HUNT RUN - 5KM

Organizator/ Organizer:
Organic Barbara Sułowska
Data/ Date:
2016-07-03
Miejsce/ Place:
Bałtów
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
531
Wystartowało/ Started:
427
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
423
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAGIEŁO Michał 1011HUSARIA RACE TEAMLUBIENIAKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni100:50:49.00 10:095.9
2GĄSIOR Kamil 1123UNDEFEATED RUNNING TEAMKRAKÓWKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni100:53:17.30+00:02:2810:395.6
3KAWALA Konrad 958KONIEKALINÓWKAKlasyfikacja studentów - mężczyźni100:53:53.50+00:03:0410:465.6
4KĘDRA Michał 957KONIEHUMNISKAKlasyfikacja studentów - mężczyźni200:55:31.80+00:04:4211:065.4
5MARCINIEC Damian 1034SMASHING PĄPKINS MITWIELICZKAKlasyfikacja drużynowa100:56:09.60+00:05:2011:135.3
6WĘCŁAŚ Maciej 1225PIASECZNOKlasyfikacja drużynowa200:58:59.35+00:08:1011:475.1
7LACH Tomasz 966WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja drużynowa300:59:15.00+00:08:2611:515.1
8TARTANUS Piotr 1020POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa400:59:16.40+00:08:2711:515.1
9ZMOKŁA Joanna 1124SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa500:59:49.30+00:09:0011:575
10KORZENIOWSKA Karolina 956KONIEMOTYCZKlasyfikacja studentów - kobiety101:00:54.90+00:10:0512:104.9
11TOMCZYK Artur 1449SAMOTNY JEŹDZIECRADZIEJOWICEKlasyfikacja drużynowa601:01:02.30+00:10:1312:124.9
12DROŚ Aleksander 1468POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa701:02:39.40+00:11:5012:324.8
13KHOMENKO Volodymyr 1022POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa801:02:44.50+00:11:5512:334.8
14CZACH Tobiasz 1254THE ŻESZUFRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa901:02:46.90+00:11:5712:334.8
15OBRĘBSKI Adrian 1408SZYBKI ZOLWRYPINKlasyfikacja drużynowa1001:02:47.30+00:11:5812:334.8
16WOSIEK Paweł 1013TEAM BBL OSTROWIECOSTROWIEC ŚW.Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni201:02:54.85+00:12:0512:354.8
17PAWŁOWSKI Piotr 947LIPSKOLIPSKOKlasyfikacja drużynowa1101:02:57.70+00:12:0812:354.8
18MIERZICKI Marcel 1010POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa1201:03:10.25+00:12:2112:384.7
19BRUSIŁO Ilona 1489PEPSIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa1301:03:10.70+00:12:2112:384.7
20KUCHARSKI Paweł 1480MULTI-EXPERTSNISKOKlasyfikacja drużynowa1401:04:20.35+00:13:3112:524.7
21PAŁKA Magdalena 1019POZYTYWNIE AKTYWNIURSZULINKlasyfikacja drużynowa1501:04:36.75+00:13:4712:554.6
22SZYMANEK Piotr 1357BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !BARANÓWKlasyfikacja drużynowa1601:04:37.65+00:13:4812:554.6
23GRABIŃSKI Michał 1119BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAMMYSZKÓWKlasyfikacja drużynowa1701:04:45.25+00:13:5612:574.6
24STYCZEK Kamil 1289JRG PIASECZNONOWA WOLAKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni201:04:45.25+00:13:5612:574.6
25ZIOMEK Patryk 1406MASONERIAJEDLANKA NOWAKlasyfikacja drużynowa1801:04:54.40+00:14:0512:584.6
26MISZTAL Agnieszka 1239BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa1901:05:02.70+00:14:1313:004.6
27ŚWIDEREK Adam 1238BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa2001:05:28.50+00:14:3913:054.6
28SZYSZKA Przemysław 1253TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCIOSOWA KOLONIAKlasyfikacja studentów - mężczyźni301:05:29.95+00:14:4013:064.6
29GRABOWSKI Jakub 1187REHABILITANCI.ORG.PLKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa2101:05:45.25+00:14:5613:094.6
30MATYSIK Jan 1388ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa2201:06:06.15+00:15:1713:134.5
31NOWAK Paweł 1167BOILER BOYSRACŁAWICEKlasyfikacja drużynowa2301:06:06.50+00:15:1713:134.5
32PIOTROWSKI Artur 1161666NASIELSKKlasyfikacja drużynowa2401:06:15.25+00:15:2613:154.5
33DRÓŻDŻ Tomasz 1134HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni301:06:18.45+00:15:2913:154.5
34DZIUBA Kamil 1460SW MALISZÓWKlasyfikacja drużynowa2501:06:22.75+00:15:3313:164.5
35WAŻNY Łukasz 1429RUNFORFUNRUDA RÓŻANIECKAKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni301:06:24.90+00:15:3513:174.5
36RAWSKI Krystian 1423HORYNIEC-ZDRÓJHORYNIEC-ZDRÓJKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni401:06:30.50+00:15:4113:184.5
37KRASIŃSKI Damian 1422LIPSKOLIPSKOKlasyfikacja drużynowa2601:06:39.30+00:15:5013:194.5
38MILCZARCZYK Emil 1176KOZIENICEKlasyfikacja drużynowa2701:06:52.05+00:16:0313:224.5
39MILCZARCZYK Dariusz 1168KOZIENICEKlasyfikacja drużynowa2801:07:02.80+00:16:1313:244.5
40KRAWCZUK Marlena 1107WŁÓCZYBIEGIBIAŁYSTOKKlasyfikacja służb mundurowych - kobiety101:07:03.25+00:16:1413:244.5
41NIEŚCIER Krzysztof 1106WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni501:07:05.45+00:16:1613:254.5
42MAMCARZ Patrycjusz 1393ODLBYCHAWAKlasyfikacja drużynowa2901:07:50.50+00:17:0113:344.4
43KNUROWSKI Marek 1477AVENGERSPODRZECZEKlasyfikacja drużynowa3001:07:52.90+00:17:0313:344.4
44KRUKOWSKI Łukasz 1361CZOPTYS TEAMPODZAMCZEKlasyfikacja drużynowa3101:08:04.35+00:17:1513:374.4
45CHADAŁA Kamil 1336TEAM BBL OSTROWIECOSTROWIEC ŚWKlasyfikacja drużynowa3201:08:23.60+00:17:3413:404.4
46SKALSKI Karol 1292KETTLEBELL KIELCEKIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni401:08:25.70+00:17:3613:414.4
47KRZYSIEK Marcin 1305KETTLEBELL KIELCEKIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni501:08:30.00+00:17:4113:424.4
48WÓJTOWICZ Marcin 1304ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNEZAGNAŃSKKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni601:08:42.70+00:17:5313:444.4
49MORDARSKI Jarosław 1103HARDKORYMILEJOWKlasyfikacja drużynowa3301:08:54.70+00:18:0513:464.4
50MAZUR Krzysztof 1035SMASHING PĄPKINS MITLIPSKOKlasyfikacja drużynowa3401:09:06.00+00:18:1713:494.3
51WISZOWATY Daniel 1026WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja drużynowa3501:09:06.25+00:18:1713:494.3
