Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-09-09 |
Miejsce : | Hajnówka |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 905 |
Wystartowało : | 751 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 750 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILIPOWICZ Natalia | 1078 | BIAŁYSTOK | K-Dzieci | |||
2 | OLESZCZUK Helena | 1153 | HAJNÓWKA | K50-54 | |||
3 | MICHAŁOWSKA Krystyna | 354 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K40-44 | ||
4 | ARCIUCH Tamara | 693 | SANTANDER CONSUMER BANK | ZAKRĘT | K40-44 | ||
5 | SZYCKO Oliwia | 529 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K-Dzieci | ||
6 | ŚLUSARCZYK Karolina | 544 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Dzieci | ||
7 | DRAŁUS Magdalena | 102 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | DOMATKÓW | K-Dzieci | ||
8 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 378 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Dzieci | ||
9 | BACHMAT Magdalena | 1087 | BIELSK PODLASKI | K-Dzieci | |||
10 | KHARYTANIUK Anastasiya | 227 | PROWERTEL | GRODNO | K-Dzieci | ||
11 | JURCZUK Dorota | 199 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
12 | KORCZ Magdalena | 690 | NAREW | K-Dzieci | |||
13 | MACZKOWSKA Zofia | 321 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K-Dzieci | ||
14 | OLEJNICKA Marcelina | 1095 | BIAŁYSTOK | K-Dzieci | |||
15 | KIERDELEWICZ Aleksandra | 230 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
16 | WORONIECKA Zofia | 1097 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
17 | MUDER Gabriela | 369 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | K-Dzieci | ||
18 | SIEWIERENIUK Martyna | 1091 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
19 | BOGDANOWICZ Joanna | 43 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
20 | ACKIEWICZ Gabriela | 3 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
21 | BOGDANOWICZ Joanna | 1093 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
22 | JEDNOCZKO Patrycja | 1082 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
23 | CIEŚLIK Maria | 1090 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
24 | PAWŁOWSKA Gabriela | 413 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | BUKOWIEC | K-Dzieci | ||
25 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 332 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Dzieci | ||
26 | ADAMSKA Anna | 11 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K-Dzieci | ||
27 | KORCZ Marta | 691 | NAREW | K-Dzieci | |||
28 | KĘDYŚ Anna | 221 | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
29 | SZYBUT Weronika | 528 | POTĘGOWO | K-Dzieci | |||
30 | BUJEK Aleksandra | 61 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
31 | KLIMIUK Amelia | 1094 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
32 | TYSZKO Aleksandra | 561 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
33 | KRYSZTOFIAK Maja | 277 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
34 | SADOWSKA Weronika | 462 | POWIAT HAJNOWSKI | POSTOŁOWO | K-Dzieci | ||
35 | PIETRUSZKIEWICZ Urszula | 420 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
36 | SAMOJLIK Jagna | 469 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
37 | LESIUK Maria | 301 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Dzieci | ||
38 | WARUSZEWSKA Maja | 572 | TCZEW | K-Dzieci | |||
39 | ŁĘCZYCKA Magdalena | 315 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
40 | KLIMIUK Edyta | 1142 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
41 | PRZYBYŁOWSKA Oliwia | 1092 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
42 | NOWALIŃSKA Marysia | 387 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | K-Dzieci | ||
43 | WASILUK Magdalena | 1102 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
44 | CZUBASZEK Julka | 83 | WĘDRUJĄCE KIIJE | CZERŚL | K-Dzieci | ||
45 | GŁOWACKA Natalia | 1099 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
46 | KOZŁOWSKA Maja | 264 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
47 | DRYWULSKA Amelia | 1115 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
48 | STACHULEC Natalia | 1122 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
49 | ADAMSKA Liwia | 8 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
50 | LUBOWIDZKA Kornelia | 1117 | BIAŁYSTOK | K-Dzieci | |||
51 | WALESIUK Julia | 1120 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
52 | SACHARCZUK Zofia | 1088 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
53 | JÓŹWIK Patrycja | 190 | WARSZAWA | K-Dzieci | |||
54 | SZERENOS Aleksandra | 519 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
55 | HAJDUK Natalia | 159 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
56 | KULIK Alicja | 1114 | BIAŁYSTOK | K-Dzieci | |||
57 | ZIELINKIEWICZ Wiktoria | 600 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K-Dzieci | ||
58 | SZERENOS Joanna | 518 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
59 | SZERENOS Julia | 520 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
60 | TOKAJUK Maja | 1058 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
61 | ZIUZIA Halina | 1119 | BIAŁYSTOK | K-Dzieci | |||
62 | STEPANIUK Gabriela | 505 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
63 | OKSENTOWICZ Dominika | 1057 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
