HAJNÓWKA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Hajnówka
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
633
Wystartowało:
535
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
535
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RAJEWSKI Sebastian 739KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:30:37.57 6:079.8
2WITUCKI Jacek 451POZNAŃM45-492M 200:31:20.97+00:00:436:169.6
3DĘBSKI Bartłomiej 65NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 300:31:40.36+00:01:026:209.5
4TOPOLNICKI Konrad 423CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM18-291M 4100:31:42.72+00:01:056:209.5
5WOROCH Roman 452KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 500:32:03.45+00:01:256:249.4
6ROŻYNEK Miron 347KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 600:32:08.89+00:01:316:259.3
7SIROTKINA Tetiana 654UNWFK40-441K 100:32:28.38+00:01:506:299.2
8BORKOWSKI Dariusz 650NOWI SIEDLCESIEDLCEM50-541M 700:32:34.36+00:01:566:319.2
9SPYCHAŁA Lesław 375CKZIU MECHANIK NYSABIAŁAM50-542M 800:32:50.10+00:02:126:349.1
10DANIELSKI Waldemar 60SOKOŁÓW PODLASKIM55-592M 900:33:11.44+00:02:336:389
11ZIELIŃSKI Szczepan 96SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKHAJNÓWKAM45-493M 1000:33:22.37+00:02:446:409
12WIŚNIEWSKI Sławomir 446FLUGGER TEAMGDAŃSKM45-494M 1100:33:23.60+00:02:466:409
13SKWIRUT Jerzy 713PODKARPACIE PRZEMYŚLM-Niepełnosprawni(A)1M 1200:33:46.87+00:03:096:458.9
14KUBIAK Przemysław 215KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM45-495M 1300:33:47.39+00:03:096:458.9
15RADECKI Artur 338K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-593M 1400:33:59.09+00:03:216:478.8
16RÓŻYCKI Artur 348TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKARAKOWISKAM45-496M 1500:34:01.61+00:03:246:488.8
17HOLWEK Jarosław 133ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM55-594M 1600:34:03.89+00:03:266:488.8
18FRĄCKOWIAK Krzysztof 93NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-497M 1700:34:12.58+00:03:356:508.8
19BREWKA Joachim 34UNIA MIASTLUBLINIECM55-595M 1800:34:25.36+00:03:476:538.7
20STACHOWICZ Marcin 376BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM30-391M 1900:34:27.36+00:03:496:538.7
21OLEKSYK Małgorzata 294KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNE, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-591K 200:34:29.63+00:03:526:548.7
22OKNIŃSKI Krzysztof 800NOWI SIEDLCESIEDLCEM45-498M 2000:34:32.12+00:03:546:548.7
23KUŚMIEREK Mateusz 223BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.1M 21200:34:32.81+00:03:556:548.7
24PODGÓRSKI Szymon 319CKZIU MECHANIK NYSAWĘŻAM-Jun.2M 2200:34:32.96+00:03:556:548.7
25KNITTER Michał 478BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.3M 2300:34:33.07+00:03:556:548.7
26DUSZEŃKO Zygmunt 76KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 2400:34:38.41+00:04:006:558.7
27JÓŹWIAK Marianna 158SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 300:34:44.39+00:04:066:578.6
28BEDNARZ Krzysztof 732SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM30-392M 2500:34:46.30+00:04:086:578.6
29GRUSZKA Michał 125UNIA MIASTLUBLINIECM-Jun.4M 2600:34:46.49+00:04:086:578.6
30KUZICH Ihar 795BRZESKIE LICEUM OBWODOWEBRESTM40-442M 2700:34:47.33+00:04:096:578.6
31SZYMAŃSKI Stefan 403XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 2800:34:54.09+00:04:166:588.6
32RAJEK Tomasz 341NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-543M 2900:34:57.98+00:04:206:598.6
33POLISZCZUK Piotr 321PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)3M 3000:35:01.55+00:04:237:008.6
34GODZIŃSKA Dorota 105BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK30-391K 400:35:04.61+00:04:277:018.6
35BUCZKOWSKI Jerzy 36KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-691M 3100:35:18.79+00:04:417:038.5
36WROŃSKI Włodzimierz 454PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-692M 3200:35:20.12+00:04:427:048.5
37TOMCZYK Edward 422MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+2M 3300:35:21.02+00:04:437:048.5
38SZCZUDLIK Małgorzata 391KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-392K 500:35:21.66+00:04:447:048.5
39DUDEK Edward 72KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-693M 34100:35:25.90+00:04:487:058.5
40TUZIMEK Agata 686STADION ŚLĄSKIK30-393K 600:35:26.58+00:04:497:058.5
41REJMENTOWSKA Sylwia 342PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-442K 700:35:29.54+00:04:517:058.5
42FABIJAŃCZUK Paweł 85NW CZŁAPKI TEAMWARSZAWAM40-443M 3500:35:35.28+00:04:577:078.4
43USS Jola 784LUXTORPEDA MAŁOPOLSKAWADOWICEK55-592K 800:35:37.83+00:05:007:078.4
44CZMOCH Marian 55PUKS JEDYNKAŁOSICEM65-694M 3600:35:40.68+00:05:037:088.4
45ABRAMCHIK Aleksandra 1BRZESKIE LICEUM OBWODOWE IMIENIA P. M. MASZEROWABRESTK-Jun.1K 900:35:41.17+00:05:037:088.4
46MALINOWSKA Monika 712LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-394K 1000:35:41.36+00:05:037:088.4
47BUGAŁA Alicja 38NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.2K 1100:35:44.19+00:05:067:088.4
48GAŁĄZKA Paweł 764MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)4M 3700:35:45.48+00:05:077:098.4
49STOLARSKA Joanna 787NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.3K 1200:35:47.17+00:05:097:098.4
50GRUSZKA Michał 124UNIA MIASTLUBLINIECM40-444M 3800:35:47.76+00:05:107:098.4
51REJOWSKA Agnieszka 343NOWI SIEDLCESOKOŁÓW PODLASKIK30-395K 1300:35:49.53+00:05:117:098.4
52KUBAT Janusz 212NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-499M 3900:35:52.08+00:05:147:108.4
53KOŁPAK Jan 187LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+3M 4000:35:54.65+00:05:177:118.4
54KWAŚNY Tomasz 230CHODZĘ Z SERCEMBORKIM50-544M 4100:35:55.43+00:05:177:118.4
55SŁOWIŃSKA Alicja 368NOWI SIEDLCESIEDLCEK50-541K 1400:35:57.92+00:05:207:118.3
56ZIELIŃSKA Jolanta 463GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-593K 1500:35:58.86+00:05:217:118.3
57JANKOWSKI Mateusz 147POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM18-292M 4200:36:03.99+00:05:267:128.3
58PUSZKARSKA Małgorzata 332GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-443K 1600:36:11.04+00:05:337:148.3
59TOPOLNICKI Mariusz 796CKZIU MECHANIK NYSAPRZECHÓDM45-4910M 4300:36:16.70+00:05:397:158.3
60PIĄTEK Dariusz 312POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)5M 4400:36:17.59+00:05:407:158.3
61WASILEWSKI Sławomir 437PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+4M 4500:36:19.87+00:05:427:168.3
62WITUCKA Karolina 450POZNAŃK-Dzieci1K 1700:36:20.17+00:05:427:168.3
