HERKULES KIDS - 400 M

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
0.4 km
Zgłoszonych:
56
Wystartowało:
55
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KACZMAREK Leon 145SŁAWNOChłopcy1M 101:01:52.43 154:400,4
2WIECHOWSKI Adam 181SP NR 5 KOSZALINKOSZALINChłopcy2M 201:01:59.73+00:00:07154:570,4
3MARCZAK Dorian 156-LUBINChłopcy3M 301:02:01.20+00:00:08155:020,4
4BERNATEK Kamil 132USTKAChłopcy4M 401:02:04.09+00:00:11155:100,4
5USTASZEWSKI Aleksander 180ZAKWASKOSZALINChłopcy5M 501:02:05.23+00:00:12155:120,4
6STRUKIEL Wiktor 173SP NR 5 W KOSZALINIEKOSZALINChłopcy6M 601:02:06.84+00:00:14155:150,4
7SUCHOMSKI Filip 175KOSZALINChłopcy7M 701:02:06.97+00:00:14155:150,4
8HARKAWIK Michał 141MIASTKOChłopcy8M 801:02:07.89+00:00:15155:170,4
9WÓJCIK Artur 183KOSZALINChłopcy9M 901:02:10.74+00:00:18155:250,4
10KASZUBIAK Wiktor 146KOSZALINChłopcy10M 1001:02:19.10+00:00:26155:470,4
11SUDER-MAKSYMOWICZ Feliks 176PRZEDSZKOLE USTRONIE MORSKIEUSTRONIE MORSKIEChłopcy11M 1101:02:22.62+00:00:30155:550,4
12SZULTKA Piotr 178KOSZALINChłopcy12M 1201:02:24.74+00:00:32156:000,4
13MAJKOWICZ Leon 154KOSZALINChłopcy13M 1301:02:28.14+00:00:35156:100,4
14ROJEWSKI Adam 250SŁAWNOChłopcy14M 1401:02:28.67+00:00:36156:100,4
15ALEKSANDER Sasza 231KOSZALINChłopcy15M 1501:02:29.49+00:00:37156:120,4
16MIERZEJEWSKI Dawid 160KOSZALINChłopcy16M 1601:02:36.08+00:00:43156:300,4
17SIKORA Adrian 172KOSZALINChłopcy17M 1701:02:36.25+00:00:43156:300,4
18LENIK Mikołaj 150BIESIEKIERZChłopcy18M 1801:02:36.58+00:00:44156:300,4
19MICHALCZYK Maciej 158KOSZALINChłopcy19M 1901:02:38.63+00:00:46156:350,4
20KUŁAKOWSKI Szymon 186KOSZALINChłopcy20M 2001:02:40.50+00:00:48156:400,4
21SZKUTNIK Bartek 177KOSZALINChłopcy21M 2101:02:40.52+00:00:48156:400,4
22FUNK Robert 135KOSZALINChłopcy22M 2201:02:44.86+00:00:52156:500,4
23MAJKOWICZ Ksawery 155KOSZALINChłopcy23M 2301:02:48.17+00:00:55157:000,4
24MICHALAK Jan 245KARLINOChłopcy24M 2401:02:56.96+00:01:04157:200,4
25HAŁAJKO Mateusz 140KOSZALINChłopcy25M 2501:02:57.35+00:01:04157:220,4
26BARCZUK Wojtek 131PSI PATROLCHAŁUPYChłopcy26M 2601:02:59.00+00:01:06157:270,4
27PYSZ Ragnar 166KOSZALINChłopcy27M 2701:03:00.37+00:01:07157:300,4
28JAROSZEWSKI Igor 144KOSZALINChłopcy28M 2801:03:18.63+00:01:26158:150,4
29KOZŁOWSKI Szymon 148ZKS MIASTKOBIAŁY BÓRChłopcy29M 2901:03:29.55+00:01:37158:420,4
30GAJDA Leon 137KOSZALINChłopcy30M 3001:03:30.78+00:01:38158:450,4
31ZOCHNIEK Filip 188KOSZALINChłopcy31M 3101:03:43.35+00:01:50159:170,4
32ROJEWSKI Aleksander 129SŁAWNOChłopcy32M 3201:03:51.33+00:01:58159:370,4
33SZULTKA Jakub 179KOSZALINChłopcy33M 3301:03:55.70+00:02:03159:470,4
34PACAN Leon 165ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWChłopcy34M 3401:04:04.43+00:02:11160:100,4
35MIKUSZEWSKI Marcel 163KOSZALINChłopcy35M 3501:04:38.56+00:02:46161:350,4
Znaleziono 35 wynik(ów)