HUNT RUN - 10KM

Organizator/ Organizer:
Organic Barbara Sułowska
Data/ Date:
2016-07-02
Miejsce/ Place:
Bałtów
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
925
Wystartowało/ Started:
793
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
789
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NACHYŁA Radosław 396RZYGI1000KUNEGUNDÓWKlasyfikacja drużynowa1M 101:19:22.65 7:567.6
2ZDONEK Jarosław 868CHEMIK PULAWY PĘTKOWICE Klasyfikacja drużynowa2M 201:28:56.15+00:09:338:536.7
3WINIARZ Michał 914WIERZBAKlasyfikacja drużynowa3M 301:30:26.10+00:11:039:026.6
4WALASZCZYK Mirosław 669KO RUN TEAMOLEŚNICAKlasyfikacja drużynowa4M 401:30:44.05+00:11:219:046.6
5SENDERSKI Przemysław 697HUSARIA RACE TEAMPRZYTKOWICEKlasyfikacja drużynowa5M 501:30:59.70+00:11:379:056.6
6GORSKI Jan 816TRENERBIEGANIA.PLOTRĘBUSYKlasyfikacja drużynowa6M 601:31:04.95+00:11:429:066.6
7JĘDRZEJCZYK Jarosław 307OSTROŁĘKAKlasyfikacja drużynowa7M 701:32:16.95+00:12:549:136.5
8ZAWISTOWSKI Jakub 822TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa8M 801:33:50.70+00:14:289:236.4
9ZUGAJ Michał 626PROGRES SADEKSZYDŁOWIECKlasyfikacja drużynowa9M 901:33:52.15+00:14:299:236.4
10JADESZKO Michał 679STRAŻ GRANICZNA (PSG DUBENINKI)DUBENINKIKlasyfikacja drużynowa10M 1001:35:24.90+00:16:029:326.3
11SMYK Sławomir 372BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa11M 1101:36:17.15+00:16:549:376.2
12FILIPCZAK Arkadiusz 720RUN TILL THE ENDWOLBÓRZKlasyfikacja drużynowa12M 1201:38:15.30+00:18:529:496.1
13CHMURCZYK Mateusz 900ORNONTOWICEORNONTOWICEKlasyfikacja drużynowa13M 1301:38:16.25+00:18:539:496.1
14KONEWKA Jacek 820HUSARIA RACE TEAMGIEŁZÓW Klasyfikacja drużynowa14M 1401:38:46.55+00:19:239:526.1
15STAŃCZYK Marcin 851ŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa15M 1501:38:54.15+00:19:319:536.1
16STEG Tomasz 632HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa16M 1601:39:03.50+00:19:409:546.1
17MARCINIEC Damian 858SMASHING PĄPKINS MITWIELICZKAKlasyfikacja drużynowa17M 1701:39:33.20+00:20:109:576
18MACIEJSKI Krzysztof 525BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ / LZS MAKOSZYNMAKOSZYNKlasyfikacja drużynowa18M 1801:40:28.90+00:21:0610:026
19KOCOT Bartosz 894PROMILOWE MISIETOPOROWICEKlasyfikacja drużynowa19M 1901:41:09.10+00:21:4610:065.9
20GĄSIOR Kamil 212UNDEFEATED RUNNING TEAMKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa20M 2001:41:09.50+00:21:4610:075.9
21SZECÓWKA Łukasz 551POSITIVE ENERGYMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa21M 2101:41:24.95+00:22:0210:085.9
22SADRAK Łukasz 672WŁOCHATE BURCHLIKIDALESZYCEKlasyfikacja drużynowa22M 2201:41:30.25+00:22:0710:095.9
23KASZYCKI Nestor 480ENTRE.PL TEAMSZCZECINKlasyfikacja drużynowa23M 2301:41:30.50+00:22:0710:095.9
24KOŁUCKI Mikołaj 576PIKUTKOWO TEAMPIKUTKOWOKlasyfikacja drużynowa24M 2401:41:30.65+00:22:0810:095.9
25MAJOR Stefan 559POSITIVE ENERGYŻARKIKlasyfikacja drużynowa25M 2501:42:12.85+00:22:5010:135.9
26KWIATEK Albert 519LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆHUTA NOWAOpen - Mężczyźni1M 2601:42:50.90+00:23:2810:175.8
27GROCH Łukasz 394SAPERZYGRĘBÓWKlasyfikacja drużynowa26M 2701:43:11.30+00:23:4810:195.8
28ZMOKŁA Joanna 261SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa27K 101:43:37.80+00:24:1510:215.8
29STARBA Krzysztof 760BIEGNĘ ALE DOKĄD BADOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa28M 2801:44:11.40+00:24:4810:255.8
30KWARCIAK Mariusz 580BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa29M 2901:44:12.70+00:24:5010:255.8
31JAGIEŁO Michał 65HUSARIA RACE TEAMLUBIENIAKlasyfikacja drużynowa30M 3001:44:46.05+00:25:2310:285.7
32MIARA Fabian 736PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK Klasyfikacja drużynowa31M 3101:44:47.20+00:25:2410:285.7
33WASZCZUK Wiktor 119RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa32M 3201:45:14.60+00:25:5110:315.7
34CZACH Tobiasz 723THE ŻESZUFRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa33M 3301:45:32.15+00:26:0910:335.7
35KOSTRZEWA Paweł 885STORM KRAKÓWKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa34M 3401:45:53.70+00:26:3110:355.7
36PYTEL Stanisław 778SCYZORYKKIELCEKlasyfikacja drużynowa35M 3501:46:13.70+00:26:5110:375.6
37WŁODARSKI Paweł 872MEJOS DRINK TEAMBORCUCHYKlasyfikacja drużynowa36M 3601:46:59.60+00:27:3610:415.6
38KUCHTA Eryk 648BRAKPUŁAWYKlasyfikacja drużynowa37M 3701:47:02.90+00:27:4010:425.6
39SZAFRAN Łukasz 829OSTRA PITAOPOLE LUBELSKIEKlasyfikacja drużynowa38M 3801:48:14.40+00:28:5110:495.5
40KRAWCZYK Jakub 429DZIKIE MINIONKI Z ADHDCZĘSTOCHOWAKlasyfikacja drużynowa39M 3901:48:15.40+00:28:5210:495.5
41OSIŃSKI Rafał 236FRRRRUNMAZOWSZANY Klasyfikacja drużynowa40M 4001:48:40.20+00:29:1710:525.5
42SAWICKI Kamil 827MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa41M 4101:49:11.45+00:29:4810:555.5
43BURDA Marcin 874MEJOS DRINK TEAMLEŻAJSKKlasyfikacja drużynowa42M 4201:49:25.45+00:30:0210:565.5
44CHADAŁA Kamil 826TEAM BBL OSTROWIECOSTROWIEC ŚWKlasyfikacja drużynowa43M 4301:50:02.65+00:30:4011:005.5
45KAWALA Konrad 924KALINÓWKAKlasyfikacja drużynowa44M 4401:50:30.40+00:31:0711:035.4
46KOCIOŁOWICZ Jakub 29POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa45M 4501:50:46.90+00:31:2411:045.4
47LIZNER Marcin 481 BDM DĘBLINSIENNOKlasyfikacja drużynowa46M 4601:50:48.55+00:31:2511:045.4
48OLSZEWSKI Artur 856PROMILOWE MISIESARNÓWKlasyfikacja drużynowa47M 4701:51:03.40+00:31:4011:065.4
49RYCHLICA Michał 680ĆPAJ SPORTWARSZAWA Klasyfikacja drużynowa48M 4801:51:04.50+00:31:4111:065.4
50ŁODEJ Krzysztof 568LZS MAKOSZYN / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆMAKOSZYNKlasyfikacja drużynowa49M 4901:51:12.45+00:31:4911:075.4
51RAK Kazimierz 32CSADVENTURETRZEBUNIAKlasyfikacja drużynowa50M 5001:51:48.45+00:32:2511:105.4
52KOZIEŁ Michał 579BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa51M 5101:51:49.90+00:32:2711:115.4
53JUREK Kamil 22TEAM KOKASTARACHOWICEKlasyfikacja drużynowa52M 5201:52:01.60+00:32:3811:125.4
54PAŁASZ Artur 156XRUNNERS.PL - WWW.BIEGIZPRZESZKODAMI.SKLEP.PLSIENIAWAKlasyfikacja drużynowa53M 5301:52:10.30+00:32:4711:135.3
55KWAS August 71 BDM DĘBLINRYKIKlasyfikacja drużynowa54M 5401:52:15.45+00:32:5211:135.3
56DASIOS Piotr 802SPARTANOSTROWIEC ŚW.Klasyfikacja drużynowa55M 5501:52:18.40+00:32:5511:135.3
57FROŚ Kalina 556POSITIVE ENERGYŻARKI LETNISKOKlasyfikacja drużynowa56K 201:52:52.55+00:33:2911:175.3
58FROŚ Karol 555POSITIVE ENERGYŻARKI LETNISKOKlasyfikacja drużynowa57M 5601:52:53.45+00:33:3011:175.3
59PASIKOWSKA Mariola 584POSITIVE ENERGYŻARKIKlasyfikacja drużynowa58K 301:53:16.55+00:33:5311:195.3
60PASIKOWSKI Marcin 585POSITIVE ENERGYŻARKIKlasyfikacja drużynowa59M 5701:53:16.75+00:33:5411:195.3
61MASARCZYK Szymon 460PROMILOWE MISIEKNURÓWKlasyfikacja drużynowa60M 5801:53:17.35+00:33:5411:195.3
62LISOWSKI Adam 145SOCIOSMYSŁOWICEKlasyfikacja drużynowa61M 5901:53:22.40+00:33:5911:205.3
63BANAŚ Bartłomiej 163.PAWLIKOWICEKlasyfikacja drużynowa62M 6001:53:52.70+00:34:3011:235.3
64FRYDRYCH Artur 721LIVE LONG AND PROSPERPOZNAŃKlasyfikacja drużynowa63M 6101:53:56.85+00:34:3411:235.3
65JAGODZKI Daniel 253BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa64M 6201:53:58.05+00:34:3511:235.3
66WOJCIECHOWSKI Rafał 244WOJCIECHOWSCY TEAMKOŚCIELECKlasyfikacja drużynowa65M 6301:54:10.50+00:34:4711:255.3
67RZECHOWSKI Filip 20BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa66M 6401:54:27.45+00:35:0411:265.2
68PUDŁO Mateusz 683TEREFERERYKIKlasyfikacja drużynowa67M 6501:54:39.70+00:35:1711:285.2
69ZBRÔG Mariusz 457RECERVOIR DOGSLUTAKlasyfikacja drużynowa68M 6601:54:56.45+00:35:3311:295.2
70KOSTRZEWSKI Mateusz 567POSITIVE ENERGYMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa69M 6701:55:18.45+00:35:5511:315.2
71WOSIEK Paweł 78OSTROWIEC ŚW.OSTROWIEC ŚW.Klasyfikacja drużynowa70M 6801:55:20.50+00:35:5711:325.2
72SITEK Tomasz 377ZWOLEŃSCY DRAPIEŻCYZWOLEŃKlasyfikacja drużynowa71M 6901:55:33.15+00:36:1011:335.2
73LACH Tomasz 899WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja drużynowa72M 7001:55:33.65+00:36:1111:335.2
74ZIĘBA Karol 109CHOTYZEKlasyfikacja drużynowa73M 7101:55:38.90+00:36:1611:335.2
75CIEŚLAK Borys 417BEZ DRUŻYNYWARSZAWAOpen - Mężczyźni2M 7201:55:41.75+00:36:1911:345.2
76DROŹDZIK Mateusz 588INIEMAMOCNI TEAMNYSAKlasyfikacja drużynowa74M 7301:56:08.95+00:36:4611:365.2
77ABRAMOWICZ Agata 518INIEMAMOCNI TEAMBRZEG DOLNYKlasyfikacja drużynowa75K 401:56:09.05+00:36:4611:365.2
78BUDZYŃSKA Anna 515INIEMAMOCNI TEAMWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa76K 501:56:09.10+00:36:4611:375.2
79MAZUR Krzysztof 859SMASHING PĄPKINS MITLIPSKOKlasyfikacja drużynowa77M 7401:56:10.90+00:36:4811:375.2
80SZARUGA Małgorzata 149SOCIOSZABRZEKlasyfikacja drużynowa78K 601:57:01.05+00:37:3811:425.1
81WNUCZEK Marek 451DZIKIE MINIONKI Z ADHDCZĘSTOCHOWAKlasyfikacja drużynowa79M 7501:57:06.60+00:37:4311:425.1
82PODESZWIK Damian 513BIAŁYSTOK BEASTS CLUBBORKOWO 19Klasyfikacja drużynowa80M 7601:57:14.75+00:37:5211:435.1
83KRUPA Adrian 128WŁÓCZYBIEGIOŻARÓW MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa81M 7701:57:36.05+00:38:1311:455.1
84PLUTA Błazej 870POSITIVE ENERGYŻARKI LETNISKOKlasyfikacja drużynowa82M 7801:57:38.90+00:38:1611:455.1
85ZIEWIEC Sergiusz 387RZYGI1000STARACHOWICEKlasyfikacja drużynowa83M 7901:58:01.30+00:38:3811:485.1
86CHMIELECKI Maurycy 173BARBELL SQUAD INOWROCŁAWINOWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa84M 8001:58:15.45+00:38:5211:495.1
87BOLINSKI Piotr 171BARBELL SQUAD INOWROCŁAWINOWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa85M 8101:58:16.35+00:38:5311:495.1
88KUCHARSKI Rafał 160BARBELL SQUAD INOWROCŁAWINOWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa86M 8201:58:16.35+00:38:5311:495.1
89CHYBOWSKI Rafał 25VMAX ŁAWKIŁAWKIKlasyfikacja drużynowa87M 8301:58:41.40+00:39:1811:525.1
90KUBAT Bartosz 222CROSSZAPALENCOW.PLSTARY CYKARZEWKlasyfikacja drużynowa88M 8401:58:53.50+00:39:3011:535
91BIAŁCZAK Marcin 724KONIUCHYWOLA GOŁKOWSKAKlasyfikacja drużynowa89M 8501:58:55.75+00:39:3311:535
92NIEŚCIER Krzysztof 133WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja drużynowa90M 8601:59:07.75+00:39:4511:545
93SAWA Piotr 94WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa91M 8701:59:16.65+00:39:5411:555
94SZYMCZAK Kamil 824OSTRA PITALUBARTÓWKlasyfikacja drużynowa92M 8801:59:23.75+00:40:0111:565
95BULANDA Damian 12NOWY SĄCZKlasyfikacja drużynowa93M 8901:59:31.25+00:40:0811:575
96PAŁKA Magdalena 93POZYTYWNIE AKTYWNIURSZULINKlasyfikacja drużynowa94K 701:59:40.35+00:40:1711:585
97KORKOSZ Ireneusz 819TECHNICY MAGICYCHEŁMKlasyfikacja drużynowa95M 9001:59:48.55+00:40:2511:585
98SADOWSKI Przemysław 767WROCŁAWWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa96M 9102:00:44.05+00:41:2112:045
99OLEK Jarosław 750BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa97M 9202:00:45.35+00:41:2212:045
100MIERZICKI Marcel 60POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa98M 9302:00:51.35+00:41:2812:055
101KALWINEK Jakub 550ELITAJÓZEFATÓWKlasyfikacja drużynowa99M 9402:00:54.30+00:41:3112:055
