Organizator : | Organic Barbara Sułowska |
Data : | 2016-07-02 |
Miejsce : | Bałtów |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 925 |
Wystartowało : | 793 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 789 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety | Klasyfikacja studentów - kobiety | Klasyfikacja służb mundurowych - kobiety | Open - Kobiety | Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni | Klasyfikacja studentów - mężczyźni | Klasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni | Open - Mężczyźni | Klasyfikacja drużynowa
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIĄTEK Sebastian | 118 | PUNISHER | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
2 | SZARUGA Małgorzata | 149 | SOCIOS | ZABRZE | Klasyfikacja drużynowa | |
3 | DUSZCZYK Bartosz | 9 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
4 | WASZCZUK Wiktor | 119 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
5 | PIOTROWSKI Jerzy | 82 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
6 | ZIĘBA Karol | 109 | CHOTYZE | Klasyfikacja drużynowa | ||
7 | CHOJNA Zygmunt | 153 | SOCIOS | PIEKARY ŚLĄSKIE | Klasyfikacja drużynowa | |
8 | RZECHOWSKI Filip | 20 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
9 | WÓJCIAK Zbigniew | 30 | Power Training | ŚRODA WLKP. | Klasyfikacja drużynowa | |
10 | JASTRZĘBSKI Piotr | 891 | SOCIOS | ZABRZE | Klasyfikacja drużynowa | |
11 | JAGIEŁO Michał | 65 | Husaria Race Team | LUBIENIA | Klasyfikacja drużynowa | |
12 | WOSIEK Paweł | 78 | Ostrowiec Św. | OSTROWIEC ŚW. | Klasyfikacja drużynowa | |
13 | SUKIENNIK Maciej | 53 | Power Training | LIMANOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
14 | WILK Maciej | 54 | Lublin | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
15 | WISZOWATY Daniel | 137 | WŁÓCZYBIEGI | GIŻYCKO | Klasyfikacja drużynowa | |
16 | LISOWSKI Adam | 145 | SOCIOS | MYSŁOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
17 | BULANDA Damian | 12 | NOWY SĄCZ | Klasyfikacja drużynowa | ||
18 | NIEŚCIER Krzysztof | 133 | WŁÓCZYBIEGI | GIŻYCKO | Klasyfikacja drużynowa | |
19 | PODOLSKI Sebastian | 71 | RAJSPORT ACTIVE | KALISZ | Klasyfikacja drużynowa | |
20 | PAŁKA Magdalena | 93 | Pozytywnie Aktywni | URSZULIN | Klasyfikacja drużynowa | |
21 | PAŁASZ Artur | 156 | xRunners.pl - www.biegizprzeszkodami.sklep.pl | SIENIAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
22 | GŁĘBOCKI Marcin | 23 | Power Training | SZCZECIN | Klasyfikacja drużynowa | |
23 | TUWALSKI Bernard | 10 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
24 | SZYMAŃSKI Jarosław | 122 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
25 | KOT Marcin | 59 | miś | WOLA RĘBKOWSKA | Klasyfikacja drużynowa | |
26 | KHOMENKO Volodymyr | 105 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
27 | GŁUCHOWSKA Natalia | 75 | frrrRUN | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
28 | LITNIEWSKI Maciej | 108 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
29 | MUSZYŃSKI Dariusz | 17 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
30 | LAZARSKA Małgorzata | 131 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
31 | MASNY Dawid | 18 | Truchtacz.pl | GARWOLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
32 | WRZOCHAL Jarosław | 95 | C2H5OH | CIEPIELÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
33 | JAKUBOWICZ Paweł | 132 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
34 | SAWA Piotr | 94 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
35 | GŁOMBIOWSKA Zuzanna | 112 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
36 | MIERZICKI Marcel | 60 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
37 | LISOWSKI Grzegorz | 892 | SOCIOS | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
38 | KOCIOŁOWICZ Jakub | 29 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
39 | PANASIUK Katarzyna | 6 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
40 | ZANIEWICZ Arkadiusz | 5 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
41 | JAGIEŁO Karol | 896 | Husaria Race Team | LUBIENICA | Klasyfikacja drużynowa | |
42 | KALANDYK Robert | 154 | WŁÓCZYBIEGI | OŻARÓW MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
43 | LESZKO Łukasz | 50 | Koniuchy | PUŁAWY | Klasyfikacja drużynowa | |
44 | ZANIEWICZ Radosław | 46 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
45 | ŁUCJAN Sebastian | 99 | 081 ARCHITEKCI | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
46 | OSTOJA-LNISKA Beata | 147 | . | KARTUZY | Klasyfikacja drużynowa | |
47 | WRZOCHAL Sławomir | 96 | C2H5OH | CIEPIELÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
48 | FIGURA Emil | 97 | C2H5OH | LIPSKO | Klasyfikacja drużynowa | |
49 | KWAS August | 7 | 1 bdm Dęblin | RYKI | Klasyfikacja drużynowa | |
50 | ŁOPUCH Robert | 155 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | ŁABOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
51 | FRUBA Magdalena | 56 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
52 | PECIAK Robert | 91 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
53 | OSKÓLSKI Rafał | 89 | Power Training | SOCHACZEW | Klasyfikacja drużynowa | |
54 | PUCHAŁA Marta | 27 | Elektrony | PRZASNYSZ | Klasyfikacja drużynowa | |
55 | DRÓŻDŻ Tomasz | 66 | Husaria Race Team | LUBIENIA | Klasyfikacja drużynowa | |
56 | MASŁOWSKA Eliza | 113 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
57 | ZIELIŃSKI Damian | 72 | RAJSPORT ACTIVE | KOŚCIELNA WIEŚ | Klasyfikacja drużynowa | |
58 | KOZŁOWSKI Paweł | 28 | Elektrony | PRZASNYSZ | Klasyfikacja drużynowa | |
59 | DOROMIEJCZUK Andrzej | 19 | Koniuchy | KONSTANCIN-JEZIORNA | Klasyfikacja drużynowa | |
60 | JASKÓŁKA Magdalena | 57 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
61 | METKO Przemysław | 21 | 081 ARCHITEKCI | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
62 | KOCIOŁOWICZ Aleksandra | 237 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
63 | WIŚNIEWSKA Anna | 143 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
64 | JAKUBOWSKA Magdalena | 116 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
65 | CELIŃSKA-MYSŁAW Iza | 26 | Elektrony | ŁUKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
66 | WASILEWSKA Kinga | 893 | Włóczybiegi | AUGUSTÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
67 | STARACHOWSKI Łukasz | 51 | Team BBL Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
68 | SUKIENNIK Anna | 2 | Power Training | LIMANOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
69 | DUDZIC Paweł | 80 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
70 | MAJCHER Krzysztof | 45 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
71 | MIRKOWSKA Karolina | 127 | Power Training | KONSTANCIN-JEZIORNA | Klasyfikacja drużynowa | |
72 | ROGALA Karol | 150 | Power Training | GARWOLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
73 | BIELSKI Bartłomiej | 11 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
74 | MIROSŁAW Albert | 104 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
75 | JATA Marta | 61 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
76 | GORZYŃSKA Agnieszka | 136 | musze coś wpisać | CZĘSTOCHOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
77 | PYLAK Krzysztof | 43 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
78 | SZOZDA Damian | 138 | WŁÓCZYBIEGI | JAWORZNO | Open - Mężczyźni | |
79 | MILBRANT Michał | 140 | WŁÓCZYBIEGI | BŁONIE | Klasyfikacja drużynowa | |
80 | KUFFEL Michał | 897 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
81 | HOLOPA Paweł | 37 | Rodzina Griswoldów | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
82 | SADOWSKI Łukasz | 52 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
83 | MAŁECKI Adrian | 151 | Divine Body | GODZIESZE | Klasyfikacja drużynowa | |
84 | WRONKOWSKA Katarzyna | 44 | Power Training | SULEJÓWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
85 | WASIAK Zuzanna | 139 | WŁÓCZYBIEGI | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
86 | SELERSKI Piotr | 135 | WŁÓCZYBIEGI | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
87 | WĄDOŁOWSKI Paweł | 144 | WŁÓCZYBIEGI | GIŻYCKO | Klasyfikacja drużynowa | |
88 | JUREK Kamil | 22 | team koka | STARACHOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
89 | BORKOWSKI Łukasz | 47 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
90 | ŚPIĄCZKA Mateusz | 41 | Gelejzy | MIĘDZYCHÓD | Klasyfikacja drużynowa | |
91 | TUREK Daniel | 111 | Pindole | BODZECHÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
92 | FORNALKIEWICZ Katarzyna | 40 | Gelejzy | MIĘDZYCHÓD | Klasyfikacja drużynowa | |
93 | OSIKOWSKA Aleksandra | 152 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
94 | KUZIA Kamil | 34 | Rodzina Griswoldów | RUDA ŚLĄSKA | Klasyfikacja drużynowa | |
95 | ZIOMEK Robert | 110 | Pindole | OSTROWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
96 | KUSIAK Sebastian | 148 | z każdym | STARACHOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
97 | MASALSKI Sebastian | 35 | Rodzina Griswoldów | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
98 | BIDZIŃSKI Paweł | 79 | CSAdventure | ZAWADA | Klasyfikacja drużynowa | |
99 | STARZEC Marcin | 130 | Szydera z Trenera Team | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
100 | PAPIEWSKA Natalia | 74 | CSAdventure | LIPNICA MUROWANA | Klasyfikacja drużynowa | |
