Organizator : | SAA Ideas sp.z o.o. |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1719 |
Wystartowało : | 1440 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1430 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużynowa | 08:00 | 08:10 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni | 16-29 K | 16-29 M | 30-39 K | 30-39 M | 40-49 K | 40-49 M | 50-100+ K | 50-100+ M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | OCR TEAM DĘBICA | Piotr Lipa Bartłomiej Szymaszek Ireneusz Lipa Rafał Kawa Tomasz Ciaciek | 01:32:05.05 01:37:38.00 01:45:19.15 01:49:38.70 01:54:36.45 | 08:39:16.000 |
2 | HUSARIA RACE TEAM | Michał Jagieło Tomasz Dąbrowski Marcin Michalski Michał Lepiarz Robert Raczka | 01:25:27.25 01:42:37.35 01:50:31.65 01:58:39.00 02:06:14.40 | 09:03:28.000 |
3 | PGE RUN OBRÓT | Mateusz Jamróg Marcin Kowalik Waldemar Berezowski Paweł Markocki Joanna Majewska | 01:35:49.40 01:42:03.45 01:57:58.20 01:58:16.80 02:00:08.90 | 09:14:14.000 |
4 | WARCHLAKI ADELAJDY | Paweł Oblizajek Tomasz Zieliński Bartek Malec Rafał Wilczewski Kamil Augustyniak | 01:37:32.10 01:40:57.15 01:42:57.90 01:51:50.05 02:32:27.90 | 09:25:43.000 |
5 | STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS | Rafał Orczyk Albert Czajkowski Artur Walkiewicz Sławek Orczyk Kamil Orczyk | 01:38:03.10 01:58:39.75 02:03:53.45 02:24:10.25 02:32:12.15 | 10:36:57.000 |
6 | TEAM DORIS KRAKÓW | Michał Falkiewicz Michał Zwoliński Yana Russova Kamil Maj Jakub Limanówka | 01:44:25.60 01:57:44.55 02:00:24.30 02:08:53.00 02:56:03.10 | 10:47:29.000 |
7 | EKO-OKNA RUNNERS | Piotr Gucik Artur Krybus Michal Miczek Agata Winczura Aleksander Mierzwa | 01:36:26.35 01:51:41.10 02:30:03.50 02:32:47.50 02:57:14.95 | 11:28:11.000 |
8 | PRZEMYTNICY | Wiktor Szadkowski Kamil Gamla Olgierd Szydłowski Maciej Feliga Mateusz Karczmarczyk | 01:53:29.50 01:53:29.70 02:17:51.65 03:04:49.15 03:05:53.80 | 12:15:31.000 |
9 | LEGION SAMOBÓJCÓW | Tomasz Soppa Tomasz Gonsior Mateusz Dzierżanowski Krzysztof Hallek Pawel Kowalczyk | 01:52:59.95 01:58:40.55 02:07:04.60 02:22:20.00 04:34:35.65 | 12:55:38.000 |
10 | LECYMY DURŚ | Kamil Janoszka Tomasz Janoszka Radosław Szmit Łukasz Straszak Adrian Fryc | 02:22:27.70 02:22:28.10 02:23:02.50 02:46:33.55 03:12:57.05 | 13:07:27.000 |
11 | JAK ŻÓŁWIE W GALOPIE | Łukasz Binko Artur Olbromski Damian J Artur Nowicki Anastasiia Kolesnikova | 02:07:39.10 02:42:14.20 02:45:28.50 02:46:16.00 03:05:49.75 | 13:27:26.000 |
12 | SRTG GLIWICE | Arek Kubica Katarzyna Kaczmarek Jarosław Golec Julia Kaczmarczyk Patrycja Stępak | 02:45:50.15 03:06:49.45 03:06:51.90 03:06:52.20 03:06:52.95 | 15:13:14.000 |
13 | STREFA SIŁYSANDOMIERZ | Paweł Wiśniewski Patrycja Surma Zbigniew Sapielak Grzegorz Binko Agnieszka Binko | 02:14:06.05 02:38:16.95 03:03:38.35 03:18:36.05 04:26:46.90 | 15:41:22.000 |
14 | ALE OSO CHODZI? | Kamil Mazur Marcin Micek Paweł Matuła Konrad Wesołowski Łukasz Wojton | 02:21:00.25 03:10:02.65 03:13:20.20 03:35:01.25 03:35:40.20 | 15:55:03.000 |