64 | KOT Adriana | 257 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
65 | KAŹMIERCZAK Lena | 217 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K-Dzieci | ||
66 | SACHARCZUK Sandra | 1135 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
67 | WRZOSEK Julia | 596 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
68 | WRZOSEK Weronika | 595 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
69 | BOGDANOWICZ Iwona | 1139 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
70 | SADOWSKA Julia | 461 | POWIAT HAJNOWSKI | POSTOŁOWO | K-Dzieci | ||
71 | SADOWSKA Barbara | 460 | POWIAT HAJNOWSKI | POSTOŁOWO | K30-39 | ||
72 | TOKAJCZUK Julita | 1140 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
73 | NOWAK Urszula | 1138 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
74 | SOBOTKA Wiktoria | 486 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
75 | FRANKOWICZ Ewelina | 1003 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
76 | NACZK Wiktoria | 370 | DYNAMIC | LĘBORK | K-Junior | ||
77 | WIERTEL Natalia | 1175 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
78 | IWACIK Roksana | 1194 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
79 | SZOTA Marta | 1199 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
80 | BIK Katarzyna | 37 | KS METRACO POLKOWICE | KSIĘGINICE | K-Junior | ||
81 | SZEWCZYK Julia | 521 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | K-Junior | ||
82 | CHARKIEWICZ Oksana | 66 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
83 | NOWALIŃSKA Anastazja | 386 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | K-Junior | ||
84 | SOKOŁOWSKA Zuzia | 488 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Junior | ||
85 | LINCZUK Julia | 1049 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
86 | STEFANIUK Weronika | 503 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
87 | SZWARC Natalia | 526 | BIELSK PODLASKI | K-Junior | |||
88 | ZINKIEWICZ Aleksandra | 604 | BIELSK PODLASKI | K-Junior | |||
89 | OPALA Julia | 395 | GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKI | BIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZ | K-Junior | ||
90 | SACHON Anna | 1042 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
91 | PAWŁOWSKA Sara | 414 | BIELSK PODLASKI | K-Junior | |||
92 | LEWCZUK Weronika | 1130 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
93 | KLIMIUK Justyna | 237 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
94 | DZIEDZIK Patrycja | 109 | SIEMIANÓWKA | K-Junior | |||
95 | LEMBERG Sandra | 1129 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
96 | MASALSKA Emilia | 338 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
97 | OSTROWIERCH Nina | 400 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
98 | ORZECHOWSKA Julia | 398 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K-Junior | ||
99 | SAKOWICZ Natalia | 465 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
100 | KORCZ Aleksandra | 1125 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
101 | BOROWIK Gabriela | 1047 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
102 | KOPYŚĆ Paula | 249 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Junior | ||
103 | STOLARSKA Joanna | 509 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Junior | ||
104 | PIWOWARCZYK Weronika | 1043 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
105 | GIERASINIUK Martyna | 1044 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
106 | IGNACIUK Julita | 1048 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
107 | IWANIUK Ewa | 1133 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
108 | RUTA Joanna | 686 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
109 | LEWCZUK Natalia | 1134 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
110 | RAKUĆ Angelika | 445 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K18-29 | ||
111 | CHARKIEWICZ Urszula | 659 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
112 | AMILUSIK Magdalena | 17 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
113 | HISZPAŃSKA Katarzyna | 165 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K18-29 | ||
114 | KINDZIUK Ewelina | 233 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K18-29 | ||
115 | NAZARUK Anna | 371 | CZEREMCHA | K18-29 | |||
116 | GAŁAŚ Joanna | 122 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K18-29 | ||
117 | TOCZYŃSKA Natalia | 550 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K18-29 | ||
118 | FIGURSKA Dominika | 114 | FACE NORDIC WALKING TEAM | ŁÓDŹ | K18-29 | ||
119 | KARPIUK Julita | 661 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
120 | BRZĄKAŁA Natalia | 58 | Z KIJKAMI NAM PO DRODZE | KATOWICE | K18-29 | ||
121 | DUBOW Angelina | 648 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
122 | MAKSYMIUK Monika | 323 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
123 | KĘDYŚ Magdalena | 222 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
124 | ROSZCZENKO Magdalena | 450 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
125 | OSIPIUK Ewelina | 399 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
126 | KOWALSKA Elwira | 262 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
127 | GRYCIUK Karolina | 146 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