52CHROBACZYŃSKI Rafał 1484AVENGERSŚWINIARSKOKlasyfikacja drużynowa3601:09:06.80+00:18:1713:494.3
53WASILEWSKA Kinga 1492WŁÓCZYBIEGIAUGUSTÓWKlasyfikacja studentów - kobiety201:09:22.35+00:18:3313:524.3
54WIŚNIEWSKI Bartosz 1270TEKAO BANDTRZEBOWNISKO Klasyfikacja studentów - mężczyźni401:09:27.45+00:18:3813:534.3
55KOBIELARZ Adrian 1190N*CH*M*T*B LUBLINKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni601:09:33.95+00:18:4413:544.3
56PAŁASZ Artur 1234XRUNNERS.PL - WWW.BIEGIZPRZESZKODAMI.SKLEP.PLSIENIAWAKlasyfikacja drużynowa3701:10:03.55+00:19:1414:004.3
57TUWALSKI Bernard 1003POWER TRAININGWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa3801:10:35.15+00:19:4614:074.3
58DANKOWSKI Dominik 1277KETTLEBELL KIELCEKIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni701:10:56.35+00:20:0714:114.2
59TYCZYŃSKI Dominik 1330MASONERIAGOLĘDZINKlasyfikacja drużynowa3901:10:56.60+00:20:0714:114.2
60PONIKOWSKI Adrian 1259PUŁAWYKlasyfikacja drużynowa4001:11:04.35+00:20:1514:124.2
61CIERPLIKOWSKI Jarosław 1413ESTETIKA RZESZÓWRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa4101:11:11.30+00:20:2214:144.2
62HOŁUJ Robert 1018CSADVENTUREMYŚLENICEKlasyfikacja drużynowa4201:11:12.90+00:20:2314:144.2
63PILCH Piotr 1014CSADVENTUREMYŚLENICEKlasyfikacja drużynowa4301:11:21.10+00:20:3214:164.2
64GOWIN Wiktor 1338BOZONY HIGGSAPĘCICE MAŁEKlasyfikacja drużynowa4401:11:36.05+00:20:4714:194.2
65ŁUKASIEWICZ Marcin 1335BOZONY HIGGSAPRUSZKÓWKlasyfikacja drużynowa4501:11:42.05+00:20:5314:204.2
66PIĄTEK Beata 1215GAZELE ;)ŁAŃCUTKlasyfikacja drużynowa4601:11:50.45+00:21:0114:224.2
67MARKIEWICZ Radosław 1219PŁOŃSKKlasyfikacja drużynowa4701:11:59.35+00:21:1014:244.2
68KOCON Julian 970WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa4801:12:17.00+00:21:2814:274.2
69SUCHANOWSKI Kamil 1328MASONERIAMAJDAN BOBOWSKIKlasyfikacja drużynowa4901:12:28.70+00:21:3914:294.1
70BLUSZCZ Katarzyna 1249POWERVEGEBEŁCHATÓWKlasyfikacja drużynowa5001:12:29.60+00:21:4014:294.1
71MROZEK Michał 1428MADAFAKALUBLINKlasyfikacja drużynowa5101:12:34.35+00:21:4514:304.1
72GREGORCZYK Marek 1424STALOWA WOLAKlasyfikacja drużynowa5201:12:49.20+00:22:0014:334.1
73BRUSIŁO Bartosz 1488PEPSIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa5301:12:59.05+00:22:1014:354.1
74CORSO Patryk 1434BEZ DRUŻYNYOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni801:12:59.75+00:22:1014:354.1
75KANIA Jakub 1358ONE LIFE MIELECMIELECKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni701:13:02.85+00:22:1314:364.1
76ŚCIEGIENKA Piotr 1400GOROLE ZE ŚLĄSKAPIEKARY ŚLĄSKIEKlasyfikacja drużynowa5401:13:03.90+00:22:1414:364.1
77MARYNOWSKI Tomasz 229JTMMMOSTROWIEC ŚW.Klasyfikacja drużynowa5501:13:06.55+00:22:1714:374.1
78RZEPECKI Dariusz 1125FUNDACJA PETRALANASOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa5601:13:11.25+00:22:2214:384.1
79OSTROWSKI Łukasz 1360GOROLE ZE ŚLĄSKABĘDZINKlasyfikacja drużynowa5701:13:13.15+00:22:2414:384.1
80OSTROWSKI Mateusz 976GOROLE ZE ŚLĄSKAJANKOWICEKlasyfikacja drużynowa5801:13:13.70+00:22:2414:384.1
81RZESZUTEK Dariusz 1169ONE LIFE MIELECMIELECKlasyfikacja drużynowa5901:13:23.40+00:22:3414:404.1
82WOJTASIK Michał 1333MHMORAWICAKlasyfikacja drużynowa6001:13:59.45+00:23:1014:484.1
83OSIAK Artur 1487POWER TRAININGGOŁĄBKlasyfikacja drużynowa6101:14:05.15+00:23:1614:494
84 SROKA Grzegorz 954SZCZEKOCINYKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni801:14:15.85+00:23:2614:514
85ZAWADZKI Maciej 967SZCZEKOCINYKlasyfikacja drużynowa6201:14:22.00+00:23:3314:524
86JUPWICZ Adam 1470SZCZEKOCIŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄSZCZEKOCINYKlasyfikacja studentów - mężczyźni501:14:22.05+00:23:3314:524
87MARCINIAK Artur 1453NIEZRZESZONYSTARY REDZEŃ Klasyfikacja drużynowa6301:14:22.55+00:23:3314:524
88WÓJCIK Paweł 1390ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa6401:14:33.95+00:23:4414:544
89MOTYKA Kamil 1194FAJTTEAMJAROSŁAWKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni901:14:55.55+00:24:0614:594
90JAGŁA Ireneusz 984BOILER BOYSNISKOKlasyfikacja drużynowa6501:15:17.25+00:24:2815:034
91BEJTKA Rafał 959KONIUCHYWARSZAWAKlasyfikacja studentów - mężczyźni601:15:20.25+00:24:3115:044
92ZIOMEK Mateusz 1329MASONERIAIŁŻAKlasyfikacja drużynowa6601:15:23.20+00:24:3415:044
93SOCHA Michał 1220BOILER BOYSRUDNIK NAD SANEMKlasyfikacja drużynowa6701:15:26.30+00:24:3715:054
94BRZEZIŃSKI Bartosz 1273ŚWIĘTOKRZYSKIE STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNEŁĄCZNAKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni901:15:32.70+00:24:4315:064
95KORDOWSKI Wojciech 1297BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1001:15:50.00+00:25:0115:104
96WYPYCH Adrian 1271BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !CEDZYNAKlasyfikacja studentów - mężczyźni701:15:59.60+00:25:1015:123.9
97ŁODYGOWSKI Michał 1404MARIO BROTHERSKAZANÓWKlasyfikacja studentów - mężczyźni801:16:48.35+00:25:5915:213.9
98HAJDENRAJCH Marcin 1332MHMORAWICAKlasyfikacja drużynowa6801:17:00.25+00:26:1115:243.9
99KALANDYK Robert 1030WŁÓCZYBIEGIOŻARÓW MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa6901:17:02.00+00:26:1315:243.9
100ŁODYGOWSKI Wojciech 1403MARIO BROTHERS KAZANÓWKlasyfikacja drużynowa7001:17:05.65+00:26:1615:253.9
101KOSOWSKI Michał 1374RAMBO 1 KREWIŁŻAKlasyfikacja studentów - mężczyźni901:17:10.60+00:26:2115:263.9
102RADZIEJEWSKI Konrad 1181MONSTER ENERGYPONIATOWAKlasyfikacja drużynowa7101:17:13.45+00:26:2415:263.9
103KOMOROWSKI Piotr 1162666ŁAZYKlasyfikacja drużynowa7201:17:25.50+00:26:3615:293.9
104FICEK Mateusz 1130FUNDACJA PETRALANABYTOMKlasyfikacja drużynowa7301:17:28.35+00:26:3915:293.9
105PĄCZEK Albert 1142SOLDIER TEAMKRAŚNIKKlasyfikacja studentów - mężczyźni1001:17:42.95+00:26:5315:323.9
106POPŁAWSKI Jacek 933WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa7401:18:32.75+00:27:4315:423.8
107SZWAGIEL Mateusz 1321TEKAO BANDTRZEBOWNISKOKlasyfikacja drużynowa7501:18:34.90+00:27:4515:433.8