101 | HOŁUJ Robert | 90 | CSAdventure | MYŚLENICE | Klasyfikacja drużynowa | |
102 | KRUPA Adrian | 128 | WŁÓCZYBIEGI | OŻARÓW MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
103 | PILCH Piotr | 81 | CSAdventure | MYŚLENICE | Klasyfikacja drużynowa | |
104 | KARCZEWSKI Paweł | 85 | JARACZEWO | Klasyfikacja drużynowa | ||
105 | RAK Kazimierz | 32 | CSAdventure | TRZEBUNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
106 | LIZNER Marcin | 48 | 1 bdm Dęblin | SIENNO | Klasyfikacja drużynowa | |
107 | BOGACKI Karol | 763 | z każdym | JAWORZNO | Klasyfikacja drużynowa | |
108 | WOJTYŚ Staszek | 92 | WOLICA | Klasyfikacja drużynowa | ||
109 | WOJTYŚ Tomasz | 107 | Niezrzeszony | WOLICA | Klasyfikacja drużynowa | |
110 | MIĄDZEL Katarzyna | 123 | Zagnańsk Biega | ZAGNAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
111 | WOŹNIAK Michał | 126 | Zagnańsk Biega | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
112 | PTAK Patryk | 117 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
113 | PASTERNAK Aneta | 129 | Szydera z Trenera Team | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
114 | ADAMCZYK Damian | 121 | Zagnańsk Biega | MNIÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
115 | SOBCZYK Kasia | 42 | Zagnańsk Biega KARATE ĆMIŃSK | ZAGNAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
116 | CIERZNIAK Krzysztof | 14 | PASJONACI | SŁUPCA | Klasyfikacja drużynowa | |
117 | TOMCZAK Krzysztof | 103 | PASJONACI | NOWE MIASTO NAD WARTĄ | Klasyfikacja drużynowa | |
118 | JANKOWSKI Artur | 101 | NieobLiczalni | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
119 | LATKOWSKA Anna Magdalena | 55 | Żagańsk Biega | GŁOGÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
120 | SOBCZYK Julia | 115 | Zagnańsk Biega KARATE ĆMIŃSK | ZAGNAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
121 | PIRÓG Dorota | 15 | Zagnańsk Biega | ŁĄCZNA | Klasyfikacja drużynowa | |
122 | SERGIEJ Adam | 100 | NieobLiczalni | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
123 | KOZŁOWSKI Witold | 102 | NieobLiczalni | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
124 | ŁABUSZEWSKI Michał | 70 | Maminsynki | LIPSKO | Klasyfikacja drużynowa | |
125 | GOŁKOWSKI Radosław | 87 | VMAX ŁAWKI | ZAWIERCIE | Klasyfikacja drużynowa | |
126 | MRÓZ Piotr | 83 | Zagnańsk Biega KARATE ĆMIŃSK | ĆMIŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
127 | PĘKALA Mariusz | 49 | Team BBL Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
128 | MRÓZ Wioleta | 84 | Zagnańsk Biega KARATE ĆMIŃSK | ĆMIŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
129 | CHYBOWSKI Rafał | 25 | VMAX ŁAWKI | ŁAWKI | Klasyfikacja drużynowa | |
130 | JARZĄB Paweł | 38 | Zagnańsk Biega KARATE ĆMIŃSK | MIEDZIANA GÓRA | Klasyfikacja drużynowa | |
131 | PĘKALA Monika | 120 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | OSTROWIEC ŚW. | Klasyfikacja drużynowa | |
132 | MACIEJEWSKI Rafał | 88 | Maminsynki | LIPSKO | Klasyfikacja drużynowa | |
133 | CHYBOWSKI Arkadiusz | 13 | VMAX ŁAWKI | ŁAWKI | Klasyfikacja drużynowa | |
134 | GRABIŃSKI Michał | 106 | Big Yellow Foot Adventure Team | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
135 | HARDEJ Mirosław | 63 | PIASECZNO | Klasyfikacja drużynowa | ||
136 | MICHALAK Paweł | 77 | VMAX ŁAWKI | ŁAWKI | Klasyfikacja drużynowa | |
137 | SERENDA Bartosz | 8 | KUTNO | Klasyfikacja drużynowa | ||
138 | GORDZIEJ Mateusz | 461 | Hooah | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
139 | TRZASZCZKA Karol | 794 | HOOAH | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
140 | JABŁOŃSKI Robert | 849 | Hooah | ŁASK | Klasyfikacja drużynowa | |
141 | PRZECH Bartosz | 722 | Hooah | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
142 | OSIŃSKI Arkadiusz | 4 | Ferdek Kiepski Super Star | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
143 | OGÓREK Kamil | 755 | Hooah | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
144 | PYŁKA Piotr | 483 | Hooah | RADOM | Open - Mężczyźni | |
145 | SZOPA Tomasz | 796 | Hooah | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
146 | GRZYWACZ Michał | 847 | Hooah | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
147 | NIEZGODA Marta | 846 | Hooah | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
148 | SZELIGA Marcin | 844 | Hooah | WOŁOMIN | Klasyfikacja drużynowa | |
149 | MAJEWSKI Wojciech | 852 | Hooah | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
150 | SOBOCIŃSKA Maja | 845 | Hooah | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
151 | WOLSKA Agata | 805 | HOOAH | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
152 | KOSZAŁKA Sławomir | 732 | SlaVasTeam | GOWINO | Klasyfikacja drużynowa | |
153 | PAŁASZ Paweł | 86 | broda | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
154 | GOTŁASZ Lukasz | 199 | REBELS TEAM | WŁOCŁWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
155 | LUBOMSKI Mateusz | 192 | REBELS TEAM | BRODNICA | Klasyfikacja drużynowa | |
156 | LINIEWSKI Łukasz | 187 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
157 | KOCOT Bartosz | 894 | Promilowe Misie | TOPOROWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
158 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 228 | Wojciechowscy Team | KOŚCIELEC | Klasyfikacja drużynowa | |
159 | KOWALEWSKI Dominik | 176 | Szakale Bałut Łódź | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
160 | KUBAT Bartosz | 222 | crosszapalencow.pl | STARY CYKARZEW | Klasyfikacja drużynowa | |
161 | GORZYŃSKI Jacek | 146 | musze coś wpisać | CZĘSTOCHOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
162 | GONERA Piotr | 202 | crosszapalencow.pl | MYKANÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
163 | MASARCZYK Szymon | 460 | Promilowe Misie | KNURÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
164 | SZUBINSKI Michal | 188 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
165 | SKOCZYLAS Łukasz | 260 | brak nazwy | ŚWIDNIK | Klasyfikacja drużynowa | |
166 | WOJCIECHOWSKI Rafał | 244 | Wojciechowscy Team | KOŚCIELEC | Klasyfikacja drużynowa | |
167 | MAŁECKI Piotr | 195 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
168 | GĄSIOR Kamil | 212 | UNDEFEATED RUNNING TEAM | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
169 | KUBAT Wacław | 250 | Niezrzeszony | CZĘSTOCHOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
170 | GOŁOŚ Artur | 161 | Brak | KOBYŁKA | Klasyfikacja drużynowa | |
171 | OSIŃSKI Rafał | 236 | frrrRUN | MAZOWSZANY | Klasyfikacja drużynowa | |
172 | PAŁACHA Ania | 172 | TSA Dziewczyny | SANDOMIERZ | Klasyfikacja drużynowa | |
173 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | 214 | TSA Dziewczyny | SANDOMIERZ | Klasyfikacja drużynowa | |
174 | KUCHARSKI Rafał | 160 | Barbell Squad Inowrocław | INOWROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
175 | GRABOWSKI Jakub | 895 | Rebels Team | Klasyfikacja drużynowa | ||
176 | JAGODZKI Daniel | 253 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
177 | BOLINSKI Piotr | 171 | Barbell Squad Inowrocław | INOWROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
178 | WIERZBICKA Beata | 167 | TSA Dziewczyny | SANDOMIERZ | Klasyfikacja drużynowa | |
179 | GRABOWSKI Robert | 245 | JADYMA | ŻYRARDÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
180 | TROJANOWICZ Łukasz | 255 | Barbell Squad Inowrocław | KRUSZWICA | Klasyfikacja drużynowa | |
181 | CIEŚLAK Kinga | 665 | WW Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
182 | KOŁODZIEJSKI Błażej | 169 | Barbell Squad Inowrocław | ŚCIBORZE | Klasyfikacja drużynowa | |
183 | GRZEGORSKI Dawid | 183 | Barbell Squad Inowrocław | INOWROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
184 | JANCY Kamila | 266 | Barbell Squad Inowrocław | INOWROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
185 | RYTTER Beata | 164 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | ||
186 | BOLINSKA Agnieszka | 170 | Barbell Squad Inowrocław | INOWROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
187 | BEDNARSKA Agata | 159 | Barbell Squad Inowrocław | INOWROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
188 | WÓJCIK Mikołaj | 230 | REBELS TEAM | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
189 | METLERSKI Kamil | 213 | Kamel Steel RUN Team | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
190 | CHMIELECKI Maurycy | 173 | Barbell Squad Inowrocław | INOWROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
191 | RYSZ Robert | 247 | JADYMA | ZĄBKI | Klasyfikacja drużynowa | |
192 | ZUBIK Monika | 265 | Janusze Biegania | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
193 | SKOCZYLAS Artur | 162 | JADYMA | WIĄZOWNA | Klasyfikacja drużynowa | |
194 | WARZYŃSKI Beniamin | 168 | Kwas Siarkowy | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
195 | KOWALCZUK Paweł | 898 | Janusze Biegania | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
196 | MAKSYMIUK Paweł | 225 | My Life For Aiur | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
197 | ŁUKOMSKA Izabela | 208 | REBELS TEAM | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
198 | MIALIK Konrad | 215 | JADYMA | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
199 | WIŚNIEWSKI Daniel | 174 | JADYMA | SOBOLEW | Klasyfikacja drużynowa | |