102DURKA Paweł 733KONIUCHYWOLA WĄGRODZKAKlasyfikacja drużynowa100M 9502:00:54.50+00:41:3112:055
103FREJ Marcin 833TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa101M 9602:00:59.50+00:41:3612:065
104WOJCIECHOWSKI Marcin 228WOJCIECHOWSCY TEAMKOŚCIELECKlasyfikacja drużynowa102M 9702:01:02.95+00:41:4012:065
105WĘCŁAŚ Maciej 565SOFTSOLPIASECZNOKlasyfikacja drużynowa103M 9802:01:05.85+00:41:4312:065
106SIEŃKO Michał 739"EPIC DWARF TEAM"RZESZÓWKlasyfikacja drużynowa104M 9902:01:14.00+00:41:5112:074.9
107KOŁODZIEJSKI Błażej 169BARBELL SQUAD INOWROCŁAWŚCIBORZEKlasyfikacja drużynowa105M 10002:01:14.25+00:41:5112:074.9
108MASNY Dawid 18TRUCHTACZ.PLGARWOLINKlasyfikacja drużynowa106M 10102:01:15.10+00:41:5212:074.9
109KOT Marcin 59MIŚWOLA RĘBKOWSKAKlasyfikacja drużynowa107M 10202:01:17.65+00:41:5512:074.9
110JAROSZ Jakub 532POSITIVE ENERGYŻARKIKlasyfikacja drużynowa108M 10302:01:22.75+00:42:0012:084.9
111PARYS Karol 690I THOUGHT THEY SAID RUMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa109M 10402:01:30.30+00:42:0712:094.9
112BLUSZCZ Katarzyna 560POWERVEGEBEŁCHATÓWKlasyfikacja drużynowa110K 802:01:44.10+00:42:2112:104.9
113SZÓSTAK Jarosław 320READY TO RACEŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa111M 10502:01:53.70+00:42:3112:114.9
114STARACHOWSKI Łukasz 51TEAM BBL OSTROWIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa112M 10602:01:54.30+00:42:3112:114.9
115LISOWSKI Grzegorz 892SOCIOSŚWIĘTOCHŁOWICEKlasyfikacja drużynowa113M 10702:02:17.45+00:42:5412:134.9
116FIGURA Arkadiusz 378ZWOLEŃSCY DRAPIEŻCYZWOLEŃKlasyfikacja drużynowa114M 10802:02:19.70+00:42:5712:144.9
117SZCZEPANIAK Grzegorz 561JWRJAWORKlasyfikacja drużynowa115M 10902:02:22.10+00:42:5912:144.9
118CHOJNA Zygmunt 153SOCIOSPIEKARY ŚLĄSKIEKlasyfikacja drużynowa116M 11002:02:31.85+00:43:0912:154.9
119GŁOWACKI Mateusz 685WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa117M 11102:02:38.70+00:43:1612:154.9
120WASILEWSKA Kinga 893WŁÓCZYBIEGIAUGUSTÓWKlasyfikacja drużynowa118K 902:02:39.75+00:43:1712:164.9
121GŁĘBOCKI Marcin 23POWER TRAININGSZCZECINKlasyfikacja drużynowa119M 11202:02:46.40+00:43:2312:164.9
122ZANIEWICZ Arkadiusz 5RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa120M 11302:02:48.70+00:43:2612:164.9
123MIZGAŁA Daniel 857TO NIEISTOTNE Z PERSPEKTYWY ABSOLUTUMYSŁOWICEKlasyfikacja drużynowa121M 11402:02:49.65+00:43:2712:164.9
124MIROSŁAW Albert 104WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa122M 11502:02:50.10+00:43:2712:174.9
125SZYMAŃSKI Jarosław 122RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa123M 11602:02:51.05+00:43:2812:174.9
126SITNIK Paweł 704ĆPAJ SPORTWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa124M 11702:02:58.90+00:43:3612:174.9
127DRÓŻDŻ Tomasz 66HUSARIA RACE TEAMLUBIENIAKlasyfikacja drużynowa125M 11802:03:01.85+00:43:3912:184.9
128GŁOWACKI Andrzej 684WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa126M 11902:03:06.70+00:43:4412:184.9
129PIECH Michał 889STUDZIENICEKlasyfikacja drużynowa127M 12002:03:29.70+00:44:0712:204.9
130BORKOWSKI Łukasz 927HARPAGANY LANSULISÓWEKKlasyfikacja drużynowa128M 12102:03:36.90+00:44:1412:214.9
131ZYGMUNT Marcin 798SAPERZYNISKOKlasyfikacja drużynowa129M 12202:03:42.00+00:44:1912:224.9
132MAKAREWICZ Paweł 334WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa130M 12302:03:42.85+00:44:2012:224.8
133KHOMENKO Volodymyr 105POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa131M 12402:05:17.45+00:45:5412:314.8
134SUKIENNIK Maciej 53POWER TRAININGLIMANOWAKlasyfikacja drużynowa132M 12502:05:17.95+00:45:5512:314.8
135DŁUGOKENCKI Mateusz 326TOM & JERRYELBLĄGKlasyfikacja drużynowa133M 12602:05:31.55+00:46:0812:334.8
136CHARALIN Mariusz 928MAZURSKA WATAHAPISZKlasyfikacja drużynowa134M 12702:05:42.35+00:46:1912:344.8
137PARUCH Paweł 403CROSSFIT BYDGOSZCZGUTOWOKlasyfikacja drużynowa135M 12802:06:01.90+00:46:3912:364.8
138PIĄTEK Sebastian 118PUNISHER RZESZÓW Klasyfikacja drużynowa136M 12902:06:03.15+00:46:4012:364.8
139MISZTAL Agnieszka 275BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa137K 1002:06:10.30+00:46:4712:374.8
140HOŁUJ Robert 90CSADVENTUREMYŚLENICEKlasyfikacja drużynowa138M 13002:06:24.25+00:47:0112:384.7
141CIEŚLAK Kinga 665WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa139K 1102:06:35.10+00:47:1212:394.7
142MICHALSKI Patryk 775KONIUCHYWOLA PRAŻMOWSKAOpen - Mężczyźni3M 13102:06:38.95+00:47:1612:394.7
143MAJCHER Krzysztof 45WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa140M 13202:07:03.70+00:47:4112:424.7
144ŁUCJAN Sebastian 99081 ARCHITEKCILUBLINKlasyfikacja drużynowa141M 13302:07:21.80+00:47:5912:444.7
145MUSZYŃSKI Dariusz 17RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa142M 13402:07:44.70+00:48:2212:464.7
146PAŁASZ Paweł 86BRODAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa143M 13502:08:03.90+00:48:4112:484.7
147GRECZKOWICZ Tomasz 619FUNDACJA PETRALANABYTOMKlasyfikacja drużynowa144M 13602:08:08.40+00:48:4512:484.7
148KURDYK Anna Paulina 701INIEMAMOCNI TEAMWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa145K 1202:08:16.45+00:48:5312:494.7
149JANKE Łukasz 445ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINKlasyfikacja drużynowa146M 13702:08:17.20+00:48:5412:494.7
150JOBDA Łukasz 922HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYKARCZEWKlasyfikacja drużynowa147M 13802:08:22.10+00:48:5912:504.7
151ZIELIŃSKI Damian 72RAJSPORT ACTIVE KOŚCIELNA WIEŚKlasyfikacja drużynowa148M 13902:08:24.35+00:49:0112:504.7
152JASTRZĘBSKI Piotr 891SOCIOSZABRZEKlasyfikacja drużynowa149M 14002:08:24.45+00:49:0112:504.7
153KOWAL Monika 813TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa150K 1302:08:26.80+00:49:0412:504.7
154PODOLSKI Sebastian 71RAJSPORT ACTIVE KALISZKlasyfikacja drużynowa151M 14102:08:37.50+00:49:1412:514.7
155WOJCIECHOWSKI Tomasz 383CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃKlasyfikacja drużynowa152M 14202:09:00.55+00:49:3712:544.7
156SZLENDAK Anna 272BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa153K 1402:09:02.80+00:49:4012:544.6
157RUMIŃSKI Piotr 238.WIELICZKAKlasyfikacja drużynowa154M 14302:09:06.70+00:49:4412:544.6
158OBRĘBSKI Adrian 612SZYBKI ZOLWRYPINKlasyfikacja drużynowa155M 14402:09:12.75+00:49:5012:554.6
159SERGIEJ Adam 100NIEOBLICZALNIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa156M 14502:09:35.15+00:50:1212:574.6
160HOLOPA Paweł 37RODZINA GRISWOLDÓWŚWIĘTOCHŁOWICEKlasyfikacja drużynowa157M 14602:09:43.85+00:50:2112:584.6
161GOŁOŚ Artur 161BRAKKOBYŁKAKlasyfikacja drużynowa158M 14702:09:48.85+00:50:2612:584.6
162GŁOMBIOWSKA Zuzanna 112BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa159K 1502:09:53.10+00:50:3012:594.6
163ZANIEWICZ Radosław 46RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa160M 14802:10:37.80+00:51:1513:034.6
164LIWOCH Sebastian 604M-ÓWMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa161M 14902:10:40.35+00:51:1713:044.6
165PYLAK Krzysztof 43WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa162M 15002:10:40.55+00:51:1713:044.6
166PILECKI Adam 719LANDRYNTEAMSTALOWA WOLAKlasyfikacja drużynowa163M 15102:11:06.15+00:51:4313:064.6
167GRABOWSKI Jakub 895REBELS TEAMKlasyfikacja drużynowa164M 15202:11:06.60+00:51:4313:064.6
168MICHALAK Paweł 77VMAX ŁAWKIŁAWKIKlasyfikacja drużynowa165M 15302:11:20.55+00:51:5713:084.6
169KAROŃ Filip 737RGC ANIMMALSZAWIERCIEKlasyfikacja drużynowa166M 15402:11:24.35+00:52:0113:084.6
170ANTOSZ Paweł 717RGC ANIMMALSŁAZYKlasyfikacja drużynowa167M 15502:11:24.40+00:52:0113:084.6
171KRUPA Anna 496FLYART MASTERS KRAKÓWKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa168K 1602:11:48.75+00:52:2613:104.6
172WÓJCIK Mikołaj 230REBELS TEAMŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa169M 15602:11:49.55+00:52:2613:114.6
173KOPCIARA Marcin 227BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !BUSKO-ZDRÓJKlasyfikacja drużynowa170M 15702:12:00.20+00:52:3713:124.5
174KOTARZEWSKA Mariola 908OCZADZIAŁEKIELCEKlasyfikacja drużynowa171K 1702:12:10.25+00:52:4713:134.5
175KLAUS Sebastian 875MEJOS DRINK TEAMSIENNOKlasyfikacja drużynowa172M 15802:12:13.25+00:52:5013:134.5
176FIJAŁECZ Kamil 920WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa173M 15902:12:15.95+00:52:5313:134.5
177SADŁO Łukasz 234AKTYWNA KAZIMIERZAKAZIMIERZA WIELKAKlasyfikacja drużynowa174M 16002:12:17.75+00:52:5513:134.5
178JASTRZĘBSKI Jan 209NAS NIE DOGONIAT =]RADOMKlasyfikacja drużynowa175M 16102:12:25.55+00:53:0213:144.5
179KOWALEWSKI Dominik 176SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa176M 16202:12:47.80+00:53:2513:164.5
180SADOWSKI Łukasz 52POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa177M 16302:12:50.75+00:53:2813:174.5
181MIRKOWSKA Karolina 127POWER TRAININGKONSTANCIN-JEZIORNAKlasyfikacja drużynowa178K 1802:12:57.55+00:53:3413:174.5
182SZOZDA Damian 138WŁÓCZYBIEGIJAWORZNOOpen - Mężczyźni4M 16402:13:03.95+00:53:4113:184.5
183KOCIOŁOWICZ Aleksandra 237POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa179K 1902:13:04.35+00:53:4113:184.5
184ZIÓŁKOWSKI Marcin 310NIEWAŻNE KTO WYGRA, BYLE MARIAN PRZEGRAŁGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa180M 16502:13:05.70+00:53:4313:184.5
185PAPIEWSKA Natalia 74CSADVENTURELIPNICA MUROWANAKlasyfikacja drużynowa181K 2002:13:06.80+00:53:4413:184.5
186KWAŚNIEWSKI Paweł 399CROSSFIT BYDGOSZCZBYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa182M 16602:13:11.25+00:53:4813:194.5
187MICHAŁ Adamski 342WOPJASIONKAKlasyfikacja drużynowa183M 16702:13:19.35+00:53:5613:194.5
188PIĘTAK Igor 818ROVESE RUN TEAMMIEDZIANA GÓRAKlasyfikacja drużynowa184M 16802:13:23.05+00:54:0013:204.5
189MISZCZAK Kamil 823RUN'N'FUNKIELCEKlasyfikacja drużynowa185M 16902:13:23.40+00:54:0013:204.5
190MASALSKI Sebastian 35RODZINA GRISWOLDÓWŚWIĘTOCHŁOWICEKlasyfikacja drużynowa186M 17002:13:23.75+00:54:0113:204.5
191HAJDENRAJCH Marcin 302MHMORAWICAKlasyfikacja drużynowa187M 17102:13:24.20+00:54:0113:204.5
192STARZEC Marcin 130SZYDERA Z TRENERA TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa188M 17202:13:32.40+00:54:0913:214.5
193WRZOCHAL Jarosław 95C2H5OHCIEPIELÓWKlasyfikacja drużynowa189M 17302:13:33.25+00:54:1013:214.5
194WRZOCHAL Sławomir 96C2H5OHCIEPIELÓWKlasyfikacja drużynowa190M 17402:13:33.40+00:54:1013:214.5
195FIGURA Emil 97C2H5OHLIPSKOKlasyfikacja drużynowa191M 17502:13:34.00+00:54:1113:214.5
196MARCINIEC Mateusz 337BIG MAC I DUŻE FRYTKI. RADOMKlasyfikacja drużynowa192M 17602:13:36.65+00:54:1413:214.5
197PILCH Piotr 81CSADVENTUREMYŚLENICEKlasyfikacja drużynowa193M 17702:13:39.65+00:54:1713:224.5
198SOBOLEWSKI Mikołaj 890BRAVEHEARTS LEGIONOWOZIELONKAKlasyfikacja drużynowa194M 17802:13:44.00+00:54:2113:224.5
199ŚWIDEREK Adam 274BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa195M 17902:13:47.70+00:54:2513:224.5
200BORKOWSKI Łukasz 47POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa196M 18002:13:49.20+00:54:2613:224.5
201BOJARSKI Leszek 762SGWPWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa197M 18102:14:04.50+00:54:4113:244.5