108STRAPOWSKI Stefan 973MŁOCINYWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa7601:18:37.05+00:27:4815:433.8
109DĄBROWSKI Jarosław 1490PEPSIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa7701:18:46.55+00:27:5715:453.8
110WOLIŃSKA Maria 1491PEPSIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa7801:18:46.75+00:27:5715:453.8
111KANICKI Piotr 1437BRAK NAZWY RUDNIKIKlasyfikacja drużynowa7901:18:57.60+00:28:0815:473.8
112DRATH Adam 1378ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa8001:19:00.85+00:28:1115:483.8
113NIZIO Kamil 1109N*CH*M*T*B LUBLINKlasyfikacja drużynowa8101:19:07.80+00:28:1815:493.8
114PODLEŚNY Maciej 1389ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa8201:19:25.45+00:28:3615:533.8
115SOCHA Jakub 1440KKOPIASECZNOKlasyfikacja drużynowa8301:19:39.90+00:28:5015:563.8
116ALEKSANDROWICZ Maciej 1443KKOPIASECZNOKlasyfikacja drużynowa8401:19:40.00+00:28:5115:563.8
117PUTKIEWICZ Daniel 1441KKOPIASECZNOKlasyfikacja drużynowa8501:19:40.20+00:28:5115:563.8
118KOZŁOWSKI Paweł 1247BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa8601:20:00.10+00:29:1116:003.7
119GRECZKOWICZ Tomasz 1128FUNDACJA PETRALANABYTOMKlasyfikacja drużynowa8701:20:12.10+00:29:2316:023.7
120FICEK Mateusz 964Klasyfikacja drużynowa8801:20:26.80+00:29:3716:053.7
121MUSIAL Marcin 1313KETTLEBELL KIELCEKIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1101:20:48.85+00:29:5916:093.7
122ADAMIEC Damian 1274NEVER GIVE UPRUDA WIELKAKlasyfikacja drużynowa8901:20:56.90+00:30:0716:113.7
123DZIUBA Jacek 1093HARDKORYPRZEDBÓRZ Klasyfikacja drużynowa9001:21:02.35+00:30:1316:123.7
124BRZOSZKIEWICZ Kinga 1137HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety101:21:02.40+00:30:1316:123.7
125WNĘK Dawid 925SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa9101:21:02.90+00:30:1316:123.7
126KOZIK Izabela 1395HAESYMAŁYSZYN GÓRNY Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety201:22:02.65+00:31:1316:243.7
127SZYMAŃSKI Łukasz 1089HARDKORYMILEJÓWKlasyfikacja drużynowa9201:22:07.55+00:31:1816:253.7
128JAŚKIEWICZ Maciej 1370SIENNOKlasyfikacja drużynowa9301:22:24.75+00:31:3516:293.6
129DOMAŃSKA Małgorzata 1210REHABILITANCI.ORG.PLKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa9401:22:28.45+00:31:3916:293.6
130PIELA Dawid 1222STOWARZYSZENIE NOWOCZESNY CHORZÓWCHORZÓWKlasyfikacja drużynowa9501:22:28.75+00:31:3916:293.6
131URBANIAK Dawid 1426DRUŻYNA AOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa9601:22:33.95+00:31:4416:303.6
132KOŚMIDA Adrianna 1425DRUŻYNA AOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety301:22:34.00+00:31:4516:303.6
133PĘKAŁA Konrad 1435LIPSKOLIPSKOKlasyfikacja drużynowa9701:22:37.50+00:31:4816:313.6
134OTKO Piotr 1436LIPSKOLIPSKOKlasyfikacja drużynowa9801:22:48.10+00:31:5916:333.6
135SOZONIUK Marcin 1371BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !BOKINKA PAŃSKAKlasyfikacja drużynowa9901:22:48.75+00:31:5916:333.6
136DĄBROWSKI Łukasz 1409WARCHOŁYRADOM Klasyfikacja drużynowa10001:23:14.95+00:32:2516:393.6
137TCHÓRZEWSKI Grzegorz 1251TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCIULANKlasyfikacja studentów - mężczyźni1101:23:23.25+00:32:3416:403.6
138SKUZA Ewelina 1224BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa10101:23:37.85+00:32:4816:433.6
139KOCIUBA Anna 1117POZYTYWNIE AKTYWNIURSZULINKlasyfikacja drużynowa10201:24:38.35+00:33:4916:553.5
140HODBAD Anna 926SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa10301:25:04.60+00:34:1517:013.5
141STRADOWSKI Piotr 1483MŁOCINYWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa10401:25:06.10+00:34:1717:013.5
142PRYMULA Sylwester 1113MAD MAXŻORYKlasyfikacja drużynowa10501:25:51.00+00:35:0217:103.5
143LODARSKA Magdalena 1204ONE LIFE MIELECMIELECKlasyfikacja drużynowa10601:26:18.45+00:35:2917:153.5
144WÓJCIK Rafał 1382ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa10701:26:22.90+00:35:3317:163.5
145GĄSIOR Sandra 1193UNDEFEATED RUNNING TEAMKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa10801:26:33.30+00:35:4417:183.5
146KOMANDERA Dawid 1037BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa10901:27:31.05+00:36:4217:303.4
147KOMANDERA Katarzyna 1195BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMINSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa11001:27:31.10+00:36:4217:303.4
148FRUBA Edyta 1353TERENWIZJAGRĘBISZEWKlasyfikacja studentów - kobiety301:27:32.70+00:36:4317:303.4
149KANIA Radek 1337TERENWIZJAKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa11101:27:33.60+00:36:4417:303.4
150SIEGERT Joanna 1346NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEKlasyfikacja drużynowa11201:27:36.70+00:36:4717:313.4
151MAJ Jacek 1069VOTUM S.A.OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa11301:27:42.85+00:36:5317:323.4
152POLAK Paweł 1170STOWARZYSZENIE NOWOCZESNY CHORZÓWCHORZÓWKlasyfikacja drużynowa11401:27:49.30+00:37:0017:333.4
153LEWICKI Krzysztof 1349PENETRATORLUBLINKlasyfikacja drużynowa11501:27:50.25+00:37:0117:343.4
154MAŁECKI Adrian 1029DIVINE BODYGODZIESZEKlasyfikacja drużynowa11601:28:09.65+00:37:2017:373.4
155ŻMUDZIAK Michał 1398CATCH ME IF YOU CAN ;) ŚWIDNIKKlasyfikacja drużynowa11701:28:12.90+00:37:2317:383.4
156KOZŁOWSKI Robert 1402ROBERCIKUSTROŃKlasyfikacja drużynowa11801:28:27.65+00:37:3817:413.4
157RYBOJAD Magdalena 1368CATCH ME IF YOU CAN ;) LUBLINKlasyfikacja studentów - kobiety401:28:44.80+00:37:5517:443.4
158JAWORSKA Monika 1394HAESYSTARACHOWICEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety401:29:06.30+00:38:1717:493.4
159ZIELIŃSKI Damian 939KALISZKlasyfikacja drużynowa11901:29:17.00+00:38:2817:513.4
160GARNCARZ Paulina 1120RAJSPORT TEAMWOLICAKlasyfikacja drużynowa12001:29:17.55+00:38:2817:513.4
161PIKULA Tomasz 1379ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa12101:29:21.95+00:38:3217:523.4