128 | TRESZCZOTKA Wioletta | 552 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
129 | BLICHARZ Gosia | 41 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
130 | KSIĄŻEK Dominika | 280 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | K18-29 | ||
131 | KENDYŚ Justyna | 218 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
132 | KUZICH Volha | 286 | NORDIC BREST | BREST | K18-29 | ||
133 | KULOK Karolina | 639 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K18-29 | ||
134 | MANDZIUK Anna | 329 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | K18-29 | ||
135 | SASIN Monika | 638 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K18-29 | ||
136 | GŁOMBICA Ewa | 135 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | K30-39 | ||
137 | BRANCZEWSKA Ewa | 54 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K30-39 | ||
138 | WILCZEK Anna | 587 | SANTANDER CONSUMER BANK | SZCZYTNO | K30-39 | ||
139 | JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna | 188 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | MIĘDZYRZEC PODLASKI | K30-39 | ||
140 | WARPAS Barbara | 628 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
141 | KRECZMER Marzena | 269 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K30-39 | ||
142 | ACKIEWICZ Marta | 4 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
143 | DOLNA Ewelina | 360 | KSK ŻYJ AKTYWNIE | KOŁCZYGŁOWY | K30-39 | ||
144 | KIERDELEWICZ Irena | 231 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
145 | REJMAN Dorota | 560 | FACE NORDIC WALKING TEAM / UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKING | TARNOBRZEG | K30-39 | ||
146 | WĘCKO Dorota | 583 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
147 | GRZEGORZEWSKA Aneta | 153 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K30-39 | ||
148 | SZYMCZYK Magdalena | 534 | DYNAMIC | SIEDLCE | K30-39 | ||
149 | LENCZEWSKA Anna | 296 | SZTUMSKIE POLE | K30-39 | |||
150 | WIESZOŁEK Ewelina | 586 | IZBICKO | K30-39 | |||
151 | TUZIMEK Agata | 557 | KURÓW | K30-39 | |||
152 | RYCHLIK Magdalena | 455 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
153 | DAWIDZIUK Ewa | 92 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
154 | LESIAK Ewa | 299 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
155 | ORZECH Agnieszka | 621 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
156 | PANASIUK-KACZOCH Agnieszka | 239 | HAJNÓWKA | K50-54 | |||
157 | SZYBUT Roma | 527 | POTĘGOWO | K30-39 | |||
158 | MAŁYS Ilona | 657 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
159 | NOSALIK Katarzyna | 383 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K30-39 | ||
160 | UKLEJEWSKA Agnieszka | 562 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K30-39 | ||
161 | ŁĘCZYCKA Agnieszka | 314 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
162 | JAKONIUK Emily | 179 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
163 | SZOSTEK Anna | 522 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SIEDLCE | K30-39 | ||
164 | JAKUBOWSKA Edyta | 180 | BIAŁYSTOK | K30-39 | |||
165 | PISZCZATOWSKA Elżbieta | 427 | BIAŁYSTOK | K30-39 | |||
166 | GRYKA Ula | 152 | NAREW | K30-39 | |||
167 | KONDRACIUK Magdalena | 244 | NAREW | K30-39 | |||
168 | KORCZ Marzena | 250 | NAREW | K30-39 | |||
169 | ZIN-PARFIENIUK Ewa | 605 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
170 | GLENCNER Mariola | 134 | BIAŁOWIEŻA | K30-39 | |||
171 | SAMOJLIK Justyna | 468 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
172 | TICHONIUK Marzena | 549 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
173 | GARUSTOWICZ Emilia | 126 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
174 | ŁYSAKOWSKA Katarzyna | 317 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
175 | TUPIEKA Urszula | 635 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
176 | TERECHOWICZ Maria | 637 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
177 | ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata | 636 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
178 | ABRAMCZUK Paulina | 2 | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | ||
179 | DĘBSKA Małgorzata | 631 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
180 | BOROWIK Anna | 49 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
181 | DZIEDIEWICZ Natalia | 108 | GRODNO | K30-39 | |||
182 | ZAŃ Jolanta | 598 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
183 | MAZGAJ Małgorzata | 344 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
184 | BUJEK Barbara | 60 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
185 | SHESHKA Alena | 471 | GRODNO | K30-39 | |||
186 | KONARSKA Agata | 622 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | ||
187 | TROCHIMCZUK Anna | 680 | SANTANDER CONSUMER BANK | BIAŁYSTOK | K30-39 | ||
188 | ADAMSKA Marzena | 7 | SANTANDER CONSUMER BANK | TORUŃ | K30-39 | ||
189 | ZIELINKIEWICZ Aleksandra | 601 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K30-39 | ||
190 | GAWRYLUK Barbara | 127 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
191 | PUCHŁOWSKA Iwona | 681 | SANTANDER CONSUMER BANK | BIAŁYSTOK | K40-44 | ||
192 | PASZKOWSKA Agnieszka | 411 | LUBLIN CHODZI Z KIJKAMI | LUBLIN | K30-39 | ||
193 | PANASIUK Grażyna | 406 | GRODNO | K30-39 | |||