202WIERZBICKA Beata 167TSA DZIEWCZYNYSANDOMIERZKlasyfikacja drużynowa198K 2102:14:06.15+00:54:4313:244.5
203WOJCIECHOWSKA Katarzyna 214TSA DZIEWCZYNYSANDOMIERZKlasyfikacja drużynowa199K 2202:14:06.55+00:54:4313:244.5
204PAŁACHA Ania 172TSA DZIEWCZYNYSANDOMIERZKlasyfikacja drużynowa200K 2302:14:06.75+00:54:4413:244.5
205MAJEWSKI Dawid 919BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEKlasyfikacja drużynowa201M 18202:14:07.30+00:54:4413:244.5
206LINIEWSKI Łukasz 187REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa202M 18302:14:17.65+00:54:5513:254.5
207TUWALSKI Bernard 10POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa203M 18402:14:25.95+00:55:0313:264.5
208WASIK Przemysław 695WASIU TEAMOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa204M 18502:14:41.25+00:55:1813:284.5
209WASIK Marcin 711WASIU TEAMPIOTRÓWKlasyfikacja drużynowa205M 18602:14:42.05+00:55:1913:284.5
210SZYSZKA Przemysław 707TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCIOSOWA KOLONIAKlasyfikacja drużynowa206M 18702:14:44.85+00:55:2213:284.5
211JAGIEŁO Karol 896HUSARIA RACE TEAMLUBIENICAKlasyfikacja drużynowa207M 18802:14:51.25+00:55:2813:294.4
212WISZOWATY Daniel 137WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja drużynowa208M 18902:14:57.10+00:55:3413:294.4
213KOZŁOWSKI Łukasz 570LEDWOSAPIENSKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa209M 19002:15:01.30+00:55:3813:304.4
214LICHNOWSKA Angelika 335:-)ŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa210K 2402:15:13.15+00:55:5013:314.4
215GONERA Piotr 202CROSSZAPALENCOW.PLMYKANÓWKlasyfikacja drużynowa211M 19102:15:16.70+00:55:5413:314.4
216BARTOSIEWICZ Adam 284EOL EXTREME TAXESGRYFINOKlasyfikacja drużynowa212M 19202:15:23.65+00:56:0113:324.4
217KANIA Radek 843TERENWIZJAKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa213M 19302:15:31.00+00:56:0813:334.4
218PANASIUK Katarzyna 6RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa214K 2502:15:37.35+00:56:1413:334.4
219KUDŁA Grzegorz 219.WIELICZKAKlasyfikacja drużynowa215M 19402:15:41.15+00:56:1813:344.4
220SALWEROWICZ Mateusz 257PRK KIELCEKIELCEKlasyfikacja drużynowa216M 19502:15:41.30+00:56:1813:344.4
221DZIK Konrad 294I THOUGHT THEY SAID RUMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa217M 19602:15:46.85+00:56:2413:344.4
222BAJOR Wojciech 388RZYGI1000IŁŻAKlasyfikacja drużynowa218M 19702:15:54.55+00:56:3113:354.4
223GRZEGORSKI Dawid 183BARBELL SQUAD INOWROCŁAWINOWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa219M 19802:15:57.25+00:56:3413:354.4
224ŁEPTUCH Łukasz 657FDB SANDOMIERZTRZEŚŃKlasyfikacja drużynowa220M 19902:15:57.40+00:56:3413:354.4
225SŁOWIŃSKI Piotr 654BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa221M 20002:16:01.90+00:56:3913:364.4
226STĘPIEŃ Marcin 223AKTYWNA KAZIMIERZAKAZIMIERZA WIELKAKlasyfikacja drużynowa222M 20102:16:12.45+00:56:4913:374.4
227WILCZYŃSKI Paweł 358CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃKlasyfikacja drużynowa223M 20202:16:17.10+00:56:5413:374.4
228KUJAWA Katarzyna 356KURCZAK TEAM CROWGDYNIAKlasyfikacja drużynowa224K 2602:16:17.80+00:56:5513:374.4
229ŁUKASIEWICZ Marcin 809BOZONY HIGGSAPRUSZKÓWKlasyfikacja drużynowa225M 20302:16:27.05+00:57:0413:384.4
230MAŁECKI Piotr 195REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa226M 20402:16:27.95+00:57:0513:384.4
231GOWIN Wiktor 853BOZONY HIGGSAPĘCICE MAŁEKlasyfikacja drużynowa227M 20502:16:32.35+00:57:0913:394.4
232MAŁKIEWICZ Zbyszek 801BOZONY HIGGSABYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa228M 20602:16:43.05+00:57:2013:404.4
233BRANDT Grzegorz 301BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMSOPOTKlasyfikacja drużynowa229M 20702:17:00.20+00:57:3713:424.4
234TARKA Daniel 646LEPSZY KLUBKIELCEKlasyfikacja drużynowa230M 20802:17:00.20+00:57:3713:424.4
235GORZYŃSKI Jacek 146MUSZE COŚ WPISAĆCZĘSTOCHOWAKlasyfikacja drużynowa231M 20902:17:02.90+00:57:4013:424.4
236KUBAT Wacław 250NIEZRZESZONYCZĘSTOCHOWAKlasyfikacja drużynowa232M 21002:17:04.50+00:57:4113:424.4
237HAŁABIS Sławomir 303BIG MAC I DUŻE FRYTKI. RADOMKlasyfikacja drużynowa233M 21102:17:10.75+00:57:4813:434.4
238SZWAROCKI Robert 368BIG MAC I DUŻE FRYTKI. JEDLNIA LETNISKOKlasyfikacja drużynowa234M 21202:17:13.70+00:57:5113:434.4
239RYBIŃSKI Kamil 663NGZTOMASZÓW MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa235M 21302:17:18.85+00:57:5613:434.4
240MADEJ Wojciech 259RUDA TIMRADOMKlasyfikacja drużynowa236M 21402:17:22.85+00:58:0013:444.4
241BIAŁOBŁOCKA Karina 552BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ / LZS MAKOSZYNBIELINYKlasyfikacja drużynowa237K 2702:17:44.25+00:58:2113:464.4
242WEINBERG Kamil 578BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa238M 21502:17:57.45+00:58:3413:474.3
243TUREK Daniel 111PINDOLEBODZECHÓWKlasyfikacja drużynowa239M 21602:17:57.75+00:58:3513:474.3
244LUBOMSKI Mateusz 192REBELS TEAMBRODNICAKlasyfikacja drużynowa240M 21702:17:59.95+00:58:3713:484.3
245SKOCZYLAS Łukasz 260BRAK NAZWY ŚWIDNIKKlasyfikacja drużynowa241M 21802:18:10.35+00:58:4713:494.3
246JEDYNAK Norbert 467BYDLAKIKIELCEKlasyfikacja drużynowa242M 21902:18:10.35+00:58:4713:494.3
247ADAMCZYK Jacek 821TECHNICY MAGICYCHEŁMKlasyfikacja drużynowa243M 22002:18:11.50+00:58:4813:494.3
248KUBARA Karina 312KWP RADOMZAKRZEWKlasyfikacja drużynowa244K 2802:18:57.15+00:59:3413:534.3
249GRABSKI Paweł 321KWP RADOMRADOMKlasyfikacja drużynowa245M 22102:18:57.55+00:59:3413:534.3
250MAZUR Krzysztof 759SIARKA TARNOBRZEGTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa246M 22202:19:02.80+00:59:4013:544.3
251GROMNIAK Tomasz 502RECERVOIR DOGSSTASZÓWKlasyfikacja drużynowa247M 22302:19:21.25+00:59:5813:564.3
252ŚWIEBODA Jakub 549BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa248M 22402:19:34.35+01:00:1113:574.3
253ŻÓŁKOWSKI Wojciech 712BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa249M 22502:19:51.75+01:00:2913:594.3
254LUBASZKA Jakub 658BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa250M 22602:19:59.30+01:00:3614:004.3
255SZALA Dariusz 175BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !RZESZÓWKlasyfikacja drużynowa251M 22702:20:16.40+01:00:5314:014.3
256MICHALSKI Mateusz 462GÓRA PUŁAWSKAKlasyfikacja drużynowa252M 22802:20:21.70+01:00:5914:024.3
257HOC Dariusz 729KOŁOBRZEGKlasyfikacja drużynowa253M 22902:20:31.15+01:01:0814:034.3
258CIOSK Paweł 923NIXELKIELCEKlasyfikacja drużynowa254M 23002:20:34.45+01:01:1114:034.3
259SROKA Andrzej 625PROGRES SADEKSZYDŁOWIECKlasyfikacja drużynowa255M 23102:20:35.50+01:01:1214:034.3
260MINKINA Tomasz 772 Z KAŻDYMLIPNIKKlasyfikacja drużynowa256M 23202:20:37.90+01:01:1514:034.3
261JOB Weronika 790HARDCOROWY KOKSUSTRÓŻEKlasyfikacja drużynowa257K 2902:20:37.95+01:01:1514:034.3
262BOGACKI Karol 763 Z KAŻDYMJAWORZNO Klasyfikacja drużynowa258M 23302:21:13.70+01:01:5114:074.2
263GĄDEK Joanna 432SKAWINA BIEGASKAWINAKlasyfikacja drużynowa259K 3002:21:20.65+01:01:5814:084.2
264ZIOMEK Robert 110PINDOLEOSTROWIECKlasyfikacja drużynowa260M 23402:21:23.05+01:02:0014:084.2
265OSTAPIŃSKI Wojtek 379OSTROPIASECZNOKlasyfikacja drużynowa261M 23502:21:37.10+01:02:1414:094.2
266OSTAPIŃSKA Magda 380OSTROPIASECZNOKlasyfikacja drużynowa262K 3102:21:37.40+01:02:1414:094.2
267KRUPA Grzegorz 203REBELS TEAMWŁOCŁAWEKKlasyfikacja drużynowa263M 23602:21:43.10+01:02:2014:104.2
268JAMRÓZ Natalia 344WOPDZIKOWIECKlasyfikacja drużynowa264K 3202:21:49.75+01:02:2714:114.2
269SOWA Jacek 305RKM "SOPELEK"RZESZÓWKlasyfikacja drużynowa265M 23702:21:51.00+01:02:2814:114.2
270KRASOŃ Janusz 395RKM "SOPELEK"BUDY GŁOGOWSKIEKlasyfikacja drużynowa266M 23802:21:51.15+01:02:2814:114.2
271ARCIMOWICZ Marcin 6744FUNŻAGAŃKlasyfikacja drużynowa267M 23902:21:55.75+01:02:3314:114.2
272ADAMCZYK Damian 121ZAGNAŃSK BIEGAMNIÓW Klasyfikacja drużynowa268M 24002:21:58.05+01:02:3514:114.2
273PECIAK Robert 91WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa269M 24102:22:15.35+01:02:5214:134.2
274PALKA Katarzyna 439NORDCITY CROSSBOX MARINAGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa270K 3302:22:21.05+01:02:5814:144.2
275ZABORSKI Daniel 706PROGRES SADEKSADEKKlasyfikacja drużynowa271M 24202:22:34.85+01:03:1214:154.2
276KANIEWSKI Oktawian 881KUZYNIKATOWICEKlasyfikacja drużynowa272M 24302:23:04.40+01:03:4114:184.2
277DOROMIEJCZUK Andrzej 19KONIUCHYKONSTANCIN-JEZIORNAKlasyfikacja drużynowa273M 24402:23:05.05+01:03:4214:184.2
278TOBIASZ Kamil 600BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !OPATÓWKlasyfikacja drużynowa274M 24502:23:09.70+01:03:4714:194.2
279OLECH Maciej 402CROSSFIT BYDGOSZCZSIENNOKlasyfikacja drużynowa275M 24602:23:14.20+01:03:5114:194.2
280PIEKARCZYK Dariusz 528KRAKÓWKlasyfikacja drużynowa276M 24702:23:14.20+01:03:5114:194.2
281GNATEK Piotr 376WOPTRZEBOŚ Klasyfikacja drużynowa277M 24802:23:17.00+01:03:5414:194.2
282GUSKA Rafał 601BATIKRAKOWKlasyfikacja drużynowa278M 24902:23:24.65+01:04:0214:204.2
283SZULEJEWSKI Michał 327CROSSFIT BYDGOSZCZBYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa279M 25002:23:27.10+01:04:0414:204.2
284ZGOLIŃSKI Ziemowit 797MGKS GWAREK ŁĘCZNAMILEJÓWKlasyfikacja drużynowa280M 25102:23:34.45+01:04:1114:214.2
285BARTWIŃSKA Olimpia 592INIEMAMOCNI TEAMWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa281K 3402:23:55.75+01:04:3314:234.2
286SMOŁA Grzegorz 740APTEKI ZDROWE CENYTARGOWISKOKlasyfikacja drużynowa282M 25202:24:09.60+01:04:4614:244.2
287WOJAS Piotr 791APTEKI ZDROWE CENYKŁAJKlasyfikacja drużynowa283M 25302:24:10.10+01:04:4714:254.2
288STĘPEK Karol 757APTEKI ZDROWE CENYNIEPOŁOMICE Klasyfikacja drużynowa284M 25402:24:10.60+01:04:4714:254.2
289WYDRZYŃSKI Marek 880KUZYNIKATOWICEKlasyfikacja drużynowa285M 25502:24:12.25+01:04:4914:254.2
290SKOCZYLAS Artur 162JADYMAWIĄZOWNAKlasyfikacja drużynowa286M 25602:24:13.30+01:04:5014:254.2
291WIDUCH Maciej 308CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃKlasyfikacja drużynowa287M 25702:24:17.80+01:04:5514:254.2
292NIEZBECKA Mariola 834OSTRA PITAOPOLE LUBELSKIE Klasyfikacja drużynowa288K 3502:24:47.75+01:05:2514:284.1
293RESIAK Maciej 329BĘDZIE WLECZONEDAWIDYKlasyfikacja drużynowa289M 25802:24:59.35+01:05:3614:304.1
294BIELA Marek 509BIEGNĘ , ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆMROWLAKlasyfikacja drużynowa290M 25902:25:08.55+01:05:4514:304.1
295ZAMORA Adam 385BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa291M 26002:25:20.95+01:05:5814:324.1
296STROJNY Daniel 803SPARTANOSTROWIEC ŚW.Klasyfikacja drużynowa292M 26102:25:28.35+01:06:0514:324.1
297POLACZEK Paweł 693REFEREENIEDRZWICA DUŻAKlasyfikacja drużynowa293M 26202:25:55.70+01:06:3314:354.1
298MIROSŁAW Marek 673REFEREELUBLINKlasyfikacja drużynowa294M 26302:25:56.00+01:06:3314:354.1
299PODLECKI Robert 699REFEREELUBLINKlasyfikacja drużynowa295M 26402:25:56.45+01:06:3314:354.1
300KOZŁOWSKI Paweł 359BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa296M 26502:26:00.60+01:06:3714:364.1
301OLSZAK Zenon 386DRINK TEAM WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa297M 26602:26:06.35+01:06:4314:364.1
