HERKULES KIDS - 400 M

Wydarzenie:
Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
0.4 km
Zgłoszonych:
56
Wystartowało:
55
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KACZMAREK Leon 145SŁAWNOChłopcy1M 101:01:52.43 154:400.4
2WIECHOWSKI Adam 181SP NR 5 KOSZALINKOSZALINChłopcy2M 201:01:59.73+00:00:07154:570.4
3MARCZAK Dorian 156-LUBINChłopcy3M 301:02:01.20+00:00:08155:020.4
4BERNATEK Kamil 132USTKAChłopcy4M 401:02:04.09+00:00:11155:100.4
5USTASZEWSKI Aleksander 180ZAKWASKOSZALINChłopcy5M 501:02:05.23+00:00:12155:120.4
6CHRYSTOFIAK Zuzanna 133KOSZALINDziewczęta1K 101:02:06.07+00:00:13155:150.4
7STRUKIEL Wiktor 173SP NR 5 W KOSZALINIEKOSZALINChłopcy6M 601:02:06.84+00:00:14155:150.4
8SUCHOMSKI Filip 175KOSZALINChłopcy7M 701:02:06.97+00:00:14155:150.4
9HARKAWIK Michał 141MIASTKOChłopcy8M 801:02:07.89+00:00:15155:170.4
10SIDOR Lena 171DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKDziewczęta2K 201:02:10.37+00:00:17155:250.4
11WÓJCIK Artur 183KOSZALINChłopcy9M 901:02:10.74+00:00:18155:250.4
12NIEWIADOWSKA Ameli 164WWW.ARTE-IT.PLSTARE BIELICEDziewczęta3K 301:02:11.97+00:00:19155:270.4
13ŁUBNIEWSKA Karina 151ANOX TEAMKOSZALINDziewczęta4K 401:02:17.50+00:00:25155:420.4
14KASZUBIAK Wiktor 146KOSZALINChłopcy10M 1001:02:19.10+00:00:26155:470.4
15SUDER-MAKSYMOWICZ Feliks 176PRZEDSZKOLE USTRONIE MORSKIEUSTRONIE MORSKIEChłopcy11M 1101:02:22.62+00:00:30155:550.4
16JANAKIEWICZ Maja 143SŁAWNODziewczęta5K 501:02:23.72+00:00:31155:570.4
17SZULTKA Piotr 178KOSZALINChłopcy12M 1201:02:24.74+00:00:32156:000.4
18MATŁOCH Milena 157SARBINOWODziewczęta6K 601:02:24.96+00:00:32156:000.4
19ŁUBNIEWSKA Martyna 152ANOX TEAMKOSZALINDziewczęta7K 701:02:27.71+00:00:35156:070.4
20WŁODARCZYK Amelia 182KOŁOBRZEGDziewczęta8K 801:02:28.04+00:00:35156:100.4
21MAJKOWICZ Leon 154KOSZALINChłopcy13M 1301:02:28.14+00:00:35156:100.4
22ROJEWSKI Adam 250SŁAWNOChłopcy14M 1401:02:28.67+00:00:36156:100.4
23ALEKSANDER Sasza 231KOSZALINChłopcy15M 1501:02:29.49+00:00:37156:120.4
24MIERZEJEWSKI Dawid 160KOSZALINChłopcy16M 1601:02:36.08+00:00:43156:300.4
25SIKORA Adrian 172KOSZALINChłopcy17M 1701:02:36.25+00:00:43156:300.4
26LENIK Mikołaj 150BIESIEKIERZChłopcy18M 1801:02:36.58+00:00:44156:300.4
27MICHALCZYK Maciej 158KOSZALINChłopcy19M 1901:02:38.63+00:00:46156:350.4
28KUŁAKOWSKI Szymon 186KOSZALINChłopcy20M 2001:02:40.50+00:00:48156:400.4
29SZKUTNIK Bartek 177KOSZALINChłopcy21M 2101:02:40.52+00:00:48156:400.4
30MIKUSZEWSKA Nadia 162KOSZALINDziewczęta9K 901:02:41.99+00:00:49156:420.4
31RUSIN Julia 170CEWLINODziewczęta10K 1001:02:42.71+00:00:50156:450.4
32FUNK Robert 135KOSZALINChłopcy22M 2201:02:44.86+00:00:52156:500.4
33ZIOMEK Liliana 184KOSZALINDziewczęta11K 1101:02:46.47+00:00:54156:550.4
34MAJKOWICZ Ksawery 155KOSZALINChłopcy23M 2301:02:48.17+00:00:55157:000.4
35KRÓL Laura 149KONIKOWODziewczęta12K 1201:02:53.25+00:01:00157:120.4
36DEPTA Karolina 187KOSZALINDziewczęta13K 1301:02:53.44+00:01:01157:120.4
37FUNK Zuzanna 136KOSZALINDziewczęta14K 1401:02:55.72+00:01:03157:170.4
38MICHALAK Jan 245KARLINOChłopcy24M 2401:02:56.96+00:01:04157:200.4
39STRUKIEL Zuzia 174PRZEDSZKOLE NR 13 MAŁA AKADEMIAKOSZALINDziewczęta15K 1501:02:57.01+00:01:04157:220.4
40HAŁAJKO Mateusz 140KOSZALINChłopcy25M 2501:02:57.35+00:01:04157:220.4
41BARCZUK Wojtek 131PSI PATROLCHAŁUPYChłopcy26M 2601:02:59.00+00:01:06157:270.4
42PYSZ Ragnar 166KOSZALINChłopcy27M 2701:03:00.37+00:01:07157:300.4
43PYSZ Maria 167KOSZALINDziewczęta16K 1601:03:00.75+00:01:08157:300.4
44MACIEJEWSKA Alicja 153KOSZALINDziewczęta17K 1701:03:05.44+00:01:13157:420.4
45JAROSZEWSKI Igor 144KOSZALINChłopcy28M 2801:03:18.63+00:01:26158:150.4
46MIERZEJEWSKA Natalia 159KOSZALINDziewczęta18K 1801:03:22.09+00:01:29158:250.4
47KOZŁOWSKI Szymon 148ZKS MIASTKOBIAŁY BÓRChłopcy29M 2901:03:29.55+00:01:37158:420.4
48GAJDA Leon 137KOSZALINChłopcy30M 3001:03:30.78+00:01:38158:450.4
49ZOCHNIEK Filip 188KOSZALINChłopcy31M 3101:03:43.35+00:01:50159:170.4
50FABRYKIEWICZ Zofia 134RYBNIKDziewczęta19K 1901:03:48.81+00:01:56159:300.4
51ROJEWSKI Aleksander 129SŁAWNOChłopcy32M 3201:03:51.33+00:01:58159:370.4
52HAŁAJKO Lilianna 139KOSZALINDziewczęta20K 2001:03:53.75+00:02:01159:420.4
53SZULTKA Jakub 179KOSZALINChłopcy33M 3301:03:55.70+00:02:03159:470.4
54PACAN Leon 165ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWChłopcy34M 3401:04:04.43+00:02:11160:100.4
55MIKUSZEWSKI Marcel 163KOSZALINChłopcy35M 3501:04:38.56+00:02:46161:350.4
Znaleziono 55 wynik(ów)