HAJNÓWKA - FINAŁ PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING - 5KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2018-09-08
Miejsce:
Hajnówka
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
593
Wystartowało:
526
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
523
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RAJEWSKI Sebastian 387KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:30:25.22 6:059.9
2ZARĘBSKI Michał 675VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM30-391M 200:30:26.55+00:00:016:059.9
3ROŻYNEK Miron 395KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 300:30:56.86+00:00:316:119.7
4WOROCH Roman 744KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 400:31:02.12+00:00:366:129.7
5TOPOLNICKI Konrad 495CKZIU NYSA MECHANIKPRZECHÓDM-Junior1M 500:31:17.79+00:00:526:159.6
6TOPOREK Rafał 497NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 600:31:19.03+00:00:536:159.6
7BIŃCZYK Dariusz 36ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 700:31:19.69+00:00:546:169.6
8WOJTASIŃSKI Daniel 742VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 800:31:39.25+00:01:146:199.5
9DĘBSKI Bartłomiej 82VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 900:31:59.36+00:01:346:239.4
10JAGIEŁA Paweł 164NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDBIAŁA PODLASKAM18-291M 1000:32:11.08+00:01:456:269.3
11FRĄCKOWIAK Roman 106KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-541M 1100:32:16.22+00:01:516:279.3
12CYRUS Bogdan 776SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-492M 1200:32:26.12+00:02:006:299.2
13WIERZBIŃSKI Piotr 777KLUB SPORTU PLRZESZÓWM45-493M 1300:32:31.77+00:02:066:309.2
14SCHRÖDER Karol 422SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-443M 1400:32:33.69+00:02:086:309.2
15SANIUK Edward 419FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 1500:32:35.28+00:02:106:319.2
16BRZOZOWSKI Piotr 783NW PL /AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-393M 1600:32:37.84+00:02:126:319.2
17KOP Wiesław 228DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-592M 1700:33:05.69+00:02:406:379.1
18SŁOMIAN Leszek 434UNIA MIASTKATOWICEM55-593M 1800:33:06.99+00:02:416:379.1
19SKWIRUT Jerzy 433PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni(B)2M 1900:33:07.60+00:02:426:379.1
20TRZCIŃSKI Eugeniusz 701SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 2000:33:08.83+00:02:436:379.1
21GARBOWSKI Piotr 110PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIEKLIMKÓWKAM-Niepełnosprawni(B)3M 2100:33:10.05+00:02:446:389
22BARTOSIEWICZ Łukasz 28NWPL/LUKI TEAMGDAŃSKM30-394M 2200:33:25.60+00:03:006:419
23RADECKI Artur 385PASJA NORDIC WALKINGBIAŁYSTOKM55-594M 2300:33:40.35+00:03:156:448.9
24BREWKA Joachim 54UNIA MIASTLUBLINIECM50-542M 2400:33:43.68+00:03:186:448.9
25POLISZCZUK Piotr 362PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 2500:33:44.13+00:03:186:448.9
26ADAMUS Marian 6SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 2600:33:57.87+00:03:326:478.8
27POZNAŃSKI Wiesław 366BIAŁYSTOKM60-643M 2700:34:14.26+00:03:496:508.8
28GAPIŃSKI Leszek 109WESOŁY BORSUK TEAMTRZEBINAM60-644M 2800:34:17.24+00:03:526:518.8
29KUZICH Ihar 266BRESTM40-444M 2900:34:17.28+00:03:526:518.8
30SZYMAŃSKI Stefan 478XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 3000:34:17.75+00:03:526:518.8
