAJNÓWKAK-Dzieci64K 45400:54:58.25+00:25:2110:595.5
665NOWALIŃSKA Marysia 387FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKK-Dzieci65K 45500:54:59.40+00:25:2210:595.5
666NIECIECKI Karol 380POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM55-5911M 21000:54:59.80+00:25:2211:005.5
667WASILUK Magdalena 1102HAJNÓWKAK-Dzieci66K 45600:55:00.60+00:25:2311:005.5
668GŁOWACKA Natalia 1099HAJNÓWKAK-Dzieci67K 45700:55:01.30+00:25:2411:005.5
669KONOPKA Maria 245PKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK65-6924K 45800:55:06.95+00:25:2911:015.4
670KACPRZAK Nina 202POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-6925K 45900:55:29.00+00:25:5111:055.4
671WERESZCZUK Agnieszka 582PUKS JEDYNKA ŁOSICEŁOSICEK55-5932K 46000:55:31.15+00:25:5411:065.4
672CHMIELEWSKA Ela 67POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-6926K 46100:56:01.50+00:26:2411:125.4
673JĘDRZEJCZAK Bartosz 1056HAJNÓWKAM-Dzieci39M 21100:56:01.85+00:26:2411:125.4
674KABASA Leszek 201POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM45-4923M 21200:56:12.90+00:26:3511:145.3
675SZPILKO Mirosława 1204HAJNÓWKAK40-4449K 46200:56:17.45+00:26:4011:155.3
676BOJKO-PIETROCZUK Bogusława 1203HAJNÓWKAK45-4938K 46300:56:18.15+00:26:4111:155.3
677ŁYSAKOWSKA Katarzyna 317POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3958K 46400:56:18.55+00:26:4111:155.3
678TUZIMEK Adam 558KURÓWM-Dzieci40M 21300:56:18.65+00:26:4111:155.3
679GARUSTOWICZ Emilia 126HAJNÓWKAK30-3959K 46500:56:20.45+00:26:4311:165.3
680GRYGOLUK Irena 1038HAJNÓWKAK45-4939K 46600:56:22.20+00:26:4511:165.3
681NOWALIŃSKI Piotrek 388FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)8M 21400:56:25.55+00:26:4811:175.3
682HORYZA Edyta 641SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4450K 46700:56:26.15+00:26:4911:175.3
683BOBKIEWICZ Aleksandra 42POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK70+16K 46800:56:36.00+00:26:5811:195.3
684PAWLUCZUK Grażyna 412HAJNÓWKAK55-5933K 46900:57:01.15+00:27:2411:245.3
685MARKIEWICZ Bożena 337HAJNÓWKAK45-4940K 47000:57:03.40+00:27:2611:245.3
686STAWARZ Jolanta 501HAJNÓWKAK50-5425K 47100:57:03.55+00:27:2611:245.3
687WRZOSEK Weronika 595HAJNÓWKAK-Dzieci68K 47200:57:05.30+00:27:2811:255.3
688WRZOSEK Julia 596HAJNÓWKAK-Junior67K 47300:57:06.15+00:27:2911:255.3
689BUJEK Barbara 60HAJNÓWKAK30-3960K 47400:57:20.30+00:27:4311:285.2
690PRZYBYŁA Gabriel 1070HAJNÓWKAM-Dzieci41M 21500:57:26.30+00:27:4911:295.2
691BOROWIK Anna 49HAJNÓWKAK30-3961K 47500:57:33.70+00:27:5611:305.2
692KULOK Karolina 639SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK18-2940K 47600:57:35.15+00:27:5811:315.2
693KINDZIUK Ewelina 233WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK18-2941K 47700:57:39.85+00:28:0211:315.2
694KONDRACIUK Maciej 474NAREWM-Dzieci42M 21600:57:42.75+00:28:0511:325.2
695NAWROCKA Danuta 613DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK70+17K 47800:57:52.50+00:28:1511:345.2
696KLIMOWICZ Jakub 1190HAJNÓWKAM-Junior24M 21700:57:58.50+00:28:2111:355.2
697KENDYŚ Justyna 218HAJNÓWKAK18-2942K 47900:58:05.60+00:28:2811:375.2
698RYBKA Teresa 653KOLONIA GRĘZÓWKAK-Niepełnosprawni(B)15K 48000:58:10.40+00:28:3311:385.2
699KRYSIUK Rafał 1200HAJNÓWKAM-Junior25M 21800:58:26.25+00:28:4911:415.1
700NOWAK Urszula 1138HAJNÓWKAK30-3962K 48100:58:50.35+00:29:1311:465.1
701BOGDANOWICZ Iwona 1139HAJNÓWKAK40-4451K 48200:58:54.85+00:29:1711:475.1
702SASIN Monika 638SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK18-2943K 48300:59:02.25+00:29:2511:485.1
703JURCZUK Dorota 199HAJNÓWKAK-Dzieci69K 48400:59:07.35+00:29:3011:495.1
704LEŚKO Weronika 1212HAJNÓWKAK-Junior68K 48500:59:37.65+00:30:0011:555
705DUDEK-TARNOWSKA Iwona 630SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK55-5934K 48600:59:50.90+00:30:1311:585