194 | STASZCZAK Agnieszka | 499 | LUBLIN CHODZI Z KIJKAMI | LUBLIN | K30-39 | ||
195 | WAWRZYNIAK Anna | 576 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K40-44 | ||
196 | BRONOWICKA Magdalena | 624 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-44 | ||
197 | KAŹMIERCZAK Żanetta | 215 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K40-44 | ||
198 | ZAŃKO Katarzyna | 599 | KS METRACO POLKOWICE | RADZYŃ PODLASKI | K40-44 | ||
199 | KĘDZIERSKA Barbara | 224 | DZIEWULE | K40-44 | |||
200 | GROCHOWSKA-WYRĘBAK Arleta | 682 | SIEDLCEP | K40-44 | |||
201 | BURNA Iweta | 65 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | K40-44 | ||
202 | GIERSZEWSKA Magdlena | 644 | KSK ŻYJ AKTYWNIE | KOŁCZYGŁOWY | K40-44 | ||
203 | JÓŹWIAK Marianna | 191 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | KĘDZIERSKA Edyta | 223 | PFNW | GDAŃSK | K40-44 | ||
205 | CIEŚLIK Ewa | 74 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K40-44 | ||
206 | WECHTA Agnieszka | 580 | FOTO-STUDIO WECHTA | POLKOWICE | K40-44 | ||
207 | MATLEWSKA Aga | 340 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | K40-44 | ||
208 | MUDER Iwona | 368 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | K40-44 | ||
209 | DMITRUK Anna | 97 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
210 | KOZŁOWSKA Elżbieta | 265 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
211 | KRIWOPUST Irina | 272 | GRODNO | K40-44 | |||
212 | CIEŚLIK-SZKLARSKA Agnieszka | 689 | TRZEBNICA | K40-44 | |||
213 | HORYZA Edyta | 641 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-44 | ||
214 | SZYNKIEWICZ Katarzyna | 535 | KOSZALIN | K40-44 | |||
215 | SAKOWSKA Krystyna | 466 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | ||
216 | MICHAŚ Justyna | 625 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-44 | ||
217 | BOROWSKA Agnieszka | 50 | BIELSK PODLASKI | K40-44 | |||
218 | NIEWIADOMSKA Małgorzata | 381 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
219 | WRZOSEK Ewa | 594 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
220 | GINSZT Alina | 133 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
221 | SKOWROŃSKA-GIZIEWICZ Edyta | 480 | BIAŁYSTOK | K40-44 | |||
222 | HOMONIEC Ewa | 168 | SANTANDER CONSUMER BANK | PISZ | K40-44 | ||
223 | AMILUSIK Elżbieta | 18 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
224 | MOCZULSKA Monika | 667 | ŁOSICE | K40-44 | |||
225 | KUREK Monika | 623 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-44 | ||
226 | MĘCZYŃSKA Katarzyna | 348 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | K40-44 | ||
227 | GUL-BOGACZ Jolanta | 155 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K40-44 | ||
228 | PIETRUSZKIEWICZ Anna | 419 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
229 | ZAWIEJA Alicja | 633 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-44 | ||
230 | NIECHWIEJCZYK Aleksandra | 379 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K40-44 | ||
231 | GĄSOWSKA Walentyna | 130 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K40-44 | ||
232 | JAŁOZA Ewa | 181 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
233 | KOPACZ Elżbieta | 247 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K40-44 | ||
234 | FRĄCZEK Luiza | 118 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K40-44 | ||
235 | KULA Monika | 282 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K40-44 | ||
236 | HAJDUK Katarzyna | 158 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
237 | LESZCZYŃSKA Iwona | 304 | SUPRAŚL | K40-44 | |||
238 | OPALA Monika | 396 | GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKI | BIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZ | K40-44 | ||
239 | CHWICEWSKA-ARENDT Izabela | 71 | BIAŁYSTOK | K40-44 | |||
240 | GWAREK Anita | 157 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | ||
241 | KHARYTANIUK Ludmila | 228 | PROWERTEL | GRODNO | K45-49 | ||
242 | BIEGAJŁO Małgorzata | 34 | PABIANICE | K45-49 | |||
243 | KOWALCZYK Edyta | 259 | KS METRACO POLKOWICE | WAŁBRZYCH | K45-49 | ||
244 | KWAŚNA Małgorzata | 289 | CHODZĘ Z SERCEM | BORKI | K45-49 | ||
245 | BARTUSIK-URBAN Jadwiga | 29 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K45-49 | ||
246 | SITKO Małgorzata | 475 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K45-49 | ||
247 | KOSICKA Beata | 254 | BRAK | ROKIETNICA | K45-49 | ||
248 | POLEWCZAK Aneta | 430 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K45-49 | ||
249 | KARASIŃSKA Alicja | 668 | NOVI SIEDLCE | SIEDLCE | K45-49 | ||
250 | LATO Agnieszka | 677 | WĘDRUJĄCE KIIJE | ŁUKÓW | K45-49 | ||
251 | MIKITIUK Beata | 358 | KIJOWA PARA | KOSZALIN | K45-49 | ||
252 | DZIUBA Alina | 110 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K45-49 | ||
253 | KORZENIOWSKA Aldona | 253 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | ||
254 | RÓŻYCKA Beata | 454 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | ||
255 | ROMAŃCZUK Agnieszka | 449 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SIEDLCE | K45-49 | ||
256 | PIOTROWSKA Joanna | 548 | PASJA NORDIC WALKING | K45-49 | |||
257 | KANIOWSKA Beata | 208 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | ||
258 | PIÓRO Ewa | 424 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | K45-49 | ||