63ŚWIDERSK Janusz 154K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM60-642M 4600:36:21.15+00:05:437:168.3
64STAŃCZAK Grażyna 378FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-691K 1800:36:36.24+00:05:587:198.2
65ŻYTKOWSKI Andrzej 472TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM55-596M 47100:36:37.92+00:06:007:198.2
66ROMAŃCZUK Agnieszka 345NOWI SIEDLCESIEDLCEK45-492K 1900:36:43.25+00:06:057:208.2
67GOŁĘBIEWSKI Andrzej 113KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZGRUDZIĄDZM60-643M 4800:36:47.74+00:06:107:218.2
68KOZIARZ Roman 199STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-644M 4900:36:48.52+00:06:107:218.2
69WALESZKO Andrzej 434PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM45-4911M 50100:36:51.18+00:06:137:228.1
70KITKA Krzysztof 174PUŁAWYPUŁAWYM55-597M 5100:36:52.88+00:06:157:228.1
71ŚLUSARCZYK Marcin 707WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-445M 5200:36:53.64+00:06:167:228.1
72ILCZUK Marek 136NOWI SIEDLCESIEDLCEM30-393M 5300:36:54.26+00:06:167:228.1
73WAWRZYNIAK Igor 439POLIPACK TEAM GWEGDYNIAM-Dzieci1M 5400:36:55.54+00:06:177:238.1
74KAMIŃSKA Beata 166NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-542K 2000:36:56.64+00:06:197:238.1
75MACKIEWICZ Albert 798AKTYWNY KODEŃKODEŃM-Dzieci2M 5500:36:58.59+00:06:217:238.1
76SAMOJŁO Sławomir 356ŚWINOUJŚCIEM55-598M 5600:37:06.54+00:06:287:258.1
77DARGAS Sandra 475BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci2K 2100:37:10.43+00:06:327:268.1
78STOLTMANN Helena 382BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-594K 2200:37:12.97+00:06:357:268.1
79PIETRUSEWICZ Joanna 314PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-493K 2300:37:16.13+00:06:387:278.1
80GRYGOROWICZ Teresa 126KS METRACO POLKOWICELUBINK65-692K 2400:37:26.54+00:06:487:298
81ZIELIŃSKA Iwona 419SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWROCŁAWEKK50-543K 2500:37:28.84+00:06:517:298
82SZENDZIELORZ Ilona 393STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK60-641K 2600:37:29.11+00:06:517:298
83DANA Kazimiera 59KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZGRUDZIĄDZK65-693K 2700:37:30.33+00:06:527:308
84SULECKA Gabriela 387ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 2800:37:32.11+00:06:547:308
85WAWRZYNIAK Anna 440POLIPACK TEAM GWEGDYNIAK45-494K 2900:37:33.25+00:06:557:308
86IWANIUK Michał 138II LO Z DNJB W HAJNÓWCELIPINYM-Jun.5M 5700:37:35.58+00:06:587:318
87PINIS Agnieszka 317NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-444K 3000:37:42.71+00:07:057:328
88RADZIEJOWSKI Bogusław 339NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM55-599M 5800:37:44.99+00:07:077:337.9
89OLSZEWSKI Ryszard 296LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM65-695M 5900:37:46.11+00:07:087:337.9
90KUPIBIDA Bogusława 220SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK60-642K 3100:37:50.83+00:07:137:347.9
91BUGAŁA Anna 37NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-445K 3200:37:51.44+00:07:137:347.9
92SŁOMIŃSKA Marta 640BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 3300:37:55.41+00:07:177:357.9
93WOROCH Jolanta 453KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-544K 34100:37:55.68+00:07:187:357.9
94ABLEWICZ Mateusz 489HAJNÓWKAM-Jun.6M 6000:37:56.93+00:07:197:357.9
95GROCHAL Krzysztof 120OGRODNICZKIM55-5910M 6100:37:57.82+00:07:207:357.9
96ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław 409II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Jun.7M 6200:38:00.37+00:07:227:367.9
97BERKOWSKA Marzena 25POSITIVE NORDIC WALKING TEAMZABORÓWK40-446K 3500:38:01.58+00:07:247:367.9
98SZYMCZYK Magdalena 646NOWI SIEDLCESIEDLCEK30-396K 3600:38:04.46+00:07:267:377.9
99BURNECKI Bartosz 41SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci3M 6300:38:09.45+00:07:317:377.9
100STAŃCZAK Ryszard 379FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+5M 6400:38:09.88+00:07:327:377.9
101WIŚNIEWSKI Kazimierz 447PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-645M 6500:38:10.04+00:07:327:387.9
102DANDYK Michał 782UNIA MIASTLUBLINIECM18-293M 6600:38:12.56+00:07:347:387.9
103MIKUSINSKA Jola 269FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-495K 3700:38:14.26+00:07:367:387.8
104MOTOCZYŃSKI Krzysztof 275GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-646M 6700:38:15.27+00:07:377:397.8
105SONDEJ Izabela 789POWIAT HAJNOWSKIBIAŁOWIEŻAK30-397K 3800:38:18.39+00:07:407:397.8
106KOSECKA Katarzyna 194FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK50-545K 3900:38:18.57+00:07:407:397.8
107ŚCIBIOR Robert 689KLEMENTOWICEM45-4912M 6800:38:19.70+00:07:427:407.8
108OMELIANIUK Krzysztof 298SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.8M 6900:38:20.76+00:07:437:407.8
109GOLONKO Grzegorz 110SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.9M 7000:38:20.77+00:07:437:407.8
110KOLARSKA Nadia 183NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci3K 4000:38:22.54+00:07:447:407.8
111KWIDZIŃSKA Emilia 231POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOK18-292K 4100:38:28.44+00:07:507:417.8
112ŚLUSARCZYK Grzegorz 706WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4913M 7100:38:30.68+00:07:537:427.8
113GRYGOROWICZ Bogdan 127KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 7200:38:38.87+00:08:017:437.8
114WALESZKO Anna 435PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK45-496K 4200:38:40.03+00:08:027:447.8
115GARBOWSKI Piotr 714PODKARPACIE PRZEMYŚLM-Niepełnosprawni(B)2M 7300:38:42.47+00:08:047:447.8
116MADEJSKI Roman 250ROXKIJE ROKIETNICAPOZNAŃM65-696M 7400:38:51.23+00:08:137:467.7
117DAROSZEWSKA Krystyna 61SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-643K 4300:38:53.93+00:08:167:467.7
118ADAWIDZIUK Ewa 700JNDYWHAJNÓWKAK40-447K 4400:38:59.22+00:08:217:477.7
119RADYGINA Darya 684BRZESKIE LICEUMK-Jun.4K 4500:39:00.42+00:08:227:487.7
120DZIEDZIK Patrycja 81SIEMIANÓWKAK18-293K 4600:39:01.51+00:08:237:487.7
121KOT Antoli 759RKB HAJNÓWKAHAJNÓWKAM60-647M 7500:39:01.72+00:08:247:487.7
122SMYK Albert 369ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.10M 7600:39:03.58+00:08:267:487.7
123PONKA Barbara 324POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-497K 4700:39:04.89+00:08:277:497.7
124BORKOWSKA Karolina 620NOWI SIEDLCESIEDLCEK18-294K 4800:39:06.06+00:08:287:497.7
125MARCINIAK Hanna 257SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK55-595K 4900:39:09.09+00:08:317:497.7
126STAWARZ Wiesław 762HAJNÓWKAM55-5911M 7700:39:12.83+00:08:357:507.6
