Organizator : | SAA IDEAS Sp. z o. o. |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1947 |
Wystartowało : | 1564 |
Nie ukończyło : | 50 |
Ukończyło : | 1514 |
Na trasie : | 50 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | Klasyfikacja OCR - kobiety | Klasyfikacja służb mundurowych - kobiety | Klasyfikacja OCR - mężczyźni | Klasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni | 09:00 ELITE Mężczyźni | 09:10 ELITE Kobiety | 09:30 OPEN #1 | 09:45 OPEN #2 | 10:00 OPEN #3 | 10:15 OPEN #4 | 10:30 OPEN #5 | 10:45 OPEN #6 | 11:00 OPEN #7 | 11:15 OPEN #8 | 11:30 OPEN #9 | 11:45 OPEN #10 | 12:00 OPEN #11 | 12:15 OPEN #12 | 12:30 OPEN #13 | 12:45 OPEN #14 | 13:00 OPEN #15 | 13:15 OPEN #16 | 13:30 OPEN #17 | 13:45 OPEN #18 | 14:00 OPEN #19 | ELITE Kobiety | ELITE Mężczyzni | Drużynowa | Masters Kobiety | Masters Męźczyźni
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Point_1 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIPA Piotr | 1088 | OCR TEAM DĘBICA | ŻYRAKÓW | Mężczyźni Open | 00:59:13 | |
2 | GREŃ Wacław | 1024 | Husaria Race Team | TYCHY | Mężczyźni Open | 01:03:14 | |
3 | ŻAK Jakub | 1098 | Husaria Race Team | GORLICZYNA | Mężczyźni Open | 01:04:18 | |
4 | CHYBOWSKI Rafał | 1029 | Dzikie Borsuki | ŁAWKI | Mężczyźni Open | 01:05:41 | |
5 | NOGAŃSKI Paweł | 1056 | Power Training | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:05:45 | |
6 | SZYMASZEK Bartłomiej | 1086 | OCR TEAM DĘBICA | DĘBICA | Mężczyźni Open | 01:06:02 | |
7 | PERENC Michał | 1069 | Husaria Race Team | JAROSŁAW | Mężczyźni Open | 01:09:05 | |
8 | KOWALIK Marcin | 1065 | PGE RUN Obrót | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 01:09:06 | |
9 | KUDUK Piotr | 1027 | WÓLKA NIEDŹWIEDZKA | Mężczyźni Open | 01:09:18 | ||
10 | LEWANDOWSKI Paweł | 1160 | PGE RUN Obrót | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 01:10:11 | |
11 | HOLOPA Paweł | 50 | Mężczyźni Open | 01:11:06 | |||
12 | TUSZYŃSKI Zygmunt | 1009 | PGE RUN Obrót | Mężczyźni Open | 01:13:27 | ||
13 | MAŁECKI Jacek | 1057 | Dzikie Borsuki | KALISZ | Mężczyźni Open | 01:13:39 | |
14 | MAGOŃ Łukasz | 1096 | Husaria Race Team | KRACZKOWA | Mężczyźni Open | 01:14:46 | |
15 | ZAWOJOWSKI Jakub | 1091 | OCR TEAM DĘBICA | ŻYRAKÓW | Mężczyźni Open | 01:14:52 | |
16 | GRODECKI Bartłomiej | 1064 | PGE RUN Obrót | Mężczyźni Open | 01:15:02 | ||
17 | SITEK Tomasz | 1071 | Mężczyźni Open | 01:15:51 | |||
18 | BLUSZCZ Katarzyna | 1031 | BEŁCHATÓW | Kobiety Open | 01:15:55 | ||
19 | PISZCZAŁKA Tomasz | 1080 | Aby Do Mety!! | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Mężczyźni Open | 01:18:13 | |