162GORA Patrick 1479MULTI-EXPERTSHAMILTONKlasyfikacja drużynowa12201:29:36.35+00:38:4717:553.3
163PROKSA Marek 1478MULTI-EXPERTSNISKOKlasyfikacja drużynowa12301:29:36.60+00:38:4717:553.3
164JĘDRZEJEWSKI Łukasz 1088LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa12401:29:48.15+00:38:5917:573.3
165CHOLEWA Paweł 1385ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa12501:29:48.70+00:38:5917:573.3
166PIAŚCIK Mateusz 1463MILANÓWEKMILANÓWEKKlasyfikacja drużynowa12601:30:01.95+00:39:1218:003.3
167PIĄTKOWSKA Katarzyna 1476BIEGNIJCIE SKURCZYBYKI TOMASZÓW MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa12701:30:05.35+00:39:1618:013.3
168PIĄTKOWSKA Piotr 1481BIEGNIJCIE SKURCZYBYKI TOMASZÓW MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa12801:30:09.10+00:39:2018:013.3
169DYJEWSKI Przemysław 1417OSTROWIEC ŚW.OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1201:30:13.95+00:39:2418:023.3
170STĘPIEŃ Maciej 1115BEZ DRUŻYNYBODZECHÓW Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1301:30:19.65+00:39:3018:033.3
171KIPER Daniel 1216FAJTTEAMJAROSŁAWKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni1001:30:25.05+00:39:3618:053.3
172RUBIN Jakub 1217FAJTTEAMJAROSŁAWKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni1101:30:28.90+00:39:3918:053.3
173MILBRANT Michał 1027WŁÓCZYBIEGIBŁONIEKlasyfikacja drużynowa12901:30:32.50+00:39:4318:063.3
174KRUPA Adrian 1025WŁÓCZYBIEGIOŻARÓW MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa13001:30:32.90+00:39:4318:063.3
175BRZEZIŃSKI Radosław 1472BIEGNIJCIE SKURCZYBYKI WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa13101:30:34.50+00:39:4518:063.3
176CHLUDZIŃSKA Karolina 1471BIEGNIJCIE SKURCZYBYKI WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa13201:30:34.95+00:39:4518:073.3
177MATULKA Martyna 1148SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa13301:30:43.45+00:39:5418:083.3
178GOŁKOWSKI Radosław 1017VMAX ŁAWKIZAWIERCIEKlasyfikacja drużynowa13401:30:49.40+00:40:0018:103.3
179CHYBOWSKI Arkadiusz 1004ŁUKÓWKlasyfikacja drużynowa13501:30:49.75+00:40:0018:103.3
180ORZECHOWSKI Sebastian 943BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !WARSZAWAKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni1201:30:53.85+00:40:0418:103.3
181STĘPIEN Piotr 1091HARDKORYRĘKORAJ Klasyfikacja drużynowa13601:31:01.65+00:40:1218:123.3
182GORZYŃSKA Agnieszka 1121MUSZE COŚ WPISAĆCZĘSTOCHOWAKlasyfikacja drużynowa13701:31:09.00+00:40:2018:133.3
183GORZYŃSKI Jacek 1233MUSZE COŚ WPISAĆCZĘSTOCHOWAKlasyfikacja drużynowa13801:31:09.25+00:40:2018:133.3
184LITAWA Patrycja 972JAWORKlasyfikacja drużynowa13901:31:15.05+00:40:2618:153.3
185STĘPNIEWSKA Monika 1446.JAWORKlasyfikacja drużynowa14001:31:15.15+00:40:2618:153.3
186STEPANIUK Dawid 1250TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCISIEDLISZCZEKlasyfikacja studentów - mężczyźni1201:31:16.10+00:40:2718:153.3
187GREGORKIEWICZ Urszula 1420JWRJAWORKlasyfikacja drużynowa14101:31:16.80+00:40:2718:153.3
188FLAKIEWICZ Rafał 1279BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !STARACHOWICEKlasyfikacja drużynowa14201:31:19.60+00:40:3018:163.3
189GRZĘDA Maciej 961JAWORKlasyfikacja drużynowa14301:31:23.95+00:40:3418:163.3
190GRZĘDA Wojciech 971JAWORKlasyfikacja drużynowa14401:31:25.65+00:40:3618:173.3
191OSIAK Łukasz 1252TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCIKLĘBÓWKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni1301:31:27.85+00:40:3818:173.3
192HAJDUK Marek 1090HARDKORYPRZEDBÓRZ Klasyfikacja drużynowa14501:31:31.25+00:40:4218:183.3
193MOLIŃSKI Sebastian 1092HARDKORYPIOTRKÓW TRYBUNALSKI Klasyfikacja drużynowa14601:31:34.70+00:40:4518:183.3
194HAJDUK Sylwester 1094HARDKORYPRZEDBÓRZ Klasyfikacja drużynowa14701:31:38.50+00:40:4918:193.3
195MACIEJEWSKA Klaudia 1362HARDKORYJEDLEKlasyfikacja drużynowa14801:31:41.25+00:40:5218:203.3
196ADAMCZUK Kamil 1039MŁODE WILCYLUBLINKlasyfikacja drużynowa14901:31:46.25+00:40:5718:213.3
197BARTOSZ Kaproń 1087BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa15001:31:46.25+00:40:5718:213.3
198GIBNER Dagmara 1352RODZYNEK Z BIELSKABIELSKO-BIAŁAKlasyfikacja drużynowa15101:31:53.85+00:41:0418:223.3
199GIBNER Jakub 1356RODZYNEK Z BIELSKA BIELSKO-BIAŁAKlasyfikacja drużynowa15201:31:56.40+00:41:0718:233.3
200LABUDA Chrystian 1275KETTLEBELL KIELCEKIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1401:32:09.90+00:41:2018:263.3
201MADEJ Klaudiusz 1387ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa15301:32:10.95+00:41:2118:263.3
202JAROŃ Karolina 1286BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIDOBREKlasyfikacja drużynowa15401:32:13.05+00:41:2418:263.3
203JAROŃ Marcin 1287BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIDOBREKlasyfikacja drużynowa15501:32:13.95+00:41:2418:263.3
204ORŁOWSKI Adam 1339CZOPTYS TEAMŁĘCZNAKlasyfikacja drużynowa15601:32:17.25+00:41:2818:273.3
205STANOSZEK Filip 1155POWERADE TEAMMYSŁOWICEKlasyfikacja drużynowa15701:32:26.90+00:41:3718:293.2
206SOCHA Marcin 969BOILER BOYSKlasyfikacja drużynowa15801:32:30.40+00:41:4118:303.2
207SOBCZYŃSKI Mikołaj 1326MASONERIATOMASZÓWKlasyfikacja drużynowa15901:32:36.05+00:41:4718:313.2
208PYĆ Michał 1367CZOPTYS TEAMLUBLINKlasyfikacja drużynowa16001:32:36.85+00:41:4718:313.2
209WOŹNIAK Adam 1340MOD ZWOLEŃKIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1501:32:37.25+00:41:4818:313.2
210ŁOZA Adam 1454THE RUNNING BROTHERSPUŁAWYKlasyfikacja drużynowa16101:32:47.10+00:41:5818:333.2
211ŁOZA Michał 1455THE RUNNING BROTHERSWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa16201:32:47.25+00:41:5818:333.2
212RĘKAS Artur 1458PUŁAWIAKIPUŁAWYKlasyfikacja drużynowa16301:32:47.30+00:41:5818:333.2
213PODLEŚNA Aleksandra 1466PUŁAWIAKIKURÓWKlasyfikacja drużynowa16401:32:47.60+00:41:5818:333.2
214JAWORSKA Liliana 1462PUŁAWIAKIPUŁAWYKlasyfikacja drużynowa16501:32:47.75+00:41:5818:333.2
215KOSOBUCKA Barbara 1457PUŁAWIAKIPARCHATKAKlasyfikacja drużynowa16601:32:47.80+00:41:5818:333.2