127BARCZYK Jolanta 21NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-596K 5000:39:14.82+00:08:377:517.6
128JAWORSKA Daria 150WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Dzieci4K 5100:39:17.73+00:08:407:517.6
129JÓŹWIAK Łukasz 157SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 7800:39:17.97+00:08:407:517.6
130SACZKO Eugeniusz 676HAJNÓWKAM55-5912M 7900:39:20.82+00:08:437:527.6
131KOSHEL Sofia 195BRZESKIE LICEUM OBWODOWE IMIENIA P. M. MASZEROWABRESTK-Jun.5K 5200:39:22.26+00:08:447:527.6
132KOŚCIUCZUK Jakub 196II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Jun.11M 8000:39:22.36+00:08:447:527.6
133WESOŁOWSKI Marek 442PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-545M 8100:39:22.36+00:08:447:527.6
134DANILUK Mirosław 750HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)4M 8200:39:24.22+00:08:467:527.6
135SZYMCZAK Krystian 404ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.12M 8300:39:24.93+00:08:477:537.6
136PRACKI Zbigniew 327SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-546M 8400:39:25.04+00:08:477:537.6
137SADOWSKI Tomasz 747HAJNÓWKAM18-294M 85B00:39:25.88+00:08:487:537.6
138GRYGORUK Daniel 128HAJNÓWKAM30-394M 8600:39:31.25+00:08:537:547.6
139GRABOWSKA Bożena 117LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK45-498K 5300:39:32.00+00:08:547:547.6
140DUDZICZ Barbara 73HAJNÓWKAK30-398K 5400:39:32.66+00:08:557:547.6
141ZERA Dominik 461I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Jun.13M 8700:39:33.23+00:08:557:547.6
142KISLIAK Viktar 768M55-5913M 8800:39:37.26+00:08:597:557.6
143KŁANIECKI Piotr 703ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM55-5914M 8900:39:38.09+00:09:007:557.6
144NIESŁONY Ryszard 281STADION ŚLĄSKICHORZÓWM55-5915M 9000:39:41.70+00:09:047:567.6
145BORKOWSKA Małgorzata 629NOWI SIEDLCESIEDLICEK50-546K 5500:39:43.69+00:09:067:567.6
146WYSOCKA Martyna 458HAJNÓWKAK-Dzieci5K 5600:39:45.56+00:09:077:577.5
147GÓRECKA Iwona 115STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-547K 5700:39:46.45+00:09:087:577.5
148GRZĘDZIŃSKI Radosław 129ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.14M 9100:39:47.02+00:09:097:577.5
149DĄBROWSKI Andrzej 64MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM70+6M 9200:39:48.57+00:09:117:577.5
150KLIMUK Olga 667HAJNÓWKAK30-399K 5800:39:50.29+00:09:127:587.5
151ALEKSIEJUK Wiktor 4WARSZAWAM55-5916M 9300:39:52.30+00:09:147:587.5
152KWAŚNA Małgorzata 229CHODZĘ Z SERCEMBORKIK50-548K 5900:39:54.95+00:09:177:597.5
153KOŻUCHOWSKA Lidia 205NOWI SIEDLCESIEDLCEK60-644K 6000:39:55.50+00:09:177:597.5
154SIDARUK Siarhei 767M50-547M 9400:39:58.33+00:09:207:597.5
155TEUBERT Piotr 417ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAM45-4914M 9500:39:59.72+00:09:228:007.5
156TULIŃSKI Wiktor 426SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci4M 9600:40:01.02+00:09:238:007.5
157KARPIUK Kamil 170ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.15M 9700:40:03.86+00:09:268:007.5
158KARKENAU Tsimur 770M18-295M 9800:40:06.88+00:09:298:017.5
159HABETS Viktar 771M55-5917M 9900:40:10.17+00:09:328:027.5
160PINIS Gabriela 316NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci6K 6100:40:10.59+00:09:338:027.5
161GROMOTOWICZ Maciej 122HAJNÓWKAM-Jun.16M 10000:40:11.09+00:09:338:027.5
162KOZIARZ Jadwiga 200STADION ŚLĄSKIKATOWICEK55-597K 6200:40:11.34+00:09:338:027.5
163PODNIESIŃSKA Małgorzata 320LUBLINK30-3910K 6300:40:11.42+00:09:338:027.5
164WALESZKO Adam 436PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM-Jun.17M 10100:40:12.42+00:09:348:027.5
165KOŁPAK Irena 188LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-694K 6400:40:12.74+00:09:358:027.5
166ZIELIŃSKI Ryszard 464PUKS JEDYNKAŁOSICEM60-648M 10200:40:17.37+00:09:398:037.4
167SZUMA Kasia 398BIAŁOWIEŻAK30-3911K 6500:40:19.90+00:09:428:047.4
168PRYCZYNICZ Maksymilian 680HAJNÓWKAM-Dzieci5M 10300:40:21.21+00:09:438:047.4
169GOŁAWSKI Wojciech 112HAJNÓWKAM-Dzieci6M 10400:40:22.89+00:09:458:047.4
170HAJDUK Natalia 131POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci7K 6600:40:24.09+00:09:468:047.4
171ADAMOWICZ Andrzej 3ŁÓDŹM70+7M 10500:40:24.63+00:09:478:057.4
172KOZŁOWSKA Elżbieta 202HAJNÓWKAK40-448K 6700:40:29.27+00:09:518:057.4
173RURAŃSKI Jerzy 349STADION ŚLĄSKIKATOWICEM70+8M 10600:40:34.84+00:09:578:077.4
174DYBEŁ Agnieszka 80NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)2K 6800:40:37.72+00:10:008:077.4
175ŚLUSARCZYK Karolina 406WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.6K 6900:40:37.78+00:10:008:077.4
176KUBAT Monika 213NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOK45-499K 7000:40:38.82+00:10:018:077.4
177SZYMAŃSKA Lucyna 402XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)3K 7100:40:39.09+00:10:018:077.4
178GOŁAWSKA Gabriela 111HAJNÓWKAK-Dzieci8K 7200:40:41.96+00:10:048:087.4
179GROCHAL Ewa 121OGRODNICZKIK55-598K 7300:40:46.49+00:10:088:097.4
180CHARKIEWICZ Urszula 44HAJNÓWKAK18-295K 7400:40:46.89+00:10:098:097.4
181FALKOWSKI Maciej 86POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM30-395M 10700:40:48.27+00:10:108:097.3
182NOWAKOWSKA Małgorzata 191NOWI SIEDLCESIEDLCEK55-599K 7500:40:48.28+00:10:108:097.4
183CITKO Joanna 51SOKÓŁKAK50-549K 7600:40:48.61+00:10:118:097.3
184SAPA Dariusz 357BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM50-548M 10800:40:50.43+00:10:128:107.3
185NOWAK Ewa 285STADION ŚLĄSKICZ-WAK50-5410K 7700:40:50.95+00:10:138:107.3
186BURACZYŃSKI Marcin 40AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWM-Niepełnosprawni(B)5M 10900:40:51.38+00:10:138:107.3
187KORSAKOWSKA Barbara 192KRASNOPOLK50-5411K 7800:40:56.41+00:10:188:117.3
188BORKOWSKA Lidia 31NOWI SIEDLCESIEDLCEK-Niepełnosprawni(B)1K 7900:40:59.54+00:10:218:117.3
189RACZYŃSKA Aleksandra 337STADION ŚLĄSKICHORZÓWK70+1K 8000:41:00.21+00:10:228:127.3
190ŁUKASIEWICZ Łukasz 248HAJNÓWKAM30-396M 11000:41:00.92+00:10:238:127.3
191GOLAK-WEGIERA Katarzyna 106ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-4910K 8100:41:02.02+00:10:248:127.3
192ROSIAK Bogusława 346WARSZAWAK45-4911K 8200:41:04.94+00:10:278:137.3
193BIEGAJŁO Piotr 26ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM50-549M 11100:41:08.75+00:10:318:137.3
194ANGIELCZYK Małgorzata 19MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-695K 8300:41:10.05+00:10:328:147.3
195TEUBERT Anna 416ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK45-4912K 8400:41:10.25+00:10:328:147.3
196KŁANIECKA Bożena 182ROXKIJE ROKIETNICAROKIETNICAK60-645K 8500:41:14.58+00:10:378:157.3