31RÓŻYCKI Artur 397BIAŁA BIEGARAKOWISKAM45-494M 3100:34:26.77+00:04:016:538.7
32WALORYSZAK Andrzej 715MORSY RADZYMINRADZYNINM60-645M 3200:34:35.02+00:04:096:558.7
33GAŁĄZKA Paweł 793MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)2M 3300:34:42.07+00:04:166:568.6
34PRADUŃ Michał 367NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDLUBLINM-Niepełnosprawni(B)4M 3400:34:54.13+00:04:286:588.6
35GODZIŃSKI Paweł 128BAŻANT NWTEAMMILEJEWOM30-395M 3500:34:55.01+00:04:296:598.6
36MIKICIUK Jakub 311NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM-Junior2M 3600:35:07.21+00:04:417:018.5
37TOMCZYK Edward 494MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 3700:35:20.52+00:04:557:048.5
38GRUSZKA Michał 140UNIA MIASTLUBLINIECM-Junior3M 3800:35:23.82+00:04:587:048.5
39KUBAT Janusz 254VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-495M 3900:35:29.42+00:05:047:058.5
40SZYMANOWSKI Eugeniusz 475LĘBORSKIE KIJELĘBORKM60-646M 4000:35:33.05+00:05:077:068.4
41ZARZYCKI Zdzisław 760NOWY DWÓR MAZOWIECKIM60-647M 4100:35:35.03+00:05:097:078.4
42KĘDZIERSKI Bartosz 204NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDDZIEWULEM-Dzieci1M 4200:35:41.03+00:05:157:088.4
43ŻYTKOWSKI Andrzej 794TKKF BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM55-595M 4300:35:41.17+00:05:157:088.4
44GRYGOROWICZ Bogdan 144KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)5M 4400:35:41.22+00:05:167:088.4
45WROŃSKI Włodzimierz 748PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-693M 4500:35:45.27+00:05:207:098.4
46STOŃ Tadeusz 449STEP BY STEP NW TEAMPUŁAWYM60-648M 4600:35:47.54+00:05:227:098.4
47BERLIŃSKI Dariusz 32PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-543M 4700:35:51.70+00:05:267:108.4
48WÓJCIK Mirosław 746SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-445M 4800:35:56.04+00:05:307:118.3
49STOLARSKI Michał 448VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM45-496M 4900:35:57.68+00:05:327:118.3
50KOT Anatol 238POWIAT HAJNÓWKAPOWIAT HAJNOWSKIM55-596M 5000:36:00.66+00:05:357:128.3
51KSIĄŻEK Tomasz 19NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGÓRA KALWARIAM18-292M 5100:36:21.74+00:05:567:168.2
52KĘDZIERSKI Sławomir 639GNIEZNOM40-446M 5200:36:22.77+00:05:577:168.2
53MIKICIUK Krzysztof 310NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-497M 5300:36:26.92+00:06:017:178.2
54ARTEMIUK Eugeniusz 22HAJNÓWKAM55-597M 5400:36:28.92+00:06:037:178.2
55KWAŚNY Tomasz 270CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-544M 5500:36:37.53+00:06:127:198.2
56BORKOWSKI Leszek 45NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDGRABIANÓWM50-545M 5600:36:41.52+00:06:167:208.2
57WILD Arek 729OŁAWAM50-546M 5700:36:48.10+00:06:227:218.1
58WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 726DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMBRZOZAM18-293M 5800:36:49.81+00:06:247:228.1
59GRUSZKA Michał 139UNIA MIASTLUBLINIECM40-447M 5900:36:50.85+00:06:257:228.1
60MAZURCZAK Jakub 303NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-498M 6000:36:51.34+00:06:267:228.1
61WASILEWSKI Sławomir 718PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+3M 6100:36:58.55+00:06:337:238.1
62BARTOSIEWICZ Włodzimierz 27FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-649M 6200:37:11.08+00:06:457:268.1