216KAŹMIERSKA Paulina 1315NOWA WIEŚKlasyfikacja studentów - kobiety501:32:57.60+00:42:0818:353.2
217TUŁAJEW Michał 1380ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa16701:33:02.90+00:42:1318:363.2
218MICHALSKA Monika 1246BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa16801:33:40.95+00:42:5118:443.2
219ULEWICZ Jacek 1243BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAKlasyfikacja drużynowa16901:33:41.40+00:42:5218:443.2
220WILAMOWSKA Aneta 1157PŁOCKSTARE BORYSZEWOKlasyfikacja drużynowa17001:33:42.10+00:42:5318:443.2
221POREDA Jacek 1156PŁOCKGRODZISKA Klasyfikacja drużynowa17101:33:52.60+00:43:0318:463.2
222REGUŁA Marcin 1427ESTETIKA RZESZÓWMEDYNIA GŁOGOWSKAKlasyfikacja drużynowa17201:34:02.35+00:43:1318:483.2
223GŁADYSZ Konrad 1401BEDOKIGARWOLINKlasyfikacja drużynowa17301:34:38.35+00:43:4918:553.2
224MARKIEWICZ Jakub 921TARNÓWKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni1401:34:49.45+00:44:0018:573.2
225IWAN Weronika 938CISZYCA DOLNAKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety501:34:50.05+00:44:0118:583.2
226BOCZEK Rafal 1116N*CH*M*T*B LUBLINKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni1501:35:01.15+00:44:1219:003.2
227WĄDOŁOWSKI Paweł 1028WŁÓCZYBIEGIGIŻYCKOKlasyfikacja drużynowa17401:35:18.35+00:44:2919:033.1
228WÓJCIK Magdalena 1391ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa17501:35:19.10+00:44:3019:033.1
229KUPIDURA Marcin 1298QPSKI TEAMSWIDNIKKlasyfikacja drużynowa17601:35:19.70+00:44:3019:043.1
230KWIATEK Adam 1359TERENWIZJAIŁÓWIECKlasyfikacja drużynowa17701:35:22.90+00:44:3319:043.1
231GOŁĄB Paweł 932TERENWIZJAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa17801:35:23.35+00:44:3419:043.1
232KWIATKOWSKI Michał 1299EKUŻYCHLINKlasyfikacja drużynowa17901:35:25.05+00:44:3619:053.1
233DUDZIŃSKI Łukasz 1301EKUŁÓDŹKlasyfikacja studentów - mężczyźni1301:35:25.40+00:44:3619:053.1
234PAWŁOWSKA Anna 1265EKUNOWE OSTROWYKlasyfikacja drużynowa18001:35:30.00+00:44:4119:063.1
235GERMAN Bartomiej 1347KANIEKlasyfikacja drużynowa18101:35:35.95+00:44:4619:073.1
236WINIECKI Konrad 1143BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa18201:35:59.10+00:45:1019:113.1
237MICHAŁ Ks. 1452JAROSŁAWSKIE OPACTWOJAROSŁAWKlasyfikacja drużynowa18301:36:02.95+00:45:1319:123.1
238CISEK Karolina 953JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWKlasyfikacja studentów - kobiety601:36:03.05+00:45:1419:123.1
239BORKOWSKI Sebastian 1319YOLOKARWACZKlasyfikacja drużynowa18401:36:05.95+00:45:1619:133.1
240OPOZDA Adrian 1150AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1601:36:11.05+00:45:2219:143.1
241GRUSZCZYŃSKI Maciej 1095POGRUCHANEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa18501:36:18.75+00:45:2919:153.1
242ROZMUS Grzegorz 1062POGRUCHANEWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa18601:36:19.15+00:45:3019:163.1
243NOWAK Piotr 1065POGRUCHANEWOJASZÓWKAKlasyfikacja drużynowa18701:36:19.35+00:45:3019:153.1
244SADOWSKA Agnieszka 1296I THOUGHT THEY SAID RUMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa18801:36:27.70+00:45:3819:173.1
245SUJKA Rafał 1322I THOUGHT THEY SAID RUMGRÓJECKlasyfikacja drużynowa18901:36:27.80+00:45:3819:173.1
246KIERMACZ Grzegorz 1295I THOUGHT THEY SAID RUMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa19001:36:27.85+00:45:3819:173.1
247DZIK Konrad 1242I THOUGHT THEY SAID RUMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa19101:36:27.95+00:45:3819:173.1
248WOJCIESZAK Klaudia 1244BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa19201:36:29.45+00:45:4019:183.1
249SZLENDAK Anna 1237BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa19301:36:30.30+00:45:4119:183.1
250PYDYN Małgorzata 1280BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa19401:36:32.40+00:45:4319:183.1
251JASINSKA Anna 1285QPSKI TEAMSWIDNIKKlasyfikacja drużynowa19501:36:45.85+00:45:5619:213.1
252GIEZEK Sebastian 1221666ANNOPOLKlasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni1601:36:48.95+00:45:5919:213.1
253TOKARSKI Miłosz 1327MASONERIARADOMKlasyfikacja drużynowa19601:36:55.90+00:46:0619:233.1
254PRZYBYSZ Tomasz 1056KUTNOKUTNOKlasyfikacja drużynowa19701:37:53.15+00:47:0419:343.1
255BORKOWSKI Kuba 1046SAME CZUBKIZBUCZYNKlasyfikacja drużynowa19801:38:03.95+00:47:1419:363.1
256WRZOS Natalia 1451ODDAJMISIEWÓLKA NIEDŹWIEDZKAKlasyfikacja drużynowa19901:38:13.05+00:47:2419:383.1
257WRZOS Paweł 1450ODDAJMISIEWÓLKA NIEDŹWIEDZKAKlasyfikacja drużynowa20001:38:13.30+00:47:2419:383.1
258PARTYKA Katarzyna 1445ODDAJMISIEWÓLKA NIEDŹWIEDZKAKlasyfikacja drużynowa20101:38:13.50+00:47:2419:383.1
259PARTYKA Sebastian 1444ODDAJMISIEWÓLKA NIEDŹWIEDZKAKlasyfikacja drużynowa20201:38:13.85+00:47:2419:383.1
260ANTONIUK Mateusz 1410COJATUKURWAROBIEGRABÓWKAKlasyfikacja drużynowa20301:38:17.15+00:47:2819:393.1
261MAJEWSKA Maria 1147SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja studentów - kobiety701:38:20.25+00:47:3119:403.1
262NOWAK Milena 1308NEVER GIVE UPOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa20401:39:08.30+00:48:1919:493
263KRAWĘTKOWSKI Łukasz 1309NEVER GIVE UPOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa20501:39:09.00+00:48:2019:493
264KURENKO Katarzyna 1076LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa20601:39:24.30+00:48:3519:523
265LESZCZYŃSKA Ewa 1024LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINKlasyfikacja drużynowa20701:39:25.25+00:48:3619:533
266LISOWSKI Cezary 1165AKADEMIA HOLISTYCZNASORBINKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1701:39:27.30+00:48:3819:533
267CIELEBĄK Sylwia 1173DELICJA-GALARETKARZESZÓWKlasyfikacja drużynowa20801:39:28.45+00:48:3919:533
268BORKOWSKI Jacek 1044SAME CZUBKIZBUCZYNKlasyfikacja drużynowa20901:39:36.60+00:48:4719:553
269PRAWDA Anna 929LIPSKOKlasyfikacja drużynowa21001:39:37.95+00:48:4819:553