197GAWRYLUK Andrzej 98HAJNÓWKAM-Jun.18M 11200:41:19.52+00:10:418:157.3
198KOZŁOWSKI Kacper 204HAJNÓWKAM-Jun.19M 11300:41:24.14+00:10:468:167.2
199MALINOWSKI Paweł 255KRAKÓWM18-296M 11400:41:24.29+00:10:468:177.2
200DUDZICZ Nina 74HAJNÓWKAK-Jun.7K 8600:41:25.67+00:10:488:177.2
201GARLEJ-KITKA Patrycja 94PUŁAWYK30-3912K 8700:41:28.98+00:10:518:177.2
202FILIPIUK Katarzyna 88HAJNÓWKAK18-296K 8800:41:33.31+00:10:558:187.2
203ALEKSIEJUK Robert 779HAJNÓWKAM50-5410M 11500:41:35.36+00:10:578:197.2
204SZYMAŃSKI Mirosław 735SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM45-4915M 11600:41:37.00+00:10:598:197.2
205ANISIMAVA Tatsiana 769K18-297K 8900:41:37.65+00:11:008:197.2
206KITKA Marzena 175PUŁAWYPUŁAWYK55-5910K 9000:41:41.89+00:11:048:207.2
207ALSZTYNIUK Dominik 10HAJNÓWKAM-Jun.20M 11700:41:44.31+00:11:068:217.2
208RYBAK Mateusz 351HAJNÓWKAM-Dzieci7M 11800:41:49.43+00:11:118:217.2
209RYBAK Mateusz 297HAJNÓWKAM-Dzieci8M 11900:41:49.53+00:11:118:217.2
210NOWAK Norbert 286ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.21M 12000:41:50.37+00:11:128:227.2
211KARCZMARSKI Krzysztof 169IPA RADOMKOZIENICEM60-649M 12100:41:52.02+00:11:148:227.2
212KOŁODZIŃSKI Tomasz 186BIAŁOWIEŻAM-Dzieci9M 12200:41:52.77+00:11:158:227.2
213NASHKEVICH Alihksandr 772M40-446M 12300:41:52.78+00:11:158:227.2
214WASZKIEWICZ Julia 438SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci9K 9100:41:55.26+00:11:178:237.2
215ZIELINSKA Barbara 462PUKS JEDYNKAŁOSICEK60-646K 9200:41:55.49+00:11:178:237.2
216OWCZAREK Magdalena 303MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-5412K 9300:41:55.57+00:11:178:237.2
217STOLARSKA Magdalena 788NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5413K 9400:41:56.27+00:11:188:237.2
218KLEWEK Irena 179CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-647K 9500:41:59.01+00:11:218:237.1
219SUPRUN Patrycja 389POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci10K 9600:42:00.44+00:11:228:247.1
220NIKICIUK Weronika 283I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.8K 9700:42:03.14+00:11:258:247.1
221KOZŁOWSKA Maja 201HAJNÓWKAK-Jun.9K 9800:42:04.45+00:11:268:247.1
222DOLBAK Dzignis 780NORDIC BRESTBRESTM-Dzieci10M 12400:42:04.47+00:11:268:247.1
223NOWICKI Bogdan 288POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM50-5411M 12500:42:06.31+00:11:288:257.1
224DZEDZEVICH Natalia 776GRODNOK30-3913K 9900:42:09.20+00:11:318:257.1
225ZOŃ Agnieszka 467PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK30-3914K 10000:42:10.63+00:11:338:267.1
226KALINOWSKA Aleksandra 742I LO HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.10K 10100:42:10.69+00:11:338:267.1
227POLKOWSKA Katarzyna 322NOWI SIEDLCESIEDLCEK50-5414K 10200:42:13.53+00:11:358:267.1
228JASIŃSKA Dorota 149LUBLINIECK40-449K 10300:42:14.43+00:11:368:267.1
229OCHNIO Jolanta 289AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK-Niepełnosprawni(A)4K 10400:42:15.22+00:11:378:277.1
230WECHTA Paweł 687KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM45-4916M 12600:42:15.51+00:11:378:277.1
231RYBAK Justyna 350HAJNÓWKAK18-298K 10500:42:20.31+00:11:428:287.1
232JAŁOZA Michał 142II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Jun.22M 12700:42:28.82+00:11:518:297.1
233NIKOŁAJUK Mateusz 284SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci11M 12800:42:34.01+00:11:568:307
234ANDREJUK Jakub 12II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Jun.23M 12900:42:37.71+00:12:008:317
235SOŁKIEWICZ Olga 374HAJNÓWKAK55-5911K 10600:42:38.37+00:12:008:317
236HANUS Joanna 704PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)2K 10700:42:42.56+00:12:048:327
237KNITTER Zofia 474BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci11K 10800:42:47.21+00:12:098:337
238FILIPIUK Zofia 90SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.11K 10900:42:51.05+00:12:138:347
239KULIK Natalia 218SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.12K 11000:42:51.92+00:12:148:347
240KOZŁOWSKI Wojciech 203HAJNÓWKAM40-447M 13000:42:53.37+00:12:158:347
241ŻUKOWSKA Patrycja 493HAJNÓWKAK-Dzieci12K 11100:43:00.63+00:12:238:367
242BRODZIŃSKA Ewelina 35SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(B)3K 11200:43:01.86+00:12:248:367
243JAKIMIUK Magdalena 495HAJNÓWKAK-Dzieci13K 11300:43:02.91+00:12:258:367
244SZPAKOWICZ Bartosz 757HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)6M 13100:43:03.03+00:12:258:367
245DYBACKI Tomasz 79HAJNÓWKAM18-297M 13200:43:05.51+00:12:278:377
246KUŹNIARSKI Jacek 228NOWI SIEDLCENOWE IGANIEM45-4917M 13300:43:06.22+00:12:288:377
247CHRAPEK Urszula 295NORDUMRODZICAK30-3915K 11400:43:08.45+00:12:308:377
248ONISKIEWICZ Aleksandra 720HAJNÓWKAK-Dzieci14K 11500:43:10.56+00:12:328:386.9
249DROZD Mirosław 69HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(A)6M 13400:43:13.57+00:12:368:386.9
250FAŁDYGA Joanna 729PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4410K 11600:43:17.13+00:12:398:396.9
251SZWARC Konrad 400ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.24M 13500:43:17.75+00:12:408:396.9
252GOLONKO Łukasz 109SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci12M 13600:43:17.90+00:12:408:396.9
253WYSOCKI Gabriel 479BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci13M 13700:43:22.50+00:12:448:406.9
254KUZICH Volha 794BRZESKIE LICEUM OBWODOWEBRESTK18-299K 11700:43:24.12+00:12:468:406.9
255MALINOWSKA Eugenia 254UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-648K 11800:43:24.71+00:12:478:416.9
256CIEŚLIŃSKA Wiesława 50AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-649K 11900:43:25.81+00:12:488:416.9
257LIPIŃSKA Marta 766CZEREMCHAK30-3916K 12000:43:29.81+00:12:528:416.9
258BAŃKOWSKI Kacper 20SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci14M 13800:43:36.58+00:12:598:436.9
259SAPA Stefania 358BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK50-5415K 12100:43:36.78+00:12:598:436.9
260WYSOCKA Agnieszka 459HAJNÓWKAK40-4411K 12200:43:42.99+00:13:058:446.9
261CHIRKO Oliwia 45SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci15K 12300:43:46.46+00:13:088:456.9
262SZCZĘŚNIAK Teresa 786KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZGRUDZIĄDZK65-696K 12400:43:47.23+00:13:098:456.9
263LESIUK Mirosława 236AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK60-6410K 12500:43:47.62+00:13:108:456.8
264MASALSKA Karolina 261HAJNÓWKAK30-3917K 12600:43:47.99+00:13:108:456.8
265IWANIUK Halina 721KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICHLIPINYK50-5416K 12700:43:49.06+00:13:118:456.8
