HERKULES KIDS - 9 - 13 LAT ORAZ 14 - 17 LAT - 600 M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ZOS Koszalin;Koszaliński Sztab Ratownictwa
Data/ Date:
2018-08-05
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
0.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
38
Wystartowało/ Started:
24
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
23
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dz 9-13 | Ch 9-13 | Dz 14-17 | Ch 14-17

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BESZTERDA Jakub 107KOSZALINCh 14-171M 100:00:0200:02:47.3000:02:49.60 4:3812.9
2KĘDZIORA Piotr 165KOSZALINCh 14-172M 200:00:0200:02:47.6000:02:49.70+00:00:004:3812.9
3RADZIMSKI Marcel 179ŚWIEMINOCh 14-173M 300:00:0200:02:58.6000:03:00.80+00:00:114:5612.1
4NIECKARZ Krystian 173SŁAWNOCh 14-174M 400:00:0200:03:16.0000:03:18.40+00:00:285:2611
5WRÓBLEWSKI Mateusz 191KOSZALINCh 9-131M 500:00:0300:03:21.8500:03:24.90+00:00:345:3510.7
6STĘPNIEWSKI Karol 184KOSZALINCh 9-132M 600:00:0200:03:26.8500:03:29.55+00:00:395:4510.4
7JAGŁA Mateusz 164KOŁOBRZEGCh 9-133M 700:00:0200:03:29.6500:03:32.50+00:00:425:5010.3
8KLIMIUK Jakub 169KOSZALINCh 9-134M 800:00:0200:03:31.8500:03:34.75+00:00:445:5310.2
9KLIMIUK Bartosz 168KOSZALINCh 9-135M 900:00:0200:03:32.0500:03:34.45+00:00:445:5310.2
10WEILAND Cyprian 189SŁUPSKCh 9-136M 1000:00:0200:03:32.4500:03:34.75+00:00:455:5310.2
11ORDAK Bartosz 198DARŁOWOCh 9-137M 1100:00:0300:03:36.5000:03:39.65+00:00:496:0010
12KUDEŁKO Nikodem 196KOSZALINCh 9-138M 1200:00:0200:04:00.0000:04:02.70+00:01:126:409
13TATARCZUK Bartłomiej 187DUNOWO M 1300:00:0300:04:00.9000:04:03.95+00:01:136:409
14JABŁOŃSKA Martyna 195SŁAWNODz 9-131K 100:00:0200:04:01.6500:04:04.60+00:01:146:438.9
15MATŁOCH Dominik 172SARBINOWOCh 9-139M 1400:00:0300:04:05.4000:04:08.50+00:01:186:488.8
16WRÓBLEWSKA Martyna 190KOSZALINDz 9-132K 200:00:0200:04:06.0500:04:08.90+00:01:186:508.8
17DĄBROWSKA Maja 114KOSZALINDz 9-133K 300:00:0200:04:30.3000:04:33.15+00:01:437:318
18PISERA Mateusz 175KOSZALINCh 9-1310M 1500:00:0300:04:32.8500:04:35.90+00:01:457:337.9
19SZYLKA Aleksandra 197KOSZALINDz 9-134K 400:00:0300:04:33.7000:04:36.75+00:01:467:357.9
20ŚLEDŹIŃSKI Mateusz 155KOSZALINCh 9-1311M 1600:00:0200:04:40.1000:04:42.80+00:01:527:467.7
21TATARCZUK Witold 188DUNOWOCh 9-1312M 1700:00:0300:05:04.5500:05:07.95+00:02:178:267.1
22KĘDZIORA Martyna 166KOSZALINDz 9-135K 500:00:0200:06:11.3500:06:13.90+00:03:2410:185.8
23AUGUSTYNIAK Jan 121TYCHOWOCh 9-1313M 1800:18:0000:14:28.0500:32:28.65+00:11:4024:062.5
24PSIONKA Zuzanna 177KOSZALINDz 9-136K 600:04:35   
Znaleziono 24 wynik(ów)