270LICHOTA Blanka 1411JURAPARKBAŁTÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety601:39:38.45+00:48:4919:553
271KRAWCZYK Gabriela 1061PIONKI Klasyfikacja drużynowa21101:39:55.00+00:49:0619:593
272WINIARCZYK Klaudia 1421 Z KAŻDYMWYSPAKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety701:40:09.75+00:49:2020:013
273DĄBSKI Marcin 1084N*CH*M*T*B LUBLINKlasyfikacja drużynowa21201:40:14.85+00:49:2520:033
274GOŚ Joanna 1057N*CH*M*T*BLUBLIN Klasyfikacja drużynowa21301:40:24.90+00:49:3520:053
275KRYSIAK Paweł 1108N*CH*M*T*B LUBLINKlasyfikacja drużynowa21401:40:32.65+00:49:4320:063
276WĄSOWICZ Angelika 1342PRUSKIPARCZÓWKlasyfikacja studentów - kobiety801:40:37.40+00:49:4820:073
277PRUSEK Mateusz 1343PRUSKIPARCZÓWKlasyfikacja drużynowa21501:40:37.55+00:49:4820:073
278PRUSEK Mariusz 1344PRUSKIPARCZÓWKlasyfikacja drużynowa21601:40:38.20+00:49:4920:073
279KWIATKOWSKA Olga 1152USZCZYNKlasyfikacja drużynowa21701:41:01.35+00:50:1220:123
280IDZIKOWSKI Michał 1255THE ŻESZUFRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa21801:41:15.20+00:50:2620:153
281IDZIKOWSKA Żaneta 1282THE ŻESZUFRZESZÓWKlasyfikacja drużynowa21901:41:15.55+00:50:2620:153
282MAGDZIARZ Krzysztof 1199AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1801:41:23.15+00:50:3420:163
283ZAPALSKA Magda 1303BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KRAŚNIKKlasyfikacja drużynowa22001:41:40.50+00:50:5120:203
284BOROWIECKA Katarzyna 1294WOLANÓWKlasyfikacja studentów - kobiety901:41:40.75+00:50:5120:203
285RADOSIŃSKI Karol 1268BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !STARACHOWICEKlasyfikacja drużynowa22101:41:45.85+00:50:5620:212.9
286STRAUS Maciej 1272HOTEL RANCHO POD BOCIANEMTARCZYNKlasyfikacja drużynowa22201:41:47.05+00:50:5820:212.9
287KOWALEWSKI Dominik 1122SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹKlasyfikacja drużynowa22301:42:14.30+00:51:2520:272.9
288STYCZEK Katarzyna 1290BIEGAM BO LUBIĘNOWA WOLAKlasyfikacja drużynowa22401:43:17.70+00:52:2820:392.9
289SIECZKOWSKA Marianna 1208TU PĘDZĘ... !KOZIENICEKlasyfikacja drużynowa22501:44:34.45+00:53:4520:552.9
290PIERZCHAŁA Sebastian 1209TU PĘDZĘ... !KOZIENICEKlasyfikacja drużynowa22601:44:34.60+00:53:4520:552.9
291JEZIORSKA Klaudia 1351HAESYSTARACHOWICEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety801:44:49.50+00:54:0020:572.9
292KINCEL Michał 1392ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa22701:45:09.80+00:54:2021:022.9
293STANOSZEK Robert 1154POWERADE TEAMMYSŁOWICEKlasyfikacja drużynowa22801:45:11.45+00:54:2221:022.9
294STANOSZEK Agnieszka 1153POWERADE TEAMMYSŁOWICEKlasyfikacja drużynowa22901:45:11.45+00:54:2221:022.9
295ROSIAK Adam 1202SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa23001:45:16.70+00:54:2721:032.8
296POPIOŁEK Piotr 1185BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !GARWOLINKlasyfikacja drużynowa23101:45:37.00+00:54:4821:072.8
297SŁUPECKI Kamil 1288BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa23201:45:53.60+00:55:0421:102.8
298ZAWADZKA Dorota 1207SZCZWANY TRZMIEL TEAMSIEDLISKAKlasyfikacja drużynowa23301:46:54.50+00:56:0521:222.8
299ZAWADZKI Marcin 1206SZCZWANY TRZMIEL TEAMSIEDLISKAKlasyfikacja drużynowa23401:46:56.60+00:56:0721:232.8
300PRZYBYSZ Anna 1055KUTNOKUTNOKlasyfikacja drużynowa23501:48:03.55+00:57:1421:362.8
301MOŚCIBRODZKA-WÓJCIK Edyta 1383ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa23601:48:22.75+00:57:3321:402.8
302STANIEC Marcin 1381ODLLUBLINKlasyfikacja drużynowa23701:48:26.00+00:57:3721:412.8
303KACHKAIEVA Vladyslava 1192UNDEFEATED RUNNING TEAMKRAKÓWKlasyfikacja studentów - kobiety1001:48:26.90+00:57:3721:412.8
304SAMBORSKA Kinga 955STARACHOWICEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety901:49:28.80+00:58:3921:532.7
305CHARUBIN Anna 935MAZURSKA WATAHAPISZKlasyfikacja drużynowa23801:50:19.70+00:59:3022:042.7
306APANASEWICZ Dominika 1419BABY Z BŁOTWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa23901:50:25.55+00:59:3622:052.7
307ŻUKROWSKA Karolina 1418BABY Z BŁOTWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa24001:50:25.70+00:59:3622:052.7
308BORKOWSKI Łukasz 936HARPAGANY LANSULISÓWEKKlasyfikacja drużynowa24101:50:26.05+00:59:3722:052.7
309BORKOWSKA Aneta 937HARPAGANY LANSULISÓWEKKlasyfikacja drużynowa24201:50:26.30+00:59:3722:052.7
310CHARUBIN Mariusz 934MAZURSKA WATAHAPISZKlasyfikacja drużynowa24301:50:30.40+00:59:4122:062.7
311POPIOŁEK Jacek 1183BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !GARWOLINKlasyfikacja drużynowa24401:51:30.65+01:00:4122:182.7
312POPIOŁEK Monika 1184BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !GARWOLINKlasyfikacja drużynowa24501:51:31.45+01:00:4222:182.7
313KUPIDURA Paweł 1318QPSKI TEAMŚWIDNIKKlasyfikacja drużynowa24601:51:44.15+01:00:5522:202.7
314FIGURA Agata 1311MUD SQUADWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa24701:52:40.20+01:01:5122:322.7
315KASPRZAK Maciej 1310MUD SQUADWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa24801:52:41.35+01:01:5222:322.7
316DUDA Sylwia 1448SDWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa24901:52:59.55+01:02:1022:352.7
317PITURA Eliza 1060LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa25001:53:26.45+01:02:3722:412.6
318PRYGOŃ Katarzyna 1079LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa25101:53:26.45+01:02:3722:412.6
319WIECZORKIEWICZ Katarzyna 962WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa25201:53:38.45+01:02:4922:432.6
320ŁASISZ Łukasz 1363KOLOROWE KUCYKIPODSZKODZIEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni1901:53:48.50+01:02:5922:452.6
321PIOTR Kloc 1196BEZ DRUŻYNYKĘDZIERZYN-KOŹLEKlasyfikacja drużynowa25301:53:57.85+01:03:0822:472.6
322JAWOR Aneta 1263BEZ DRUŻYNYJĘDRZEJÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1001:54:06.65+01:03:1722:492.6
323WASIELEWSKA Anna 1467ARMA WARSZAWAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa25401:54:21.25+01:03:3222:522.6