63IVANCHUK Stanislav 443NORDIC FIT HANNOVERHANNOVERM55-598M 6300:37:11.26+00:06:467:268.1
64IWANIUK Michał 161LIPINYM-Junior4M 6400:37:15.81+00:06:507:278.1
65SZEMBERSKI Paweł 457KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM40-448M 6500:37:17.61+00:06:527:278
66OKNIŃSKI Krzysztof 335NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDSIEDLCEM45-499M 6600:37:22.15+00:06:567:288
67GOŁĘBIEWSKI Andrzej 130KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-6410M 6700:37:26.74+00:07:017:298
68WIŚNIEWSKI Kazimierz 736PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-6411M 6800:37:33.15+00:07:077:308
69CZMOCH Marian 71ŁOSICEM65-694M 6900:37:59.60+00:07:347:357.9
70CHLEWICKI Krystian 64KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZŁĘGOWOM65-695M 7000:38:12.71+00:07:477:387.8
71SADOWSKI Tomasz 414HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)6M 7100:38:19.43+00:07:547:407.8
72SACHARUK Jerzy 619HAJNÓWKAM45-4910M 7200:38:24.47+00:07:597:417.8
73JÓŹWIAK Łukasz 178SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)3M 7300:38:32.37+00:08:077:427.8
74KIENDYŚ Sebastian 207POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-294M 7400:38:33.73+00:08:087:427.8
75KOSTUJ Marcin 236AZS SUMKOLBUSZOWAM18-295M 7500:38:41.32+00:08:167:447.8
76DANILUK Mirosław 76HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)7M 7600:38:44.85+00:08:197:457.7
77KORYTOWSKI Jakub 233MŁAWAM-Dzieci2M 7700:38:56.60+00:08:317:477.7
78ALEKSIEJUK Robert 15HAJNÓWKAM45-4911M 7800:38:59.09+00:08:337:477.7
79ADAMOWICZ Andrzej 2ŁÓDŹM70+4M 7900:39:16.10+00:08:507:517.6
80ŻUKOWICZ Bartłomiej 771KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-4912M 8000:39:21.36+00:08:567:527.6
81BURACZYŃSKI Marcin 60AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)8M 8100:39:22.13+00:08:567:527.6
82SZNAJDER Zenon 462UNIA MIASTRYBNIKM65-696M 8200:39:29.01+00:09:037:537.6
83DĄBROWSKI Andrzej 80MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃDĘBLINM65-697M 8300:39:30.61+00:09:057:547.6
84ZIELIŃSKI Ryszard 766ŁOSICEM60-6412M 8400:39:30.68+00:09:057:547.6
85SOBCZYK Rafał 437KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-4913M 8500:39:35.84+00:09:107:557.6
86ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław 796HAJNÓWKAM-Junior5M 8600:39:42.28+00:09:177:567.6
87SMYK Albert 436HAJNÓWKAM-Junior6M 8700:39:46.03+00:09:207:577.5
88KARPIUK Wiesław 198POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM40-449M 8800:39:46.94+00:09:217:577.5
89KONSTANCIAK Piotr 227SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4410M 8900:39:47.41+00:09:227:577.5
90FALKOWSKI Maciej 101POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-296M 9000:39:58.95+00:09:337:597.5
91SIARHEI Aren 779SOKÓŁGRODNOM60-6413M 9100:39:59.34+00:09:347:597.5
92PIELACH Tomasz 352SANTANDER CONSUMER BANKBOLECHÓWKOM45-4914M 9200:40:02.16+00:09:368:007.5
93KULIK Sławomir 261RADA MIASTA HAJNÓWKAHAJNÓWKAM55-599M 9300:40:03.41+00:09:388:007.5
94KUBIT Wiesław 255KROSNOM50-547M 9400:40:07.43+00:09:428:017.5
95WALESZKO Andrzej 711WARSZAWAM45-4915M 9500:40:09.01+00:09:438:017.5
96KARCZMARSKI Krzysztof 196IPA RADOMKOZIENICEM60-6414M 9600:40:18.22+00:09:528:037.4
97GWOŹDZIK Artur 149HAJNÓWKAM-Junior7M 9700:40:20.58+00:09:558:047.4
98MICHAŁOWSKI Piotr 309AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM45-4916M 9800:40:26.57+00:10:018:057.4