200 | ANYZEWSKA Izabela | 185 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
201 | JASTRZĘBOWSKA Natalia | 233 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
202 | WNUK Paweł | 263 | Janusze Biegania | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
203 | KOTYNIEWICZ Brygida | 217 | Banda Mikołaja | JAWORZE | Klasyfikacja drużynowa | |
204 | JAKUBOWSKI Michał | 249 | My Life For Aiur | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
205 | ZAMRZYCKA Katarzyna | 189 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
206 | ANDLER Agnieszka | 186 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
207 | KOTYNIEWICZ Krzysztof | 216 | Banda Mikołaja | BIELSKO-BIAŁA | Klasyfikacja drużynowa | |
208 | DYMIŃSKA Monika | 190 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
209 | BOBROWSKA Marta | 196 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
210 | WALICZEK Aleksandra | 264 | Banda Mikołaja | CIESZYN | Klasyfikacja drużynowa | |
211 | LITWINIUK Natalia | 232 | DZIEWCZYNA Z TATUAŻEM | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
212 | SIELWONCZUK Agnieszka | 158 | Outdoor Training Białystok | BIAŁYSTOK | Klasyfikacja drużynowa | |
213 | GŁOGOWSKI Łukasz | 201 | motory 7 | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
214 | BOŚ Małgorzata | 901 | Rebels Team | WŁOCŁAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
215 | OGIŃSKA-PRYLIŃSKA Daria | 902 | Rebels Team | WŁOCŁAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
216 | MACIUSZKO Wiesia | 258 | Outdoor Training Białystok | BIAŁYSTOK | Klasyfikacja drużynowa | |
217 | DWORNIKIEIWCZ Alena | 268 | REBELS TEAM | WŁOCŁAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
218 | SKRZYŃSKA Karolina | 262 | REBELS TEAM | WŁOCŁAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
219 | MORAWSKI Piotr | 193 | REBELS TEAM | WLOCLAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
220 | PAJĄK Michał | 715 | idź być bądź lochem kaj indziej | DANKOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
221 | ANYZEWSKI Tomasz | 184 | REBELS TEAM | WŁOCŁAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
222 | JASTRZĘBSKI Jan | 209 | Nas nie dogoniat =] | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
223 | TARABASZ Eliza | 178 | RUDA TEAM | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
224 | RAJNIAK Magdalena | 738 | REBELS TEAM | WŁOCŁAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
225 | SZALA Dariusz | 175 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
226 | KRUPA Grzegorz | 203 | REBELS TEAM | WŁOCŁAWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
227 | GUZY Agnieszka | 206 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | BUSKO ZDRÓJ | Klasyfikacja drużynowa | |
228 | TRZEBIŃSKI Paweł | 256 | RUDA TEAM | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
229 | JEŻAK Rafał | 242 | RUDA TEAM | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
230 | GUZY Mateusz | 204 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | PIEKOSZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
231 | WĄSOWSKA Martyna | 218 | Boot Camp Mińsk Mazowiecki | SKWARNE | Klasyfikacja drużynowa | |
232 | NOBIS Marcin | 647 | RUDA TEAM | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
233 | TOPOREK Piotr | 254 | X | KOSTOMLOTY DRUGIE | Klasyfikacja drużynowa | |
234 | CHROMIŃSKI Marcin | 226 | Boot Camp Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
235 | SALWEROWICZ Mateusz | 257 | prk Kielce | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
236 | TARKA-GARBACZ Anna | 904 | Ruda Team | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Klasyfikacja drużynowa | |
237 | MADEJ Wojciech | 259 | Ruda Tim | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
238 | GARBACZ Jarosław | 210 | RUDA TEAM | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
239 | KOPCIARA Marcin | 227 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | BUSKO-ZDRÓJ | Klasyfikacja drużynowa | |
240 | URBANIAK Marcin | 241 | Lena Biega | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
241 | KRUSZEWSKA Magdalena | 224 | Lena Biega | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
242 | STĘPIEŃ Marcin | 223 | Aktywna Kazimierza | KAZIMIERZA WIELKA | Klasyfikacja drużynowa | |
243 | SADŁO Łukasz | 234 | Aktywna Kazimierza | KAZIMIERZA WIELKA | Klasyfikacja drużynowa | |
244 | RUMIŃSKI Piotr | 238 | . | WIELICZKA | Klasyfikacja drużynowa | |
245 | KUDŁA Grzegorz | 219 | . | WIELICZKA | Klasyfikacja drużynowa | |
246 | BANAŚ Bartłomiej | 163 | . | PAWLIKOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
247 | SZUŁCZYŃSKA Marzena | 181 | KRETY | NOWY TOMYŚL | Klasyfikacja drużynowa | |
248 | PAPIERZ Filip | 179 | KRETY | NOWY TOMYŚL | Klasyfikacja drużynowa | |
249 | PAPIERZ Monika | 180 | KRETY | NOWY TOMYŚL | Klasyfikacja drużynowa | |
250 | PAWELCZAK Rafał | 243 | KRETY | NOWY TOMYŚL | Klasyfikacja drużynowa | |
251 | SZUŁCZYŃSKI Tomasz | 182 | KRETY | NOWY TOMYŚL | Klasyfikacja drużynowa | |
252 | LIPNY Paweł | 211 | run4fun | KOBYŁKA | Klasyfikacja drużynowa | |
253 | JĘDRUCZEK Emilia | 177 | run4fun | KOBYŁKA | Klasyfikacja drużynowa | |
254 | ZMOKŁA Joanna | 261 | Soldier Team | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
255 | MISZTAL Agnieszka | 275 | Bravehearts Legionowo | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
256 | SITEK Tomasz | 377 | Zwoleńscy Drapieżcy | ZWOLEŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
257 | JAWORSKI Łukasz | 296 | Będzie Wleczone | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
258 | GROCH Łukasz | 394 | SAPERZY | GRĘBÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
259 | ŚWIDEREK Adam | 274 | Bravehearts Legionowo | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
260 | ZYGMUNT Marcin | 798 | SAPERZY | NISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
261 | JĘDRZEJCZYK Jarosław | 307 | OSTROŁĘKA | Klasyfikacja drużynowa | ||
262 | FIGURA Arkadiusz | 378 | Zwoleńscy Drapieżcy | ZWOLEŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
263 | LACH Tomasz | 899 | Włóczybiegi | GIŻYCKO | Klasyfikacja drużynowa | |
264 | RESIAK Maciej | 329 | Będzie Wleczone | DAWIDY | Klasyfikacja drużynowa | |
265 | ZDONEK Jarosław | 868 | Chemik Pulawy | PĘTKOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
266 | WENTA Marek | 381 | . | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
267 | WILCZYŃSKI Paweł | 358 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
268 | JÓŹWIAK Anna | 357 | Zwoleńscy Drapieżcy | LIPSKO | Klasyfikacja drużynowa | |
269 | WOJTASIK Michał | 384 | MH | MORAWICA | Klasyfikacja drużynowa | |
270 | MAKAREWICZ Paweł | 334 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | ||
271 | WOJEWODA-SIWICKA Sylwia | 332 | CROSSFIT TORUŃ | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
272 | NIEWIECZERZAŁ Tomasz | 273 | Niezrzeszony | BEŁCHATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
273 | SZYMOŃSKA Karolina | 313 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
274 | HAJDENRAJCH Marcin | 302 | MH | MORAWICA | Klasyfikacja drużynowa | |
275 | SIWICKI Maciej | 331 | CROSSFIT TORUŃ | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
276 | KANTECKA Michalina | 392 | Big Yellow Foot Adventure Team | RUMIA | Klasyfikacja drużynowa | |
277 | ZIEWIEC Sergiusz | 387 | Rzygi1000 | STARACHOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
278 | BAJOR Wojciech | 388 | Rzygi1000 | IŁŻA | Klasyfikacja drużynowa | |
279 | KOZŁOWSKI Paweł | 359 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
280 | SOBOLEWSKI Mikołaj | 890 | Bravehearts Legionowo | ZIELONKA | Klasyfikacja drużynowa | |
281 | NACHYŁA Radosław | 396 | Rzygi1000 | KUNEGUNDÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
282 | HAŁABIS Sławomir | 303 | Big Mac i duże frytki. | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
283 | KIEBAŁA Maciej | 315 | RKM "SOPELEK" | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
284 | BARTOSIEWICZ Adam | 284 | EOL Extreme Taxes | GRYFINO | Klasyfikacja drużynowa | |
285 | SZWAROCKI Robert | 368 | Big Mac i duże frytki. | JEDLNIA LETNISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
286 | GUZEK Agnieszka | 817 | Bravehearts Legionowo | ZIELONKA | Klasyfikacja drużynowa | |
287 | KRASOŃ Janusz | 395 | RKM "SOPELEK" | BUDY GŁOGOWSKIE | Klasyfikacja drużynowa | |
288 | SOWA Jacek | 305 | RKM "SOPELEK" | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
289 | DZIK Konrad | 294 | I Thought They Said Rum | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
290 | ZIÓŁKOWSKA Katarzyna | 309 | Nieważne kto wygra, byle Marian przegrał | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
291 | GRECZKOWICZ Tomasz | 619 | Fundacja PETRALANA | BYTOM | Klasyfikacja drużynowa | |
292 | BARTOSZEWICZ Kamil | 418 | Białystok BEASTS CLUB | BIAŁYSTOK | Klasyfikacja drużynowa | |
293 | SMYK Sławomir | 372 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
294 | DŁUGOKENCKI Mateusz | 326 | Tom & Jerry | ELBLĄG | Klasyfikacja drużynowa | |
295 | RZEPECKI Dariusz | 616 | Fundacja PETRALANA | SOSNOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
296 | BRANDT Grzegorz | 301 | Big Yellow Foot Adventure Team | SOPOT | Klasyfikacja drużynowa | |
297 | PODESZWIK Damian | 513 | Białystok BEASTS CLUB | BORKOWO 19 | Klasyfikacja drużynowa | |