259 | STOLARSKA Magdalena | 508 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | ||
260 | PIĄTEK Renata | 687 | BIAŁA PODLASKA | K45-49 | |||
261 | MELNIK Renata | 347 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | ||
262 | ŚWIĆ Joanna | 545 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | ||
263 | DANILUK Krystyna | 91 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K45-49 | ||
264 | SAŁAGA Joanna | 467 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | ||
265 | GRABOWSKA Bożena | 140 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | ||
266 | CHOINKA Bożena | 640 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K45-49 | ||
267 | KRYSZCZUK Marzena | 275 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SIEDLCE | K45-49 | ||
268 | WAWEREK Renata | 575 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K45-49 | ||
269 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 540 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K45-49 | ||
270 | BORKOWSKA Małgorzata | 48 | SIEDLCE | K45-49 | |||
271 | LASZCZYŃSKA Agata | 292 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K45-49 | ||
272 | MICHALCZYK Lidia | 352 | KATOWICE | K45-49 | |||
273 | RAUS-KRUPA Małgorzata | 447 | KATOWICE | K45-49 | |||
274 | MOROZ-KECZYŃSKA Ewa | 645 | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
275 | GIEMZA Barbara | 131 | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
276 | MARCINIUK Katarzyna | 330 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K45-49 | ||
277 | KREFT Jolanta | 270 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K50-54 | ||
278 | MALKIEWICZ Małgorzata | 643 | KSK ŻYJ AKTYWNIE | KOŁCZYGŁOWY | K50-54 | ||
279 | MARKHEVICH Halina | 654 | GRODNO | K50-54 | |||
280 | PAJDOSZ Anna | 404 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K50-54 | ||
281 | KOWALSKA Bronisława | 261 | UNIA MIAST | STRZEBIŃ | K50-54 | ||
282 | ZAGALSKA Aldona | 665 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K40-44 | ||
283 | LESIŃSKA Marzenna | 300 | KS METRACO POLKOWICE | OLSZANY | K50-54 | ||
284 | WOROCH Jolanta | 593 | DOPIEWO | DOPIEWO | K50-54 | ||
285 | FOJCIK Gabriela | 116 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING | RYBNIK | K50-54 | ||
286 | POLKOWSKA Katarzyna | 433 | SIEDLCE | K50-54 | |||
287 | BORKOWSKA Lidia | 47 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SIEDLCE | K50-54 | ||
288 | ABRAMCZUK Jolanta | 1 | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K50-54 | ||
289 | MARKIEWICZ Bożena | 337 | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
290 | GOTÓWKO Iwona | 138 | STUDZIANKI | K50-54 | |||
291 | GÓRSKA Violetta | 139 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K50-54 | ||
292 | KARANOS Celina | 209 | HAJNÓWKA | K50-54 | |||
293 | HOLECKA Beata | 166 | KATOWICE | K50-54 | |||
294 | STAWARZ Jolanta | 501 | HAJNÓWKA | K50-54 | |||
295 | PAWLUCZUK Grażyna | 412 | HAJNÓWKA | K55-59 | |||
296 | KAMIEŃSKA Maria | 206 | BIAŁYSTOK | K50-54 | |||
297 | HINEBORG Bogumiła | 164 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | ||
298 | BOJARCZUK Elżbieta | 45 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K50-54 | ||
299 | PETRUK Marzanna | 415 | BIAŁOWIEŻA | K50-54 | |||
300 | STAWARZ Lucyna | 502 | HAJNÓWKA | K55-59 | |||
301 | JANKOWSKA-PLEWA Krystyna | 182 | HAJNÓWKA | K50-54 | |||
302 | PARTYKA Teresa | 410 | WESOŁY BORSUK TEAM | BRZEG | K55-59 | ||
303 | STYGA Krystyna | 512 | KKNW | KOLBUSZOWA | K55-59 | ||
304 | NAZARUK Ola | 372 | CZEREMCHA | K55-59 | |||
305 | KUPIBIDA Bogusława | 285 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K55-59 | ||
306 | WIŚNIEWSKA Danuta | 589 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K55-59 | ||
307 | SUJKOWKA Elżbieta | 514 | ŁOSICE | K55-59 | |||
308 | SOKÓLSKA Małgorzata | 489 | TKKF/KBBB | BIAŁA PODLASKA | K55-59 | ||
309 | KLEWEK Irena | 236 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K55-59 | ||
310 | MICHALAK Elżbieta | 350 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K55-59 | ||
311 | KMIECIK-ZEGARSKA Teresa | 240 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K55-59 | ||
312 | WERESZCZUK Agnieszka | 582 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | K55-59 | ||
313 | SOŁKIEWICZ Olga | 491 | HAJNÓWKA | K55-59 | |||
314 | OSTROWIERCH Irena | 401 | SP ZOZ | HAJNÓWKA | K50-54 | ||
315 | TARGOSZ Zdzisława | 547 | HAJNÓWKA | K55-59 | |||
316 | JURCZYŃSKA Bożena | 200 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | ||
317 | CZWERENKO Alicja | 84 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K55-59 | ||
318 | OGONOWSKA Edyta | 391 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | ||
319 | CHYREK Renata | 73 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K55-59 | ||
320 | KURYŁO Maria | 148 | HAJNÓWKA | K55-59 | |||
321 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 366 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | ||
322 | WACHOWICZ Teresa | 570 | POWIAT HAJNOWSKI | K55-59 | |||
323 | LEWCZUK Alina | 308 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K50-54 | ||
324 | CIEŚLIŃSKA Wiesława | 75 | AKTYWNI Z PASJĄ | K55-59 | |||
325 | CYBULSKA Ewa | 78 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K55-59 | ||
326 | JERZYK Irena | 189 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K55-59 | ||