266JAŁOZA Wioletta 485HAJNÓWKAK-Jun.13K 12800:43:56.04+00:13:188:476.8
267PONIATOWSKI Hieronim 323HAJNÓWKAM65-697M 13900:43:58.21+00:13:208:476.8
268BRZEZIŃSKI Jan 765OLIMPIA OSOWAGDAŃSKM-Dzieci15M 14000:43:58.25+00:13:208:476.8
269LUBOWICKA Nikola 244II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.14K 12900:44:00.72+00:13:238:486.8
270RAJEWSKA Beata 740DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK40-4412K 13000:44:02.45+00:13:248:486.8
271IGNACIUK Weronika 487HAJNÓWKAK-Jun.15K 13100:44:03.56+00:13:258:486.8
272MAZERSKA Maria 264LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+2K 13200:44:05.29+00:13:278:496.8
273SIMONIUK Małgorzata 366II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.16K 13300:44:05.67+00:13:288:496.8
274PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 309FACE NORDIC WALKING TEAMGOWINOK70+3K 13400:44:08.43+00:13:308:496.8
275GRUSZKA Iwona 681UNIA MIASTLUBLINIECK45-4913K 13500:44:10.75+00:13:338:506.8
276SUJKOWSKA Elżbieta 386PUKS JEDYNKAŁOSICEK55-5912K 13600:44:11.56+00:13:338:506.8
277GOLONKO Daria 108SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci16K 13700:44:17.63+00:13:408:516.8
278KULIK Sławomir 217POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM60-6410M 14100:44:17.87+00:13:408:516.8
279GRUSZKA Barbara 123LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+4K 13800:44:20.14+00:13:428:526.8
280DARGAS Małgorzata 480BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4413K 13900:44:20.80+00:13:438:526.8
281ALSZTYNIUK Janina 9HAJNÓWKAK30-3918K 14000:44:20.88+00:13:438:526.8
282GROBELNA Jadwiga 119KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)4K 14100:44:27.01+00:13:498:536.7
283BORTNICZUK Barbara 728HAJNÓWKAK70+5K 14200:44:28.30+00:13:508:536.7
284ZIN-PARFIENIUK Ewa 465HAJNÓWKAK30-3919K 14300:44:28.65+00:13:518:536.7
285JURCZUK Eugenia 159POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-697K 14400:44:32.00+00:13:548:546.7
286KARANOS Celina 167HAJNÓWKAK55-5913K 14500:44:32.07+00:13:548:546.7
287TICHONIUK Piotr 420HAJNÓWKAM-Jun.25M 14200:44:33.71+00:13:568:546.7
288ŚWIĄTKOWSKA Adrianna 793BIELSKO-BIAŁAK18-2910K 14600:44:36.07+00:13:588:556.7
289SIEWIERENIUK Martyna 364HAJNÓWKAK-Dzieci17K 14700:44:39.59+00:14:028:556.7
290ŻYWICKA Irena 473BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6411K 14800:44:40.94+00:14:038:566.7
291MOTOCZYŃSKA Aleksandra 274GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-6412K 14900:44:43.46+00:14:058:566.7
292BORECZKO Kornelia 30TARNOPOLK18-2911K 15000:44:44.04+00:14:068:566.7
293ŚWIĆ Agnieszka 407II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.17K 15100:44:49.36+00:14:118:576.7
294OKSENTOWICZ Dominika 293SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci18K 15200:44:50.14+00:14:128:586.7
295TOKAJUK Maja 421SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci19K 15300:44:50.98+00:14:138:586.7
296MURZYN Anna 277LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK45-4914K 15400:44:54.84+00:14:178:596.7
297KUŚNIERZ Agnieszka 226HAJNÓWKAK30-3920K 15500:44:57.34+00:14:198:596.7
298JANKOWSKA Krystyna 785HAJNÓWKAK55-5914K 15600:44:58.25+00:14:208:596.7
299GRYC Halina 775HAJNÓWKAK45-4915K 15700:45:00.82+00:14:239:006.7
300ULEZŁO Katarzyna 431BIAŁOWIEŻAK18-2912K 15800:45:00.99+00:14:239:006.7
301GUZ Urszula 130PUKS JEDYNKAŁOSICEK65-698K 15900:45:07.32+00:14:299:016.6
302DAWID Gabriela 62HAJNÓWKAK-Dzieci20K 16000:45:09.48+00:14:319:016.6
303ŚWIDERSKI Marek 746HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)7M 14300:45:21.51+00:14:439:046.6
304SAWICKI Erwin 361I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Jun.26M 14400:45:22.19+00:14:449:046.6
305SZWARC Patryk 399ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.27M 14500:45:22.27+00:14:449:046.6
306PYTKO Jakub 336I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCEHAJNÓWKAM-Jun.28M 14600:45:22.51+00:14:449:046.6
307LASOTA Zofia 233II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK18-2913K 16100:45:26.41+00:14:489:056.6
308KOWALCZUK Barbara 711K40-4414K 16200:45:26.92+00:14:499:056.6
309CHOCHOLSKA Wiktoria 47ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.18K 16300:45:29.85+00:14:529:066.6
310TELLOS Justyna 413HAJNÓWKA BIEGAHAJNÓWKAK30-3921K 16400:45:32.34+00:14:549:066.6
311KOŁODZIŃSKA Agnieszka 185BIAŁOWIEŻAK30-3922K 16500:45:33.85+00:14:569:066.6
312PANASIUK Joanna 305HAJNÓWKAK30-3923K 16600:45:36.68+00:14:599:076.6
313MÓRAWSKA Zdzisława 276TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK50-5417K 16700:45:37.52+00:14:599:076.6
314WRÓBLEWSKA Anna 455ROXKIJE ROKIETNICAKRZYSZKOWOK40-4415K 16800:45:37.78+00:15:009:076.6
315STEPANIUK Gabriela 761HAJNÓWKAK-Dzieci21K 16900:45:39.34+00:15:019:086.6
316KOLBUSZ Janina 184KS METRACO POLKOWICELUBINK70+6K 17000:45:39.56+00:15:019:076.6
317SACHARUK Sandra 777HAJNÓWKAK-Dzieci22K 17100:45:39.72+00:15:029:086.6
318CZUCZWARA Hanna 760RKB HAJNÓWKAHAJNÓWKAK60-6413K 17200:45:42.96+00:15:059:086.6
319KUBICKI Filip 490HAJNÓWKAM-Jun.29M 14700:45:45.96+00:15:089:096.6
320NIEBRZEGOWSKA Helena 278AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK-Niepełnosprawni(A)5K 17300:45:46.08+00:15:089:096.6
321KRAWCZYKOWSKA Barbara 208LKS ZANTYR SZTUMCZERNINK60-6414K 17400:45:46.56+00:15:089:096.6
322DROZD Lucyna 70HAJNÓWKAK55-5915K 17500:45:53.69+00:15:169:106.5
323KUNICKA Renata 219NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK45-4916K 17600:45:54.29+00:15:169:106.5
324TYSZKO Aleksandra 430HAJNÓWKAK-Dzieci23K 17700:45:55.35+00:15:179:116.5
325ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata 2SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3924K 17800:45:56.11+00:15:189:116.5
326BOGDANOWICZ Joanna 29HAJNÓWKAK-Jun.19K 17900:45:56.50+00:15:189:116.5
327ZARZYCKA Paulina 734SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3925K 18000:45:56.66+00:15:199:116.5
328ŁOBUZIŃSKA Urszula 246II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.20K 18100:45:59.37+00:15:219:116.5
329TARGOSZ Zdzisława 410NIEZRZESZONAHAJNÓWKAK55-5916K 18200:46:06.32+00:15:289:136.5
330TUSZYŃSKA Anna 427LIDER GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-Niepełnosprawni(A)6K 18300:46:11.31+00:15:339:146.5
331JAKONIUK Bartosz 139HAJNÓWKAM-Jun.30M 14800:46:12.61+00:15:359:146.5
332PROKOPIUK Aleksander 494RKB HAJNÓWKAHAJNÓWKAM70+9M 14900:46:12.81+00:15:359:146.5
333OGONOWSKA Edyta 291KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZGRUDZIĄDZK55-5917K 18400:46:13.01+00:15:359:146.5