302GŁOGOWSKI Łukasz 201MOTORY 7RADOMKlasyfikacja drużynowa298M 26702:26:08.05+01:06:4514:364.1
303MARKOWSKI Michał 459RECERVOIR DOGSKIELCEKlasyfikacja drużynowa299M 26802:26:34.75+01:07:1214:394.1
304JAKUBOWICZ Paweł 132RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa300M 26902:26:36.05+01:07:1314:394.1
305KRUK Rafał 440JAK ŻÓŁWIE W GALOPIEPRZEWORSKKlasyfikacja drużynowa301M 27002:26:43.00+01:07:2014:404.1
306BIELAWSKI Tomasz 415RECERVOIR DOGSKIELCE Klasyfikacja drużynowa302M 27102:26:44.55+01:07:2114:404.1
307BINKO Łukasz 444JAK ŻÓŁWIE W GALOPIENIENADOWAKlasyfikacja drużynowa303M 27202:26:55.85+01:07:3314:414.1
308BARTOSZEWICZ Kamil 418BIAŁYSTOK BEASTS CLUBBIAŁYSTOKKlasyfikacja drużynowa304M 27302:26:56.05+01:07:3314:414.1
309JASKÓŁKA Magdalena 57POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa305K 3602:27:08.10+01:07:4514:424.1
310BAŚKIEWICZ Kamil 413JWPŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa306M 27402:27:08.30+01:07:4514:424.1
311FRUBA Magdalena 56POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa307K 3702:27:11.15+01:07:4814:434.1
312KUKLA Łukasz 441CROSSFIT SIEDLCE SIEDLCEOpen - Mężczyźni5M 27502:27:14.05+01:07:5114:434.1
313ILCZUK Rafał 366CROSSFIT SIEDLCE SIEDLCEKlasyfikacja drużynowa308M 27602:27:18.45+01:07:5514:434.1
314SACZEWSKI Arkadiusz 512CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEKlasyfikacja drużynowa309M 27702:27:19.55+01:07:5614:444.1
315TOMASZEWSKI Tomasz 784TATA PSYCHOPATA WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa310M 27802:27:23.80+01:08:0114:444.1
316METKO Przemysław 21081 ARCHITEKCILUBLINKlasyfikacja drużynowa311M 27902:27:25.80+01:08:0314:444.1
317DUDZIC Paweł 80POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa312M 28002:27:26.25+01:08:0314:444.1
318SANECKI Mariusz 477RECERVOIR DOGSKIELCEKlasyfikacja drużynowa313M 28102:27:27.30+01:08:0414:444.1
319MARCHLEWICZ Piotr 404CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃ Klasyfikacja drużynowa314M 28202:27:32.25+01:08:0914:454.1
320SZYMOŃSKA Karolina 313BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa315K 3802:27:34.90+01:08:1214:454.1
321LITNIEWSKI Maciej 108POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa316M 28302:27:36.50+01:08:1314:454.1
322GUZEK Agnieszka 817BRAVEHEARTS LEGIONOWOZIELONKAKlasyfikacja drużynowa317K 3902:27:47.75+01:08:2514:464.1
323RYSZ Robert 247JADYMAZĄBKIKlasyfikacja drużynowa318M 28402:28:03.00+01:08:4014:484.1
324JANIK Dawid 530TUREKKAWĘCZYNKlasyfikacja drużynowa319M 28502:28:04.45+01:08:4114:484.1
325RYGAS Maciej 603BEZ DRUŻYNYKAWECZYNKlasyfikacja drużynowa320M 28602:28:05.25+01:08:4214:484.1
326DUDA Dawid 533PIKUTKOWO TEAMNATOLINKlasyfikacja drużynowa321M 28702:28:09.35+01:08:4614:484
327KOSZAŁKA Sławomir 732SLAVASTEAMGOWINOKlasyfikacja drużynowa322M 28802:28:16.05+01:08:5314:494
328MATYJASIAK Konrad 563SOFTSOLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa323M 28902:28:16.65+01:08:5414:494
329PASTERNAK Aneta 129SZYDERA Z TRENERA TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa324K 4002:28:21.80+01:08:5914:504
330BRUZI Agata 409BEZ DRUŻYNYFABIANÓWKlasyfikacja drużynowa325K 4102:29:18.05+01:09:5514:554
331STEFANIUK Robert 850WILDCATSLUBLINKlasyfikacja drużynowa326M 29002:29:18.15+01:09:5514:554
332ADAMCZYK Wojciech 888ORNONTOWICE ORNONTOWICEKlasyfikacja drużynowa327M 29102:29:19.55+01:09:5614:564
333MILLER Paweł 687JAJA Z IROKEZEMŁAGÓWKlasyfikacja drużynowa328M 29202:29:36.85+01:10:1414:574
334KANIEWSKI Adrian 882KUZYNIKATOWICEKlasyfikacja drużynowa329M 29302:29:48.20+01:10:2514:584
335GÓRECKA Marta 815WILDCATSLUBLINOpen - Kobiety1K 4202:29:50.70+01:10:2814:594
336KARCZEWSKI Paweł 85JARACZEWOKlasyfikacja drużynowa330M 29402:29:54.45+01:10:3114:594
337BABIK Anna 511WILDCATSDĘBÓWKAKlasyfikacja drużynowa331K 4302:30:01.75+01:10:3915:004
338GRABOWSKA Dominika 810WILDCATSSPICZYNKlasyfikacja drużynowa332K 4402:30:01.80+01:10:3915:004
339BORYC Rafał 841WILDCATSLUBLINKlasyfikacja drużynowa333M 29502:30:04.30+01:10:4115:004
340WILK Maciej 54LUBLINLUBLINKlasyfikacja drużynowa334M 29602:30:19.05+01:10:5615:014
341JAGODZIŃSKI Przemysław 696WŁOCHATE BURCHLIKIKIELCEKlasyfikacja drużynowa335M 29702:30:25.45+01:11:0215:024
342KUCZYŃSKI Grzegorz 848BIAŁYSTOK BIEGABIAŁYSTOKKlasyfikacja drużynowa336M 29802:30:40.80+01:11:1815:044
343IDZIKOWSKI Michał 747THE ŻESZUFRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa337M 29902:31:07.50+01:11:4415:064
344PYŁKA Piotr 483HOOAHRADOMOpen - Mężczyźni6M 30002:31:10.45+01:11:4715:074
345GĄDEK Paweł 411SKAWINAKlasyfikacja drużynowa338M 30102:31:11.85+01:11:4915:074
346WOJTOWICZ Sylwia 375WOPRZESZÓW Klasyfikacja drużynowa339K 4502:31:14.40+01:11:5115:074
347BROCIEK Damian 287PO SECIE NA MECIEOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa340M 30202:31:44.25+01:12:2115:104
348PIKUS Konrad 871MEJOS DRINK TEAMANTONIÓWKlasyfikacja drużynowa341M 30302:31:46.40+01:12:2315:104
349KRUPA Rafał 879MEJOS DRINK TEAMNIEBYLECKlasyfikacja drużynowa342M 30402:31:46.85+01:12:2415:104
350JÓŹWIAK Katarzyna 142POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa343K 4602:31:49.75+01:12:2715:114
351GOTŁASZ Lukasz 199REBELS TEAMWŁOCŁWEKKlasyfikacja drużynowa344M 30502:31:58.90+01:12:3615:113.9
352BUCZEL Mateusz 141POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa345M 30602:32:09.40+01:12:4615:133.9
353SZKLANKO Piotr 698BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa346M 30702:32:12.65+01:12:5015:133.9
354PAŁDYNA Grzegorz 689BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa347M 30802:32:13.15+01:12:5015:133.9
355SOBESTO Magdalena 907BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWKlasyfikacja drużynowa348K 4702:32:17.95+01:12:5515:133.9
356WALCZAK Michał 905BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa349M 30902:32:18.15+01:12:5515:133.9
357MICHALKIEWICZ Monika 906BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa350K 4802:32:18.40+01:12:5515:133.9
358WOJCIESZAK Klaudia 322BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa351K 4902:32:18.65+01:12:5615:133.9
359KWIECIŃSKI Paweł 670BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa352M 31002:32:18.95+01:12:5615:133.9
360KANTECKA Michalina 392BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMRUMIAKlasyfikacja drużynowa353K 5002:32:20.05+01:12:5715:143.9
361OSTOJA-LNISKA Beata 147.KARTUZYKlasyfikacja drużynowa354K 5102:32:29.10+01:13:0615:143.9
362LESZKO Łukasz 50KONIUCHYPUŁAWYKlasyfikacja drużynowa355M 31102:32:29.30+01:13:0615:143.9
363WAWRZYNIAK Damian 389PO SECIE NA MECIERADOMSKOKlasyfikacja drużynowa356M 31202:32:40.85+01:13:1815:163.9
364DĄBROWSKI Łukasz 323PO SECIE NA MECIEOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa357M 31302:32:41.45+01:13:1815:163.9
365STAWCZYK Jarosław 499TEAM BBL OSTROWIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa358M 31402:32:43.45+01:13:2015:163.9
366KUMOR Barbara 495FLYART MASTERS KRAKÓWKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa359K 5202:32:43.65+01:13:2115:163.9
367ZAWIŚLAK Tomasz 789KOZA TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa360M 31502:33:00.85+01:13:3815:183.9
368ŻYTKO Paweł 777KOZA TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa361M 31602:33:01.05+01:13:3815:183.9
369ZAWIŚLAK Marzena 770KOZA TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa362K 5302:33:01.30+01:13:3815:183.9
370KOZŁOWSKA Magdalena 768KOZA TEAMURSZULINKlasyfikacja drużynowa363K 5402:33:01.35+01:13:3815:183.9
371BIDZIŃSKI Paweł 79CSADVENTUREZAWADAKlasyfikacja drużynowa364M 31702:33:05.95+01:13:4315:183.9
372BULIŃSKA Iwona 887NIGHT RUNNERSKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa365K 5502:33:09.00+01:13:4615:183.9
373NOWAK Mariusz 295BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa366M 31802:33:09.95+01:13:4715:193.9
374BULIŃSKI Piotr 886NIGHT RUNNERSKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa367M 31902:33:10.20+01:13:4715:193.9
375GRABOWSKI Robert 245JADYMAŻYRARDÓWKlasyfikacja drużynowa368M 32002:33:28.30+01:14:0515:203.9
376KISIEL Mateusz 860SMASHING PĄPKINS MITKOSZYCEKlasyfikacja drużynowa369M 32102:33:43.70+01:14:2115:223.9
377WENTA Marek 381.WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa370M 32202:33:47.60+01:14:2415:223.9
378BUTKIEWICZ Piotr 393BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa371M 32302:33:47.60+01:14:2415:223.9
379STĘPNIK Maciej 593POWERVEGEBEŁCHATÓWKlasyfikacja drużynowa372M 32402:34:56.70+01:15:3415:293.9
380ZBIERAŃSKI Dariusz 869POSITIVE ENERGYŻARKI LETNISKOKlasyfikacja drużynowa373M 32502:35:07.55+01:15:4415:303.9
381SOSNOWSKI Dawid 806WILDCATSSTRYJNO DRUGIEKlasyfikacja drużynowa374M 32602:35:29.15+01:16:0615:323.9
382OGÓREK Kamil 755HOOAHWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa375M 32702:35:33.15+01:16:1015:333.9
383SZOPA Tomasz 796HOOAHLUBLINKlasyfikacja drużynowa376M 32802:35:34.55+01:16:1115:333.9
384TRZASZCZKA Karol 794HOOAHKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa377M 32902:35:35.20+01:16:1215:333.9
385JABŁOŃSKI Robert 849HOOAHŁASKKlasyfikacja drużynowa378M 33002:35:37.00+01:16:1415:333.9
386GORDZIEJ Mateusz 461HOOAHGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa379M 33102:35:37.05+01:16:1415:333.9
387BARNAŚ Ilona 883TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWA Klasyfikacja drużynowa380K 5602:35:49.45+01:16:2615:353.9
388LAMPART Michał 780POŁANIECPOŁANIECKlasyfikacja drużynowa381M 33202:36:01.40+01:16:3815:363.8
389SKUCIŃSKA Martyna 782JĘDRZEJÓWKlasyfikacja drużynowa382K 5702:36:01.55+01:16:3815:363.8
390KREŁOWSKI Kamil 756KABANYSKRZYPIÓWKlasyfikacja drużynowa383M 33302:36:02.75+01:16:4015:363.8
391CHACAGA Paweł 727KABANYSKRZYPIÓWKlasyfikacja drużynowa384M 33402:36:03.20+01:16:4015:363.8
392CIOSK Paweł 776NIXELKIELCEKlasyfikacja drużynowa385M 33502:36:17.25+01:16:5415:373.8
393ISKRZYCKA Magdalena 769ASPAWENRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa386K 5802:36:28.30+01:17:0515:383.8
394KATANOWSKA Elwira 536SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESŁAWKÓWKlasyfikacja drużynowa387K 5902:36:34.30+01:17:1115:393.8
395SZUBINSKI Michal 188REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa388M 33602:36:41.40+01:17:1815:403.8
396STEPANIUK Dawid 640TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCISIEDLISZCZEKlasyfikacja drużynowa389M 33702:36:42.50+01:17:1915:403.8
397WNOROWSKA Magdalena 765BYLE DO METY!ŁOMIANKIKlasyfikacja drużynowa390K 6002:36:46.40+01:17:2315:403.8
398LUTEREK Michał 764BYLE DO METY!WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa391M 33802:36:46.95+01:17:2415:403.8
399BIEDROŃ Paweł 523BIEGAJ Z ŻARKAMI MYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa392M 33902:36:47.90+01:17:2515:403.8
400ŹOŃ Angelika 522BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa393K 6102:36:48.00+01:17:2515:403.8
401GALIAK Kamil 662BEZ DRUŻYNYWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa394M 34002:36:59.80+01:17:3715:423.8
402ŁOPUCH Robert 155BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !ŁABOWAKlasyfikacja drużynowa395M 34102:37:03.95+01:17:4115:423.8