327 | LESZCZYŃSKA Kasia | 303 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | ||
328 | DUDEK-TARNOWSKA Iwona | 630 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K55-59 | ||
329 | HORNOSTAJ Irena | 169 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K55-59 | ||
330 | BIELAWSKA Dorota | 35 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K55-59 | ||
331 | PLEWA Halina | 428 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K55-59 | ||
332 | CYBUL Ewa | 77 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K55-59 | ||
333 | USS Jola | 568 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | K55-59 | ||
334 | DĄBROWSKA Jadwiga | 93 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K55-59 | ||
335 | CHOLEWKA Jolanta | 70 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K60-64 | ||
336 | PILECKA PRĄDZYŃSKA Anna | 421 | PENDOLINO | GDYNIA | K60-64 | ||
337 | GUZ Urszula | 156 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | K60-64 | ||
338 | SMURAHA Kanstantsina | 485 | PROWERTEL | GRODNO | K60-64 | ||
339 | SZENDZIELORZ Ilona | 517 | FABRIKANORDIKA | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | ||
340 | DANA Kazimiera | 87 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | ||
341 | ADAMSKA Irena | 9 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
342 | JURCZUK Eugenia | 195 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
343 | WEREMIUK Nadzieja | 581 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
344 | BAGROWSKA Ala | 26 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
345 | FIEDORUK Antonina | 113 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
346 | BISZCZUK Nina | 39 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
347 | SZREJDER Zofia | 523 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
348 | RĘBICZ Grażyna | 655 | KKNW | KOLBUSZOWA | K60-64 | ||
349 | BRĄGIEL Krystyna | 642 | NAKŁO | K60-64 | |||
350 | CYRA Grażyna | 79 | SKOSZEWO | K60-64 | |||
351 | LESIUK Mirosława | 302 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K60-64 | ||
352 | WIŚNIEWSKA Jolanta | 666 | TWARDORZECZKA | K60-64 | |||
353 | KOCZUR Dorota | 242 | KKNW | KOLBUSZOWA | K60-64 | ||
354 | STRYGANEK Walentyna | 511 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
355 | PRÓCHNICKA Marianna | 439 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | ||
356 | LECYK Jadwiga | 294 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | ||
357 | GAŁAŚ Bożena | 121 | PASJA NORDIC WALKING | AUGUSTÓW | K60-64 | ||
358 | KIEWEL Janina | 232 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | ||
359 | SOKULSKA Stanisława | 490 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
360 | URBAŃSKA Elżbieta | 566 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | ||
361 | RYGOROWICZ Wiera | 458 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
362 | WAWRZYNIUK Elżbieta | 578 | SIEDLCE | K60-64 | |||
363 | BUDASZ Grażyna | 619 | PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING | JEZIORKI | K55-59 | ||
364 | KAŁAMAJSKA Barbara | 205 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | ||
365 | BLAT Janina | 40 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | CMOLAS | K60-64 | ||
366 | ANGIELCZYK Małgorzata | 24 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | K65-69 | ||
367 | KOŁPAK Irena | 243 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | ||
368 | ŚLUSARCZYK Danuta | 541 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | ||
369 | SOŁOŚCIUK Helena | 492 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
370 | OLEŚ Elżbieta | 393 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K65-69 | ||
371 | BARUCH Henryka | 616 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K65-69 | ||
372 | KACZAN Olga | 203 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
373 | FILINOWICZ Maria | 115 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
374 | WIĄCEK Krystyna | 584 | KKNW | KOLBUSZOWA | K65-69 | ||
375 | NESTERUK Teresa | 374 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
376 | MALINOWSKA Grażyna | 324 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | ||
377 | MARCINKOWSKA Renata | 333 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SOCHACZEW | K65-69 | ||
378 | KALINOWSKA Danuta | 204 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
379 | LUTYCZ Irena | 312 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
380 | CHMIELEWSKA Ela | 67 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
381 | PACYNA Helena | 403 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K65-69 | ||
382 | KACPRZAK Nina | 202 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
383 | GARBACKA Cecylia | 124 | KKNW | KOLBUSZOWA | K65-69 | ||
384 | KWIATKOWSKA Jadwiga | 291 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K65-69 | ||
385 | PIÓRO Jadwiga | 422 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | K65-69 | ||
386 | MAZERSKA Maria | 342 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | ||
387 | KONOPKA Maria | 245 | PKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | K65-69 | ||
388 | SMARUJ-SADOWSKA Janina | 484 | BYDGOSZCZ | K65-69 | |||
389 | KĘDZIERSKA Mirosława | 225 | DZIEWULE | K65-69 | |||
390 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 409 | GOWINO | K65-69 | |||