706NOWAK Mateusz 385KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGBUKOWIECM-Dzieci43M 21900:59:58.45+00:30:2111:595
707MICHAŁOWSKA Krystyna 354POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK40-4452K 48700:59:59.00+00:30:2111:595
708KIŚLAK Krystyna 1214HAJNÓWKAK50-5426K 48801:00:11.40+00:30:3412:025
709ŁUKASZUK Bartosz 1012HAJNÓWKAM-Junior26M 22001:00:13.20+00:30:3612:025
710WILUK Szymon 1015HAJNÓWKAM-Junior27M 22101:00:15.65+00:30:3812:035
711ŚLĄSKI Paweł 1211HAJNÓWKAM18-2913M 22201:00:17.55+00:30:4012:035
712ZAREMBSKI Mateusz 1002HAJNÓWKAM-Junior28M 22301:00:46.50+00:31:0912:094.9
713ŚWIDERSKI Marek 546WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)15M 22401:00:47.00+00:31:0912:094.9
714BLICHARZ Gosia 41HAJNÓWKAK18-2944K 48901:01:24.35+00:31:4712:174.9
715GRYCIUK Karolina 146HAJNÓWKAK18-2945K 49001:01:26.70+00:31:4912:174.9
716TARCZYŃSKA Helena 674WĘDRUJĄCE KIIJEŁUKÓWK-Niepełnosprawni(B)16K 49101:01:49.65+00:32:1212:224.9
717BUJEK Aleksandra 61HAJNÓWKAK-Dzieci70K 49201:02:02.35+00:32:2512:244.8
718KRYSZTOFIAK Maja 277HAJNÓWKAK-Dzieci71K 49301:02:12.70+00:32:3512:264.8
719KOPYŚĆ Paula 249AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWK-Junior69K 49401:02:25.10+00:32:4812:294.8
720LEONIUK Amelka 298POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci72K 49501:02:49.45+00:33:1212:334.8
721LEONIUK Ewa 297POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3963K 49601:02:51.85+00:33:1412:344.8
722OWERCZUK Agnieszka 1009HAJNÓWKAK-Junior70K 49701:03:18.35+00:33:4112:394.7
723KRAŚKO Katarzyna 1010HAJNÓWKAK-Junior71K 49801:03:18.60+00:33:4112:394.7
724KACZOCH Adam 649HAJNÓWKAM-Dzieci44M 22501:04:52.75+00:35:1512:584.6
725SADOWSKA Julia 461POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOK-Dzieci73K 49901:04:53.35+00:35:1612:584.6
726SADOWSKA Barbara 460POWIAT HAJNOWSKIPOSTOŁOWOK30-3964K 50001:04:54.15+00:35:1712:584.6
727BLASSAT Walter 646OLDENBURGM70+11M 22601:04:57.00+00:35:1912:594.6
728RYGOROWICZ Eugeniusz 459POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM70+12M 22701:08:10.40+00:38:3313:384.4
729WASIAK Aleksandra 1213HAJNÓWKAK-Dzieci74K 50101:10:28.50+00:40:5114:054.3
730WASIAK Krystyna 1217HAJNÓWKAK40-4453K 50201:10:30.10+00:40:5314:064.3
731JAŁOŻA Grażyna 1215HAJNÓWKAK40-4454K 50301:10:47.15+00:41:1014:094.2
732SZERENOS Aleksandra 519HAJNÓWKAK-Dzieci75K 50401:20:45.95+00:51:0816:093.7
733SZERENOS Julia 520HAJNÓWKAK-Dzieci76K 50501:21:01.45+00:51:2416:123.7
734SZERENOS Joanna 518HAJNÓWKAK30-3965K 50601:21:04.90+00:51:2716:133.7
735SZOTA Marta 1199HAJNÓWKAK-Junior72K 50701:22:46.00+00:53:0816:333.6
736MIROŃCZUK-CHODAKOWSKA Iwona 361BIAŁYSTOKK30-3966K 50802:00:24.00+01:30:4624:042.5
737SOBOTKA Wiktoria 486HAJNÓWKAK-Junior73K 50902:03:42.40+01:34:0524:442.4
738FRANKOWICZ Ewelina 1003HAJNÓWKAK-Junior74K 51002:06:25.75+01:36:4825:172.4
739WIERTEL Natalia 1175HAJNÓWKAK-Junior75K 51102:08:34.75+01:38:5725:422.3
740IWACIK Roksana 1194HAJNÓWKAK-Junior76K 51202:08:44.50+01:39:0725:442.3
741WASZCZUK Mateusz 1189HAJNÓWKAM-Junior29M 22802:18:02.50+01:48:2527:362.2
742BORNECKI Bartosz 1054HAJNÓWKAM-Dzieci45M 22902:19:34.00+01:49:5627:542.1
743LECHOCIŃSKI Tomasz 293HAJNÓWKAM40-4420M 23002:27:17.95+01:57:4029:272
744WERPACHOWSKI Bogdan 663HAJNÓWKAM50-5416M 231   
DQADAMCZYK Adam 5PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-69100:33:30.50 DQ--
DQIWANIUK Julia 172LO Z DNJB W HAJNÓWCELIPINYK-Junior100:38:46.15 DQ--
DQIWANIUK Halina 174ZESPÓL SZKÓŁ Z DNJB W HAJNÓWCELIPINYK50-54100:40:12.85 DQ--
DQŚCIBISZ Bogdan 538KS METRACO POLKOWICESOSNOWIECM70+100:47:33.90 DQ--
DQPANASIUK Joanna 407POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-39100:48:03.10 DQ--
DQONISKIEWICZ Ola 394POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci100:49:36.05 DQ--
DNCKĘDZIERSKA Edyta 223PFNWGDAŃSKK40-4400:39:10.80--
Znaleziono 751 wynik(ów)