298 | SZÓSTAK Jarosław | 320 | READY TO RACE | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
299 | BAŃKOWSKA Monika | 355 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
300 | MARCINIAK Krzysztof | 319 | Big Mac i duże frytki. | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
301 | ZIÓŁKOWSKI Marcin | 310 | Nieważne kto wygra, byle Marian przegrał | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
302 | KUJAWA Katarzyna | 356 | Kurczak Team Crow | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
303 | LICHNOWSKA Angelika | 335 | :-) | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
304 | MARCINIEC Mateusz | 337 | Big Mac i duże frytki. | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
305 | WIRKUS Piotr | 382 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
306 | CERAZY Mirosław | 353 | Wataha Czerwonego Kapturka | DĄBROWA GÓRNICZA | Klasyfikacja drużynowa | |
307 | SZCZĘSNA-RZEPECKA Klaudia | 617 | Fundacja PETRALANA | SOSNOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
308 | BABICKA Katarzyna | 314 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
309 | DYLĄG Dominika | 623 | Fundacja PETRALANA | MYSŁOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
310 | PIECH Michał | 889 | STUDZIENICE | Klasyfikacja drużynowa | ||
311 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 379 | OSTro | PIASECZNO | Klasyfikacja drużynowa | |
312 | SZLENDAK Anna | 272 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
313 | KWIECIŃSKI Paweł | 670 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
314 | BUTKIEWICZ Piotr | 393 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
315 | KUBARA Karina | 312 | KWP Radom | ZAKRZEW | Klasyfikacja drużynowa | |
316 | WOJCIESZAK Klaudia | 322 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
317 | OSTAPIŃSKA Magda | 380 | OSTro | PIASECZNO | Klasyfikacja drużynowa | |
318 | OLECH Maciej | 402 | CrossFit Bydgoszcz | SIENNO | Klasyfikacja drużynowa | |
319 | WALCZAK Michał | 905 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
320 | PYDYN Małgorzata | 300 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
321 | KWAŚNIEWSKI Paweł | 399 | CrossFit Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
322 | BILON-MOLENDA Alicja | 398 | CrossFit Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
323 | MICHALKIEWICZ Monika | 906 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
324 | SZULCZEWSKA Maja | 333 | Bravehearts Legionowo | JABŁONNA | Klasyfikacja drużynowa | |
325 | GRABSKI Paweł | 321 | KWP Radom | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
326 | SOBESTO Magdalena | 907 | Bravehearts Legionowo | WIELISZEW | Klasyfikacja drużynowa | |
327 | FIUTEK Agnieszka | 277 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
328 | BIEROŃ Robert | 290 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
329 | STODÓŁKIEWICZ Anna | 279 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
330 | BEZA Małgorzata | 299 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
331 | CZYŻ Katarzyna | 280 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
332 | WOJCIECHOWSKI Tomasz | 383 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
333 | SZULEJEWSKI Michał | 327 | CrossFit Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
334 | ŁUKIANOW Artur | 282 | Fundacja W związku z rakiem | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
335 | MARCHLEWICZ Piotr | 404 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
336 | NOWAK Mariusz | 295 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
337 | MICHALSKA Monika | 354 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
338 | WIDUCH Maciej | 308 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
339 | PARUCH Paweł | 403 | CrossFit Bydgoszcz | GUTOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
340 | ZAMORA Adam | 385 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
341 | ULEWICZ Jacek | 306 | Bravehearts Legionowo | JABŁONNA | Klasyfikacja drużynowa | |
342 | CHYBOWSKI Adrian | 276 | HOT TEAM | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
343 | PIWKO Sylwester | 364 | HOT TEAM | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
344 | WALCZAK Mateusz | 339 | Drink Team | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
345 | CAK Mariusz | 285 | Drink Team | JÓZEFÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
346 | JASTRZĘBSKA Anna | 278 | HOT TEAM | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
347 | KOZIEŁ Piotr | 316 | Drink Team | GRODZISK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
348 | PAJEK Izabela | 360 | Drink Team | GRODZISK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
349 | RABKA Paweł | 347 | WOP | PRZEMYŚL | Klasyfikacja drużynowa | |
350 | JAMRÓZ Natalia | 344 | WOP | DZIKOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
351 | BAĆMAGA Maciej | 330 | Big Mac i duże frytki. | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
352 | BODNIAK Tomasz | 345 | WOP | USTRZYKI DOLNE | Klasyfikacja drużynowa | |
353 | DĄBROWSKI Łukasz | 323 | Po secie na mecie | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
354 | PŁATOS Rafał | 367 | Big Mac i duże frytki. | GROSZOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
355 | GNATEK Piotr | 376 | WOP | TRZEBOŚ | Klasyfikacja drużynowa | |
356 | MASIO Grzegorz | 343 | WOP | PRZEMYŚL | Klasyfikacja drużynowa | |
357 | OLSZAK Zenon | 386 | Drink Team | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
358 | STYGA Dominik | 348 | WOP | KOMORÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
359 | WAWRZYNIAK Damian | 389 | Po secie na mecie | RADOMSKO | Klasyfikacja drużynowa | |
360 | BROCIEK Damian | 287 | Po secie na mecie | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
361 | GNATEK Justyna | 352 | WOP | JASIONKA | Klasyfikacja drużynowa | |
362 | WOJTOWICZ Sylwia | 375 | WOP | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
363 | MICHAŁ Adamski | 342 | WOP | JASIONKA | Klasyfikacja drużynowa | |
364 | WESOŁOWSKI Rafał | 370 | Big Mac i duże frytki. | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
365 | ORCZYK Piotr | 363 | Big Mac i duże frytki. | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
366 | GOŁOJUCH Aleksandra | 346 | WOP | JASIONKA | Klasyfikacja drużynowa | |
367 | ZBOJNA Jakub | 373 | Big Mac i duże frytki. | SOŁTYKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
368 | FRYDRYCHOWSKA Urszula | 391 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
369 | KRUPA Paweł | 361 | Zwoleńscy Drapieżcy | ZWOLEŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
370 | RUTKOWSKI Hubert | 297 | Lepszy Klub | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
371 | BIERBASZ Michał | 390 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
372 | MATUSZEWSKI Robert | 400 | CrossFit Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
373 | POTERA Kamil | 311 | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | ||
374 | KADUSZKIEWICZ Gabriela | 374 | Big Mac i duże frytki. | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | |
375 | MRÓZ Paweł | 401 | CrossFit Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
376 | PASZKOWSKA Katarzyna | 270 | CrossFit Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
377 | DZIEMIANOWICZ Artur | 293 | W.I.R. | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
378 | DZIEDZIELA Marcin | 336 | BOGORIA POFOLWARCZNA | Klasyfikacja drużynowa | ||
379 | CIECHACKI Paweł | 362 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
380 | CIECHACKA Monika | 340 | CrossFit Bydgoszcz | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
381 | LIS Przemysław | 304 | W.I.R. | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
382 | BOJARA Sebastian | 248 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
383 | ZASUŃ Dorota | 291 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
384 | FILIPCZAK Arkadiusz | 720 | Run till the end | WOLBÓRZ | Klasyfikacja drużynowa | |
385 | WNUCZEK Marek | 451 | Dzikie Minionki z ADHD | CZĘSTOCHOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
386 | OSIAK Marlena | 125 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
387 | DROŚ Aleksander | 124 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
388 | CIEŚLAK Borys | 417 | BEZ DRUŻYNY | WARSZAWA | Open - Mężczyźni | |
389 | KASZYCKI Nestor | 480 | Entre.pl TEAM | SZCZECIN | Klasyfikacja drużynowa | |
390 | ZBRÔG Mariusz | 457 | Recervoir Dogs | LUTA | Klasyfikacja drużynowa | |
391 | PALKA Katarzyna | 439 | Nordcity CrossBox Marina | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
392 | JANKE Łukasz | 445 | ZS CrossFit Szczecin | SZCZECIN | Klasyfikacja drużynowa | |
393 | KRAWCZYK Jakub | 429 | Dzikie Minionki z ADHD | CZĘSTOCHOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
394 | PTASIK Magdalena | 452 | Dzikie Minionki z ADHD | RUDNIK WIELKI | Klasyfikacja drużynowa | |
395 | WERDUCH Ewa | 446 | ZS CrossFit Szczecin | SZCZECIN | Klasyfikacja drużynowa | |
396 | KRUPA Anna | 496 | FlyArt Masters Kraków | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
397 | BALCERZAK Michał | 271 | Nordcity CrossBox Marina | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
398 | GROMNIAK Tomasz | 502 | Recervoir Dogs | STASZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