324WASILEWSKI Marcin 1464ARMA WARSZAWAWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa25501:54:21.70+01:03:3222:522.6
325BORKOWSKA Agnieszka 1045SAME CZUBKIZBUCZYNKlasyfikacja drużynowa25601:54:34.20+01:03:4522:542.6
326SZULCZEWSKA Maja 1245BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAKlasyfikacja drużynowa25701:54:44.90+01:03:5522:572.6
327BIEROŃ Robert 1241BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOKlasyfikacja drużynowa25801:54:47.45+01:03:5822:572.6
328TOPOREK Aleksandra 1257SUCHEDNIÓWKlasyfikacja drużynowa25901:54:50.25+01:04:0122:582.6
329ORZECHOWSKA Karolina 944BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !SUCHEDNIÓWKlasyfikacja drużynowa26001:54:59.30+01:04:1022:592.6
330ORZECHOWSKI Damian 945BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !SUCHEDNIÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni2001:55:01.35+01:04:1223:002.6
331MAJEWSKI Łukasz 1083BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !STARACHOWICEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni2101:55:02.05+01:04:1323:002.6
332RZĘSA-ŁASISZ Marika 1364KOLOROWE KUCYKIPODSZKODZIE Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1101:55:02.90+01:04:1323:002.6
333KOŁODZIEJCZAK Justyna 1365KOLOROWE KUCYKIWROCŁAWKlasyfikacja drużynowa26101:55:56.65+01:05:0723:112.6
334KWIATKOWSKA Aleksandra 1085PASJONACINIEPRUSZEWOKlasyfikacja drużynowa26201:56:23.55+01:05:3423:162.6
335CIERZNIAK Krzysztof 1005PASJONACISŁUPCAKlasyfikacja drużynowa26301:56:51.00+01:06:0223:222.6
336STAJEK Mariusz 1212 Z KAŻDYMOSTROWIEC ŚW,Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni2201:56:56.85+01:06:0723:232.6
337TOMCZAK Krzysztof 1021PASJONACINOWE MIASTO NAD WARTĄKlasyfikacja drużynowa26401:57:21.25+01:06:3223:282.6
338WALCZAK Izabela 1068LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa26501:57:21.60+01:06:3223:282.6
339OTTO Agnieszka 1258BEZ DRUŻYNYJĘDRZEJÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1201:57:27.30+01:06:3823:292.6
340LEWICKA Eliza 1350PENETRATORLUBLINKlasyfikacja drużynowa26601:57:40.40+01:06:5123:322.5
341LEWICKI Piotr 1348PENETRATORLUBLINKlasyfikacja drużynowa26701:57:41.00+01:06:5223:322.5
342LEWANDOWSKI Marek 1366LEWARWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa26801:58:04.35+01:07:1523:372.5
343ZADROŻNA Marta 1475PEACH TEAMBIAŁYSTOKKlasyfikacja drużynowa26901:58:09.20+01:07:2023:372.5
344MANDZIUK Joanna 1474PEACH TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa27001:58:09.75+01:07:2023:372.5
345PAJĄK Michał 1138IDŹ BYĆ BĄDŹ LOCHEM KAJ INDZIEJDANKOWICEKlasyfikacja drużynowa27101:59:25.45+01:08:3623:532.5
346GRABOWSKA Sylwia 1323ONEKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa27201:59:27.65+01:08:3823:532.5
347GRABOWSKA Agnieszka 1260ONEWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa27301:59:27.95+01:08:3823:532.5
348WALICZEK Aleksandra 1236BANDA MIKOŁAJACIESZYNKlasyfikacja drużynowa27401:59:28.30+01:08:3923:532.5
349ZGÓDKA Olga 1314ATOMÓWKISIENNICAKlasyfikacja drużynowa27502:00:01.90+01:09:1224:002.5
350GRZELAK Karolina 1293ATOMÓWKIWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa27602:00:01.95+01:09:1224:002.5
351BOGUSZ Urszulka 1324:)MIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa27702:00:02.15+01:09:1324:002.5
352PRZYBYSZ Paweł 1317MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIKlasyfikacja drużynowa27802:00:02.50+01:09:1324:002.5
353NIEDŹWIEDŹ Estera 965BEAR TEAMLUBLINKlasyfikacja służb mundurowych - kobiety202:01:47.85+01:10:5824:212.5
354OSEK Maciej 1096BEAR TEAMPUŁAWYKlasyfikacja drużynowa27902:01:47.90+01:10:5824:212.5
355JASIŃSKI-KOT Wojciech 1325W POGONI ZA ROZUMEMMARKIKlasyfikacja drużynowa28002:02:14.55+01:11:2524:272.5
356DOBRZYŃSKA Monika 1262W POGONI ZA ROZUMEMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa28102:02:15.20+01:11:2624:272.5
357WOŹNIAK Agnieszka 1261W POGONI ZA ROZUMEMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa28202:02:15.30+01:11:2624:272.5
358GOŁĘBIEWSKA Joanna 1281W POGONI ZA ROZUMEMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa28302:02:16.25+01:11:2724:272.5
359STRADOWSKA Renata 1482MŁOCINYWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa28402:03:11.90+01:12:2224:382.4
360DZIKI Klaudia 983BIELSKO BIAŁAKlasyfikacja studentów - kobiety1102:03:21.10+01:12:3224:402.4
361DĄBROWSKA Katarzyna 1059LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa28502:04:23.35+01:13:3424:522.4
362JARZĘBAK Dorota 1171STOWARZYSZENIE NOWOCZESNY CHORZÓWŚWIĘTOCHŁOWICEKlasyfikacja drużynowa28602:04:43.60+01:13:5424:562.4
363SZUBA Izabela 1067BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa28702:04:47.60+01:13:5824:572.4
364MOŃSKI Marcin 1211BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !SOŁTYKÓWKlasyfikacja drużynowa28802:04:52.25+01:14:0324:582.4
365KRUSZKA Ewa 1177MAMYLUBLINKlasyfikacja studentów - kobiety1202:04:52.65+01:14:0324:582.4
366BIERNACKA Oktawia 1213BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !SUCHEDNIÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1302:04:52.75+01:14:0324:582.4
367SZUBA Łukasz 1086BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCE Klasyfikacja drużynowa28902:05:00.30+01:14:1125:002.4
368WYSOCKA Katarzyna 968WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa29002:05:07.60+01:14:1825:012.4
369JARZĘBAK Piotr 1172STOWARZYSZENIE NOWOCZESNY CHORZÓWCHORZÓWKlasyfikacja drużynowa29102:05:09.55+01:14:2025:012.4
370KOMAR Michał 1146SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja studentów - mężczyźni1402:05:39.05+01:14:5025:072.4
371ZARÓD Kinga 1080BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !SUCHEDNIÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1402:06:33.20+01:15:4425:182.4
372OSKROBA Piotr 1438MPWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa29202:06:43.85+01:15:5425:202.4