334TCHÓRZEWSKI Jerzy 671PUKS-JEDYNKAŁOSICEM70+10M 15000:46:14.38+00:15:369:156.5
335FIRS-DANKLEWSKA Emilia 710HAJNÓWKAK40-4416K 18500:46:14.93+00:15:379:156.5
336PIWOWARCZYK Monika 318HAJNÓWKAK40-4417K 18600:46:17.46+00:15:399:156.5
337BOŻKO Paweł 748HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)8M 15100:46:19.90+00:15:429:166.5
338IWANIUK Aleksandra 719HAJNÓWKAK-Dzieci24K 18700:46:23.99+00:15:469:166.5
339PANASIUK Paulina 308SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.21K 18800:46:26.95+00:15:499:176.5
340BOROWIK Karolina 32II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.22K 18900:46:30.25+00:15:529:186.5
341NIEPOGODA Gabriela 280II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.23K 19000:46:32.19+00:15:549:186.4
342BOŻKO Urszula 749HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)5K 19100:46:32.49+00:15:549:186.4
343BIEGLUK Maria 27SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.24K 19200:46:32.73+00:15:559:186.4
344TARGOSZ Ewelina 411HAJNÓWKAK30-3926K 19300:46:33.60+00:15:569:186.4
345KLIMIUK Amelia 180HAJNÓWKAK-Jun.25K 19400:46:35.90+00:15:589:196.4
346KIENDYŚ Weronika 172II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.26K 19500:46:42.13+00:16:049:206.4
347STACHULEC Natalia 377I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.27K 19600:46:44.80+00:16:079:216.4
348JAKONIUK Wiktoria 141SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci25K 19700:46:46.43+00:16:089:216.4
349KALINOWSKA Patrycja 743I LO HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.28K 19800:46:47.92+00:16:109:216.4
350WILCZYŃSKA Barbara 444AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓWŁUKÓWK-Niepełnosprawni(A)7K 19900:46:51.27+00:16:139:226.4
351RADYGINA Irina 682BRZESKIE LICEUM OBWODOWEBRESTK40-4418K 20000:47:00.03+00:16:229:246.4
352PRACKA Katarzyna 326SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-5418K 20100:47:02.85+00:16:259:246.4
353DOLBAK Maryna 783NORDIC BRESTK45-4917K 20200:47:03.69+00:16:269:246.4
354SACZKO Helena 677HAJNÓWKAK55-5918K 20300:47:05.35+00:16:279:256.4
355CZABAJ Aleksandra 53II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.29K 20400:47:08.18+00:16:309:256.4
356STEFANEK Teresa 738SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4918K 20500:47:10.67+00:16:339:266.4
357BUSZKO Helena 42NIEZRZESZONABIAŁOWIEŻAK60-6415K 20600:47:10.73+00:16:339:266.4
358GŁOWACKA Natalia 102SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.30K 20700:47:14.07+00:16:369:266.4
359KARANOS Martyna 168POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci26K 20800:47:21.51+00:16:439:286.3
360DZIUBONOS Anna 83HAJNÓWKAK-Dzieci27K 20900:47:21.63+00:16:449:286.3
361KITKA Cezary 177PUŁAWYM-Dzieci16M 15200:47:26.21+00:16:489:296.3
362JAKUBOWSKA Katarzyna 773LIPINYK40-4419K 21000:47:26.77+00:16:499:296.3
363SZULIŃSKA Martyna 397ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.31K 21100:47:32.85+00:16:559:306.3
364RYGOROWICZ Wiera 708HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)6K 21200:47:33.76+00:16:569:306.3
365ANDRZEJCZYK Ewa 16ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.32K 21300:47:33.96+00:16:569:306.3
366SZREJDER Zofia 717UTW HAJNÓWKAK60-6416K 21400:47:35.38+00:16:579:316.3
367LEWANDOWSKI Jacek 239STADION ŚLĄSKICZ-WAM-Niepełnosprawni(B)9M 15300:47:36.38+00:16:589:316.3
368NIKOLOWICZ Anna 745HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)7K 21500:47:41.72+00:17:049:326.3
369PRYCZYNICZ Olaf 329HAJNÓWKAM-Dzieci17M 15400:47:42.19+00:17:049:326.3
370ŁECZYCKA Magda 245POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Dzieci28K 21600:47:46.66+00:17:099:336.3
371ANDROSIUK Rafał 15ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.31M 15500:47:58.64+00:17:219:356.3
372ŁUKSZA Patryk 249ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.32M 15600:47:59.64+00:17:229:366.3
373KRASOWSKI Mateusz 206ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.33M 15700:48:04.34+00:17:269:366.2
374PETRUK Marzena 715BIAŁOWIEŻAK55-5919K 21700:48:07.10+00:17:299:376.2
375MUDER Iwona 670PUKS-JEDYNKAŁOSICEK45-4919K 21800:48:18.05+00:17:409:396.2
376ALEKSIEJUK Katarzyna 8HAJNÓWKAK-Jun.33K 21900:48:23.67+00:17:469:406.2
377TULIŃSKA Marcelina 425SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci29K 22000:48:23.97+00:17:469:406.2
378WRZOSEK Julia 457HAJNÓWKAK-Jun.34K 22100:48:25.43+00:17:479:416.2
379BAGROWSKA Alla 716UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK65-699K 22200:48:25.76+00:17:489:416.2
380SOKOŁOWSKI Janusz 372BIAŁYSTOKM65-698M 15800:48:28.64+00:17:519:416.2
381KAMIEŃSKI Krzysztof 165K.S. CHODZACY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM55-5918M 15900:48:29.97+00:17:529:426.2
382SOKOŁOWSKA Jolanta 371BIAŁYSTOKK60-6417K 22300:48:31.34+00:17:539:426.2
383CZABAJ Igor 54SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci18M 16000:48:32.94+00:17:559:426.2
384KUŚNIERZ Karina 225HAJNÓWKAK-Dzieci30K 22400:48:33.65+00:17:569:426.2
385RYBKA Marian 352NIEZRZESZONYGRĘZÓWKAM70+11M 16100:48:40.72+00:18:039:446.2
386DĄBROWSKA Jadwiga 63HAJNÓWKAK60-6418K 22500:48:43.84+00:18:069:446.2
387OMELIANIUK Bartosz 299SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci19M 16200:48:44.19+00:18:069:446.2
388DARGAS Marta 476BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci31K 22600:48:44.65+00:18:079:456.2
389KONARSKA Agata 189SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4420K 22700:48:47.45+00:18:099:456.1
390KACZOCH Jan 161SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2HAJNÓWKAM-Dzieci20M 16300:48:54.08+00:18:169:466.1
391KACZOCH Adam 162SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3HAJNÓWKAM-Dzieci21M 16400:48:54.74+00:18:179:476.1
392TERECHOWICZ Maria 415SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3927K 22800:48:54.85+00:18:179:476.1
393TELLOS Oskar 414HAJNÓWKA BIEGAHAJNÓWKAM-Dzieci22M 16500:48:55.20+00:18:179:476.1
394CHOMCZYK Zbigniew 48NIEZRZESZONYBIAŁYSTOKM60-6411M 16600:49:01.30+00:18:239:486.1
395STAWARZ Lucyna 763HAJNÓWKAK55-5920K 22900:49:03.21+00:18:259:486.1
396KRUK Kamil 209SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.34M 16700:49:06.63+00:18:299:496.1
397JELIŃSKI Olaf 151SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci23M 16800:49:06.82+00:18:299:496.1
398GOLONKO Magda 107ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2914K 23000:49:12.97+00:18:359:506.1
399SZPAKOWICZ Martyna 396ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2915K 23100:49:15.49+00:18:379:516.1