99KOZŁOWSKI Wojciech 246HAJNÓWKAM40-4411M 9900:40:34.71+00:10:098:077.4
100KOŁODZIŃSKI Tomasz 223BIAŁOWIEŻAM-Dzieci3M 10000:40:37.23+00:10:128:077.4
101RYCHLIK Fabian 402NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDHALASYM-Dzieci4M 10100:40:38.80+00:10:138:077.4
102ALEKSIEJUK Wiktor 10WARSZAWAM55-5910M 10200:40:43.57+00:10:188:087.4
103SZLĄZAK Dariusz 460UNIA MIASTRYBNIKM50-548M 10300:40:45.97+00:10:208:097.4
104BUJEK Adam 58HAJNÓWKAM40-4412M 10400:40:51.31+00:10:268:107.3
105KOL Bartłomiej 699HAJNÓWKAM-Junior8M 10500:40:58.61+00:10:338:117.3
106WAWRESZUK Sebastian 721POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Junior9M 10600:40:59.32+00:10:348:127.3
107KOZŁOWSKI Kacper 247HAJNÓWKAM-Junior10M 10700:41:06.64+00:10:418:137.3
108GRYGORUK Daniel 774HAJNÓWKAM30-396M 10800:41:11.83+00:10:468:147.3
109KULIK Adam 260NIEZRZESZONYŁUKÓWM55-5911M 10900:41:11.95+00:10:468:147.3
110PONIATOWSKI Hieronim 364HAJNÓWKAM60-6415M 11000:41:30.77+00:11:058:187.2
111NOWICKI Bogdan 333POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM50-549M 11100:41:34.44+00:11:098:187.2
112ŁUKASIEWICZ Łukasz 287POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM30-397M 11200:41:36.54+00:11:118:197.2
113GROMOTOWICZ Maciej 138HAJNÓWKAM-Junior11M 11300:41:42.21+00:11:168:207.2
114GŁADZIKOWSKI Grzegorz 123WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWŁUKÓWM65-698M 11400:41:43.47+00:11:188:207.2
115KULCZYCKI Jan 258GDAŃSKM65-699M 11500:41:55.31+00:11:308:237.2
116NIESLONY Ryszard 327STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-5912M 11600:41:57.57+00:11:328:237.2
117BURNECKI Bartosz 61POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci5M 11700:42:03.37+00:11:388:247.1
118GREF Jędrzej 134HAJNÓWKAM-Dzieci6M 11800:42:08.98+00:11:438:257.1
119PYKA Tomasz 379UNIA MIASTLUBLINIECM40-4413M 11900:42:28.89+00:12:038:297.1
120PIPIRO Grzegorz 358UNIA MIASTJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-Niepełnosprawni(B)9M 12000:42:32.39+00:12:078:307.1
121KITKA Wojciech 215PUŁAWYM45-4917M 12100:42:41.90+00:12:168:327
122OWCZARCZUK Edward 723WIKTORIA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM-Niepełnosprawni(B)10M 12200:42:52.43+00:12:278:347
123PROKOPIUK Aleksander 369HAJNÓWKAM70+5M 12300:42:55.79+00:12:308:357
124WITEK Lech 737DĘBLINM70+6M 12400:42:58.73+00:12:338:357
125KICZKAJŁO Dawid 205POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM18-297M 12500:43:02.02+00:12:368:367
126PASZKOWSKI Piotr 347SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-298M 12600:43:20.98+00:12:558:406.9
127WÓJCIKIEWICZ Tobiasz 747SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM18-299M 12700:43:21.10+00:12:558:406.9
128GAWRYLUK Andrzej 113HAJNÓWKAM-Junior12M 12800:43:26.18+00:13:008:416.9
129ANDRZEJUK Bartosz 20HAJNÓWKAM-Junior13M 12900:43:27.69+00:13:028:416.9
130ŚWIDERSKI Marek 483HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(A)4M 13000:43:30.24+00:13:058:426.9
131WALESZKO Adam 712WARSZAWAM-Junior14M 13100:43:43.64+00:13:188:446.9
132JURCZUK Łukasz 183HAJNÓWKAM-Junior15M 13200:43:46.00+00:13:208:456.9
133CZEPIEL Cyryl 70HAJNÓWKAM-Junior16M 13300:43:47.57+00:13:228:456.8
134DOLBAK Dzianis 84NORDIC BRESTBRZESCM-Dzieci7M 13400:43:56.95+00:13:318:476.8
135KUŹNIARSKI Jacek 268NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓDNOWE IGANIEM45-4918M 13500:44:06.72+00:13:418:496.8