399 | KOTARZEWSKA Mariola | 908 | Oczadziałe | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
400 | KUMOR Barbara | 495 | FlyArt Masters Kraków | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
401 | MACIĄG Ewelina | 510 | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | ||
402 | SANECKI Mariusz | 477 | Recervoir Dogs | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
403 | KWAS Edyta | 426 | BEZ DRUŻYNY | RYKI | Klasyfikacja drużynowa | |
404 | DZIWIŃSKI Sebastian | 414 | Drużyna | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
405 | KOTLĘGA Grażyna | 479 | pikuś | RYKI | Klasyfikacja drużynowa | |
406 | STAWCZYK Jarosław | 499 | Team BBL Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
407 | JANIKOWSKI Adrian | 407 | Recervoir Dogs | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
408 | KUMAŃSKA Monika | 473 | OCZADZIAŁE | ŁOPUSZNO | Klasyfikacja drużynowa | |
409 | WILISOWSKA Ewelina | 478 | pikuś | DĘBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
410 | BIELAWSKI Tomasz | 415 | Recervoir Dogs | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
411 | BIELA Marek | 509 | BIEGNĘ , ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | MROWLA | Klasyfikacja drużynowa | |
412 | DOMAŃSKA Mariola | 458 | Recervoir Dogs | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
413 | BRUZI Agata | 409 | BEZ DRUŻYNY | FABIANÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
414 | WAWRZYNIAK Maciej | 493 | INDIA TANGO | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
415 | SACHMATA Jacek | 491 | Moto-Partner | PIASECZNO | Klasyfikacja drużynowa | |
416 | MICHALCZAK Dominik | 423 | Recervoir Dogs | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
417 | ŻMIJA Adam | 406 | Recervoir Dogs | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
418 | MARKOWSKI Michał | 459 | Recervoir Dogs | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
419 | NAWROCKI Michał | 466 | Bydlaki | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Klasyfikacja drużynowa | |
420 | SADZA Anna | 469 | Bydlaki | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Klasyfikacja drużynowa | |
421 | DUL Justyna | 424 | Bestfitowcy | ZORY | Klasyfikacja drużynowa | |
422 | ANTONIAK Piotr | 470 | Bydlaki | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Klasyfikacja drużynowa | |
423 | BRZEZIŃSKA Emilia | 505 | LISICE | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
424 | SŁYSZ Agata | 410 | LISICE | BŁONIE | Klasyfikacja drużynowa | |
425 | OPARA Anna | 468 | Bydlaki | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Klasyfikacja drużynowa | |
426 | MORAWSKA Kinga | 476 | LISICE | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
427 | JEDYNAK Norbert | 467 | Bydlaki | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
428 | LAMER Dariusz | 911 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Klasyfikacja drużynowa | ||
429 | KRASNODĘBSKA Agnieszka | 475 | LISICE | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
430 | HOLTZ Paulina | 484 | LISICE | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
431 | MICHALSKI Mateusz | 462 | GÓRA PUŁAWSKA | Klasyfikacja drużynowa | ||
432 | KMIECIK Marcin | 425 | Bestfitowcy | KATOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
433 | BYLINIAK Monika | 474 | LISICE | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
434 | KOŁAKOWSKA Olga | 435 | LISICE | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
435 | GĄDEK Joanna | 432 | Skawina biega | SKAWINA | Klasyfikacja drużynowa | |
436 | GĄDEK Paweł | 411 | SKAWINA | Klasyfikacja drużynowa | ||
437 | KOŁAKOWSKA Kamila | 434 | LISICE | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
438 | SACZEWSKI Arkadiusz | 512 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
439 | ZDANOWSKA Ewelina | 507 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
440 | POCHYŁA Paweł | 486 | Recervoir Dogs | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Klasyfikacja drużynowa | |
441 | DUDEK-WÓJCIK Jagoda | 428 | Billennium | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
442 | KUKLA Mańka | 442 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
443 | BAŚKIEWICZ Radosław | 488 | JWP | BRODY | Klasyfikacja drużynowa | |
444 | KUKLA Łukasz | 441 | CrossFit Siedlce | SIEDLCE | Open - Mężczyźni | |
445 | ILCZUK Rafał | 366 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
446 | KOSIERADZKI Michał | 482 | Masters Dojo | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
447 | BAŚKIEWICZ Kamil | 413 | JWP | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
448 | PŁUSA Igor | 427 | JWP | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
449 | WIETZBICKI Marcin | 450 | CFS | SIEDLCE | Klasyfikacja drużynowa | |
450 | KOSIERADZKI Paweł | 481 | Masters Dojo | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
451 | TARKA Mateusz | 464 | Biegnę ale dokąd BAD | MICHAŁÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
452 | KUSZ Klaudia | 443 | Jak żółwie w galopie | STRASZĘCIN | Klasyfikacja drużynowa | |
452 | FORYT Agata | 408 | Jak żółwie w galopie | STRASZĘCIN | Klasyfikacja drużynowa | |
454 | WITES Paulina | 485 | 4 Run Pińczów | PIŃCZÓW | Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety | |
455 | STANEK Karolina | 437 | Biegnę ale dokąd BAD | PINCZOW | Klasyfikacja drużynowa | |
456 | WALKIEWICZ Karolina | 506 | Biegnę ale dokąd BAD | PIŃCZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
457 | PACZEŚNY Jakub | 688 | Newbie | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
458 | JANUS Karol | 436 | Biegnę ale dokąd BAD | PIŃCZOW | Klasyfikacja drużynowa | |
459 | KRUK Rafał | 440 | Jak żółwie w galopie | PRZEWORSK | Klasyfikacja drużynowa | |
460 | BINKO Łukasz | 444 | Jak żółwie w galopie | NIENADOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
461 | MICHALAK Mikołaj | 472 | Drim Kom Tru | KOŁO | Klasyfikacja drużynowa | |
462 | KUJAWSKI Janusz | 430 | Drim Kom Tru | KOŁO | Klasyfikacja drużynowa | |
463 | STANEK Dawid | 498 | Biegnę ale dokąd BAD | PIŃCZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
464 | STELMACH Dariusz | 500 | AA | TARNÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
465 | SOBOLEWSKI Rafał | 492 | 4 Run Pińczów | PIŃCZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
466 | RADWAN Mateusz | 463 | AA | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
467 | PIĄTEK Krystian | 487 | Janusze | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
468 | BĄK Bartosz | 412 | Janusze | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
469 | MUCHACKI Jarek | 431 | Janusze | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
470 | MESZYŃSKI Marek | 453 | A-Team | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
471 | MISIUNA Szymon | 501 | Janusze | WOLA KOPCOWA | Klasyfikacja drużynowa | |
472 | WIŚNIEWSKI Waldemar | 454 | A-Team | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
473 | MRÓZ Marek | 456 | A-Team | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
474 | MESZYŃSKI Tomasz | 1307 | A-Team | TORUŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
475 | BISIKIEWICZ Tomasz | 416 | Biegnę ale dokąd BAD | PIŃCZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
476 | FROŚ Kalina | 556 | Positive Energy | ŻARKI LETNISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
477 | KOŁUCKI Mikołaj | 576 | Pikutkowo Team | PIKUTKOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
478 | BIEDROŃ Paweł | 523 | Biegaj z Żarkami | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
479 | KOSTRZEWSKI Mateusz | 567 | Positive Energy | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
480 | FROŚ Karol | 555 | Positive Energy | ŻARKI LETNISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
481 | ŹOŃ Angelika | 522 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
482 | PASIKOWSKA Mariola | 584 | Positive Energy | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
483 | ZBIERAŃSKI Dariusz | 869 | Positive Energy | ŻARKI LETNISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
484 | PASIKOWSKI Marcin | 585 | Positive Energy | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
485 | JAROSZ Jakub | 532 | Positive Energy | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
486 | SZECÓWKA Łukasz | 551 | Positive Energy | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
487 | PLUTA Błazej | 870 | Positive Energy | ŻARKI LETNISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
488 | MAJOR Stefan | 559 | Positive Energy | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
489 | FROŚ Katarzyna | 553 | Positive Energy | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
490 | ABRAMOWICZ Agata | 518 | Iniemamocni Team | BRZEG DOLNY | Klasyfikacja drużynowa | |
491 | KOŁUCKI Stefan | 575 | Pikutkowo Team | PIKUTKOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
492 | MATYJASIAK Konrad | 563 | SOFTSOL | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
493 | OBRĘBSKI Adrian | 612 | szybki zolw | RYPIN | Klasyfikacja drużynowa | |
494 | KOSMALA Grzegorz | 615 | BIEGNĘ , ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
495 | KURDYK Anna Paulina | 701 | Iniemamocni Team | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
496 | BUDZYŃSKA Anna | 515 | Iniemamocni Team | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