391 | PIĄTKOWSKA Małgorzata | 417 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K65-69 | ||
392 | LIPIŃSKA Regina | 310 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | ||
393 | BOBKIEWICZ Aleksandra | 42 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K70+ | ||
394 | MROWIEC Maria | 367 | UNIA MIAST | BYTOM | K70+ | ||
395 | TRESZCZOTKO Maria | 553 | HAJNÓWKA | K70+ | |||
396 | KOTOWSKA Anna | 258 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K70+ | ||
397 | ANDREJCZYK Halina | 20 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K70+ | ||
398 | CZYŻEWSKA Halina | 85 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K70+ | ||
399 | MARGAŃSKA Stanisława | 336 | KKNW | KOLBUSZOWA | K70+ | ||
400 | ROZENBAJGIER Helena | 451 | KKNW | KOLBUSZOWA | K70+ | ||
401 | PROKOPIEC Bronisława | 436 | KKNW | KOLBUSZOWA | K70+ | ||
402 | TROCHIMIUK Leontyna | 554 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K70+ | ||
403 | GRUSZKA Barbara | 143 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | ||
404 | SKORUK Antonina | 163 | HAJNÓWKA | K70+ | |||
405 | RABECKA Maria | 443 | HAJNÓWKA | K70+ | |||
406 | NAZARUK Lidia | 373 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K70+ | ||
407 | BLASSAT Uta | 647 | OLDENBURG | K70+ | |||
408 | NAWROCKA Danuta | 613 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K70+ | ||
409 | HANUS Joanna | 161 | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
410 | SZYMAŃSKA Lucyna | 531 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | ||
411 | SZULC-DRABCZYK Urszula | 525 | KS METRACO POLKOWICE | POGORZELISKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||
412 | DUSZEŃKO Elwira | 105 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | ||
413 | GROBELNA Jadwiga | 142 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | ||
414 | HANUS Teresa | 162 | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
415 | ŚLEDŹ Ewa | 684 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(A) | ||
416 | ĆWIKLIŃSKA Joanna | 86 | ELBLĄG | K-Niepełnosprawni(B) | |||
417 | KOŚKO Krystyna | 255 | KLUB CHODZĄCYCH ROGACZY | POWIAT HAJNOWSKI | K-Niepełnosprawni(A) | ||
418 | KARWOWSKA Anna | 212 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(B) | ||
419 | PSZKIT Teresa | 440 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(B) | ||
420 | RYBKA Teresa | 653 | KOLONIA GRĘZÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | |||
421 | NIEBRZEGOWSKA Helena | 376 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(B) | ||
422 | MALISZEWSKA Marianna | 326 | ELBLĄG | K-Niepełnosprawni(B) | |||
423 | TARCZYŃSKA Helena | 674 | WĘDRUJĄCE KIIJE | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(B) | ||
424 | ALEKSIEJUK Aneta | 1216 | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
425 | WILCZYŃSKA Barbara | 588 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(B) | ||
426 | PROKOPOWICZ Małgorzata | 438 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K-Niepełnosprawni(B) | ||
427 | LEONIUK Ewa | 297 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
428 | SOKOŁOWSKA Małgorzata | 487 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||
429 | LEONIUK Amelka | 298 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||
430 | NIKONOWICZ Anna | 382 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||
431 | BOŻKO Urszula | 52 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||
432 | KIŚLAK Krystyna | 1214 | HAJNÓWKA | K50-54 | |||
433 | KINDZIUK Barbara | 1209 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
434 | IWANIUK Justyna | 177 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | ||
435 | NICZYPORUK Irena | 375 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
436 | ŁAPIŃSKA Renia | 313 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | ||
437 | STARUŃSKA Wiktoria | 1206 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
438 | LEŚKO Weronika | 1212 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
439 | WASIAK Aleksandra | 1213 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
440 | WASIAK Krystyna | 1217 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
441 | SKIEPKO Paulina | 477 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | DUBINY | K30-39 | ||
442 | JAŁOŻA Grażyna | 1215 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
443 | ANDRIEJUK Agnieszka | 651 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
444 | MIROŃCZUK-CHODAKOWSKA Iwona | 361 | BIAŁYSTOK | K30-39 | |||
445 | ŁAPIŃSKA Ewa | 1004 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
446 | DMITRUK Natalia | 1001 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
447 | PARFENIUK Oliwia | 1005 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
448 | SIEMIACKA Patrycja | 1036 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
449 | ŁOBUZIŃSKA Urszula | 1037 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
450 | DUTKOWSKA Wiktoria | 1040 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
451 | ORZECHOWSKA Katarzyna | 1039 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
452 | KARBIERUK Julia | 1074 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
453 | CISNOWSKA Angelika | 1030 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
454 | OWERCZUK Agnieszka | 1009 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
