HERKULES KIDS 600 M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ZOS Koszalin
Data/ Date:
2017-08-13
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
0.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
31
Wystartowało/ Started:
21
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
21
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | DZ 9-13 | CH 9-13

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start timeCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIAŁAS Oliver 125SP 47GDYNIAPOLSKACH 9-13100:00:0300:01:43.6000:01:47.50 2:5320.8
2BIALKOWSKI Kevin 123HARPAGANYTORONTOKANADACH 9-13200:00:0300:01:56.1000:01:59.95+00:00:123:1318.6
3VITRENKO Karina 148KOSZALINPOLSKADZ 9-13100:00:0300:02:04.0000:02:07.60+00:00:203:2617.4
4AUGUSTYNIAK Szymon 121KOSZALINPOLSKACH 9-13300:00:0400:02:04.5000:02:09.10+00:00:213:2817.3
5ORZECHOWSKI Jakub 137KOSZALINPOLSKACH 9-13400:00:0400:02:05.8000:02:10.20+00:00:223:3017.1
6CIEŚLIŃSKA Lena 126KOSZALINPOLSKADZ 9-13200:00:0300:02:06.0000:02:09.80+00:00:223:3017.1
7SZKUDZIŃSKI Szymon 143KOSZALINPOLSKACH 9-13500:00:0400:02:09.6000:02:13.80+00:00:253:3516.7
8BIALKOWSKI Jacob 124HARPAGANYTORONTOKANADACH 9-13600:00:0300:02:10.5000:02:14.40+00:00:273:3816.5
9MOSEK Szymon 133ROSNOWOPOLSKACH 9-13700:00:0400:02:12.5500:02:16.55+00:00:283:4016.4
10SIENKIEWICZ Julia 140JUDO GWARDIA KOSZALINKOSZALINPOLSKADZ 9-13300:00:0400:02:21.6000:02:25.70+00:00:373:5515.3
11IMIOŁEK Marcel 129KOSZALINPOLSKACH 9-13800:00:0400:02:30.0500:02:34.45+00:00:464:1014.4
12AUGUSTYNIAK Julia 122KOSZALINPOLSKADZ 9-13400:00:0400:02:31.7500:02:36.20+00:00:484:1314.2
13WOLANIECKA Marta 149KOSZALINPOLSKADZ 9-13500:00:0400:02:33.5500:02:38.35+00:00:504:1614
14BARGIŃSKI Kajetan 147BYTÓWPOLSKACH 9-13900:00:0300:02:34.2000:02:38.10+00:00:514:1813.9
15SIWEK Diana 141DARŁOWOPOLSKADZ 9-13600:00:0400:02:38.2000:02:42.75+00:00:544:2313.7
16SZYLKA Aleksandra 144KOSZALINPOLSKADZ 9-13700:00:0400:02:39.8500:02:44.70+00:00:564:2613.5
17ZIELIŃSKI Szymon 150UKS UNIA BIAŁOGARDBIAŁOGARDPOLSKACH 9-131000:00:0400:02:39.8500:02:44.05+00:00:564:2613.5
18KILAR Oliwia 132KOSZALINPOLSKADZ 9-13800:00:0400:02:44.2000:02:48.75+00:01:004:3313.2
19RADZIMSKA Amelia 136SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIEMINIEŚWIEMINOPOLSKADZ 9-13900:00:0500:02:45.3000:02:50.30+00:01:014:3513.1
20NOWOTARSKA Nadia 134KOSZALINPOLSKADZ 9-131000:00:0400:02:53.8500:02:58.40+00:01:104:5012.4
21TERECH Ela 200BIAŁOGARDPOLSKADZ 9-131100:00:0400:03:23.6500:03:28.20+00:01:405:4010.6
Znaleziono 21 wynik(ów)