373HOLOPA Paweł 1009RODZINA GRISWOLDÓWŚWIĘTOCHŁOWICEKlasyfikacja drużynowa29302:07:05.20+01:16:1625:252.4
374MASALSKI Sebastian 1008RODZINA GRISWOLDÓWŚWIĘTOCHŁOWICEKlasyfikacja drużynowa29402:07:05.30+01:16:1625:252.4
375KUZIA Kamil 1007RODZINA GRISWOLDÓWRUDA ŚLĄSKAKlasyfikacja drużynowa29502:07:05.30+01:16:1625:252.4
376SOKÓŁ Anna 1073RODZINA GRISWOLDÓWKATOWICEKlasyfikacja drużynowa29602:07:05.45+01:16:1625:252.4
377HORZELA Dawid 1074RODZINA GRISWOLDÓWŚWIĘTOCHŁOWICEKlasyfikacja drużynowa29702:07:05.75+01:16:1625:252.4
378DYNA Paulina 1072RODZINA GRISWOLDÓWRUDA ŚLĄSKAKlasyfikacja drużynowa29802:07:06.05+01:16:1725:252.4
379NOWAK Elżbieta 1354OPOLEKlasyfikacja drużynowa29902:07:23.60+01:16:3425:282.4
380BEDNARZ Aleksandra 1399OPOLEKlasyfikacja studentów - kobiety1302:07:25.70+01:16:3625:292.4
381MAREK Daniel 1052SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa30002:07:45.55+01:16:5625:332.3
382MALIK Andrzej 1049SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa30102:07:45.85+01:16:5625:332.3
383DĄBROWSKI Przemek 1114LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKlasyfikacja drużynowa30202:07:46.45+01:16:5725:332.3
384LIPA Zbigniew 12034X4OSTROWIEC ŚW.Klasyfikacja drużynowa30302:08:10.70+01:17:2125:382.3
385WESOŁOWSKI Sylwester 12304X4OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIKlasyfikacja drużynowa30402:08:10.85+01:17:2125:382.3
386SZOT Bartosz 1200ZŁOTNIKIZŁOTNIKIKlasyfikacja drużynowa30502:08:32.55+01:17:4325:422.3
387KOTARBA Wojciech 1071FEBRISANKIELCEKlasyfikacja drużynowa30602:09:18.95+01:18:2925:512.3
388BARA Jarosław 1188JERRY&EWKALUBLINKlasyfikacja drużynowa30702:09:20.65+01:18:3125:522.3
389BARA Ewelina 1189JERRY&EWKALUBLINKlasyfikacja drużynowa30802:09:21.10+01:18:3225:522.3
390WÓJCIK Izabela 1144SOLDIER TEAMWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa30902:10:54.35+01:20:0526:102.3
391OLSŻÓWKA Karina 1145SOLDIER TEAMWARSZAWA Klasyfikacja drużynowa31002:11:00.30+01:20:1126:122.3
392ŚWIDERSKA Monika 1118MY LIFE FOR AIUR WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa31102:12:16.35+01:21:2726:272.3
393JAKUBOWSKI Michał 1032MY LIFE FOR AIUR WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa31202:12:24.95+01:21:3526:292.3
394MAKSYMIUK Anna 1098MY LIFE FOR AIURKĄKOLEWNICAKlasyfikacja drużynowa31302:13:18.35+01:22:2926:392.3
395SERENDA Joanna 1058KUTNOKlasyfikacja drużynowa31402:14:34.90+01:23:4526:552.2
396MAKSYMIUK Paweł 1031MY LIFE FOR AIUR WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa31502:14:59.05+01:24:1026:592.2
397OGNIK Aleksandra 1099MY LIFE FOR AIUR WARSZAWAKlasyfikacja studentów - kobiety1402:14:59.15+01:24:1026:592.2
398MAKSYMIUK Piotr 1097MY LIFE FOR AIUR WARSZAWAKlasyfikacja drużynowa31602:14:59.55+01:24:1026:592.2
399KOT Katarzyna 1047SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa31702:18:01.00+01:27:1227:362.2
400FRANKIEWICZ Żaneta 1041SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa31802:18:01.05+01:27:1227:362.2
401FRANKIEWICZ Adrian 1040SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa31902:18:12.80+01:27:2327:382.2
402WŁODARCZYK - MAZUREK Agnieszka 1159MWK MUZEALNICESUCHEDNIÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1502:18:17.75+01:27:2827:392.2
403KOT Sebastian 1048SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa32002:18:17.85+01:27:2827:392.2
404IWANOWSKI Marcin 1149SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa32102:18:18.65+01:27:2927:392.2
405KSIĄŻEK Anna 1158MWK MUZEALNICEKIELCEKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1602:18:26.00+01:27:3727:412.2
406MAJKOWSKA Ewelina 1112SWARZĘDZKlasyfikacja drużynowa32202:20:15.65+01:29:2628:032.1
407KARCZEWSKI Paweł 1015JARACZEWOKlasyfikacja drużynowa32302:20:15.75+01:29:2628:032.1
408KOPEĆ Katarzyna 1077BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !OBICEKlasyfikacja drużynowa32402:20:48.20+01:29:5928:092.1
409DWORZAK Maciej 1078BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa32502:20:49.35+01:30:0028:092.1
410MŁYNARCZYK Piotr 1066BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa32602:20:49.85+01:30:0028:102.1
411SZADY Natalia 1284GRUPA PODWYŻSZONEGO RYZYKAPORĘBY FURMAŃSKIEKlasyfikacja studentów - kobiety1502:22:57.55+01:32:0828:352.1
412ŁEPTUCH Łukasz 1283GRUPA PODWYŻSZONEGO RYZYKATRZEŚŃKlasyfikacja drużynowa32702:23:10.90+01:32:2128:382.1
413MALIK Natalia 1050SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa32802:25:19.90+01:34:3029:032.1
414MAREK Agnieszka 1051SAME CZUBKISOSNOWIECKlasyfikacja drużynowa32902:25:24.50+01:34:3529:052.1
415LISOWSKA Ada 1256SUCHEDNIÓWKlasyfikacja drużynowa33002:28:33.55+01:37:4429:422
416ZAJĄC Monika 1101BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !SUCHEDNIÓWKlasyfikacja drużynowa33102:28:38.30+01:37:4929:432
417WROTNIAK Konrad 1102BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !SUCHEDNIÓWKlasyfikacja drużynowa33202:28:39.20+01:37:5029:432
418KOZDĘBA Anna 1266RZESZÓWKlasyfikacja studentów - kobiety1602:36:25.30+01:45:3631:171.9
419KOPAŁA Iza 1433GRUPA 4DBAŁTÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1702:36:27.80+01:45:3831:171.9
420ZEZULA Arkadiusz 1267NEXUSPRZEMYŚLKlasyfikacja studentów - mężczyźni1502:36:59.95+01:46:1031:241.9
421CIELEBĄK Karolina 1432GRUPA 4DBAŁTÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1802:37:08.20+01:46:1931:251.9
422JACKIEWICZ Marta 1430GRUPA 4DBAŁTÓWKlasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety1902:38:21.80+01:47:3231:401.9
423KASPRZAK Zuzanna 1312MUD SQUADKRAKÓWKlasyfikacja drużynowa33302:51:58.15+02:01:0934:231.7
KOTARBA Katarzyna 1070BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !KIELCEKlasyfikacja drużynowa DNF--
OSKROBA Maria 1439MPWARSZAWAKlasyfikacja drużynowa DNF--
GRZESIUK Marcin 1174DELICJA-GALARETKARZESZÓWKlasyfikacja drużynowa DNF--
MALISZEWSKA Katarzyna 1223STOWARZYSZENIE NOWOCZESNY CHORZÓWCHORZÓWKlasyfikacja drużynowa DNF--
Znaleziono 427 wynik(ów)