497 | DUDA Dawid | 533 | Pikutkowo Team | NATOLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
498 | KOŁODZIEJSKI Filip | 577 | Pikutkowo Team | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
499 | ŁODEJ Krzysztof | 568 | LZS Makoszyn / Biegnę, żeby Bartek mógł Biegać | MAKOSZYN | Klasyfikacja drużynowa | |
500 | WĘCŁAŚ Maciej | 565 | SOFTSOL | PIASECZNO | Klasyfikacja drużynowa | |
501 | KATANOWSKA Elwira | 536 | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | SŁAWKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
502 | HADRO Damian | 531 | Iniemamocni Team | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
503 | BARTWIŃSKA Olimpia | 592 | Iniemamocni Team | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
504 | MACIEJSKI Krzysztof | 525 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / LZS Makoszyn | MAKOSZYN | Klasyfikacja drużynowa | |
505 | HUK Ania | 524 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | LIPOWICA | Klasyfikacja drużynowa | |
506 | DROŹDZIK Mateusz | 588 | Iniemamocni Team | NYSA | Klasyfikacja drużynowa | |
507 | KWIATEK Albert | 519 | LZS Makoszyn / Biegnę, żeby Bartek mógł Biegać | HUTA NOWA | Open - Mężczyźni | |
508 | KWARCIAK Mariusz | 580 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
509 | TOBIASZ Kamil | 600 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | OPATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
510 | OBRĘBSKI Przemysław | 613 | Kapitan Bladmen | RYPIN | Klasyfikacja drużynowa | |
511 | ZIĘTEK Jakub | 569 | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | SŁAWKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
512 | RYGAS Maciej | 603 | BEZ DRUŻYNY | KAWECZYN | Klasyfikacja drużynowa | |
513 | NOWACKI Jakub | 591 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
514 | WOJTYNA Paweł | 608 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
515 | MAJCHRZYK Marta | 587 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
516 | KOZIEŁ Michał | 579 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
517 | FRYDRYCH Artur | 721 | Live Long and Prosper | POZNAŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
518 | SZCZEPANIAK Grzegorz | 561 | JWR | JAWOR | Klasyfikacja drużynowa | |
519 | ŁACINA Wiktor | 609 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | PIERZCHNICA | Klasyfikacja drużynowa | |
520 | JANIK Dawid | 530 | Turek | KAWĘCZYN | Klasyfikacja drużynowa | |
521 | TOMASZEWSKI Tomasz | 784 | TATA PSYCHOPATA | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
522 | KURZAWA Grzegorz | 651 | Raz kozia śmierć | RADKOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
523 | BIAŁOBŁOCKA Karina | 552 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / LZS Makoszyn | BIELINY | Klasyfikacja drużynowa | |
524 | JURKOWSKI Mariusz | 586 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
525 | SZWAŁEK Łukasz | 574 | Electronic Wojciechowska | BYCHAWKA TRZECIA | Klasyfikacja drużynowa | |
526 | LIWOCH Sebastian | 604 | M-ÓW | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
527 | WEINBERG Kamil | 578 | biegiem po piwo | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
528 | ŚWIEBODA Jakub | 549 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
529 | LASOTA Karol | 526 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | GÓRNO | Klasyfikacja drużynowa | |
530 | PICHETA Michał | 596 | M-ÓW | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
531 | ZIEMBA Andrzej | 521 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | RADLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
532 | RYBCZYŃSKA Ewelina | 535 | Night Runners | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
533 | MĘCIK Wojtek | 611 | M-ÓW | MYSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
534 | BŁASZCZUK Jacek | 564 | SOFTSOL | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
535 | DUDA Paweł | 534 | Electronic Wojciechowska | BYCHAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
536 | ŁASKA Przemysław | 595 | STALOWA WOLA | Klasyfikacja drużynowa | ||
537 | ZASUŃ Marek | 571 | Biegaj z Żarkami | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | |
538 | PŁOTECKA Edyta | 597 | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | ||
539 | BLUSZCZ Katarzyna | 560 | PowerVege | BEŁCHATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
540 | KOŁACIŃSKI Jacek | 545 | PowerVege | BEŁCHATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
541 | GŁUC Marek | 583 | Ledwosapiens | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
542 | LENDERMAN Oleg | 572 | Ledwosapiens | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
543 | KOZŁOWSKI Łukasz | 570 | LEDWOSAPIENS | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
544 | KALWINEK Jakub | 550 | Elita | JÓZEFATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
545 | STĘPNIK Maciej | 593 | PowerVege | BEŁCHATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
546 | MAZUR Wojciech | 610 | AZS AGH | SIENNO | Klasyfikacja drużynowa | |
547 | BARAN Jacek | 547 | CrossFit Gdynia | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
548 | KRAJEWSKI Krzysztof | 614 | SOFTSOL | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
549 | GRADECKA Aneta | 548 | CrossFit Gdynia | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
550 | ROMANIAK Teresa | 607 | buuu | ZABIERZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
551 | MACIERZYŃSKI Adam | 582 | TTCorp | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
552 | MARCINIAK Daniel | 529 | TTCorp | KLONOWIEC STARY | Klasyfikacja drużynowa | |
553 | WÓJCIO Hubert | 606 | SZCZAWNICA | Klasyfikacja drużynowa | ||
554 | ZBOROWSKI Leszek | 573 | TTCorp | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
555 | MIROCHA Michał | 590 | Night Runners | WIELICZKA | Klasyfikacja drużynowa | |
556 | ZEJMA Edyta | 589 | ŻARKI | Klasyfikacja drużynowa | ||
557 | PIEKARCZYK Dariusz | 528 | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | ||
558 | GUSKA Rafał | 601 | BaTi | KRAKOW | Klasyfikacja drużynowa | |
559 | JADESZKO Michał | 679 | Straż Graniczna (PSG DUBENINKI) | DUBENINKI | Klasyfikacja drużynowa | |
560 | SZKLANKO Piotr | 698 | Boot Camp Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
561 | GŁOWACKI Mateusz | 685 | Wieliszew Heron Team | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
562 | LUBASZKA Jakub | 658 | Boot Camp Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
563 | SENDERSKI Przemysław | 697 | Husaria Race Team | PRZYTKOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
564 | PAŁDYNA Grzegorz | 689 | Boot Camp Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
565 | STEG Tomasz | 632 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
566 | MICHALSKA Aneta | 629 | I Thought They Said Rum | RYBNIK | Klasyfikacja drużynowa | |
567 | SŁOWIŃSKI Piotr | 654 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać ! | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
568 | PODLECKI Robert | 699 | REFEREE | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
569 | ŻÓŁKOWSKI Wojciech | 712 | Boot Camp Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
570 | MIROSŁAW Marek | 673 | referee | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
571 | WALASZCZYK Mirosław | 669 | ko run team | OLEŚNICA | Klasyfikacja drużynowa | |
572 | POLACZEK Paweł | 693 | referee | NIEDRZWICA DUŻA | Klasyfikacja drużynowa | |
573 | SROKA Andrzej | 625 | Progres Sadek | SZYDŁOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
574 | GŁOWACKI Andrzej | 684 | Wieliszew Heron Team | LEGIONOWO | Klasyfikacja drużynowa | |
575 | ZUGAJ Michał | 626 | Progres Sadek | SZYDŁOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
576 | WINIARZ Michał | 914 | WIERZBA | Klasyfikacja drużynowa | ||
577 | PUDŁO Mateusz | 683 | terefere | RYKI | Klasyfikacja drużynowa | |
578 | PARYS Karol | 690 | I Thought They Said Rum | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
579 | ŚCISŁO Marcin | 702 | Nevermind | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
580 | MATEREK Mariusz | 678 | Viktoria Szydłowiec | SZYDŁOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
581 | ŁEPTUCH Łukasz | 657 | FDB Sandomierz | TRZEŚŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
582 | ZABORSKI Daniel | 706 | Progres Sadek | SADEK | Klasyfikacja drużynowa | |
583 | RYBIŃSKI Kamil | 663 | NGZ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
584 | TARKA Daniel | 646 | Lepszy Klub | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
585 | PIETRAS Anna | 627 | Progres Sadek | JASTRZĄB | Klasyfikacja drużynowa | |
586 | PIETRAS Karol | 628 | Progres Sadek | SZYDŁOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
587 | MAJEWSKI Dawid | 919 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
588 | ARCIMOWICZ Marcin | 674 | 4fun | ŻAGAŃ | Klasyfikacja drużynowa | |
589 | JUSZT Tomasz | 708 | Kasia i Tomek | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
590 | URBAŃSKA Ramona | 490 | crosstrec trójmiasto | SOPOT | Open - Kobiety | |
591 | WASIK Przemysław | 695 | Wasiu Team | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
592 | SKRZEK Konrad | 664 | 4XK | LIPSKO | Klasyfikacja drużynowa | |
593 | WASIK Marcin | 711 | Wasiu Team | PIOTRÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