400KRYSIUK Kacper 799NOWI SIEDLCESIEDLCEM18-298M 16900:49:15.80+00:18:389:516.1
401SZADUJA-MILKO Urszula 685SZKOŁA DUBINY HAJNÓWKAHAJNÓWKAK40-4421K 23200:49:22.52+00:18:449:526.1
402HANUS Teresa 705PAJONAUCI KROSNOK-Niepełnosprawni(B)8K 23300:49:32.20+00:18:549:546.1
403FILINOWICZ Maria 87UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK70+7K 23400:49:46.85+00:19:099:576
404CZWERENKO Alicja 56LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK55-5921K 23500:49:48.26+00:19:109:576
405BIELAWSKA Dorota 75SANTANDER CONSUMER BANKWROK60-6419K 23600:49:57.41+00:19:199:596
406BIERNINCZYK Cbetnaha 43NORDIC BRESTK55-5922K 23700:50:04.67+00:19:2710:016
407 STULGIS Emilia 668HAJNÓWKAK30-3928K 23800:50:04.93+00:19:2710:016
408GAWRYLUK Barbara 97HAJNÓWKAK40-4422K 23900:50:07.07+00:19:2910:016
409DROP Mieczysław 68KS SOKÓŁ GĄSAWAPAKOŚĆM70+12M 17000:50:07.27+00:19:2910:016
410WRZOSEK Ewa 726HAJNÓWKAK40-4423K 24000:50:08.48+00:19:3010:016
411GĄSOWSKA Walentyna 100HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-4920K 24100:50:09.52+00:19:3110:026
412TROCHIMIUK Elżbieta 496HAJNÓWKAK55-5923K 24200:50:10.76+00:19:3310:026
413GIERASIMIUK Weronika 101SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci32K 24300:50:13.33+00:19:3510:026
414KOZACZEK Anna 197NIEZRZESZONAMALBORKK50-5419K 24400:50:16.88+00:19:3910:036
415PIETRUCZUK Natalia 313ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2916K 24500:50:59.42+00:20:2110:115.9
416DMITRUK Natalia 66II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK18-2917K 24600:51:01.51+00:20:2310:125.9
417PATEJUK Julia 311II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK18-2918K 24700:51:03.94+00:20:2610:125.9
418CZYŻEWSKA Natalia 58II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.35K 24800:51:07.59+00:20:3010:135.9
419ONOPIUK Mateusz 300ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Jun.35M 17100:51:10.74+00:20:3310:145.9
420ANDRZEJUK Bartosz 17POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAM-Jun.36M 17200:51:10.97+00:20:3310:145.9
421KRUTEL Magdalena 210ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2919K 24900:51:12.79+00:20:3510:145.9
422GRZEŚLIEWICZ Beata 753HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)9K 25000:51:14.58+00:20:3710:145.9
423SKIEPKO Paulina 756HAJNÓWKAK30-3929K 25100:51:16.86+00:20:3910:155.8
424WAWRZYNIUK Ela 441SIEDLCEK60-6420K 25200:51:17.04+00:20:3910:155.8
425FILIPIUK Martyna 89ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2920K 25300:51:29.74+00:20:5210:175.8
426WITOMSKA Kamila 449ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.36K 25400:51:30.93+00:20:5310:185.8
427JERZYK Irena 153POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6421K 25500:51:39.42+00:21:0110:195.8
428KUCZKO Blanka 216HAJNÓWKAK-Dzieci33K 25600:51:45.42+00:21:0710:215.8
429JAKIMIUK Aleksandra 718HAJNÓWKAK-Dzieci34K 25700:51:47.25+00:21:0910:215.8
430RADYBIN Akim 683BRZESKIE LICEUMM-Dzieci24M 17300:51:54.30+00:21:1610:235.8
431ADAMIK Agata 492HAJNÓWKAK-Dzieci35K 25800:51:55.39+00:21:1710:235.8
432KOT Małgorzata 488HAJNÓWKAK-Jun.37K 25900:51:57.25+00:21:1910:235.8
433PROKOPCZUK Patrycja 486HAJNÓWKAK-Jun.38K 26000:51:57.36+00:21:1910:235.8
434SADOWSKA Weronika 354HAJNÓWKAK-Dzieci36K 26100:51:58.53+00:21:2010:235.8
435GRUCHOT Katarzyna 791SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4424K 26200:51:59.08+00:21:2110:235.8
436SUCHODOŁA Dominika 385ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.39K 26300:52:02.83+00:21:2510:245.8
437OWŁASIUK Magdalena 304ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2921K 26400:52:03.31+00:21:2510:245.8
438DUTKOWSKA Wiktoria 78ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Jun.40K 26500:52:07.62+00:21:3010:255.8
439KNITTER Anna 481BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4921K 26600:52:17.39+00:21:3910:275.7
440HORNOSTAJ Irena 134POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6422K 26700:52:18.16+00:21:4010:275.7
441DUBKOWICZ Anna 71POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6423K 26800:52:19.54+00:21:4110:285.7
442BELTER Teresa 23POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK65-6910K 26900:52:21.11+00:21:4310:285.7
443GOTÓWKO Iwona 114NIEZRZESZONASTUDZIANKIK50-5420K 27000:52:23.44+00:21:4510:285.7
444LEWCZUK Alina 240POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK55-5924K 27100:52:24.65+00:21:4710:285.7
445KURYŁO Maria 222POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK60-6424K 27200:52:26.08+00:21:4810:295.7
446LIPIŃSKA-BEDNARZ Anna 733SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3930K 27300:52:31.30+00:21:5310:305.7
447BEDNARZ Oliver 737SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM-Dzieci25M 17400:52:32.64+00:21:5510:305.7
448GRĄDZIEL Maja 118II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.41K 27400:52:35.14+00:21:5710:315.7
449MAZURUK Aneta 679HAJNÓWKAK45-4922K 27500:52:35.84+00:21:5810:315.7
450KORYGA Jowita 678HAJNÓWKAK30-3931K 27600:52:38.84+00:22:0110:315.7
451SZEKALSKA Julia 392SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci37K 27700:52:55.10+00:22:1710:355.7
452KRAŚKO Natalia 207SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci38K 27800:52:57.51+00:22:1910:355.7
453WRZOSEK Weronika 456HAJNÓWKAK-Dzieci39K 27900:52:58.94+00:22:2110:355.7
454WECHTA Agnieszka 688STOWARZYSZENIE AKTYWNI ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGOLUBIMK40-4425K 28000:52:59.56+00:22:2110:355.7
455GAWRYLUK Magda 99HAJNÓWKAK-Dzieci40K 28100:53:00.88+00:22:2310:365.7
456PANFILUK Katarzyna 143RUTKAK40-4426K 28200:53:02.23+00:22:2410:365.7
457PIETRUSZKIEWICZ Anna 315HAJNÓWKAK40-4427K 28300:53:04.30+00:22:2610:365.7
458ZINCZUK Julia 310I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK18-2922K 28400:53:23.70+00:22:4610:405.6
459WAKULUK Anna 433NIEZRZESZONYBIAŁYSTOKK60-6425K 28500:53:27.82+00:22:5010:415.6
460BOCZKO Justyna 28ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2923K 28600:53:27.85+00:22:5010:415.6
461MOŻAJEW Maria 232HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(A)8K 28700:53:31.50+00:22:5310:425.6
462STACHOWICZ Joanna 643NW BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2924K 28800:53:32.01+00:22:5410:425.6
463SOŁOWIANIUK Urszula 365HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(A)9K 28900:53:35.93+00:22:5810:435.6
464KOWALCZUK Irena 491HAJNÓWKAK50-5421K 29000:53:36.36+00:22:5810:435.6
465CZYŻEWSKI Mirosław 484HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(A)7M 17500:53:38.98+00:23:0110:435.6