455 | KRAŚKO Katarzyna | 1010 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
456 | MISZCZUK Basia | 1024 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
457 | BOROWIK Karolina | 1023 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
458 | TRUSIEWICZ Karolina | 1026 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
459 | SAWCZUK Agnieszka | 1027 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
460 | MICHAŁOWSKA Agata | 1020 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
461 | SZYŁO Małgorzata | 1021 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
462 | ŚWIC Agnieszka | 1033 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
463 | KENDYŚ Martyna | 1019 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
464 | JUSZCZAK Julia | 1031 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
465 | PATEJUK Julia | 1022 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
466 | BIELAWSKA Magda | 1017 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
467 | MARCZUK Ula | 1018 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
468 | SKIEPKO Edyta | 478 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
469 | PRYCZYMICZ Róża | 1067 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
470 | DMITRIUK Paulina | 1068 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
471 | BARDON Monika | 1045 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
472 | KARHANIEWICZ Amelia | 1069 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
473 | PRYCZYNICZ Anna | 1061 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
474 | PANASIUK Paulina | 1063 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
475 | BIEDRYCKA Patrycja | 1025 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
476 | KIERDELEWICZ Martyna | 1066 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
477 | NIKOŁAJUK Emilia | 1072 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
478 | JURCZUK Aleksandra | 1065 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
479 | KRAŚKO Natalia | 1051 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
480 | PIEKARSKA Martyna | 1035 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
481 | PLIS Natalia | 1034 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
482 | JAROĆ Elwira | 1032 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
483 | MACIEJUK Julia | 1029 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
484 | SZEKALSKA Julia | 1053 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
485 | JAKONIUK Wiktoria | 1071 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
486 | ONISZCZUK Iwona | 1159 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
487 | TARASIUK Joanna | 1158 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
488 | MIKOŁAJCZUK Agata | 1177 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
489 | GRUSZEWSKA Gabriela | 1176 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
490 | ROMANIUK Regina | 1157 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
491 | SAPIESZKO Klaudia | 1155 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
492 | KASJANIUK Luiza | 1154 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
493 | ZAKRZEWSKA Martyna | 1156 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
494 | ŚRODA Karolina | 1205 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
495 | AKSIEJUK Paulina | 1169 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
496 | OMELIANIUK Kinga | 1202 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
497 | TARARUJ Paulina | 1165 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
498 | OMIELIANIUK Patrycja | 1164 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
499 | HUDYKA Ewelina | 1166 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
500 | BILKIEWICZ Julia | 1196 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
501 | WIŚNIEWSKA Klaudia | 1198 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
502 | SAWICKA Izabela | 1195 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
503 | KAMIEŃSKA Emilia | 1182 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
504 | GOLONKO Emilia | 1197 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
505 | MASALSKA Aleksandra | 1201 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
506 | WITKOWSKA Żaneta | 1178 | HAJNÓWKA | K-Junior | |||
507 | GOLONKO Magda | 1160 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
508 | NIEWIADOMSKA Natalia | 1163 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
509 | KUPTEL Magda | 1170 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
510 | GRYGOLUK Irena | 1038 | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
511 | RYBACZEK Izabela | 1162 | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
512 | BOJKO-PIETROCZUK Bogusława | 1203 | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
513 | SZPILKO Mirosława | 1204 | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
DQ | IWANIUK Julia | 172 | LO Z DNJB W HAJNÓWCE | LIPINY | K-Junior | 1 | |
DQ | ONISKIEWICZ Ola | 394 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | 1 | |
DQ | PANASIUK Joanna | 407 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | 1 | |
DQ | IWANIUK Halina | 174 | ZESPÓL SZKÓŁ Z DNJB W HAJNÓWCE | LIPINY | K50-54 | 1 |
Znaleziono 517 wynik(ów)