20 | MICHALAK Paweł | 1092 | Dzikie Borsuki | ŁAWKI | Mężczyźni Open | 01:18:16 | |
21 | CICHY Mateusz | 1058 | Dzikie Borsuki | KALISZ | Mężczyźni Open | 01:19:18 | |
22 | MIECH Szymon | 1047 | Husaria Race Team | USTROŃ | Mężczyźni Open | 01:20:30 | |
23 | KONIOR Marek | 1102 | Husaria Race Team | BRENNA | Mężczyźni Open | 01:21:31 | |
24 | MARKOCKI Paweł | 1014 | PGE RUN Obrót | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 01:21:40 | |
25 | MAJEWSKA Joanna | 2872 | PGE RUN Obrót | RZESZOW | Kobiety Open | 01:21:50 | |
26 | BARAN Bernard | 1090 | OCR TEAM DĘBICA | DĘBICA | Mężczyźni Open | 01:24:09 | |
27 | RADWAŃSKI Łukasz | 1003 | Koniuchy OCR | NOWY TARG | Mężczyźni Open | 01:24:26 | |
28 | STRZĘPKA Bartosz | 1028 | BUDY ŁAŃCUCKIE | Mężczyźni Open | 01:25:03 | ||
29 | MISIAK Piotr | 1077 | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:25:05 | ||
30 | PITURA Eliza | 1007 | Lubelska Grupa Triathlonu | LUBLIN | Kobiety Open | 01:28:11 | |
31 | MACH Tomasz | 1010 | Lubelska Grupa Triathlonu | LUBLIN | Mężczyźni Open | 01:28:13 | |
32 | POLSKI Adrian | 1004 | Lubelska Grupa Triathlonu | LUBLIN | Mężczyźni Open | 01:28:17 | |
33 | WŁODYKA Sławomir | 1021 | PGE RUN Obrót | STRZYŻÓW | Mężczyźni Open | 01:28:26 | |
34 | SZYMAŃSKA Katarzyna | 122 | SZCZECIN | Kobiety Open | 01:29:11 | ||
35 | WILCZAK Marcin | 1104 | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 01:29:27 | ||
36 | ŁOPUCH Robert | 1059 | DZIADY OCR | ŁABOWA | Mężczyźni Open | 01:30:29 | |
37 | SZAFRAN Łukasz | 1012 | Energize Your Life | NIEZDÓW | Mężczyźni Open | 01:31:52 | |
38 | ADAMIAK Marta | 1188 | Aby Do Mety!! | ZŁOTY STOK | Kobiety Open | 01:32:10 | |
39 | OLESIAK Magdalena | 1011 | PGE RUN Obrót | RZESZÓW | Kobiety Open | 01:33:26 | |
40 | NERC Alicja | 1990 | Husaria Race Team | RZESZÓW | Kobiety Open | 01:33:35 | |
41 | PTAK Patryk | 1030 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | KIELCE | Mężczyźni Open | 01:34:11 | |
42 | BEDNARCZYK Jakub | 1079 | NOWA BIAŁA | Mężczyźni Open | 01:34:14 | ||
43 | JAKUBSKA Bożena | 1055 | RED LION CLUB | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Kobiety Open | 01:34:30 | |
44 | WĄSOWICZ Joanna | 1005 | RED LION CLUB | Kobiety Open | 01:34:31 | ||
45 | GZARA Michał | 1070 | Dzikie Borsuki | ŁUKÓW | Mężczyźni Open | 01:34:35 | |
46 | FORNALIK Lukasz | 1073 | Poznan Race Team | POZNAN | Mężczyźni Open | 01:34:45 | |
47 | KOPYCIŃSKI Miłosz | 1023 | PGE RUN Obrót | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 01:36:27 | |
48 | CHILICKA Marta | 1019 | MIĘDZYRZEC PODLASKI | Kobiety Open | 01:37:26 | ||