466ŻAK Małgorzata 736SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK30-3932K 29100:53:50.90+00:23:1310:465.6
467ORZECH Agnieszka 301SANTANDER CONSUMER BANKSIECHNICEK30-3933K 29200:53:51.39+00:23:1310:465.6
468KITKA Wojciech 176PUŁAWYM45-4918M 17600:53:52.99+00:23:1510:465.6
469PASZKO Zofia 723KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICHLIPINYK60-6426K 29300:53:53.24+00:23:1510:465.6
470BARTOSZUK Alina 724KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICHLIPINYK60-6427K 29400:54:09.27+00:23:3110:495.5
471ANDROSIUK Izabela 14II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK18-2925K 29500:54:19.86+00:23:4210:525.5
472STUDZIŃSKI Jarosław 523HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(A)8M 17700:54:21.71+00:23:4410:525.5
473PLIS Halina 722KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICHLIPINYK55-5925K 29600:54:24.38+00:23:4610:535.5
474JAKONIUK Monika 140SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci41K 29700:54:24.52+00:23:4610:525.5
475LUBOWICKA Anna 243SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Dzieci42K 29800:54:25.14+00:23:4710:535.5
476IWACIK Roksana 137ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2926K 29900:54:25.20+00:23:4710:535.5
477ŁUKASIEWICZ Alina 13KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICHLIPINYK55-5926K 30000:54:39.27+00:24:0110:555.5
478KAŁAMAJSKA Barbara 163KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZGRUDZIĄDZK60-6428K 30100:54:39.92+00:24:0210:565.5
479KRYSZTOFIAK Maja 211HAJNÓWKAK-Dzieci43K 30200:54:54.71+00:24:1710:595.5
480URYNOWICZ Andżelika 432I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.42K 30300:55:05.70+00:24:2811:015.4
481 483  100:55:14.56+00:24:3611:035.4
482MASALSKA Aleksandra 262ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK18-2927K 30400:55:14.75+00:24:3711:025.4
483ZIELIŃSKA Adrianna 751HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)10K 30500:55:19.08+00:24:4111:035.4
484ANDREJUK Agnieszka 755HAJNÓWKAK45-4923K 30600:55:20.45+00:24:4211:045.4
485BOBKIEWICZ Aleksandra 709UTW HAJNÓWKAHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)11K 30700:55:35.36+00:24:5711:075.4
486GIERASIMIUK Dominika 499HAJNÓWKAK-Dzieci44K 30800:55:41.04+00:25:0311:085.4
487SAWCZUK Agnieszka 359II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK18-2928K 30900:55:54.35+00:25:1611:115.4
488LEWCZUK Natalia 241II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.43K 31000:56:06.01+00:25:2811:135.3
489KORCZ Aleksandra 190II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.44K 31100:56:07.00+00:25:2911:135.3
490MARCIWIAK Zofia 497HAJNÓWKAK-Dzieci45K 31200:56:11.40+00:25:3311:145.3
491SŁABIŃSKA Sylwia 535K-Dzieci46K 31300:56:14.67+00:25:3711:155.3
492JĘDRZEJCZAK Bartosz 155SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci26M 17800:56:15.51+00:25:3711:155.3
493JARMOC Maria 498HAJNÓWKAK-Dzieci47K 31400:56:19.75+00:25:4211:165.3
494SAWCZUK Natalia 360II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK-Jun.45K 31500:56:30.85+00:25:5311:185.3
495KNITTER Agata 477BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.46K 31600:56:35.67+00:25:5811:195.3
496BOWTRUCZUK Jan 33SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM-Dzieci27M 17900:56:56.91+00:26:1911:235.3
497KITKA Adam 178PUŁAWYM-Dzieci28M 18000:57:34.60+00:26:5711:315.2
498BEREZOWIEC Raisa 702HAJNÓWKAK55-5927K 31700:57:41.70+00:27:0411:325.2
499BARANOWSKA Irena 701HAJNÓWKAK60-6429K 31800:57:42.04+00:27:0411:325.2
500SZATYŁOWICZ Łukasz 752HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)10M 18100:57:47.04+00:27:0911:335.2
501SZATYŁOWICZ Danuta 754HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(B)12K 31900:57:48.07+00:27:1011:335.2
502BÓJKO-PIETROCZUK Bogusława 744ZSZ HAJNÓWKAHAJNÓWKAK45-4924K 32000:58:28.29+00:27:5011:415.1
503KOBASZ Leszek 666SP3 HAJNÓWKAHAJNÓWKAM45-4919M 18200:58:29.66+00:27:5211:425.1
504GRYGORUK Irena 500II LO Z DNJB W HAJNÓWCEHAJNÓWKAK45-4925K 32100:58:30.40+00:27:5211:425.1
505SZUMIŃSKA Anna 673BIAŁYSTOKK65-6911K 32200:58:32.61+00:27:5511:425.1
506LECHOCIŃSKI Tomasz 234BIAŁYSTOKM40-448M 18300:58:32.80+00:27:5511:425.1
507JERZYK Halina 152POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(A)10K 32300:59:02.59+00:28:2511:485.1
508HRYNKIEWICZ Alina 135HAJNÓWKAK60-6430K 32400:59:05.63+00:28:2811:495.1
509STOPA Gerard 482BŁĘKITNI NW DZIEMIANYM65-699M 18400:59:58.37+00:29:2011:595
510PUC Hubert 331RAKKARHAJNÓWKAM-Dzieci29M 18501:00:27.01+00:29:4912:055
511PUC Agnieszka 330RAKKARHAJNÓWKAK45-4926K 32501:00:28.58+00:29:5112:055
512PUSZKARSKI Adam 333GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci30M 18601:01:06.90+00:30:2912:134.9
513PIENIĄŻCZAK Ewa 792SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK45-4927K 32601:01:33.02+00:30:5512:184.9
514TICHONIUK Marzena 418POWIAT HAJNOWSKIHAJNÓWKAK30-3934K 32701:01:36.64+00:30:5912:194.9
515GARUSTOWICZ Emilia 95HAJNÓWKAK30-3935K 32801:01:39.28+00:31:0112:194.9
516STAROŃSKA Wiktoria 694HAJNÓWKAK-Dzieci48K 32901:02:06.01+00:31:2812:254.8
517ALEKSIEJUK Adrian 690HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(B)11M 18701:02:09.64+00:31:3212:264.8
518LEONIUK Ewa 697HAJNÓWKAK30-3936K 33001:02:11.07+00:31:3312:264.8
519LEOMIUK Emilia 699HAJNÓWKAK-Dzieci49K 33101:02:11.65+00:31:3412:264.8
520ALEKSIEJUK Aneta 696HAJNÓWKAK40-4428K 33201:02:19.92+00:31:4212:284.8
521ALEKSIEJUK Angelika 691HAJNÓWKAK-Dzieci50K 33301:02:20.30+00:31:4212:284.8
522JAŁOZE Grażyna 695HAJNÓWKAK40-4429K 33401:02:28.12+00:31:5012:294.8
523GODLEWSKA Emilia 698HAJNÓWKAK40-4430K 33501:02:29.43+00:31:5112:304.8
524SIEGIEŃ Zuzanna 362HAJNÓWKAK-Dzieci51K 33601:05:04.89+00:34:2713:014.6
525SUPRUN Wiktoria 388HAJNÓWKAK-Dzieci52K 33701:05:07.07+00:34:2913:014.6
526ALEKSIEJUK Witold 524HAJNÓWKAM-Niepełnosprawni(A)9M 18801:05:12.51+00:34:3413:024.6
527ALSZTYNIUK Nikola 11HAJNÓWKAK-Dzieci53K 33801:05:13.97+00:34:3613:024.6
528DANILUK Krystyna 534HAJNÓWKAK45-4928K 33901:05:37.73+00:35:0013:074.6
529MIROWCZUK Monika 384HAJNÓWKAK40-4431K 34001:06:03.01+00:35:2513:124.5
530RASZKIEWICZ Angelika 271HAJNÓWKAK-Niepełnosprawni(A)11K 34101:06:03.83+00:35:2613:124.5
531CHMIELEWSKA Ela 672HAJNÓWKAK65-6912K 34201:06:36.66+00:35:5913:194.5
532HENSLER Halina 132WARSZAWAK70+8K 34301:14:33.31+00:43:5514:544
533LIPIŃSKA Alicja 242WARSZAWAK60-6431K 34401:16:15.83+00:45:3815:153.9
534MACIEJUK Ewa 675HAJNÓWKAK40-4432K 34501:20:03.03+00:49:2516:003.7
535TEKIELI Barbara 674WARSZAWA K65-6913K 34601:20:05.11+00:49:2716:013.7
Znaleziono 535 wynik(ów)