403WOJTASIK Michał 384MHMORAWICAKlasyfikacja drużynowa396M 34202:37:12.45+01:17:4915:433.8
404OLEKSIAK Adrian 639ĆPAJ SPORTWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa397M 34302:37:19.75+01:17:5715:443.8
405BIENIAS Katarzyna 638ĆPAJ SPORTWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa398K 6202:37:19.95+01:17:5715:443.8
406OSIKOWSKA Aleksandra 152POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa399K 6302:37:23.05+01:18:0015:443.8
407DZIEDZIELA Marcin 336BOGORIA POFOLWARCZNAKlasyfikacja drużynowa400M 34402:37:24.40+01:18:0115:443.8
408LAZARSKA Małgorzata 131POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa401K 6402:37:27.40+01:18:0415:443.8
409CHYBOWSKI Arkadiusz 13VMAX ŁAWKIŁAWKIKlasyfikacja drużynowa402M 34502:37:35.80+01:18:1315:453.8
410GOŁKOWSKI Radosław 87VMAX ŁAWKIZAWIERCIEKlasyfikacja drużynowa403M 34602:37:36.75+01:18:1415:453.8
411SŁYSZ Agata 410LISICEBŁONIEKlasyfikacja drużynowa404K 6502:37:59.05+01:18:3615:473.8
412ZIĘTEK Jakub 569SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESŁAWKÓWKlasyfikacja drużynowa405M 34702:38:08.65+01:18:4615:483.8
413PIETRAS Karol 628PROGRES SADEKSZYDŁOWIECKlasyfikacja drużynowa406M 34802:38:11.45+01:18:4815:493.8
414MYSZKOWSKA Teresa 744BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWKlasyfikacja drużynowa407K 6602:38:16.95+01:18:5415:493.8
415KRZYCH Piotr 742BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓWKlasyfikacja drużynowa408M 34902:38:17.05+01:18:5415:493.8
416ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 309NIEWAŻNE KTO WYGRA, BYLE MARIAN PRZEGRAŁGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa409K 6702:38:50.30+01:19:2715:533.8
417PIETRAS Anna 627PROGRES SADEKJASTRZĄBKlasyfikacja drużynowa410K 6802:39:10.55+01:19:4715:553.8
418RYBCZYŃSKA Ewelina 535NIGHT RUNNERSKRAKÓW Klasyfikacja drużynowa411K 6902:39:15.65+01:19:5315:553.8
419KUSIAK Sebastian 148 Z KAŻDYMSTARACHOWICEKlasyfikacja drużynowa412M 35002:39:17.75+01:19:5515:553.8
420MAJEWSKI Wojciech 852HOOAHOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa413M 35102:39:24.35+01:20:0115:563.8
421KUKIEŁKA Bogusław 725LUNATYCYLUBLINKlasyfikacja drużynowa414M 35202:39:25.05+01:20:0215:563.8
422BRÓDKA Marcin 726 Z KAŻDYMSTARACHOWICEKlasyfikacja drużynowa415M 35302:39:30.00+01:20:0715:573.8
423JANIKOWSKI Adrian 407RECERVOIR DOGSKIELCEKlasyfikacja drużynowa416M 35402:39:32.35+01:20:0915:573.8
424KARBOWNIK Piotr 783.SUCHEDNIÓWKlasyfikacja drużynowa417M 35502:39:34.00+01:20:1115:573.8
425ŻMIJA Adam 406RECERVOIR DOGSKIELCEKlasyfikacja drużynowa418M 35602:39:34.65+01:20:1215:573.8
426JANKOWSKI Artur 101NIEOBLICZALNIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa419M 35702:39:39.80+01:20:1715:583.8
427PYDYN Małgorzata 300BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa420K 7002:39:43.95+01:20:2115:583.8
428BOJARA Sebastian 248BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa421M 35802:39:46.00+01:20:2315:583.8
429PTAK Patryk 117BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa422M 35902:39:51.15+01:20:2815:593.8
430MASIO Grzegorz 343WOPPRZEMYŚLKlasyfikacja drużynowa423M 36002:39:52.35+01:20:2915:593.8
431BIELSKI Bartłomiej 11WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa424M 36102:40:12.10+01:20:4916:013.7
432RABKA Paweł 347WOPPRZEMYŚLKlasyfikacja drużynowa425M 36202:40:12.65+01:20:5016:013.7
433MACIEJEWSKI Rafał 88MAMINSYNKILIPSKOKlasyfikacja drużynowa426M 36302:40:17.60+01:20:5416:013.7
434ŁUKIANOW Artur 282FUNDACJA W ZWIĄZKU Z RAKIEMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa427M 36402:40:21.85+01:20:5916:023.7
435ŁABUSZEWSKI Michał 70MAMINSYNKILIPSKOKlasyfikacja drużynowa428M 36502:40:22.45+01:20:5916:023.7
436BODNIAK Tomasz 345WOPUSTRZYKI DOLNEKlasyfikacja drużynowa429M 36602:40:29.40+01:21:0616:023.7
437WÓJCIK Tomasz 792NEVER GIVE UPKRĘŻNICA OKRĄGŁAKlasyfikacja drużynowa430M 36702:40:40.70+01:21:1816:043.7
438KOŁUCKI Stefan 575PIKUTKOWO TEAMPIKUTKOWOKlasyfikacja drużynowa431M 36802:40:50.80+01:21:2816:053.7
439CHMIELEWSKI Maciej 703NEVERMINDKIELCEKlasyfikacja drużynowa432M 36902:41:03.60+01:21:4016:063.7
440ŚCISŁO Marcin 702NEVERMINDKIELCEKlasyfikacja drużynowa433M 37002:41:04.15+01:21:4116:063.7
441DUDEK-WÓJCIK Jagoda 428BILLENNIUMLUBLINKlasyfikacja drużynowa434K 7102:41:07.50+01:21:4416:063.7
442WLAZIŃSKA Marta 835WILDCATSLUBLINKlasyfikacja drużynowa435K 7202:41:19.90+01:21:5716:083.7
443OSKÓLSKI Rafał 89POWER TRAININGSOCHACZEWKlasyfikacja drużynowa436M 37102:41:22.65+01:22:0016:083.7
444LIPNY Paweł 211RUN4FUNKOBYŁKAKlasyfikacja drużynowa437M 37202:41:29.90+01:22:0716:093.7
445JĘDRUCZEK Emilia 177RUN4FUNKOBYŁKAKlasyfikacja drużynowa438K 7302:41:30.95+01:22:0816:093.7
446MIROSŁAW Dawid 730NEVER GIVE UPBORZECHÓWKlasyfikacja drużynowa439M 37302:41:44.45+01:22:2116:103.7
447PAWLIKOWSKI Eryk 912PADŁ NA RYJ TEAMGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa440M 37402:41:58.25+01:22:3516:113.7
448PŁUSA Igor 427JWPŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa441M 37502:42:01.50+01:22:3816:123.7
449CERAZY Mirosław 353WATAHA CZERWONEGO KAPTURKADĄBROWA GÓRNICZAKlasyfikacja drużynowa442M 37602:42:27.20+01:23:0416:143.7
450PTASIK Magdalena 452DZIKIE MINIONKI Z ADHDRUDNIK WIELKIKlasyfikacja drużynowa443K 7402:42:41.50+01:23:1816:163.7
451DZIWIŃSKI Sebastian 414DRUŻYNAŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa444M 37702:42:45.20+01:23:2216:163.7
452BAŚKIEWICZ Radosław 488JWPBRODYKlasyfikacja drużynowa445M 37802:42:52.10+01:23:2916:173.7
453METLERSKI Kamil 213KAMEL STEEL RUN TEAMRADOMKlasyfikacja drużynowa446M 37902:43:18.55+01:23:5516:193.7
454JURKOWSKI Mariusz 586BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa447M 38002:43:36.90+01:24:1416:213.7
455NOWACKI Jakub 591BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa448M 38102:43:37.70+01:24:1516:213.7
456WOJTYNA Paweł 608BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa449M 38202:43:37.80+01:24:1516:213.7
457MUCHACKI Jarek 431JANUSZEKIELCEKlasyfikacja drużynowa450M 38302:43:39.40+01:24:1616:213.7
458KOSMALA Grzegorz 615BIEGNĘ , ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEKlasyfikacja drużynowa451M 38402:43:39.65+01:24:1716:223.7
459BĄK Bartosz 412JANUSZEKIELCEKlasyfikacja drużynowa452M 38502:43:40.30+01:24:1716:223.7
460MAŁECKI Adrian 151DIVINE BODYGODZIESZEKlasyfikacja drużynowa453M 38602:43:47.00+01:24:2416:223.7
461BRZEZIŃSKA Emilia 505LISICEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa454K 7502:44:12.90+01:24:5016:253.7
462LITWINIUK Natalia 232DZIEWCZYNA Z TATUAŻEMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa455K 7602:44:14.05+01:24:5116:253.7
463KIEBAŁA Maciej 315RKM "SOPELEK"RZESZÓWKlasyfikacja drużynowa456M 38702:44:26.60+01:25:0316:263.6
464LATKOWSKA Anna Magdalena 55ŻAGAŃSK BIEGAGŁOGÓWKlasyfikacja drużynowa457K 7702:44:31.45+01:25:0816:273.6
465MACIUSZKO Wiesia 258OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKKlasyfikacja drużynowa458K 7802:44:32.00+01:25:0916:273.6
466SIELWONCZUK Agnieszka 158OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKKlasyfikacja drużynowa459K 7902:44:32.05+01:25:0916:273.6
467PAJĄK Michał 715IDŹ BYĆ BĄDŹ LOCHEM KAJ INDZIEJDANKOWICEKlasyfikacja drużynowa460M 38802:44:32.55+01:25:0916:273.6
468HADRO Damian 531INIEMAMOCNI TEAMWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa461M 38902:44:34.85+01:25:1216:273.6
469WIŚNIEWSKI Waldemar 454A-TEAMTORUŃKlasyfikacja drużynowa462M 39002:44:40.60+01:25:1716:283.6
470KUMAŃSKA Monika 473OCZADZIAŁEŁOPUSZNOKlasyfikacja drużynowa463K 8002:44:41.25+01:25:1816:283.6
471MACIĄG Ewelina 510KIELCEKlasyfikacja drużynowa464K 8102:44:41.40+01:25:1816:283.6
472HARDEJ Mirosław 63PIASECZNOKlasyfikacja drużynowa465M 39102:44:50.95+01:25:2816:293.6
473JAWORSKI Łukasz 296BĘDZIE WLECZONEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa466M 39202:45:02.05+01:25:3916:303.6
474UHRUSKI Piotr 839TECHNICY MAGICYCHEŁMKlasyfikacja drużynowa467M 39302:45:03.05+01:25:4016:303.6
475OPARA Anna 468BYDLAKISKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja drużynowa468K 8202:45:03.90+01:25:4116:303.6
476SADZA Anna 469BYDLAKISKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja drużynowa469K 8302:45:04.45+01:25:4116:303.6
477SUKIENNIK Anna 2POWER TRAININGLIMANOWAKlasyfikacja drużynowa470K 8402:45:06.15+01:25:4316:303.6
478WOŹNIAK Michał 126ZAGNAŃSK BIEGAKIELCEKlasyfikacja drużynowa471M 39402:45:08.15+01:25:4516:303.6
479BORKOWSKI Łukasz 624WILDCATSLUBLINOpen - Mężczyźni7M 39502:45:18.80+01:25:5616:313.6
480WRONKOWSKA Katarzyna 44POWER TRAININGSULEJÓWEKKlasyfikacja drużynowa472K 8502:45:27.25+01:26:0416:323.6
481MIĄDZEL Katarzyna 123ZAGNAŃSK BIEGAZAGNAŃSKKlasyfikacja drużynowa473K 8602:45:32.15+01:26:0916:333.6
482MĄDZIK Aleksandra 837TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa474K 8702:45:38.90+01:26:1616:333.6
483SZWAŁEK Łukasz 574ELECTRONIC WOJCIECHOWSKABYCHAWKA TRZECIA Klasyfikacja drużynowa475M 39602:46:13.85+01:26:5116:373.6
484CELIŃSKA-MYSŁAW Iza 26ELEKTRONYŁUKÓWKlasyfikacja drużynowa476K 8802:46:14.70+01:26:5216:373.6
485KOZŁOWSKI Paweł 28ELEKTRONYPRZASNYSZKlasyfikacja drużynowa477M 39702:46:15.50+01:26:5216:373.6
486PUCHAŁA Marta 27ELEKTRONYPRZASNYSZKlasyfikacja drużynowa478K 8902:46:15.90+01:26:5316:373.6
487BECHER Adrian 878MEJOS DRINK TEAMIŁŻAKlasyfikacja drużynowa479M 39802:46:20.95+01:26:5816:383.6
488BECHER Damian 873MEJOS DRINK TEAMRADOMKlasyfikacja drużynowa480M 39902:46:21.30+01:26:5816:383.6
489TOMCZAK Krzysztof 103PASJONACINOWE MIASTO NAD WARTĄKlasyfikacja drużynowa481M 40002:46:28.95+01:27:0616:383.6
490MAZUR Wojciech 610AZS AGHSIENNOKlasyfikacja drużynowa482M 40102:46:35.65+01:27:1316:393.6
491RYTTER Beata 164WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa483K 9002:46:36.95+01:27:1416:393.6
492ZIEMBA Andrzej 521BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !RADLINKlasyfikacja drużynowa484M 40202:46:46.90+01:27:2416:403.6
493NAWROCKI Michał 466BYDLAKISKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja drużynowa485M 40302:46:50.05+01:27:2716:413.6
494LENDERMAN Oleg 572LEDWOSAPIENSKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa486M 40402:46:51.80+01:27:2916:413.6
495WOJNOWSKI Paweł 691STIPES SICCITATE VITULUM MARYSINKlasyfikacja drużynowa487M 40502:46:56.90+01:27:3416:413.6
496WÓJCIAK Zbigniew 30POWER TRAININGŚRODA WLKP.Klasyfikacja drużynowa488M 40602:46:59.85+01:27:3716:423.6
497ANTONIAK Piotr 470BYDLAKISKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja drużynowa489M 40702:47:07.40+01:27:4416:423.6
498GURAK Grzegorz 741SPOT SKLEPUKORNACICEKlasyfikacja drużynowa490M 40802:47:52.45+01:28:2916:473.6
499URBAŃSKA Ramona 490CROSSTREC TRÓJMIASTOSOPOTOpen - Kobiety2K 9102:48:07.80+01:28:4516:483.6
500KOLIBABSKA Malwina 808HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa491K 9202:48:10.10+01:28:4716:493.6
501GÓRSKI Piotr 838HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKKlasyfikacja drużynowa492M 40902:48:10.10+01:28:4716:493.6