594 | CHMIELEWSKI Maciej | 703 | Nevermind | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
595 | JAGODZIŃSKI Przemysław | 696 | Włochate Burchliki | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
596 | ŻÓŁTOWSKA Katarzyna | 709 | Kasia i Tomek | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
597 | SADRAK Łukasz | 672 | Włochate Burchliki | DALESZYCE | Klasyfikacja drużynowa | |
598 | MILLER Paweł | 687 | Jaja z irokezem | ŁAGÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
599 | KOZERA Łukasz | 546 | Iniemamocni Team | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
600 | CIEPIELA Małgorzata | 602 | Iniemamocni Team | ZAWIDÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
601 | WIŚNIESKI Przemysław | 713 | Włochate Burchliki | SANDOMIERZ | Klasyfikacja drużynowa | |
602 | WAWRZESTA Marcin | 634 | Babroki | GLIWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
603 | WIERCIOCH Andrzej | 645 | napij się ze mną wódki dziś | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
604 | DZIADURA Damian | 641 | napij się ze mną wódki dziś | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
605 | PACHOLE Joanna | 633 | Babroki | GLIWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
606 | SMULCZYŃSKI Marek | 705 | Włochate Burchliki | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
607 | SOWA Dominik | 644 | napij się ze mną wódki dziś | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
608 | CZERWIŃSKA Agnieszka | 508 | INDIA TANGO | WARSZAWA | Open - Kobiety | |
609 | WOJNOWSKI Paweł | 691 | Stipes Siccitate Vitulum | MARYSIN | Klasyfikacja drużynowa | |
610 | GALIAK Kamil | 662 | BEZ DRUŻYNY | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
611 | BORKOWSKI Łukasz | 624 | WildCats | LUBLIN | Open - Mężczyźni | |
612 | RYCHLICA Michał | 680 | ĆPAJ SPORT | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
613 | WOYNAROWSKI Marek | 660 | Tłuste Byki | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
614 | SITNIK Paweł | 704 | ĆPAJ SPORT | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
615 | BIENIAS Katarzyna | 638 | ćpaj sport | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
616 | SZYSZKA Przemysław | 707 | Tylko Wariaci Są Coś Warci | OSOWA KOLONIA | Klasyfikacja drużynowa | |
617 | JÓŹWIK Marzena | 677 | ĆPAJ SPORT | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
618 | OSIAK Łukasz | 671 | Tylko Wariaci Są Coś Warci | KLĘBÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
619 | GOŁĄB Bartłomiej | 636 | ĆPAJ SPORT | ŻARY | Klasyfikacja drużynowa | |
620 | STEPANIUK Dawid | 640 | Tylko Wariaci Są Coś Warci | SIEDLISZCZE | Klasyfikacja drużynowa | |
621 | WOYNAROWSKA Aleksandra | 686 | Tłuste Byki | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
622 | KOCHANOWSKI Krzysztof | 667 | Tłuste Byki | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
623 | TCHÓRZEWSKI Grzegorz | 653 | Tylko Wariaci Są Coś Warci | ULAN | Klasyfikacja drużynowa | |
624 | OLEKSIAK Adrian | 639 | ćpaj sport | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
625 | WOYNAROWSKA Julia | 659 | Tłuste Byki | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
626 | WEŁNA Sylwia | 650 | Pozdro z bieżni | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
627 | KRAWCZYK Feliks | 649 | Pozdro z bieżni | WOLA BATORSKA | Klasyfikacja drużynowa | |
628 | WASILEWSKA Joanna | 635 | SAPERZY | GRĘBÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
629 | KOZŁOWSKA Katarzyna | 666 | ko run team | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | |
630 | SUSZYNSKA Anna | 630 | SAPERZY | SZELIGA | Klasyfikacja drużynowa | |
631 | GOLARZ Bartosz | 637 | Pozdro z bieżni | TARGOWISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
632 | MLEKO Mirosław | 682 | Pozdro z bieżni | NIEPOŁOMICE | Klasyfikacja drużynowa | |
633 | GAN Arkadiusz | 631 | ko run team | OBORNIKI SLASKIE | Klasyfikacja drużynowa | |
634 | JANIK Ireneusz | 656 | ko run team | LEKAWICA | Klasyfikacja drużynowa | |
635 | KUCHTA Eryk | 648 | brak | PUŁAWY | Klasyfikacja drużynowa | |
636 | SADOWSKI Przemysław | 767 | Wrocław | WROCŁAW | Klasyfikacja drużynowa | |
637 | MICHALSKI Patryk | 775 | Koniuchy | WOLA PRAŻMOWSKA | Open - Mężczyźni | |
638 | JÓŹWIAK Katarzyna | 142 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
639 | KOSTRZEWA Paweł | 885 | STORM Kraków | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
640 | CZACH Tobiasz | 723 | The Żeszuf | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
641 | DURKA Paweł | 733 | Koniuchy | WOLA WĄGRODZKA | Klasyfikacja drużynowa | |
642 | MIARA Fabian | 736 | Przeworska Grupa Biegowa | PRZEWORSK | Klasyfikacja drużynowa | |
643 | BUCZEL Mateusz | 141 | Power Training | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
644 | JOB Weronika | 790 | hardcorowy koksu | STRÓŻE | Klasyfikacja drużynowa | |
645 | BRÓDKA Marcin | 726 | z każdym | STARACHOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
646 | MINKINA Tomasz | 772 | z każdym | LIPNIK | Klasyfikacja drużynowa | |
647 | BIAŁCZAK Marcin | 724 | Koniuchy | WOLA GOŁKOWSKA | Klasyfikacja drużynowa | |
648 | OLEK Jarosław | 750 | Big Yellow Foot Adventure Team | GDYNIA | Klasyfikacja drużynowa | |
649 | KAROŃ Filip | 737 | RGC Animmals | ZAWIERCIE | Klasyfikacja drużynowa | |
650 | KUKIEŁKA Bogusław | 725 | Lunatycy | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
651 | PYTEL Stanisław | 778 | SCYZORYK | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
652 | IDZIKOWSKI Michał | 747 | The Żeszuf | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
653 | WOJTUCH Marcin | 748 | The Żeszuf | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
654 | LAMPART Michał | 780 | Połaniec | POŁANIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
655 | ANTOSZ Paweł | 717 | RGC Animmals | ŁAZY | Klasyfikacja drużynowa | |
656 | ZAROBKIEWICZ Maciej | 774 | Large Hadron Collider | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
657 | HOC Dariusz | 729 | KOŁOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | ||
658 | PILECKI Adam | 719 | LandrynTeam | STALOWA WOLA | Klasyfikacja drużynowa | |
659 | BOJARSKI Leszek | 762 | SGWP | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
660 | MYSZKOWSKA Teresa | 744 | Biegomania Lubaczów | LUBACZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
661 | KRZYCH Piotr | 742 | Biegomania Lubaczów | LUBACZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
662 | ISKRZYCKA Magdalena | 769 | aSPAwen | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
663 | FIJAŁECZ Kamil | 920 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | ||
664 | SIEŃKO Michał | 739 | "Epic Dwarf Team" | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
665 | STARBA Krzysztof | 760 | Biegnę ale dokąd BAD | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Klasyfikacja drużynowa | |
666 | LESIAK Jakub | 749 | Fighterzy z Lublina | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
667 | KARBOWNIK Piotr | 783 | . | SUCHEDNIÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
668 | MIROSŁAW Dawid | 730 | Never Give Up | BORZECHÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
669 | MALINOWSKA-SZACOŃ Eliza | 735 | Fighterzy z Lublina | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
670 | MAZUR Krzysztof | 759 | Siarka Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
671 | WÓJCIK Tomasz | 792 | Never Give Up | KRĘŻNICA OKRĄGŁA | Klasyfikacja drużynowa | |
672 | SROCZYŃSKI Paweł | 731 | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | ||
673 | CHACAGA Paweł | 727 | Kabany | SKRZYPIÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
674 | KREŁOWSKI Kamil | 756 | Kabany | SKRZYPIÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
675 | SMOŁA Grzegorz | 740 | Apteki Zdrowe Ceny | TARGOWISKO | Klasyfikacja drużynowa | |
676 | CIOSK Paweł | 923 | NIXEL | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
677 | ZGOLIŃSKI Ziemowit | 797 | MGKS Gwarek Łęczna | MILEJÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
678 | PRZECH-FUS Agnieszka | 799 | Lubelska Grupa Triatlonu / Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
679 | WOJAS Piotr | 791 | Apteki Zdrowe Ceny | KŁAJ | Klasyfikacja drużynowa | |
680 | STĘPEK Karol | 757 | Apteki Zdrowe Ceny | NIEPOŁOMICE | Klasyfikacja drużynowa | |
681 | SKUCIŃSKA Martyna | 782 | JĘDRZEJÓW | Klasyfikacja drużynowa | ||
682 | ZAWIŚLAK Marzena | 770 | Koza Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
683 | KOZŁOWSKA Magdalena | 768 | Koza Team | URSZULIN | Klasyfikacja drużynowa | |
684 | MALEC Basia | 758 | Lubelska Grupa Triatlonu / Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
685 | ZAWIŚLAK Tomasz | 789 | Koza Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
686 | GOLECKI Tomasz | 781 | Hardstyle Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
687 | WITKOWSKI Krzysztof | 761 | Hardstyle Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
688 | HARNIK Michał | 734 | Hardstyle Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
689 | ŻYTKO Paweł | 777 | Koza Team | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
690 | STĘPIEŃ Marcin | 718 | HardStyle Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Open - Mężczyźni | |
691 | PLACHA Piotr | 771 | Hardstyle Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