49 | GÓRSKI Kamil | 1026 | KIELCE | Mężczyźni Open | 01:37:30 | ||
50 | BIERNACKI Marcel | 1072 | KIELCE | Mężczyźni Open | 01:37:32 | ||
51 | NAWROCKI Paweł | 1038 | Energize Your Life | WARSZAWA | Mężczyźni Open | 01:38:17 | |
52 | PSZENNY Łukasz | 1008 | Energize Your Life | LUBLIN | Mężczyźni Open | 01:38:34 | |
53 | SAWICKI Piotr | 2337 | Power Training | Mężczyźni Open | 01:38:56 | ||
54 | KASIŃSKA Karolina | 2336 | Power Training | WARSZAWA | Kobiety Open | 01:38:57 | |
55 | NIEDŹWIEDŹ Tomasz | 1020 | ŚWIDNIK | Mężczyźni Open | 01:39:00 | ||
56 | ŁUBIARZ Krzysztof | 1018 | ŁĘCZNA | Mężczyźni Open | 01:42:48 | ||
57 | MOSKWA Karolina | 1046 | Husaria Race Team | RZESZÓW | Kobiety Open | 01:43:00 | |
58 | MOSKWA Wioletta | 1051 | Husaria Race Team | RZESZÓW | Kobiety Open | 01:43:02 | |
59 | KOWALCZYK Marcin | 1001 | RABKA-ZDRÓJ | Mężczyźni Open | 01:43:08 | ||
60 | ZYGMUNCIAK Bartłomiej | 1109 | Gorące pączki | Mężczyźni Open | 01:43:10 | ||
61 | SZYMERSKI Filip | 1107 | Gorące pączki | Mężczyźni Open | 01:43:12 | ||
62 | ZIÓŁKOWSKA Milena | 1061 | Power Training | Kobiety Open | 01:43:16 | ||
63 | MARKIEWICZ Agnieszka | 1045 | DZIADY OCR | STARE BABICE | Kobiety Open | 01:44:54 | |
64 | SACHARCZUK Kacper | 1097 | Dzikie Borsuki | ŁUKÓW | Mężczyźni Open | 01:45:11 | |
65 | WESELAK Lucjan | 1087 | OCR TEAM DĘBICA | DĘBICA | Mężczyźni Open | 01:45:16 | |
66 | LASKA Anna | 1089 | OCR TEAM DĘBICA | ROPCZYCE | Kobiety Open | 01:45:37 | |
67 | GÓRA Anna | 1093 | OCR TEAM DĘBICA | DĘBICA | Kobiety Open | 01:45:37 | |
68 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 2851 | Kobiety Open | 01:48:59 | |||
69 | TELEON-POLSKA Marlena | 1013 | Lubelska Grupa Triathlonu | LUBLIN | Kobiety Open | 01:58:09 | |
70 | OLESIAK Magdalena | 1017 | LUBLIN | Kobiety Open | 01:58:12 | ||
71 | NIEDZIÓŁKA Paulina | 1042 | GOŁASZYN | Kobiety Open | 02:03:44 | ||
72 | BORKOWSKI Sebastian | 1043 | KARWACZ | Mężczyźni Open | 02:04:19 | ||
73 | PUŁANIK Dariusz | 2005 | Husaria Race Team | RZESZÓW | Mężczyźni Open | 02:04:54 | |
74 | XXX Xxx | 2856 | OSTROWIEC | Mężczyźni Open | 02:13:10 | ||
75 | RANC Tomasz | 1111 | Gorące pączki | Mężczyźni Open | 02:18:57 | ||
76 | MICHALSKA Emilia | 1108 | Gorące pączki | PRUSZKÓW | Kobiety Open | 02:18:59 | |
77 | KOWALCZYK Janusz | 1002 | KRAKÓW | Mężczyźni Open | 02:25:12 | ||
78 | ŁUBIARZ Mateusz | 1015 | LUBLIN | Mężczyźni Open | 02:37:05 | ||
79 | USYDUS Natalia | 1022 | Energize Your Life | WARSZAWA | Kobiety Open | 03:10:58 | |
80 | KRAWCZYK Marzena | 1101 | WARSZAWA | Kobiety Open | 03:10:59 | ||
81 | JÓŹWIAK Anna | 1032 | LIPSKO | Kobiety Open | 03:58:26 |
Znaleziono 81 wynik(ów)