502KACZMARSKI Piotr 840HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYKARCZEWKlasyfikacja drużynowa493M 41002:48:10.20+01:28:4716:493.6
503ARUSZTOWICZ Bartosz 807TRENERBIEGANIA.PLOTWOCKKlasyfikacja drużynowa494M 41102:48:10.75+01:28:4816:493.6
504BALCERZAK Michał 271NORDCITY CROSSBOX MARINAGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa495M 41202:48:16.05+01:28:5316:493.6
505 916  102:48:20.00+01:28:5716:503.6
506ŚPIEWAK Tomasz 917NADWIŚLAŃSKA SGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa496M 41302:48:20.20+01:28:5716:503.6
507BARTOSIŃSKI Rafał 918NADWIŚLAŃSKA SGDZIEKANÓW LEŚNYKlasyfikacja drużynowa497M 41402:48:20.95+01:28:5816:503.6
508UNISK Rafał 779SPOT SKLEPUWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa498M 41502:48:30.80+01:29:0816:513.6
509SIWICKI Maciej 331CROSSFIT TORUŃTORUŃKlasyfikacja drużynowa499M 41602:48:32.85+01:29:1016:513.6
510WOJEWODA-SIWICKA Sylwia 332CROSSFIT TORUŃTORUŃKlasyfikacja drużynowa500K 9302:48:33.50+01:29:1016:513.6
511CAK Mariusz 285DRINK TEAM JÓZEFÓW Klasyfikacja drużynowa501M 41702:48:42.65+01:29:2016:523.6
512WOJTYŚ Tomasz 107NIEZRZESZONYWOLICAKlasyfikacja drużynowa502M 41802:48:57.90+01:29:3516:533.6
513PAJEK Izabela 360DRINK TEAM GRODZISK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa503K 9402:49:34.85+01:30:1216:573.5
514WÓJCIO Hubert 606SZCZAWNICAKlasyfikacja drużynowa504M 41902:49:35.90+01:30:1316:573.5
515PAWLIKOWSKI Paweł 812PADŁ NA RYJ TEAMGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa505M 42002:49:53.35+01:30:3016:593.5
516MLECZKO Dorota 811PADŁ NA RYJ TEAMGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa506K 9502:49:54.00+01:30:3116:593.5
517GRIGORIAN Monika 836PADŁ NA RYJ TEAMGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa507K 9602:49:54.55+01:30:3116:593.5
518MEISSNER Marcin 514PADŁ NA RYJ TEAMGDAŃSKKlasyfikacja drużynowa508M 42102:49:54.75+01:30:3216:593.5
519TCHÓRZEWSKI Grzegorz 653TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCIULANKlasyfikacja drużynowa509M 42202:49:56.25+01:30:3316:593.5
520MORAWSKA Kinga 476LISICEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa510K 9702:50:01.75+01:30:3917:003.5
521HOLTZ Paulina 484LISICEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa511K 9802:50:02.40+01:30:3917:003.5
522OSIAK Łukasz 671TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCIKLĘBÓWKlasyfikacja drużynowa512M 42302:50:06.50+01:30:4317:003.5
523SELERSKI Piotr 135WŁÓCZYBIEGIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa513M 42402:50:16.85+01:30:5417:013.5
524KOZIEŁ Piotr 316DRINK TEAM GRODZISK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa514M 42502:50:17.80+01:30:5517:013.5
525WALCZAK Mateusz 339DRINK TEAM WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa515M 42602:50:18.25+01:30:5517:013.5
526PRZECH Bartosz 722HOOAHLUBLINKlasyfikacja drużynowa516M 42702:50:27.10+01:31:0417:023.5
527MIALIK Konrad 215JADYMAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa517M 42802:50:36.15+01:31:1317:033.5
528WARZYŃSKI Beniamin 168KWAS SIARKOWYTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa518M 42902:50:47.70+01:31:2517:043.5
529LESICZKA Mateusz 915HARDSTYLE TARNOBRZEGTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa519M 43002:50:55.50+01:31:3217:053.5
530WIŚNIEWSKI Daniel 174JADYMASOBOLEWKlasyfikacja drużynowa520M 43102:51:00.85+01:31:3817:063.5
531SROCZYŃSKI Paweł 731WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa521M 43202:51:05.40+01:31:4217:063.5
532KRAJEWSKI Krzysztof 614SOFTSOLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa522M 43302:51:08.70+01:31:4617:063.5
533DOMAŃSKA Mariola 458RECERVOIR DOGSKIELCEKlasyfikacja drużynowa523K 9902:51:26.20+01:32:0317:083.5
534KUZIA Kamil 34RODZINA GRISWOLDÓWRUDA ŚLĄSKAKlasyfikacja drużynowa524M 43402:51:57.55+01:32:3417:113.5
535ŁASKA Przemysław 595STALOWA WOLAKlasyfikacja drużynowa525M 43502:52:02.50+01:32:3917:123.5
536SZCZĘSNA-RZEPECKA Klaudia 617FUNDACJA PETRALANASOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa526K 10002:52:02.95+01:32:4017:123.5
537RZEPECKI Dariusz 616FUNDACJA PETRALANASOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa527M 43602:52:04.40+01:32:4117:123.5
538PĘKALA Monika 120BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !OSTROWIEC ŚW.Klasyfikacja drużynowa528K 10102:52:18.70+01:32:5617:133.5
539WOJTUCH Marcin 748THE ŻESZUFRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa529M 43702:52:28.30+01:33:0517:143.5
540MĘCIK Wojtek 611M-ÓWMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa530M 43802:52:42.30+01:33:1917:163.5
541MICHALSKA Aneta 629I THOUGHT THEY SAID RUMRYBNIKKlasyfikacja drużynowa531K 10202:52:43.65+01:33:2117:163.5
542WAWRZESTA Marcin 634BABROKIGLIWICEKlasyfikacja drużynowa532M 43902:52:52.10+01:33:2917:173.5
543WIETZBICKI Marcin 450CFSSIEDLCE Klasyfikacja drużynowa533M 44002:52:53.30+01:33:3017:173.5
544PACHOLE Joanna 633BABROKIGLIWICEKlasyfikacja drużynowa534K 10302:52:59.55+01:33:3617:183.5
545WNUK Paweł 263JANUSZE BIEGANIALUBLINKlasyfikacja drużynowa535M 44102:53:02.70+01:33:4017:183.5
546ZUBIK Monika 265JANUSZE BIEGANIALUBLINKlasyfikacja drużynowa536K 10402:53:03.55+01:33:4017:183.5
547KOWALCZUK Paweł 898JANUSZE BIEGANIALUBLINKlasyfikacja drużynowa537M 44202:53:03.70+01:33:4117:183.5
548SMULCZYŃSKI Marek 705WŁOCHATE BURCHLIKIKIELCEKlasyfikacja drużynowa538M 44302:53:13.20+01:33:5017:193.5
549WIŚNIESKI Przemysław 713WŁOCHATE BURCHLIKISANDOMIERZKlasyfikacja drużynowa539M 44402:53:13.35+01:33:5017:193.5
550NIEWIECZERZAŁ Tomasz 273NIEZRZESZONYBEŁCHATÓWKlasyfikacja drużynowa540M 44502:53:23.95+01:34:0117:203.5
551PĘKALA Mariusz 49TEAM BBL OSTROWIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa541M 44602:53:28.00+01:34:0517:203.5
552MATUSZEWSKI Robert 400CROSSFIT BYDGOSZCZBYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa542M 44702:53:34.55+01:34:1117:213.5
553BARAN Jacek 547CROSSFIT GDYNIAGDYNIAKlasyfikacja drużynowa543M 44802:53:47.40+01:34:2417:223.5
554DUSZCZYK Bartosz 9POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa544M 44902:53:52.40+01:34:2917:233.5
555DYLĄG Dominika 623FUNDACJA PETRALANAMYSŁOWICEKlasyfikacja drużynowa545K 10502:54:03.20+01:34:4017:243.4
556SACHMATA Jacek 491MOTO-PARTNERPIASECZNOKlasyfikacja drużynowa546M 45002:54:04.65+01:34:4217:243.4
557PICHETA Michał 596M-ÓWMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa547M 45102:54:09.00+01:34:4617:243.4
558WIRKUS Piotr 382BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa548M 45202:54:49.50+01:35:2617:293.4
559GŁUC Marek 583LEDWOSAPIENSKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa549M 45302:54:52.85+01:35:3017:293.4
560RUTKOWSKI Hubert 297LEPSZY KLUBKIELCEKlasyfikacja drużynowa550M 45402:55:13.05+01:35:5017:313.4
561MAJCHRZYK Marta 587BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa551K 10602:55:16.60+01:35:5317:313.4
562HUK Ania 524BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !LIPOWICAKlasyfikacja drużynowa552K 10702:55:16.75+01:35:5417:313.4
563KUKLA Mańka 442CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEKlasyfikacja drużynowa553K 10802:55:33.75+01:36:1117:333.4
564ZDANOWSKA Ewelina 507CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEKlasyfikacja drużynowa554K 10902:55:52.15+01:36:2917:353.4
565KURZAWA Grzegorz 651RAZ KOZIA ŚMIERĆRADKOWICEKlasyfikacja drużynowa555M 45502:55:53.90+01:36:3117:353.4
566PIWKO Sylwester 364HOT TEAMSIEDLCEKlasyfikacja drużynowa556M 45602:56:06.85+01:36:4417:363.4
567KOŁODZIEJSKI Filip 577PIKUTKOWO TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa557M 45702:56:17.50+01:36:5417:373.4
568DUDA Paweł 534ELECTRONIC WOJCIECHOWSKABYCHAWAKlasyfikacja drużynowa558M 45802:56:21.65+01:36:5917:383.4
569KUFFEL Michał 897POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa559M 45902:56:33.30+01:37:1017:393.4
570ANYZEWSKA Izabela 185REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa560K 11002:56:41.90+01:37:1917:403.4
571GRADECKA Aneta 548CROSSFIT GDYNIAGDYNIAKlasyfikacja drużynowa561K 11102:56:43.20+01:37:2017:403.4
572WAŁĘSIAK Patrycja 800ROWER TRAINING TEAMSOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa562K 11202:56:45.95+01:37:2317:403.4
573ANYZEWSKI Tomasz 184REBELS TEAMWŁOCŁAWEKKlasyfikacja drużynowa563M 46002:56:55.85+01:37:3317:413.4
574BŁASZCZUK Jacek 564SOFTSOLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa564M 46102:57:01.55+01:37:3817:423.4
575KRASNODĘBSKA Agnieszka 475LISICEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa565K 11302:57:15.10+01:37:5217:433.4
576BYLINIAK Monika 474LISICEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa566K 11402:58:18.60+01:38:5517:493.4
577GĄSIOREK Kamila 825TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa567K 11502:58:40.65+01:39:1817:523.4
578ŁUKOMSKA Izabela 208REBELS TEAMŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa568K 11602:58:58.05+01:39:3517:533.4
579LESIAK Jakub 749FIGHTERZY Z LUBLINALUBLINKlasyfikacja drużynowa569M 46202:58:58.05+01:39:3517:533.4
580MALINOWSKA-SZACOŃ Eliza 735FIGHTERZY Z LUBLINALUBLINKlasyfikacja drużynowa570K 11702:58:58.70+01:39:3617:533.4
581HAŃCZYC Justyna 752FIGHTERZY Z LUBLINALUBLINOpen - Kobiety3K 11802:58:59.00+01:39:3617:533.4
582ZAROBKIEWICZ Maciej 774LARGE HADRON COLLIDEROSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa571M 46302:59:20.60+01:39:5717:563.3
583PŁATOS Rafał 367BIG MAC I DUŻE FRYTKI. GROSZOWICEKlasyfikacja drużynowa572M 46402:59:20.85+01:39:5817:563.3
584BOBROWSKA Marta 196REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa573K 11902:59:24.70+01:40:0217:563.3
585JEMIELNIAK Jakub 842WILDCATSLUBLINKlasyfikacja drużynowa574M 46502:59:42.30+01:40:1917:583.3
586TARKA-GARBACZ Anna 904RUDA TEAMSKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja drużynowa575K 12002:59:57.70+01:40:3517:593.3
587PIĄTEK Martyna 913TRENER BIEGANIARZESZÓWKlasyfikacja drużynowa576K 12103:00:24.90+01:41:0218:023.3
588KOŁACIŃSKI Jacek 545POWERVEGEBEŁCHATÓWKlasyfikacja drużynowa577M 46603:00:29.45+01:41:0618:033.3
589GOŁĄB Bartłomiej 636ĆPAJ SPORTŻARYKlasyfikacja drużynowa578M 46703:01:21.00+01:41:5818:083.3
590POCHYŁA Paweł 486RECERVOIR DOGSSKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja drużynowa579M 46803:01:56.10+01:42:3318:113.3
591WASIŃSKA Joanna 751KAŁABANGAOPATÓWKlasyfikacja drużynowa580K 12203:02:11.55+01:42:4818:133.3
592SARAMAŃSKA Justyna 754KAŁABANGAOPATÓWKlasyfikacja drużynowa581K 12303:02:11.70+01:42:4918:133.3
593JASTRZĘBSKA Anna 278HOT TEAMSIEDLCEKlasyfikacja drużynowa582K 12403:02:33.90+01:43:1118:153.3
594RAJNIAK Magdalena 738REBELS TEAMWŁOCŁAWEKKlasyfikacja drużynowa583K 12503:02:44.70+01:43:2218:163.3
595GRABIŃSKI Michał 106BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa584M 46903:02:44.80+01:43:2218:163.3
596PIRÓG Dorota 15ZAGNAŃSK BIEGAŁĄCZNAKlasyfikacja drużynowa585K 12603:02:51.40+01:43:2818:173.3
597GŁUCHOWSKA Natalia 75FRRRRUNRADOMKlasyfikacja drużynowa586K 12703:02:54.20+01:43:3118:173.3
598WERDUCH Ewa 446ZS CROSSFIT SZCZECINSZCZECINKlasyfikacja drużynowa587K 12803:03:05.05+01:43:4218:183.3