15 | MAZITEAM | Kamil Wojanowski Katarzyna Mazur Tomasz Mazur Dominika Araj-Stępnak Michał Stępniak | 02:28:49.85 03:16:44.20 03:16:44.50 03:26:49.20 03:29:00.35 | 15:58:06.000 |
16 | CROSSFIT SIEDLCE | Daniel Lipka Mańka Kukla Adam Obłoza Łukasz Szklarz Bartosz Czapiński | 02:55:49.50 02:56:13.55 03:08:34.05 03:30:48.30 03:33:19.75 | 16:04:43.000 |
17 | OBAUT | Jan Kapolka Mariusz Kopiec Romuald Wyszka Marcin Glombik Łukasz Kunert | 02:22:33.00 03:27:14.45 03:28:03.00 03:28:04.15 03:28:11.70 | 16:14:05.000 |
18 | BOAT CITY TEAM | Aleksander Antoniew Milena Kłys Katarzyna Mroczek Aleksandra Janicka Asia Mebenga | 02:58:21.85 02:58:21.85 03:02:12.50 03:53:47.95 03:59:26.55 | 16:52:07.000 |
19 | DZIKI Z AFRYKI | Jakub Madej Kamil Kozłowski Mariusz Glowacki Krystian Szewczyk Grzegorz Grzybek | 02:52:48.90 03:28:25.00 03:37:11.85 03:42:22.95 03:44:16.05 | 17:25:02.000 |
20 | SZYBCY I WŚCIEKLI | Grzegorz Biskup Małgorzata Pałac Katarzyna Pałac-Kądziołka Sara Pałac Krzysztof Janik | 02:17:49.15 04:01:37.45 04:01:37.80 04:01:38.85 04:01:40.70 | 18:24:21.000 |
21 | FORMACJA ZRYTYCH BERETÓW | Dariusz Leszczyński Łukasz Praszczyk Patryk Kiepura Jerzy Kasprzak Patryk Kasprzak | 02:59:22.80 02:59:23.90 03:56:37.15 04:14:28.50 04:14:35.05 | 18:24:25.000 |
22 | MARIO AND LUIGI'S FAMILY | Alicja Depczynska Kamil Orczyk Paulina Dyna Lukasz Dudek Maciej Sodowski | 02:31:03.15 03:35:08.05 04:07:13.90 04:07:14.20 04:07:14.30 | 18:27:52.000 |
23 | HARDKOROWE DZIKI | Grzegorz Reks Emilia Jasztal Piotr Jasztal Anna Sokołowska Ewa Żukowska | 03:45:16.80 03:45:17.10 03:45:17.10 03:45:17.25 03:45:17.55 | 18:46:24.000 |
24 | NON STOP PARTY | Karolina Bluszcz Anna Guła Izabela Zacz Bartosz Apanowicz Mateusz Lisek | 03:48:54.90 03:48:55.25 03:48:55.45 03:48:56.05 03:48:56.95 | 19:04:36.000 |
25 | ŻWAWE ŻÓŁWIE | Marcin Szajda Alicja Oręziak Robert Michalak Zofia Szajda Marcin Sokołowski | 03:50:28.70 03:50:29.00 03:50:29.45 03:50:30.05 03:50:30.10 | 19:12:26.000 |
26 | STOKROTKI | Maria Kociszewska Łukasz Kociszewski Joanna Cierpiał Piotr Jurczyński Monika Jurczynska | 03:33:51.80 03:33:51.85 03:43:49.60 04:12:09.90 04:12:10.85 | 19:15:50.000 |
27 | CSWIS LEŻAJSK | Kamil Sarzyński Grzegorz Dmitrowski Dorota Tabin-Dziki Tomasz Mirek Adam Dziki | 02:51:11.30 04:08:59.95 04:09:00.20 04:09:00.80 04:09:01.30 | 19:27:11.000 |
28 | KUCE Z BRONXU | Maciej Mistarz Agnieszka Jamioł Kamil Franczyk Dariusz Jamioł Monika Franczyk | 03:56:04.15 03:56:04.90 03:56:05.50 03:56:06.10 03:56:07.25 | 19:40:26.000 |
29 | MC BEAUTIFUL | Michał Urbański Agnieszka Kupis Joanna Porada Paweł Puk Rafał Sokół | 03:39:56.40 04:09:51.10 04:10:01.65 04:10:01.90 04:26:54.80 | 20:36:43.000 |
30 | PRZEBIEGLI | Sandra Niespodziewana Monika Dowanowicz Marika Tuziwek Marek Weuta Mateusz Skowroński | 04:26:49.25 04:26:49.55 04:26:49.70 04:26:50.05 04:26:50.35 | 22:14:07.000 |
Znaleziono 30 wynik(ów)