692 | LESICZKA Mateusz | 915 | Hardstyle Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
693 | LUTEREK Michał | 764 | Byle do mety! | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
694 | SARAMAŃSKA Justyna | 754 | kałabanga | OPATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
695 | WNOROWSKA Magdalena | 765 | Byle do mety! | ŁOMIANKI | Klasyfikacja drużynowa | |
696 | WASIŃSKA Joanna | 751 | KAŁABANGA | OPATÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
697 | CIOSK Paweł | 776 | NIXEL | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
698 | HUZIOR Ela | 909 | Ela biega | ORZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
699 | GURAK Grzegorz | 741 | Spot sklepu | KORNACICE | Klasyfikacja drużynowa | |
700 | HUZIOR Roman | 910 | ORZESZE | Klasyfikacja drużynowa | ||
701 | UNISK Rafał | 779 | Spot sklepu | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
702 | GORSKI Jan | 816 | TrenerBiegania.pl | OTRĘBUSY | Klasyfikacja drużynowa | |
703 | ADAMCZYK Jacek | 821 | Technicy Magicy | CHEŁM | Klasyfikacja drużynowa | |
704 | FREJ Marcin | 833 | TrenerBiegania.pl | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
705 | KONEWKA Jacek | 820 | Husaria Race Team | GIEŁZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
706 | ZAWISTOWSKI Jakub | 822 | TrenerBiegania.pl | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
707 | DASIOS Piotr | 802 | Spartan | OSTROWIEC ŚW. | Klasyfikacja drużynowa | |
708 | KORKOSZ Ireneusz | 819 | Technicy Magicy | CHEŁM | Klasyfikacja drużynowa | |
709 | MAŁKIEWICZ Zbyszek | 801 | Bozony Higgsa | BYDGOSZCZ | Klasyfikacja drużynowa | |
710 | NIEZBECKA Mariola | 834 | Ostra pita | OPOLE LUBELSKIE | Klasyfikacja drużynowa | |
711 | KANIA Radek | 843 | Terenwizja | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
712 | UHRUSKI Piotr | 839 | Technicy Magicy | CHEŁM | Klasyfikacja drużynowa | |
713 | SAWICKI Kamil | 827 | Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
714 | STAŃCZYK Marcin | 851 | ŁÓDŹ | Klasyfikacja drużynowa | ||
715 | STROJNY Daniel | 803 | Spartan | OSTROWIEC ŚW. | Klasyfikacja drużynowa | |
716 | ŁUKASIEWICZ Marcin | 809 | Bozony Higgsa | PRUSZKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
717 | CHADAŁA Kamil | 826 | Team BBL Ostrowiec | OSTROWIEC ŚW | Klasyfikacja drużynowa | |
718 | SZAFRAN Łukasz | 829 | Ostra pita | OPOLE LUBELSKIE | Klasyfikacja drużynowa | |
719 | GOWIN Wiktor | 853 | Bozony Higgsa | PĘCICE MAŁE | Klasyfikacja drużynowa | |
720 | SZYMCZAK Kamil | 824 | Ostra pita | LUBARTÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
721 | PIĄTEK Martyna | 913 | Trener Biegania | RZESZÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
722 | JOBDA Łukasz | 922 | Hardcorowe Wychylylybymy | KARCZEW | Klasyfikacja drużynowa | |
723 | MĄDZIK Aleksandra | 837 | TrenerBiegania.pl | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
724 | GĄSIOREK Kamila | 825 | TrenerBiegania.pl | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
725 | STEFANIUK Robert | 850 | WildCats | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
726 | PIĘTAK Igor | 818 | Rovese run team | MIEDZIANA GÓRA | Klasyfikacja drużynowa | |
727 | MISZCZAK Kamil | 823 | RUN'N'FUN | KIELCE | Klasyfikacja drużynowa | |
728 | KOWAL Monika | 813 | TrenerBiegania.pl | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
729 | BAKUŁA Maciej | 830 | Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
730 | JEMIELNIAK Jakub | 842 | WildCats | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
731 | KACZMARSKI Piotr | 840 | Hardcorowe Wychylylybymy | KARCZEW | Klasyfikacja drużynowa | |
732 | WAŁĘSIAK Patrycja | 800 | Rower Training Team | SOSNOWIEC | Klasyfikacja drużynowa | |
733 | ARUSZTOWICZ Bartosz | 807 | TrenerBiegania.pl | OTWOCK | Klasyfikacja drużynowa | |
734 | BABIK Anna | 511 | WildCats | DĘBÓWKA | Klasyfikacja drużynowa | |
735 | GÓRECKA Marta | 815 | WildCats | LUBLIN | Open - Kobiety | |
736 | GRABOWSKA Dominika | 810 | WildCats | SPICZYN | Klasyfikacja drużynowa | |
737 | KOLIBABSKA Malwina | 808 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
738 | SOSNOWSKI Dawid | 806 | WildCats | STRYJNO DRUGIE | Klasyfikacja drużynowa | |
739 | KUCZYŃSKI Grzegorz | 848 | Białystok Biega | BIAŁYSTOK | Klasyfikacja drużynowa | |
740 | BORYC Rafał | 841 | WildCats | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
741 | WLAZIŃSKA Marta | 835 | WildCats | LUBLIN | Klasyfikacja drużynowa | |
742 | PAWLIKOWSKI Eryk | 912 | Padł Na Ryj Team | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
743 | GÓRSKI Piotr | 838 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Klasyfikacja drużynowa | |
744 | MEISSNER Marcin | 514 | Padł Na Ryj Team | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
745 | GRIGORIAN Monika | 836 | Padł Na Ryj Team | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
746 | ŚPIEWAK Tomasz | 917 | Nadwiślańska SG | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
747 | BARTOSIŃSKI Rafał | 918 | Nadwiślańska SG | DZIEKANÓW LEŚNY | Klasyfikacja drużynowa | |
748 | 916 | |||||
749 | MLECZKO Dorota | 811 | Padł Na Ryj Team | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
750 | PAWLIKOWSKI Paweł | 812 | Padł Na Ryj Team | GDAŃSK | Klasyfikacja drużynowa | |
751 | BERESIŃSKI Marcin | 831 | BPAT | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
752 | BOJANOWICZ Piotr | 832 | BPAT | MILEJOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
753 | CHOJNOWSKI Krzysztof | 828 | BPAT | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
754 | HAŃCZYC Justyna | 752 | Fighterzy z Lublina | LUBLIN | Open - Kobiety | |
755 | ZDZYMIRA-SKRZEK Anna | 795 | Hardstyle Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | Open - Kobiety | |
756 | CHMURCZYK Mateusz | 900 | Ornontowice | ORNONTOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
757 | BORKOWSKI Łukasz | 927 | Harpagany Lansu | LISÓWEK | Klasyfikacja drużynowa | |
758 | CHARALIN Mariusz | 928 | Mazurska Wataha | PISZ | Klasyfikacja drużynowa | |
759 | BULIŃSKA Iwona | 887 | Night Runners | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
760 | BULIŃSKI Piotr | 886 | Night Runners | KRAKÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
761 | ADAMCZYK Wojciech | 888 | Ornontowice | ORNONTOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
762 | OLSZEWSKI Artur | 856 | Promilowe Misie | SARNÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
763 | KAWALA Konrad | 924 | KALINÓWKA | Klasyfikacja drużynowa | ||
764 | MARCINIEC Damian | 858 | Smashing Pąpkins MIT | WIELICZKA | Klasyfikacja drużynowa | |
765 | MAZUR Krzysztof | 859 | Smashing Pąpkins MIT | LIPSKO | Klasyfikacja drużynowa | |
766 | MIZGAŁA Daniel | 857 | To nieistotne z perspektywy absolutu | MYSŁOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
767 | BURDA Marcin | 874 | Mejos Drink Team | LEŻAJSK | Klasyfikacja drużynowa | |
768 | KISIEL Mateusz | 860 | Smashing Pąpkins MIT | KOSZYCE | Klasyfikacja drużynowa | |
769 | BARNAŚ Ilona | 883 | TrenerBiegania.pl | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | |
770 | BECHER Damian | 873 | Mejos Drink Team | RADOM | Klasyfikacja drużynowa | |
771 | KRUPA Rafał | 879 | Mejos Drink Team | NIEBYLEC | Klasyfikacja drużynowa | |
772 | KLAUS Sebastian | 875 | Mejos Drink Team | SIENNO | Klasyfikacja drużynowa | |
773 | WŁODARSKI Paweł | 872 | Mejos Drink Team | BORCUCHY | Klasyfikacja drużynowa | |
774 | BECHER Adrian | 878 | Mejos Drink Team | IŁŻA | Klasyfikacja drużynowa | |
775 | WYDRZYŃSKI Marek | 880 | Kuzyni | KATOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
776 | PIKUS Konrad | 871 | Mejos Drink Team | ANTONIÓW | Klasyfikacja drużynowa | |
777 | KANIEWSKI Oktawian | 881 | Kuzyni | KATOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
778 | KANIEWSKI Adrian | 882 | Kuzyni | KATOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
779 | STELMACH Michał | 855 | Ogień w Szopie | OTWOCK | Klasyfikacja drużynowa | |
780 | GRABOWSKI Amadeusz | 854 | Ogień w Szopie | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa | |
781 | CZERNIK Piotr | 863 | Pokemony | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
782 | BROŻYNA Iwona | 862 | Pokemony | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
783 | ANDRYSIEWICZ Paweł | 865 | Pokemony | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
784 | GUTOWSKA Ewelina | 861 | Pokemony | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
785 | BROŻYNA Andrzej | 864 | Pokemony | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
786 | ŚWIEŻEK Beata | 931 | Pokemony | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
787 | KUDRYS Marek | 867 | DZIKI TEAM ! | WADOWICE | Klasyfikacja drużynowa | |
788 | ŚNIEŻEK Sobiesław | 930 | Pokemon | TARNOBRZEG | Klasyfikacja drużynowa | |
789 | BIEŃ Jakub | 866 | DZIKI TEAM ! | LISIA GÓRA | Klasyfikacja drużynowa | |
Niesklasyfikowani | ||||||
OSTAPOWICZ Mariusz | 76 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Klasyfikacja drużynowa | ||
MATYJASIAK Paweł | 566 | SOFTSOL | WARSZAWA | Klasyfikacja drużynowa | ||
KOT Dawid | 773 | MGKS Gwarek Łęczna | MILEJÓW | Klasyfikacja drużynowa | ||
ROLF Kamil | 700 | Boot Camp Mińsk Mazowiecki | MIŃSK MAZOWIECKI | Klasyfikacja drużynowa |
Znaleziono 793 wynik(ów)