136ZARĘBSKI Maciej 661VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci8M 13600:44:34.09+00:14:088:546.7
137BOŻKO Paweł 51HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)11M 13700:44:38.66+00:14:138:556.7
138MOROŃ Piotr 314UNIA MIASTRYBNIKM45-4919M 13800:44:39.12+00:14:138:566.7
139PRYCZYNICZ Maksymilian 371HAJNÓWKAM-Dzieci9M 13900:44:54.82+00:14:298:596.7
140NIEPLA Roman 325LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+7M 14000:45:08.81+00:14:439:016.6
141KOŚCIUCZUK Jakub 237HAJNÓWKAM-Junior17M 14100:45:10.16+00:14:449:026.6
142MARCZEWSKI Kamil 299AZS SUMMIELECM18-2910M 14200:45:14.15+00:14:489:026.6
143SACHA Krzysztof 406AZS SUMTYCHYM18-2911M 14300:45:24.06+00:14:589:046.6
144MADOŃ Tomasz 291AKTYWNI Z PASJĄŁUKÓWM45-4920M 14400:45:49.46+00:15:249:096.5
145KAMIEŃSKI Krzysztof 194BIAŁYSTOKM55-5913M 14500:45:54.95+00:15:299:116.5
146JAKONIUK Bartosz 166POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci10M 14600:46:13.60+00:15:489:146.5
147KITKA Cezary 216PUŁAWYM-Dzieci11M 14700:47:04.49+00:16:399:256.4
148SZWARC Konrad 472HAJNÓWKAM-Junior18M 14800:47:15.01+00:16:499:276.3
149PRZYBYŁA Gabriel 372HAJNÓWKAM-Junior19M 14900:47:35.51+00:17:109:316.3
150LECYK Mieczysław 801CHODZE Z SERCEMM60-6416M 15000:47:43.67+00:17:189:326.3
151DANILOVICH Aliaksander 778SOKÓŁGRODNOM60-6417M 15100:48:05.63+00:17:409:376.2
152DROP Mieczysław 86PAKOŚĆM70+8M 15200:48:08.05+00:17:429:376.2
153SZYMAŃSKI Mirosław 477SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-4921M 15300:48:58.45+00:18:339:476.1
154KONDRACIUK Maciej 226NAREWM-Dzieci12M 15400:49:00.66+00:18:359:486.1
155TARCZYŃSKI Bogdan 486WĘDRUJĄCE KIJE ŁUKÓWGRĘZÓWKAM70+9M 15500:49:09.99+00:18:449:506.1
156WYCISŁO Romuald 752DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)12M 15600:49:10.77+00:18:459:506.1
157RYBKA Marian 401NIEZRZESZONYŁUKÓWM70+10M 15700:49:10.81+00:18:459:506.1
158JÓŹWIAK Dominik 179SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2912M 15800:49:30.10+00:19:049:546.1
159SŁUCHOCKI Dawid 435HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)13M 15900:50:47.56+00:20:2210:095.9
160KOSIERKIEWICZ Adam 235GDAŃSKM50-5410M 16000:52:38.14+00:22:1210:315.7
161BOGDANOWICZ Filip 40HAJNÓWKAM-Dzieci13M 16100:52:53.12+00:22:2710:345.7
162KACZOCH Adam 190SZKOŁA NR 2HAJNÓWKAM-Dzieci14M 16200:52:54.49+00:22:2910:355.7
163KACZOCH Jan 189SZKOŁA NR 2HAJNÓWKAM-Dzieci15M 16300:52:55.12+00:22:2910:355.7
164WASIAK Aleksander 716POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci16M 16400:53:34.08+00:23:0810:435.6
165ALEKSIEJUK Witold 9POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)14M 16500:55:41.18+00:25:1511:085.4
166STUDZIŃSKI Jarosław 451POWIAT HAJNÓWKABIAŁOWIEŻAM-Niepełnosprawni(B)15M 16600:56:51.44+00:26:2611:225.3
167KABASA Leszek 187POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM45-4922M 16700:57:22.46+00:26:5711:285.2
168LECHOCIŃSKI Tomasz 565BIAŁYSTOKM40-4414M 16800:57:22.78+00:26:5711:285.2
169SAMOJLIK Tymoteusz 417HAJNÓWKAM-Dzieci17M 16900:57:32.99+00:27:0711:305.2
170SAMOJLIK Tomasz 418HAJNÓWKAM40-4415M 17000:57:46.96+00:27:2111:335.2
171TOPOLSKI Dominik 496POWIAT HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Junior20M 171   
DQPIĄTKOWSKI Józef 351KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+100:36:57.83 DQ--
Znaleziono 172 wynik(ów)