599JÓŹWIK Marzena 677ĆPAJ SPORTWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa588K 12903:03:21.00+01:43:5818:203.3
600WOJTYŚ Staszek 92WOLICAKlasyfikacja drużynowa589M 47003:03:28.20+01:44:0518:203.3
601CIEPIELA Małgorzata 602INIEMAMOCNI TEAMZAWIDÓWKlasyfikacja drużynowa590K 13003:03:32.60+01:44:0918:213.3
602KOZERA Łukasz 546INIEMAMOCNI TEAMWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa591M 47103:03:32.75+01:44:1018:213.3
603MRÓZ Marek 456A-TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa592M 47203:03:53.45+01:44:3018:233.3
604BIEŃ Jakub 866DZIKI TEAM ! LISIA GÓRAKlasyfikacja drużynowa593M 47303:03:58.95+01:44:3618:233.3
605KUDRYS Marek 867DZIKI TEAM ! WADOWICEKlasyfikacja drużynowa594M 47403:04:00.60+01:44:3718:243.3
606KUJAWSKI Janusz 430DRIM KOM TRUKOŁOKlasyfikacja drużynowa595M 47503:04:13.60+01:44:5018:253.3
607PACZEŚNY Jakub 688NEWBIEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa596M 47603:04:13.70+01:44:5118:253.3
608ŚPIĄCZKA Mateusz 41GELEJZYMIĘDZYCHÓDKlasyfikacja drużynowa597M 47703:04:13.75+01:44:5118:253.3
609FORNALKIEWICZ Katarzyna 40GELEJZYMIĘDZYCHÓDKlasyfikacja drużynowa598K 13103:04:13.85+01:44:5118:253.3
610MICHALAK Mikołaj 472DRIM KOM TRUKOŁOKlasyfikacja drużynowa599M 47803:04:14.15+01:44:5118:253.3
611MICHALCZAK Dominik 423RECERVOIR DOGSKIELCEKlasyfikacja drużynowa600M 47903:04:35.80+01:45:1318:273.3
612LAMER Dariusz 911SKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja drużynowa601M 48003:04:36.20+01:45:1318:273.3
613MRÓZ Wioleta 84ZAGNAŃSK BIEGA KARATE ĆMIŃSKĆMIŃSKKlasyfikacja drużynowa602K 13203:04:37.90+01:45:1518:273.2
614JARZĄB Paweł 38ZAGNAŃSK BIEGA KARATE ĆMIŃSKMIEDZIANA GÓRAKlasyfikacja drużynowa603M 48103:04:40.15+01:45:1718:283.2
615MRÓZ Piotr 83ZAGNAŃSK BIEGA KARATE ĆMIŃSKĆMIŃSKKlasyfikacja drużynowa604M 48203:04:40.30+01:45:1718:283.2
616GORZYŃSKA Agnieszka 136MUSZE COŚ WPISAĆCZĘSTOCHOWAKlasyfikacja drużynowa605K 13303:06:43.10+01:47:2018:403.2
617OBRĘBSKI Przemysław 613KAPITAN BLADMENRYPINKlasyfikacja drużynowa606M 48303:06:43.45+01:47:2018:403.2
618JATA Marta 61WW TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa607K 13403:06:43.55+01:47:2018:403.2
619SERENDA Bartosz 8KUTNOKlasyfikacja drużynowa608M 48403:06:59.25+01:47:3618:413.2
620DZIADURA Damian 641NAPIJ SIĘ ZE MNĄ WÓDKI DZIŚTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa609M 48503:07:07.20+01:47:4418:423.2
621CHYBOWSKI Adrian 276HOT TEAMSIEDLCEKlasyfikacja drużynowa610M 48603:07:23.35+01:48:0018:443.2
622RADWAN Mateusz 463AAKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa611M 48703:07:48.35+01:48:2518:463.2
623STELMACH Dariusz 500AATARNÓWKlasyfikacja drużynowa612M 48803:07:52.10+01:48:2918:473.2
624JANIK Ireneusz 656KO RUN TEAMLEKAWICAKlasyfikacja drużynowa613M 48903:08:34.35+01:49:1118:513.2
625GAN Arkadiusz 631KO RUN TEAMOBORNIKI SLASKIEKlasyfikacja drużynowa614M 49003:08:34.55+01:49:1118:513.2
626KOZŁOWSKA Katarzyna 666KO RUN TEAMŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa615K 13503:08:35.15+01:49:1218:513.2
627BAKUŁA Maciej 830MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa616M 49103:08:51.60+01:49:2818:533.2
628SKRZEK Konrad 6644XKLIPSKOKlasyfikacja drużynowa617M 49203:09:10.60+01:49:4718:553.2
629ZBOROWSKI Leszek 573TTCORPŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa618M 49303:09:23.20+01:50:0018:563.2
630MARCINIAK Daniel 529TTCORPKLONOWIEC STARYKlasyfikacja drużynowa619M 49403:09:24.80+01:50:0218:563.2
631MACIERZYŃSKI Adam 582TTCORPŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa620M 49503:09:26.75+01:50:0418:563.2
632GUZY Mateusz 204BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !PIEKOSZÓWKlasyfikacja drużynowa621M 49603:10:15.25+01:50:5219:013.2
633GUZY Agnieszka 206BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !BUSKO ZDRÓJ Klasyfikacja drużynowa622K 13603:10:17.00+01:50:5419:013.2
634KMIECIK Marcin 425BESTFITOWCYKATOWICEKlasyfikacja drużynowa623M 49703:10:25.45+01:51:0219:023.2
635DUL Justyna 424BESTFITOWCYZORYKlasyfikacja drużynowa624K 13703:10:26.80+01:51:0419:023.2
636WĄDOŁOWSKI Paweł 144WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja drużynowa625M 49803:10:53.55+01:51:3019:053.1
637ANDLER Agnieszka 186REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa626K 13803:10:58.40+01:51:3519:053.1
638BILON-MOLENDA Alicja 398CROSSFIT BYDGOSZCZBYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa627K 13903:11:19.95+01:51:5719:083.1
639JUSZT Tomasz 708KASIA I TOMEKWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa628M 49903:11:47.50+01:52:2419:103.1
640ŻÓŁTOWSKA Katarzyna 709KASIA I TOMEKWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa629K 14003:11:47.80+01:52:2519:103.1
641SOBCZYK Julia 115ZAGNAŃSK BIEGA KARATE ĆMIŃSKZAGNAŃSKKlasyfikacja drużynowa630K 14103:12:07.75+01:52:4519:123.1
642SOBCZYK Kasia 42ZAGNAŃSK BIEGA KARATE ĆMIŃSKZAGNAŃSKKlasyfikacja drużynowa631K 14203:12:08.45+01:52:4519:123.1
643MATEREK Mariusz 678VIKTORIA SZYDŁOWIECSZYDŁOWIECKlasyfikacja drużynowa632M 50003:12:11.60+01:52:4819:133.1
644DYMIŃSKA Monika 190REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa633K 14303:12:24.60+01:53:0119:143.1
645ZAMRZYCKA Katarzyna 189REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa634K 14403:12:25.60+01:53:0219:143.1
646SKRZYŃSKA Karolina 262REBELS TEAMWŁOCŁAWEKKlasyfikacja drużynowa635K 14503:12:25.65+01:53:0319:143.1
647DWORNIKIEIWCZ Alena 268REBELS TEAMWŁOCŁAWEKKlasyfikacja drużynowa636K 14603:12:27.35+01:53:0419:143.1
648PIOTROWSKI Jerzy 82POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa637M 50103:12:41.65+01:53:1919:163.1
649WĄSOWSKA Martyna 218BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKISKWARNEKlasyfikacja drużynowa638K 14703:13:02.35+01:53:3919:183.1
650CHROMIŃSKI Marcin 226BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa639M 50203:13:02.55+01:53:3919:183.1
651TOPOREK Piotr 254XKOSTOMLOTY DRUGIEKlasyfikacja drużynowa640M 50303:13:20.95+01:53:5819:203.1
652KRUPA Paweł 361ZWOLEŃSCY DRAPIEŻCYZWOLEŃKlasyfikacja drużynowa641M 50403:13:21.80+01:53:5919:203.1
653BOŚ Małgorzata 901REBELS TEAMWŁOCŁAWEKKlasyfikacja drużynowa642K 14803:13:24.00+01:54:0119:203.1
654OGIŃSKA-PRYLIŃSKA Daria 902REBELS TEAMWŁOCŁAWEKKlasyfikacja drużynowa643K 14903:13:24.30+01:54:0119:203.1
655WALICZEK Aleksandra 264BANDA MIKOŁAJACIESZYNKlasyfikacja drużynowa644K 15003:14:15.70+01:54:5319:253.1
656JASTRZĘBOWSKA Natalia 233BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa645K 15103:15:11.10+01:55:4819:313.1
657OSIŃSKI Arkadiusz 4FERDEK KIEPSKI SUPER STARTORUŃKlasyfikacja drużynowa646M 50503:15:14.65+01:55:5219:313.1
658POTERA Kamil 311RZESZÓW Klasyfikacja drużynowa647M 50603:15:34.95+01:56:1219:333.1
659MESZYŃSKI Marek 453A-TEAMTORUŃKlasyfikacja drużynowa648M 50703:15:38.70+01:56:1619:333.1
660KOTYNIEWICZ Krzysztof 216BANDA MIKOŁAJABIELSKO-BIAŁAKlasyfikacja drużynowa649M 50803:15:46.70+01:56:2419:343.1
661WASILEWSKA Joanna 635SAPERZYGRĘBÓWKlasyfikacja drużynowa650K 15203:17:19.00+01:57:5619:433
662SUSZYNSKA Anna 630SAPERZYSZELIGAKlasyfikacja drużynowa651K 15303:17:32.85+01:58:1019:453
663MESZYŃSKI Tomasz 1307A-TEAMTORUŃKlasyfikacja drużynowa652M 50903:17:35.20+01:58:1219:453
664BOLINSKA Agnieszka 170BARBELL SQUAD INOWROCŁAWINOWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa653K 15403:18:29.45+01:59:0619:513
665BEDNARSKA Agata 159BARBELL SQUAD INOWROCŁAWINOWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa654K 15503:18:29.75+01:59:0719:503
666JANCY Kamila 266BARBELL SQUAD INOWROCŁAWINOWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa655K 15603:18:29.90+01:59:0719:513
667WIERCIOCH Andrzej 645NAPIJ SIĘ ZE MNĄ WÓDKI DZIŚRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa656M 51003:18:48.85+01:59:2619:523
668SOWA Dominik 644NAPIJ SIĘ ZE MNĄ WÓDKI DZIŚTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa657M 51103:18:55.35+01:59:3219:533
669DROŚ Aleksander 124POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa658M 51203:19:04.75+01:59:4219:543
670OSIAK Marlena 125POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa659K 15703:19:05.25+01:59:4219:543
671MICHALSKA Monika 354BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa660K 15803:19:13.90+01:59:5119:553
672ULEWICZ Jacek 306BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAKlasyfikacja drużynowa661M 51303:19:14.40+01:59:5119:553
673MARCINIAK Krzysztof 319BIG MAC I DUŻE FRYTKI. RADOMKlasyfikacja drużynowa662M 51403:20:44.40+02:01:2120:043
674FORYT Agata 408JAK ŻÓŁWIE W GALOPIESTRASZĘCINKlasyfikacja drużynowa663K 15903:20:54.20+02:01:3120:053
675KUSZ Klaudia 443JAK ŻÓŁWIE W GALOPIESTRASZĘCINKlasyfikacja drużynowa664K 16003:20:54.20+02:01:3120:053
676CZERWIŃSKA Agnieszka 508INDIA TANGOWARSZAWAOpen - Kobiety4K 16103:21:34.00+02:02:1120:093
677KOŁAKOWSKA Olga 435LISICEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa665K 16203:21:57.55+02:02:3420:113
678KOŁAKOWSKA Kamila 434LISICEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa666K 16303:21:57.80+02:02:3520:113
679WAWRZYNIAK Maciej 493INDIA TANGOWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa667M 51503:22:11.05+02:02:4820:133
680STĘPIEŃ Marcin 718HARDSTYLE TARNOBRZEGTARNOBRZEGOpen - Mężczyźni8M 51603:22:39.15+02:03:1620:163
681ZDZYMIRA-SKRZEK Anna 795HARDSTYLE TARNOBRZEGTARNOBRZEGOpen - Kobiety5K 16403:22:39.60+02:03:1620:163
682HARNIK Michał 734HARDSTYLE TARNOBRZEGTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa668M 51703:22:39.85+02:03:1720:163
683PLACHA Piotr 771HARDSTYLE TARNOBRZEGTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa669M 51803:22:39.90+02:03:1720:163
684GOLECKI Tomasz 781HARDSTYLE TARNOBRZEGTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa670M 51903:22:40.50+02:03:1720:163
685WITKOWSKI Krzysztof 761HARDSTYLE TARNOBRZEGTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa671M 52003:22:40.85+02:03:1820:163
686PRZECH-FUS Agnieszka 799LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa672K 16503:22:45.75+02:03:2320:163
687JEŻAK Rafał 242RUDA TEAMRADOMKlasyfikacja drużynowa673M 52103:23:27.15+02:04:0420:202.9
688KOTYNIEWICZ Brygida 217BANDA MIKOŁAJAJAWORZEKlasyfikacja drużynowa674K 16603:23:55.45+02:04:3220:232.9
689WOYNAROWSKA Julia 659TŁUSTE BYKIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa675K 16703:24:52.35+02:05:2920:292.9
690ORCZYK Piotr 363BIG MAC I DUŻE FRYTKI. RADOMKlasyfikacja drużynowa676M 52203:25:12.70+02:05:5020:312.9
691WESOŁOWSKI Rafał 370BIG MAC I DUŻE FRYTKI. RADOMKlasyfikacja drużynowa677M 52303:25:13.15+02:05:5020:312.9
692WOYNAROWSKA Aleksandra 686TŁUSTE BYKIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa678K 16803:25:19.70+02:05:5720:322.9
693WOYNAROWSKI Marek 660TŁUSTE BYKIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa679M 52403:25:20.30+02:05:5720:322.9
694KOCHANOWSKI Krzysztof 667TŁUSTE BYKIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa680M 52503:25:37.75+02:06:1520:332.9
695STYGA Dominik 348WOPKOMORÓWKlasyfikacja drużynowa681M 52603:25:58.25+02:06:3520:352.9
696GOŁOJUCH Aleksandra 346WOPJASIONKAKlasyfikacja drużynowa682K 16903:25:58.55+02:06:3520:352.9
697FROŚ Katarzyna 553POSITIVE ENERGYMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa683K 17003:25:58.65+02:06:3620:352.9
698BOJANOWICZ Piotr 832BPATMILEJOWICEKlasyfikacja drużynowa684M 52703:26:38.50+02:07:1520:392.9
699BERESIŃSKI Marcin 831BPATWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa685M 52803:27:02.50+02:07:3920:422.9
700CHOJNOWSKI Krzysztof 828BPATWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa686M 52903:27:11.70+02:07:4920:432.9
701BEZA Małgorzata 299BIEGAJ Z ŻARKAMIŻARKIKlasyfikacja drużynowa687K 17103:28:16.40+02:08:5320:492.9
702LASOTA Karol 526BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !GÓRNOKlasyfikacja drużynowa688M 53003:29:10.90+02:09:4820:552.9
703ŁACINA Wiktor 609BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !PIERZCHNICAKlasyfikacja drużynowa689M 53103:29:17.85+02:09:5520:552.9
704MALEC Basia 758LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa690K 17203:29:32.65+02:10:1020:572.9
705KOSIERADZKI Paweł 481MASTERS DOJOWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa691M 53203:30:45.95+02:11:2321:042.8
706KOSIERADZKI Michał 482MASTERS DOJOWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa692M 53303:30:46.15+02:11:2321:042.8
707CZYŻ Katarzyna 280BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa693K 17303:31:01.40+02:11:3821:062.8
708STODÓŁKIEWICZ Anna 279BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa694K 17403:31:01.50+02:11:3821:062.8
709FIUTEK Agnieszka 277BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa695K 17503:31:01.80+02:11:3921:062.8
710ROGALA Karol 150POWER TRAININGGARWOLINKlasyfikacja drużynowa696M 53403:33:14.15+02:13:5121:192.8
711JAKUBOWSKA Magdalena 116POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa697K 17603:33:14.15+02:13:5121:192.8
712MASŁOWSKA Eliza 113POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa698K 17703:33:14.95+02:13:5221:192.8
713GNATEK Justyna 352WOPJASIONKAKlasyfikacja drużynowa699K 17803:33:54.25+02:14:3121:232.8
714KOTLĘGA Grażyna 479PIKUŚRYKIKlasyfikacja drużynowa700K 17903:33:54.55+02:14:3121:232.8
715KWAS Edyta 426BEZ DRUŻYNYRYKIKlasyfikacja drużynowa701K 18003:33:54.85+02:14:3221:232.8
716WILISOWSKA Ewelina 478PIKUŚDĘBLINKlasyfikacja drużynowa702K 18103:33:55.80+02:14:3321:232.8
717GARBACZ Jarosław 210RUDA TEAMRADOMKlasyfikacja drużynowa703M 53503:34:38.15+02:15:1521:272.8
718TRZEBIŃSKI Paweł 256RUDA TEAMRADOMKlasyfikacja drużynowa704M 53603:34:39.45+02:15:1621:282.8
719TARABASZ Eliza 178RUDA TEAMRADOMKlasyfikacja drużynowa705K 18203:34:40.00+02:15:1721:282.8
720NOBIS Marcin 647RUDA TEAMRADOM Klasyfikacja drużynowa706M 53703:34:40.05+02:15:1721:282.8
721PŁOTECKA Edyta 597MIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa707K 18303:35:05.90+02:15:4321:302.8
722GUTOWSKA Ewelina 861POKEMONYTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa708K 18403:35:16.85+02:15:5421:312.8
723CZERNIK Piotr 863POKEMONYTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa709M 53803:35:18.15+02:15:5521:312.8
724BROŻYNA Iwona 862POKEMONYTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa710K 18503:35:32.20+02:16:0921:332.8
725ANDRYSIEWICZ Paweł 865POKEMONYTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa711M 53903:35:52.50+02:16:2921:352.8
726BISIKIEWICZ Tomasz 416BIEGNĘ ALE DOKĄD BADPIŃCZÓW Klasyfikacja drużynowa712M 54003:36:26.40+02:17:0321:382.8
727ŚNIEŻEK Sobiesław 930POKEMONTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa713M 54103:36:32.25+02:17:0921:392.8
728BROŻYNA Andrzej 864POKEMONYTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa714M 54203:36:33.80+02:17:1121:392.8
729JANUS Karol 436BIEGNĘ ALE DOKĄD BADPIŃCZOWKlasyfikacja drużynowa715M 54303:36:37.40+02:17:1421:392.8
730SOBOLEWSKI Rafał 4924 RUN PIŃCZÓWPIŃCZÓWKlasyfikacja drużynowa716M 54403:36:37.80+02:17:1521:392.8
731STANEK Dawid 498BIEGNĘ ALE DOKĄD BADPIŃCZÓWKlasyfikacja drużynowa717M 54503:36:38.00+02:17:1521:392.8
732STANEK Karolina 437BIEGNĘ ALE DOKĄD BADPINCZOWKlasyfikacja drużynowa718K 18603:36:40.20+02:17:1721:402.8
733WALKIEWICZ Karolina 506BIEGNĘ ALE DOKĄD BADPIŃCZÓWKlasyfikacja drużynowa719K 18703:36:40.95+02:17:1821:402.8
734TARKA Mateusz 464BIEGNĘ ALE DOKĄD BADMICHAŁÓWKlasyfikacja drużynowa720M 54603:36:41.55+02:17:1821:402.8
735WITES Paulina 4854 RUN PIŃCZÓWPIŃCZÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1K 18803:36:43.55+02:17:2021:402.8
736ŚWIEŻEK Beata 931POKEMONYTARNOBRZEGKlasyfikacja drużynowa721K 18903:36:45.50+02:17:2221:402.8
737MISIUNA Szymon 501JANUSZEWOLA KOPCOWAKlasyfikacja drużynowa722M 54703:36:47.25+02:17:2421:402.8
738PIĄTEK Krystian 487JANUSZEKIELCEKlasyfikacja drużynowa723M 54803:36:48.95+02:17:2621:402.8
739HUZIOR Ela 909ELA BIEGAORZESZÓWKlasyfikacja drużynowa724K 19003:37:22.55+02:17:5921:442.8
740HUZIOR Roman 910ORZESZEKlasyfikacja drużynowa725M 54903:37:22.85+02:18:0021:442.8
741SZULCZEWSKA Maja 333BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAKlasyfikacja drużynowa726K 19103:38:30.30+02:19:0721:512.7
742BIEROŃ Robert 290BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa727M 55003:38:31.35+02:19:0821:512.7
743BAĆMAGA Maciej 330BIG MAC I DUŻE FRYTKI. RADOMKlasyfikacja drużynowa728M 55103:38:41.30+02:19:1821:522.7
744DZIEMIANOWICZ Artur 293W.I.R.BYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa729M 55203:38:46.80+02:19:2421:522.7
745PAPIERZ Filip 179KRETYNOWY TOMYŚLKlasyfikacja drużynowa730M 55303:40:23.15+02:21:0022:022.7
746LIS Przemysław 304W.I.R.BYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa731M 55403:40:27.95+02:21:0522:022.7
747PAPIERZ Monika 180KRETYNOWY TOMYŚLKlasyfikacja drużynowa732K 19203:40:28.45+02:21:0522:022.7
748SZUŁCZYŃSKI Tomasz 182KRETYNOWY TOMYŚLKlasyfikacja drużynowa733M 55503:41:27.00+02:22:0422:082.7
749MIROCHA Michał 590NIGHT RUNNERSWIELICZKAKlasyfikacja drużynowa734M 55603:41:47.60+02:22:2422:102.7
750MAKSYMIUK Paweł 225MY LIFE FOR AIUR WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa735M 55703:41:56.35+02:22:3322:112.7
751GOLARZ Bartosz 637POZDRO Z BIEŻNITARGOWISKOKlasyfikacja drużynowa736M 55803:41:59.45+02:22:3622:112.7
752MLEKO Mirosław 682POZDRO Z BIEŻNINIEPOŁOMICEKlasyfikacja drużynowa737M 55903:41:59.55+02:22:3622:112.7
753WEŁNA Sylwia 650POZDRO Z BIEŻNIKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa738K 19303:42:00.15+02:22:3722:122.7
754KRAWCZYK Feliks 649POZDRO Z BIEŻNIWOLA BATORSKAKlasyfikacja drużynowa739M 56003:42:00.45+02:22:3722:122.7
755JAKUBOWSKI Michał 249MY LIFE FOR AIUR WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa740M 56103:43:15.85+02:23:5322:192.7
756ZEJMA Edyta 589ŻARKIKlasyfikacja drużynowa741K 19403:44:46.30+02:25:2322:282.7
757ROMANIAK Teresa 607BUUUZABIERZÓWKlasyfikacja drużynowa742K 19503:44:46.65+02:25:2422:282.7
758BAŃKOWSKA Monika 355BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa743K 19603:45:53.25+02:26:3022:352.7
759BABICKA Katarzyna 314BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAKlasyfikacja drużynowa744K 19703:45:53.50+02:26:3022:352.7
760FRYDRYCHOWSKA Urszula 391CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃKlasyfikacja drużynowa745K 19803:46:25.90+02:27:0322:382.6
761BIERBASZ Michał 390CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃKlasyfikacja drużynowa746M 56203:46:26.35+02:27:0322:382.6
762GRABOWSKI Amadeusz 854OGIEŃ W SZOPIEMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa747M 56303:47:28.75+02:28:0622:442.6
763STELMACH Michał 855OGIEŃ W SZOPIEOTWOCKKlasyfikacja drużynowa748M 56403:47:30.40+02:28:0722:452.6
764MORAWSKI Piotr 193REBELS TEAMWLOCLAWEKKlasyfikacja drużynowa749M 56503:49:33.90+02:30:1122:572.6
765ZASUŃ Dorota 291BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa750K 19903:50:53.60+02:31:3023:052.6
766SZELIGA Marcin 844HOOAHWOŁOMINKlasyfikacja drużynowa751M 56603:51:09.35+02:31:4623:062.6
767SOBOCIŃSKA Maja 845HOOAHWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa752K 20003:51:09.40+02:31:4623:062.6
768KADUSZKIEWICZ Gabriela 374BIG MAC I DUŻE FRYTKI. MIĘDZYRZEC PODLASKIKlasyfikacja drużynowa753K 20103:52:22.10+02:32:5923:142.6
769ZBOJNA Jakub 373BIG MAC I DUŻE FRYTKI. SOŁTYKÓWKlasyfikacja drużynowa754M 56703:52:23.35+02:33:0023:142.6
770GRZYWACZ Michał 847HOOAHWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa755M 56803:52:42.15+02:33:1923:162.6
771NIEZGODA Marta 846HOOAHWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa756K 20203:52:43.45+02:33:2023:162.6
772WOLSKA Agata 805HOOAHWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa757K 20303:52:43.80+02:33:2123:162.6
773CIECHACKA Monika 340CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃKlasyfikacja drużynowa758K 20403:53:21.15+02:33:5823:202.6
774JÓŹWIAK Anna 357ZWOLEŃSCY DRAPIEŻCYLIPSKOKlasyfikacja drużynowa759K 20503:54:08.30+02:34:4523:242.6
775PAWELCZAK Rafał 243KRETYNOWY TOMYŚLKlasyfikacja drużynowa760M 56903:56:05.35+02:36:4223:362.5
776SZUŁCZYŃSKA Marzena 181KRETYNOWY TOMYŚLKlasyfikacja drużynowa761K 20603:56:05.50+02:36:4223:362.5
777CIERZNIAK Krzysztof 14PASJONACISŁUPCAKlasyfikacja drużynowa762M 57004:00:53.35+02:41:3024:052.5
778KALANDYK Robert 154WŁÓCZYBIEGIOŻARÓW MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa763M 57104:04:56.90+02:45:3424:292.4
779MILBRANT Michał 140WŁÓCZYBIEGIBŁONIEKlasyfikacja drużynowa764M 57204:04:57.05+02:45:3424:292.4
780ZASUŃ Marek 571BIEGAJ Z ŻARKAMI ŻARKIKlasyfikacja drużynowa765M 57304:04:58.00+02:45:3524:292.4
781WASIAK Zuzanna 139WŁÓCZYBIEGIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa766K 20704:04:58.30+02:45:3524:292.4
782CIECHACKI Paweł 362CROSSFIT BYDGOSZCZTORUŃKlasyfikacja drużynowa767M 57404:05:01.80+02:45:3924:302.4
783PASZKOWSKA Katarzyna 270CROSSFIT BYDGOSZCZBYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa768K 20804:05:02.05+02:45:3924:302.4
784KOZŁOWSKI Witold 102NIEOBLICZALNIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa769M 57504:05:56.70+02:46:3424:352.4
785TROJANOWICZ Łukasz 255BARBELL SQUAD INOWROCŁAWKRUSZWICAKlasyfikacja drużynowa770M 57604:08:05.40+02:48:4224:482.4
786KRUSZEWSKA Magdalena 224LENA BIEGAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa771K 20904:08:11.90+02:48:4924:492.4
787URBANIAK Marcin 241LENA BIEGAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa772M 57704:08:16.20+02:48:5324:492.4
788WIŚNIEWSKA Anna 143POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa773K 21004:10:27.65+02:51:0525:022.4
789MRÓZ Paweł 401CROSSFIT BYDGOSZCZBYDGOSZCZKlasyfikacja drużynowa774M 57804:55:26.65+03:36:0429:322
KOT Dawid 773MGKS GWAREK ŁĘCZNAMILEJÓWKlasyfikacja drużynowa DNF--
ROLF Kamil 700BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa DNF--
MATYJASIAK Paweł 566SOFTSOLWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa DNF--
OSTAPOWICZ Mariusz 76RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKI Klasyfikacja drużynowa DNF--
Znaleziono 793 wynik(ów)